OTTT Silesian Cup Dobrzeń Wielki 2024

2024-06-15 Dobrzeń Wielki, DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki


Plik z wynikami

UWAGA

Drodzy tancerze i rodzice.
Bardzo prosimy Was o przygotowanie ( do okazania) potwierdzenia przelewu przy wejściu na salę.
To nam usprawni wejście na teren obiektu.
Pozdrawiamy
Organizatorzy

BLOK 1, rejestracja 8.45-9.30, próba parkietu 9.15-10.00, start: 10.00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jędrasiak Antoni
STYL - Kłomnice
Jędrasiak AntoniJędrasiak AntoniSTYL - Kłomnice
2.Pikula Milena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pikula MilenaPikula MilenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
3.Stenzel Agnieszka
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stenzel AgnieszkaStenzel AgnieszkaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
4.Tomalska Zuzanna
STYL - Kłomnice
Tomalska ZuzannaTomalska ZuzannaSTYL - Kłomnice
5.Zhuravel Varvara
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Zhuravel VarvaraZhuravel VarvaraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goldner Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Goldner HannaGoldner HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki10 (+2)2101
2.Likus Nadia
DANCELOOK - Gliwice
Likus NadiaLikus NadiaDANCELOOK - Gliwice4 (+2)241
3.Michalak Łucja
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak ŁucjaMichalak ŁucjaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz5 (+2)251
4.Szpiech Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szpiech AlicjaSzpiech AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)271
5.Bzdok Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok HannaBzdok HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki12 Bzdok Hanna - G (+1)112Bzdok Hanna - G2
6.Elbin Karolina
FORTUNA Głogówek
Elbin KarolinaElbin KarolinaFORTUNA Głogówek4 (+1)142
7.Lerch-Mleczko Magdalena
FORTUNA Głogówek
Lerch-Mleczko MagdalenaLerch-Mleczko MagdalenaFORTUNA Głogówek11 (+1)1112
8.Osiecka Oliwia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Osiecka OliwiaOsiecka OliwiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupa Weronika
Kuświk Miłosz
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krupa Weronika
Kuświk Miłosz
Krupa WeronikaKuświk MiłoszCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6, 6 (+2)26, 61
2.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kołeczko Milan
Delebis Adrianna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Kołeczko Milan
Delebis Adrianna
Kołeczko MilanDelebis AdriannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz5, 5 (+1)15, 52
4.Woźnik Julian
Jankowska Aleksandra
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Woźnik Julian
Jankowska Aleksandra
Woźnik JulianJankowska AleksandraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)192

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
Semczyszyn BartoszRessel PolaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+2)231
2.Kubis Cyprian
Unruh Michelle
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kubis Cyprian
Unruh Michelle
Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dołęgowska Anna
SUKCES - Jaworzno
Dołęgowska AnnaDołęgowska AnnaSUKCES - Jaworzno6 (+2)261
2.Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Sikora EmiliaSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław4 (+2)242
3.Bzdok Zuzanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok ZuzannaBzdok ZuzannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bednorz Wiktoria
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bednorz WiktoriaBednorz WiktoriaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knop Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Knop JuliaKnop JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6 (+2)261
2.Olejniczak Rita
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Olejniczak RitaOlejniczak RitaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz5 (+2)251
3.Pruban Janina
RETRO - Kępno
Pruban JaninaPruban JaninaRETRO - Kępno2 (+1)122
4.Szymanek Alicja
RÓŻA - Olesno
Szymanek AlicjaSzymanek AlicjaRÓŻA - Olesno2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryszka Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka MajaRyszka MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+2)241
2.Lerch Kordian
FORTUNA Głogówek
Lerch KordianLerch KordianFORTUNA Głogówek2 (+2)222
3.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)262
4.Los Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Los WiktoriaLos WiktoriaRÓŻA - Olesno4 (+1)143
5.Wojtala Martyna
PASSION DANCE Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPASSION DANCE Krapkowice8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
AKTAN - Wrocław
Jasiński Maksymilian
Dudziec Aleksandra
Jasiński MaksymilianDudziec AleksandraAKTAN - Wrocław G (+2)2G1
2.Lubojański Jakub
Drzankowska Hanna
RETRO - Kępno
Lubojański Jakub
Drzankowska Hanna
Lubojański JakubDrzankowska HannaRETRO - Kępno G (+2)2G1
3.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław10 (+1)1102
4.Ladra Wiktor
Bożek Hanna
KTT QUICK STEP - Miedźno
Ladra Wiktor
Bożek Hanna
Ladra WiktorBożek HannaKTT QUICK STEP - Miedźno9, 9 (+1)19, 92

