Grand Prix Seniorów PTT , Mistrzostwa Okręgów PTT: Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, Ogólnopolski Turniej Tańca ASTRA 2024

2024-06-15 Szczecin, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

Makijaż i fyzury turniejowe zapewnia:
SAPPHIRE STUDIO tel. 883 943 070

BLOK 1, rejestracja 10:15-10:45, próba parkietu 10:00-10:50, start: 11.00

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gral Nadia
ALFA-ASTRA - Stargard
Gral NadiaGral NadiaALFA-ASTRA - Stargard12 Gral Nadia - G (+2)212Gral Nadia - G1
2.Mołodecka Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Mołodecka HannaMołodecka HannaALFA-ASTRA - Stargard11 (+1)1112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+1)161
2.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard1 12

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 6

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pokwicka Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicka KatarzynaPokwicka KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin0 01
2.Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kravchenko SofiiaKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Duklas Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Duklas HannaDuklas HannaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Kucharczyk LenaKucharczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard6 66

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 6

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kravchenko SofiiaKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin0 01
2.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard1 12
3.Pokwicka Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicka KatarzynaPokwicka KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin0 03
4.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Kucharczyk LenaKucharczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard6 65
6.Duklas Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Duklas HannaDuklas HannaROYAL DANCE - Szczecin0 06

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 4

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin2 21
2.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 02
3.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard1 14

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 4

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 01
2.Rudnicka Martyna
DANCECLUB - Szczecin
Rudnicka MartynaRudnicka MartynaDANCECLUB - Szczecin2 22
3.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard1 14

12-13 (Junior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin6 62
3.Papikian Mark
Papikian Nikol
ASTRA - Szczecin
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolASTRA - Szczecin1 13

12-13 (Junior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ROYAL DANCE - Szczecin
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
Patzki HubertGoliszewska MichalinaROYAL DANCE - Szczecin6 61
2.Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Nedbalsky Ilya
Janiak Weronika
Nedbalsky IlyaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin6 63
4.Papikian Mark
Papikian Nikol
ASTRA - Szczecin
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolASTRA - Szczecin1 14

14-15 (Junior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Piec Gustaw
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Sidor Michalina
Piec GustawSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin6 63
4.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 04
5.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Simonides Alex
Raczyńska Pola
DANCECLUB - Szczecin
Simonides Alex
Raczyńska Pola
Simonides AlexRaczyńska PolaDANCECLUB - Szczecin5 56
7.Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
ASTRA - Szczecin
Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
Shevchenko YuriiShevchenko LiubovASTRA - Szczecin0 07

14-15 (Junior 2) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin1 11
2.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Simonides Alex
Raczyńska Pola
DANCECLUB - Szczecin
Simonides Alex
Raczyńska Pola
Simonides AlexRaczyńska PolaDANCECLUB - Szczecin4 43
4.Piec Gustaw
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Sidor Michalina
Piec GustawSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin6 64
5.Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
ASTRA - Szczecin
Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
Shevchenko YuriiShevchenko LiubovASTRA - Szczecin0 05

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
Putilin MykolaKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin4 41
2.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Zgutka Bartłomiej
Korzeniewicz Stella
DANCECLUB - Szczecin
Zgutka Bartłomiej
Korzeniewicz Stella
Zgutka BartłomiejKorzeniewicz StellaDANCECLUB - Szczecin8 83
4.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 15
6.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 06
7.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ROYAL DANCE - Szczecin
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataROYAL DANCE - Szczecin1 17
8.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin4 48
9.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 09

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin1 12
3.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaROYAL DANCE - Szczecin0 03
4.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ROYAL DANCE - Szczecin
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataROYAL DANCE - Szczecin0 04
5.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard3 35
6.Zharykov Oleksandr
Kugler Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Kugler Hanna
Zharykov OleksandrKugler HannaDANCECLUB - Szczecin1 16
7.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 07

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.50, próba parkietu 13:00-13:20, start: 13:30

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
Sokol ArtemShaposhnyk MariiaDANCECLUB - Szczecin7 73

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin0 02
3.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin5 53

25-29 (Pre-Senior) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gąsiur Michał
Zielińska Alicja
TANGO - Gdynia
Gąsiur Michał
Zielińska Alicja
Gąsiur MichałZielińska AlicjaTANGO - Gdynia4 41
2.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin1 12

30+ (Senior 1) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin4 41

30+ (Senior 1) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk10 101
2.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin7 72

40+ (Senior 2) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk7 71
2.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg

50+ (Senior 3) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 31
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 32
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg0 03
4.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard5 54
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia0 05
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 06

50+ (Senior 3) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 31
2.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 32
3.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 03
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 24
5.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 15

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
Dorożyński PiotrPlebanek KatarzynaTANGO - Gdynia5 (+1)151
2.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin E (+1)1E1

