IX Ogólnopolski Turniej Tańca o Nagrodę Wójta Gminy Cmolas

2024-06-16 Cmolas, ELIDA - Mielec


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga
Zmiana godzin rozpoczęcia bloków
1 blok - bez zmian
2 blok - 12.30
3 blok- 16.15
4 blok - 19.00

Ze względu na dużą ilość par/ solistek, istnieje możliwość rozegrania niektórych kategorii na dwóch parkietach.

BLOK 1, rejestracja 7:45 - 8:30, próba parkietu 8:15 - 8:45, start: 9:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 19

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bodnar Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Bodnar ZofiaBodnar ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl
2.Czarnecka Anna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Czarnecka AnnaCzarnecka AnnaGOLDEN DANCE - Przemyśl
3.Dręga Alicja
ELIDA - Mielec
Dręga AlicjaDręga AlicjaELIDA - Mielec
4.Gołacka Nina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gołacka NinaGołacka NinaGOLDEN DANCE - Przemyśl
5.Hajduga Ewa
ELIDA - Mielec
Hajduga EwaHajduga EwaELIDA - Mielec
6.Izabela Tworek
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Izabela TworekIzabela TworekGOLDEN DANCE - Przemyśl
7.Kalicka Oliwia
ELIDA - Mielec
Kalicka OliwiaKalicka OliwiaELIDA - Mielec
8.Kozioł Julia
ELIDA - Mielec
Kozioł JuliaKozioł JuliaELIDA - Mielec
9.Krawczyk Helena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Krawczyk HelenaKrawczyk HelenaGOLDEN DANCE - Przemyśl
10.Kuchmynda Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kuchmynda EmiliaKuchmynda EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
11.Materlak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Materlak MajaMaterlak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl
12.Pałka Nina
ELIDA - Mielec
Pałka NinaPałka NinaELIDA - Mielec
13.Pleśniak Izabela
GASIEK - Rzeszów
Pleśniak IzabelaPleśniak IzabelaGASIEK - Rzeszów
14.Pszeniczna Maja
ELIDA - Mielec
Pszeniczna MajaPszeniczna MajaELIDA - Mielec
15.Skoczylas Łucja
GALA - Mielec
Skoczylas ŁucjaSkoczylas ŁucjaGALA - Mielec
16.Torba Emilia
ELIDA - Mielec
Torba EmiliaTorba EmiliaELIDA - Mielec
17.Trojan Natalia
ELIDA - Mielec
Trojan NataliaTrojan NataliaELIDA - Mielec
18.Wincenciak Oliwia
GALA - Mielec
Wincenciak OliwiaWincenciak OliwiaGALA - Mielec
19.Świercz Antonina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Świercz AntoninaŚwiercz AntoninaGOLDEN DANCE - Przemyśl

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 27

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bodziony Wiktoria
ELIDA - Mielec
Bodziony WiktoriaBodziony WiktoriaELIDA - Mielec
2.Ciupińska Livia
STYL - Kłomnice
Ciupińska LiviaCiupińska LiviaSTYL - Kłomnice
3.Diakowska Ania
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Diakowska AniaDiakowska AniaGOLDEN DANCE - Przemyśl
4.Dobosz Lena
GALA - Mielec
Dobosz LenaDobosz LenaGALA - Mielec
5.Jędrysek Nikola
GALA - Mielec
Jędrysek NikolaJędrysek NikolaGALA - Mielec
6.Kopacz Milena
ELIDA - Mielec
Kopacz MilenaKopacz MilenaELIDA - Mielec
7.Kurant Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kurant JuliaKurant JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
8.Kuźniar Alicja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kuźniar AlicjaKuźniar AlicjaGOLDEN DANCE - Przemyśl
9.Lenart Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Lenart MajaLenart MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl
10.Leśniak Natasza
ELIDA - Mielec
Leśniak NataszaLeśniak NataszaELIDA - Mielec
11.Maryńczak Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Maryńczak AleksandraMaryńczak AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl
12.Misiak Julia
ELIDA - Mielec
Misiak JuliaMisiak JuliaELIDA - Mielec
13.Mądry Zuzanna
ELIDA - Mielec
Mądry ZuzannaMądry ZuzannaELIDA - Mielec
14.Partyka Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka ZuzannaPartyka ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl
15.Pawlikowska Antonina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawlikowska AntoninaPawlikowska AntoninaGOLDEN DANCE - Przemyśl
16.Pawlikowska Liliana
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawlikowska LilianaPawlikowska LilianaGOLDEN DANCE - Przemyśl
17.Pietras Emilia
GALA - Mielec
Pietras EmiliaPietras EmiliaGALA - Mielec
18.Przekop Gabriela
ELIDA - Mielec
Przekop GabrielaPrzekop GabrielaELIDA - Mielec
19.Sarna Emilia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sarna EmiliaSarna EmiliaGOLDEN DANCE - Przemyśl
20.Serafin Dorota
GALA - Mielec
Serafin DorotaSerafin DorotaGALA - Mielec
21.Socha Ignacy
GALA - Mielec
Socha IgnacySocha IgnacyGALA - Mielec
22.Starzyk Wojciech
GASIEK - Rzeszów
Starzyk WojciechStarzyk WojciechGASIEK - Rzeszów
23.Szpakowska Kaja
GALA - Mielec
Szpakowska KajaSzpakowska KajaGALA - Mielec
24.Szpindor Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Szpindor PatrycjaSzpindor PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl
25.Willma Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Willma JagodaWillma JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl
26.Winiarz Weronika
ELIDA - Mielec
Winiarz WeronikaWiniarz WeronikaELIDA - Mielec
27.Wójcik Nadia
ELIDA - Mielec
Wójcik NadiaWójcik NadiaELIDA - Mielec

