Mistrzostwa Okręgów PTT: Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, Ogólnopolski Turniej Tańca ASTRA 2024

2024-06-16 Szczecin, ASTRA - Szczecin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ! ZMIANY W PROGRAMIE:
- 12-13 lat F solo przeniesiono do bloku !
- 16 + E przeniesiono do bloku II
- 16+ D przeniesiono do bloku II

BLOK 1, rejestracja 10:15-10:45, próba parkietu 10:30-10:50, start: 11:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czaja Klara
ALFA-ASTRA - Stargard
Czaja KlaraCzaja KlaraALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)221
2.Końka Magdalena
ROYAL DANCE - Szczecin
Końka MagdalenaKońka MagdalenaROYAL DANCE - Szczecin11 (+2)2111
3.Patzka Gabriela
ALFA-ASTRA - Stargard
Patzka GabrielaPatzka GabrielaALFA-ASTRA - Stargard12 Patzka Gabriela - G (+2)212Patzka Gabriela - G1
4.Łukaszuk Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Łukaszuk ZofiaŁukaszuk ZofiaALFA-ASTRA - Stargard6 (+2)261
5.Maciuszonek Oliwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Maciuszonek OliwiaMaciuszonek OliwiaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)142
6.Matysek Laura
FANTAZJA - Skwierzyna
Matysek LauraMatysek LauraFANTAZJA - Skwierzyna8 (+1)182
7.Nawrot Hanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawrot HannaNawrot HannaFANTAZJA - Skwierzyna10 (+1)1102
8.Szelkowska Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska AleksandraSzelkowska AleksandraALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gapińska Magda
ASTRA - Szczecin
Gapińska MagdaGapińska MagdaASTRA - Szczecin6 (+2)261
2.Szymańska Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymańska HannaSzymańska HannaALFA-ASTRA - Stargard5 (+2)251
3.Buczma Joanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Buczma JoannaBuczma JoannaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg LenaDrąg LenaASTRA - Szczecin10 (+2)2101
2.Kaniewska Anastazja
ASTRA - Szczecin
Kaniewska AnastazjaKaniewska AnastazjaASTRA - Szczecin6 (+2)261
3.Friedrich Gerda
DANCECLUB - Szczecin
Friedrich GerdaFriedrich GerdaDANCECLUB - Szczecin2 (+2)222
4.Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Ziółkowska AlicjaZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin13 Ziółkowska Alicja - F (+2)213Ziółkowska Alicja - F2
5.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin6 (+1)163
6.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin9 (+1)193
7.Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kozioł OliwiaKozioł OliwiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)143
8.Meise Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Meise HannaMeise HannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)163

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Wesołowska MajaWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Mejer Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin0 03
4.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 34

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczma Dominik
Bałdyga Mia
ALFA-ASTRA - Stargard
Buczma Dominik
Bałdyga Mia
Buczma DominikBałdyga MiaALFA-ASTRA - Stargard Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Mamos Antoni
Matuła Jessica
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos Antoni
Matuła Jessica
Mamos AntoniMatuła JessicaALFA-ASTRA - Stargard9, 9 (+1)19, 92

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojciechowski Filip
Janas Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Wojciechowski Filip
Janas Zofia
Wojciechowski FilipJanas ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna6 (+2)261
2.Szczepański Aleksander
Szczepańska Maria
FANTAZJA - Skwierzyna
Szczepański Aleksander
Szczepańska Maria
Szczepański AleksanderSzczepańska MariaFANTAZJA - Skwierzyna3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Resiak Aleksander
Nagowska Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Resiak Aleksander
Nagowska Julia
Resiak AleksanderNagowska JuliaALFA-ASTRA - Stargard5, 5 (+2)25, 51
2.Łazar Mateusz
Łukasiewicz Nikola
ALFA-ASTRA - Stargard
Łazar Mateusz
Łukasiewicz Nikola
Łazar MateuszŁukasiewicz NikolaALFA-ASTRA - Stargard5, 5 (+2)25, 51
3.Pawlaczyk Nikodem
Ziółkowska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Pawlaczyk Nikodem
Ziółkowska Zofia
Pawlaczyk NikodemZiółkowska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin10 (+2)2101
2.Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski JanRosińska AntoninaGRACJA - Zielona Góra F (+2)2F2
3.Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
LATINA - Wolsztyn
Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
4.Kownacki Michał
Ozimkiewicz Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Kownacki Michał
Ozimkiewicz Aleksandra
Kownacki MichałOzimkiewicz AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)143
5.Tomasz Meise
Duszyńska Iga
GRACJA - Zielona Góra
Tomasz Meise
Duszyńska Iga
Tomasz MeiseDuszyńska IgaGRACJA - Zielona Góra11, 11 (+1)111, 113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stamirowska Laura
ALFA-ASTRA - Stargard
Stamirowska LauraStamirowska LauraALFA-ASTRA - Stargard13 Stamirowska Laura - G (+2)213Stamirowska Laura - G1
2.Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak WeronikaTrzeciak WeronikaALFA-ASTRA - Stargard7 (+2)271
3.Jelonek Krzysztof
FANTAZJA - Skwierzyna
Jelonek KrzysztofJelonek KrzysztofFANTAZJA - Skwierzyna10 (+1)1102

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przepłata Natalia
DANCECLUB - Szczecin
Przepłata NataliaPrzepłata NataliaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Kowalewska Zuzanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kowalewska ZuzannaKowalewska ZuzannaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź6 63
4.Niżałowska Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Niżałowska MajaNiżałowska MajaALFA-ASTRA - Stargard1 14
5.Kaniewska Katarzyna
ASTRA - Szczecin
Kaniewska KatarzynaKaniewska KatarzynaASTRA - Szczecin0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
ASTRA - Szczecin
Shevchenko Yurii
Shevchenko Liubov
Shevchenko YuriiShevchenko LiubovASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Dorian
Harcej Julia
Kaczmarek DorianHarcej JuliaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Ciesielska Wiktoria
Szwiec WiktorCiesielska WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 43
4.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin0 04
5.Urbański Marceli
Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Wąsowska Julia
Urbański MarceliWąsowska JuliaASTRA - Szczecin8 85

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-12:50, próba parkietu 13:00-13:20, start: 13.30

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Zdanowski Oliwier
Swacha Małgorzata
Zdanowski OliwierSwacha MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard F (+2)2F1
2.Dominiczak Szymon
Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Dominiczak Szymon
Neyman Bogna
Dominiczak SzymonNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin1, 1 (+1)11, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Papikian Mark
Papikian Nikol
ASTRA - Szczecin
Papikian Mark
Papikian Nikol
Papikian MarkPapikian NikolASTRA - Szczecin2 (+1)121
2.Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
DANCECLUB - Szczecin
Myronov Stanislav
Myronova Sofiia
Myronov StanislavMyronova SofiiaDANCECLUB - Szczecin2 22
3.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaROYAL DANCE - Szczecin3 3

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D1
2.Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
ROYAL DANCE - Szczecin
Patzki Hubert
Goliszewska Michalina
Patzki HubertGoliszewska MichalinaROYAL DANCE - Szczecin D (+1)1D2
3.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin2 23
4.Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Wojciech
Kuźniar Katarzyna
Sobczyk WojciechKuźniar KatarzynaDANCECLUB - Szczecin1 14
5.Kula Maciej
Harcej Nikola
DANCECLUB - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaDANCECLUB - Szczecin1 15

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobosiewicz Bartosz
Olejniczak Michalina
Dobosiewicz BartoszOlejniczak MichalinaFANTAZJA - Skwierzyna3 (+1)131
2.Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
FANTAZJA - Skwierzyna
Nawojski Mateusz
Płotnicka Dorota
Nawojski MateuszPłotnicka DorotaFANTAZJA - Skwierzyna4 (+1)141

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 3

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Mejer Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaROYAL DANCE - Szczecin1 13

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 3

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Alicja
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaDANCECLUB - Szczecin0 01
2.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Mejer Lena
ROYAL DANCE - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaROYAL DANCE - Szczecin1 13

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 3

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin8 81
2.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin8 82
3.Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Spychalska WiktoriaSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin0 03

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 4

Mistrzostwa Okręgu Pomorski i Zachodniopomorski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard6 61
2.Markiewicz Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin8 82
3.Ząbek Julia
DANCECLUB - Szczecin
Ząbek JuliaZąbek JuliaDANCECLUB - Szczecin8 83
4.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia3 34

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mamos Antoni
Matuła Jessica
ALFA-ASTRA - Stargard
Mamos Antoni
Matuła Jessica
Mamos AntoniMatuła JessicaALFA-ASTRA - Stargard9, 9 9, 91
2.Buczma Dominik
Bałdyga Mia
ALFA-ASTRA - Stargard
Buczma Dominik
Bałdyga Mia
Buczma DominikBałdyga MiaALFA-ASTRA - Stargard0, 0 0, 02

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Stanisław
Kułakowska Natasza
RYTM GDYNIA
Lenarczyk Stanisław
Kułakowska Natasza
Lenarczyk StanisławKułakowska NataszaRYTM GDYNIA3 31
2.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin10 102

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Mistrzostwa Okręgu pomorski, zachodniopomorski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenarczyk Stanisław
Kułakowska Natasza
RYTM GDYNIA
Lenarczyk Stanisław
Kułakowska Natasza
Lenarczyk StanisławKułakowska NataszaRYTM GDYNIA3 31
2.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin10 102
3.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D1
2.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna D (+1)1D2
3.Serhiienko Sviatoslav
Klepets Katia
ASTRA - Szczecin
Serhiienko Sviatoslav
Klepets Katia
Serhiienko SviatoslavKlepets KatiaASTRA - Szczecin0 03
4.Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
Dobrowolski DawidUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna1 14

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jakubowski Jakub
Rybicka Iga
Jakubowski JakubRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard D (+1)1D1
2.Serhiienko Sviatoslav
Klepets Katia
ASTRA - Szczecin
Serhiienko Sviatoslav
Klepets Katia
Serhiienko SviatoslavKlepets KatiaASTRA - Szczecin1 (+1)112
3.Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Ulm Aleksandra
Dobrowolski DawidUlm AleksandraFANTAZJA - Skwierzyna1 13
4.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna3 34

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań C (+1)1C2
3.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard5 53
4.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaROYAL DANCE - Szczecin1 14
5.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów2 25

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin5 (+1)151
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów5 52