Puchar Wieczystego Tańce Narodowe

2023-12-10 Kraków, hala Cracovia, DZPiT Niewiadów


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1

Do 7 (Dzieci najmłodsze) PREMIUM 0

Polka

8-9 (Juvenile 1) PREMIUM 3

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orliński Bartosz
Łężniak Anastazja
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Orliński Bartosz
Łężniak Anastazja
Orliński BartoszŁężniak AnastazjaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
2.Szczurzydło Krzysztof
Dańda Marta
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Szczurzydło Krzysztof
Dańda Marta
Szczurzydło KrzysztofDańda MartaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
3.Szulc Julian
Szmit Amelia
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Szulc Julian
Szmit Amelia
Szulc JulianSzmit AmeliaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)

10-11 (Juvenile 2) PREMIUM 8

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korzeniowski Aleksander
Duzik Aleksandra
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Korzeniowski Aleksander
Duzik Aleksandra
Korzeniowski AleksanderDuzik AleksandraDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
2.Kubatek Adam
Komorek Zuzanna
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Kubatek Adam
Komorek Zuzanna
Kubatek AdamKomorek ZuzannaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
3.Matysiak Mikołaj
Cupriak Zofia
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
Matysiak Mikołaj
Cupriak Zofia
Matysiak MikołajCupriak ZofiaDziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
4.Olejko Wojciech
Kazała Wiktoria
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
Olejko Wojciech
Kazała Wiktoria
Olejko WojciechKazała WiktoriaDziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
5.Polkowski Antoni
Lewecka Aleksandra
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
Polkowski Antoni
Lewecka Aleksandra
Polkowski AntoniLewecka AleksandraDziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
6.Wilkowski Borys
Wieteska Martyna
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Wilkowski Borys
Wieteska Martyna
Wilkowski BorysWieteska MartynaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
7.Zapała Dawid
Gdowik Anna
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Zapała Dawid
Gdowik Anna
Zapała DawidGdowik AnnaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
8.Zdrojewski Jan
Gajewska Antonina
Dziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)
Zdrojewski Jan
Gajewska Antonina
Zdrojewski JanGajewska AntoninaDziecięco Młodzieżowy Zespół Ludowy "NOWOPILICZANIE"
(POLAND)

12-13 (Junior 1) PREMIUM 1

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Piotr
Charalampous Adriana
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Goch Piotr
Charalampous Adriana
Goch PiotrCharalampous AdrianaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)

14-15 (Junior 2) PREMIUM 4

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielawski Jakub
Sarniak Kamila
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Bielawski Jakub
Sarniak Kamila
Bielawski JakubSarniak KamilaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
2.Brzeziński Franciszek
Kozioł Martyna
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Brzeziński Franciszek
Kozioł Martyna
Brzeziński FranciszekKozioł MartynaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
3.Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
Komorek SergiuszCharalampous EmiliaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
4.Pulchny Mateusz
Badzińska Oliwia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Pulchny Mateusz
Badzińska Oliwia
Pulchny MateuszBadzińska OliwiaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)

16-18 (Młodzież) PREMIUM 4

Krakowiak, Kujawiak, Oberek, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Berbeć Michał
Bojda Izabela
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Berbeć Michał
Bojda Izabela
Berbeć MichałBojda IzabelaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
2.Bielawski Jakub
Sarniak Klaudia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Bielawski Jakub
Sarniak Klaudia
Bielawski JakubSarniak KlaudiaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
3.Tabor Paweł
Dańda Zofia
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Tabor Paweł
Dańda Zofia
Tabor PawełDańda ZofiaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
4.Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Tworzyk MarekFryc EmiliaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)

19+ (Powyżej 18) PREMIUM 1

max. wiek 30 lat Krakowiak, Kujawiak, Oberek, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Soból Piotr
Biczak Aniela
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Soból Piotr
Biczak Aniela
Soból PiotrBiczak AnielaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)

30+ (Senior 1) PREMIUM 0

Mazur, Kujawiak, Oberek