Logowanie
I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wronek
2022-06-11 Wronki, LORENZO - Gaj Mały
Plik z wynikami
UWAGA
Turniej rozpocznie się o godz. 11.30 !!!
Kategorie z bloku I zostały przeniesione do bloku III
Dodano kategorię 12-15 lat kl. E Solo Dance w bloku II
Zapraszamy na I OTTT o Puchar Wronek !!!
Zapraszamy do rejestracji !!!
BLOK 1
BLOK 2, rejestracja 10.30-11.00, start: 11.30
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta Nikodem
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
1
1
1
2.
Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
Kędziora Agata
Kędziora Agata
IGLICA - Wrocław
5 (-1)
-1
5
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarska Magdalena
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
3 (+1)
1
3
1
2.
Nazaruk Magdalena
All About - Szczecin
Nazaruk Magdalena
Nazaruk Magdalena
All About - Szczecin
3
3
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
DANCE IMPERIUM - Poznań
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
DANCE IMPERIUM - Poznań
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
2.
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
5, 5 (+2)
2
5, 5
1
3.
Rosikoń Agata
Rosikoń Daniel
MARGO - Leszno
Rosikoń Agata
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń Daniel
MARGO - Leszno
11, 11 (+1)
1
11, 11
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
Sobczyk Wojciech
Pokwicka Katarzyna
All About - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
2.
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
All About - Szczecin
5 (+1)
1
5
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
All About - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
All About - Szczecin
8 (+2)
2
8
1
2.
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
Kaczmarek Adam
Bobkiewicz Joanna
POEZJA - Kościan
F (+2)
2
F
2
3.
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
Kapała-Grygier Jan
Kędzierska Olga
POEZJA - Kościan
3 (+1)
1
3
3
4.
Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
6 (-1)
-1
6
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
0
0
2
3.
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
0
0
3
BLOK 3, rejestracja 13,30-14.00, start: 14.30
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Gilicki Filip
Biniek Anna
Gilicki Filip
Biniek Anna
ART OF DANCE - Krotoszyn
4 (+1)
1
4
1
2.
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
1 (+1)
1
1
2
3.
Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
10
10
3
4.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
0
0
4
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
1
2.
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
1
1
2
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
1 (+1)
1
1
2
3.
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
0
0
3
4.
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
4
4
4
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
6 (+1)
1
6
1
2.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
2
3.
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
4
4
3
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
11 (+2)
2
11
1
2.
Kawa Blanka
Skwarcz-Siedliński Adam
Kawa Blanka
Skwarcz-Siedliński Adam
Kawa Blanka
Skwarcz-Siedliński Adam
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk Hanna
Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
5 (+2)
2
5
1
2.
Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska Karolina
Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
4 (+2)
2
4
1
3.
Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski Antoni
Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
2 (+2)
2
2
1
4.
Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer Lena
Mejer Lena
All About - Szczecin
3 (+2)
2
3
1
5.
Messina Alessandra
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Messina Alessandra
Messina Alessandra
TOP DANCE STUDIO - Poznań
2 (+1)
1
2
2
BLOK 4, rejestracja 16.00-16.30, start: 17.00
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
7 (+1)
1
7
1
2.
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
3 (+1)
1
3
2
3.
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
3
4.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
2
2
4
5.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
5
6.
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
1
2.
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
4 (+1)
1
4
2
3.
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+1)
1
2
3
4.
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
4 (+1)
1
4
4
5.
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
0
0
5
6.
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
0
0
6
7.
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
0
0
7
8.
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
0
0
8
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
9 (+1)
1
9
1
2.
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
2
3.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
Smuniewski Szymon
Wyszecka Dobrosława
All About - Szczecin
1 (+1)
1
1
4
5.
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
5
5
5
6.
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
1
1
6
7.
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
0
0
7
8.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
8
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
8 (+1)
1
8
1
2.
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
Raś Mikołaj
Bubacz Oliwia
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
2
3.
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
0
0
3
4.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
0
0
4
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1 (+1)
1
1
1
2.
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
9
9
2