Logowanie
III OTTT „ W sercu Wielkopolski” TURNIEJ OPEN
2020-02-29 KOŚCIAN, POEZJA - Kościan
Plik z wynikami
UWAGA
ZMIANA W PROGRAMIE
ZMIANA KATEGORII - 12-13 F na 12-13 E+F w I bloku.
ZMIANA KATEGORII - 14-15 C na 10-11 E+F w I bloku.
ZAPRASZAMY!!!
BLOK 1, rejestracja 8.00-8.30, próba parkietu 8.15-8.45, start: 9.00
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
Machnik Szymon
Hoffmann Maria
9, 8 (+2)
2
9, 8
1
2.
Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Jan
Wójt Malwina
Mentel Jan
Wójt Malwina
ANIMA DANZA - Głogów
7 (+2)
2
7
1
3.
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
4.
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
Apolinarski Maksymilian
Obiora Dagmara
MARGO - Leszno
8, 8 (+1)
1
8, 8
2
5.
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
Kudlaszyk Oskar
Gawelska Weronika
2 (+2)
2
2
1
2.
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
Kaczmarek Antoni
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
7, 7 (+2)
2
7, 7
2
3.
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
5 (+1)
1
5
3
4.
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
Majorczyk Mateusz
Krzyśków Marta
5
5
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
7 (+1)
1
7
1
2.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
3.
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
0
0
3
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
6 (+1)
1
6
1
2.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
3.
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
2
2
3
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
SUKCES - Jaworzno
7 (+1)
1
7
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
3 (+1)
1
3
2
3.
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
1 (+1)
1
1
3
4.
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
4
5.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
5
6.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
0
0
6
7.
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
0
0
7
8.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
0
0
8
9.
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
9
10.
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE TEAM - Wrocław
1 (+1)
1
1
1
2.
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
4 (+1)
1
4
2
3.
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
Borowski Fabian
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
3
4.
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
Szpakowicz Hubert
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
4
5.
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
Woźniak Maciej
Korzeniewicz Stella
ASTRA - Szczecin
0
0
5
6.
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
Zielecki Mateusz
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
0
0
6
7.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
1
1
7
8.
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
Hasiów Szymon
Błaszczak Nikola
GRACJA - Zielona Góra
0
0
8
9.
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
Tołoczko Przemysław
Krauze Wiktoria
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
9
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
E (+1)
1
E
1
2.
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
Wojciechowski Aleksy
Lis Zuzanna
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
3.
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
Gołuch Tomasz
Pilek Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
0
0
3
4.
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
All About - Szczecin
0
0
4
5.
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
0
0
5
12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
Wachelka Jan
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
1
2.
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
Drozd Wiktor
Baranowska Anastazja
ROYAL DANCE - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About - Szczecin
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
Smuniewski Szymon
Borawska Maja
All About - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
4
5.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
E (+1)
1
E
5
6.
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
Jarmuszkiewicz David
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
1 (+1)
1
1
6
7.
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
4
4
7
8.
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
Musiał Adrian
Tarejło Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
0
0
8
9.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
Włodarczak Kuba
Stam Zofia
MARGO - Leszno
4
4
10
11.
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
Pakuła Bartosz
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
3
3
11
BLOK 2, rejestracja 11.00-12.00, próba parkietu 12.15-12.45, start: 13.00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
LORENZO - Gaj Mały
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
Chojan Martyna
Przewoźny Michał
LORENZO - Gaj Mały
6, 12
Przewoźny Michał -
G
(+2)
2
6, 12
Przewoźny Michał -
G
1
2.
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
Mentel Ryszard
Murzyn Lena
ANIMA DANZA - Głogów
7 (+2)
2
7
1
3.
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
7 (+2)
2
7
1
4.
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
Sobecki Olivier
Skrzypczak Julia
LATINA - Wolsztyn
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
5.
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
Łukasiewicz Kamil
Walszewska Weronika
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
6.
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
Augustynopolska Anna
Butrym Michał
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
7.
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
Czykirski Kacper
Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
8.
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
Pempera Ksawery
Umińska Anastazja
LATINA - Wolsztyn
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
9.
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA - Kościan
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny Kacper
POEZJA - Kościan
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
1
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
MARGO - Leszno
Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
Chorążak Maxymilian
Włodarczak Agata
MARGO - Leszno
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
2.
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
Izydorski Piotr
Majorczyk Aleksandra
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
3.
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
Jabłoński Wiktor
Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
4.
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
Kaczmarek Adam
Sowińska Oliwia
POEZJA - Kościan
2, 3 (+2)
2
2, 3
1
5.
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
G (+2)
2
G
1
6.
Przybysz Urszula
Kliczbor Dominik
Przybysz Urszula
Kliczbor Dominik
Przybysz Urszula
Kliczbor Dominik
4, 3 (+2)
2
4, 3
1
7.
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
Sobczyński Olivier
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
7 (+2)
2
7
1
8.
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
Łabiński Antoni
Żurek Nikola
LATINA - Wolsztyn
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
9.
