Logowanie
IX OTTT O Puchar Burmistrza Miasta Czeladź
2022-11-13 Czeladź, AKCENT - Będzin
Plik z wynikami
UWAGA
Prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin w programie.
Dodatkowe zgłoszenia smsowo 514 742 128
Z przyczyn od nas nie zależnych nie będzie niestety bufetu dlatego każdy tancerz przy rejestracji otrzyma na posilenie butelkę wody i batonik.
Będzie dostępna tylko kawa i herbata firmy ARC.
W Bloku 3 została dodana kategoria 12-15 D Solo.
Zapraszamy do zgłoszeń.
W Bloku 3 została usunięta kategoria 14-15 F i 12-13 D.
W Bloku 1 została usunięta kategoria 10-11 G i12-13 F.
W Bloku 4 została usunięta kategoria 16+D Solo. ST/LA
BLOK 1, rejestracja 8:30-9:15, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00-11:30
12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
7
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chosta Maja
AKCENT - Będzin
Chosta Maja
Chosta Maja
AKCENT - Będzin
7 (+2)
2
7
1
2.
Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska Adrianna
Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+2)
2
9
1
3.
Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska Zuzanna
Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
12
Michalska Zuzanna -
G
(+2)
2
12
Michalska Zuzanna -
G
1
4.
Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Świątek Paulina
Świątek Paulina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
11 (+2)
2
11
1
5.
Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz Aleksandra
Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
8 (+1)
1
8
2
6.
Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko Natalia
Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
6 (+1)
1
6
2
7.
Szydło Weronika
SUKCES - Jaworzno
Szydło Weronika
Szydło Weronika
SUKCES - Jaworzno
2 (+1)
1
2
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Małachowski Gabriel
Skubis Julia
SUKCES - Jaworzno
Małachowski Gabriel
Skubis Julia
Małachowski Gabriel
Skubis Julia
SUKCES - Jaworzno
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
10 (+2)
2
10
2
3.
Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Król Wojciech
Borkowska Hanna
Król Wojciech
Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
11 (+1)
1
11
3
4.
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
Marienko Vsevolod
Barańska Wiktoria
8 (+1)
1
8
3
12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek Zuzanna
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2 (+2)
2
2
1
2.
Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart Anna
Burgart Anna
AKCENT - Będzin
11 (+2)
2
11
2
3.
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik Karolina
Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
9 (+2)
2
9
2
4.
Korgul Dominika
Korgul Dominika
Korgul Dominika
7 (+1)
1
7
3
5.
Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha Wiktoria
Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
2 (+1)
1
2
3
6.
Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk Amelia
Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
3
12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
13
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak Zofia
Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
1
2.
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura Oliwia
Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
2
3.
Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
Pilarska Patrycja
Pilarska Patrycja
FORUM - Zabrze
3 (+1)
1
3
3
4.
Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
Motyka Hanna
Motyka Hanna
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
4
5.
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Żwilinkowska Amelia
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
5
6.
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka Maja
Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
1 (+1)
1
1
6
7.
Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
Dąbrowski Dominik
Dąbrowski Dominik
AKCENT - Będzin
1
1
7
8.
Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus Alicja
Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
1
1
8
9.
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Gawlińska Maja
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0
9
10.
Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak Nadia
Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
0
0
10
11.
Janke Maja
FORUM - Zabrze
Janke Maja
Janke Maja
FORUM - Zabrze
0
0
11
12.
Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek Natalia
Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1
1
11
13.
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska Amelia
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
1
1
13
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+1)
1
4
1
2.
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
Różalski Miłosz
Pasamonik Klaudia
WDS - Katowice
2 (+1)
1
2
2
3.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
3
3
3
4.
Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Pachla Maria
Grabowski Maciej
Pachla Maria
AKCENT - Będzin
0
0
4
BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:30-12:15, start: 12:30-14:30
Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
Januszkiewicz Jacek
Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
2.
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Kowol Jerzy
Burzyńska Laura
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska Maria
Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
12
Cieślińska Maria -
G
(+2)
2
12
Cieślińska Maria -
G
1
2.
Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
Dębowska Wiktoria
Dębowska Wiktoria
AKCENT - Będzin
12
Dębowska Wiktoria -
G
(+2)
2
12
Dębowska Wiktoria -
G
1
3.
Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
Wołoszczak Honorata
Wołoszczak Honorata
KIEPURA - Sosnowiec
2 (+2)
2
2
1
4.
Barłożek Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Barłożek Marcelina
Barłożek Marcelina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
2
5.
Kulejewska Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kulejewska Oliwia
Kulejewska Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
2 (+1)
1
2
2
6.
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
Zagórna Agata
Zagórna Agata
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
2
Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł Lena
Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
13
Swędzioł Lena -
F
(+2)
2
13
Swędzioł Lena -
F
1
2.
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kurek Natalia
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+2)
2
3
2
3.
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
Rudy Małgorzata
4 (+2)
2
4
2
4.
Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
Białas Wojciech
Białas Wojciech
AKCENT - Będzin
12
Białas Wojciech -
F
(+1)
1
12
Białas Wojciech -
F
3
5.
Piechowicz Emilia
Piechowicz Emilia
Piechowicz Emilia
1 (+1)
1
1
3
Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
6
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot Izabela
Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
4 (+1)
1
4
1
2.
Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas Nadia
Gubas Nadia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
2
3.
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
Petrusha Anastasiia
Petrusha Anastasiia
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
3
4.
Żołnierczyk Sebastian
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Sebastian
Żołnierczyk Sebastian
AKCENT - Będzin
0
0
4
5.
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Kozłowska Zuzanna
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
0
0
5
6.
