ZABRZE DANCE FESTIVAL ŚLĄSKA LIGA TANECZNA – WIELKIE OTWARCIE

2024-06-08 Zabrze, Fundacja Siódma Prowincja - Zabrze


UWAGA

UWAGA !!!

Dokonaliśmy zmian w programie. Prosimy o zapoznanie się.

Dodatkowe zgłoszenia sms na numer telefonu 500 230 001.

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 2

Pierwszy krok - Maluch 1 (4-5lat) SOLIŚCI
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bilan Emilia
Mria
(Ukraina)
Bilan EmiliaBilan EmiliaMria
(Ukraina)
2.Sipko Ksenia
Mria
(Ukraina)
Sipko KseniaSipko KseniaMria
(Ukraina)

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 6

Pierwszy krok - Maluch 2 (6-7lat) SOLIŚCI
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dybowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Dybowska AmeliaDybowska AmeliaKS DANCE - Bytom
2.Jastrzębska Lena
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Jastrzębska LenaJastrzębska LenaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
3.Piasecka Lena
KS DANCE - Bytom
Piasecka LenaPiasecka LenaKS DANCE - Bytom
4.Polaczek Weronika
KS DANCE - Bytom
Polaczek WeronikaPolaczek WeronikaKS DANCE - Bytom
5.Redo Natalia
KS DANCE - Bytom
Redo NataliaRedo NataliaKS DANCE - Bytom
6.Świder Jagoda
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Świder JagodaŚwider JagodaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Damian
Grinspek Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Damian
Grinspek Zofia
Grzonka DamianGrinspek ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+2)281
2.Bugaj Robert
Garus Zuzanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bugaj Robert
Garus Zuzanna
Bugaj RobertGarus ZuzannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze9 (+1)192

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pantuła Karol
Mazurek Nadia
ZORBA - Częstochowa
Pantuła Karol
Mazurek Nadia
Pantuła KarolMazurek NadiaZORBA - Częstochowa Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Ptak Tomasz
Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Jurek Laura
Ptak TomaszJurek LauraEVOLUTION - Kraków11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów12 Pavliuchenko Antonina - F (+2)212Pavliuchenko Antonina - F1
2.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+2)2101
3.Goldmann Martyna
FORUM - Zabrze
Goldmann MartynaGoldmann MartynaFORUM - Zabrze6 (+2)262
4.Szałowiło Zofia
ESKADRA - Pabianice
Szałowiło ZofiaSzałowiło ZofiaESKADRA - Pabianice10 (+2)2102
5.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze9 (+2)292
6.Matuszczyk Marcelina
FORUM - Zabrze
Matuszczyk MarcelinaMatuszczyk MarcelinaFORUM - Zabrze5 (+1)153
7.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle4 (+1)143
8.Seweryn Sara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Seweryn SaraSeweryn SaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)113
9.Władowska Laura
FORUM - Zabrze
Władowska LauraWładowska LauraFORUM - Zabrze2 (+1)123

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakowska Julia
EVOLUTION - Kraków
Bakowska JuliaBakowska JuliaEVOLUTION - Kraków6 (+2)261
2.Jasińska Liliana
SUKCES - Jaworzno
Jasińska LilianaJasińska LilianaSUKCES - Jaworzno12 Jasińska Liliana - G (+2)212Jasińska Liliana - G1
3.Misiaszek Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Misiaszek AleksandraMisiaszek AleksandraSUKCES - Jaworzno5 (+1)152
4.Pietrasiak Liliana
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pietrasiak LilianaPietrasiak LilianaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 (+1)122

