Logowanie
1. I Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Lędziny
2019-11-30 Lędziny,
Plik z wynikami
UWAGA
PROGRAM turnieju został zmieniony- bloki taneczne zostały połączone- prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rejestracji par, próby parkietu oraz rozpoczęcia turnieju.
Przepraszamy za zmiany - do zobaczenia w Lędzinach
Przypominamy że według nowych przepisów :
Turniej uznaje się za turniej PREMIUM w danej kategorii i klasie tanecznej przy starcie:
* w klasie H, G, F, E, D – minimum 2 par,
* w pozostałych klasach –od klasy C minimum 2 par , z min. 2 klubów tanecznych.
BLOK 1, rejestracja 13:00-14:00, próba parkietu 13:00-14:00, start: 14:30
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Figuła Grzegorz
Kłoda Ewa
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Kłoda Ewa
Figuła Grzegorz
Kłoda Ewa
MISTRAL - Tarnowskie Góry
9, 9 (+2)
2
9, 9
1
2.
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
Grobelak Kacper
Stanek Anastazja
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
3.
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
Kulików Szymon
Chrząstek Marta
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
Bonczek Moritz
Hoy Martyna
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
5.
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
Surgiel Jakub
Zalewska Kaja
ZORBA - Częstochowa
10, 10 (+1)
1
10, 10
2
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
Kuśnierz Michał
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
10 (+2)
2
10
2
3.
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
Wawrzyńczak Mikołaj
Kołdon Emilia
7, 7 (+1)
1
7, 7
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
Pilot Oskar
Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
Smyk Karol
Kotas Lena
Smyk Karol
Kotas Lena
CARMEN - Katowice
6 (+2)
2
6
1
3.
Wójcik Wojciech
Lerche Martyna
RÓŻA - Olesno
Wójcik Wojciech
Lerche Martyna
Wójcik Wojciech
Lerche Martyna
RÓŻA - Olesno
7 (+2)
2
7
1
4.
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz Filip
Migacz Emilia
Migacz Filip
Migacz Emilia
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
5.
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
Sykosz Maksymilian
Jasińska Anastazja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
6.
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner Maciej
Glapa Hanna
Weiner Maciej
Glapa Hanna
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2 (+2)
2
2
1
2.
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
Gudowski Stanisław
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
8 (+2)
2
8
2
3.
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
Tarasin Juliusz
Piskorska Amelia
AKCENT - Będzin
11 (+2)
2
11
2
4.
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
Chmielarski Dominik
Wojtasik Dominika
2 (+1)
1
2
3
5.
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
Rychel Paweł
Fijoł Emilia
F (+1)
1
F
3
6.
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
Wojciechowski Aleksy
Staruchowicz Martyna
IGLICA - Wrocław
9 (+1)
1
9
3
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
Nabiałczyk Maciej
Kot Wiktoria
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
E (+1)
1
E
1
2.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
Grzonka Adam
Maciuga Marlena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
3 (+1)
1
3
2
3.
Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Nocoń Maja
Bawor Adam
Nocoń Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
0
0
3
4.
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
Krzan Oliwer
Kasprzyk Weronika
JUST DANCE Wieliczka
4
4
4
5.
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
Gałwa Jakub
Konieczek Maja
ZORBA - Częstochowa
0
0
5
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Konewski Adam
Patoła Magdalena
Konewski Adam
Patoła Magdalena
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
11 (+2)
2
11
1
2.
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
11 (+2)
2
11
2
3.
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
Bieniek Stanisław
Dąbek Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
6 (+1)
1
6
3
4.
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
Włodarczyk Nikodem
Homenda Wiktoria
10 (+1)
1
10
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
Iwanowski Kacper
Nawrot Wiktoria
E (+1)
1
E
1
2.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
E (+1)
1
E
2
3.
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto Adam
Wolny Jadwiga
4 (+1)
1
4
3
4.
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
Merzlykin Artem
Wilkosz Julia
FLAMENCO - Siemianowice
4 (+1)
1
4
4
5.
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
1
1
5
6.
Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Kołomycew Daria
Brol Jakub
Kołomycew Daria
ZORBA - Częstochowa
2
2
6
7.
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
Sowa Aleksander
Nadbrzeska Martyna
4STEP - Siechnice
3
3
7
8.
Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
0
0
8
8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
Siudyka Kacper
Łukaszewicz Emilia
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
1
2.
Różalski Miłosz
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Różalski Miłosz
Sebesta Oliwia
Różalski Miłosz
Sebesta Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
2
BLOK 2, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 16:30-17:30, start: 18:00
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
Ćwieląg Mateusz
Glomb Wiktoria
RÓŻA - Olesno
11 (+2)
2
11
1
2.
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
2 (+2)
2
2
2
3.
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
Kulig Kacper
Paszkiewicz Gabriela
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
F (+2)
2
F
2
4.
Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Stojak Maja
Jaworski Jakub
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
6 (+1)
1
6
3
5.
Kolenda Dominik
Kłapczyk Patrycja
TEAM - Ornontowice
Kolenda Dominik
Kłapczyk Patrycja
Kolenda Dominik
Kłapczyk Patrycja
TEAM - Ornontowice
5 (+1)
1
5
3
6.
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
Pecyna Paweł
Karwat Wiktoria
9 (+1)
1
9
3
7.
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA Praszka
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
Popczyk Bartłomiej
Pawelczyk Amelia
ISKRA Praszka
11
11
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
1 (+1)
1
1
1
2.
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
2 (+1)
1
2
2
3.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
3 (+1)
1
3
3
4.
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
Wiercigroch Szymon
Jaromińska Zuzanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
7
7
4
5.
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
6
6
5
6.
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2
2
6
7.
Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
0
0
7
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7 (+1)
1
7
1
2.
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
Markiewicz Jakub
Michewicz Julia
6 (+1)
1
6
2
3.
Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
Bielas Adam
Białek Julia
Bielas Adam
Białek Julia
AKTAN - Wrocław
2 (+1)
1
2
3
4.
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
3
3
4
5.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
Adamczyk Seweryn
Karolczykova Helena
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2
2
5
6.
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
Wacławek Mateusz
Gawrych Wiktoria
IMPULS - Chorzów
5
5
6
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
9 (+1)
1
9
1
2.
Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Mazurek Martyna
Goły Filip
Mazurek Martyna
ZORBA - Częstochowa
5 (+1)
1
5
2
3.
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
Sobania Andreas
Arczyńska Daria
6
6
3
4.
Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
Owczarek Mateusz
Brol Maja
Owczarek Mateusz
Brol Maja
ZORBA - Częstochowa
4
4
4
5.
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
Wojtasiewicz Jacek
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
2
2
5
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
FORUM - Zabrze
2 (+1)
1
2
1
2.
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
0
0
2