Kępińska Marta
Kępińska Marta
Kępińska Marta
0
0
6
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
E (+1)
1
E
1
2.
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
Kowalski Wojciech
Cieślińska Hanna
AKCENT - Będzin
4 (+1)
1
4
2
3.
Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
Miedziński Filip
Baron Emilia
Miedziński Filip
Baron Emilia
WDS - Katowice
0
0
3
4.
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
Strzałkowski Patrick
Rachkovska Polina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
2
2
4
Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka Pola
Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
4 (+1)
1
4
1
2.
Hlyniuk Sofia
Hlyniuk Sofia
Hlyniuk Sofia
0
0
2
3.
Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
Klusa Nikola
Klusa Nikola
AKCENT - Będzin
0
0
3
16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło Patrycja
Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
2 (+1)
1
2
1
2.
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
Sobieszek Maja
Sobieszek Maja
ETIUDA - Radomsko
4 (+1)
1
4
2
3.
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska Matylda
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
2
2
3
4.
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz Aneta
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
4
5.
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń Magdalena
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
-1 (-1)
-1
-1
16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM
3
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń Magdalena
Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
1
2.
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Hrychorowicz Aneta
Hrychorowicz Aneta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
2
3.
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
Barańska Matylda
Barańska Matylda
Viva Dance Łódź
0
0
3
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
1
2.
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2 (+1)
1
2
2
3.
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
4 (+1)
1
4
3
4.
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
0
0
4
5.
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
5
5
5
6.
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
0
0
6
7.
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
SEMPRE - Kraków
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
Dąbrowski Jarosław
Kokhanets-Tynek Iryna
SEMPRE - Kraków
0
0
7
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6 (+1)
1
6
1
2.
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
1
1
2
BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30-17:00
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
6 (+1)
1
6
1
2.
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
Marczewski Tymoteusz
Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
D (+1)
1
D
2
3.
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
4 (+1)
1
4
3
4.
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
Szafran Adam
Kosowska Martyna
Szafran Adam
Kosowska Martyna
ST Iluzja Trzebinia
4
4
4
5.
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
1
1
5
6.
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0
6
12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM
5
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska Natalia
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1 (+1)
1
1
1
2.
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Joanna
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
1 (+1)
1
1
2
3.
Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zbierańska Katarzyna
Zbierańska Katarzyna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3
3
3
4.
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk Matylda
Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4
4
4
5.
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
Jabłonka Lidia
Jabłonka Lidia
IMPULS - Chorzów
0
0
5
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
6 (+1)
1
6
1
2.
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
4 (+1)
1
4
2
3.
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
1 (+1)
1
1
3
4.
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
2
2
4
5.
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1
1
5
6.
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
Wilhelm Grzegorz
Turaj Patrycja
ISKRA Praszka
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
6 (+1)
1
6
1
2.
Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
7 (+1)
1
7
3
4.
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
3 (+1)
1
3
4
5.
Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
6
6
5
6.
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
Nowak Bartłomiej
Tompalska Dominika
INFINITY - Kraków
1
1
6
7.
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
Szaleniec Jakub
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
1
1
7
8.
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
4
4
8
9.
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
6
6
9
12-15 (12 - 15) D ST Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Traczyk Kacper
Akademia Tańca - Kielce
6 (+1)
1
6
1
2.
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk Joanna
Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
1
1
2
12-15 (12 - 15) D LA Solo Dance PREMIUM
2
Lp
Tancerz / Klub
Tancerz
Tancerz
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska Hanna
Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
1 (+1)
1
1
1
2.
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyńska Aleksandra
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
2
BLOK 4, rejestracja 16:30-17:15, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00-20:00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
7 (+1)
1
7
1
2.
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
7 (+1)
1
7
2
3.
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
C (+1)
1
C
3
4.
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
0
0
4
5.
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
5
6.
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
0
0
6
7.
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
0
0
7
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
5 (+1)
1
5
1
2.
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
Włodarczyk Leonard
Czachor Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
5 (+1)
1
5
2
3.
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
5
5
3
4.
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
Czarnecki Marcel
Buczyńska Dominika
DCS BRWINÓW
0
0
4
5.
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
4
4
5
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
3 (+1)
1
3
1
2.
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
2
3.
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
1
1
3
4.
Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
Skowronek Krzysztof
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
0
0
4
5.
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
0
0
5
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
5 (+1)
1
5
1
2.
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
2 (+1)
1
2
2
3.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1
1
3
4.
Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
1
1
4
5.
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
0
0
5
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Garus Anna
Paczyński Mateusz
Garus Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
7 (+1)
1
7
1
2.
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
9 (+1)
1
9
2
3.
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
4 (+1)
1
4
3
4.
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
9 (+1)
1
9
4
5.
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
5 (+1)
1
5
5
6.
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
1
1
6
7.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
7
8.
Gość Fabian
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Gość Fabian
Bocheńczak Barbara
Gość Fabian
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
7
7
8
9.
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2
2
9
10.
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
0
0
10
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
9 (+1)
1
9
1
2.
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
Szczepaniak Piotr
Margiel Kamila
AKCENT - Będzin
5 (+1)
1
5
2
3.
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
8
8
3
4.
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
0
0
4
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
A (+1)
1
A
1
2.
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
6 (+1)
1
6
2
3.
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
8 (+1)
1
8
3
4.
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
0
0
4
5.
Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
2
2
5
6.
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
0
0
6
7.
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
7
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
8 (+1)
1
8
1
2.
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
1 (+1)
1
1
2
3.
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
Nosek Sebastian
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
B (+1)
1
B
3
4.
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
4
4
4
5.
Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
3
3
5
6.
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
9
9
6
7.
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
0
0
7