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ibek WiktoriaIbek WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza13 Ibek Wiktoria - F (+2)213Ibek Wiktoria - F1
2.Kuźma Anna
CUBANA - Nowy Targ
Kuźma AnnaKuźma AnnaCUBANA - Nowy Targ10 (+2)2101
3.Potempa Luiza
IMPULS - Chorzów
Potempa LuizaPotempa LuizaIMPULS - Chorzów12 Potempa Luiza - F (+2)212Potempa Luiza - F1
4.Gąsior Iga
CUBANA - Nowy Targ
Gąsior IgaGąsior IgaCUBANA - Nowy Targ7 (+2)272
5.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice10 (+2)2102
6.Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Lenartowicz NataliaLenartowicz NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza6 (+2)262
7.Brewczyńska Zuzanna
FORUM - Zabrze
Brewczyńska ZuzannaBrewczyńska ZuzannaFORUM - Zabrze4 (+1)143
8.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze7 (+1)173
9.Schlosser Natalia
FORUM - Zabrze
Schlosser NataliaSchlosser NataliaFORUM - Zabrze4 (+1)143
10.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+1)1113
11.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze5 (+1)153
12.Żołdak Alicja
FORUM - Zabrze
Żołdak AlicjaŻołdak AlicjaFORUM - Zabrze6 (+1)163

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 1

Pierwszy krok - PARY I SOLIŚCI
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Koveshnikova Ariana
- -
Mria
(Ukraina)
Koveshnikova Ariana
- -
Koveshnikova Ariana- -Mria
(Ukraina)

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pańpuch Magdalena
EVOLUTION - Kraków
Pańpuch MagdalenaPańpuch MagdalenaEVOLUTION - Kraków9 (+2)291
2.Sioła Iga
EVOLUTION - Kraków
Sioła IgaSioła IgaEVOLUTION - Kraków13 Sioła Iga - G (+2)213Sioła Iga - G1
3.Tylek Lena
EVOLUTION - Kraków
Tylek LenaTylek LenaEVOLUTION - Kraków13 Tylek Lena - G (+2)213Tylek Lena - G1
4.Kusia Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Kusia GabrielaKusia GabrielaEVOLUTION - Kraków5 (+1)152
5.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków8 (+1)182

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Ludwik
WDS - Katowice
Kalinowski LudwikKalinowski LudwikWDS - Katowice6 (+2)261
2.Mazur Maciej
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mazur MaciejMazur MaciejMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)221
3.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice9 (+2)291
4.Ociepa Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ociepa LauraOciepa LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa9 (+2)291
5.Parnowska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Parnowska NataliaParnowska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa10 (+2)2101
6.Profaska Maja
RONDO - Rybnik
Profaska MajaProfaska MajaRONDO - Rybnik10 (+2)2101
7.Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Rybka AnnaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków13 Rybka Anna - G (+2)213Rybka Anna - G1
8.Spaggiari Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Spaggiari ZuzannaSpaggiari ZuzannaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
9.Wysocka Nikola
AKCENT - Będzin
Wysocka NikolaWysocka NikolaAKCENT - Będzin6 (+2)261
10.Duda Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Duda JuliaDuda JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
11.Dudek Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Dudek AleksandraDudek AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
12.Kos Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kos OliwiaKos OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry12 Kos Oliwia - G (+1)112Kos Oliwia - G2
13.Krupa Paulina
RONDO - Rybnik
Krupa PaulinaKrupa PaulinaRONDO - Rybnik7 (+1)172
14.Posnieva Mariia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Posnieva MariiaPosnieva MariiaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+1)182
15.Serzysko Nina
RS - WARSZAWA
Serzysko NinaSerzysko NinaRS - WARSZAWA5 (+1)152
16.Zborowska Hanna
WDS - Katowice
Zborowska HannaZborowska HannaWDS - Katowice2 (+1)122
17.Żółkiewicz Karolina
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Żółkiewicz KarolinaŻółkiewicz KarolinaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze1 (+1)112
18.Kurleto Martyna
EVOLUTION - Kraków
Kurleto MartynaKurleto MartynaEVOLUTION - Kraków-3 (-1)-1-3

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:30, próba parkietu 11:30-12:00, start: 12:00

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Anikiel Krzysztof
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Anikiel KrzysztofAnikiel KrzysztofMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+2)221
2.Dołęgowska Anna
SUKCES - Jaworzno
Dołęgowska AnnaDołęgowska AnnaSUKCES - Jaworzno4 (+2)241
3.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków3 (+2)232
4.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków4 (+2)242
5.Chmielarz Wiktoria
STYL - Kłomnice
Chmielarz WiktoriaChmielarz WiktoriaSTYL - Kłomnice1 (+1)113
6.Ligocka Natalia
STYL - Kłomnice
Ligocka NataliaLigocka NataliaSTYL - Kłomnice1 (+1)113
7.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno12 Mocek Aleksandra - F (+1)112Mocek Aleksandra - F3