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Byszyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Byszyńska AleksandraByszyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów7 (+2)271
2.Józwa Barbara
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Józwa BarbaraJózwa BarbaraGOLDEN DANCE - Przemyśl13 Józwa Barbara - G (+2)213Józwa Barbara - G1
3.Kusia Gabriela
EVOLUTION - Kraków
Kusia GabrielaKusia GabrielaEVOLUTION - Kraków7 (+2)271
4.Patoń Antonina
LATINO - Żabno
Patoń AntoninaPatoń AntoninaLATINO - Żabno3 (+2)231
5.Rodak Liliana
LATINO - Żabno
Rodak LilianaRodak LilianaLATINO - Żabno6 (+2)261
6.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków10 (+2)2101
7.Rzeźnicka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Rzeźnicka EmiliaRzeźnicka EmiliaAKSEL - Rzeszów4 (+2)241
8.Spaggiari Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Spaggiari ZuzannaSpaggiari ZuzannaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
9.Wawrzak Laura
STYL - Kłomnice
Wawrzak LauraWawrzak LauraSTYL - Kłomnice2 (+2)221
10.Wiatr Joanna
LATINO - Żabno
Wiatr JoannaWiatr JoannaLATINO - Żabno4 (+2)241
11.Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Węgrzyn LenaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno2 (+2)221
12.Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Hołda NadiaHołda NadiaLATINO - Żabno3 (+1)132
13.Kochanek Julia
LATINO - Żabno
Kochanek JuliaKochanek JuliaLATINO - Żabno2 (+1)122
14.Kowalczyk Amelia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Kowalczyk AmeliaKowalczyk AmeliaSzkoła Tańca Baila Łopuszno9 (+1)192
15.Krzyżyk Natalia
Szkoła Tańca Baila Łopuszno
Krzyżyk NataliaKrzyżyk NataliaSzkoła Tańca Baila Łopuszno10 (+1)1102

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyda Zofia
AXIS - Nowy Sącz
Dyda ZofiaDyda ZofiaAXIS - Nowy Sącz4 (+2)241
2.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce13 Radomska Hanna - F (+2)213Radomska Hanna - F1
3.Knihnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Knihnicka NinaKnihnicka NinaEVOLUTION - Kraków4 (+2)242
4.Kopera Lena
ELIDA - Mielec
Kopera LenaKopera LenaELIDA - Mielec2 (+2)222
5.Łabędź Urszula
M-TEAM - Kraków
Łabędź UrszulaŁabędź UrszulaM-TEAM - Kraków10 (+2)2102
6.Chmielarz Wiktoria
STYL - Kłomnice
Chmielarz WiktoriaChmielarz WiktoriaSTYL - Kłomnice2 (+1)123
7.Kociołek Zuzanna
THOMAS DANCE - Kraków
Kociołek ZuzannaKociołek ZuzannaTHOMAS DANCE - Kraków2 (+1)123
8.Kostrzewa Maja
THOMAS DANCE - Kraków
Kostrzewa MajaKostrzewa MajaTHOMAS DANCE - Kraków3 (+1)133
9.Ligocka Natalia
STYL - Kłomnice
Ligocka NataliaLigocka NataliaSTYL - Kłomnice2 (+1)123
10.Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk OlenaWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków5 (+1)153

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak AntoninaButsiak AntoninaAkademia Tańca - Kielce11 (+2)2111
2.Fydrych Nela
GRACJA - Krosno
Fydrych NelaFydrych NelaGRACJA - Krosno12 Fydrych Nela - G (+2)212Fydrych Nela - G1
3.Kalawska Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kalawska JuliaKalawska JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+2)2111
4.Pięta Kornelia
LATINO - Żabno
Pięta KorneliaPięta KorneliaLATINO - Żabno2 (+2)221
5.Przebinda - Kołodziej Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Przebinda - Kołodziej WiktoriaPrzebinda - Kołodziej WiktoriaEVOLUTION - Kraków4 (+2)241
6.Pęcak Lena
STARDANCE - Tarnów
Pęcak LenaPęcak LenaSTARDANCE - Tarnów3 (+2)231
7.Wilk Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Wilk WiktoriaWilk WiktoriaAKSEL - Rzeszów5 (+2)251
8.Wójcik Marcelina
LATINO - Żabno
Wójcik MarcelinaWójcik MarcelinaLATINO - Żabno2 (+2)221
9.Khoptinska Varvara
AXIS - Nowy Sącz
Khoptinska VarvaraKhoptinska VarvaraAXIS - Nowy Sącz4 (+1)142
10.Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Kokolus JoannaKokolus JoannaLATINO - Żabno2 (+1)122
11.Piorun Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Piorun AleksandraPiorun AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
12.Pączka Barbara
AKSEL - Rzeszów
Pączka BarbaraPączka BarbaraAKSEL - Rzeszów2 (+1)122
13.Tomecki Szymon
AXIS - Nowy Sącz
Tomecki SzymonTomecki SzymonAXIS - Nowy Sącz4 (+1)142
14.Węglińska Marika
SAMBA - Tarnobrzeg
Węglińska MarikaWęglińska MarikaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)142
15.Zynek Adrianna
AKSEL - Rzeszów
Zynek AdriannaZynek AdriannaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamiec Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Adamiec JuliaAdamiec JuliaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
2.Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Błaż RoksanaBłaż RoksanaGRACJA - Krosno12 Błaż Roksana - F (+2)212Błaż Roksana - F1
3.Gniewek Magdalena
AKSEL - Rzeszów
Gniewek MagdalenaGniewek MagdalenaAKSEL - Rzeszów3 (+2)231
4.Lamb Lena
THOMAS DANCE - Kraków
Lamb LenaLamb LenaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+2)271
5.Marszałek Nicola
AKSEL - Rzeszów
Marszałek NicolaMarszałek NicolaAKSEL - Rzeszów12 Marszałek Nicola - F (+2)212Marszałek Nicola - F1
6.Jarosz Kornelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Jarosz KorneliaJarosz KorneliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)222
7.Leniar Łucja
THOMAS DANCE - Kraków
Leniar ŁucjaLeniar ŁucjaTHOMAS DANCE - Kraków10 (+2)2102
8.Mołoń Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Mołoń OliwiaMołoń OliwiaAKSEL - Rzeszów3 (+2)232
9.Szubstarska Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Szubstarska ZofiaSzubstarska ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)222
10.Zakielarz Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz ZuzannaZakielarz ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+2)252
11.Zięba Małgorzata
ELIDA - Mielec
Zięba MałgorzataZięba MałgorzataELIDA - Mielec10 (+2)2102
12.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)123
13.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno12 Biały Julia - F (+1)112Biały Julia - F3
14.Wójcik Daria
ELIDA - Mielec
Wójcik DariaWójcik DariaELIDA - Mielec1 (+1)113
15.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno9 (+1)193
16.Świątek Elena
ELIDA - Mielec
Świątek ElenaŚwiątek ElenaELIDA - Mielec1 (+1)113

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mucha Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Mucha JuliaMucha JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl11 (+2)2111
2.Pietrasiak Liliana
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pietrasiak LilianaPietrasiak LilianaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
3.Wydrzyńska Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Wydrzyńska ZuzannaWydrzyńska ZuzannaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
4.Kornak Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Kornak WiktoriaKornak WiktoriaAKSEL - Rzeszów2 (+1)122

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lew Milena
AKSEL - Rzeszów
Lew MilenaLew MilenaAKSEL - Rzeszów12 Lew Milena - F (+2)212Lew Milena - F1
2.Karapetyan Anastasia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Karapetyan AnastasiaKarapetyan AnastasiaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+2)242
3.Balczerowski Karol
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowski KarolBalczerowski KarolJUMP - Janów Lubelski12 Balczerowski Karol - F (+1)112Balczerowski Karol - F3
4.Sadlińska Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Sadlińska ŁucjaSadlińska ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Jara Szymon
Wróbel Hanna
GALA - Mielec
Jara Szymon
Wróbel Hanna
Jara SzymonWróbel HannaGALA - Mielec
2.Klich Joachim
Radzik Natalia
ELIDA - Mielec
Klich Joachim
Radzik Natalia
Klich JoachimRadzik NataliaELIDA - Mielec
3.Maksoń Mateusz
Bieniek Marlena
GALA - Mielec
Maksoń Mateusz
Bieniek Marlena
Maksoń MateuszBieniek MarlenaGALA - Mielec
4.Metlak Filip
Sztuka Laura
GALA - Mielec
Metlak Filip
Sztuka Laura
Metlak FilipSztuka LauraGALA - Mielec
5.Ogorzałek Antoni
Ogorzałek Zofia
GALA - Mielec
Ogorzałek Antoni
Ogorzałek Zofia
Ogorzałek AntoniOgorzałek ZofiaGALA - Mielec
6.Trela Sebastian
Klich Estera
ELIDA - Mielec
Trela Sebastian
Klich Estera
Trela SebastianKlich EsteraELIDA - Mielec
7.Wróbel Adam
Zięba Aleksandra
GALA - Mielec
Wróbel Adam
Zięba Aleksandra
Wróbel AdamZięba AleksandraGALA - Mielec
8.Wójcik Michał
Dudek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Wójcik Michał
Dudek Zofia
Wójcik MichałDudek ZofiaGASIEK - Rzeszów

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Baran Adam
Szrom Amelia
GALA - Mielec
Baran Adam
Szrom Amelia
Baran AdamSzrom AmeliaGALA - Mielec
2.Dembowski Kuba
Majta Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Dembowski Kuba
Majta Oliwia
Dembowski KubaMajta OliwiaAKSEL - Rzeszów
3.Dudzik Leon
Lis Liliana
GALA - Mielec
Dudzik Leon
Lis Liliana
Dudzik LeonLis LilianaGALA - Mielec

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzik Leon
Oleś Weronika
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Dzik Leon
Oleś Weronika
Dzik LeonOleś WeronikaGOLDEN DANCE - Przemyśl9, 11 (+2)29, 111
2.Gołąb Bianka
Pelc Wiktor
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gołąb Bianka
Pelc Wiktor
Gołąb BiankaPelc WiktorGOLDEN DANCE - Przemyśl7, 7 (+2)27, 71
3.Krupa Szymon
Potoczna Lila
GALA - Mielec
Krupa Szymon
Potoczna Lila
Krupa SzymonPotoczna LilaGALA - Mielec4 (+2)241
4.Krupa Tymoteusz
Wydrzyńska Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Krupa Tymoteusz
Wydrzyńska Aleksandra
Krupa TymoteuszWydrzyńska AleksandraAKSEL - Rzeszów5, 5 (+2)25, 51
5.Dryniak Milena
Głowacki Wojciech
TAKT - Jarosław
Dryniak Milena
Głowacki Wojciech
Dryniak MilenaGłowacki WojciechTAKT - Jarosław2, 1 (+1)12, 12
6.Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Maj WojciechPiskulak ZuzannaAkademia Tańca - Kielce9 (+1)192
7.Pachorek Jeremi
Miśtak Anna
AKSEL - Rzeszów
Pachorek Jeremi
Miśtak Anna
Pachorek JeremiMiśtak AnnaAKSEL - Rzeszów5, 6 (+1)15, 62
8.Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
GASIEK - Rzeszów
Surdyka Jakub
Wojtunik Zofia
Surdyka JakubWojtunik ZofiaGASIEK - Rzeszów1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Ksawery
Leniar Matylda
Bernacki KsaweryLeniar MatyldaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+2)291
2.Turczyn Tomasz
Mucha Lena
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Turczyn Tomasz
Mucha Lena
Turczyn TomaszMucha LenaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+2)251
3.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
4.Łagowski Kajetan
Serafin Klara
GALA - Mielec
Łagowski Kajetan
Serafin Klara
Łagowski KajetanSerafin KlaraGALA - Mielec3 (+2)232
5.Bańkowski Karol
Hadam Pola
AKSEL - Rzeszów
Bańkowski Karol
Hadam Pola
Bańkowski KarolHadam PolaAKSEL - Rzeszów1 (+1)113
6.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm6, 6 (+1)16, 63
7.Gudyka Liliana
Urban Kacper
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gudyka Liliana
Urban Kacper
Gudyka LilianaUrban KacperGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 13
8.Woś Konrad
Szostak Hanna
AKSEL - Rzeszów
Woś Konrad
Szostak Hanna
Woś KonradSzostak HannaAKSEL - Rzeszów4, 4 (+1)14, 43

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
AKSEL - Rzeszów
Lewandowski Marcel
Dembowska Kaja
Lewandowski MarcelDembowska KajaAKSEL - Rzeszów11, 11 (+2)211, 111
2.Wilczyński Stanisław
Zięcik Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Wilczyński Stanisław
Zięcik Maja
Wilczyński StanisławZięcik MajaSAMBA - Tarnobrzeg9, 9 (+2)29, 91
3.Miśko Filip
Biały Blanka
TAKT - Jarosław
Miśko Filip
Biały Blanka
Miśko FilipBiały BlankaTAKT - Jarosław7 (+1)172
4.Molga Bartłomiej
Madej Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Molga Bartłomiej
Madej Julia
Molga BartłomiejMadej JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola5 (+1)152

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
TAKT - Jarosław
Mazur Michał
Blok Adrianna Magdalena
Mazur MichałBlok Adrianna MagdalenaTAKT - Jarosław9 (+2)291
2.Tamsaut Dominik
Morawska Julia
TAKT - Jarosław
Tamsaut Dominik
Morawska Julia
Tamsaut DominikMorawska JuliaTAKT - Jarosław10 (+1)1102

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stanicka Liliana
MYKA - Zamość
Stanicka LilianaStanicka LilianaMYKA - Zamość7 Stanicka Liliana - E (+1)17Stanicka Liliana - E1
2.Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
Gaweł KatarzynaGaweł KatarzynaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
3.Sroczyk Aurelia
AKSEL - Rzeszów
Sroczyk AureliaSroczyk AureliaAKSEL - Rzeszów0 03
4.Garboś Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Garboś AleksandraGarboś AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 04

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12.00, próba parkietu 11:45 - 12.15, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Harla Alicja
GALA - Mielec
Harla AlicjaHarla AlicjaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Surowiec Aleksandra
ELIDA - Mielec
Surowiec AleksandraSurowiec AleksandraELIDA - Mielec1 (+1)112
3.Partyka Aleksandra
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Partyka AleksandraPartyka AleksandraGOLDEN DANCE - Przemyśl0 03
4.Babii Alika
EVOLUTION - Kraków
Babii AlikaBabii AlikaEVOLUTION - Kraków0 04
5.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głaz Zuzanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Głaz ZuzannaGłaz ZuzannaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
2.Morawiec-Lanckorońska Gabriela
JUST DANCE Wieliczka
Morawiec-Lanckorońska GabrielaMorawiec-Lanckorońska GabrielaJUST DANCE Wieliczka10 (+2)2101
3.Ruta Justyna
AKSEL - Rzeszów
Ruta JustynaRuta JustynaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
4.Stachula Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Stachula JuliaStachula JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
5.Sternal Maja
LATINO - Żabno
Sternal MajaSternal MajaLATINO - Żabno10 (+2)2101
6.Wala Milena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wala MilenaWala MilenaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+2)221
7.Wojtal Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Wojtal LenaWojtal LenaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)241
8.Włodyga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Włodyga KarolinaWłodyga KarolinaAKSEL - Rzeszów6 (+2)261
9.Zynek Weronika
AKSEL - Rzeszów
Zynek WeronikaZynek WeronikaAKSEL - Rzeszów5 (+2)251
10.Antaki Francesca
AKSEL - Rzeszów
Antaki FrancescaAntaki FrancescaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
11.Belaja Lilia
AKSEL - Rzeszów
Belaja LiliaBelaja LiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
12.Belaja Natalia
AKSEL - Rzeszów
Belaja NataliaBelaja NataliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
13.Drzymała Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Drzymała JuliaDrzymała JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola4 (+1)142
14.Pryk Natalia
AKSEL - Rzeszów
Pryk NataliaPryk NataliaAKSEL - Rzeszów11 (+1)1112
15.Witkowska Kinga
TAKT - Jarosław
Witkowska KingaWitkowska KingaTAKT - Jarosław8 (+1)182
16.Zięba Katarzyna
ELIDA - Mielec
Zięba KatarzynaZięba KatarzynaELIDA - Mielec6 (+1)162

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudek Katarzyna
ELIDA - Mielec
Dudek KatarzynaDudek KatarzynaELIDA - Mielec7 (+2)271
2.Stefańczyk Anna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Stefańczyk AnnaStefańczyk AnnaJUST DANCE - Stalowa Wola10 (+2)2101
3.Verpivska Anna
Dance Life - Warszawa
Verpivska AnnaVerpivska AnnaDance Life - Warszawa12 Verpivska Anna - F (+2)212Verpivska Anna - F1
4.Flądro Rozalia
THOMAS DANCE - Kraków
Flądro RozaliaFlądro RozaliaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+2)272
5.Leleko Yaroslava
AKSEL - Rzeszów
Leleko YaroslavaLeleko YaroslavaAKSEL - Rzeszów12 Leleko Yaroslava - F (+2)212Leleko Yaroslava - F2
6.Turlej Olivia
THOMAS DANCE - Kraków
Turlej OliviaTurlej OliviaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+2)262
7.Kalina Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kalina ZuzannaKalina ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)163
8.Siwek Lena
ELIDA - Mielec
Siwek LenaSiwek LenaELIDA - Mielec8 (+1)183
9.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)183
10.Wincenciak Kinga
ELIDA - Mielec
Wincenciak KingaWincenciak KingaELIDA - Mielec10 (+1)1103
11.Żarów Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Żarów GabrielaŻarów GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)153
12.Potocka Kinga
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Potocka KingaPotocka KingaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (-1)-17

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 20

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Wryk MariaWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
3.Makarevych Sofiia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Makarevych SofiiaMakarevych SofiiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)113
4.Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Kołeczek LauraKołeczek LauraELIDA - Mielec3 (+1)134
5.Gołąb Ola
AXIS - Nowy Sącz
Gołąb OlaGołąb OlaAXIS - Nowy Sącz4 (+1)145
6.Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Kasprzyk AleksandraKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)156
7.Wydra Oliwia
SAMBA - Tarnobrzeg
Wydra OliwiaWydra OliwiaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)117
8.Olbrot Julia
IMPERIA - Kraków
Olbrot JuliaOlbrot JuliaIMPERIA - Kraków2 (+1)128
9.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec2 (+1)129
10.Jachyra Oliwia
ELIDA - Mielec
Jachyra OliwiaJachyra OliwiaELIDA - Mielec4 (+1)149
11.Kozłowska Zuzanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kozłowska ZuzannaKozłowska ZuzannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 611
12.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków1 112
13.Baran Hanna
SAMBA - Tarnobrzeg
Baran HannaBaran HannaSAMBA - Tarnobrzeg1 113
14.Golik Zofia
AKSEL - Rzeszów
Golik ZofiaGolik ZofiaAKSEL - Rzeszów0 013
15.Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Mieluch JoannaMieluch JoannaKLASA - Tarnów4 413
16.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków0 013
17.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec0 017
18.Wszołek Lilianna
KLASA - Tarnów
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaKLASA - Tarnów1 118
19.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz0 019
20.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków0 020

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków1 (+1)111
2.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)152
3.Stachowicz Natasza
AKSEL - Rzeszów
Stachowicz NataszaStachowicz NataszaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
4.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)174
5.Łazuka Jowita
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łazuka JowitaŁazuka JowitaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 25
6.Karapire Lena
AKSEL - Rzeszów
Karapire LenaKarapire LenaAKSEL - Rzeszów1 16
7.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec1 17
8.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
9.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 39

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków1 (+1)111
2.Mikulec Amelia
AKSEL - Rzeszów
Mikulec AmeliaMikulec AmeliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Sutyła Zuzanna
JUST DANCE - Stalowa Wola
Sutyła ZuzannaSutyła ZuzannaJUST DANCE - Stalowa Wola2 (+1)123
4.Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Olbrot NataliaOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków1 14
5.Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Jabłońska GabrielaJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Nowak Antonina
AKSEL - Rzeszów
Nowak AntoninaNowak AntoninaAKSEL - Rzeszów0 06

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała3, 3 (+1)13, 31
2.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków3 (+1)132
3.Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
Strzępek SzymonKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E3
4.Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
AKSEL - Rzeszów
Kostiuchenko Danylo
Parylak Karolina
Kostiuchenko DanyloParylak KarolinaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
AKSEL - Rzeszów
Biskupski Szymon
Zielińska Kamila
Biskupski SzymonZielińska KamilaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
KLASA - Tarnów
Mikoś Mieszko
Sajdak Natalia
Mikoś MieszkoSajdak NataliaKLASA - Tarnów0 06
7.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce0 07

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
GALA - Mielec
Bara Mateusz
Oleksiewicz Klaudia
Bara MateuszOleksiewicz KlaudiaGALA - Mielec8 (+2)281
2.Grąz Wojciech
Świecarz Adela
TAKT - Jarosław
Grąz Wojciech
Świecarz Adela
Grąz WojciechŚwiecarz AdelaTAKT - Jarosław11, 11 (+2)211, 111
3.Kuczek Antoni
Kieć Nikola
KLASA - Tarnów
Kuczek Antoni
Kieć Nikola
Kuczek AntoniKieć NikolaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
4.Sajdak Filip
Musiał Milena
KLASA - Tarnów
Sajdak Filip
Musiał Milena
Sajdak FilipMusiał MilenaKLASA - Tarnów10 (+2)2101
5.Wideł Tymoteusz
Religa Julia
GALA - Mielec
Wideł Tymoteusz
Religa Julia
Wideł TymoteuszReliga JuliaGALA - Mielec G (+2)2G1
6.Bielecki Jan
Stachowicz Michalina
KICK - Kielce
Bielecki Jan
Stachowicz Michalina
Bielecki JanStachowicz MichalinaKICK - Kielce7 (+1)172
7.Morawski Jakub
Dryniak Zuzanna
TAKT - Jarosław
Morawski Jakub
Dryniak Zuzanna
Morawski JakubDryniak ZuzannaTAKT - Jarosław2, 2 (+1)12, 22
8.Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
GASIEK - Rzeszów
Rogóż Wojciech
Szwajka Pola
Rogóż WojciechSzwajka PolaGASIEK - Rzeszów4 (+1)142
9.Sroka Szymon
Kalawska Julia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Sroka Szymon
Kalawska Julia
Sroka SzymonKalawska JuliaGOLDEN DANCE - Przemyśl2, 12 Kalawska Julia - G (+1)12, 12Kalawska Julia - G2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Kornelia
Kęszycki Krzysztof
TAKT - Jarosław
Kołodziej Kornelia
Kęszycki Krzysztof
Kołodziej KorneliaKęszycki KrzysztofTAKT - Jarosław4, 4 (+2)24, 41
2.Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
TAKT - Jarosław
Kłak Tymoteusz
Cena Emilia
Kłak TymoteuszCena EmiliaTAKT - Jarosław10, 10 (+2)210, 101
3.Wiśniewska Agnieszka
Ryznar Pascal
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Wiśniewska Agnieszka
Ryznar Pascal
Wiśniewska AgnieszkaRyznar PascalGOLDEN DANCE - Przemyśl6, 8 (+2)26, 81
4.Zakielarz Zuzanna
Bocer Jakub
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz Zuzanna
Bocer Jakub
Zakielarz ZuzannaBocer JakubGOLDEN DANCE - Przemyśl7, 3 (+2)27, 31
5.Freudenberger Filip
Krzych Emilia
TAKT - Jarosław
Freudenberger Filip
Krzych Emilia
Freudenberger FilipKrzych EmiliaTAKT - Jarosław5, 5 (+1)15, 52
6.Zapała Antoni
Stolarska Lena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Zapała Antoni
Stolarska Lena
Zapała AntoniStolarska LenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała11, 10 (+1)111, 102
7.Ślusarczyk Adam
Walusiak Hanna
EVOLUTION - Kraków
Ślusarczyk Adam
Walusiak Hanna
Ślusarczyk AdamWalusiak HannaEVOLUTION - Kraków0 (+1)102

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Kacper
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Bożek Kacper
Merchut Sabina
Bożek KacperMerchut SabinaKLASA - Tarnów F (+2)2F1
2.Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek DominikWaśniowska MartynaBALANS - Lublin10 (+2)2101
3.Golisz Jan
Basisty Martyna
TAKT - Jarosław
Golisz Jan
Basisty Martyna
Golisz JanBasisty MartynaTAKT - Jarosław F (+2)2F2
4.Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
LATINO - Żabno
Kochanek Bartłomiej
Lustofin Wiktoria
Kochanek BartłomiejLustofin WiktoriaLATINO - Żabno10 (+2)2102
5.Wodecki Michał
Wodecka Julia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Wodecki Michał
Wodecka Julia
Wodecki MichałWodecka JuliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5, 5 (+2)25, 52
6.Gniewek Stanisław
Zięba Hanna
AKSEL - Rzeszów
Gniewek Stanisław
Zięba Hanna
Gniewek StanisławZięba HannaAKSEL - Rzeszów3 (+1)133
7.Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
AKSEL - Rzeszów
Leja Antoni
Rzeźnicka Martyna
Leja AntoniRzeźnicka MartynaAKSEL - Rzeszów5, 5 (+1)15, 53
8.Makar Maciej
Walczak Julia
TAKT - Jarosław
Makar Maciej
Walczak Julia
Makar MaciejWalczak JuliaTAKT - Jarosław2 (+1)123
9.Mędala Nikodem
Lustofin Marika
LATINO - Żabno
Mędala Nikodem
Lustofin Marika
Mędala NikodemLustofin MarikaLATINO - Żabno2 (+1)123

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec1 (+1)111
2.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Larysz Jakub
SUKCES - Jaworzno
Larysz JakubLarysz JakubSUKCES - Jaworzno1 13
4.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm0 05

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łapa Joanna
GALA - Mielec
Łapa JoannaŁapa JoannaGALA - Mielec6 (+1)161
2.Łapa Magdalena
GALA - Mielec
Łapa MagdalenaŁapa MagdalenaGALA - Mielec2 (+1)122
3.Głuszko Maria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głuszko MariaGłuszko MariaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 (+1)113
4.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec0 04
5.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec0 05
6.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm1 16

 

BLOK 3, rejestracja 15.15 - 15.45, próba parkietu 15.30 - 16.00, start: 16.15

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Pałęcka Liliana
AKSEL - Rzeszów
Pałęcka LilianaPałęcka LilianaAKSEL - Rzeszów4 (+1)142
3.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów6 (+1)163
4.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów3 (+1)134
5.Kozioł Wiktoria
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kozioł WiktoriaKozioł WiktoriaJUST DANCE - Stalowa Wola3 (+1)135
6.Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda WiktoriaŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów3 (+1)136
7.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg6 67
8.Janda Anna
AKSEL - Rzeszów
Janda AnnaJanda AnnaAKSEL - Rzeszów0 08
9.Wąsik Alicja
JUST DANCE - Stalowa Wola
Wąsik AlicjaWąsik AlicjaJUST DANCE - Stalowa Wola0 09
10.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów3 39
11.Indyk Anna
ELIDA - Mielec
Indyk AnnaIndyk AnnaELIDA - Mielec0 011
12.Głąb Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głąb ZuzannaGłąb ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Porębny Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Porębny AleksandraPorębny AleksandraAKSEL - Rzeszów6 (+1)161
2.Pałęcka Liliana
AKSEL - Rzeszów
Pałęcka LilianaPałęcka LilianaAKSEL - Rzeszów3 (+1)132
3.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec6 (+1)163
4.Janda Anna
AKSEL - Rzeszów
Janda AnnaJanda AnnaAKSEL - Rzeszów1 (+1)114
5.Żarska Emilia
AKSEL - Rzeszów
Żarska EmiliaŻarska EmiliaAKSEL - Rzeszów6 (+1)165
6.Piwcio Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Piwcio KlaudiaPiwcio KlaudiaAKSEL - Rzeszów2 (+1)126
7.Łagoda Wiktoria
AKSEL - Rzeszów
Łagoda WiktoriaŁagoda WiktoriaAKSEL - Rzeszów1 (+1)117
8.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec5 58
9.Tucka Emilia
AKSEL - Rzeszów
Tucka EmiliaTucka EmiliaAKSEL - Rzeszów3 38
10.Tracz Nikola
SAMBA - Tarnobrzeg
Tracz NikolaTracz NikolaSAMBA - Tarnobrzeg6 610
11.Kozioł Wiktoria
JUST DANCE - Stalowa Wola
Kozioł WiktoriaKozioł WiktoriaJUST DANCE - Stalowa Wola0 011
12.Głąb Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głąb ZuzannaGłąb ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 012
13.Wąsik Alicja
JUST DANCE - Stalowa Wola
Wąsik AlicjaWąsik AlicjaJUST DANCE - Stalowa Wola0 013
14.Porada Aneta
STYL - Kłomnice
Porada AnetaPorada AnetaSTYL - Kłomnice0 014
15.Indyk Anna
ELIDA - Mielec
Indyk AnnaIndyk AnnaELIDA - Mielec0 015
16.Andres Klaudia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Andres KlaudiaAndres KlaudiaJUST DANCE - Stalowa Wola1 116

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin3 (+1)131
2.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)152
3.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec5 (+1)153
4.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg3 34
5.Borek Zofia
ELIDA - Mielec
Borek ZofiaBorek ZofiaELIDA - Mielec1 15
6.Kozioł Irmina
ELIDA - Mielec
Kozioł IrminaKozioł IrminaELIDA - Mielec0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawełek Patrycja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Pawełek PatrycjaPawełek PatrycjaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)151
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin3 (+1)132
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg1 13
4.Szeliga Karolina
AKSEL - Rzeszów
Szeliga KarolinaSzeliga KarolinaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Wąsik Alicja
JUST DANCE - Stalowa Wola
Wąsik AlicjaWąsik AlicjaJUST DANCE - Stalowa Wola0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Machała Kacper
Czyrnek Natalia
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Czyrnek Natalia
Machała KacperCzyrnek NataliaELIDA - Mielec E (+1)1E1
2.Kierys Franciszek
Miller Laura
GALA - Mielec
Kierys Franciszek
Miller Laura
Kierys FranciszekMiller LauraGALA - Mielec1, 1 (+1)11, 12
3.Zakielarz Adam
Dobosz Marcela
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zakielarz Adam
Dobosz Marcela
Zakielarz AdamDobosz MarcelaGOLDEN DANCE - Przemyśl1, 1 (+1)11, 13
4.Cepil Wiktor
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Kusia Eliza
Cepil WiktorKusia ElizaEVOLUTION - Kraków4 (+1)144
5.Wojewoda Michał
Wojtas Agata
KLASA - Tarnów
Wojewoda Michał
Wojtas Agata
Wojewoda MichałWojtas AgataKLASA - Tarnów0 05
6.Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
KICK - Kielce
Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
Szpak NatanŁawniczek MałgorzataKICK - Kielce1 16
7.Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
THOMAS DANCE - Kraków
Bernacki Hubert
Nowakowska Lilianna
Bernacki HubertNowakowska LiliannaTHOMAS DANCE - Kraków0 07
8.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 17
9.Wygoński Ernest
Wielgus Maja
AXIS - Nowy Sącz
Wygoński Ernest
Wielgus Maja
Wygoński ErnestWielgus MajaAXIS - Nowy Sącz0 09

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Damian
Kozłowska Kamila
RYTM - Chełm
Jakubczak Damian
Kozłowska Kamila
Jakubczak DamianKozłowska KamilaRYTM - Chełm D (+1)1D1
2.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec6 (+1)162
3.Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
KLASA - Tarnów
Zdrzalik Eryk
Zych Roksana
Zdrzalik ErykZych RoksanaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Smela Dominik
Chłanda Milena
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Chłanda Milena
Smela DominikChłanda MilenaAKSEL - Rzeszów5 54
5.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATINO - Żabno
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATINO - Żabno0 05
6.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków E (+1)1E1
2.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów E (+1)1E2
3.Świerczyński Borys
Marcula Maja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Marcula Maja
Świerczyński BorysMarcula MajaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 (+1)113
4.Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
IMPERIA - Kraków
Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
Ruszkowski MaciejLorek MajaIMPERIA - Kraków3 34
5.Spyra Błażej
Gibek Barbara
ELIDA - Mielec
Spyra Błażej
Gibek Barbara
Spyra BłażejGibek BarbaraELIDA - Mielec0 05
6.Capik Tomasz
Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Kot Wiktoria
Capik TomaszKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków3 36

