Logowanie
XLVIII OTTT "Flamenco"
2022-12-03 Siemianowice Śląskie, FLAMENCO - Siemianowice
Plik z wynikami
UWAGA
Podczas turnieju będzie obecna z nami firma z obuwiem taneczny AKCES Dance.
Zapraszamy do zakupów.
DODATKOWE ZGŁOSZENIA SMS: 501-663-006
W I Bloku zostały usunięte kategorie do 11 kl. F Solo Dance, 14-15 kl. G.
W zamian zostały dodane kategorie 10-11 kl. H oraz 10-11 kl. E - zapraszamy do zgłoszeń.
BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik Adriana
Dudzik Adriana
STTS Kraków
2 (+2)
2
2
1
2.
Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak Honorata
Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
5 (+2)
2
5
1
3.
Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
Przygoda Zosia
Przygoda Zosia
CARMEN - Katowice
2 (+1)
1
2
2
Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
9
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
Jaśkowiec Katarzyna
Jaśkowiec Katarzyna
WIR - Bieruń
7 (+2)
2
7
1
2.
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek Natalia
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5 (+2)
2
5
1
3.
Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Suchecka Dominika
Suchecka Dominika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
11 (+2)
2
11
1
4.
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
8 (+2)
2
8
2
5.
Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona Zofia
Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6 (+2)
2
6
2
6.
Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier Wiktoria
Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
3
7.
Piechowicz Emilia
Piechowicz Emilia
Piechowicz Emilia
2 (+1)
1
2
3
8.
Stolarska Maja
WIR - Bieruń
Stolarska Maja
Stolarska Maja
WIR - Bieruń
6 (+1)
1
6
3
9.
Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor Julia
Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
Ptak Tomasz
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
G (+2)
2
G
1
3.
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
0, 3 (+1)
1
0, 3
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
0
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
E (+1)
1
E
1
2.
Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
2 (+1)
1
2
2
3.
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
E (+1)
1
E
3
4.
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
1
1
4
5.
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
4
4
5
6.
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
3
3
6
7.
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
Sławiński Aleksander
Arendarska Hanna
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1, 1
1, 1
7
10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM
0
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
11
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy Paulina
Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
4 (+1)
1
4
1
2.
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak Zofia
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5
Nowak Zofia -
E
(+1)
1
5
Nowak Zofia -
E
2
3.
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak Zofia
Banasiak Zofia
ZORBA - Częstochowa
5
Banasiak Zofia -
E
(+1)
1
5
Banasiak Zofia -
E
3
4.
Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak Nadia
Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
1 (+1)
1
1
4
5.
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska Amelia
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
3 (+1)
1
3
5
6.
Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
1
1
6
7.
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka Maja
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
1
1
7
8.
Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska Patrycja
Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
3
3
8
9.
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska Maja
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0
9
10.
Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke Maja
Janke Maja
FORUM - Zabrze
0
0
10
11.
Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
Pozzi Anna
Pozzi Anna
IMPULS - Chorzów
0
0
11
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot Julia
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
1
2.
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kapuścik Apolonia
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
2
3.
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Joanna
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
1
1
3
4.
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka Lidia
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
0
0
4
5.
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk Matylda
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5
5
5
BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
2.
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Przeklasyfikowanie do
G
(+2)
2
Przeklasyfikowanie do
G
1
3.
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
Rogowski Oskar
Kasperska Maja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
6 (+2)
2
6
1
4.
Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
Kriklivets Roman
Kaleinikova Sofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
5.
Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Przeklasyfikowanie do
G
(+1)
1
Przeklasyfikowanie do
G
2
6.
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalia
STTS Kraków
3 (-1)
-1
3
Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
11 (+2)
2
11
1
2.
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
Bełczewski Sebastian
Cesak - Jędrzejczyk Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4, 4 (+2)
2
4, 4
2
3.
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan Filip
Wziontek Alicja
Szatan Filip
Wziontek Alicja
2 (+1)
1
2
3
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
14
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball Natalia
Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
10 (+2)
2
10
1
2.
Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Lenartowicz Natalia
Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4 (+2)
2
4
1
3.
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Amelia
Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+2)
2
4
1
4.
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund Julia
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+2)
2
4
1
5.
Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat Weronika
Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
12
Nawrat Weronika -
G
(+2)
2
12
Nawrat Weronika -
G
1
6.
Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska Kornelia
Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
8 (+2)
2
8
1
7.
Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk Maria
Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
11 (+2)
2
11
1
8.
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
Bazowska Wiktoria
Bazowska Wiktoria
WIR - Bieruń
10 (+1)
1
10
2
9.
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda Weronika
Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
6 (+1)
1
6
2
10.
Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz Aleksandra
Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+1)
1
9
2
11.
Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta Maja
Chosta Maja
AKCENT - Będzin
11 (+1)
1
11
2
12.
Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko Natalia
Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
8 (+1)
1
8
2
13.
Latała Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Latała Amelia
Latała Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
2
14.
Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz Joanna
Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12
Siciarz Joanna -
G
(+1)
1
12
Siciarz Joanna -
G
2
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
12
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska Julia
Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8 (+2)
2
8
1
2.
