Otwarte Mistrzostwa Klas H, G, F, E i brąz "Open Dolny Śląsk" w Tańcu Towarzyskim

2024-06-16 Jelenia Góra, AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra


Plik z wynikami

UWAGA

Program Turnieju w tym godziny rozpoczẹcia poszczegòlnych bloków pozostają bez zmian.
Dodano kategorie:
do 9 lat kl.G SOLO
i 14-15 lat kl. G SOLO .
Rejestracja przedłużona pod nr telefonu 601 578 268.

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 00, start: 9 30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance 9

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Babiarz Martyna
ANIMA DANZA - Głogów
Babiarz MartynaBabiarz MartynaANIMA DANZA - Głogów
2.Heina Maja
ANIMA DANZA - Głogów
Heina MajaHeina MajaANIMA DANZA - Głogów
3.Jabłońska Oriana
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Jabłońska OrianaJabłońska OrianaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
4.Koczur Wiktoria
FRASZKA - Kamienna Góra
Koczur WiktoriaKoczur WiktoriaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Listwan Mikołaj
AMETYST - Lubań
Listwan MikołajListwan MikołajAMETYST - Lubań
6.Lorens Julia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Lorens JuliaLorens JuliaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
7.Strombahs Helena
AMETYST - Lubań
Strombahs HelenaStrombahs HelenaAMETYST - Lubań
8.Tupieka Marysia
AMETYST - Lubań
Tupieka MarysiaTupieka MarysiaAMETYST - Lubań
9.Wierzbicka Antonina
AMETYST - Lubań
Wierzbicka AntoninaWierzbicka AntoninaAMETYST - Lubań

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 9

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogdan Magdalena
AMETYST - Lubań
Bogdan MagdalenaBogdan MagdalenaAMETYST - Lubań
2.Gębarska Klara
ANIMA DANZA - Głogów
Gębarska KlaraGębarska KlaraANIMA DANZA - Głogów
3.Horyńska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Horyńska JuliaHoryńska JuliaANIMA DANZA - Głogów
4.Kurnik Amelia
AMETYST - Lubań
Kurnik AmeliaKurnik AmeliaAMETYST - Lubań
5.Kwolek Agnieszka
ANIMA DANZA - Głogów
Kwolek AgnieszkaKwolek AgnieszkaANIMA DANZA - Głogów
6.Nalepińska Nadia
ANIMA DANZA - Głogów
Nalepińska NadiaNalepińska NadiaANIMA DANZA - Głogów
7.Pławuszewska Alicja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Pławuszewska AlicjaPławuszewska AlicjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
8.Stankiewicz Julia
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Stankiewicz JuliaStankiewicz JuliaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
9.Strutyńska Zuzanna
FRASZKA - Kamienna Góra
Strutyńska ZuzannaStrutyńska ZuzannaFRASZKA - Kamienna Góra

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Eperlein Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Eperlein EmiliaEperlein EmiliaJOKER DANCE - Wrocław7 (+2)271
2.Kamińska Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Kamińska HannaKamińska HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
3.Malicka Aleksandra
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Malicka AleksandraMalicka AleksandraKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól4 (+2)241
4.Malicka Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Malicka JuliaMalicka JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól7 (+2)271
5.Lehmann Kornelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Lehmann KorneliaLehmann KorneliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól2 (+1)122
6.Mieczkowska Emilia
IGLICA - Wrocław
Mieczkowska EmiliaMieczkowska EmiliaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
7.Niedziałkowska Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Niedziałkowska MilenaNiedziałkowska MilenaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)122
8.Talko Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Talko AdriannaTalko AdriannaJOKER DANCE - Wrocław5 (+1)152
9.Owczarska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Owczarska JuliaOwczarska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (-1)-13

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Nawarecka HelenaNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław7 Nawarecka Helena - E (+1)17Nawarecka Helena - E1
2.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól0 (+1)102
3.Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycka AnnaKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław0 03
4.Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Dawidzińska ZuzannaDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice0 04

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 3

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Duć Filip
Duć Hanna
PM - Lubin
Duć Filip
Duć Hanna
Duć FilipDuć HannaPM - Lubin
2.Głuchowski Stanisław
Przywara Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Głuchowski Stanisław
Przywara Maja
Głuchowski StanisławPrzywara MajaFRASZKA - Kamienna Góra
3.Węgliński Karol
Doliny Zofia
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Karol
Doliny Zofia
Węgliński KarolDoliny ZofiaFRASZKA - Kamienna Góra

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Mrozowski Gracjan
Zarubińska Zuzanna
PM - Lubin
Mrozowski Gracjan
Zarubińska Zuzanna
Mrozowski GracjanZarubińska ZuzannaPM - Lubin

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baranowski Igor
Lach Marianna
PM - Lubin
Baranowski Igor
Lach Marianna
Baranowski IgorLach MariannaPM - Lubin6 (+2)261
2.Dzierżawski Maksymilian
Zakowicz Martyna
PM - Lubin
Dzierżawski Maksymilian
Zakowicz Martyna
Dzierżawski MaksymilianZakowicz MartynaPM - Lubin2 (+2)221
3.Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
PM - Lubin
Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
Kowalczuk PiotrMałkowska JuliaPM - Lubin7 (+2)271
4.Łada Antoni
Madej Vanessa
PM - Lubin
Łada Antoni
Madej Vanessa
Łada AntoniMadej VanessaPM - Lubin6 (+2)261
5.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław11 (+1)1112
6.Michalski Grzegorz
Czupryn Matylda
PM - Lubin
Michalski Grzegorz
Czupryn Matylda
Michalski GrzegorzCzupryn MatyldaPM - Lubin1 (+1)112
7.Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
4STEP - Siechnice
Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
Suchocki SławomirBielecka Nela4STEP - Siechnice4 (+1)142

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
TAKT - Legnica
Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT - Legnica F (+2)2F1
2.Rusak Ignacy
Kotsar Valeria
PM - Lubin
Rusak Ignacy
Kotsar Valeria
Rusak IgnacyKotsar ValeriaPM - Lubin4 (+2)242
3.Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
TAKT - Legnica
Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
Wojtasik WojtekWigdorczyk MartaTAKT - Legnica10 (+1)1103

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
Paciejewski BartoszRusnarczyk MartynaAMETYST - Lubań4 (+1)141
2.Łagód Szymon
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Smirno Klaudia
Łagód SzymonSmirno KlaudiaTAKT - Legnica2 22
3.Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
Szczerbiak BolkoZysnarska JuliaTAKT - Legnica3 33

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulej Adam
Konieczna Klaudia
INES - Wrocław
Kulej Adam
Konieczna Klaudia
Kulej AdamKonieczna KlaudiaINES - Wrocław4 (+1)141
2.Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
AMETYST - Lubań
Paciejewski Bartosz
Rusnarczyk Martyna
Paciejewski BartoszRusnarczyk MartynaAMETYST - Lubań3 (+1)132
3.Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
TAKT - Legnica
Szczerbiak Bolko
Zysnarska Julia
Szczerbiak BolkoZysnarska JuliaTAKT - Legnica3 33
4.Łagód Szymon
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Smirno Klaudia
Łagód SzymonSmirno KlaudiaTAKT - Legnica3 34

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mieczkowska Maja
IGLICA - Wrocław
Mieczkowska MajaMieczkowska MajaIGLICA - Wrocław4 (+2)241
2.Strombahs Michelle
AMETYST - Lubań
Strombahs MichelleStrombahs MichelleAMETYST - Lubań10 (+2)2101
3.Wróblewska Karolina
PM - Lubin
Wróblewska KarolinaWróblewska KarolinaPM - Lubin9 (+2)291
4.Belka Wiktoria
TAKT - Legnica
Belka WiktoriaBelka WiktoriaTAKT - Legnica7 (+1)172
5.Kozyra Patrycja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kozyra PatrycjaKozyra PatrycjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra8 (+1)182
6.Zienkiewicz Natalia
PM - Lubin
Zienkiewicz NataliaZienkiewicz NataliaPM - Lubin7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwik Alicja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Siwik AlicjaSiwik AlicjaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa10 (+2)2101
2.Nowakowska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Nowakowska MariaNowakowska MariaFRASZKA - Kamienna Góra3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze13 Łukaszczyk Martyna - F (+2)213Łukaszczyk Martyna - F1
2.Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Drobniak KlaudiaDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra13 Drobniak Klaudia - F (+2)213Drobniak Klaudia - F2
3.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól12 Józefczyk Zofia - F (+1)112Józefczyk Zofia - F3
4.Krawczyk Alicja
TAKT - Legnica
Krawczyk AlicjaKrawczyk AlicjaTAKT - Legnica7 (+1)173

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze11 (+2)2111
2.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze8 (+2)282
3.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław11 (+1)1113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Szymon
Wróbel Klaudia
PM - Lubin
Mazur Szymon
Wróbel Klaudia
Mazur SzymonWróbel KlaudiaPM - Lubin6 (+2)261
2.Bałdyga Paul
Jezierska Joanna
PM - Lubin
Bałdyga Paul
Jezierska Joanna
Bałdyga PaulJezierska JoannaPM - Lubin3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Antonina
IGLICA - Wrocław
Woźniak AntoninaWoźniak AntoninaIGLICA - Wrocław3 (+2)231
2.Fodemska Liliana
ESTERA - Myślibórz
Fodemska LilianaFodemska LilianaESTERA - Myślibórz4 (+2)242
3.Szachnowska Emilia
ESTERA - Myślibórz
Szachnowska EmiliaSzachnowska EmiliaESTERA - Myślibórz2 (+2)222
4.Jankowska Laura Marta
GRACJA - Zielona Góra
Jankowska Laura MartaJankowska Laura MartaGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
5.Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Sikora EmiliaSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tyranowicz Wojciech
Falenta Aleksandra
PM - Lubin
Tyranowicz Wojciech
Falenta Aleksandra
Tyranowicz WojciechFalenta AleksandraPM - Lubin2 (+2)221
2.Kielan Stanisław
Czajka Liliana
PM - Lubin
Kielan Stanisław
Czajka Liliana
Kielan StanisławCzajka LilianaPM - Lubin2 (+2)222
3.Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
INSPIRACJA - Wrocław
Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
Wasiela KazimierzKubiak NinaINSPIRACJA - Wrocław6 (+2)262
4.Grzeszczuk Władysław
Oziębłowska Zuzanna
PM - Lubin
Grzeszczuk Władysław
Oziębłowska Zuzanna
Grzeszczuk WładysławOziębłowska ZuzannaPM - Lubin1 (+1)113
5.Lenarcik Szymon
Skrzątek Maja
PM - Lubin
Lenarcik Szymon
Skrzątek Maja
Lenarcik SzymonSkrzątek MajaPM - Lubin1 (+1)113
6.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)123

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)161
2.Sieńczyk Tymoteusz
Katkowska Lena
4STEP - Siechnice
Sieńczyk Tymoteusz
Katkowska Lena
Sieńczyk TymoteuszKatkowska Lena4STEP - Siechnice0 02

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
IMPULS - Prochowice
Białowąs Borys
Krzyżanowska Klaudia
Białowąs BorysKrzyżanowska KlaudiaIMPULS - Prochowice

 

BLOK 3, rejestracja 13 30 - 14 00, start: 14 30

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice6 (+1)161
2.Jankowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Jankowska JuliaJankowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól3 (+1)132
3.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława4 (+1)142
4.Macewicz Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Macewicz MajaMacewicz MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól1 (-1)-11

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwaśna Antonina
FANTAZJA - Skwierzyna
Kwaśna AntoninaKwaśna AntoninaFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)181
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)133
4.Różańska Łucja
4STEP - Siechnice
Różańska ŁucjaRóżańska Łucja4STEP - Siechnice1 14
5.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin2 25
6.Wróbel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Wróbel MajaWróbel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól5 56

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janczak Oskar
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Kordus Alicja
Janczak OskarKordus Alicja4STEP - Siechnice E (+1)1E1
2.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice4 42

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław D (+1)1D1
2.Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
Kramarski RomanKramarska MałgorzataDIAMENT - Wrocław1 12

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
SATYSFAKCJA - Legnica
Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
Jabłoński EugeniuszJabłońska AnnaSATYSFAKCJA - Legnica2 (+1)121
2.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)142
3.Waszkiewicz Krzysztof
Duda Olga
SATYSFAKCJA - Legnica
Waszkiewicz Krzysztof
Duda Olga
Waszkiewicz KrzysztofDuda OlgaSATYSFAKCJA - Legnica1 13
4.Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
DIAMENT - Wrocław
Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT - Wrocław0 04

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
SATYSFAKCJA - Legnica
Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
Jabłoński EugeniuszJabłońska AnnaSATYSFAKCJA - Legnica1 (+1)111
2.Waszkiewicz Krzysztof
Duda Olga
SATYSFAKCJA - Legnica
Waszkiewicz Krzysztof
Duda Olga
Waszkiewicz KrzysztofDuda OlgaSATYSFAKCJA - Legnica2 22
3.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica1 13

 

BLOK 4, rejestracja 16 00 - 16 30, start: 17 00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 8

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Do Trong Janina
INSPIRACJA - Wrocław
Do Trong JaninaDo Trong JaninaINSPIRACJA - Wrocław
2.Kaźmierczak Krystian
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaźmierczak KrystianKaźmierczak KrystianAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
3.Listwan Antonina
AMETYST - Lubań
Listwan AntoninaListwan AntoninaAMETYST - Lubań
4.Skupińska Justyna
FRASZKA - Kamienna Góra
Skupińska JustynaSkupińska JustynaFRASZKA - Kamienna Góra
5.Strombahs Henryk
AMETYST - Lubań
Strombahs HenrykStrombahs HenrykAMETYST - Lubań
6.Szuchnik Hanna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Szuchnik HannaSzuchnik HannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
7.Wojtczak Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Wojtczak AleksandraWojtczak AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
8.Wołoszyn Zuzanna
AMETYST - Lubań
Wołoszyn ZuzannaWołoszyn ZuzannaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra E (+1)1E1
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 42
3.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
DIAMENT - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraDIAMENT - Wrocław D (+1)1D1
2.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)132
3.Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
Tyczkowski OliwierKoko MartynaAMETYST - Lubań3 33
4.Wawrzaszek Tymon
Dąbrowska Alicja
IGLICA - Wrocław
Wawrzaszek Tymon
Dąbrowska Alicja
Wawrzaszek TymonDąbrowska AlicjaIGLICA - Wrocław6 64
5.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław D (+1)1D1
2.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów6 63
4.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 04

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
Kramarski RomanKramarska MałgorzataDIAMENT - Wrocław1 12
3.Laskowski Piotr
Laskowska Joanna
TAKT - Legnica
Laskowski Piotr
Laskowska Joanna
Laskowski PiotrLaskowska JoannaTAKT - Legnica1 13

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kurzeja Krzysztof
Pławuszewska Monika
Kurzeja KrzysztofPławuszewska MonikaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Laskowski Piotr
Laskowska Joanna
TAKT - Legnica
Laskowski Piotr
Laskowska Joanna
Laskowski PiotrLaskowska JoannaTAKT - Legnica1 12

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
SATYSFAKCJA - Legnica
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaSATYSFAKCJA - Legnica6 (+1)161
2.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce5 (+1)152
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 03
4.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica0 04

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Akademia Tańca Kobierzyce
Moszkowski Bogdan
Moszkowska Małgorzata
Moszkowski BogdanMoszkowska MałgorzataAkademia Tańca Kobierzyce5 (+1)151
2.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
SATYSFAKCJA - Legnica
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaSATYSFAKCJA - Legnica5 (+1)152
3.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 33
4.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 04