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin3 (+1)131
2.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów C (+1)1C2
3.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)133
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce1 14
5.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 15
6.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków0 06
7.Liszka Tomasz
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Liszka Tomasz
Wojtyczko Zofia
Liszka TomaszWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ0 07

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)171
2.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152
3.Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Malicki Mikołaj
Skiba Rozalia
Malicki MikołajSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 (+1)113
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)154
5.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów5 55
6.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków1 16
7.Kiwak Kacper
Galus Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kiwak Kacper
Galus Julia
Kiwak KacperGalus JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 17
8.Liszka Tomasz
Wojtyczko Zofia
CUBANA - Nowy Targ
Liszka Tomasz
Wojtyczko Zofia
Liszka TomaszWojtyczko ZofiaCUBANA - Nowy Targ0 08
9.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin0 09

 

BLOK 4, rejestracja 18.00- 18.30, próba parkietu 18.15-18.45, start: 19.00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)111
2.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec5 (+1)152
3.Sokołowski Jakub
Opalska Natalia
AKSEL - Rzeszów
Sokołowski Jakub
Opalska Natalia
Sokołowski JakubOpalska NataliaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Kula Franciszek
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Kmieć Emilia
Kula FranciszekKmieć EmiliaLATINO - Żabno6 (+1)164
5.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg2 25
6.Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Kazieczko Dawid
Furgał Aleksandra
Kazieczko DawidFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów2 26
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 17
8.Maziarz Jakub
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Maziarz Jakub
Bembnowicz Rozalia
Maziarz JakubBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów1 18

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Tańcownia - Kraków
Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Czerniak DominikKostrz KajaTańcownia - Kraków4 (+1)141
2.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec E (+1)1E2
3.Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
INFINITY - Kraków
Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
Ignatowicz JanIgnatowicz AnnaINFINITY - Kraków3 33
4.Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
Gołąb BartoszGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław0 04

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz E (+1)1E1
2.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec1 (+1)112
3.Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
TAKT - Jarosław
Gołąb Bartosz
Grąz Katarzyna Maria
Gołąb BartoszGrąz Katarzyna MariaTAKT - Jarosław4 43
4.Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Tańcownia - Kraków
Czerniak Dominik
Kostrz Kaja
Czerniak DominikKostrz KajaTańcownia - Kraków0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
Pochwat JanMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 (+1)111
2.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów3 (+1)132
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry D (+1)1D3
4.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków2 24
5.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz0 05
6.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków5 (+1)151
2.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 (+1)132
3.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg6 63
4.Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Pochwat Jan
Misiak Wiktoria Maria
Pochwat JanMisiak Wiktoria MariaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 04
5.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław3 35

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Misior Patryk
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Bukowska Malwina
Misior PatrykBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)132
3.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała4 (+1)144
5.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik4 45
6.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów6 66
7.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 17
8.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów0 08

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak Yan
Kwiecień Marcelina
Butsiak YanKwiecień MarcelinaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)161
2.Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
AKSEL - Rzeszów
Ziaja Fabian
Gielarek Nadia
Ziaja FabianGielarek NadiaAKSEL - Rzeszów6 (+1)162
3.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
SUKCES - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaSUKCES - Kraśnik5 (+1)153
4.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)144
5.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów1 (+1)115
6.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów2 26
7.Misior Patryk
Bukowska Malwina
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Misior Patryk
Bukowska Malwina
Misior PatrykBukowska MalwinaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 07
8.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość1 18
9.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 09
10.Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Zdrzalik Milena
Mikos BłażejZdrzalik MilenaKLASA - Tarnów0 010

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm9 (+1)193
4.Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Majchrowicz Karolina
Zalewski KamilMajchrowicz KarolinaRYTM - Chełm6 (+1)164
5.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm7 (+1)175
6.Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 06
7.Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 07
8.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin0 08
9.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków8 89
10.Budzik Tomasz
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Budzik Zofia
Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA - Tarnów4 410

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)151
2.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno1 (+1)113
4.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno B (+1)1B4
5.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno B (+1)1B5
6.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)126
7.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków7 (+1)177
8.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm5 (+1)158
9.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 09
10.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków0 010
11.Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
Zieliński TomaszKoszarska MarikaKICK - Kielce0 011
12.Kraska Ksawery
Pastuszek Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Pastuszek Gabriela
Kraska KsaweryPastuszek GabrielaAkademia Tańca - Kielce2 212
13.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm6 613
14.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin0 014
15.Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
GASIEK - Rzeszów
Grata Nikodem
Wnuk-Janusz Nikola
Grata NikodemWnuk-Janusz NikolaGASIEK - Rzeszów0 014
16.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 716
17.Włodarczyk Patryk
Hajdaś Kinga
AKSEL - Rzeszów
Włodarczyk Patryk
Hajdaś Kinga
Włodarczyk PatrykHajdaś KingaAKSEL - Rzeszów4 417
18.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mierzwa Michał
Machała Maja
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Mierzwa Michał
Machała Maja
Mierzwa MichałMachała MajaDŻET - Rzeszów-Boguchwała10 (+1)1101
2.Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
Górny MateuszBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków9 (+1)192
3.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków6 63
4.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów0 04
5.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów1 15

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków12 (+1)1122
3.Gumkowski Michał
Rząsa Barbara
Dancers United - WARSZAWA
Gumkowski Michał
Rząsa Barbara
Gumkowski MichałRząsa BarbaraDancers United - WARSZAWA8 (+1)183
4.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl1 14
5.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów1 15
6.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów0 06