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
Dorożyński PiotrPlebanek KatarzynaTANGO - Gdynia5 (+1)151
2.Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
ASTRA - Szczecin
Niezgoda Piotr
Mozelewska Karolina
Niezgoda PiotrMozelewska KarolinaASTRA - Szczecin1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
3.Skrzypczyński Rafał
Skrzypczyńska Agnieszka
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Rafał
Skrzypczyńska Agnieszka
Skrzypczyński RafałSkrzypczyńska AgnieszkaALFA-ASTRA - Stargard2 23
4.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
SATYSFAKCJA - Legnica
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaSATYSFAKCJA - Legnica2 24

40+ (Senior 2) F LA 3T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin4 (+1)141
2.Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak Jacek
Przybylak Małgorzata
Przybylak JacekPrzybylak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Skrzypczyński Rafał
Skrzypczyńska Agnieszka
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Rafał
Skrzypczyńska Agnieszka
Skrzypczyński RafałSkrzypczyńska AgnieszkaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Markieta Jarosław
Markieta Angelika
SATYSFAKCJA - Legnica
Markieta Jarosław
Markieta Angelika
Markieta JarosławMarkieta AngelikaSATYSFAKCJA - Legnica0 04

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce3 (+1)131
2.Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Słabek PawełSłabek KatarzynaAkademia Tańca Smooth Gdańsk1 12

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin E (+1)1E1
2.Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Akademia Tańca Kobierzyce
Dyjur Witold
Wojtyła-Dyjur Anna
Dyjur WitoldWojtyła-Dyjur AnnaAkademia Tańca Kobierzyce3 (+1)132
3.Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Słabek Paweł
Słabek Katarzyna
Słabek PawełSłabek KatarzynaAkademia Tańca Smooth Gdańsk0 03
4.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
SATYSFAKCJA - Legnica
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataSATYSFAKCJA - Legnica0 04

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź4 (+1)141
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra4 42

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 (+1)131
2.Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Jasiński Jarosław
Jasińska Olga
Jasiński JarosławJasińska OlgaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź3 32
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra3 33

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce4 (+1)141
2.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
SATYSFAKCJA - Legnica
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaSATYSFAKCJA - Legnica5 (+1)152
3.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce1 13
4.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
SATYSFAKCJA - Legnica
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaSATYSFAKCJA - Legnica0 04
5.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra4 45

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwy Marcin
Siwy Mariola
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Siwy Marcin
Siwy Mariola
Siwy MarcinSiwy MariolaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 (+1)111
2.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce5 (+1)152
3.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce3 (+1)133
4.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
SATYSFAKCJA - Legnica
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaSATYSFAKCJA - Legnica4 44
5.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica3 35
6.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra3 36

 

BLOK 3, rejestracja 14:20-15:00, próba parkietu 15:00-15:25, start: 15:30

60+ (Senior 4) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa2 (+1)121
2.Michalak Marek
Michalak Joanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Michalak Marek
Michalak Joanna
Michalak MarekMichalak JoannaBLACK DANCE - Gdańsk0 02
3.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań

60+ (Senior 4) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Marek
Michalak Joanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Michalak Marek
Michalak Joanna
Michalak MarekMichalak JoannaBLACK DANCE - Gdańsk1 (+1)111
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra5 52
3.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
DANCE CENTER - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaDANCE CENTER - Poznań0 03

60+ (Senior 4) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Danielak Michał
Danielak Dorota
GRACJA - Zielona Góra
Danielak Michał
Danielak Dorota
Danielak MichałDanielak DorotaGRACJA - Zielona Góra1 12
3.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław1 13

30+ (Senior 1) D ST PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice4 (+1)141
2.Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
Dorożyński PiotrPlebanek KatarzynaTANGO - Gdynia5 52

30+ (Senior 1) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
TANGO - Gdynia
Dorożyński Piotr
Plebanek Katarzyna
Dorożyński PiotrPlebanek KatarzynaTANGO - Gdynia6 (+1)161
2.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin7 72

30+ (Senior 1) C ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska-Koterba BogumiłaDREAM - Poznań7 (+1)171
2.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań4 42
3.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice4 43

30+ (Senior 1) C LA PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
Szendera JulianKurzydem LucynaRONDO - Rybnik5 (+1)151
2.Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Śląska Szkoła Tańca - Katowice
Curyłło Robert
Curyłło Joanna
Curyłło RobertCuryłło JoannaŚląska Szkoła Tańca - Katowice0 02
3.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 13

30+ (Senior 1) B ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 (+1)141
2.Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Majchrzyk Jakub
Wiśniewska Magdalena
Majchrzyk JakubWiśniewska MagdalenaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152
3.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań4 43
4.Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska-Koterba BogumiłaDREAM - Poznań7 74

