Wielkopolan CUP 2024 (Liga Seniorów PTT)

2024-05-18 Przeźmierowie k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga!
Zmieniono godzinę rozpoczęcia bloku 4 na 18:00

BLOK 1, rejestracja 8:30÷9:30, próba parkietu 9:00÷9:30, start: 10:00

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Łucja
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak ŁucjaMichalak ŁucjaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+2)231
2.Wiśniewska Eliza
LATINA - Wolsztyn
Wiśniewska ElizaWiśniewska ElizaLATINA - Wolsztyn10 (+1)1102

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)141
2.Korzyniewska Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Korzyniewska ZuzannaKorzyniewska ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna5 (+1)152
3.Mamos Dorota
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos DorotaMamos DorotaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice3 34

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
Łabiński AntoniKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
2.Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
Kaczmarek DorianHarcej JuliaDANCECLUB - Szczecin1 12

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
Pawlik MikołajSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn5 (+1)152
3.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna4 44
5.Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
FAN - Toruń
Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
Brauer KrzysztofVerkhushkina AnastasiiaFAN - Toruń1 15

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
FAN - Toruń
Brauer Krzysztof
Verkhushkina Anastasiia
Brauer KrzysztofVerkhushkina AnastasiiaFAN - Toruń5 (+1)151
2.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna2 23
4.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno3 34
5.Bromber Artur
Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bromber Artur
Bogusławska Izabela
Bromber ArturBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klaska Miłosz
Kowalska Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Klaska Miłosz
Kowalska Anna
Klaska MiłoszKowalska AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)111
2.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 12
3.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 23

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań5 (+1)152
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 33
4.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 24

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań5 (+1)151
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów3 (+1)132
3.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 24

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewska Zofia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Kowalewska ZofiaKowalewska ZofiaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 (+2)261
2.Jastrzębski Antoni
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski AntoniJastrzębski AntoniTOP DANCE STUDIO - Poznań10 (+2)2102
3.Surmacz Julia
KTT Dziupla - Poznań
Surmacz JuliaSurmacz JuliaKTT Dziupla - Poznań3 (+1)133

 

BLOK 2, rejestracja 11:00÷12:00, próba parkietu 11:45÷12:15, start: 12:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kudryk Arina
AURORA
(Ukraina)
Kudryk ArinaKudryk ArinaAURORA
(Ukraina)
1
2.Trystan Yaroslava
AURORA
(Ukraina)
Trystan YaroslavaTrystan YaroslavaAURORA
(Ukraina)
2
3.Mianovska Mariia
AURORA
(Ukraina)
Mianovska MariiaMianovska MariiaAURORA
(Ukraina)

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczma Dominik
Bałdyga Mia
ALFA-ASTRA - Stargard
Buczma Dominik
Bałdyga Mia
Buczma DominikBałdyga MiaALFA-ASTRA - Stargard8, 8 (+2)28, 81
2.Mamos Antoni
Matuła Jessica
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos Antoni
Matuła Jessica
Mamos AntoniMatuła JessicaALFA-ASTRA - Stargard4, 4 (+2)24, 41
3.Maćkowska Zofia
Pęciak Antoni
DANCE IMPERIUM - Poznań
Maćkowska Zofia
Pęciak Antoni
Maćkowska ZofiaPęciak AntoniDANCE IMPERIUM - Poznań5, 3 (+1)15, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bashynska Sofiia
AURORA
(Ukraina)
Bashynska SofiiaBashynska SofiiaAURORA
(Ukraina)
1
2.Gusak Wiera
AURORA
(Ukraina)
Gusak WieraGusak WieraAURORA
(Ukraina)
1
3.Knop Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Knop JuliaKnop JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4 (+2)241
4.Leczek Oliwia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Leczek OliwiaLeczek OliwiaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+2)241
5.Perian Viktoriia
AURORA
(Ukraina)
Perian ViktoriiaPerian ViktoriiaAURORA
(Ukraina)
1
6.Borowiak Nikola
LATINA - Wolsztyn
Borowiak NikolaBorowiak NikolaLATINA - Wolsztyn1 (+1)112
7.Drzewiecka Klara
KTT Dziupla - Poznań
Drzewiecka KlaraDrzewiecka KlaraKTT Dziupla - Poznań8 (+1)182
8.Fusillier Nina
KTT Dziupla - Poznań
Fusillier NinaFusillier NinaKTT Dziupla - Poznań5 (+1)152
9.Olejniczak Rita
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Olejniczak RitaOlejniczak RitaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Nawarecka HelenaNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)162
3.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.6 (+1)163
4.Borowiec Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaDANCECLUB - Szczecin5 54
5.Karnaushenko Mariia
AURORA
(Ukraina)
Karnaushenko MariiaKarnaushenko MariiaAURORA
(Ukraina)
5
6.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno2 26
7.Bychko Uliana
AURORA
(Ukraina)
Bychko UlianaBychko UlianaAURORA
(Ukraina)
7