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa F (+2)2F1
2.Pilarz Dawid
Skiba Agata
RÓŻA - Olesno
Pilarz Dawid
Skiba Agata
Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA - Olesno F (+1)1F2

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Nawarecka HelenaNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław6 (+1)161
2.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno5 (+1)152
3.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno3 33
4.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek0 04

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Mainusz Filip
Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Mainusz Filip
Pieczarka Zofia
Mainusz FilipPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112
3.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 43
4.Wrobel Vincent
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Wrobel Vincent
Hucz Martyna
Wrobel VincentHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04
5.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno0 05

 

BLOK 2, rejestracja 11:15-12:00, próba parkietu 12.00-12.30, start: 12.30

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Blanka
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Nowak BlankaNowak BlankaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz7 (+2)271
2.Słomian Lena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Słomian LenaSłomian LenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8 (+2)281
3.Woźniak Iga
STYL - Kłomnice
Woźniak IgaWoźniak IgaSTYL - Kłomnice3 (+1)132

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec12 Pilarska Lena - F (+2)212Pilarska Lena - F1
2.Seliadzevskaya Vera
SAKUN DANCE - Wrocław
Seliadzevskaya VeraSeliadzevskaya VeraSAKUN DANCE - Wrocław6 (+2)261
3.Warych Wiktoria
Viva Dance Łódź
Warych WiktoriaWarych WiktoriaViva Dance Łódź13 Warych Wiktoria - F (+2)213Warych Wiktoria - F2
4.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze11 (+2)2112
5.Goldmann Martyna
FORUM - Zabrze
Goldmann MartynaGoldmann MartynaFORUM - Zabrze7 (+1)173
6.Matuszczyk Marcelina
FORUM - Zabrze
Matuszczyk MarcelinaMatuszczyk MarcelinaFORUM - Zabrze6 (+1)163
7.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2 (+1)121
2.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
3.Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Małecka KlaraMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 13
4.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 04

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Amelia
SUKCES - Jaworzno
Kowalczyk AmeliaKowalczyk AmeliaSUKCES - Jaworzno5 (+2)251
2.Stenzel Amelia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Stenzel AmeliaStenzel AmeliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2 (+2)221
3.Bartyla Bianka
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bartyla BiankaBartyla BiankaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13 Siciarz Joanna - F (+2)213Siciarz Joanna - F1
2.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze9 (+2)292
3.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze6 (+1)163
4.Żołdak Alicja
FORUM - Zabrze
Żołdak AlicjaŻołdak AlicjaFORUM - Zabrze7 (+1)173

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołeczko Nela
Miś Dominik
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kołeczko Nela
Miś Dominik
Kołeczko NelaMiś DominikCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2, 3 (+2)22, 31
2.Pitek Maciej
Krawczyk Agata
KTT QUICK STEP - Miedźno
Pitek Maciej
Krawczyk Agata
Pitek MaciejKrawczyk AgataKTT QUICK STEP - Miedźno11, 11 (+2)211, 111
3.Król Paweł
Pampuch Łucja
PASSION DANCE Krapkowice
Król Paweł
Pampuch Łucja
Król PawełPampuch ŁucjaPASSION DANCE Krapkowice1, 7 (+1)11, 72

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)141
2.Janczak Oskar
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Kordus Alicja
Janczak OskarKordus Alicja4STEP - Siechnice4 (+1)142
3.Szuleta Julia
Pilat Matvii
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Szuleta Julia
Pilat Matvii
Szuleta JuliaPilat MatviiCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3, 3 (+1)13, 33
4.Żołnierczyk Sebastian
Skubis Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żołnierczyk Sebastian
Skubis Klaudia
Żołnierczyk SebastianSkubis KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 34
5.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice4 45
6.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno1 16
7.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice0, 0 0, 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ptak Tomasz
Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Ptak Tomasz
Jurek Laura
Ptak TomaszJurek LauraEVOLUTION - Kraków F (+2)2F1
2.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11, 11 (+2)211, 112
3.Kołodziej Krzysztof
Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kołodziej Krzysztof
Kania Milena
Kołodziej KrzysztofKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim F (+2)2F2
4.Nowak Damian
Badera Jagoda
RÓŻA - Olesno
Nowak Damian
Badera Jagoda
Nowak DamianBadera JagodaRÓŻA - Olesno2 (+1)123
5.Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
Wypchło OliwierStężały AureliaRETRO - Kępno1 (+1)113

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
Zieliński MaciejKrólik WiktoriaKICK - Kielce E (+1)1E1
2.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów E (+1)1E2
3.Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
Dąbrowski DominikSmoter OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Tolarz Filip
Szarek Antonina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Tolarz Filip
Szarek Antonina
Tolarz FilipSzarek AntoninaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 34
5.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)161
2.Sieńczyk Tymoteusz
Katkowska Lena
4STEP - Siechnice
Sieńczyk Tymoteusz
Katkowska Lena
Sieńczyk TymoteuszKatkowska Lena4STEP - Siechnice0 02