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
Bobkiewicz Joanna
Łupicki Norbert
POEZJA - Kościan
3, 2 (+1)
1
3, 2
2
10.
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
Gomuła Jakub
Tomczak Natalia
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
11.
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
Grzeszkiewicz Mikołaj
Wojtkowiak Helena
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
12.
Izydorska Zuzanna
Antoniewicz Filip
Izydorska Zuzanna
Antoniewicz Filip
Izydorska Zuzanna
Antoniewicz Filip
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
13.
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
Snuszka Antoni
Snuszka Amelia
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
1
2.
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla - Poznań
Surkov Semen
Wolniak Pola
Surkov Semen
Wolniak Pola
KTT Dziupla - Poznań
8, 7 (+2)
2
8, 7
2
3.
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
8, 8 (+1)
1
8, 8
3
4.
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
3 (+1)
1
3
3
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
CHAMPION TEAM - Wrocław
6 (+1)
1
6
1
2.
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
2
3.
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
Drozdecki Jan
Klonowska Dominika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
D (+1)
1
D
3
4.
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
D (+1)
1
D
4
5.
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla - Poznań
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
Bryła Tadeusz
Piechocka Lidia
KTT Dziupla - Poznań
4
4
5
6.
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
Raś Mikołaj
Garstka Zuzanna
LORENZO - Gaj Mały
2
2
6
7.
Plezia Robert
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Żejmo Karolina
Plezia Robert
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
7
8.
Żejmo Robert
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Żejmo Robert
Baran Alicja
Żejmo Robert
Baran Alicja
GRACJA - Zielona Góra
4
4
8
9.
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
0
0
9
10.
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
Tenenbaum Nikodem
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
13
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
2 (+1)
1
2
1
2.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
2
3.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
3
4.
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
3 (+1)
1
3
4
5.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
2 (+1)
1
2
5
6.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
1 (+1)
1
1
6
7.
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
2
2
7
8.
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
0
0
8
9.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
4
4
8
10.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
10
11.
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
0
0
11
12.
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
1
1
12
13.
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
0
0
13
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
4 (+1)
1
4
1
2.
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
Ząbek Piotr
Groszkowska Nikola
ISKRA - Wrocław
1 (+1)
1
1
2
3.
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
Jakubiak Maciej
Dębińska Julia
3 (+1)
1
3
3
4.
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
Łukaszewski Kacper
Szlafka Zofia
POEZJA - Kościan
E (+1)
1
E
4
5.
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Słota Karol
Czajka Aleksandra
Słota Karol
Czajka Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
1 (+1)
1
1
5
6.
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
Kubaczyk Jakub
Sierżant Natalia
LATINA - Wolsztyn
1 (+1)
1
1
6
7.
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Ozimek Marzena
Wrona Michał
Ozimek Marzena
DIAMENT - Wrocław
2 (+1)
1
2
7
8.
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
4
4
8
9.
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
Borkowski Łukasz
Kasicka Alicja
ASTRA - Szczecin
0
0
9
10.
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
Lepak Mateusz
Rębacz Julia
ASTRA - Szczecin
2
2
10
11.
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
2
2
11
12.
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
Słodownik Maksymilian
Mrawczak Natalia
0
0
12
13.
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
Sieradzki Bartłomiej
Wiertelak Paulina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
0
0
13
14.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
Mikuczewski Jakub
Janowska Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
14
15.
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
Bernath Matyas
Ratajszczak Marianna
MARGO - Leszno
1
1
15
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
6 (+1)
1
6
1
2.
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
5 (+1)
1
5
2
3.
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
3
4.
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
Duszewski Michał
Apolinarska Anna
MARGO - Leszno
0
0
4
5.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
0
0
5
6.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
0
0
6
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
Prażak Maksymilian
Kuligowska Magdalena
MARGO - Leszno
7 (+1)
1
7
1
2.
Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
Trefler Tomasz
Trefler Maja
Trefler Tomasz
Trefler Maja
AMETYST - Lubań
C (+1)
1
C
2
3.
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
6 (+1)
1
6
3
4.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
C (+1)
1
C
4
5.
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
Sobczak Sebastian
Krakowska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
3
3
5
6.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
6
6
6
7.
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
Plackowski Jakub
Piechel Monika
Plackowski Jakub
Piechel Monika
POEZJA - Kościan
0
0
7
8.
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
Grzesiak Tomasz
Ziętara Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
1
1
8
9.
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
Kloc Piotr
Tuszyńska Olimpia
FANTAZJA - Skwierzyna
1
1
9
BLOK 3, rejestracja 15.00-16.00, próba parkietu 16.15-16.45, start: 17.00
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
2 (+1)
1
2
1
2.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
2
3.
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
8 (+1)
1
8
3
4.
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
1 (+1)
1
1
4
5.
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
4 (+1)
1
4
5
6.
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
Drożdżyński Tomasz
Zalewska Kaja
FILEMON - Szamotuły
6 (+1)
1
6
6
7.
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
3
3
7
8.
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
2
2
8
9.
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
2
2
9
10.
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
0
0
10
11.