Tętnowska Kalina
CUBANA - Nowy Targ
Tętnowska Kalina
Tętnowska Kalina
CUBANA - Nowy Targ
4 (+2)
2
4
1
3.
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik Karolina
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
13
Żurawik Karolina -
F
(+2)
2
13
Żurawik Karolina -
F
1
4.
Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska Zofia
Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+2)
2
9
2
5.
Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaskierska Aleksandra
Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
2 (+2)
2
2
2
6.
Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska Adrianna
Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+2)
2
2
2
7.
Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Banasik Laura
Banasik Laura
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5 (+1)
1
5
3
8.
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka Klaudia
Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
5 (+1)
1
5
3
9.
Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka Weronika
Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
5 (+1)
1
5
3
10.
Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha Wiktoria
Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
4 (+1)
1
4
3
11.
Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska Lena
Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
7 (+1)
1
7
3
12.
Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek Paulina
Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2 (+2)
2
2
1
2.
Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
4, 2 (+2)
2
4, 2
1
3.
Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
Słoma Rafał
Muniak Małgorzata
JUST DANCE Wieliczka
4 (+1)
1
4
1
2.
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
4 (+1)
1
4
2
3.
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
Węgrzynek Bartłomiej
Zapatka Natalia
WIR - Bieruń
3 (+1)
1
3
3
4.
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała Wojciech
Smaga Lena
3 (+1)
1
3
4
5.
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
3
3
5
6.
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
Błaszczyk Wiktor
Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
1
1
6
7.
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
1
1
7
8.
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA Praszka
0
0
8
9.
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
Chmielarski Dominik
Gajewska Milena
WIR - Bieruń
0
0
9
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
6 (+1)
1
6
2
3.
Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Błaut Filip
Szot Katarzyna
Błaut Filip
Szot Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
3 (+1)
1
3
3
4.
Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Drapacz Laura
Rachtan Igor
Drapacz Laura
TEAM - Ornontowice
0
0
4
5.
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
2
2
5
6.
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
0
0
6
BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:15-14:45, start: 15:00
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
0
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
2 (+1)
1
2
2
3.
Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
E (+1)
1
E
3
4.
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
FLAMENCO - Siemianowice
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
Miadziołko Wiktor
Karczmarz Nadia
FLAMENCO - Siemianowice
0
0
4
5.
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
Zientarski Aleksander
Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
5
6.
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
6
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
D (+1)
1
D
1
2.
Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
6
6
16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń Magdalena
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
1
2.
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz Aneta
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
2
3.
Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Tokarska Patrycja
Tokarska Patrycja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
0
0
3
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
5 (+1)
1
5
1
2.
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
6 (+1)
1
6
2
3.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
6
6
3
4.
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
6
6
4
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
1 (+1)
1
1
1
2.
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
5 (+1)
1
5
2
3.
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
3
3
3
4.
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
4
4
4
5.
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
2
2
5
BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
C (+1)
1
C
1
2.
Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
3
4.
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
7
7
4
5.
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
5
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
7 (+1)
1
7
1
2.
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
Konewski Adam
Gorki Zuzanna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2 (+1)
1
2
2
3.
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2 (+1)
1
2
3
4.
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
6
6
4
5.
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
6
6
5
6.
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
6
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
1 (+1)
1
1
1
2.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
4
4
2
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2 (+1)
1
2
1
2.
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
2
2
2
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
7 (+1)
1
7
1
2.
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2 (+1)
1
2
2
3.
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
5 (+1)
1
5
3
4.
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
Chrapek Eryk
Kohut Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
2
2
4
5.
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
2
2
5
6.
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
4
4
6
7.
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
Kokosz Piotr
Kochman Klaudia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
0
0
7
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
2
3.
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
Rączkowski Miłosz
Jontza Anna
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
2 (+1)
1
2
3
4.
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
C (+1)
1
C
4
5.
Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
7
7
5
6.
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
Płoński Tadeusz
Bogdziewicz Wiktoria
RONDO - Rybnik
7
7
6
7.
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
7
7
7
8.
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5
5
8
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+1)
1
9
1
2.
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
B (+1)
1
B
2
3.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
3
4.
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
Antosz Mikołaj
Jamróz Anna
6
6
4
5.
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
8
8
5
6.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
6
7.
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
5
5
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
WDS - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
WDS - Katowice
7 (+1)
1
7
1
2.
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
1 (+1)
1
1
2
3.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
3
4.
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
9
9
4
5.
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
0
0
5
6.
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
0
0
6
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
3 (+1)
1
3
1
2.
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
5 (+1)
1
5
2
3.
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
7 (+1)
1
7
3
4.
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
4 (+1)
1
4
4
5.
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
7
7
5
6.
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
6
6
6
7.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
9
9
7
8.
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
1
1
8
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
1 (+1)
1
1
1
2.
Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
7 (+1)
1
7
2
3.
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
4 (+1)
1
4
3
4.
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
Szewczyk Grzegorz
Dobosz Angelika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
4
5.
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
11 (+1)
1
11
5
6.
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
1
1
6
7.
Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Federowicz Mikołaj
Furman Daria
Śląski Klub Taneczny - Katowice
9
9
7
8.
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
1
1
8
9.
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
0
0
9
10.
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
1
1
10
11.
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
1
1
11