Festiwal Tańca Rędziny 2024 Grand Prix Polski PTT Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” o Puchar Wójta Gminy Rędziny

2024-05-19 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

Dziękujemy za liczne zgłoszenia. Aby zapewnić płynny przebieg imprezy zmieniliśmy godziny rozpoczęcia poszczególnych bloków tanecznych.
Blok 1 i 2 zostały połączone i rozpoczynają się o 9.15
klasa B i A zostały przeniesione do bloku 2 - o godz. 13.30

Prosimy o zapoznanie się z nowymi godzinami rozpoczęcia poszczególnych bloków.

TRANSMISJA ON-LINE https://dance-tv.pl/ptt

Otwarcie HALI 7:00

Na sali działają:
Am Allure tel. +48 601 890 817 Angelika - FRYZURY TURNIEJOWE, MAKIJAŻ
Sapphire - tel. 883943070 - FRYZURY TURNIEJOWE, MAKIJAŻ
A nóż widelec - BUFET - coś na ząb
STOISKO z KAWĄ - ARC
STOISKO Z ARTYKUŁAMI TANECZNYMI - EVENT DANCE
BUTY AKCES / PROFICZ

SZATNIE do dyspozycji tancerzy są na piętrze oraz na parterze.

BLOK 1, rejestracja 7:30-8:45, próba parkietu 8:00-9:00, start: 9:15

Otwarcie HALI 7:00, Planowane zakończenie bloku 1 - 12:45


10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobotko Adelia
ZORBA - Częstochowa
Drobotko AdeliaDrobotko AdeliaZORBA - Częstochowa6 61
2.Ryszka Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Ryszka MajaRyszka MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (-1)-19

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kęska Letycja
ESKADRA - Pabianice
Kęska LetycjaKęska LetycjaESKADRA - Pabianice10 (+2)2101
2.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+2)242
3.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce8 (+1)183
4.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce12 Sławeta Zuzanna - F (+1)112Sławeta Zuzanna - F3

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)161
2.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów1 12
3.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów6 (+1)161
2.Gajek Dominik
Kłos Julia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Kłos Julia
Gajek DominikKłos JuliaEMOTION Dance Academy Oświęcim D (+1)1D2
3.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów5 53
4.Brol Jakub
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Mikołajczyk Sara
Brol JakubMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa4 44
5.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław6 65

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice C (+1)1C1
2.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)163
4.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice3 35
6.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
STEP DANCE - Koluszki
Purkiewicz Krystian
Łysak Wiktoria
Purkiewicz KrystianŁysak WiktoriaSTEP DANCE - Koluszki0 07

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klisowski Piotr
Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Cichy Paulina
Klisowski PiotrCichy PaulinaFORUM - Zabrze6 (+1)161
2.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry6 (+1)163
4.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa C (+1)1C4
5.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 35
6.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 16
7.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 07
8.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 28
9.Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
FORUM - Zabrze
Włodarczyk Oskar
Zawadzka Oliwia
Włodarczyk OskarZawadzka OliwiaFORUM - Zabrze0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice2 (+1)122
3.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 (+1)123
4.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków8 84
5.Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Zglinicki Dawid
Porębska Agnieszka
Zglinicki DawidPorębska AgnieszkaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 45
6.Bawor Adam
Panek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bawor Adam
Panek Maja
Bawor AdamPanek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06
7.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witoszek Grzegorz
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Witoszek Grzegorz
Gierlotka Hanna
Witoszek GrzegorzGierlotka HannaRONDO - Rybnik2 (+1)121
2.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice3 (+1)132
3.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)183
4.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków1 14
5.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice0 05
6.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice0 06
7.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 07

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 3

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź0 01
2.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno10 102
3.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 4

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Molga NadiaMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 11
2.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 02
3.Taratuńska Sofia
RS - WARSZAWA
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaRS - WARSZAWA0 03
4.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin0 04

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa1 11
2.Taratuńska Sofia
RS - WARSZAWA
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaRS - WARSZAWA0 02
3.Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Molga NadiaMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Gołuch Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch JagnaGołuch JagnaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 05

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 11

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miernik Natalia
IMPERIA - Kraków
Miernik NataliaMiernik NataliaIMPERIA - Kraków0 01
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 02
3.Stępień Leon
ESKADRA - Pabianice
Stępień LeonStępień LeonESKADRA - Pabianice0 03
4.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość0 04
5.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź0 06
7.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin4 47
8.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08
9.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 09
10.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów0 010
11.Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Łaś JuliaŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 211