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
Perczak Aleksander
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
5
5
11
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla - Poznań
2 (+1)
1
2
1
2.
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
Kaczmarek Damian
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
3 (+1)
1
3
2
3.
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
Czaczkowski Kacper
Skrzypek Patrycja
LATINA - Wolsztyn
7 (+1)
1
7
3
4.
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
Kozelan Jakub
Piekarska Agnieszka
8 (+1)
1
8
4
5.
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
5 (+1)
1
5
5
6.
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
1 (+1)
1
1
6
7.
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
Oleszak Hubert
Chytra Klaudia
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
7
8.
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
3
3
8
9.
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
Olejniczak Mikołaj
Stam Oliwia
MARGO - Leszno
2
2
8
10.
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
Jędrzejewski Jan
Artiuchow Emila
2
2
10
11.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
0
0
11
12.
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
0
0
11
13.
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
0
0
13
14.
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9
9
14
15.
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
0
0
15
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
1
2.
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
Ivanov Denis
Mysiorek Julia
DANCECLUB - Szczecin
4 (+1)
1
4
2
3.
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Szkoła Tańca Sparta - Opole
4 (+1)
1
4
3
4.
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
2 (+1)
1
2
4
5.
Babirecki Jakub
Kwinta Paula
DANCECLUB - Szczecin
Babirecki Jakub
Kwinta Paula
Babirecki Jakub
Kwinta Paula
DANCECLUB - Szczecin
7
7
5
6.
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
5
5
6
7.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
0
0
7
8.
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
0
0
8
9.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
0
0
9
10.
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
Jakubowski Filip
Zawada Aleksandra
0
0
10
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Grabowski Filip
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Grabowski Filip
Kijewska Karolina
Grabowski Filip
Kijewska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
8 (+1)
1
8
1
2.
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
Marcinkowski Jan
Urban Patrycja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
12 (+1)
1
12
2
3.
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
7 (+1)
1
7
3
4.
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
4
5.
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
1 (+1)
1
1
5
6.
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
Szewczykowski Filip
Klupa Natalia
KTT Dziupla - Poznań
1 (+1)
1
1
6
7.
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
Pajor Dawid
Naczulska Marysia
DANCE TEAM - Wrocław
0
0
7
8.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
5
5
8
9.
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
Dębski Dawid
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
1
1
9
10.
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
Ignaszewski Maxwell
Brodziak Barbara
MARGO - Leszno
0
0
10
11.
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
0
0
11
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
8 (+1)
1
8
1
2.
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
2
3.
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
9 (+1)
1
9
3
4.
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
0
0
4
5.
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
0
0
5
6.
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
2
2
6
16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
Drzewiecki Miłosz
Telesz Oliwia
LATINA - Wolsztyn
0
0
1
2.
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
Garwacki Łukasz
Garwacka Karolina
0
0
2
3.
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
3
4.
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
0
0
4
5.
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
Myśliński Mateusz
Słomczyńska Kaja
0
0
5
6.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
6
6
6
7.
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
Staśkowiak Szymon
Ryś Zuzanna
CHAMPION TEAM - Wrocław
0
0
7
16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
Bienert Paweł
Jankowska Sonia
8
8
1
2.
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
3
3
2
3.
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
Shkilevych Artur
Shkilevych Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
9
9
3
4.
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
Chrzan Adrian
Krysta Agnieszka
IGLICA - Wrocław
0
0
4
5.
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
6.
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
Nowak Patryk
Bajon Magdalena
0
0
6
7.
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
Foksiński Adrian
Kastelik Karolina
DANCE TEAM - Wrocław
2
2
7
8.
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
Buchowski Arkadiusz
Cebula Katarzyna
POEZJA - Kościan
1
1
8
9.
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla - Poznań
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
Chmiel Jakub
Malinowska Natalia
KTT Dziupla - Poznań
2
2
9
10.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
5
5
10
11.
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
Biały Mikołaj
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
0
0
11
12.
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
Gierwatowski Kacper
Woronowska Jolanta
ASTRA - Szczecin
0
0
11
13.
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
0
0
11
14.
Chmiel Jakub
Ichnovská Simona
Marendi
(Czechy)
Chmiel Jakub
Ichnovská Simona
Chmiel Jakub
Ichnovská Simona
Marendi
(Czechy)
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
1
2.
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
E (+1)
1
E
2
3.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
1 (+1)
1
1
3
4.
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś Stanisław
Haraś Diana
3 (+1)
1
3
4
5.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
2
2
5
6.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla - Poznań
1
1
6
7.
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
7
8.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
8
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
Marzec Łukasz
Marzec Karolina
ALFA-ASTRA - Stargard
4 (+1)
1
4
1
2.
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla - Poznań
Kashyna Adam
Kashyna Marta
Kashyna Adam
Kashyna Marta
KTT Dziupla - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
ASTRA - Koszalin
1 (+1)
1
1
3
4.
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
Sowiński Paweł
Szubert Aurelia
POEZJA - Kościan
0
0
4
5.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
5
6.
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
Gońda Mirosław
Gońda Barbara
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
6