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Berk Dawid
RONDO - Rybnik
Berk DawidBerk DawidRONDO - Rybnik
2.Bojarska Hanna
STYL - Kłomnice
Bojarska HannaBojarska HannaSTYL - Kłomnice
3.Bukowska Weronika
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bukowska WeronikaBukowska WeronikaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
4.Bąk Marta
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Bąk MartaBąk MartaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
5.Ciupińska Livia
STYL - Kłomnice
Ciupińska LiviaCiupińska LiviaSTYL - Kłomnice
6.Czarnula- Somla Ksawery
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Czarnula- Somla KsaweryCzarnula- Somla KsaweryMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
7.Falana Alicja
STYL - Kłomnice
Falana AlicjaFalana AlicjaSTYL - Kłomnice
8.Frączyk Laura
STYL - Kłomnice
Frączyk LauraFrączyk LauraSTYL - Kłomnice
9.Gobbah Hanna
RONDO - Rybnik
Gobbah HannaGobbah HannaRONDO - Rybnik
10.Mielan Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mielan LenaMielan LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11.Mrowiec Natalia
STYL - Kłomnice
Mrowiec NataliaMrowiec NataliaSTYL - Kłomnice
12.Olczyk Lilianna
IMPULS - Chorzów
Olczyk LiliannaOlczyk LiliannaIMPULS - Chorzów
13.Paprocka Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Paprocka MajaPaprocka MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
14.Piontek Paulina
KS DANCE - Bytom
Piontek PaulinaPiontek PaulinaKS DANCE - Bytom
15.Rak Zofia
KS DANCE - Bytom
Rak ZofiaRak ZofiaKS DANCE - Bytom
16.Tomalska Zuzanna
STYL - Kłomnice
Tomalska ZuzannaTomalska ZuzannaSTYL - Kłomnice
17.Wawrzak Laura
STYL - Kłomnice
Wawrzak LauraWawrzak LauraSTYL - Kłomnice
18.Wojtylas Natalia
AKCENT - Będzin
Wojtylas NataliaWojtylas NataliaAKCENT - Będzin
19.Śliwa Anastazja
IMPULS - Chorzów
Śliwa AnastazjaŚliwa AnastazjaIMPULS - Chorzów

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Berk Jakub
Pindur Ewelina
RONDO - Rybnik
Berk Jakub
Pindur Ewelina
Berk JakubPindur EwelinaRONDO - Rybnik
2.Murat Tymoteusz
Nawrot Maria
KS DANCE - Bytom
Murat Tymoteusz
Nawrot Maria
Murat TymoteuszNawrot MariaKS DANCE - Bytom
3.Skubała Fabian
Dusza Julia
KS DANCE - Bytom
Skubała Fabian
Dusza Julia
Skubała FabianDusza JuliaKS DANCE - Bytom

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Elżbieciak Julia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Elżbieciak JuliaElżbieciak JuliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze8 (+2)281
2.Jakóbczyk Michał
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk MichałJakóbczyk MichałCANTINERO - Tomaszów Maz.12 Jakóbczyk Michał - G (+2)212Jakóbczyk Michał - G1
3.Korkowska Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korkowska ZuzannaKorkowska ZuzannaIMPULS - Chorzów8 (+2)281
4.Przebinda - Kołodziej Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Przebinda - Kołodziej WiktoriaPrzebinda - Kołodziej WiktoriaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
5.Walaszczyk Alicja
IMPULS - Chorzów
Walaszczyk AlicjaWalaszczyk AlicjaIMPULS - Chorzów11 (+2)2111
6.Dworaczek Hanna
TEAM - Ornontowice
Dworaczek HannaDworaczek HannaTEAM - Ornontowice3 (+1)132
7.Gwardiak Antonina
TEAM - Ornontowice
Gwardiak AntoninaGwardiak AntoninaTEAM - Ornontowice3 (+1)132
8.Nowicki Jan
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Nowicki JanNowicki JanMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)112
9.Picho Emilia
RONDO - Rybnik
Picho EmiliaPicho EmiliaRONDO - Rybnik11 (+1)1112
10.Tytoń Milena
IMPULS - Chorzów
Tytoń MilenaTytoń MilenaIMPULS - Chorzów10 (+1)1102
11.Varshaver Olha
RS - WARSZAWA
Varshaver OlhaVarshaver OlhaRS - WARSZAWA2 (-1)-12

