Festiwal Tańca Rędziny 2024 Ogólnopolski Turniej Tańca „…z pasji do tańca…” ZORBA o Puchar Wójta Gminy Rędziny

2024-05-18 Rędziny k/Częstochowy, ZORBA - Częstochowa


Plik z wynikami

UWAGA

Program na sobotę - został zaktualizowany. Prosimy zapoznać się z nowymi godzinami poszczególnych bloków.

BLOK 1, rejestracja 8:15-9:30, próba parkietu 9:00-9:45, start: 10:00

Otwarcie HALI 8.00, Planowane zakończenie bloku 1 - 12.30


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 29

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Błaszczyk Sandra
ZORBA - Częstochowa
Błaszczyk SandraBłaszczyk SandraZORBA - Częstochowa
2.Chwist Florentyna
ZORBA - Częstochowa
Chwist FlorentynaChwist FlorentynaZORBA - Częstochowa
3.Cichecka Wiktoria
ESTYMA - Częstochowa
Cichecka WiktoriaCichecka WiktoriaESTYMA - Częstochowa
4.Długosiewicz Ada
ZORBA - Częstochowa
Długosiewicz AdaDługosiewicz AdaZORBA - Częstochowa
5.Eliasz Hania
ZORBA - Częstochowa
Eliasz HaniaEliasz HaniaZORBA - Częstochowa
6.Grajcar Rozalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Grajcar RozaliaGrajcar RozaliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
7.Kmieć Nikola
ZORBA - Częstochowa
Kmieć NikolaKmieć NikolaZORBA - Częstochowa
8.Krótki Abigail
RONDO - Rybnik
Krótki AbigailKrótki AbigailRONDO - Rybnik
9.Marchewka Blanka
ZORBA - Częstochowa
Marchewka BlankaMarchewka BlankaZORBA - Częstochowa
10.Mielan Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mielan LenaMielan LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
11.Molenda Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Molenda ZosiaMolenda ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
12.Nawrot Hanna
ESTYMA - Częstochowa
Nawrot HannaNawrot HannaESTYMA - Częstochowa
13.Ociepka Aleksandra
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ociepka AleksandraOciepka AleksandraST DOBROWOLSCY - Częstochowa
14.Olczyk Lilianna
IMPULS - Chorzów
Olczyk LiliannaOlczyk LiliannaIMPULS - Chorzów
15.Paprocka Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Paprocka MajaPaprocka MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
16.Pawełczyk Vanessa
ESTYMA - Częstochowa
Pawełczyk VanessaPawełczyk VanessaESTYMA - Częstochowa
17.Piech Zosia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Piech ZosiaPiech ZosiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
18.Pieńkowski Tymek
ZORBA - Częstochowa
Pieńkowski TymekPieńkowski TymekZORBA - Częstochowa
19.Pikuła Milena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Pikuła MilenaPikuła MilenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa
20.Poniewska Eliza
AKCENT - Będzin
Poniewska ElizaPoniewska ElizaAKCENT - Będzin
21.Popczyk Paweł
ESTYMA - Częstochowa
Popczyk PawełPopczyk PawełESTYMA - Częstochowa
22.Szklarczyk Matylda
ZORBA - Częstochowa
Szklarczyk MatyldaSzklarczyk MatyldaZORBA - Częstochowa
23.Wawrzak Lena
ZORBA - Częstochowa
Wawrzak LenaWawrzak LenaZORBA - Częstochowa
24.Wierzbicka Natasza
ZORBA - Częstochowa
Wierzbicka NataszaWierzbicka NataszaZORBA - Częstochowa
25.Wojciechowska Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Wojciechowska WiktoriaWojciechowska WiktoriaZORBA - Częstochowa
26.Wojtylas Natalia
AKCENT - Będzin
Wojtylas NataliaWojtylas NataliaAKCENT - Będzin
27.Woszczyk Julia
ZORBA - Częstochowa
Woszczyk JuliaWoszczyk JuliaZORBA - Częstochowa
28.Wydmuch Rozalia
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch RozaliaWydmuch RozaliaZORBA - Częstochowa
29.Yurkevich Ewelina
ESTYMA - Częstochowa
Yurkevich EwelinaYurkevich EwelinaESTYMA - Częstochowa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kos Oliwia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Kos OliwiaKos OliwiaMISTRAL - Tarnowskie Góry11 (+2)2111
2.Ociepa Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ociepa LauraOciepa LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+2)251
3.Parnowska Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Parnowska NataliaParnowska NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+2)261
4.Wysocka Nikola
AKCENT - Będzin
Wysocka NikolaWysocka NikolaAKCENT - Będzin4 (+2)241
5.Sarga Marcelina
KTT QUICK STEP - Miedźno
Sarga MarcelinaSarga MarcelinaKTT QUICK STEP - Miedźno11 (+1)1112
6.Sobota Nikola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Sobota NikolaSobota NikolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)142
7.Spyrzyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Spyrzyńska AleksandraSpyrzyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)192

