IV Ogólnopolski Taneczny Festiwal Asów 2024

2024-05-25 Sosnowiec, AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec


Plik z wynikami

UWAGA

Dodatkowe zgłoszenia na numer 506785852 Adam Szendzielorz

W kategorii OPEN gwarantujemy nagrody finansowe.

DOSZŁY NOWE KATEGORIE: 8-9 solo Brąz, 14-15 H solo

Na turnieju będą wystawione stoiska SANIT DANCE, PROFICZ, WJAMM

Makijaż i fryzury Saint Dance Beauty tel. 793-381-723

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:15-8:45, start: 9:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
KS DANCE - Bytom
Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
Marut TymoteuszNawrot MariaKS DANCE - Bytom
2.Ryś Szymon
Grabiec Izabela
IMPULS - Chorzów
Ryś Szymon
Grabiec Izabela
Ryś SzymonGrabiec IzabelaIMPULS - Chorzów
3.Skubała Fabian
Dusza Julia
KS DANCE - Bytom
Skubała Fabian
Dusza Julia
Skubała FabianDusza JuliaKS DANCE - Bytom

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
M-TEAM - Kraków
Klementowicz Maciej
Wichrowska Liliana
Klementowicz MaciejWichrowska LilianaM-TEAM - Kraków6 (+2)261
2.Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
Nocoń BartoszPikulska MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6, 8 (+2)26, 81
3.Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
KS DANCE - Bytom
Płaneta Wojciech
Gandziarowska Amelia
Płaneta WojciechGandziarowska AmeliaKS DANCE - Bytom11, 11 (+2)211, 111
4.Gajda Jakub
Sisman Małgorzata
TEAM - Ornontowice
Gajda Jakub
Sisman Małgorzata
Gajda JakubSisman MałgorzataTEAM - Ornontowice3 (+1)132
5.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom8, 8 (+1)18, 82

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowski Ludwik
WDS - Katowice
Kalinowski LudwikKalinowski LudwikWDS - Katowice4 (+2)241
2.Likus Nadia
DANCELOOK - Gliwice
Likus NadiaLikus NadiaDANCELOOK - Gliwice2 (+2)221
3.Ochmanek Emilia
WDS - Katowice
Ochmanek EmiliaOchmanek EmiliaWDS - Katowice4 (+2)241
4.Ociepa Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ociepa LauraOciepa LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+2)271
5.Parnowska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Parnowska NataliaParnowska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+2)281
6.Spyrzyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Spyrzyńska AleksandraSpyrzyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec11 (+2)2111
7.Stępkowska Jagoda
KS DANCE - Bytom
Stępkowska JagodaStępkowska JagodaKS DANCE - Bytom5 (+2)251
8.Dziepak Izabela
IMPULS - Chorzów
Dziepak IzabelaDziepak IzabelaIMPULS - Chorzów7 (+1)172
9.Dłubacz Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dłubacz KajaDłubacz KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
10.Sochacka Martyna
KS DANCE - Bytom
Sochacka MartynaSochacka MartynaKS DANCE - Bytom5 (+1)152
11.Wziątek Anna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wziątek AnnaWziątek AnnaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
12.Zborowska Hanna
WDS - Katowice
Zborowska HannaZborowska HannaWDS - Katowice1 (+1)112

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dołęgowska Anna
SUKCES - Jaworzno
Dołęgowska AnnaDołęgowska AnnaSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
2.Huber Wiktoria
SUKCES - Jaworzno
Huber WiktoriaHuber WiktoriaSUKCES - Jaworzno3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gwardiak Antonina
TEAM - Ornontowice
Gwardiak AntoninaGwardiak AntoninaTEAM - Ornontowice2 (+2)221
2.Hachuła Miłosz
WDS - Katowice
Hachuła MiłoszHachuła MiłoszWDS - Katowice10 (+2)2101
3.Kasznia Paulina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Kasznia PaulinaKasznia PaulinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza10 (+2)2101
4.Korkowska Zuzanna
IMPULS - Chorzów
Korkowska ZuzannaKorkowska ZuzannaIMPULS - Chorzów4 (+2)241
5.Wójcik Michalina
SUKCES - Jaworzno
Wójcik MichalinaWójcik MichalinaSUKCES - Jaworzno8 (+2)281
6.Dworaczek Hanna
TEAM - Ornontowice
Dworaczek HannaDworaczek HannaTEAM - Ornontowice1 (+1)112
7.Gubas Mateusz
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas MateuszGubas MateuszDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)142
8.Rottermund Nina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Rottermund NinaRottermund NinaDANCE KINGDOM - Zaborze8 (+1)182
9.Słapek Laura
IMPULS - Chorzów
Słapek LauraSłapek LauraIMPULS - Chorzów2 (+1)122
10.Żołnowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żołnowska JuliaŻołnowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
11.Bigaj Julia
Magic Dance Chrzanów
Bigaj JuliaBigaj JuliaMagic Dance Chrzanów2 2
12.Ryszka Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka MajaRyszka MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (-1)-18

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pietrzyk Natasza
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pietrzyk NataszaPietrzyk NataszaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
2.Goździk Marika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Goździk MarikaGoździk MarikaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+2)2112
3.Komorowska Nadia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Komorowska NadiaKomorowska NadiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec10 (+1)1103
4.Zawora Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Zawora WiktoriaZawora WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik AdrianaDudzik AdrianaSTTS Kraków1 (+1)111
2.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)132
3.Cieślińska Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)153
4.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź5 54
5.Zjawiona Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zjawiona ZofiaZjawiona ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Semik Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Semik LenaSemik LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 36

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borek Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Borek JuliaBorek JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
2.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)261
3.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów8 (+2)282
4.Zientek Łucja
DANCE KINGDOM - Zaborze
Zientek ŁucjaZientek ŁucjaDANCE KINGDOM - Zaborze12 Zientek Łucja - G (+2)212Zientek Łucja - G2
5.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze5 (+2)252
6.Goldmann Martyna
FORUM - Zabrze
Goldmann MartynaGoldmann MartynaFORUM - Zabrze3 (+1)133
7.Hajczuk Milena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Hajczuk MilenaHajczuk MilenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)123
8.Matuszczyk Marcelina
FORUM - Zabrze
Matuszczyk MarcelinaMatuszczyk MarcelinaFORUM - Zabrze3 (+1)133
9.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle2 (+1)123
10.Sutor Magdalena
DANCE KINGDOM - Zaborze
Sutor MagdalenaSutor MagdalenaDANCE KINGDOM - Zaborze4 (+1)143

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalinowska Dalida
WDS - Katowice
Kalinowska DalidaKalinowska DalidaWDS - Katowice1 (+1)111
2.Kucowska Zuzanna
AnaDens Łódź
Kucowska ZuzannaKucowska ZuzannaAnaDens Łódź5 (+1)152
3.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź6 (+1)163
4.Nadstawek Karolina
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nadstawek KarolinaNadstawek KarolinaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)154
5.Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Synowiec LusineSynowiec LusineWDS - Katowice1 (+1)115
6.Walor Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Walor JuliaWalor JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 26
7.Kasperek Wiktoria
ST Iluzja Trzebinia
Kasperek WiktoriaKasperek WiktoriaST Iluzja Trzebinia0 07
8.Dębowska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dębowska WiktoriaDębowska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 38
9.Bazgier Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Bazgier WiktoriaBazgier WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
10.Białas Wojciech
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Białas WojciechBiałas WojciechAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno2 (+1)121
2.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków4 (+1)142
3.Adamiec Grzegorz
Usarz Zuzanna
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Adamiec Grzegorz
Usarz Zuzanna
Adamiec GrzegorzUsarz ZuzannaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka E (+1)1E3
4.Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
Kowalik DawidWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin E (+1)1E4
5.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków3 35
6.Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marienko Vsevolod
Rudy Małgorzata
Marienko VsevolodRudy MałgorzataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Żołnierczyk Sebastian
Skubis Klaudia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żołnierczyk Sebastian
Skubis Klaudia
Żołnierczyk SebastianSkubis KlaudiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 37
8.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice3 38

 

BLOK 2, rejestracja 10:30-11:30, próba parkietu 11:15-11:45, start: 12:00

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta DanielJurowicz MajaTEAM - Ornontowice11 (+2)2111
2.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa9, 9 (+2)29, 92
3.Szura Miłosz
Kurek Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szura Miłosz
Kurek Natalia
Szura MiłoszKurek NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+2)262
4.Kołodziej Krzysztof
Kania Milena
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Kołodziej Krzysztof
Kania Milena
Kołodziej KrzysztofKania MilenaEMOTION Dance Academy Oświęcim9 (+1)193
5.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
PASSION DANCE Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPASSION DANCE Krapkowice10, 10 (+1)110, 103
6.Pantuła Karol
Mazurek Nadia
ZORBA - Częstochowa
Pantuła Karol
Mazurek Nadia
Pantuła KarolMazurek NadiaZORBA - Częstochowa11, 11 11, 11

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze5 (+2)251
2.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice8 (+2)282
3.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+2)282
4.Czeszejko Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)183
5.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze3 (+1)133
6.Żołdak Alicja
FORUM - Zabrze
Żołdak AlicjaŻołdak AlicjaFORUM - Zabrze3 (+1)133

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 Lewandowska Julia - E (+1)17Lewandowska Julia - E1
2.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Nowok Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowok MajaNowok MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza4 (+1)143
4.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)154
5.Starszyk Maria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Starszyk MariaStarszyk MariaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)125
6.Pietras Alicja
ISKRA Praszka
Pietras AlicjaPietras AlicjaISKRA Praszka2 (+1)126
7.Barańska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Barańska WiktoriaBarańska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)137
8.Kaliszewska Adrianna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaliszewska AdriannaKaliszewska AdriannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 08
9.Kasik Jakub
DANCE KINGDOM - Zaborze
Kasik JakubKasik JakubDANCE KINGDOM - Zaborze0 08
10.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 010
11.Sobierska Antonina
Viva Dance Łódź
Sobierska AntoninaSobierska AntoninaViva Dance Łódź3 311
12.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice3 312
13.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów2 213
14.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom0 014
15.Wachowicz Wiktoria
AnaDens Łódź
Wachowicz WiktoriaWachowicz WiktoriaAnaDens Łódź0 015

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków1 (+1)111
2.Śpiewok Maksymilian
Chosta Maja
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Chosta Maja
Śpiewok MaksymilianChosta MajaRONDO - Rybnik1 (+1)112
3.Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
TEAM - Ornontowice
Mazurek Michał
Piotrowska Zuzanna
Mazurek MichałPiotrowska ZuzannaTEAM - Ornontowice4 (+1)143
4.Capik Tomasz
Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Kot Wiktoria
Capik TomaszKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków3 34
5.Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
Dąbrowski DominikSmoter OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
IMPERIA - Kraków
Ruszkowski Maciej
Lorek Maja
Ruszkowski MaciejLorek MajaIMPERIA - Kraków3 36

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź4 (+1)141
2.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
3.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 13
4.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź2 24

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 3T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kovalova Valeriia
WDS - Katowice
Kovalova ValeriiaKovalova ValeriiaWDS - Katowice
2.Olczyk Liliana
IMPULS - Chorzów
Olczyk LilianaOlczyk LilianaIMPULS - Chorzów
3.Piontek Paulina
KS DANCE - Bytom
Piontek PaulinaPiontek PaulinaKS DANCE - Bytom
4.Rak Zofia
KS DANCE - Bytom
Rak ZofiaRak ZofiaKS DANCE - Bytom
5.Ryś Hanna
IMPULS - Chorzów
Ryś HannaRyś HannaIMPULS - Chorzów
6.Zobek Oliwia
WDS - Katowice
Zobek OliwiaZobek OliwiaWDS - Katowice

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasińska Liliana
SUKCES - Jaworzno
Jasińska LilianaJasińska LilianaSUKCES - Jaworzno10 (+2)2101
2.Kurzępa Martyna
SUKCES - Jaworzno
Kurzępa MartynaKurzępa MartynaSUKCES - Jaworzno12 Kurzępa Martyna - G (+2)212Kurzępa Martyna - G1
3.Misiaszek Aleksandra
SUKCES - Jaworzno
Misiaszek AleksandraMisiaszek AleksandraSUKCES - Jaworzno4 (+1)142
4.Skowronek Antonella
Magic Dance Chrzanów
Skowronek AntonellaSkowronek AntonellaMagic Dance Chrzanów1 (+1)112

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4, 4 (+1)14, 41
2.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik4 (+1)142
3.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów D (+1)1D3
4.Kowalski Wojciech
Pachla Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kowalski Wojciech
Pachla Maria
Kowalski WojciechPachla MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków2 25
6.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka1 16
7.Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Zielińska Julia
Ludwiczak StanisławZielińska JuliaViva Dance Łódź0 07

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:30, próba parkietu 14:15-14:45, start: 15:30