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Blanka
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Nowak BlankaNowak BlankaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz5 (+2)251
2.Słomian Lena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Słomian LenaSłomian LenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6 (+2)261
3.Sliwowski Kuba
KTT Dziupla - Poznań
Sliwowski KubaSliwowski KubaKTT Dziupla - Poznań8 (+1)182

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)111
2.Przepłata Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały7 Chojan Martyna - E (+1)17Chojan Martyna - E3
4.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra7 Drozdek Hanna - E (+1)17Drozdek Hanna - E4
5.Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Małecka KlaraMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)115
6.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn1 16
7.Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bloch AnnaBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 37
8.Król Julia
KTT Dziupla - Poznań
Król JuliaKról JuliaKTT Dziupla - Poznań0 08
9.Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycka AnnaKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław0 09
10.Kornieieva Yelyzaveta
AURORA
(Ukraina)
Kornieieva YelyzavetaKornieieva YelyzavetaAURORA
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
Sobczyk WojciechKuźniar KatarzynaDANCECLUB - Szczecin E (+1)1E1
2.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn3 (+1)132
3.Jaworski Marcel
Mikulska Milena
IGLICA - Wrocław
Jaworski Marcel
Mikulska Milena
Jaworski MarcelMikulska MilenaIGLICA - Wrocław0 03
4.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaKTT Dziupla - Poznań5 (+1)151
2.Kula Maciej
Harcej Nikola
DANCECLUB - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)112
3.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna2 23
4.Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
Dobosiewicz BartoszOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna1 14

 

BLOK 3, rejestracja do 15:00, próba parkietu 14:45÷15:15, start: 15:30

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Talarek Robert
Bigaj Maria
ART DANCE Poznań
Talarek Robert
Bigaj Maria
Talarek RobertBigaj MariaART DANCE Poznań0 02
3.Wróbel Konrad
Orzechowska Konstancja
RS - WARSZAWA
Wróbel Konrad
Orzechowska Konstancja
Wróbel KonradOrzechowska KonstancjaRS - WARSZAWA0 03

25-29 (Pre-Senior) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
ART DANCE Poznań
Gruntmejer Kamil
Nowak Agata
Gruntmejer KamilNowak AgataART DANCE Poznań1 12
3.Wróbel Konrad
Orzechowska Konstancja
RS - WARSZAWA
Wróbel Konrad
Orzechowska Konstancja
Wróbel KonradOrzechowska KonstancjaRS - WARSZAWA0 03

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań3 32

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań0 02
3.Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
DIAMENT - Wrocław
Urban Radosław
Jasnosz Katarzyna
Urban RadosławJasnosz KatarzynaDIAMENT - Wrocław1 13

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dolhalov Serhii
Picho Sabina
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Picho Sabina
Dolhalov SerhiiPicho SabinaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Słabek PawełSłabek KatarzynaAkademia Tańca Smooth Gdańsk0 02

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
SATYSFAKCJA - Legnica
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaSATYSFAKCJA - Legnica2 (+1)121
2.Filarecki Jarosław
Filarecka Daria
FAN - Toruń
Filarecki Jarosław
Filarecka Daria
Filarecki JarosławFilarecka DariaFAN - Toruń0 02

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin3 (+1)131
2.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań3 (+1)132
3.Filarecki Jarosław
Filarecka Daria
FAN - Toruń
Filarecki Jarosław
Filarecka Daria
Filarecki JarosławFilarecka DariaFAN - Toruń0 03
4.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
SATYSFAKCJA - Legnica
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaSATYSFAKCJA - Legnica0 04

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław6 (+1)162
3.Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Słabek PawełSłabek KatarzynaAkademia Tańca Smooth Gdańsk1 13
4.Pasieko Przemysław
Hnatczak Katarzyna
ART DANCE Poznań
Pasieko Przemysław
Hnatczak Katarzyna
Pasieko PrzemysławHnatczak KatarzynaART DANCE Poznań4 44

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)131
2.Graczyk Marek
Graczyk Renata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Graczyk Marek
Graczyk Renata
Graczyk MarekGraczyk RenataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 22
3.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 33

