XX Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Roztocza

2024-06-22 Zamość, MYKA - Zamość


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!
Planującym podróż do Zamościa autostradą A4 polecamy następnie trasę przez Sieniawę, a nie przez Janów Lubelski, ponieważ na odcinku Janów Lub. - Szczebrzeszyn trwają prace drogowe i napotkacie tam ok. 8 odcinków z ruchem wahadłowym !!!

Rozpoczęcie bloku 4 o godzinie 18:00
Rejestracja 17:00-17:30

Reszta bloków bez zmian ;))

Na turnieju swoje stoisko z artykułami tanecznymi będzie miała Firma SHE.DANCE

Do zobaczenia jutro !!

BLOK 1, rejestracja 8:30-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bąk Oliwia
DanceFlow - Lublin
Bąk OliwiaBąk OliwiaDanceFlow - Lublin3 (+1)13
2.Drozd Michalina
ZAMEK - Lublin
Drozd MichalinaDrozd MichalinaZAMEK - Lublin2 (+1)12
3.Jaskowska Amelia
JUMP - Janów Lubelski
Jaskowska AmeliaJaskowska AmeliaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)17
4.Pawlik Amelia
MYKA - Zamość
Pawlik AmeliaPawlik AmeliaMYKA - Zamość0 (-1)-10
5.Przybyszewska Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Przybyszewska ZuzannaPrzybyszewska ZuzannaDanceFlow - Lublin2 (+1)12
6.Łoza Jagoda
MYKA - Zamość
Łoza JagodaŁoza JagodaMYKA - Zamość1 (+1)11

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gorzkowski Antoni
Pastuszka Anna
MYKA - Zamość
Gorzkowski Antoni
Pastuszka Anna
Gorzkowski AntoniPastuszka AnnaMYKA - Zamość0, 1 (+1)10, 1
2.Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
RYTM - Chełm
Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
Klin MikołajKrzyżanowska KarinaRYTM - Chełm5, 5 (+1)15, 5
3.Król Amelia
Krzyszycha Wojciech
MYKA - Zamość
Król Amelia
Krzyszycha Wojciech
Król AmeliaKrzyszycha WojciechMYKA - Zamość4, 4 (+1)14, 4
4.Rycaj Karol
Kubina Pola
MYKA - Zamość
Rycaj Karol
Kubina Pola
Rycaj KarolKubina PolaMYKA - Zamość3, 3 (+1)13, 3
5.Trotsko Oleg
Zając Julia
VENA Studio - Lublin
Trotsko Oleg
Zając Julia
Trotsko OlegZając JuliaVENA Studio - Lublin3, 4 (+1)13, 4
6.Tryniecka Aleksandra
Rakuś Aleksander
MYKA - Zamość
Tryniecka Aleksandra
Rakuś Aleksander
Tryniecka AleksandraRakuś AleksanderMYKA - Zamość1, 2 (+1)11, 2

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 23

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Barżał Jagoda
TOP - ART - Lublin
Barżał JagodaBarżał JagodaTOP - ART - Lublin3 (+1)13
2.Bielecka Maria
VENA Studio - Lublin
Bielecka MariaBielecka MariaVENA Studio - Lublin4 (+1)14
3.Dec Dominika
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Dec DominikaDec DominikaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)11
4.Deruś Maja
JUMP - Janów Lubelski
Deruś MajaDeruś MajaJUMP - Janów Lubelski8 (+1)18
5.Ferenc Lena
MYKA - Zamość
Ferenc LenaFerenc LenaMYKA - Zamość2 (+1)12
6.Firlej Maja
VENA Studio - Lublin
Firlej MajaFirlej MajaVENA Studio - Lublin4 (+1)14
7.Flis Lilianna
MYKA - Zamość
Flis LiliannaFlis LiliannaMYKA - Zamość2 (+1)12
8.Jabłońska Malwina
JUMP - Janów Lubelski
Jabłońska MalwinaJabłońska MalwinaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)17
9.Kicińska Wiktoria
MYKA - Zamość
Kicińska WiktoriaKicińska WiktoriaMYKA - Zamość0 (-1)-10
10.Klimaszewska Łucja
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska ŁucjaKlimaszewska ŁucjaVENA Studio - Lublin1 (-1)-11
11.Kot Milena
MYKA - Zamość
Kot MilenaKot MilenaMYKA - Zamość2 (+1)12
12.Kowalik Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Kowalik JakubKowalik JakubJUMP - Janów Lubelski7 (+1)17
13.Kołodziej Michalina
VENA Studio - Lublin
Kołodziej MichalinaKołodziej MichalinaVENA Studio - Lublin4 (+1)14
14.Kret Michalina
VENA Studio - Lublin
Kret MichalinaKret MichalinaVENA Studio - Lublin3 (+1)13
15.Rycaj Lila
VENA Studio - Lublin
Rycaj LilaRycaj LilaVENA Studio - Lublin4 (+1)14
16.Sajdak Anna
JUMP - Janów Lubelski
Sajdak AnnaSajdak AnnaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
17.Smyła Julia
JUMP - Janów Lubelski
Smyła JuliaSmyła JuliaJUMP - Janów Lubelski8 (+1)18
18.Studzińska Hanna
MYKA - Zamość
Studzińska HannaStudzińska HannaMYKA - Zamość2 (+1)12
19.Taras Zuzanna
VENA Studio - Lublin
Taras ZuzannaTaras ZuzannaVENA Studio - Lublin3 (+1)13
20.Taraszkiewicz Liwia
JUMP - Janów Lubelski
Taraszkiewicz LiwiaTaraszkiewicz LiwiaJUMP - Janów Lubelski8 (+1)18
21.Turkot Pola
VENA Studio - Lublin
Turkot PolaTurkot PolaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
22.Wawruch Oliwia
VENA Studio - Lublin
Wawruch OliwiaWawruch OliwiaVENA Studio - Lublin3 (+1)13
23.Wieliczko Lena
MYKA - Zamość
Wieliczko LenaWieliczko LenaMYKA - Zamość2 (+1)12

