Logowanie
KONWALIOWY Turniej Tańca; MISTRZOSTWA POLSKI PTT Pro-Am; Grand Prix Polski Senior
2018-05-12 Zielona Góra, GRACJA - Zielona Góra
Plik z wynikami
UWAGA
UWAGA!!
Do bloku 1 dołączono kategorię do 9 lat klasa G
BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:40, próba parkietu 8:15 - 8:45, start: 9:00
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Bezpiatyi Hlieb
Vichysta Zlata
Lviv
(Ukraina)
Bezpiatyi Hlieb
Vichysta Zlata
Bezpiatyi Hlieb
Vichysta Zlata
Lviv
(Ukraina)
1
2.
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
Chmara Maksymilian
Łysiak Izabela
ANIMA DANZA - Głogów
10, 10 (+2)
2
10, 10
1
3.
Halka Mikołaj
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Halka Mikołaj
Rogala Amelia
Halka Mikołaj
Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
6, 2 (+2)
2
6, 2
1
4.
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
Kryza Antoni
Skrzypek Sonia
LATINA - Wolsztyn
8, 8 (+2)
2
8, 8
1
5.
MOKH ROSTYSLAV
SVELEBA ROKSOLANA
Lviv
(Ukraina)
MOKH ROSTYSLAV
SVELEBA ROKSOLANA
MOKH ROSTYSLAV
SVELEBA ROKSOLANA
Lviv
(Ukraina)
1
6.
NYKYTENKO YAROSLAV
KOVALCHUK OLENA
Lviv
(Ukraina)
NYKYTENKO YAROSLAV
KOVALCHUK OLENA
NYKYTENKO YAROSLAV
KOVALCHUK OLENA
Lviv
(Ukraina)
1
7.
ROMANIUK ARSEN
SVYSHCHO ANNA
Lviv
(Ukraina)
ROMANIUK ARSEN
SVYSHCHO ANNA
ROMANIUK ARSEN
SVYSHCHO ANNA
Lviv
(Ukraina)
1
8.
Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
Dunal Miłosz
Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
3 (+1)
1
3
2
9.
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
Golon Kasjan
Golon Diana
Golon Kasjan
Golon Diana
ST Jacka WALKOWIAKA - Sulechów
9, 9 (+1)
1
9, 9
2
10.
KRAT MAKARII
HOTSULENKO KATERYNA
Lviv
(Ukraina)
KRAT MAKARII
HOTSULENKO KATERYNA
KRAT MAKARII
HOTSULENKO KATERYNA
Lviv
(Ukraina)
2
11.
KRAT MAKARII
KRAT VIKTORIIA
Lviv
(Ukraina)
KRAT MAKARII
KRAT VIKTORIIA
KRAT MAKARII
KRAT VIKTORIIA
Lviv
(Ukraina)
2
12.
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
Maksymiuk Filip
Mandziuk Liwia
FANTAZJA - Skwierzyna
2, 2 (+1)
1
2, 2
2
13.
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
11, 3 (+1)
1
11, 3
2
14.
SULYMA USTYM
KOVALCHUK TEREZA
Lviv
(Ukraina)
SULYMA USTYM
KOVALCHUK TEREZA
SULYMA USTYM
KOVALCHUK TEREZA
Lviv
(Ukraina)
2
Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
Welsant Ernest
Zawiślak Adrianna
MARGO - Leszno
2 (+2)
2
2
1
2.
Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Debert Tymon
Frydrych Julia
Debert Tymon
Frydrych Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
6 (+2)
2
6
2
3.
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
Ditmar Damian
Kryczka Partycja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4 (+1)
1
4
3
10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
15
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
2, 6 (+2)
2
2, 6
1
2.
BARBULIAK VOLODYMYR
KRAT ANNA
Lviv
(Ukraina)
BARBULIAK VOLODYMYR
KRAT ANNA
BARBULIAK VOLODYMYR
KRAT ANNA
Lviv
(Ukraina)
1
3.
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
Hernik Maciej
Kuśnierek Julia
MARGO - Leszno
2, 4 (+2)
2
2, 4
1
5.
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
Potęga Oskar
Rudy Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
6 (+2)
2
6
1
6.
Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Wachelka Jan
Plezia Karina
Wachelka Jan
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
9 (+2)
2
9
1
7.
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
Winnicki Marcin
Nawojska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
G (+2)
2
G
1
8.