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwy Marcin
Siwy Mariola
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Siwy Marcin
Siwy Mariola
Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL - Tarnowskie Góry E (+1)1E1
2.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)132
3.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 23
4.Simiński Leszek
Simińska Renata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Simiński Leszek
Simińska Renata
Simiński LeszekSimińska RenataDANCE IMPERIUM - Poznań0, 0 0, 04
5.Graczyk Marek
Graczyk Renata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Graczyk Marek
Graczyk Renata
Graczyk MarekGraczyk RenataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 15

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława1 (+1)111
2.Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
FAN - Toruń
Szczeblewski Witold
Janiszewska Manuela
Szczeblewski WitoldJaniszewska ManuelaFAN - Toruń1 12

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława4 (+1)141
2.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica2 22
3.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03

60+ (Senior 4) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. E (+1)1E1
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra4 42

60+ (Senior 4) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Gorbat Robert
Wesołowska - Gorbat Teresa
Gorbat RobertWesołowska - Gorbat TeresaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)111

 

BLOK 4, rejestracja do17:15, próba parkietu 17:15÷17:45, start: 18:00

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Master Artists Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaMaster Artists Warszawa5 (+1)151
2.Dolhalov Serhii
Picho Sabina
RONDO - Rybnik
Dolhalov Serhii
Picho Sabina
Dolhalov SerhiiPicho SabinaRONDO - Rybnik5 52
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 23

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań4 (+1)141
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa3 32

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankiewicz Mateusz
Kończal Natalia
ST Pyras - Toruń
Jankiewicz Mateusz
Kończal Natalia
Jankiewicz MateuszKończal NataliaST Pyras - Toruń6 (+1)161
2.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań2 22
3.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 23

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań5 (+1)151
2.Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
KTT Dziupla - Poznań
Burdziuk Krzysztof
Burdziuk Justyna
Burdziuk KrzysztofBurdziuk JustynaKTT Dziupla - Poznań6 (+1)162
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań7 (+1)173
4.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań4 44
5.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 45
6.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard3 36

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Master Artists Warszawa
Salamon Jarosław
Banaszkiewicz-Lorenc Monika
Salamon JarosławBanaszkiewicz-Lorenc MonikaMaster Artists Warszawa6 (+1)161
2.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra7 (+1)172
3.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork2 23
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice4 44
5.Popławski Dariusz
Popławska Joanna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Popławski Dariusz
Popławska Joanna
Popławski DariuszPopławska JoannaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań8 (+1)181
2.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)132
3.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 03
4.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra7 74
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice4 45

40+ (Senior 2) B ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań9 (+1)191
2.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź11 (+1)1112
3.Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Sionek Krzysztof
Cichowska-Sionek Anna
Sionek KrzysztofCichowska-Sionek AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 13
4.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice0 04

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Kasielski Marek
Kasielska Małgorzata
Kasielski MarekKasielska MałgorzataSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 (+1)131
2.Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
Woźniak KrzysztofWawer AgataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)132
3.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard3 33
4.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin2 24
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 05

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)171
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław0 02

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 7

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 (+1)111
2.Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Woźniak Krzysztof
Wawer Agata
Woźniak KrzysztofWawer AgataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)142
3.Bolek Marek
Bolek Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Bolek Marek
Bolek Ewa
Bolek MarekBolek EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków6 (+1)163
4.Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Szczegielniak Paweł
Szczegielniak Grażyna
Szczegielniak PawełSzczegielniak GrażynaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź1 14
5.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard5 55
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 06
7.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław0 07

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C1
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 52

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Stawiński Jan
Pawelczyk Magdalena
Stawiński JanPawelczyk MagdalenaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź10 (+1)1101
2.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)112
3.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce3 (+1)133
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04
5.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 15
6.Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
FAN - Toruń
Jaguszewski Marek
Jaguszewska Grażyna
Jaguszewski MarekJaguszewska GrażynaFAN - Toruń

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra8 (+1)181
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 (+1)152
3.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 23
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Królikowski Tomasz
Jewchuticz-Królikowska Anna
Królikowski TomaszJewchuticz-Królikowska AnnaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica1 (+1)111
2.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa1 12
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 33

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
DANCE CENTER - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaDANCE CENTER - Poznań0 02

50+ (Senior 3) A LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra9 (+1)191
2.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 52

40+ (Senior 2) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań1
2.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań2
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań3
4.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań4
5.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań5