Logowanie
Majówka w Krakowie - Senior
2020-07-04 Kraków, Cor et Animus - Kraków
Plik z wynikami
UWAGA
BEZPOŚREDNIA REJESTRACJA ZOSTAŁA ZAMKNIĘTA. NOWE ZGŁOSZENIA I WYREJESTROWANIA SĄ MOŻLIWE WYŁĄCZNIE ZA POŚREDNICTWEM ORGANIZATORA DROGĄ MAILOWĄ (mag.magic@interia.eu). Opłata COVID wynosi 20,- zł od osoby wchodzącej na turniej.
Na chwilę obecną obowiązują nas następujące zasady. W jednym dniu turniejowym może uczestniczyć maksymalnie 150 osób, czyli 75 par. Poza nimi w obiekcie może przebywać obsługa turnieju, czyli: organizatorzy - recepcja, ochrona, catering, obsługa sali, obsługa medyczna; obsługa obiektu, obsługa techniczna, Sędziowie i Trenerzy.
Jako organizatorzy musimy posiadać imienną listę wszystkich osób przebywających na terenie obiektu w trakcie imprezy. Każda osoba wchodząca na turniej będzie zmuszona stosować się do „procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”. Praktycznie niemożliwe będzie wychodzenie i ponowne wchodzenie na teren obiektu. Wewnątrz obiektu maseczki nie będą nas obowiązywać, ale apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku szczególnie przy wylewności powitań, gratulacji i pożegnań. Należy spodziewać się dodatkowej „opłaty COVID”.
Data zamknięcia rejestracji, która oznacza również możliwość wyrejestrowania się jest znana (01 lipca 2020 r.). Turniej przeprowadzimy przy minimum 70 parach zgłoszonych do 21 czerwca 2020 r. Ostateczną decyzję, czy turniej się odbędzie podejmiecie Wy tancerze. Bezpośrednio po rejestracji konieczne jest skontaktowanie się z organizatorem turnieju drogą mailową na adres: mag.magic@interia.eu. Pary, które zaniedbają tego obowiązku zostaną usunięte z list startowych.
Niewątpliwie, nowa rzeczywistość spowoduje to, że wszystkie czynności organizacyjne podczas turnieju, będą trwały dłużej niż przywykliśmy, niemniej liczymy na wyrozumiałość i współpracę. W zakładce informacje jest umieszczona „procedura bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID – 19”, prosimy o zapoznanie się z nią i śledzenie następnych komunikatów.
BLOK 1, rejestracja 7.30 - 8.30, próba parkietu 8.20 - 8.45, start: 9.00
BLOK 2, rejestracja 11.00 - 12.00, próba parkietu 11.50 - 12.15, start: 12.30
30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
1
2.
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
2 (+1)
1
2
2
3.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
2
2
3
4.
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
4
4
4
5.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
1
1
5
30+ (Senior 1) C ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
0
0
2
3.
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
4
4
3
30+ (Senior 1) S ST 4T
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
Gryń Karol
Łaszczyk Joanna
SEMPRE - Kraków
1
2.
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
2
30+ (Senior 1) Open ST
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
2.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
2
3.
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
3
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
Bartuś Wojciech
Pawlik-Bartuś Agnieszka
SEMPRE - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
2 (+1)
1
2
2
3.
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
1 (+1)
1
1
3
4.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
3
3
4
5.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
5
6.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
6
40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
3 (+1)
1
3
1
2.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
2
3.
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
1
1
3
4.
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
Berkop Mirosław
Berkop Magdalena
1
1
4
5.
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
3
3
5
40+ (Senior 2) D ST PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
1 (+1)
1
1
1
2.
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
6
6
2
40+ (Senior 2) C ST PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
2
3.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
4.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
0
0
4
40+ (Senior 2) Open ST
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
2
50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
Rusiecki Krzysztof
Wiekiera Monika
KICK - Kielce
1 (+1)
1
1
1
2.
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
0
0
2
3.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
0
0
3
50+ (Senior 3) C ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
3 (+1)
1
3
1
2.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
2
3.
Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Kogut Joanna
Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
0
0
3
50+ (Senior 3) B ST PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
3 (+1)
1
3
1
2.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
2
2
2
3.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
6
6
3
50+ (Senior 3) Open ST
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
1
2.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
2
3.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
3
4.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
4
5.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
5
BLOK 3, rejestracja 14.30 - 15.30, próba parkietu 15.20 - 15.45, start: 16.00
30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
3 (+1)
1
3
1
2.
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
Krekora Szczepan
Morawska-Krekora Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
5 (+1)
1
5
2
3.
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
3
3
3
4.
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
4
4
4
30+ (Senior 1) C LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
5 (+1)
1
5
1
2.
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Maciejczyk Jan
Miechowska Karolina
Cor et Animus - Kraków
4
4
2
30+ (Senior 1) Open LA
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
Hull Andrzej
Kucharczyk Barbara
IDEA - Kraków
1
2.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2
3.
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
Jonczyk Maciej
Jonczyk Olga
CLASSIC - Warszawa
3
4.
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
Matczak Marcin
Janicka Małgorzata
ESKADRA - Pabianice
4
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław Szczepan
Wącław Anna
3 (+1)
1
3
1
2.
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
1
1
2
3.
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
Nowakowski Juliusz
Nowakowska Paulina
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
0
0
3
40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
3 (+1)
1
3
1
2.
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
Łakus Grzegorz
Łakus Beata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
1 (+1)
1
1
2
3.
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
2 (+1)
1
2
3
4.
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
Krępa Adam
Krępa Iwona
Krępa Adam
Krępa Iwona
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
4
5.
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
Grzechnik Artur
Grzechnik Czesława
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
0
0
5
6.
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
6
6
6
7.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
0
0
7
8.
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
0
0
8
40+ (Senior 2) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
C (+1)
1
C
1
2.
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
Dusik Jacek
Dusik Katarzyna
SEMPRE - Kraków
3
3
2
3.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
3
40+ (Senior 2) C LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
Baran Bogusław
Karpeta Renata
Baran Bogusław
Karpeta Renata
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
1
2.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
2
2
2
3.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
0
0
3
40+ (Senior 2) B LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
1
2.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9
9
2
40+ (Senior 2) Open LA
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
1
2.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
2
3.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3
50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
Szyiński Krzysztof
Szyińska Lucyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
4 (+1)
1
4
1
2.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
0
0
2
50+ (Senior 3) D LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
Such Zbigniew
Kogut Joanna
Such Zbigniew
Kogut Joanna
AKSEL - Rzeszów
7 (+1)
1
7
1
2.
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
2
50+ (Senior 3) B LA PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
5 (+1)
1
5
1
2.
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
2
2
2
50+ (Senior 3) Open LA
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Miejsce
1.
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
Popa Krzysztof
Popa Jolanta
1
2.
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
2
3.
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
3
BLOK 4, rejestracja 17.30 - 18.30, próba parkietu 18.15 - 18.45, start: 19.00