Polish Open Championships Polskiego Towarzystwa Tanecznego

2024-06-09 Zabrze, Fundacja Siódma Prowincja - Zabrze


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA !!!

Dokonaliśmy zmian w programie. Prosimy o zapoznanie się.

BLOK 1, rejestracja 8:45-9:15, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Solo Dance 8

Polish Open Championships - PTT UNDER 10
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa1 11
2.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom1 12
3.Kulikova Anhelina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa0 03
4.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź0 04
5.Cieślińska Maria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 55
6.Żogała Aniela
FANTAZJA - Kraków
Żogała AnielaŻogała AnielaFANTAZJA - Kraków10 106
7.Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Sikora EmiliaSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław2 27
8.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno0 08

Do 9 (Do 9) Open KOMB 6T Mistrz. Polski/Polish Open 6

Polish Open Championships - PTT UNDER 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra1 11
2.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa2 22
3.Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
M-TEAM - Kraków
Bartosik Bartłomiej
Sudacka Krystyna
Bartosik BartłomiejSudacka KrystynaM-TEAM - Kraków10 103
4.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
Kucza Maksym
Szolc Liliana
Kucza MaksymSzolc LilianaTEAM - Ornontowice7 75
6.Haber Wiktor
Grudzińska Pola
JOKER DANCE - Wrocław
Haber Wiktor
Grudzińska Pola
Haber WiktorGrudzińska PolaJOKER DANCE - Wrocław3 36

10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T Mistrz. Polski/Polish Open 5

Polish Open Championships - PTT UNDER 10
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 11
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 12
3.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice0 03
4.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 04
5.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra3 35

12-13 (Junior 1) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 4

Polish Open Championships - PTT UNDER 14
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
GALA - Mielec
Krakowski Gabriel
Potoczna Alicja
Krakowski GabrielPotoczna AlicjaGALA - Mielec0 01
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 02
3.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice0 03
4.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 14

14-15 (Junior 2) Open KOMB 10T Mistrz. Polski/Polish Open 14

Polish Open Championships - PTT UNDER 16
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01
2.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 02
3.Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Wróblewska Nadia
Szymanowicz Kajetan BrunoWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa9 93
4.Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Sokołowska Wiktoria
Obojski MateuszSokołowska WiktoriaIMPERIA - Kraków5 54
5.Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
KLASA - Tarnów
Kowal Wojciech
Sajdak Emilia
Kowal WojciechSajdak EmiliaKLASA - Tarnów0 05
6.Serbin Nazar
Pijet Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serbin Nazar
Pijet Maja
Serbin NazarPijet MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 56
7.Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Dancers United - WARSZAWA
Muśnicki Grzegorz
Komnata Julia
Muśnicki GrzegorzKomnata JuliaDancers United - WARSZAWA5 57
8.Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Koliński Szymon
Iciek Katarzyna
Koliński SzymonIciek KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 48
9.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 49
10.Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Pokwicki Rafał
Smuniewska Martyna
Pokwicki RafałSmuniewska MartynaROYAL DANCE - Szczecin0 010
11.Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Nieckarz Klaudia
Szymoniak MikołajNieckarz KlaudiaROYAL DANCE - Szczecin0 011
12.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław2 212
13.Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Łucarz Natalia
Gaik GabrielŁucarz NataliaIMPERIA - Kraków1 113
14.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.0 013

 

BLOK 2, rejestracja 11:45-12:15, próba parkietu 12:15-12:45, start: 13:00

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 10

Polish Open Championships - PTT UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 01
2.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 02
3.Rybak Maciej
Matysiak Zofia
DUET - Warszawa
Rybak Maciej
Matysiak Zofia
Rybak MaciejMatysiak ZofiaDUET - Warszawa0 03
4.Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
DANCECLUB - Szczecin
Burdziuk Olaf
Kireeva Polina
Burdziuk OlafKireeva PolinaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice0 05
6.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - Radom
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - Radom1 16
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 07
8.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra9 98
9.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 08
10.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin2 210

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 17

Polish Open Championships - PTT UNDER 21
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01
2.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 02
3.Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
Cyran JuliuszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa8 83
4.Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
DANCECLUB - Szczecin
Guz Mikołaj
Okarska Kornelia
Guz MikołajOkarska KorneliaDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 05
6.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
PRESTIGE - Katowice
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraPRESTIGE - Katowice0 06
7.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin0 07
8.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków0 08
9.Piskun Oleksander
Komar Iryna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Piskun Oleksander
Komar Iryna
Piskun OleksanderKomar IrynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa0 09
10.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa0 010
11.Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
PRESTIGE - Katowice
Yuzvynskyi Artemii
Kosteczko Iga
Yuzvynskyi ArtemiiKosteczko IgaPRESTIGE - Katowice1 111
12.Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE - Kraków8 812
13.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 013
14.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 014
15.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin0 015
16.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra0 016
17.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin5 517

25-29 (Pre-Senior) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 0

Polish Open Championships - PTT

30+ (Senior 1) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 5

Polish Open Championships - PTT - OVER 30
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Adam
Grabowska Karina Agnieszka
KADRYL - Białystok
Jabłoński Adam
Grabowska Karina Agnieszka
Jabłoński AdamGrabowska Karina AgnieszkaKADRYL - Białystok0 01
2.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 92
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 13
4.Kraul Łukasz
Błażejowska Anna
IGLICA - Wrocław
Kraul Łukasz
Błażejowska Anna
Kraul ŁukaszBłażejowska AnnaIGLICA - Wrocław9 94
5.Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
SEMPRE - Kraków
Jastrzębski Jarosław
Róg Katarzyna Maria
Jastrzębski JarosławRóg Katarzyna MariaSEMPRE - Kraków2 25

40+ (Senior 2) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 9

Polish Open Championships - PTT - OVER 40
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań9 91
2.Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Salazhentsau Siarhei
Gawlik Ewa
Salazhentsau SiarheiGawlik EwaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 22
3.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice1 13
4.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa2 24
5.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice0 05
6.Mączka Robert
Gut Ewa
JUST DANCE Wieliczka
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaJUST DANCE Wieliczka2 26
7.Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Arkadiusz
Sieradzka Natalia
Sieradzki ArkadiuszSieradzka NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 07
8.Maciąg Andrzej
Maciąg Joanna
IMPERIA - Kraków
Maciąg Andrzej
Maciąg Joanna
Maciąg AndrzejMaciąg JoannaIMPERIA - Kraków1 18
9.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań5 59

50+ (Senior 3) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 12

Polish Open Championships - PTT - OVER 50
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
IMPERIA - Kraków
Jaworek Tomasz
Tarnowska Jaworek Anna
Jaworek TomaszTarnowska Jaworek AnnaIMPERIA - Kraków7 71
2.Wojas Tomasz
Wojas Anna
IGLICA - Wrocław
Wojas Tomasz
Wojas Anna
Wojas TomaszWojas AnnaIGLICA - Wrocław17 172
3.Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
IGLICA - Wrocław
Martusewicz Jarosław
Martusewicz Grażyna
Martusewicz JarosławMartusewicz GrażynaIGLICA - Wrocław1 13
4.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 34
5.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Czylok Mariusz
Czylok Alicja
ST IMPRESJA Kęty
Czylok Mariusz
Czylok Alicja
Czylok MariuszCzylok AlicjaST IMPRESJA Kęty12 126
7.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno8 87
8.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik5 58
9.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów0 09
10.Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
TAKT - Legnica
Kozak Zygmunt
Kozak Barbara
Kozak ZygmuntKozak BarbaraTAKT - Legnica10 1010
11.Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
DCS BRWINÓW
Stryjewski Jacek
Czarnocka Iwona
Stryjewski JacekCzarnocka IwonaDCS BRWINÓW0 010
12.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 110

60+ (Senior 4) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 4

Polish Open Championships - PTT - OVER 60
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 61
2.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław1 12
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 33
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice

 

BLOK 3, rejestracja 15:15-15:45, próba parkietu 15:45-16:15, start: 16:30

25-29 (Pre-Senior) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 0

Polish Open Championships - PTT

30+ (Senior 1) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 7

Polish Open Championships - PTTT - OVER 30
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podraza Daniel
Podraza Patrycja
PERFECT DANCE - Kraków
Podraza Daniel
Podraza Patrycja
Podraza DanielPodraza PatrycjaPERFECT DANCE - Kraków14 141
2.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk10 102
3.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz1 13
4.Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Połacieniec Marcin
Połacieniec Justyna
Połacieniec MarcinPołacieniec JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54
5.Deja Piotr
Kompani-Deja Roxana
IGLICA - Wrocław
Deja Piotr
Kompani-Deja Roxana
Deja PiotrKompani-Deja RoxanaIGLICA - Wrocław8 85
6.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań2 26
7.Kraul Łukasz
Błażejowska Anna
IGLICA - Wrocław
Kraul Łukasz
Błażejowska Anna
Kraul ŁukaszBłażejowska AnnaIGLICA - Wrocław8 87

40+ (Senior 2) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 8

Polish Open Championships - PTT - OVER 40
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Łysik Wojciech
Żelazna-Łysik Iwona
Łysik WojciechŻelazna-Łysik IwonaCANTINERO - Tomaszów Maz.15 151
2.Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Konarski Krzysztof
Kozakiewicz-Konarska Iwona
Konarski KrzysztofKozakiewicz-Konarska IwonaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 12
3.Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nadolny Robert
Kubalska-Nadolna Agata
Nadolny RobertKubalska-Nadolna AgataAKADEMIA TAŃCA - Warszawa6 63
4.Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
DANCE CENTER - Poznań
Bielewicz Krzysztof
Bielewicz Magdalena
Bielewicz KrzysztofBielewicz MagdalenaDANCE CENTER - Poznań3 34
5.Rałowski Dariusz
Charchut Anna
AKSEL - Rzeszów
Rałowski Dariusz
Charchut Anna
Rałowski DariuszCharchut AnnaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
DANCE CENTER - Poznań
Gałecki Marcin
Gałecka Natalia
Gałecki MarcinGałecka NataliaDANCE CENTER - Poznań8 86
7.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice4 47
8.Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
DANCE CENTER - Poznań
Wyrwas Przemysław
Wyrwas Lidia
Wyrwas PrzemysławWyrwas LidiaDANCE CENTER - Poznań

50+ (Senior 3) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 7

Polish Open Championships - PTT - OVER 50
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
AKSEL - Rzeszów
Kryczka Szczepan
Nidzgorska-Kryczka Marzena
Kryczka SzczepanNidzgorska-Kryczka MarzenaAKSEL - Rzeszów0 01
2.Semrau Piotr
Semrau Stefania
TANGO - Gdynia
Semrau Piotr
Semrau Stefania
Semrau PiotrSemrau StefaniaTANGO - Gdynia3 32
3.Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
SzT eMiKa - Tarnów
Baszczowski Witold
Frej-Baszczowska Magdalena
Baszczowski WitoldFrej-Baszczowska MagdalenaSzT eMiKa - Tarnów8 83
4.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW6 64
5.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 15
6.Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
RÓŻA - Olesno
Jeziorowski Jerzy
Kubat - Jeziorowska Jolanta
Jeziorowski JerzyKubat - Jeziorowska JolantaRÓŻA - Olesno3 36
7.Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
RONDO - Rybnik
Chyliński Wiesław
Chylińska Małgorzata
Chyliński WiesławChylińska MałgorzataRONDO - Rybnik6 67

60+ (Senior 4) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 4

Polish Open Championships - PTT - OVER 60
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tatała Leszek
Tatała Anna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Tatała Leszek
Tatała Anna
Tatała LeszekTatała AnnaCANTINERO - Tomaszów Maz.6 61
2.Rosiek Marian
Rosiek Janina
ZAWIROWANI - Mysłowice
Rosiek Marian
Rosiek Janina
Rosiek MarianRosiek JaninaZAWIROWANI - Mysłowice1 12
3.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław5 53
4.Skarka Wojciech
Skarka Barbara
DANCELOOK - Gliwice
Skarka Wojciech
Skarka Barbara
Skarka WojciechSkarka BarbaraDANCELOOK - Gliwice

19+ (Powyżej 18) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 27

Polish Open Championships - PTT - ADULT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Sangavicius Joris
Prylowski Natalia
Sangavicius JorisPrylowski NataliaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 01
2.Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Martsynyuk Oleksandr
Reziapova Arina
Martsynyuk OleksandrReziapova ArinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02
3.Krysztofiński Hubert
Małczak Maja
DUET - Warszawa
Krysztofiński Hubert
Małczak Maja
Krysztofiński HubertMałczak MajaDUET - Warszawa0 03
4.Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
POLISH CLUB - Warszawa
Szymczak Kamil
Pszczoła Natalia
Szymczak KamilPszczoła NataliaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Masłowski Mieszko
Bala Oliwia
Masłowski MieszkoBala OliwiaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 05
6.Antos Adrian
Świerk Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Antos Adrian
Świerk Wiktoria
Antos AdrianŚwierk WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław0 06
7.Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
FALA SOPOT
Kloskowski Maciej
Ziętowska Nikola
Kloskowski MaciejZiętowska NikolaFALA SOPOT0 07
8.Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
POLISH CLUB - Warszawa
Kotarba Szymon
Anderszewska Melody
Kotarba SzymonAnderszewska MelodyPOLISH CLUB - Warszawa0 08
9.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 09
10.Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
MASTER DANCE - Gliwice
Gurskiy Dmitriy
Sepioło Adrianna
Gurskiy DmitriySepioło AdriannaMASTER DANCE - Gliwice0 010
11.Jaworski Adrian
Tabak Alina
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Tabak Alina
Jaworski AdrianTabak AlinaROYAL DANCE - Szczecin0 011
12.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa13 1311
13.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 013
14.Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
POLISH CLUB - Warszawa
Pawłowski Kacper
Frankiewicz Julia
Pawłowski KacperFrankiewicz JuliaPOLISH CLUB - Warszawa0 014
15.Nawrat Artur
Nawrat Monika
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa4 415
16.Pajor Dawid
Filipova Anna
IGLICA - Wrocław
Pajor Dawid
Filipova Anna
Pajor DawidFilipova AnnaIGLICA - Wrocław0 016
17.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin1 117
18.Głogowski Piotr
Kudra Iga
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Głogowski Piotr
Kudra Iga
Głogowski PiotrKudra IgaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 018
19.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 018
20.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 020
21.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów0 020
22.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 322
23.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków12 1223
24.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 124
25.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 025
26.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 026
27.Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Fatyga Justyna
Ostryzhniuk TarasFatyga JustynaIMPERIA - Kraków12 1227

 

BLOK 4, rejestracja 17:45-18:15, próba parkietu 18:00-18:30, start: 19:00

1/4,1/2, F: 16-18 ST/LA, 19+ ST/LA


19+ (Powyżej 18) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 14

Polish Open Championships - PTT - ADULT
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymański Cezary
Domaradzka Julia
IMPERIA - Kraków
Szymański Cezary
Domaradzka Julia
Szymański CezaryDomaradzka JuliaIMPERIA - Kraków2 21
2.Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
IMPERIA - Kraków
Serafin Maksymilian
Majerowska Weronika
Serafin MaksymilianMajerowska WeronikaIMPERIA - Kraków0 02
3.Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
DANCECLUB - Szczecin
Mecha Kamil
Tuchewicz Julia
Mecha KamilTuchewicz JuliaDANCECLUB - Szczecin0 03
4.Gędłek Jakub
Więckowska Maja
IMPERIA - Kraków
Gędłek Jakub
Więckowska Maja
Gędłek JakubWięckowska MajaIMPERIA - Kraków0 04
5.Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Dancers United - WARSZAWA
Jeziorowski Michał
Piotrowska Aleksandra
Jeziorowski MichałPiotrowska AleksandraDancers United - WARSZAWA0 05
6.Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Mrozek Daniel
Matuszewska Oliwia
Mrozek DanielMatuszewska OliwiaGRACJA - Zielona Góra2 26
7.Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
DUET - Warszawa
Pałaszewski Rafał
Blukacz Weronika
Pałaszewski RafałBlukacz WeronikaDUET - Warszawa0 07
8.Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Łyda Konrad
Sztukowska Paulina
Łyda KonradSztukowska PaulinaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 08
9.Augustynowicz Tomasz
Prusaczyk Iga
BLACK DANCE - Gdańsk
Augustynowicz Tomasz
Prusaczyk Iga
Augustynowicz TomaszPrusaczyk IgaBLACK DANCE - Gdańsk0 09
10.Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
AKSEL - Rzeszów
Kotul Hubert
Dąbek Katarzyna
Kotul HubertDąbek KatarzynaAKSEL - Rzeszów0 010
11.Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Niedzielski Piotr
Goleń Gabriela
Niedzielski PiotrGoleń GabrielaAKSEL - Rzeszów0 011
12.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 012
13.Nowosiad Tomasz
Kaczmarczyk Małgorzata
Tańcownia - Kraków
Nowosiad Tomasz
Kaczmarczyk Małgorzata
Nowosiad TomaszKaczmarczyk MałgorzataTańcownia - Kraków11 1113
14.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 413

16-18 (Młodzież) Open ST Mistrz. Polski/Polish Open 24

Polish Open Championships - PTT - UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
SUKCES - Jaworzno
Jakubczyk Filip
Jakubczyk Zuzanna
Jakubczyk FilipJakubczyk ZuzannaSUKCES - Jaworzno0 01
2.Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
POLISH CLUB - Warszawa
Szor Hubert
Korzhanivska Violetta
Szor HubertKorzhanivska ViolettaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 03
4.Sabat Antoni
Woch Małgorzata
IMPERIA - Kraków
Sabat Antoni
Woch Małgorzata
Sabat AntoniWoch MałgorzataIMPERIA - Kraków8 84
5.Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Dancers United - WARSZAWA
Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Szostak IgorBombolewska AlicjaDancers United - WARSZAWA3 35
6.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Marecka Amelia
Kaczmarski MaciejMarecka AmeliaDANCECLUB - Szczecin0 07
8.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin2 29
10.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 010
11.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 011
12.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów12 1212
13.Wachelka Jan
Barbuta Lorelai
Williams Dancing School
(Włochy)
Wachelka Jan
Barbuta Lorelai
Wachelka JanBarbuta LorelaiWilliams Dancing School
(Włochy)
13
14.Zmarzły Oskar
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Zmarzły Oskar
Kohut Julia
Zmarzły OskarKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków9 913
15.Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Pietraszuk Hanna
Borowiec AdamPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin1 115
16.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 716
17.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów2 217
18.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl9 918
19.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków6 619
20.Woźniak Wojciech
Nowak Emilia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Nowak Emilia
Woźniak WojciechNowak EmiliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 719
21.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno0 021
22.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 122
23.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów1 122
24.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 024

16-18 (Młodzież) Open LA Mistrz. Polski/Polish Open 25

Polish Open Championships - PTT - UNDER 19
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pacan Antoni
Bilińska Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Pacan Antoni
Bilińska Nikola
Pacan AntoniBilińska NikolaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Kramarenko Nazar
Rybka Sandra
Kramarenko NazarRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
POLISH CLUB - Warszawa
Cyran Juliusz
Wierciszewska Aurelia
Cyran JuliuszWierciszewska AureliaPOLISH CLUB - Warszawa8 83
4.Baibarak Ivan
Szumańska Kinga
POLISH CLUB - Warszawa
Baibarak Ivan
Szumańska Kinga
Baibarak IvanSzumańska KingaPOLISH CLUB - Warszawa0 04
5.Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Juzek Dominika
Ivaneiko MaksymJuzek DominikaRONDO - Rybnik0 05
6.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa1 16
7.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 17
8.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław0 08
9.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik0 09
10.Malicki Filip
Michalska Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Malicki Filip
Michalska Patrycja
Malicki FilipMichalska PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 09
11.Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
PRESTIGE - Katowice
Nosek Sebastian
Słaboń Weronika
Nosek SebastianSłaboń WeronikaPRESTIGE - Katowice0 011
12.Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
SUKCES - Jaworzno
Kotkowski Nikodem
Hoppe Oriana
Kotkowski NikodemHoppe OrianaSUKCES - Jaworzno0 012
13.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław0 013
14.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków9 914
15.Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Jareniowska Jagoda
Adamcewicz SzymonJareniowska JagodaGRACJA - Zielona Góra0 015
16.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków6 616
17.Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Dancers United - WARSZAWA
Szostak Igor
Bombolewska Alicja
Szostak IgorBombolewska AlicjaDancers United - WARSZAWA3 317
18.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów3 318
19.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 119
20.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów0 020
21.Woźniak Wojciech
Nowak Emilia
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Woźniak Wojciech
Nowak Emilia
Woźniak WojciechNowak EmiliaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 720
22.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin3 322
23.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 022
24.Tribukhin Iwan
Larionova Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tribukhin Iwan
Larionova Daria
Tribukhin IwanLarionova DariaROYAL DANCE - Szczecin5 524
25.Tabor Natan
Żejmo Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaGRACJA - Zielona Góra