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
Święcicki Brajan
Smolińska Klaudia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
11 (+2)
2
11
1
9.
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
Kryś Nataniel
Kielusiak Wiktoria
LATINA - Wolsztyn
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
10.
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
Majer Bartłomiej
Halka Zuzanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
9 (+1)
1
9
2
11.
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
Lviv
(Ukraina)
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
Lviv
(Ukraina)
2
12.
Rogoziński Szymon
Protasiewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Rogoziński Szymon
Protasiewicz Maja
Rogoziński Szymon
Protasiewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
13.
Rzeźniczak Antoni
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Wychowałek Amelia
Rzeźniczak Antoni
Wychowałek Amelia
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
2
14.
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
Tkaczyk Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
9 (+1)
1
9
2
15.
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
Warciarek Nikodem
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
3, 3 (+1)
1
3, 3
2
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
Kaźmierczak Oliwier
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
4 (+2)
2
4
1
2.
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
Mikuczewski Jakub
Bak Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
5 (+2)
2
5
1
3.
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
Maliszewski Dawid
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
2 (+2)
2
2
2
4.
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
Lviv
(Ukraina)
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
OLEKSIUK NESTOR
BUSHKO OLESIA
Lviv
(Ukraina)
2
5.
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
Tomczak Wojciech
Bandura Iza
ESTERA - Myślibórz
F (+2)
2
F
2
6.
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
Barczak Kamil
Nieczygłębska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
3 (+1)
1
3
3
7.
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
Grotkiewicz Piotr
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
3
8.
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
Janus Maksymilian
Bieniek Karolina
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
3
9.
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
Mandziuk Antoni
Sienkowska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
2 (+1)
1
2
3
10.
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
Pluskota Stanisław
Kwiatkowska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
1 (+1)
1
1
3
12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Duszyński Aleksander
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
Duszyński Aleksander
Augustyniak Maja
Duszyński Aleksander
Augustyniak Maja
LATINA - Wolsztyn
10, 4 (+2)
2
10, 4
1
2.
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
Michalak Wojciech
Serocka Ewelina
GRACJA - Zielona Góra
6 (+2)
2
6
1
3.
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
Ratajczak Kacper
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
2, 2 (+2)
2
2, 2
1
4.
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
Romejko Michał
Tarasek Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4 (+2)
2
4
1
5.
Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Majer Oliwia
Cader Szymon
Majer Oliwia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
11 (+1)
1
11
2
6.
Graczyk Jerzy
Maszkowska Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Maszkowska Hanna
Graczyk Jerzy
Maszkowska Hanna
GRACJA - Zielona Góra
1, 1 (+1)
1
1, 1
2
7.
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
Izydorski Krzysztof
Nazimek Wiktoria
3 (+1)
1
3
2
8.
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
8 (+1)
1
8
2
12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
Drapiewski Aleksander
Nowak Julia
GRACJA - Zielona Góra
9 (+2)
2
9
1
2.
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
Kreis Michał
Drożdżyńska Weronika
11 (+2)
2
11
1
3.
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
Jabłoński Jan
Wargala Jessica
GRACJA - Zielona Góra
2 (+2)
2
2
2
4.
Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
Plezia Robert
Barzyk Kalina
Plezia Robert
Barzyk Kalina
GRACJA - Zielona Góra
10 (+2)
2
10
2
5.
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
Roszkiewicz Martin
Bączyk Agata
GRACJA - Zielona Góra
7 (+2)
2
7
2
6.
Fitsyk Denis
Skalii Yuliia
Lviv
(Ukraina)
Fitsyk Denis
Skalii Yuliia
Fitsyk Denis
Skalii Yuliia
Lviv
(Ukraina)
3
7.
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
Kielech Łukasz
Kowalczuk Aleksandra
ALEX - Żagań
4 (+1)
1
4
3
8.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
Minorowicz Jakub
Majchrzak Martyna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
11 (+1)
1
11
3
9.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Giejbo Alicja
Stępień Michał
Giejbo Alicja
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9 (+1)
1
9
3
10.
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
Chen Filip
Kozdraś Wanessa
CIEŚLAK - Jelenia Góra
9 (-1)
-1
9
BLOK 2, rejestracja 10:30 - 11:30, próba parkietu 11:00 - 11:15, start: 11:30
10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
9
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
Goździerski Ksawier
Michalska Magdalena
LORENZO - Gaj Mały
3 (+1)
1
3
1
2.
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
Gabrysz Szymon
Kałużna Hania
ANIMA DANZA - Głogów
4 (+1)
1
4
2
3.
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
Witoszek Grzegorz
Leszczyńska Nina
E (+1)
1
E
3
4.
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
Topolewski Tomasz
Lipińska Julia
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
4
5.
MOKH ROSTYSLAV
MOKH ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
MOKH ROSTYSLAV
MOKH ANASTASIA
MOKH ROSTYSLAV
MOKH ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
5
6.
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
UKTS "LEW" Legnica
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
Cybul Marcel
Nowacka Kinga
UKTS "LEW" Legnica
4
4
6
7.
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
Gorzyński Maciej
Piechowiak Emilia
1
1
7
8.
Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Skulski Igor
Żejmo Karolina
Skulski Igor
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
0
0
8
9.
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
Michalski Stanisław
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
0
0
9
14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
Mecha Kamil
Witkowska Wiktoria
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
1
2.
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
Krężel Mateusz
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
E (+1)
1
E
2
3.
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
Sarbak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
E (+1)
1
E
3
4.
OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
OLIINYK DMYTRO
SOKOLOVA ALONA
Lviv
(Ukraina)
4
5.
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
Wilk Tobiasz
Wallicht Leticja
LORENZO - Gaj Mały
3 (+1)
1
3
5
6.
VOZNYI YURII
SENYK OLENA
Lviv
(Ukraina)
VOZNYI YURII
SENYK OLENA
VOZNYI YURII
SENYK OLENA
Lviv
(Ukraina)
6
7.
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
Zyber-Moszak Amadeusz
Nowak Paulina
MARGO - Leszno
D (+1)
1
D
7
8.
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
Szymański Filip
Rakowska Katarzyna
ANIMA DANZA - Głogów
4
4
8
9.
ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
Lviv
(Ukraina)
ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
ILCHYSHYN MARKIIAN
PUHACHOVA NATALIIA
Lviv
(Ukraina)
9
10.
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
Szczepaniak Mikołaj
Duszyńska Oliwia
LATINA - Wolsztyn
3
3
10
11.
TARNAVSKYI ROMAN
GANACHIVSKA KAROLINA
Lviv
(Ukraina)
TARNAVSKYI ROMAN
GANACHIVSKA KAROLINA
TARNAVSKYI ROMAN
GANACHIVSKA KAROLINA
Lviv
(Ukraina)
11
12.
HOTSULENKO ANDRII
MARTYNIV LILIIA
Lviv
(Ukraina)
HOTSULENKO ANDRII
MARTYNIV LILIIA
HOTSULENKO ANDRII
MARTYNIV LILIIA
Lviv
(Ukraina)
12
13.
Toropchyn Yurii
Zeleniukh Anna
Lviv
(Ukraina)
Toropchyn Yurii
Zeleniukh Anna
Toropchyn Yurii
Zeleniukh Anna
Lviv
(Ukraina)
13
14.
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
Niedzielski Kacper
Majchrzak Klaudia
MARGO - Leszno
0
0
14
16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
B (+1)
1
B
1
2.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
B (+1)
1
B
2
3.
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
8 (+1)
1
8
3
4.
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
5 (+1)
1
5
4
5.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
5
6.
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
Podolski Michał
Zborowska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
5 (+1)
1
5
6
7.
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
7
7
7
8.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
5
5
8
9.
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
1
1
9
10.
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
Grygiel Dawid
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
2
2
10
11.
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
11
16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
Gilek Adam
Mróz Emilia
Gilek Adam
Mróz Emilia
ASTRA - Szczecin
7 (+1)
1
7
1
2.
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
Kieresz Szymon
Sobasik Marta
MARGO - Leszno
7 (+1)
1
7
2
3.
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
Serafin Miłosz
Bukiel Anna
ASTRA - Szczecin
6 (+1)
1
6
3
4.
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
Czabator Michał
Pawłowska Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
5 (+1)
1
5
4
5.
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
Ignaszewski Maxwell
Włodarczyk Agata
MARGO - Leszno
4 (+1)
1
4
5
6.
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
Wiśniewski Filip
Dydak Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
6
7.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6
6
7
8.
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7
7
8
9.
