Logowanie
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego oraz OTTT o Puchar Starosty Międzyrzeckiego Skwierzyna 2022
2022-10-01 Skwierzyna, FANTAZJA - Skwierzyna
Plik z wynikami
UWAGA
UWAGA ZMIANA PROGRAMU TURNIEJU
Turniej zostanie rozegrany w 3 blokach
blok 1 godz. 11.00
8-9 H, 10-11 H, DO 11 G SOLO, 12-13 G, 14-15 G ( POKAZ), 12-15 F SOLO,12-15 H SOLO, 12-13 F,
blok 2 godz. 14.30
12-15 G SOLO, 14-15 C LA, DO 9 MO, 10-11 MO, 12-13 MO , 16-20 MO,
blok 3 godz. 18:00
BLOK 1, rejestracja 9:30 - 10:30, próba parkietu 9:45 - 10:45, start: 11:00
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
10, 9 (+2)
2
10, 9
1
3.
Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Skowyra Maria
Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Dziembowski Michał
Okraska Paulina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowski Michał
Okraska Paulina
Dziembowski Michał
Okraska Paulina
FANTAZJA - Skwierzyna
3, 5 (+1)
1
3, 5
2
5.
Król Patryk
Kucińska Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Król Patryk
Kucińska Dorota
Król Patryk
Kucińska Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
2, 3 (+1)
1
2, 3
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
8 (+2)
2
8
1
2.
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
Kowalewski Michał
Pupkowska Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
12, 6
Kowalewski Michał -
G
(+2)
2
12, 6
Kowalewski Michał -
G
1
3.
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
4, 6 (+2)
2
4, 6
1
4.
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
5.
Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
KS DANCE MIX - Deszczno
Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
Karlicki Miłosz
Cieślińska Laila
KS DANCE MIX - Deszczno
2 (+1)
1
2
2
6.
Meller Mikołaj
Konecka Nadia
KS DANCE MIX - Deszczno
Meller Mikołaj
Konecka Nadia
Meller Mikołaj
Konecka Nadia
KS DANCE MIX - Deszczno
3 (+1)
1
3
2
7.
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
1, 6 (+1)
1
1, 6
2
8.
Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
FANTAZJA - Skwierzyna
Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
FANTAZJA - Skwierzyna
4, 1 (+1)
1
4, 1
2
Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
14
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska Michalina
Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+2)
2
10
1
2.
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak Weronika
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
10 (+2)
2
10
1
3.
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman Bogna
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
6 (+2)
2
6
1
4.
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda Barbara
Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
12
Beda Barbara -
F
(+2)
2
12
Beda Barbara -
F
2
5.
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska Nikola
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
10 (+2)
2
10
2
6.
Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
Prusak Nadia
Prusak Nadia
ESTERA - Myślibórz
2 (+2)
2
2
2
7.
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska Ewa
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+2)
2
2
2
8.
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska Izabela
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
3
9.
Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka Nadia
Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2 (+1)
1
2
3
10.
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska Zuzanna
Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2 (+1)
1
2
3
11.
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak Emilia
Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3 (+1)
1
3
3
12.
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Wesołowska Maja
Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
3
13.
Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska Zuzanna
Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
1 (+1)
1
1
3
14.
Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak Wiktoria
Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
3
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
2 (+2)
2
2
1
2.
Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
2
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Alicja
Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
1
2.
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz Iga
Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
2 (+1)
1
2
2
3.
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojtaszek Wiktoria
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
1 (+1)
1
1
3
4.
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka Martyna
Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
0
0
4
5.
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Ulm Aleksandra
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
5
6.
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska Zuzanna
Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
6
7.
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Liwia
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
7
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska Zofia
Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
10 (+2)
2
10
1
2.
Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik Amelia
Fidik Amelia
ALEX - Żagań
3 (+1)
1
3
2
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
1
2.
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
Wiśniewski Gabriel
Bandura Ada
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
3
4.
Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
Kłobus Dawid
Hlushchenko Varvara
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
3
3
4
5.
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
2
2
5
6.
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
Teofilak Emil
Kwaśna Antonina
ESTERA - Myślibórz
0
0
6
7.
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
Kielech Szymon
Sobczak Hanna
ALEX - Żagań
0
0
7
BLOK 2, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 13:30 - 14:15, start: 14:30
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
8
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus Hanna
Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
6 (+2)
2
6
1
2.
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Słowińska Martyna
Słowińska Martyna
ALFA-ASTRA - Stargard
8 (+2)
2
8
1
3.
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
Sobala Natalia
Sobala Natalia
FANTAZJA - Skwierzyna
13
Sobala Natalia -
F
(+2)
2
13
Sobala Natalia -
F
2
4.
Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora Zuzanna
Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
6 (+2)
2
6
2
5.
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banaś Wiktoria
Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
9 (+1)
1
9
3
6.
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska Amelia
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
7 (+1)
1
7
3
7.
Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska Emilia
Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
5 (+1)
1
5
3
8.
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
Merstein-Siwak Noemi
Merstein-Siwak Noemi
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
3
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
1
2.
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
2
Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu lubuski
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
1
1
1
2.
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
3
3
2
3.
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
0, 0
0, 0
3
4.
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
0, 0
0, 0
4
5.
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
0, 0
0, 0
5
10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrzostwa Okręgu lubuski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
Ignatowicz Adam
Bobin Irena
KS DANCE MIX - Deszczno
1
1
1
12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
1
2.
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
2
2
2
12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
1
2.
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
2
2
2
16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
2
2
1
2.
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
11
11
2
3.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
3
3
3
4.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
4
16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
1
2.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
3
3
2
3.
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
6
6
3
4.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
4
BLOK 3, rejestracja 16:30 - 17:30, próba parkietu 17:30 - 18:00, start: 18:00
14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
0
0
1
2.
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
1
1
2
3.
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
4
4
3
14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
0
0
1
2.
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
Häs Marcel
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
1
1
2
3.
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
0
0
3
16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
2
2
1
2.
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
11
11
2
3.
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
4
4
3
4.
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
4
5.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
6.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
0
0
6
16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
Protasiewicz Piotr
Mąkowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
1
2.
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
Gembara Konrad
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
3.
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
3
4.
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
Podhuzov Kostiantyn
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
6
6
4
5.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
6.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
3
3
6
19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
Negrebetskyi Vadym
Kopaczyńska Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
1
2.
Gembara Oskar
Matecki Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Matecki Alicja
Gembara Oskar
Matecki Alicja
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
3
3
1
2.
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
6
6
1
2.
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
6
6
2
50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
2
2
1
2.
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
6
6
2
3.
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
6
6
3
50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
0
0
1
2.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
2
60+ (Senior 4) Open ST Mistrzostwa Okręgu lubuski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
1
1
1
60+ (Senior 4) Open LA Mistrzostwa Okręgu lubuski
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
2
2
1