Logowanie
XII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Mysłowice
2018-05-27 Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR Mysłowice,
Plik z wynikami
UWAGA
Blok II rozpocznie się o godz. 12:30
(w związku z dużą ilością par w blok I próba parkietu bloku II może również ulec małej zmianie godz.)
BLOK 1, rejestracja 8:15- 9:15, próba parkietu 8:30- 9:15, start: 9:30- 11:00
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Jaworski Jakub
Skiba Julia
Jaworski Jakub
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
2.
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
Jędrzejczyk Hubert
Robak Klaudia
ETIUDA - Radomsko
11, 11 (+2)
2
11, 11
1
3.
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
Kin Zofia
Pawelec Wiktor
RONDO - Rybnik
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
4.
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Michał
Marciniak Milena
Lupa Michał
Marciniak Milena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7, 7 (+2)
2
7, 7
1
5.
Proksa Hanna
Czerniec Kamil
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Proksa Hanna
Czerniec Kamil
Proksa Hanna
Czerniec Kamil
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
6.
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
7.
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik Adrian
Zielińska Zofia
Francik Adrian
Zielińska Zofia
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
8.
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
Holewik Krzysztof
Sternik Oliwia
5, 5 (+1)
1
5, 5
2
9.
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
Jeżak Aleksander
Koczar Bogna
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
10.
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
Kostuj Adam
Stępniak Wiktoria
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
11.
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Lupa Paweł
Tkacz Maja
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
12.
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
Solny Grzegorz
Brauner Lilly
IMPULS - Chorzów
6, 6 (+1)
1
6, 6
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
Pazdur Dawid
Jaromin Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
F (+2)
2
F
1
2.
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
Szczepaniak Piotr
Ledwoń Kinga
AKCENT - Będzin
5 (+2)
2
5
1
3.
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Smól Julia
Kaleta Oliwier
Smól Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+2)
2
4
2
4.
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
Sadowski Mateusz
Kucharska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
4 (+2)
2
4
2
5.
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
AKCENT - Będzin
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
Kępiński Kacper
Rudek Aneta
AKCENT - Będzin
2 (+1)
1
2
3
6.
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
Misiaszek Szymon
Celej Amelia
1 (+1)
1
1
3
7.
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
Smolarczyk Filip
Dobosz Julia
1, 1 (+1)
1
1, 1
3
12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
Bilnik Wojciech
Bilnik Ewa
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3 (+1)
1
3
1
2.
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
Pajerski Bartosz
Kurzak Barbara
CUBANA - Nowy Targ
4 (+1)
1
4
2
3.
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
Mruk Arkadiusz
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
3 (+1)
1
3
3
4.
Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Sięka Iga
Jaróg Robert
Sięka Iga
CUBANA - Nowy Targ
1 (+1)
1
1
4
5.
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
Wasiutyński Grzegorz
Briss Julia
2
2
5
6.
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
Kuban Igor
Brzezińska-Śledzik Wiktoria
4
4
6
7.
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
Krawiec Michał
Kupczyk Edyta
6
6
7
8.
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Wrona Justyna
Wrona Patryk
Wrona Justyna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
7
9.
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
0
0
9
10.
Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Janus Miłosz
Orządała Malwina
Janus Miłosz
Orządała Malwina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2
2
10
12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
Sobczyk Wiktor
Kosętka Amanda
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3 (+1)
1
3
1
2.
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Michalska Julia
Woźniak Hubert
Michalska Julia
ZORBA - Częstochowa
6 (+1)
1
6
2
3.
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
Jóźwicki Mateusz
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
D (+1)
1
D
3
4.
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
Wołczański Michał
Lasek Aleksandra
6 (+1)
1
6
4
5.
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
Gałczyński Oskar
Szkutnik Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4
4
5
6.
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
Polok Cezary
Sekita Aleksandra
1
1
6
7.
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
Byrski Maciej
Józefowska Patrycja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
7
8.
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
Rachoń Stanisław
Hennessy Emilia
EVOLUTION - Kraków
1
1
7
14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
Wojciechowski Piotr
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
1 (+1)
1
1
1
2.
Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
Kruk Dawid
Naramska Maria
Kruk Dawid
Naramska Maria
FORUM - Zabrze
2 (+1)
1
2
2
3.
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
Sypniewski Kacper
Bogdziewicz Wiktoria
2 (+1)
1
2
3
4.
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
Furmańczyk Jakub
Arczewska Zofia
ETIUDA - Radomsko
3 (+1)
1
3
4
5.
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
Gruszecki Wojciech
Melnarowicz Oliwia
CHAMPION TEAM - Wrocław
4 (+1)
1
4
5
6.
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
Czarnota Adrian
Sanetra Gabriela
SWING Żywiec-Kuków
4 (+1)
1
4
6
7.
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
Musioł Michael
Ostrowska Sandra
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
E (+1)
1
E
7
8.
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
Skutnik Igor
Radziewska Hanna
FORUM - Zabrze
0
0
8
9.
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla Patryk
Rosa Martyna
Golla Patryk
Rosa Martyna
4
4
9
10.
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
Pabian Sebastian
Gałwa Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
3
3
10
11.
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
Kubies Bartosz
Zaworska Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
11
12.
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
Mienkina Adam
Czajka Zuzanna
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
1
1
12
13.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
Drogosz Szymon
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
4
4
13
14.
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
Białecki Kacper
Rachtan Marta
Białecki Kacper
Rachtan Marta
FORUM - Zabrze
0
0
14
15.
Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Taborek Adam
Rachwał Jessica
Taborek Adam
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
15
14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
Serafin Bartłomiej
Frątczak Anna
JEDYNKA - Łódź
3 (+1)
1
3
1
2.
Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Suszek Witold
Suszek Natalia
Suszek Witold
Suszek Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
6 (+1)
1
6
2
3.
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
2 (+1)
1
2
3
4.
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
Kłosowski Tomasz
Sioła Oliwia
D (+1)
1
D
4
5.
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
Szczyrk Mikołaj
Kruczała Marcelina
0
0
5
6.
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
Stępień Jakub
Stężała Aleksandra
ETIUDA - Radomsko
0
0
6
7.
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
Lozinszek Artur
Szewczyk Julia
0
0
7
8.
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
Czerny Szymon
Organiściak Karolina
ZORBA - Częstochowa
2
2
8
9.
Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
Zglinicki Dawid
Furman Daria
Zglinicki Dawid
Furman Daria
FORUM - Zabrze
0
0
9
BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:15-12:00, start: 12:15- 13:45
Blok II rozpocznie się o godz. 12:30
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
2
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
Chrobok Adrian
Fijoł Emilia
3, 3 (+2)
2
3, 3
1
2.
Leśniak Wojciech
Szczepańczyk Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Szczepańczyk Oliwia
Leśniak Wojciech
Szczepańczyk Oliwia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
Gawur Jan
Broniszewska Hanna
ETIUDA - Radomsko
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
2.
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
6, 6 (+2)
2
6, 6
1
3.
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
Ściborski Jakub
Grzybek Leonie
10, 6 (+2)
2
10, 6
1
4.
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
Flak Dominik
Korpak Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
3 (+1)
1
3
2
5.
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
Grabara Artur
Starzyńska Kamila
AKCENT - Będzin
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
6.
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
Rygasiewicz Pola
Szczepaniak Paweł
RONDO - Rybnik
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
Stołtny Wojciech
Grądek Dominika
7 (+2)
2
7
1
2.
Merzlykin Artem
Ciapała Aniela
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Ciapała Aniela
Merzlykin Artem
Ciapała Aniela
FLAMENCO - Siemianowice
11 (+2)
2
11
2
3.
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
Kisiela Tomasz
Wilk Julia
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
2 (+1)
1
2
3
4.
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski Filip
Sosna Emilia
Lisowski Filip
Sosna Emilia
1 (+1)
1
1
3
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
Szołtysik Piotr
Musiał Anna
IMPULS - Chorzów
3 (+1)
1
3
1
2.
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
DANCELOOK - Gliwice
1 (+1)
1
1
2
3.
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
0
0
3
4.
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
0
0
4
12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
KIEPURA - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
1
2.
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
6 (+1)
1
6
2
3.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
6 (+1)
1
6
3
4.
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
0
0
4
5.
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Janus Jakub
Pielka Weronika
Janus Jakub
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
6
6
5
6.
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
0
0
6
7.
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr Michał
Pelczar Emilia
4
4
7
12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
Woźniak Wojciech
Michalska Patrycja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
7 (+1)
1
7
1
2.
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
Galwas Maksymilian
Borowska Julia
2 (+1)
1
2
2
3.
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
Wiltowski Jakub
Adamska Ksenia
IGLICA - Wrocław
2
2
3
4.
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
Rzeszut Ignacy
Kowalska Daria
IGLICA - Wrocław
6
6
4
5.
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr Michał
Pelczar Emilia
Fehr Michał
Pelczar Emilia
6
6
5
14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
Wilhelm Grzegorz
Antosik Tamara
ISKRA Praszka
8 (+2)
2
8
1
2.
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
Bawoł Patryk
Ściborska Wiktoria
10 (+2)
2
10
2
3.
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel Adam
Pitry Michalina
Nagel Adam
Pitry Michalina
8 (+2)
2
8
2
4.
Kolenda Dominik
Kolenda Agnieszka
DANCELOOK - Gliwice
Kolenda Dominik
Kolenda Agnieszka
Kolenda Dominik
Kolenda Agnieszka
DANCELOOK - Gliwice
2 (+1)
1
2
3
5.
Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
Konopka Robert
Kasprzyk Marlena
10 (+1)
1
10
3
BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:00-14:45, start: 15:00- 17:00
14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
Korzekwa Jakub
Susek Zuzanna
IMPULS - Chorzów
6 (+1)
1
6
1
2.
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
3 (+1)
1
3
2
3.
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
2 (+1)
1
2
3
4.
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
2 (+1)
1
2
4
5.
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
5
5
5
6.
Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
6
7.
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
2
2
7
8.
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
1
1
8
9.
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
2
2
9
14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
Spyra Dominik
Liana Zuzanna
7 (+1)
1
7
1
2.
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
Król Wojciech
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
6 (+1)
1
6
2
3.
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
Wróblewski Marek
Wałowska Mariola
IGLICA - Wrocław
5 (+1)
1
5
3
4.
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
Brzeźny Bartosz
Brzeźny Malwina
1 (+1)
1
1
4
5.
Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kotarba Szymon
Mróz Maria
Kotarba Szymon
Mróz Maria
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
5
6.
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
Kaczmarek Damian
Wajcfelt Julia
CHAMPION TEAM - Wrocław
2
2
6
7.
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
Wojtusik Mikołaj
Kosmacz Klaudia
PERFECT DANCE - Kraków
4
4
7
8.
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
Bryndza Patryk
Żarow Nadia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
0
0
8
16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
E (+1)
1
E
1
2.
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
3 (+1)
1
3
2
3.
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
2 (+1)
1
2
3
4.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
E (+1)
1
E
4
5.
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
4
4
5
6.
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
1
1
6
7.
Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
0
0
7
8.
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
0
0
8
9.
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
0
0
8
16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
Lasocki Sebastian
Gawlik Julia
RONDO - Rybnik
E (+1)
1
E
1
2.
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
Bodył Jakub
Kądziołka Magdalena
FORUM - Zabrze
4 (+1)
1
4
2
3.
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
Narloch Jakub
Mondel Wiktoria
MASTER DANCE - Gliwice
4 (+1)
1
4
3
4.
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
3 (+1)
1
3
4
5.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
Bulenda Rafał
Chluba Nicole
LORDANCE - Wodzisław Śl.
4 (+1)
1
4
5
6.
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
Lisowski Dawid
Maj Barbara
Lisowski Dawid
Maj Barbara
SEMPRE - Kraków
1 (+1)
1
1
6
7.
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
Róg Jerzy
Oświęcimska Dominika
SKT AGH - Kraków
1
1
7
8.
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
Włodarz Jakub
Misiak Kaja
RETRO - Kępno
0
0
7
9.
Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
Wrona Michał
Wieczorek Marta
Wrona Michał
Wieczorek Marta
DIAMENT - Wrocław
0
0
9
10.
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
Hojak Oskar
Skiba Magdalena
RETRO - Kępno
0
0
10
11.
Data Marcin
Muszalska Natalia
SEMPRE - Kraków
Data Marcin
Muszalska Natalia
Data Marcin
Muszalska Natalia
SEMPRE - Kraków
0
0
11
16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
6 (+1)
1
6
1
2.
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
Cieślik Łukasz
Kocot Magdalena
DANCELOOK - Gliwice
6 (+1)
1
6
2
3.
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
Mroczek Michał
Zygmunt Weronika
5 (+1)
1
5
3
4.
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
4
4
4
5.
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
3
3
5
6.
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
1
1
6
7.
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
0
0
7
16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Pawlik Mikołaj
Kucia Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
2 (+1)
1
2
1
2.
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
Bińkowski Michał
Pajerska Dominika
2 (+1)
1
2
2
3.
Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
Klimek Filip
Kajzer Karolina
Klimek Filip
Kajzer Karolina
DANCELOOK - Gliwice
6 (+1)
1
6
3
4.
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
Korlatowicz Piotr
Szylar Joanna
EVOLUTION - Kraków
5 (+1)
1
5
4
5.
Halama Paweł
Robak Natalia
INFINITY - Kraków
Halama Paweł
Robak Natalia
Halama Paweł
Robak Natalia
INFINITY - Kraków
4
4
5
6.
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3
3
6
7.
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
Bajorek Paweł
Strumińska Paulina
IGLICA - Wrocław
4
4
7
8.
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
Rachfalski Wojciech
Bocheńczak Barbara
FORUM - Zabrze
0
0
8
9.
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
Stobiecki Bartosz
Kotarba Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3
3
9
16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
Radziszewski Piotr
Woźniak Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5 (+1)
1
5
1
2.
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
Bodziony Dawid
Dębowska Patrycja
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
Brzozowski Adrian
Smużyńska Natalia
ETIUDA - Radomsko
C (+1)
1
C
3
4.
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
6 (+1)
1
6
4
5.
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
Bogdziewicz Dawid
Jureczko Magda
4
4
5
6.
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
2
2
6
7.
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
3
3
7
8.
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
Pyras Krzysztof
Kopeć Marta
4
4
8
9.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
3
3
9
10.
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
0
0
10
16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir Adam
Zając Oliwia
Bahir Adam
Zając Oliwia
C (+1)
1
C
1
2.
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
C (+1)
1
C
2
3.
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
Gajdos Julian
Ryfa Julia
Gajdos Julian
Ryfa Julia
JEDYNKA - Łódź
6 (+1)
1
6
3
4.
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
Małochleb Maciej
Peroń Weronika
SzT eMiKa - Tarnów
7
7
4
5.
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Kubica Eliasz
Franik Natalia
Kubica Eliasz
Franik Natalia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
1
1
5
6.
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
Szynal Daniel
Wysocka Julia
Szynal Daniel
Wysocka Julia
AKCENT - Będzin
1
1
6
7.
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
0
0
7
BLOK 4, rejestracja 16:30- 17:30, próba parkietu 17:00-17:45, start: 18:00- 21:00
14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kędzierzyn Koźle
1 (+1)
1
1
1
2.
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
DANCELOOK - Gliwice
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
Papierok Krzysztof
Adamczyk Dagmara
DANCELOOK - Gliwice
1 (+1)
1
1
2
3.
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
Wiórek Maciej
Szołtysik Weronika
IMPULS - Chorzów
1 (+1)
1
1
3
4.
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
3
3
4
5.
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
1
1
5
6.
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
Dziereń Kamil
Hoppe Amelia
KIEPURA - Sosnowiec
0
0
6
7.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
2
2
7
14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
Kleczko Jakub
Bała Weronika
Kleczko Jakub
Bała Weronika
SUKCES - Jaworzno
6 (+1)
1
6
1
2.
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
Kuś Dawid
Terlikowska Maja
AKCENT - Będzin
6 (+1)
1
6
2
3.
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
Dziedzic Michał
Czopnik Emilia
CHAMPION TEAM - Wrocław
6 (+1)
1
6
3
4.
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
Weczerek Adrian
Kwoska Alicja
RONDO - Rybnik
3
3
4
5.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
Kowalewski Marcin
Zychma Dominika
LORDANCE - Wodzisław Śl.
1
1
5
6.
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
Boguta Maciej
Woźniczka Alicja
EVOLUTION - Kraków
1
1
6
7.
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
Bólad Michał
Pawlikowska Amelia
1
1
7
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
Ligenza Jakub
Makiejewska Natalia
KIEPURA - Sosnowiec
9 (+1)
1
9
1
2.
Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
Zając Maciej
Marek Dominika
Zając Maciej
Marek Dominika
EVOLUTION - Kraków
4 (+1)
1
4
2
3.
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
3
4.
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki Dawid
Cwalina Sara
Małecki Dawid
Cwalina Sara
5 (+1)
1
5
4
5.
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
Smaroń Konrad
Kemona Eliza
IMPULS - Chorzów
7
7
5
6.
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
Wojtasiewicz Jacek
Wolska Zuzanna
AKCENT - Będzin
2
2
6
7.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
7
8.
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
Sadowski Radosław
Wątor Natalia
EVOLUTION - Kraków
2
2
7
9.
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
0
0
9
10.
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
Kondratiev Kostiantyn
Krzynówek Paulina
5
5
10
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
Górski Piotr
Gatner Natalia
B (+1)
1
B
1
2.
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
Jędrycha Damian
Morawska Nicole
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
B (+1)
1
B
2
3.
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
RONDO - Rybnik
7 (+1)
1
7
3
4.
Migała Antoni
Rzepecka Natalia
SEMPRE - Kraków
Migała Antoni
Rzepecka Natalia
Migała Antoni
Rzepecka Natalia
SEMPRE - Kraków
3 (+1)
1
3
4
5.
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
4 (+1)
1
4
5
6.
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
Knaś Kajetan
Biskup Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
8 (+1)
1
8
6
7.
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
2 (+1)
1
2
7
8.
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
Pokora Jakub
Bielas Wiktoria
ETIUDA - Radomsko
1
1
8
9.
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
1
1
9
10.
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
Federowicz Mikołaj
Hyży Emilia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
10
11.
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
9
9
11
12.
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
1
1
12
13.
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
Mazur Grzegorz
Kołosowska Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
2
2
13
14.
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
Baszczowski Bartosz
Kozioł Lena
SzT eMiKa - Tarnów
0
0
14
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
Ziuziański Aleksander
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
7 (+1)
1
7
1
2.
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
Kosek Marcin
Szaporów Julia
8 (+1)
1
8
2
3.
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
Kołodziej Marcin
Wojaczek Magdalena
7 (+1)
1
7
3
4.
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura Bogdan
Kogut Alicja
Macura Bogdan
Kogut Alicja
12 (+1)
1
12
4
5.
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
Ruszała Krzysztof
Konkowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
4 (+1)
1
4
5
6.
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
2 (+1)
1
2
6
7.
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
Wręczycki Przemysław
Lang Magdalena
7
7
7
8.
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
Przygoda Jeremi
Szalbot Magda
FORUM - Zabrze
10
10
8
9.
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
4
4
9
10.
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
Orawski Adam
Szuplak Żaneta
FORUM - Zabrze
0
0
10
11.
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
Słociński Emanuel
Benisz Klaudia
0
0
11
12.
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
Jaruszewski Dawid
Kainka Wiktoria
MISTRAL - Tarnowskie Góry
4
4
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura Maciej
Tomalska Maja
A (+1)
1
A
1
2.
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
A (+1)
1
A
2
3.
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
Kreczko Karol
Marcinkiewicz Oliwia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
4 (+1)
1
4
3
4.
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
Mieszczak Szymon
Sepioło Adrianna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
10 (+1)
1
10
4
5.
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
Kot Szymon
Kudzielko Zuzanna
IMPULS - Chorzów
3 (+1)
1
3
5
6.
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
Góra Mateusz
Baniusiewicz Anna
IMPULS - Chorzów
7 (+1)
1
7
6
7.
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
Łądka Wiktor
Hanusek Paulina
A (+1)
1
A
7
8.
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
Kuśpiel Marcin
Pietranek Monika
FLAMENCO - Siemianowice
1
1
8
9.
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
Szczur Bartłomiej
Nowak Magdalena
FORUM - Zabrze
1
1
8
10.
Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czarnik Kamil
Kawa Julia
Czarnik Kamil
Kawa Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
2
2
10
11.
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
Zakrzewski Dorian
Zielińska Beata
FORUM - Zabrze
0
0
11
12.
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
Sieraczyński Łukasz
Pudełko Ludwika
FLAMENCO - Siemianowice
1
1
12
13.
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
Bolek Marcel
Ryk Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
0
0
13
14.
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
Rudnicki Szymon
Bólad Aleksandra
0
0
13
16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM
0
16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM
0