Logowanie
XII OTTT O Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla, GOLDEN DANCE 2019
2019-05-25 POSiR Przemyśl, ul. Mickiewicza, GOLDEN DANCE - Przemyśl
Plik z wynikami
BLOK 1, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Molek Zofia
Lampart Dominik
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
9 (+2)
2
9
1
2.
Pasieka Julia
Kozicka Lena
AKSEL - Rzeszów
Pasieka Julia
Kozicka Lena
Pasieka Julia
Kozicka Lena
AKSEL - Rzeszów
4, 3 (+2)
2
4, 3
1
3.
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
6, 5 (+2)
2
6, 5
1
4.
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
Świerczek Jan
Kędziora Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+2)
2
6
1
5.
Kijanka Dawid
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kijanka Dawid
Charchan Maja
Kijanka Dawid
Charchan Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+1)
1
5
2
6.
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
Maziarz Jakub
Kuter Patrycja
AKSEL - Rzeszów
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
7.
Wawro Michał
Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wawro Michał
Rohan Milena
Wawro Michał
Rohan Milena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3 (+1)
1
3
2
8.
Świerczek Grzegorz
Cyrańska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świerczek Grzegorz
Cyrańska Jagoda
Świerczek Grzegorz
Cyrańska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
2
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
Kitor Oliwier
Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+2)
2
2
1
2.
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
Marzec Antoni
Zakielarz Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Dańko Karol
Zagrobelna Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dańko Karol
Zagrobelna Kamila
Dańko Karol
Zagrobelna Kamila
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+2)
2
4
1
2.
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
Kędzierski Michał
Kielar Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+2)
2
6
1
3.
Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Lupa Jan
Tracz Gabriela
Lupa Jan
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
7, 8 (+2)
2
7, 8
1
4.
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
Radoń Wojciech
Ratajczyk Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+2)
2
5
1
5.
Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
Bereś Błażej
Cyranska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
2
6.
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
Ferenc Tomasz
Jedynak Gabriela
GASIEK - Rzeszów
7, 7 (+1)
1
7, 7
2
7.
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
Poliniewicz Miłosz
Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
2
8.
Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
Stadnik Konrad
Laska Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
3 (+1)
1
3
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
Jezo Michał
Jagiełło Aleksandra
GRACJA - Krosno
10 (+2)
2
10
1
2.
Mędrek Wojciech
Kowalczyk Natalia
JUMP - Janów Lubelski
Mędrek Wojciech
Kowalczyk Natalia
Mędrek Wojciech
Kowalczyk Natalia
JUMP - Janów Lubelski
2 (+2)
2
2
2
3.
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
Babiak Miłosz
Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
8 (+1)
1
8
3
4.
Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Franków Adrian
Olszańska Otylia
Franków Adrian
Olszańska Otylia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
3
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
Gagat Franciszek
Łagowska Sara
GALA - Mielec
4 (+1)
1
4
1
2.
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
3 (+1)
1
3
2
3.
Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Surga Adrian
Sajdak Emilia
Surga Adrian
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
E (+1)
1
E
3
4.
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
SzT eMiKa - Tarnów
3
3
4
5.
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
Niemiec Jakub
Grzywacz Wiktoria
0
0
5
6.
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
2
2
6
7.
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
Pacławski Kamil
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
7
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
G (+2)
2
G
1
2.
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
7 (+2)
2
7
1
3.
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
Łocha Antoni
Muszyńska Martyna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+2)
2
6
1
4.
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5 (+2)
2
5
1
5.
Cichoński Krzysztof
Balicka Karolina
Cichoński Krzysztof
Balicka Karolina
Cichoński Krzysztof
Balicka Karolina
9 (+1)
1
9
2
6.
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
TAKT - Jarosław
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
Karuś Oliwia
Kaszowska Oliwia
TAKT - Jarosław
4, 4 (+1)
1
4, 4
2
7.
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
Marcinkiewicz Wiktoria
Nietrzeba Karolina
TAKT - Jarosław
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
Gąsiorowski Dominik
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
11 (+2)
2
11
1
2.
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
Klubek Hubert
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
10 (+2)
2
10
1
3.