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
Czajka MaciejStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)141
2.Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
RS - WARSZAWA
Muchowski Szymon
Przechrzta Karolina
Muchowski SzymonPrzechrzta KarolinaRS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze5 53
4.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 44

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siudyka Kacper
Hodór Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siudyka Kacper
Hodór Julia
Siudyka KacperHodór JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec C (+1)1C1
2.Włodarczyk Leonard
Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Leonard
Olbrzymek Zuzanna
Włodarczyk LeonardOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała C (+1)1C2
3.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice7 (+1)173
4.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 (+1)114
5.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków0 05
6.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice7 76
7.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 07
8.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 28

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)131
2.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka3 33
4.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 24

14-15 (Junior 2) D ST Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Larysz Jakub
SUKCES - Jaworzno
Larysz JakubLarysz JakubSUKCES - Jaworzno0 02
3.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 23

14-15 (Junior 2) D LA Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)151
2.Biedroń Wanda
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Biedroń WandaBiedroń WandaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów2 23
4.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 04
5.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów0 05

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zielińska Weronika
Magic Dance Chrzanów
Zielińska WeronikaZielińska WeronikaMagic Dance Chrzanów2 (+1)121
2.Lund Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lund AmeliaLund AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)162
3.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze6 (+1)163
4.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)164
5.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów3 35
6.Urban Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Urban PaulinaUrban PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim0 06
7.Biedroń Wanda
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Biedroń WandaBiedroń WandaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze4 (+1)143
4.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze0 04
5.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim0 05
6.Winczewska Wioletta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Winczewska WiolettaWinczewska WiolettaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze2 (+1)122
3.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze8 83
4.Boroń Magdalena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Boroń MagdalenaBoroń MagdalenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 04
5.Winczewska Wioletta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Winczewska WiolettaWinczewska WiolettaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klusa Nikola
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Klusa NikolaKlusa NikolaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Różańska Łucja
4STEP - Siechnice
Różańska ŁucjaRóżańska Łucja4STEP - Siechnice1 12

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-17:30, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec3 (+1)131
2.Orzechowski Tomasz
Rydzoń Nina
Magic Dance Chrzanów
Orzechowski Tomasz
Rydzoń Nina
Orzechowski TomaszRydzoń NinaMagic Dance Chrzanów3 33

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orzechowski Tomasz
Rydzoń Nina
Magic Dance Chrzanów
Orzechowski Tomasz
Rydzoń Nina
Orzechowski TomaszRydzoń NinaMagic Dance Chrzanów4 (+1)141
2.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
Łazarczyk GabrielŻołnierczyk JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)161
2.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze4 (+1)142
3.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków1 (+1)113
4.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów1 14
5.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 15
6.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia2 26

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków3 (+1)131
2.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów D (+1)1D2
3.Kwiatkowski Adam
Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Michalska Zuzanna
Kwiatkowski AdamMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D3
4.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów6 (+1)164
5.Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
Łazarczyk GabrielŻołnierczyk JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 55
6.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze3 36
7.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 17
8.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów6 (+1)162
3.Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
Tarasin JuliuszOstrowska SandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03
4.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów1 14

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+1)141
2.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów2 22

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
Paczyński MateuszKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)191
2.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
3.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 (+1)183
4.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice3 (+1)134
5.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa6 65
6.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów3 36
7.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 27
8.Wojtasiewicz Jacek
Gawron Kinga
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wojtasiewicz Jacek
Gawron Kinga
Wojtasiewicz JacekGawron KingaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 88

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.8 (+1)181
2.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)192
3.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice4 (+1)143
4.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały B (+1)1B4
5.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała8 85
6.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice0 06
7.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa0 07
8.Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
Tarasin JuliuszOstrowska SandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 38

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik11 (+1)1111
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków5 (+1)152
3.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 63
4.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 114
5.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 05

16+ (Powyżej 15) Open ST 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice1
2.Macała Karol
Magnowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Macała Karol
Magnowska Dominika
Macała KarolMagnowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2
3.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów3

16+ (Powyżej 15) Open LA 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
Pawłowski KacperFrankiewicz JuliaPOLISH CLUB - Warszawa1
2.Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
PRESTIGE - Katowice
Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
Yuzvynskyi ArtemiiKosteczko IgaPRESTIGE - Katowice2
3.Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
Ostryzhniuk TarasFatyga JustynaIMPERIA - Kraków3
4.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa4
5.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa