Logowanie
Okręgowa Liga Taneczna
2019-03-30 Toruń, SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10:15 – 10:45, próba parkietu 10:30, start: 11:00
Liga okręgowa
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
1.
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2.
Rachowski Tomasz
Mamrot Pola
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Rachowski Tomasz
Mamrot Pola
Rachowski Tomasz
Mamrot Pola
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
3.
Wierzbicki Filip
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Wierzbicki Filip
Neubauer Liwia
Wierzbicki Filip
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 4T
0
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T
0
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T
0
12-13 (Junior 1) Złoto KOMB 6T
0
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T
0
Solistki
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T
0
Solistki
10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T
0
Solistki
10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T
0
Solistki
BLOK 2, rejestracja 12:30-13:00, próba parkietu 12:45, start: 13:30
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
3.
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Krystek Jan
Sikora Aniela
FAN - Toruń
Krystek Jan
Sikora Aniela
Krystek Jan
Sikora Aniela
FAN - Toruń
3, 1 (+1)
1
3, 1
2
5.
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
Wopp Marcel
Strzyżewska Izabela
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN - Toruń
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
Borowski Wojciech
Borowska Paulina
FAN - Toruń
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
2.
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
Wójcik Mateusz
Głaz Maria
POLISH CLUB - Warszawa
8 (+2)
2
8
1
3.
Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
Włodarczyk Oskar
Kozłowska Weronika
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
Drozdowicz Bruno
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
3 (+1)
1
3
2
5.
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
FAN - Toruń
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
Krystek Jan
Trzeciak Antonina
FAN - Toruń
4, 3 (+1)
1
4, 3
2
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
FAN - Toruń
Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
Żuchowski Adam
Kamińska Weronika
FAN - Toruń
4, 4 (+2)
2
4, 4
1
2.
Jabłoński Grzegorz
Szymańska Marta
FAN - Toruń
Jabłoński Grzegorz
Szymańska Marta
Jabłoński Grzegorz
Szymańska Marta
FAN - Toruń
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
Żbikowski Wojciech
Muzyczyszyn Maria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
9 (+2)
2
9
1
2.
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
Juda Jakub
Klonowska Wiktoria
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
9 (+1)
1
9
2