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
Misior Patryk
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
F (+2)
2
F
1
4.
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
Potoczny Michał
Dobosz Hanna
TAKT - Jarosław
3 (+2)
2
3
2
5.
Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Jargiło Julia
Szabat Jakub
Jargiło Julia
JUMP - Janów Lubelski
9 (+2)
2
9
2
6.
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
Trzpis Maciej
Skóra Martyna
GALA - Mielec
8 (+2)
2
8
2
7.
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
Krawczyk Krystian
Szelążek Emilia
3 (+1)
1
3
3
8.
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
Krzanowski Bartosz
Brzozowska Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
9 (+1)
1
9
3
9.
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
9 (+1)
1
9
3
10.
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
Radoń Bartosz
Jucha Kornelia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
3
11.
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
Szulich Jakub
Barszcz Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
7 (+1)
1
7
3
12.
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
Łukaczyk Filip
Szymczak Kinga
1 (+1)
1
1
3
BLOK 2, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:30-15:15, start: 15:30
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
Nadworski Kacper
Dolińska Martyna
TAKT - Chełm
4 (+1)
1
4
1
2.
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
Babiak Paweł
Dzięgielowska Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
2
3.
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
Strzała Miłosz
Kozicka Oliwia
AKSEL - Rzeszów
1 (+1)
1
1
3
4.
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
4 (+1)
1
4
4
5.
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
Baran Szymon
Zubilewicz Karolina
0
0
5
6.
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
4
4
6
7.
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
Kostka Antoni
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
7
8.
Budzik Tomasz
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
Budzik Tomasz
Fasula Marzena
Budzik Tomasz
Fasula Marzena
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
8
9.
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
Mucha Oliwier
Tyc Kamila
ZAMEK - Lublin
0
0
9
10.
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
0
0
10
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
1
2.
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
2 (+1)
1
2
2
3.
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
D (+1)
1
D
3
4.
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
Popielewicz Szymon
Filipek Anna
4 (+1)
1
4
4
5.
Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Gaweł Karolina
Biały Michał
Gaweł Karolina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
5
6.
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
Pliszka Philip
Bajdas Kamila
JUST DANCE - Stalowa Wola
4 (+1)
1
4
6
7.
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
Doliński Bartosz
Witkowska Natalia
TAKT - Chełm
0
0
7
8.
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
Frydrych Bartosz
Tatrzańska Natalia
GRACJA - Krosno
2
2
7
9.
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
Wiatrowski Karol
Węgrzyn Zuzanna
ZAMEK - Lublin
0
0
9
10.
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
Sierak Michał
Kotwa Martyna
2
2
10
11.
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
Ciosek Mikołaj
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
0
0
11
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
Widełka Mateusz
Kural Amelia
Widełka Mateusz
Kural Amelia
THOMAS DANCE - Kraków
E (+1)
1
E
1
2.
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
Partyka Piotr
Kijanka Oliwia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
2
3.
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
Rakicki Bartosz
Zając Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
2 (+1)
1
2
3
4.
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
Michalecki Miłosz
Skubida Wiktoria
E (+1)
1
E
4
5.
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
Durajczyk Maciej
Kozicka Julia
EMOTION - WARKA
2
2
5
6.
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
2
2
6
7.
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
Kukla Mikołaj
Zyguła Zuzanna
LATINO - Żabno
2
2
7
8.
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
Tymoszuk Robert
Ceniuk Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
3
3
8
9.
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
Orzechowski Paweł
Gaik Alicja
MAGIC-DANCE - Lublin
0
0
9
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
Pańko Gabriel
Mardosiewicz Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
1
2.
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
Skoczylas Kornel
Sochaczewska Wiktoria
ZAMEK - Lublin
D (+1)
1
D
2
3.
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
Końko Kacper
Bombolewska Alicja
ZAMEK - Lublin
0
0
3
4.
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
Perłak Filip
Ogonowska Amanda
5
5
4
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
6 (+1)
1
6
1
2.
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
C (+1)
1
C
2
3.
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
5 (+1)
1
5
3
4.
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
4
5.
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
0
0
5
6.
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
1
1
6
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
Ablewicz Nikodem
Świerk Wiktoria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
8 (+1)
1
8
1
2.
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha Jarosław
Frydrych Milena
1 (+1)
1
1
2
3.
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
Mordka Dawid
Bober Iga
Mordka Dawid
Bober Iga
JUST DANCE - Stalowa Wola
0
0
3
4.
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1
1
4
5.
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
Paradysz Korneliusz
Potocka Natalia
GRACJA - Krosno
0
0
5
BLOK 3, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:30-18:15, start: 18:30
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
0
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szołek Nina
Olszański Oskar
Szołek Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
1
2.
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
5
5
2
3.
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
Szydłowski Oliwiusz
Rozputyńska Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
0
0
3
16+ (Powyżej 15) E+F ST 4T PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) E+F LA 4T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
Goral Maciej
Baran Patrycja
Goral Maciej
Baran Patrycja
JUMP - Janów Lubelski
5 (+1)
1
5
1
2.
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
4
4
2
3.
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
Sarnowski Bruno
Nowiczuk Amelia
1
1
3
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
6 (+1)
1
6
1
2.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
3 (+1)
1
3
2
3.
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
6 (+1)
1
6
3
4.
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
Cisiński Krystian
Litwin Klaudia
ELIDA - Mielec
6 (+1)
1
6
4
5.
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
1
1
5
6.
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
0
0
6
7.
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
4
4
7
8.
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
Wasylewicz Adam
Kapustka Klaudia
LATINO - Żabno
0
0
8
9.
Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
0
0
9
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
Ciechanowski Dariusz
Borcz Halina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
1
2.
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
Wołoszyn Kamil
Łukasik Izabela
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
4 (+1)
1
4
2
3.
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Harłacz Jakub
Korpal Agata
Harłacz Jakub
Korpal Agata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
2 (+1)
1
2
3
4.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
4 (+1)
1
4
4
5.
Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
Krupa Piotr
Machała Maja
Krupa Piotr
Machała Maja
ELIDA - Mielec
1
1
5
6.
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
Lechowicz Paweł
Macek Julia
Lechowicz Paweł
Macek Julia
AKSEL - Rzeszów
3
3
6
7.
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
Olchowy Paweł
Pobidyńska Martyna
0
0
7
8.
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
Michałowski Szymon
Głowacka Weronika
TAKT - Jarosław
4
4
8
9.
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
Majcher Marcel
Szałaj Maryla
TAKT - Jarosław
0
0
9
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała Maciej
Domka Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
1 (+1)
1
1
1
2.
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
B (+1)
1
B
2
3.
Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Kotul Hubert
Żaba Weronika
Kotul Hubert
Żaba Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
3 (+1)
1
3
3
4.
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
5 (+1)
1
5
4
5.
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
3
3
5
6.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
0
0
6
7.
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
Pogorzelec Paweł
Kwaśny Sara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
5
5
7
8.
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
Kutyła Radosław
Sarnowska Dominika
JUST DANCE - Stalowa Wola
8
8
8
9.
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
7
7
8
10.
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
1
1
10
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
Mardacz Jakub
Dec Ewelina
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
7 (+1)
1
7
1
2.
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
Pawłowski Kornel
Kapuścińska Kamila
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
5 (+1)
1
5
2
3.
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
Kiszka Mikołaj
Jaworska Aleksandra
JUMP - Janów Lubelski
1 (+1)
1
1
3
4.
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
Nosal Przemysław
Robak Wiktoria
JUMP - Janów Lubelski
8 (+1)
1
8
4
5.
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
Nowak Bartosz
Lis Karina
Nowak Bartosz
Lis Karina
LATINO - Żabno
4
4
5
6.
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
1
1
6
7.
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
Wieczorek Grzegorz
Chmielińska Maja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6
6
7
8.
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
Kawiński Kacper
Szelążek Elżbieta
1
1
8
9.
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
Sendecki Adam
Pałys Martyna
Sendecki Adam
Pałys Martyna
TAKT - Jarosław
0
0
9
10.
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
Winiarczyk Arkadiusz
Rupar Wiktoria
0
0
10
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
0