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
SUKCES - Jaworzno
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 52

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
SUKCES - Jaworzno
Wojtoń Adam
Wojtoń Natalia
Wojtoń AdamWojtoń NataliaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 32

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań5 51

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraf Paulina
RÓŻA - Olesno
Haraf PaulinaHaraf PaulinaRÓŻA - Olesno6 (+1)161
2.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz6 62
3.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań6 63

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16.00-16.30, próba parkietu 16.30-17.00, start: 17.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
Czajka MaciejStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)131
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra D (+1)1D2
3.Chorostecki Oskar
Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Chorostecki Oskar
Mazurek Zofia
Chorostecki OskarMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław1 13
4.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 44
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 05

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C1
2.Pietruch Franciszek
Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Kostiuk Bohdana
Pietruch FranciszekKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław C (+1)1C2
3.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań7 75

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
3.Pietruch Franciszek
Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Pietruch Franciszek
Kostiuk Bohdana
Pietruch FranciszekKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław1 13
4.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 24
5.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków1 15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
INFINITY - Kraków
Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
Ignatowicz JanIgnatowicz AnnaINFINITY - Kraków3 (+1)132
3.Olejnik Marcel
Bor Nadia
DANCE CENTER - Kluczbork
Olejnik Marcel
Bor Nadia
Olejnik MarcelBor NadiaDANCE CENTER - Kluczbork3 33
4.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulej Adam
Konieczna Klaudia
INES - Wrocław
Kulej Adam
Konieczna Klaudia
Kulej AdamKonieczna KlaudiaINES - Wrocław3 (+1)131
2.Wójciak Damian
Radaczyńska Marta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Wójciak Damian
Radaczyńska Marta
Wójciak DamianRadaczyńska MartaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02
3.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik2 23

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów3 (+1)131
2.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań D (+1)1D2
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 63
4.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
DIAMENT - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraDIAMENT - Wrocław6 64
5.Wawrzaszek Tymon
Dąbrowska Alicja
IGLICA - Wrocław
Wawrzaszek Tymon
Dąbrowska Alicja
Wawrzaszek TymonDąbrowska AlicjaIGLICA - Wrocław6 65

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejnik Marcel
Bor Nadia
DANCE CENTER - Kluczbork
Olejnik Marcel
Bor Nadia
Olejnik MarcelBor NadiaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)111
2.Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
IMPULS - Chorzów
Gnus Arkadiusz
Wielkiewicz Lena
Gnus ArkadiuszWielkiewicz LenaIMPULS - Chorzów1 12
3.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno4 43

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C1
2.Rachwalik Michał
Nowara Lena
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Nowara Lena
Rachwalik MichałNowara Lena4STEP - Siechnice7 (+1)172
3.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno7 (+1)173
4.Płaczek Karol
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Knapik Maja
Płaczek KarolKnapik Maja4STEP - Siechnice6 (+1)164
5.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15
6.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 26
7.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 07
8.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C1
2.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry C (+1)1C2
3.Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
ATUT - Kalisz
Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
Lewicki WiktorBerehova KarynaATUT - Kalisz2 (+1)123
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)124
5.Kulig Kacper
Przybylak Anna
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kulig Kacper
Przybylak Anna
Kulig KacperPrzybylak AnnaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2 (+1)125
6.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań3 (+1)136
7.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno1 17
8.Płaczek Karol
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Płaczek Karol
Knapik Maja
Płaczek KarolKnapik Maja4STEP - Siechnice4 47
9.Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Kowalczyk Filip
Juskowiak Milena
Kowalczyk FilipJuskowiak MilenaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 19
10.Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
DIAMENT - Wrocław
Leśniak Andrzej
Chmielewska Barbara
Leśniak AndrzejChmielewska BarbaraDIAMENT - Wrocław0 010
11.Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Zientarski Aleksander
Skoczyńska Karolina
Zientarski AleksanderSkoczyńska KarolinaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 110
12.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 012
13.Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
FORUM - Zabrze
Tkacz Sebastian
Pfajfer Julia
Tkacz SebastianPfajfer JuliaFORUM - Zabrze0 012

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B1
2.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Bawor Adam
Panek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Panek Maja
Bawor AdamPanek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 04
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 15
6.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała B (+1)1B1
2.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce B (+1)1B2
3.Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
Paczyński MateuszKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C3
4.Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
Berdzik PawełŚnieżek JuliaINES - Wrocław1 14
5.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice7 75
6.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 16