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
MYKA - Zamość
Grzesiuk Paweł
Zabiciel Karolina
Grzesiuk PawełZabiciel KarolinaMYKA - Zamość7, 7 (+2)27, 71
2.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Mróz Samuel
Mróz Gloria
GRACJA - Krosno
Mróz Samuel
Mróz Gloria
Mróz SamuelMróz GloriaGRACJA - Krosno3 (+1)132

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin3 (+2)231
2.Gabryel Estera
VENA Studio - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraVENA Studio - Lublin9 (+2)291
3.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin7 (+2)271
4.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin2 (+1)122
5.Stefańczyk Łucja
ZAMEK - Lublin
Stefańczyk ŁucjaStefańczyk ŁucjaZAMEK - Lublin2 (+1)122
6.Wójcik Hanna
TOP - ART - Lublin
Wójcik HannaWójcik HannaTOP - ART - Lublin4 (+1)142

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gębala Liliana
Krzyszycha Adam
MYKA - Zamość
Gębala Liliana
Krzyszycha Adam
Gębala LilianaKrzyszycha AdamMYKA - Zamość6, 6 (+2)26, 61
2.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin2, 2 (+2)22, 22
3.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin8, 8 (+1)18, 83

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin12 Daniłkiewicz Małgorzata - F (+2)212Daniłkiewicz Małgorzata - F1
2.Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin4 (+2)242
3.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin2 (+2)222
4.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin1 (+1)113
5.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Budzyński Adam
Bartkowicz Klaudia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Budzyński Adam
Bartkowicz Klaudia
Budzyński AdamBartkowicz KlaudiaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin4, 2 (+1)14, 2
2.Drumlak Paweł
Skórska Alicja
TOP - ART - Lublin
Drumlak Paweł
Skórska Alicja
Drumlak PawełSkórska AlicjaTOP - ART - Lublin2, 2 (+1)12, 2
3.Kapeluszny-Cilcic Jan
Klimaszewska Róża
VENA Studio - Lublin
Kapeluszny-Cilcic Jan
Klimaszewska Róża
Kapeluszny-Cilcic JanKlimaszewska RóżaVENA Studio - Lublin3, 4 (+1)13, 4
4.Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Klepka OlafSkowronek NataliaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin4, 4 (+1)14, 4
5.Kretiuk Szymon
Sidor Michalina
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Kretiuk Szymon
Sidor Michalina
Kretiuk SzymonSidor MichalinaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin2, 6 (+1)12, 6
6.Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
VENA Studio - Lublin
Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
Łukasiewicz KacperPiekarczyk HannaVENA Studio - Lublin3, 4 (+1)13, 4

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gaj Wojciech
Przywara Hanna
EVOLUTION - Kraków
Gaj Wojciech
Przywara Hanna
Gaj WojciechPrzywara HannaEVOLUTION - Kraków11 (+2)2111
2.Grąz Wojciech
Świecarz Adela
TAKT - Jarosław
Grąz Wojciech
Świecarz Adela
Grąz WojciechŚwiecarz AdelaTAKT - Jarosław Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin8, 8 (+2)28, 81
4.Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
MYKA - Zamość
Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
Choma BartłomiejMatysiak ZuzannaMYKA - Zamość9, 9 (+1)19, 92
5.Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
RYTM - Chełm
Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
Jakimiuk MichałSzymańska EmiliaRYTM - Chełm1, 1 (+1)11, 12
6.Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
MYKA - Zamość
Solski Aleksander
Szarzyńska Magdalena
Solski AleksanderSzarzyńska MagdalenaMYKA - Zamość8, 8 (+1)18, 82
7.Tabin Karol
Kostur Nikola
TAKT - Jarosław
Tabin Karol
Kostur Nikola
Tabin KarolKostur NikolaTAKT - Jarosław2, 1 (-1)-12, 1

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska PatrykSzczygielska AleksandraZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 81
2.Ciołek Julian
Bielawska Helena
RS - WARSZAWA
Ciołek Julian
Bielawska Helena
Ciołek JulianBielawska HelenaRS - WARSZAWA2 (+2)222
3.Banach Filip
Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Banach Filip
Niewiadomska Martyna
Banach FilipNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin9 (+1)193
4.Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
Mladziievskyi TeodorGryszko PolaZAMEK - Lublin2, 2 (+1)12, 23

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin0, 0 0, 02

 

BLOK 2, rejestracja 11:30-12:00, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak AntoninaButsiak AntoninaAkademia Tańca - Kielce13 Butsiak Antonina - G (+2)213Butsiak Antonina - G1
2.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin13 Dashkovych Alina - G (+2)213Dashkovych Alina - G1
3.Dygas Natasza
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas NataszaDygas NataszaCENTRUM TAŃCA - Radom13 Dygas Natasza - G (+2)213Dygas Natasza - G1
4.Krawczyńska Helena
ZAMEK - Lublin
Krawczyńska HelenaKrawczyńska HelenaZAMEK - Lublin10 (+2)2101
5.Momot Lena
JUMP - Janów Lubelski
Momot LenaMomot LenaJUMP - Janów Lubelski4 (+2)241
6.Łatka Michalina
MYKA - Zamość
Łatka MichalinaŁatka MichalinaMYKA - Zamość4 (+2)241
7.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin7 (+1)172
8.Kuryło Oliwia
MYKA - Zamość
Kuryło OliwiaKuryło OliwiaMYKA - Zamość2 (+1)122
9.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin4 (+1)142
10.Niewiadomska Emilia
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska EmiliaNiewiadomska EmiliaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
11.Paździor Jowita
TOP - ART - Lublin
Paździor JowitaPaździor JowitaTOP - ART - Lublin1 (+1)112
12.Piorun Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Piorun AleksandraPiorun AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hadam Pola
AKSEL - Rzeszów
Hadam PolaHadam PolaAKSEL - Rzeszów12 Hadam Pola - F (+2)212Hadam Pola - F1
2.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)281
3.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski4 (+2)242
4.Dec Michał
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Dec MichałDec MichałISKRA - Międzyrzec Podlaski8 (+2)282
5.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce9 (+1)193
6.Sałbut Klara
VENA Studio - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraVENA Studio - Lublin7 (+1)173
7.Szlufik Lena
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik LenaSzlufik LenaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)113
8.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław11 (+2)2111
2.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław11 (+1)1112

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
TAKT - Jarosław
Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
Kłak TymoteuszCena EmiliaTAKT - Jarosław Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin4, 3 (+1)14, 32

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drzymała Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Drzymała JuliaDrzymała JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+2)261
2.Morawiec-Lanckorońska Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Morawiec-Lanckorońska GabrielaMorawiec-Lanckorońska GabrielaJUST DANCE Wieliczka12 Morawiec-Lanckorońska Gabriela - G (+2)212Morawiec-Lanckorońska Gabriela - G1
3.Szlufik Nicola
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik NicolaSzlufik NicolaAkademia Tańca - Kielce12 Szlufik Nicola - G (+2)212Szlufik Nicola - G1
4.Trochimczuk Zofia
TAKT - Chełm
Trochimczuk ZofiaTrochimczuk ZofiaTAKT - Chełm11 (+2)2111
5.Kałuża Magdalena
Akademia Tańca - Kielce
Kałuża MagdalenaKałuża MagdalenaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
6.Ruta Justyna
AKSEL - Rzeszów
Ruta JustynaRuta JustynaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
7.Włodyga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Włodyga KarolinaWłodyga KarolinaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
8.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław7 (-1)-17

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek DominikWaśniowska MartynaBALANS - Lublin F (+2)2F1
2.Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
Dejneka BartoszŁazowska KorneliaDANCE POINT - Biała Podlaska8, 8 (+2)28, 82
3.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin Przeklasyfikowanie do F (+1)1Przeklasyfikowanie do F3
4.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin3, 3 (+1)13, 33

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola12 Stefańczyk Anna - F (+2)212Stefańczyk Anna - F1
2.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm12 Szymala Sandra - F (+2)212Szymala Sandra - F1
3.Tańczyk Emilia
RS - WARSZAWA
Tańczyk EmiliaTańczyk EmiliaRS - WARSZAWA6 (+2)261
4.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość13 Trych Kinga - F (+2)213Trych Kinga - F1
5.Drozd Gabriela
ZAMEK - Lublin
Drozd GabrielaDrozd GabrielaZAMEK - Lublin2 (+2)222
6.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm4 (+2)242
7.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin4 (+2)242
8.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm11 (+2)2112
9.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm5 (+2)252
10.Chajkaluk Natalia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chajkaluk NataliaChajkaluk NataliaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
11.Knap Miłosz
DanceFlow - Lublin
Knap MiłoszKnap MiłoszDanceFlow - Lublin1 (+1)113
12.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin6 (+1)163
13.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość3 (+1)133
14.Makuch Gabriela
DanceFlow - Lublin
Makuch GabrielaMakuch GabrielaDanceFlow - Lublin1 (+1)113
15.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin4 (+1)141
2.Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Włodarczyk Laura
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk LauraSadlak MaksymilianTAKT - Chełm1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce7 Rusińska Anastazja - E (+1)17Rusińska Anastazja - E1
2.Walczak Natasza
POLISH CLUB - Warszawa
Walczak NataszaWalczak NataszaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)132
3.Makarevych Sofiia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Makarevych SofiiaMakarevych SofiiaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 Kozłowska Zuzanna - E (+1)17Kozłowska Zuzanna - E4
5.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź7 Stolarczyk Lena - E (+1)17Stolarczyk Lena - E5
6.Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Kloc KorneliaKloc KorneliaBALANS - Lublin1 16
7.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość0 07
8.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin0 08
9.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków1 19
10.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin0 010

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karapetyan Anastasia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Karapetyan AnastasiaKarapetyan AnastasiaJUST DANCE - Stalowa Wola6 (+2)261
2.Dygas Lena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Dygas LenaDygas LenaCENTRUM TAŃCA - Radom8 (+2)282
3.Chepets Sofiia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chepets SofiiaChepets SofiiaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+1)153
4.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)163

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-15:30, próba parkietu 15:15-15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec D (+1)1D1
2.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
Sidor MikołajRejak MartynaLIDER - Lublin1 13
4.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm1 14
5.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin8 (+1)181
2.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)142
3.Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaLIDER - Lublin2 23
4.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24
5.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarczyk Marcelina
DanceFlow - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaDanceFlow - Lublin3 (+1)131
2.Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
Gaweł KatarzynaGaweł KatarzynaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Majewska Olga
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Majewska OlgaMajewska OlgaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 13
4.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 04
5.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
Czajka MaciejStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Beltrani Jan
Beltrani Jagoda
Beltrani JanBeltrani JagodaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka5 (+1)152
3.Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
Kazieczko DawidFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów3 (+1)133
4.Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
Muchowski SzymonPrzechrzta KarolinaRS - WARSZAWA2 (+1)124
5.Kula Franciszek
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Kmieć Emilia
Kula FranciszekKmieć EmiliaLATINO - Żabno6 65
6.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Kiciński Kamil
Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Stanicka Liliana
Kiciński KamilStanicka LilianaMYKA - Zamość0 07
8.Maziarz Jakub
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Bembnowicz Rozalia
Maziarz JakubBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów8 (+1)181
2.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 52
3.Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Jabłońska GabrielaJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:30-17:45, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów7 Porębny Aleksandra - E (+1)17Porębny Aleksandra - E1
2.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów7 Szeliga Karolina - E (+1)17Szeliga Karolina - E2
3.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość2 23
4.Druliak Adriana
DANCE POINT - Biała Podlaska
Druliak AdrianaDruliak AdrianaDANCE POINT - Biała Podlaska0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuber Paulina
ZAMEK - Lublin
Żuber PaulinaŻuber PaulinaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Druliak Adriana
DANCE POINT - Biała Podlaska
Druliak AdrianaDruliak AdrianaDANCE POINT - Biała Podlaska0 03
4.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość D (+1)1D1
2.Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
Ostrowski KrzysztofBlicharz NinaBALLROOM - Lublin0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin5 (+1)151
2.Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Blicharz Nina
Ostrowski KrzysztofBlicharz NinaBALLROOM - Lublin2 (+1)122
3.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 33
4.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 14

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)161
2.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów0 02

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)171
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik5 (+1)152
3.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 43
4.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość1 (-1)-11

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)171
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków C (+1)1C2
3.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów7 (+1)173
4.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik5 54
5.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin1 15
6.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm B (+1)1B2
3.Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
Zalewski KamilMajchrowicz KarolinaRYTM - Chełm6 63
4.Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
Dobrovolskyi OlehBuczyńska DominikaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa B (+1)1B1
2.Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
POLISH CLUB - Warszawa
Dobrovolskyi Oleh
Buczyńska Dominika
Dobrovolskyi OlehBuczyńska DominikaPOLISH CLUB - Warszawa B (+1)1B2
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 63
4.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce7 74
5.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość0 05