30+ (Senior 1) B LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań4 (+1)141
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań C (+1)1C1
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 (+1)122
3.Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
RONDO - Rybnik
Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO - Rybnik3 33
4.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
SATYSFAKCJA - Legnica
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataSATYSFAKCJA - Legnica0 04
5.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin2 25

40+ (Senior 2) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra C (+1)1C1
2.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW1 12

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk C (+1)1C1
2.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra3 (+1)132
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków5 53
4.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW0 04

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
STARLIGHT Zielona Góra
Galasiak Sebastian
Galasiak Izabela
Galasiak SebastianGalasiak IzabelaSTARLIGHT Zielona Góra1 (+1)112
3.Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wróbel Mateusz
Wróbel Izabela
Wróbel MateuszWróbel IzabelaDANCE IMPERIUM - Poznań3 33
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 64

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 3

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
RONDO - Rybnik
Jarecki Dariusz
Jarecka Urszula
Jarecki DariuszJarecka UrszulaRONDO - Rybnik3 (+1)131
2.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard3 32
3.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin2 23

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
SATYSFAKCJA - Legnica
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaSATYSFAKCJA - Legnica1 (+1)111
2.Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
DANCE CENTER - Poznań
Grygiel Andrzej
Grygiel Dorota
Grygiel AndrzejGrygiel DorotaDANCE CENTER - Poznań0 02

50+ (Senior 3) C ST PREMIUM 5

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra4 (+1)141
2.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)162
3.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra5 53
4.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 14
5.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin0 05

50+ (Senior 3) C LA PREMIUM 4

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
GRACJA - Zielona Góra
Arkit Grzegorz
Arkit Aleksandra
Arkit GrzegorzArkit AleksandraGRACJA - Zielona Góra1 (+1)112
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 53
4.Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Bieżański Szymon
Bieżańska Alicja
Bieżański SzymonBieżańska AlicjaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 64

50+ (Senior 3) B ST PREMIUM 8

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk1 (+1)111
2.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól6 (+1)162
3.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia1 (+1)113
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)114
5.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Dudziński Dariusz
Dudzińska Anna
Dudziński DariuszDudzińska AnnaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06
7.Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
DANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój
Okopiński Tacjusz
Okopińska Renata
Okopiński TacjuszOkopińska RenataDANCE&BEAUTY - Kudowa-Zdrój1 17
8.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce3 38

50+ (Senior 3) B LA PREMIUM 6

Liga Seniorów
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
NDK - Nowa Sól
Rydzak Tomasz
Rydzak Aleksandra
Rydzak TomaszRydzak AleksandraNDK - Nowa Sól4 (+1)141
2.Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
STARLIGHT Zielona Góra
Wawrynowicz Grzegorz
Wawrynowicz Elżbieta
Wawrynowicz GrzegorzWawrynowicz ElżbietaSTARLIGHT Zielona Góra10 (+1)1102
3.Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
TANGO - Gdynia
Łuczyński Tomasz
Łuczyńska Anna
Łuczyński TomaszŁuczyńska AnnaTANGO - Gdynia2 (+1)123
4.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 24
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 55
6.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 56

 

BLOK 4, rejestracja 18:20-19:00, próba parkietu 19:00-19:25, start: 19:30

19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
DANCECLUB - Szczecin
Tarnowski Michał
Piejko Olga Gabriela
Tarnowski MichałPiejko Olga GabrielaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Grabowski Patryk
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Capar Hanna
Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
DANCECLUB - Szczecin
Sajdak Jerzy
Barouskaya Darya
Sajdak JerzyBarouskaya DaryaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Augustynowicz Tomasz
Prusaczyk Iga
BLACK DANCE - Gdańsk
Augustynowicz Tomasz
Prusaczyk Iga
Augustynowicz TomaszPrusaczyk IgaBLACK DANCE - Gdańsk0 04
5.Panachida Szymon
Zawadzka Marika
DANCECLUB - Szczecin
Panachida Szymon
Zawadzka Marika
Panachida SzymonZawadzka MarikaDANCECLUB - Szczecin0 05
6.Sychta Mikołaj
Konarska Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Sychta Mikołaj
Konarska Katarzyna
Sychta MikołajKonarska KatarzynaDANCECLUB - Szczecin9 96

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański8 81
2.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 02
3.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin0 04
5.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 05
6.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 16
7.Kliushnyk Ivan
Wójtowska Magdalena
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Kliushnyk Ivan
Wójtowska Magdalena
Kliushnyk IvanWójtowska MagdalenaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański7 77
8.Spręga Seweryn
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Spręga Seweryn
Bławat Weronika
Spręga SewerynBławat WeronikaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański8 88
9.Mikulski Kamil
Łukasik Aleksandra
ROYAL DANCE - Szczecin
Mikulski Kamil
Łukasik Aleksandra
Mikulski KamilŁukasik AleksandraROYAL DANCE - Szczecin5 59
10.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin5 510

25-29 (Pre-Senior) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gąsiur Michał
Zielińska Alicja
TANGO - Gdynia
Gąsiur Michał
Zielińska Alicja
Gąsiur MichałZielińska AlicjaTANGO - Gdynia5 (+1)151
2.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań4 42

30+ (Senior 1) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)121236
2.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 (+1)152194
3.Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
DREAM - Poznań
Koterba Kamil
Kwiatkowska-Koterba Bogumiła
Koterba KamilKwiatkowska-Koterba BogumiłaDREAM - Poznań7 73152
4.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
DREAM - Poznań
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak AnnaDREAM - Poznań4 44130
5.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka3 35230

30+ (Senior 1) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk11 (+1)1111238
2.Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
RONDO - Rybnik
Szendera Julian
Kurzydem Lucyna
Szendera JulianKurzydem LucynaRONDO - Rybnik6 (+1)162196
3.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań5 (+1)153154
4.Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Kondratyuk Dmytro
Kolasińska Agnieszka
Kondratyuk DmytroKolasińska AgnieszkaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24132
5.Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
ASTRA - Szczecin
Szydłowski Przemysław
Abelyan Ruzanna
Szydłowski PrzemysławAbelyan RuzannaASTRA - Szczecin7 75120
6.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 06230

40+ (Senior 2) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice2 (+1)121253
2.Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Akademia Tańca Smooth Gdańsk
Kalinowski Michał
Kalinowska Agnieszka
Kalinowski MichałKalinowska AgnieszkaAkademia Tańca Smooth Gdańsk1 (+1)112211
3.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)113169
4.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)134147
5.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań6 (+1)165135
6.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg1 16230
7.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość1 17123
8.Rejer Robert
Rejer Izabela
ASTRA - Szczecin
Rejer Robert
Rejer Izabela
Rejer RobertRejer IzabelaASTRA - Szczecin0 08111
9.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 2999
10.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków5 51085
11.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW0 01085

40+ (Senior 2) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kukań Josef
Kukań Barbora
MIURA - Wrocław
Kukań Josef
Kukań Barbora
Kukań JosefKukań BarboraMIURA - Wrocław1 (+1)111240
2.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań4 (+1)142198
3.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)123156
4.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość4 44134
5.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 35122
6.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW1 16110
7.Haraś Stanisław
Haraś Diana
DREAM - Poznań
Haraś Stanisław
Haraś Diana
Haraś StanisławHaraś DianaDREAM - Poznań0 07230

50+ (Senior 3) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 (+1)141242
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno9 (+1)192200
3.Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
AMBER - Kołobrzeg
Jędruszczak Robert
Jędruszczak Sylwia
Jędruszczak RobertJędruszczak SylwiaAMBER - Kołobrzeg1 (+1)113158
4.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin3 34136
5.Prus Piotr
Borisovich Irina
BLACK DANCE - Gdańsk
Prus Piotr
Borisovich Irina
Prus PiotrBorisovich IrinaBLACK DANCE - Gdańsk1 15124
6.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 16112
7.Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
DANCECLUB - Szczecin
Sikorski Dariusz
Sikorska Alina
Sikorski DariuszSikorska AlinaDANCECLUB - Szczecin0 07100

50+ (Senior 3) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia4 (+1)141240
2.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno4 (+1)142198
3.Hołota Zenon
Hołota Barbara
ASTRA - Szczecin
Hołota Zenon
Hołota Barbara
Hołota ZenonHołota BarbaraASTRA - Szczecin4 (+1)143156
4.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 14134
5.Jaros Robert
Jaros Agata
KICK - Kielce
Jaros Robert
Jaros Agata
Jaros RobertJaros AgataKICK - Kielce5 55122
6.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin2 26110
7.Rosiek Marian
Rosiek Janina
ZAWIROWANI - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaZAWIROWANI - Mysłowice2 27230

60+ (Senior 4) Open ST Grand Prix Senior PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
AKSEL - Rzeszów
Chudziński Krzysztof
Chudzińska Ewa
Chudziński KrzysztofChudzińska EwaAKSEL - Rzeszów1 (+1)111234
2.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław1 12192
3.Michalak Marek
Michalak Joanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Michalak Marek
Michalak Joanna
Michalak MarekMichalak JoannaBLACK DANCE - Gdańsk0 03150

60+ (Senior 4) Open LA Grand Prix Senior PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Rosiek Marian
Rosiek Janina
ZAWIROWANI - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaZAWIROWANI - Mysłowice2 (+1)121232
2.Michalak Marek
Michalak Joanna
BLACK DANCE - Gdańsk
Michalak Marek
Michalak Joanna
Michalak MarekMichalak JoannaBLACK DANCE - Gdańsk1 12190