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kutsenko Anastazja
ZORBA - Częstochowa
Kutsenko AnastazjaKutsenko AnastazjaZORBA - Częstochowa
2.Polewiak Maja
ZORBA - Częstochowa
Polewiak MajaPolewiak MajaZORBA - Częstochowa
3.Puczyńska Kornelia
ZORBA - Częstochowa
Puczyńska KorneliaPuczyńska KorneliaZORBA - Częstochowa
4.Szymonik Natalia
ZORBA - Częstochowa
Szymonik NataliaSzymonik NataliaZORBA - Częstochowa
5.Wolniakowska Lena
ZORBA - Częstochowa
Wolniakowska LenaWolniakowska LenaZORBA - Częstochowa
6.Żołnowska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Żołnowska JuliaŻołnowska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drobotko Adelia
ZORBA - Częstochowa
Drobotko AdeliaDrobotko AdeliaZORBA - Częstochowa6 (+2)261
2.Jakóbczyk Michał
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Jakóbczyk MichałJakóbczyk MichałCANTINERO - Tomaszów Maz.8 (+2)281
3.Szafrańska Zofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Szafrańska ZofiaSzafrańska ZofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 (+2)241
4.ŻĄDŁO LAURA
STEP DANCE - Koluszki
ŻĄDŁO LAURAŻĄDŁO LAURASTEP DANCE - Koluszki6 (+2)261
5.Deperasińska Julia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Deperasińska JuliaDeperasińska JuliaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
6.Gubas Mateusz
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Gubas MateuszGubas MateuszDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 (+1)132
7.Józwik Pola
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Józwik PolaJózwik PolaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
8.Wolniewicz Wojciech
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz WojciechWolniewicz WojciechCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalika Liliana
AKCENT - Będzin
Kalika LilianaKalika LilianaAKCENT - Będzin12 Kalika Liliana - F (+2)212Kalika Liliana - F1
2.Pietrzyk Natasza
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Pietrzyk NataszaPietrzyk NataszaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)292
3.Kęska Letycja
ESKADRA - Pabianice
Kęska LetycjaKęska LetycjaESKADRA - Pabianice8 (+1)183

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drwięga Zofia
POLISH CLUB - Warszawa
Drwięga ZofiaDrwięga ZofiaPOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)161
2.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź7 Jędrzejczak Natalia - E (+1)17Jędrzejczak Natalia - E2
3.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź7 Kopka Pola - E (+1)17Kopka Pola - E3
4.Swędzioł Lena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Swędzioł LenaSwędzioł LenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)114
5.Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
Neudek NadiaNeudek NadiaIMPULS - Chorzów0 05
6.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice2 26
7.Skowron Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Skowron NataliaSkowron NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 07
8.Janosz Klara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Janosz KlaraJanosz KlaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 08

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
KS DANCE - Bytom
Marut Tymoteusz
Nawrot Maria
Marut TymoteuszNawrot MariaKS DANCE - Bytom
2.Popczyk Paweł
Tomzik Julia
ESTYMA - Częstochowa
Popczyk Paweł
Tomzik Julia
Popczyk PawełTomzik JuliaESTYMA - Częstochowa
3.Rosa Igor
Papińska Lena
ZORBA - Częstochowa
Rosa Igor
Papińska Lena
Rosa IgorPapińska LenaZORBA - Częstochowa
4.Strączyński Gabriel
Tagowski Roksana
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Strączyński Gabriel
Tagowski Roksana
Strączyński GabrielTagowski RoksanaST DOBROWOLSCY - Częstochowa