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
Nowakowski Ignacy
Karnecka Barbara
GRACJA - Zielona Góra
0
0
9
10.
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
Wysocki Jakub
Wandolska Zuzanna
LATINA - Wolsztyn
0
0
10
11.
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
OLIINYK ROMAN
ZAYATS ANASTASIA
Lviv
(Ukraina)
11
16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
12 (+1)
1
12
1
2.
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
8 (+1)
1
8
2
3.
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
5 (+1)
1
5
3
4.
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
Jasiński Jakub
Brzezińska Zuzanna
ASTRA - Szczecin
4
4
4
5.
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
6
6
5
6.
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
1
1
6
7.
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
Kramski Mateusz
Jaszewska Marta
GRACJA - Zielona Góra
2
2
7
16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM
10
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
Alencynowicz Błażej
Masłowska Klaudia
ASTRA - Szczecin
11 (+1)
1
11
1
2.
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
Tchórzewski Sandro
Lemke Julita
LATINA - Wolsztyn
6 (+1)
1
6
2
3.
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
Figaszewski Waldemar
Tronczyńska Agnieszka
ROYAL DANCE - Szczecin
A (+1)
1
A
3
4.
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
Adamcewicz Jakub
Krynicka Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
10 (+1)
1
10
4
5.
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
Lipnicki Wojciech
Gryczka Marta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
10
10
5
6.
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
Frodyma Amadeusz
Bunikowska Julia
MARGO - Leszno
5
5
6
7.
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
Mroziński Mateusz
Protasiewicz Olivia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
7
8.
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
Malinowski Wiktor
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
8
9.
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
Kahl Miron
Adamczyk Kasandra
MARGO - Leszno
1
1
9
10.
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
Szpakowicz Robert
Dubicka Emilia
GRACJA - Zielona Góra
0
0
10
BLOK 3, rejestracja 13:00 - 14:00, próba parkietu 14:00 - 14:45, start: 15:00
30+ (Senior 1) C ST Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
1 (+1)
1
1
2
3.
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
1
1
3
4.
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
0
0
4
30+ (Senior 1) C LA Grand Prix Senior PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
1
2.
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
1
1
2
3.
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
2
2
3
40+ (Senior 2) C ST Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
Wieroński Cezary
Zejmowicz Izabela
4 (+1)
1
4
1
2.
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
Drożdżyński Jarosław
Karpińska Aleksandra
8 (+1)
1
8
2
3.
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
2
2
3
4.
Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
Mituś Antoni
Mituś Olga
Mituś Antoni
Mituś Olga
DIAMENT - Wrocław
1
1
4
5.
Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
40+ (Senior 2) C LA Grand Prix Senior PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
Tworek Piotr
Izydorczyk-Tworek Anna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
3 (+1)
1
3
1
2.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
5 (+1)
1
5
2
3.
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
7 (+1)
1
7
3
4.
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
5
5
4
5.
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
2
2
5
6.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
0
0
6
7.
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
1
1
7
50+ (Senior 3) C ST Grand Prix Senior PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Serafin Artur
Serafin Alicja
Serafin Artur
Serafin Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
3 (+1)
1
3
1
2.
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
6 (+1)
1
6
2
3.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
UKTS "LEW" Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
UKTS "LEW" Legnica
5 (+1)
1
5
3
4.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
6 (+1)
1
6
4
5.
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
4 (+1)
1
4
5
6.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
2 (+1)
1
2
6
7.
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7
7
7
8.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6
6
8
9.
Kimmel Marek
Borisovich Irina
Kimmel Marek
Borisovich Irina
Kimmel Marek
Borisovich Irina
0
0
9
10.
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
1
1
10
11.
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
0
0
11
50+ (Senior 3) C LA Grand Prix Senior PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2 (+1)
1
2
1
2.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
C (+1)
1
C
2
3.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
7 (+1)
1
7
3
4.
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
2 (+1)
1
2
4
5.
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
UKTS "LEW" Legnica
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
Nowak Krzysztof
Nowak Danuta
UKTS "LEW" Legnica
5
5
5
6.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
0
0
6
7.
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
0
0
7
8.
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
0
0
8
40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM
12
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
1 (+1)
1
1
1
2.
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
Olkowski Jarosław
Olkowska Olga
4STEP - Siechnice
1 (+1)
1
1
2
3.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
2 (+1)
1
2
3
4.
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
Bolbotenko Vadym
Bolbotenko Inga
JEDYNKA - Łódź
1 (+1)
1
1
4
5.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
1 (+1)
1
1
5
6.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
2 (+1)
1
2
6
7.
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
0
0
7
8.
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
0
0
8
9.
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA - Kościan
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
Chudziński Zbigniew
Chudzińska Aldona
POEZJA - Kościan
0
0
9
10.
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
9
11.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
11
12.
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
0
0
12
40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
E (+1)
1
E
1
2.
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
Santorowski Adam
Santorowska Alicja
IMPULS - Prochowice
1 (+1)
1
1
2
3.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
3 (+1)
1
3
3
4.
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
4
5.
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
Jończyk Piotr
Mikita Joanna
KADRYL - Białystok
1 (+1)
1
1
5
6.
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
Raszyński Robert
Raszyńska Agnieszka
2 (+1)
1
2
6
7.
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
1
1
7
8.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
0
0
7
9.
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
Rutowski Piotr
Rutowska Anna
IMPULS - Prochowice
0
0
9
10.
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
Święcicki Dariusz
Święcicka Ewelina
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
9
11.
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
Sosiński Andrzej
Strycharz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
0
0
11
50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
E (+1)
1
E
1
2.
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
3 (+1)
1
3
2
3.
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
0
0
3
4.
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
Krzyszkowski Mariusz
Krzyszkowska Jolanta
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
0
0
4
5.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
5
50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM
3
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
1.
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas Roman
Klimas Maria
2 (+1)
1
2
1
2.
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
Szajkowski Jan
Szajkowska Helena
GRACJA - Zielona Góra
0
0
2
3.
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
0
0
3
BLOK 4, rejestracja 14:30 - 17:00, próba parkietu 17:45 - 18:00, start: 18:00
30+ (Senior 1) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM
5
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
Okulicz-Kozaryn Jarosław
Okulicz-Kozaryn Magdalena
DIAMENT - Wrocław
2 (+1)
1
2
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
4 (+1)
1
4
2
3.
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
Wiewióra Łukasz
Wiewióra Judyta
RONDO - Rybnik
1
1
3
4.
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
4
5.
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
0
0
5
30+ (Senior 1) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM
4
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
Wiczyński Rafał
Zamelczyk Agnieszka
DANCE CENTER - Poznań
2 (+1)
1
2
1
2.
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
Typański Paweł
Bugała Dorota
3 (+1)
1
3
2
3.
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
Ficenes Paweł
Ficenes Magdalena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
0
0
3
4.
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
Szczerbo-Niefiedowicz Marek
Szymkowiak Marzena
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
0
0
4
40+ (Senior 2) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
Cieplicki Władysław
Nieścior Dorota
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
6 (+1)
1
6
1
2.
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
ASTRA - Koszalin
5 (+1)
1
5
2
3.
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2 (+1)
1
2
3
4.
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
1
1
4
5.
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
1
1
5
6.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
1
1
6
40+ (Senior 2) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
1 (+1)
1
1
1
2.
Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
2
3.
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
3
4.
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
Zborowski Wojciech
Zborowska Beata
ASTRA - Szczecin
2
2
4
5.
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
Borkowski Adam
Borkowska Sylwia
ASTRA - Szczecin
3
3
5
6.
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
Lubczyński Piotr
Lubczyńska Renata
ESENS - Wrocław
3
3
6
50+ (Senior 3) E ST 4T Grand Prix Senior PREMIUM
11
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
5 (+1)
1
5
1
2.
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
ALEX - Żagań
4 (+1)
1
4
2
3.
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
2 (+1)
1
2
3
4.
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
3 (+1)
1
3
4
5.
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5 (+1)
1
5
5
6.
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
6 (+1)
1
6
6
7.
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
Żołądziejewski Zbigniew
Ganecka Małgorzata
GRACJA - Zielona Góra
6
6
7
8.
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
0
0
8
9.
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
0
0
9
10.
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
5
5
10
11.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
0
0
11
50+ (Senior 3) E LA 4T Grand Prix Senior PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień Robert
Stępień Arleta
3 (+1)
1
3
1
2.
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
4 (+1)
1
4
2
3.
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
Waldron Michael
Pawlak Wiesława
D (+1)
1
D
3
4.
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
Roszko Jerzy
Roszko Teresa
ELITE DANCE - Szczecin
1
1
4
5.
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
ASTRA - Szczecin
1
1
5
6.
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
0
0
6
7.
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
4
4
7
30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM
7
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
6 (+1)
1
6
1
2.
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
Nadolny Robert
Piotrowska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
2 (+1)
1
2
2
3.
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
Robiński Arkadiusz
Rojszczak-Robińska Dorota
4 (+1)
1
4
3
4.
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3
3
4
5.
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
1
1
5
6.
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
Andrzejewski Wojciech
Homoncik Karolina
FRASZKA - Kamienna Góra
1
1
6
7.
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
Szyrwiński Bogdan
Wołosz Anna
ASTRA - Szczecin
1
1
7
30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3 (+1)
1
3
1
2.
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
Hamerliński Maciej
Nawrocka Katarzyna
3 (+1)
1
3
2
3.
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
Miklas Mikołaj
Tomczak Barbara
KTT Dziupla, Szkoła Tańca Jawor - Poznań
2 (+1)
1
2
3
4.
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
Kazimirski Jan
Ogonowska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
4
5.
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
Burlaga Robert
Witkowska Katarzyna
MARGO - Leszno
1
1
5
6.
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
Szafrański Adam
Gawrońska Marta
1
1
6
40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM
6
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
A (+1)
1
A
1
2.
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
Markiewicz Marek
Markiewicz Aleksandra
JEDYNKA - Łódź
7 (+1)
1
7
2
3.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
3 (+1)
1
3
3
4.
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
Pałka Tomasz
Kozłowska Edyta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
0
0
4
5.
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
0
0
5
6.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
5
5
6
40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
Bartecki Łukasz
Pawlak Małgorzata
13 (+1)
1
13
1
2.
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
Burczyk Sebastian
Tylicka Justyna
6 (+1)
1
6
2
3.
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
Choromański Grzegorz
Winiarska-Choromańska Agnieszka
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
10 (+1)
1
10
3
4.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
8 (+1)
1
8
4
5.
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
5
5
5
6.
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
Szpiczakowski Robert
Szpiczakowska Anna
NDK - Nowa Sól
7
7
6
7.
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
Teresiński Krzysztof Przemysław
Teresińska Iwona
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
0
0
7
8.
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
3
3
8
50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Polski PREMIUM
14
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
3 (+1)
1
3
1
2.
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
7 (+1)
1
7
2
3.
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień Robert
Stępień Arleta
Stępień Robert
Stępień Arleta
6 (+1)
1
6
3
4.
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
Stańczyk Jerzy
Stańczyk Anna
NDK - Nowa Sól
5 (+1)
1
5
4
5.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
7 (+1)
1
7
5
6.
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
Dziok Rafał
Matuszczak-Dziok Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
7 (+1)
1
7
6
7.
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
1
1
7
8.
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
Chrzuszcz Robert
Chrzuszcz Urszula
FANTOM - Głogów
2
2
8
9.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
1
1
9
10.
Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
CLASSIC - Warszawa
Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
Oruba Andrzej
Bujnicka Magdalena
CLASSIC - Warszawa
8
8
10
11.
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
1
1
11
12.
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
2
2
12
13.
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Filip Grzegorz
Filip Izabella
Filip Grzegorz
Filip Izabella
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
7
7
13
14.
Kimmel Marek
Borisovich Irina
Kimmel Marek
Borisovich Irina
Kimmel Marek
Borisovich Irina
50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Polski PREMIUM
8
Lp
Para / Klub
Para
Partner
Partnerka
Klub
Razem pr. (Premium)
Premium
Razem pr.
Nowa Klasa
Miejsce
GP
1.
Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
3 (+1)
1
3
1
2.
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
MASTER DANCE - Gliwice
2 (+1)
1
2
2
3.
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
4 (+1)
1
4
3
4.
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
Basak Jarosław
Basak Beata
9 (+1)
1
9
4
5.
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
Wójcicki Grzegorz
Wójcicka Iwona
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2
2
5
6.
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
Krzykwa Wojciech
Krzykwa Anna
NDK - Nowa Sól
7
7
6
7.
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
Mazur Janusz
Saj-Mazur Renata
0
0
7
8.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
Leszczyński Andrzej
Leszczyńska Marzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
0
0
8