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków2 (+2)221
2.Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
Płaneta WojciechGandziarowska AmeliaKS DANCE - Bytom1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Krzempek Nadia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Krzempek NadiaKrzempek NadiaDANCE KINGDOM - Zaborze
2.Mysłek Tosia
ZORBA - Częstochowa
Mysłek TosiaMysłek TosiaZORBA - Częstochowa
3.Zatoń Jakub
STYL - Kłomnice
Zatoń JakubZatoń JakubSTYL - Kłomnice

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Synowiec Szymon
Lamch Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Synowiec Szymon
Lamch Zofia
Synowiec SzymonLamch ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
2.Syrek Dominik
Twardzik Paulina
RONDO - Rybnik
Syrek Dominik
Twardzik Paulina
Syrek DominikTwardzik PaulinaRONDO - Rybnik7 (+2)272
3.Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
RS - WARSZAWA
Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
Porczyński TymonStobnicka MarcelinaRS - WARSZAWA11 (+1)1113
4.Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Ptak Aleksander
Tylek Ewelina
Ptak AleksanderTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków0 (-1)-10

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chodorowska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Chodorowska AleksandraChodorowska AleksandraZORBA - Częstochowa2 (+2)221
2.Tucka Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Tucka PaulinaTucka PaulinaDANCE KINGDOM - Zaborze9 (+2)291
3.Woźniak Iga
STYL - Kłomnice
Woźniak IgaWoźniak IgaSTYL - Kłomnice2 (+2)221
4.Górecka Julia
TEAM - Ornontowice
Górecka JuliaGórecka JuliaTEAM - Ornontowice2 (+1)122
5.Mangan Patrick
Viva Dance Łódź
Mangan PatrickMangan PatrickViva Dance Łódź9 (+1)192
6.Pabjasz Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pabjasz NataliaPabjasz NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
7.Ślusarczyk Adam
EVOLUTION - Kraków
Ślusarczyk AdamŚlusarczyk AdamEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Osuch Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch NataliaOsuch NataliaPERFECT DANCE - Kraków8 (+2)281
2.Kasińska Aleksandra
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Kasińska AleksandraKasińska AleksandraMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+2)222
3.Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
Osiecka NataliaOsiecka NataliaIMPULS - Chorzów9 (+2)292
4.Chruszcz Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Chruszcz WiktoriaChruszcz WiktoriaIMPULS - Chorzów5 (+1)153
5.Komorowska Nadia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Komorowska NadiaKomorowska NadiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Komorowska Nadia - F (+1)112Komorowska Nadia - F3

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
ETIUDA - Radomsko
Adaszek Antoni
Śliwińska Pola
Adaszek AntoniŚliwińska PolaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk Michał
Posnieva Mariia
Jakóbczyk MichałPosnieva MariiaCANTINERO - Tomaszów Maz.9 (+2)291
3.Żupa Bartosz
Wilczek Konstancja
TEAM - Ornontowice
Żupa Bartosz
Wilczek Konstancja
Żupa BartoszWilczek KonstancjaTEAM - Ornontowice6 (+2)261
4.Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
Banasiak RyszardLasota NataliaZORBA - Częstochowa5, 5 (+1)15, 52
5.Curyłło Patryk
Skolik Marta
CARMEN - Katowice
Curyłło Patryk
Skolik Marta
Curyłło PatrykSkolik MartaCARMEN - Katowice7, 7 (+1)17, 72
6.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom10, 10 (+1)110, 102
7.Gaj Wojciech
Przywara Hanna
EVOLUTION - Kraków
Gaj Wojciech
Przywara Hanna
Gaj WojciechPrzywara HannaEVOLUTION - Kraków9 (-1)-19