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom7, 7 (+2)27, 71
2.Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Maj Wojciech
Piskulak Zuzanna
Maj WojciechPiskulak ZuzannaAkademia Tańca - Kielce8 (+1)182

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Deska Błażej
Sztangierska Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Deska Błażej
Sztangierska Wiktoria
Deska BłażejSztangierska WiktoriaZORBA - Częstochowa

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
ZORBA - Częstochowa
Banasiak Ryszard
Lasota Natalia
Banasiak RyszardLasota NataliaZORBA - Częstochowa4, 4 (+2)24, 41
2.Gągała Władysław
Piwońska Maja
ETIUDA - Radomsko
Gągała Władysław
Piwońska Maja
Gągała WładysławPiwońska MajaETIUDA - Radomsko8, 8 (+2)28, 81
3.Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
ZORBA - Częstochowa
Juśkiewicz Mateusz
Resel Bianka
Juśkiewicz MateuszResel BiankaZORBA - Częstochowa5, 5 (+2)25, 51
4.Metryka Mikołaj
Tarnicka Ada
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Metryka Mikołaj
Tarnicka Ada
Metryka MikołajTarnicka AdaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+2)241
5.Olczak Leon
Gierczak Karolina
JEDYNKA - Łódź
Olczak Leon
Gierczak Karolina
Olczak LeonGierczak KarolinaJEDYNKA - Łódź G (+2)2G1
6.Curyłło Patryk
Skolik Marta
CARMEN - Katowice
Curyłło Patryk
Skolik Marta
Curyłło PatrykSkolik MartaCARMEN - Katowice4, 4 (+1)14, 42
7.Fidera Marcel
Kondas Lena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Fidera Marcel
Kondas Lena
Fidera MarcelKondas LenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7, 6 (+1)17, 62
8.Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
ZORBA - Częstochowa
Wierzba Nikodem
Kołodziejska Paulina
Wierzba NikodemKołodziejska PaulinaZORBA - Częstochowa3, 3 (+1)13, 32

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Synowiec Szymon
Lamch Zofia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Synowiec Szymon
Lamch Zofia
Synowiec SzymonLamch ZofiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
2.Turecki Oliwier
Makos Simona
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Turecki Oliwier
Makos Simona
Turecki OliwierMakos SimonaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka6 (+2)262
3.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa11 (+1)1113
4.Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
RS - WARSZAWA
Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
Porczyński TymonStobnicka MarcelinaRS - WARSZAWA6 (+1)163

 

BLOK 2, rejestracja 11:45-12:45, próba parkietu 12:45-13:15, start: 13:30

Planowane zakończenie bloku 2 - 15.30


12-13 (Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Amrozik Jan
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Amrozik JanAmrozik JanCANTINERO - Tomaszów Maz.5 (+2)251
2.Papińska Natalia
ZORBA - Częstochowa
Papińska NataliaPapińska NataliaZORBA - Częstochowa9 (+2)291
3.Seweryn Sara
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Seweryn SaraSeweryn SaraDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza11 (+2)2111
4.Chrapek Paulina
DANCE KINGDOM - Zaborze
Chrapek PaulinaChrapek PaulinaDANCE KINGDOM - Zaborze5 (+1)152
5.Paczyńska Sofia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paczyńska SofiaPaczyńska SofiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
6.Ziętek Laura
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Ziętek LauraZiętek LauraMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
7.Mangan Patrick
Viva Dance Łódź
Mangan PatrickMangan PatrickViva Dance Łódź7 (-1)-17

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czubalska Aleksandra
Viva Dance Łódź
Czubalska AleksandraCzubalska AleksandraViva Dance Łódź12 Czubalska Aleksandra - F (+2)212Czubalska Aleksandra - F1
2.Kacprzak Wiktoria
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kacprzak WiktoriaKacprzak WiktoriaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+2)271
3.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
4.Marciniak Milena
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MilenaMarciniak MilenaESKADRA - Pabianice7 (+2)272
5.Ochmańska Marika
Viva Dance Łódź
Ochmańska MarikaOchmańska MarikaViva Dance Łódź12 Ochmańska Marika - F (+2)212Ochmańska Marika - F2
6.Pavliuchenko Antonina
IMPULS - Chorzów
Pavliuchenko AntoninaPavliuchenko AntoninaIMPULS - Chorzów6 (+2)262
7.Felkel Antonina
Viva Dance Łódź
Felkel AntoninaFelkel AntoninaViva Dance Łódź3 (+1)133
8.Goldmann Martyna
FORUM - Zabrze
Goldmann MartynaGoldmann MartynaFORUM - Zabrze2 (+1)123
9.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź12 Krugler Agata - F (+1)112Krugler Agata - F3
10.Matuszczyk Marcelina
FORUM - Zabrze
Matuszczyk MarcelinaMatuszczyk MarcelinaFORUM - Zabrze2 (+1)123
11.Nieciecka Julia
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Nieciecka JuliaNieciecka JuliaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle1 (+1)113
12.Łukaszczyk Martyna
FORUM - Zabrze
Łukaszczyk MartynaŁukaszczyk MartynaFORUM - Zabrze3 (+1)133

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wachowicz Jan
AnaDens Łódź
Wachowicz JanWachowicz JanAnaDens Łódź5 (+1)151
2.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź3 (+1)132
3.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice1 (+1)113
4.Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Krawczyk AleksandraKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno-1 -14
5.Pośpiech Natalia
IMPULS - Chorzów
Pośpiech NataliaPośpiech NataliaIMPULS - Chorzów0 05
6.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce4 46
7.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze4 47

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Faruga Anna
DANCE KINGDOM - Zaborze
Faruga AnnaFaruga AnnaDANCE KINGDOM - Zaborze9 (+2)291
2.Jasińska Liliana
SUKCES - Jaworzno
Jasińska LilianaJasińska LilianaSUKCES - Jaworzno8 (+2)281
3.Karp Natalia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Karp NataliaKarp NataliaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 (+2)261
4.Kurzępa Martyna
SUKCES - Jaworzno
Kurzępa MartynaKurzępa MartynaSUKCES - Jaworzno10 (+2)2101
5.Kufel Natalia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kufel NataliaKufel NataliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
6.Mazurek Patrycja
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Mazurek PatrycjaMazurek PatrycjaCANTINERO - Tomaszów Maz.3 (+1)132
7.Pietrasiak Liliana
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Pietrasiak LilianaPietrasiak LilianaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
8.Wachowicz Paulina
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wachowicz PaulinaWachowicz PaulinaCANTINERO - Tomaszów Maz.11 (+1)1112

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gajda Oliwia
TEAM - Ornontowice
Gajda OliwiaGajda OliwiaTEAM - Ornontowice5 (+1)151
2.Dziurkowska Lena
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dziurkowska LenaDziurkowska LenaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)152
3.Wolniewicz Milena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Wolniewicz MilenaWolniewicz MilenaCANTINERO - Tomaszów Maz.1 13
4.Przeniosło Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Przeniosło MajaPrzeniosło MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 04
5.Klimek Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Klimek NataliaKlimek NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza0 05

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzonka Damian
Grinspek Zofia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Damian
Grinspek Zofia
Grzonka DamianGrinspek ZofiaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+2)261
2.Jarzębski Oliwier
Kamińska Aleksandra
ZORBA - Częstochowa
Jarzębski Oliwier
Kamińska Aleksandra
Jarzębski OliwierKamińska AleksandraZORBA - Częstochowa8, 10 (+2)28, 101
3.Brandt Norbert
Szczęsna Maja
ETIUDA - Radomsko
Brandt Norbert
Szczęsna Maja
Brandt NorbertSzczęsna MajaETIUDA - Radomsko9 (+1)192
4.Pitek Maciej
Krawczyk Agata
KTT QUICK STEP - Miedźno
Pitek Maciej
Krawczyk Agata
Pitek MaciejKrawczyk AgataKTT QUICK STEP - Miedźno9, 9 (+1)19, 92

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7, 7 (+2)27, 71
2.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
ETIUDA - Radomsko
Kowalczyk Gracjan
Kołodziejczyk Kinga
Kowalczyk GracjanKołodziejczyk KingaETIUDA - Radomsko6 (+1)163
4.Pantuła Karol
Mazurek Nadia
ZORBA - Częstochowa
Pantuła Karol
Mazurek Nadia
Pantuła KarolMazurek NadiaZORBA - Częstochowa11, 11 (+1)111, 113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Kowalik Dawid
Wąsowicz Nina Maria
Kowalik DawidWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko4 42
3.Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Maciej
Półtorak Rozalia
Woźniak MaciejPółtorak RozaliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.1 13

 

BLOK 3, rejestracja 14:45-15:45, próba parkietu 15.30-16.00, start: 16.15

Planowane zakończenie bloku 3 - 17.45


14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice6 (+2)261
2.Kupis Lena
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Kupis LenaKupis LenaCANTINERO - Tomaszów Maz.10 (+2)2101
3.Ibek Wiktoria
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ibek WiktoriaIbek WiktoriaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza9 (+2)292
4.Potempa Luiza
IMPULS - Chorzów
Potempa LuizaPotempa LuizaIMPULS - Chorzów6 (+2)262
5.Jabłońska Amelia
FORUM - Zabrze
Jabłońska AmeliaJabłońska AmeliaFORUM - Zabrze3 (+1)133
6.Schlosser Natalia
FORUM - Zabrze
Schlosser NataliaSchlosser NataliaFORUM - Zabrze2 (+1)123
7.Wallon Zuzanna
FORUM - Zabrze
Wallon ZuzannaWallon ZuzannaFORUM - Zabrze2 (+1)123
8.Żołdak Alicja
FORUM - Zabrze
Żołdak AlicjaŻołdak AlicjaFORUM - Zabrze2 (+1)123

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)171
2.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań0 02
3.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice3 33

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze7 Farafontow Hanna - E (+1)17Farafontow Hanna - E1
2.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze4 (+1)142
3.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim7 Walichrad Aleksandra - E (+1)17Walichrad Aleksandra - E3
4.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Szołowska Anna
JEDYNKA - Łódź
Szołowska AnnaSzołowska AnnaJEDYNKA - Łódź0 05
6.Kozłowska Gabriela
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kozłowska GabrielaKozłowska GabrielaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa0 (-1)-10

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze5 (+1)151
2.Walichrad Aleksandra
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Walichrad AleksandraWalichrad AleksandraEMOTION Dance Academy Oświęcim5 (+1)152
3.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz5 (+1)153
4.Farafontow Hanna
FORUM - Zabrze
Farafontow HannaFarafontow HannaFORUM - Zabrze5 54
5.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 35
6.Szołowska Anna
JEDYNKA - Łódź
Szołowska AnnaSzołowska AnnaJEDYNKA - Łódź0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze3 (+1)131
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze4 (+1)142
3.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice5 53
4.Różańska Weronika
ETIUDA - Radomsko
Różańska WeronikaRóżańska WeronikaETIUDA - Radomsko3 34

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Gorczyńska MichalinaGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze8 (+1)181
2.Marciniak Martyna
ESKADRA - Pabianice
Marciniak MartynaMarciniak MartynaESKADRA - Pabianice6 (+1)162
3.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze1 13
4.Muża Ingrid
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Muża IngridMuża IngridSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz5 54

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
ETIUDA - Radomsko
Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
Kuczyński OliwierZeler LenaETIUDA - Radomsko Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Wydmuch Bruno
Maszczyk Magdalena
ZORBA - Częstochowa
Wydmuch Bruno
Maszczyk Magdalena
Wydmuch BrunoMaszczyk MagdalenaZORBA - Częstochowa2, 2 (+2)22, 21
3.Juretko Oliwier
Kozłowska Alicja
ZORBA - Częstochowa
Juretko Oliwier
Kozłowska Alicja
Juretko OliwierKozłowska AlicjaZORBA - Częstochowa3, 6 (+1)13, 62
4.Sajdok Michał
Pilśniak Oliwia
SKT FLOW - Stara Wieś
Sajdok Michał
Pilśniak Oliwia
Sajdok MichałPilśniak OliwiaSKT FLOW - Stara Wieś3, 3 (+1)13, 32

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kharchuk Adam
Róg Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kharchuk Adam
Róg Maja
Kharchuk AdamRóg MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa E (+1)1E1
2.Olszewski Filip
Próba Magdalena
ETIUDA - Radomsko
Olszewski Filip
Próba Magdalena
Olszewski FilipPróba MagdalenaETIUDA - Radomsko2 22

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ryś Bartosz
Nowodzińska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ryś Bartosz
Nowodzińska Julia
Ryś BartoszNowodzińska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Pietras Alan
Różańska Natalia
FORUM - Zabrze
Pietras Alan
Różańska Natalia
Pietras AlanRóżańska NataliaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Kula Franciszek
Kmieć Emilia
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Kmieć Emilia
Kula FranciszekKmieć EmiliaLATINO - Żabno5 53
4.Sokalla Jan
Biernat Amelia
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla Jan
Biernat Amelia
Sokalla JanBiernat AmeliaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze4 44

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-18.00, próba parkietu 17:45-18.15, start: 18:30

Planowane zakończenie bloku 4 - 20.30


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)161
2.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa7 (+1)172
3.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 03
4.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice5 54

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa C (+1)1C1
2.Grzonka Adam
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Grzonka Adam
Czajka Paulina
Grzonka AdamCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 22

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skuza Filip
Góra Magdalena
ESTYMA - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaESTYMA - Częstochowa3 (+1)131
2.Olejnik Marcel
Bor Nadia
DANCE CENTER - Kluczbork
Olejnik Marcel
Bor Nadia
Olejnik MarcelBor NadiaDANCE CENTER - Kluczbork3 32
3.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kulej Adam
Konieczna Klaudia
INES - Wrocław
Kulej Adam
Konieczna Klaudia
Kulej AdamKonieczna KlaudiaINES - Wrocław1 (+1)111
2.Skuza Filip
Góra Magdalena
ESTYMA - Częstochowa
Skuza Filip
Góra Magdalena
Skuza FilipGóra MagdalenaESTYMA - Częstochowa2 22
3.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)151
2.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia2 22

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Adam
Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Michalska Zuzanna
Kwiatkowski AdamMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Gajek Dominik
Kłos Julia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Kłos Julia
Gajek DominikKłos JuliaEMOTION Dance Academy Oświęcim6 (+1)162
3.Brol Jakub
Mikołajczyk Sara
ZORBA - Częstochowa
Brol Jakub
Mikołajczyk Sara
Brol JakubMikołajczyk SaraZORBA - Częstochowa4 43
4.Olejnik Marcel
Bor Nadia
DANCE CENTER - Kluczbork
Olejnik Marcel
Bor Nadia
Olejnik MarcelBor NadiaDANCE CENTER - Kluczbork0 04
5.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia0 05

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)122
3.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 33
4.Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
Urbaniak DawidOzga JoannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 24

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)121
2.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+1)172
3.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry5 (+1)153
4.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 24
5.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 35
6.Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Urbaniak Dawid
Ozga Joanna
Urbaniak DawidOzga JoannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów9 (+1)191
2.Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Paczyński Mateusz
Kozieł Karolina
Paczyński MateuszKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec8 (+1)182
3.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków3 (+1)133
4.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków8 84
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 65
6.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 06

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.7 (+1)171
2.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec7 (+1)172
3.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice2 (+1)123
4.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów5 (+1)154
5.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno8 (+1)185
6.Klar Mikołaj
Michalska Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Klar Mikołaj
Michalska Julia
Klar MikołajMichalska JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)166
7.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice0 07
8.Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
PRESTIGE - Katowice
Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
Gałka MaciejPisarczyk NataliaPRESTIGE - Katowice0 08
9.Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
ETIUDA - Radomsko
Kwarta Kacper
Grygiel Karolina
Kwarta KacperGrygiel KarolinaETIUDA - Radomsko0 08
10.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków1 110
11.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 011
12.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań0 012
13.Ivanenko Mykhailo
Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Lewandowska Weronika
Ivanenko MykhailoLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 (-1)-16

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daraż Adam
Mrowicka Paulina
JEDYNKA - Łódź
Daraż Adam
Mrowicka Paulina
Daraż AdamMrowicka PaulinaJEDYNKA - Łódź2 (+1)121
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice1 12

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik9 (+1)191
2.Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
IMPULS - Chorzów
Sodzawiczny Paweł
Juras Agnieszka
Sodzawiczny PawełJuras AgnieszkaIMPULS - Chorzów-1 (-1)-1-1