Rejestracja par i próba parkietu par - godz. 8.30 - 9.30
Rozpoczęcie turnieju - godz. 10.00
8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Jezo Jakub Drozd Maria GRACJA - Krosno | Jezo Jakub Drozd Maria | Jezo Jakub | Drozd Maria | GRACJA - Krosno | | | | | |
2. | Kijowski Karol Kijowska Maja GRACJA - Krosno | Kijowski Karol Kijowska Maja | Kijowski Karol | Kijowska Maja | GRACJA - Krosno | | | | | |
3. | Wais Kamil Zakrzewska Aleksandra GRACJA - Krosno | Wais Kamil Zakrzewska Aleksandra | Wais Kamil | Zakrzewska Aleksandra | GRACJA - Krosno | | | | | |
4. | Zajdel Bartłomiej Kessler Maja GRACJA - Krosno | Zajdel Bartłomiej Kessler Maja | Zajdel Bartłomiej | Kessler Maja | GRACJA - Krosno | | | | | |
8-9 (Juvenile 1) G KOMB 4T PREMIUM 9
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Bazylak Mikołaj Krempa Natalia
| Bazylak Mikołaj Krempa Natalia | Bazylak Mikołaj | Krempa Natalia | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Tofilski Marcin Michałek Julia STARDANCE - Tarnów | Tofilski Marcin Michałek Julia | Tofilski Marcin | Michałek Julia | STARDANCE - Tarnów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Wolf Tomasz Smolińska Antonina GRACJA - Krosno | Wolf Tomasz Smolińska Antonina | Wolf Tomasz | Smolińska Antonina | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia GRACJA - Krosno | Frydrych Bartosz Tatrzańska Natalia | Frydrych Bartosz | Tatrzańska Natalia | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Bukowski Michał Guzek Natalia GRACJA - Krosno | Bukowski Michał Guzek Natalia | Bukowski Michał | Guzek Natalia | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Szewczyk Piotr Leszczewska Julia GRACJA - Krosno | Szewczyk Piotr Leszczewska Julia | Szewczyk Piotr | Leszczewska Julia | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 7 |
7. | Lebida Oskar Dudek Anna
| Lebida Oskar Dudek Anna | Lebida Oskar | Dudek Anna | | 0 | | 0 | | 8 |
8. | Górka Igor Wróblewska Urszula AKSEL - Rzeszów | Górka Igor Wróblewska Urszula | Górka Igor | Wróblewska Urszula | AKSEL - Rzeszów | 0 | | 0 | | 9 |
9. | Niedbała Kacper Piskor Aleksandra
| Niedbała Kacper Piskor Aleksandra | Niedbała Kacper | Piskor Aleksandra | | 1 (-1) | -1 | 1 | | |
8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 7
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Pięciak Oliwier Marszałek Martyna GRACJA - Krosno | Pięciak Oliwier Marszałek Martyna | Pięciak Oliwier | Marszałek Martyna | GRACJA - Krosno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Mazur Piotr Kubas Sandra GASIEK - Rzeszów | Mazur Piotr Kubas Sandra | Mazur Piotr | Kubas Sandra | GASIEK - Rzeszów | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Wacławski Szymon Frydrych Milena GRACJA - Krosno | Wacławski Szymon Frydrych Milena | Wacławski Szymon | Frydrych Milena | GRACJA - Krosno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Kuźniar Igor Sączawa Iga GASIEK - Rzeszów | Kuźniar Igor Sączawa Iga | Kuźniar Igor | Sączawa Iga | GASIEK - Rzeszów | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Płaza Maciej Śnieżek Kinga GRACJA - Krosno | Płaza Maciej Śnieżek Kinga | Płaza Maciej | Śnieżek Kinga | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Hop Hubert Olech Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Hop Hubert Olech Wiktoria | Hop Hubert | Olech Wiktoria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 6 |
7. | Kęnska Kacper Rabka Wiktoria GOLDEN DANCE - Przemyśl | Kęnska Kacper Rabka Wiktoria | Kęnska Kacper | Rabka Wiktoria | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 7 |
8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T PREMIUM 4
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga GRACJA - Krosno | Farbaniec Maciej Zygarowicz Olga | Farbaniec Maciej | Zygarowicz Olga | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 1 |
2. | Sekuła Kacper Sitarz Emilia
| Sekuła Kacper Sitarz Emilia | Sekuła Kacper | Sitarz Emilia | | 0 | | 0 | | 2 |
3. | Błaszczyszyn Karol Sielska Jagoda GOLDEN DANCE - Przemyśl | Błaszczyszyn Karol Sielska Jagoda | Błaszczyszyn Karol | Sielska Jagoda | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 3 |
4. | Biały Michał Komorek Aleksandra GOLDEN DANCE - Przemyśl | Biały Michał Komorek Aleksandra | Biały Michał | Komorek Aleksandra | GOLDEN DANCE - Przemyśl | 0 | | 0 | | 4 |
10-11 (Juvenile 2) G KOMB 4T PREMIUM 0
10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Świątek Bartosz Czub Weronika GRACJA - Krosno | Świątek Bartosz Czub Weronika | Świątek Bartosz | Czub Weronika | GRACJA - Krosno | 1 (+1) | 1 | 1 | | 1 |
2. | Janczy Kacper Ślęp Emilia SAMBA - Tarnobrzeg | Janczy Kacper Ślęp Emilia | Janczy Kacper | Ślęp Emilia | SAMBA - Tarnobrzeg | 1 (+1) | 1 | 1 | | 2 |
3. | Mazur Bartosz Totoń Kamila
| Mazur Bartosz Totoń Kamila | Mazur Bartosz | Totoń Kamila | | 1 (+1) | 1 | 1 | | 3 |
4. | Fehr Michał Nowak Maria GRACJA - Krosno | Fehr Michał Nowak Maria | Fehr Michał | Nowak Maria | GRACJA - Krosno | 0 | | 0 | | 4 |
5. | Król Karol Nuckowska Dominika MARENGO - Dąbrowa Górnicza | Król Karol Nuckowska Dominika | Król Karol | Nuckowska Dominika | MARENGO - Dąbrowa Górnicza | 0 | | 0 | | 5 |
6. | Mruk Arkadiusz Szczerba Aniela STARDANCE - Tarnów | Mruk Arkadiusz Szczerba Aniela | Mruk Arkadiusz | Szczerba Aniela | STARDANCE - Tarnów | 0 | | 0 | | 6 |
Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 3
Lp | Para / Klub | Para | Partner | Partnerka | Klub | Razem pr. (Premium) | Premium | Razem pr. | Nowa Klasa | Miejsce |
---|
1. | Aszklar Kacper Mleczak Anna GRACJA - Krosno | Aszklar Kacper Mleczak Anna | Aszklar Kacper | Mleczak Anna | GRACJA - Krosno | | | | | |
2. | Baran Wiktor Mola Kaja GRACJA - Krosno | Baran Wiktor Mola Kaja | Baran Wiktor | Mola Kaja | GRACJA - Krosno | | | | | |
3. | Tereszkiewicz Mikołaj Godek Martyna GRACJA - Krosno | Tereszkiewicz Mikołaj Godek Martyna | Tereszkiewicz Mikołaj | Godek Martyna | GRACJA - Krosno | | | | | |