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 13

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krupska Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Krupska MariaKrupska MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.0 01
2.Miernik Natalia
IMPERIA - Kraków
Miernik NataliaMiernik NataliaIMPERIA - Kraków0 02
3.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź0 03
4.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź0 04
5.Szot Anna Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Szot Anna MariaSzot Anna MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05
6.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 06
7.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź0 08
9.Kot Izabela
SzT eMiKa - Tarnów
Kot IzabelaKot IzabelaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość0 010
11.Krusiewicz Liliana
DANCE LINE Warszawa
Krusiewicz LilianaKrusiewicz LilianaDANCE LINE Warszawa0 011
12.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin4 412
13.Łaś Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Łaś JuliaŁaś JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 213

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 6

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 01
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 02
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 33
4.Gugała Pola
IMPERIA - Kraków
Gugała PolaGugała PolaIMPERIA - Kraków2 24
5.Hordiienko Yuliia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Hordiienko YuliiaHordiienko YuliiaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 05
6.Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Janowska AlicjaJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 06

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 8

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawadzka Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Zawadzka KajaZawadzka KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 21
2.Hordiienko Yuliia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Hordiienko YuliiaHordiienko YuliiaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 02
3.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 03
4.Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Doniec NataliaDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków0 04
5.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź3 35
6.Rowińska Lidia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rowińska LidiaRowińska LidiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 16
7.Janowska Alicja
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Janowska AlicjaJanowska AlicjaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Gugała Pola
IMPERIA - Kraków
Gugała PolaGugała PolaIMPERIA - Kraków2 28

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 12:45-13.20, start: 13:30

Planowane zakończenie bloku 2 - 15:30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)132
3.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)173
4.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice6 (+1)164
5.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa C (+1)1C5
6.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 36
7.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 27
8.Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
ESKADRA - Pabianice
Wrzeszcz Adam
Jach Zofia
Wrzeszcz AdamJach ZofiaESKADRA - Pabianice7 77
9.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 09
10.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 110
11.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)122
3.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+1)144
4.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków1 15
5.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 16
6.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 27

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik10 (+1)1101
2.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa2 22
3.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa3 33

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin2 (+1)121
2.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 92
3.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)111
2.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)112
3.Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
Ostryzhniuk TarasFatyga JustynaIMPERIA - Kraków12 123
4.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków12 124
5.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 05

10-11 (Juvenile 2) Open ST 4T Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice3 31
2.Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
Zawistowski MarcelPietrych NelaFAST-STEP Warszawa4 42
3.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 13
4.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 14

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Grand Prix Polski 0

10-11 (Juvenile 2) Open LA 4T Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 11
2.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 12
3.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice3 33
4.Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
FAST-STEP Warszawa
Zawistowski Marcel
Pietrych Nela
Zawistowski MarcelPietrych NelaFAST-STEP Warszawa4 44

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01236
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 12194
3.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03152
4.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra0 04130

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 01234
2.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 12192
3.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03150

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 01238
2.Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
DANCECLUB - Szczecin
Sokol Artem
Shaposhnyk Mariia
Sokol ArtemShaposhnyk MariiaDANCECLUB - Szczecin7 72196
3.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 03154
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 34132
5.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin1 15120

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01255
2.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 02213
3.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 03171
4.Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
Zazybov IvanWierciszewska LauraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 04149
5.Tomaszewski Alan
Brodacka Nikola
IGLICA - Wrocław
Tomaszewski Alan
Brodacka Nikola
Tomaszewski AlanBrodacka NikolaIGLICA - Wrocław10 105137
6.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków0 06125
7.Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
PRESTIGE - Katowice
Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
Yuzvynskyi ArtemiiKosteczko IgaPRESTIGE - Katowice1 17113
8.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 78101
9.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra0 0989
10.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa2 21077
11.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 01165
12.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin

 

BLOK 3, rejestracja 15:00-16:00, próba parkietu 15:30-16:20, start: 16.30

Planowane zakończenie blok 3 - 21.00


16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 4

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 01
2.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 12
3.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 03
4.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 04

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 10

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michaluk Kornelia
DANCE LINE Warszawa
Michaluk KorneliaMichaluk KorneliaDANCE LINE Warszawa0 01
2.Loba Zuzanna
STEP DANCE - Koluszki
Loba ZuzannaLoba ZuzannaSTEP DANCE - Koluszki0 02
3.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 13
4.Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Kielawa JuliaKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 04
5.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 05
6.Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Zdziebło NataliaZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce0 06
7.Sereda Anzhelika
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda AnzhelikaSereda AnzhelikaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 07
8.Borek Eliza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Borek ElizaBorek ElizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 18
9.Wszendyrówny Ewa
DANCE LINE Warszawa
Wszendyrówny EwaWszendyrówny EwaDANCE LINE Warszawa0 09
10.Domitrz Aleksandra Gabriela
KADRYL - Białystok
Domitrz Aleksandra GabrielaDomitrz Aleksandra GabrielaKADRYL - Białystok0 010

19+ (Powyżej 18) Open ST Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kocot Magdalena
KS DANCE - Bytom
Kocot MagdalenaKocot MagdalenaKS DANCE - Bytom9 91

19+ (Powyżej 18) Open LA Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 01

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 17

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Gołuch Tomasz
Jekel Aleksandra
Gołuch TomaszJekel AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 01272
2.Piec Gustaw
Sidor Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Sidor Michalina
Piec GustawSidor MichalinaDANCECLUB - Szczecin0 02230
3.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 03188
4.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin6 64166
5.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa7 75154
6.Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
Gaik GabrielŁucarz NataliaIMPERIA - Kraków1 16142
7.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań3 37130
8.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław2 28118
9.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA4 49102
10.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 09102
11.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 19102
12.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 01270
13.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 01353
14.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 01451
15.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 01549
16.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 01647
17.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 21745

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kosecki Nataniel
Szumańska Zuzanna Maria
Kosecki NatanielSzumańska Zuzanna MariaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 71284
2.Batóg Oliwier
Kołbuc Oliwia
IDEA - Kraków
Batóg Oliwier
Kołbuc Oliwia
Batóg OliwierKołbuc OliwiaIDEA - Kraków0 02242
3.Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
Koliński SzymonIciek KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 43200
4.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa6 64178
5.Drechny-Mucha Maksymilian
Deep Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Drechny-Mucha Maksymilian
Deep Maria
Drechny-Mucha MaksymilianDeep MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 45166
6.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 06154
7.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA4 47142
8.Spodniewski Kamil
Jekel Maja
DANCECLUB - Szczecin
Spodniewski Kamil
Jekel Maja
Spodniewski KamilJekel MajaDANCECLUB - Szczecin1 18130
9.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce4 49118
10.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław0 010106
11.Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Vysotskyi Illia
Kramer Zuzanna
Vysotskyi IlliaKramer ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 31194
12.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 01282
13.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań6 61365
14.Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
Gaik GabrielŁucarz NataliaIMPERIA - Kraków7 71463
15.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław0 01559
16.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów3 31559
17.Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Viva Dance Łódź
Gondzia Mateusz
Dalecka Aleksandra
Gondzia MateuszDalecka AleksandraViva Dance Łódź0 01757
18.Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
POLISH CLUB - Warszawa
Augustyniak Krystian
Rosiak Victoria
Augustyniak KrystianRosiak VictoriaPOLISH CLUB - Warszawa0 01855
19.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry0 01953
20.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 02051
21.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa0 02149
22.Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Sokolovskyi Ostap
Shevchenko Polina
Sokolovskyi OstapShevchenko PolinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa2 22247
23.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 42345

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Putilin Mykola
Korzeniewicz Selena
Putilin MykolaKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin4 41282
2.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 02240
3.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03198
4.Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Dancers United - WARSZAWA
Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Szostak IgorBombolewska AlicjaDancers United - WARSZAWA3 34176
5.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin0 05164
6.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin2 26152
7.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 07140
8.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków5 58128
9.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 19114
10.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów11 119114
11.Zmarzły Oskar
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Zmarzły Oskar
Kohut Julia
Zmarzły OskarKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków8 81192
12.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 91280
13.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 01363
14.Wachelka Jan
Lorelai Barbara
Williams Dancing School
(Włochy)
Wachelka Jan
Lorelai Barbara
Wachelka JanLorelai BarbaraWilliams Dancing School
(Włochy)
13
15.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 11561
16.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław2 21657
17.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 11657
18.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków2 21853
19.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 01853
20.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno0 02049
21.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin4 42049
22.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice2 22247
23.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 02345

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01284
2.Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
Kramarenko NazarRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02242
3.Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
Ivaneiko MaksymJuzek DominikaRONDO - Rybnik0 03200
4.Ulich Arsenii
Gajek Weronika
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Ulich Arsenii
Gajek Weronika
Ulich ArseniiGajek WeronikaCANTINERO - Tomaszów Maz.8 84178
5.Baibarak Ivan
Szumańska Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Baibarak Ivan
Szumańska Kinga
Baibarak IvanSzumańska KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 05166
6.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik10 106154
7.Malicki Filip
Michalska Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Michalska Patrycja
Malicki FilipMichalska PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 07142
8.Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
PRESTIGE - Katowice
Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
Nosek SebastianSłaboń WeronikaPRESTIGE - Katowice0 08130
9.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno0 09118
10.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa1 110106
11.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 01194
12.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
PRESTIGE - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaPRESTIGE - Katowice7 71282
13.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 41365
14.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
DANCECLUB - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaDANCECLUB - Szczecin0 01463
15.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków9 91561
16.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 21659
17.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin2 21757
18.Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Kichuk Maryna
Pogorzelski KrzysztofKichuk MarynaPOLISH CLUB - Warszawa3 31853
19.Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Wierzbicki Szymon
Derda Wiktoria
Wierzbicki SzymonDerda WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin1 11853
20.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02051
21.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry3 32149
22.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02245
23.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław0 02245
24.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Budzik Tomasz
Polewska Sandra
DUET - Warszawa
Budzik Tomasz
Polewska Sandra
Budzik TomaszPolewska SandraDUET - Warszawa0 01255
2.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 02213
3.Grabowski Patryk
Capar Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Grabowski Patryk
Capar Hanna
Grabowski PatrykCapar HannaDANCECLUB - Szczecin0 03171
4.Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
Pałaszewski RafałBlukacz WeronikaDUET - Warszawa0 04149
5.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 05137
6.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów0 06125
7.Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław0 07113
8.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 08101
9.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 0985
10.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 9985
11.Nowosiad Tomasz
Kaczmarczyk Małgorzata
Tańcownia - Kraków
Nowosiad Tomasz
Kaczmarczyk Małgorzata
Nowosiad TomaszKaczmarczyk MałgorzataTańcownia - Kraków11 11985

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 32

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
IGLICA - Wrocław
Ujczak Paweł
Budzińska Małgorzata
Ujczak PawełBudzińska MałgorzataIGLICA - Wrocław0 01305
2.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 02263
3.Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
GRACJA - Zielona Góra
Kidybiński Paweł
Jabłońska Liwia
Kidybiński PawełJabłońska LiwiaGRACJA - Zielona Góra0 03221
4.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 04199
5.Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ziuziański Aleksander
Dobranowska Dominika
Ziuziański AleksanderDobranowska DominikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 05187
6.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 06175
7.Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Duraj Maksymilian
Filimonova Daria
Duraj MaksymilianFilimonova DariaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański8 87163
8.Bartyś Marcin
Pokorska Ada
KADRYL - Białystok
Bartyś Marcin
Pokorska Ada
Bartyś MarcinPokorska AdaKADRYL - Białystok2 28151
9.Pajor Dawid
Filipova Anna
IGLICA - Wrocław
Pajor Dawid
Filipova Anna
Pajor DawidFilipova AnnaIGLICA - Wrocław0 09137
10.Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Stelmaszczyk Michał
Kucińska Paulina
Stelmaszczyk MichałKucińska PaulinaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 09137
11.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa13 1311113
12.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 011113
13.Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
Pawłowski KacperFrankiewicz JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 01386
14.Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Semenchenko Mykyta
Toczek Paulina
Semenchenko MykytaToczek PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01482
15.Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Zazybov Ivan
Wierciszewska Laura
Zazybov IvanWierciszewska LauraAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01482
16.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 11680
17.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Master Artists Warszawa
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska MajaMaster Artists Warszawa0 01778
18.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków12 121876
19.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 01972
20.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 01972
21.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 42168
22.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 02168
23.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice3 32364
24.Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
Ostryzhniuk TarasFatyga JustynaIMPERIA - Kraków12 122364
25.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 02557
26.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 12653
27.Piskun Oleksander
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Komar Iryna
Piskun OleksanderKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 02653
28.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice6 62849
29.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa2 22849
30.Wrona Patryk
Junak Weronika
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Wrona Patryk
Junak Weronika
Wrona PatrykJunak WeronikaMARENGO - Dąbrowa Górnicza7 73047
31.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 03145
32.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin