BAS Dance Festival 2024 o Puchar Burmistrza Gminy Trzebnica

2024-05-26 Trzebnica, BAS DANCE - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej rozpoczynamy 9:30. Halę dla uczestników otwieramy o 8:30.

W dalszym ciągu przyjmujemy zgłoszenia par- prosimy SMSem pod nr tel: 514-078-361

Jest możliwość utworzenia kategorii:
- 14-15 lat E Solo <- w przypadku jej utworzenia pojawi się na II Bloku

Podczas turnieju jest możliwość umówienia się na czesanie fryzur - kontakt i szczegóły: Martyna Kalecińska tel. 660 698 735 (tylko Whats App)

BLOK 1, rejestracja 8 30 - 9 00, start: 9 30

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 22

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Babiarz Martyna
ANIMA DANZA - Głogów
Babiarz MartynaBabiarz MartynaANIMA DANZA - Głogów
2.Heina Maja
ANIMA DANZA - Głogów
Heina MajaHeina MajaANIMA DANZA - Głogów
3.Hladysh Anhelina
SAKUN DANCE - Wrocław
Hladysh AnhelinaHladysh AnhelinaSAKUN DANCE - Wrocław
4.Horyńska Julia
ANIMA DANZA - Głogów
Horyńska JuliaHoryńska JuliaANIMA DANZA - Głogów
5.Hrytsenko Ksenia
SAKUN DANCE - Wrocław
Hrytsenko KseniaHrytsenko KseniaSAKUN DANCE - Wrocław
6.Komaniecka Julia
JOKER DANCE - Wrocław
Komaniecka JuliaKomaniecka JuliaJOKER DANCE - Wrocław
7.Kwolek Agnieszka
ANIMA DANZA - Głogów
Kwolek AgnieszkaKwolek AgnieszkaANIMA DANZA - Głogów
8.Mikalauskaite Diana
SAKUN DANCE - Wrocław
Mikalauskaite DianaMikalauskaite DianaSAKUN DANCE - Wrocław
9.Nalepińska Nadia
ANIMA DANZA - Głogów
Nalepińska NadiaNalepińska NadiaANIMA DANZA - Głogów
10.Piech Amelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Piech AmeliaPiech AmeliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
11.Puszkarczuk Milana
SAKUN DANCE - Wrocław
Puszkarczuk MilanaPuszkarczuk MilanaSAKUN DANCE - Wrocław
12.Pławuszewska Alicja
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Pławuszewska AlicjaPławuszewska AlicjaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
13.Romanska Marianna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Romanska MariannaRomanska MariannaCIEŚLAK - Jelenia Góra
14.Sluzhenko Stefania
SAKUN DANCE - Wrocław
Sluzhenko StefaniaSluzhenko StefaniaSAKUN DANCE - Wrocław
15.Szczepańska Sonia
SWING - Wrocław
Szczepańska SoniaSzczepańska SoniaSWING - Wrocław
16.Szuszkiewicz Bogna
JOKER DANCE - Wrocław
Szuszkiewicz BognaSzuszkiewicz BognaJOKER DANCE - Wrocław
17.Szuszkiewicz Jagna
JOKER DANCE - Wrocław
Szuszkiewicz JagnaSzuszkiewicz JagnaJOKER DANCE - Wrocław
18.Turek Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Turek AdriannaTurek AdriannaJOKER DANCE - Wrocław
19.Twór Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Twór AleksandraTwór AleksandraANIMA DANZA - Głogów
20.Vilczynska Weronika
SAKUN DANCE - Wrocław
Vilczynska WeronikaVilczynska WeronikaSAKUN DANCE - Wrocław
21.Łucka Blanka
4STEP - Siechnice
Łucka BlankaŁucka Blanka4STEP - Siechnice
22.Żurecka Zofia
4STEP - Siechnice
Żurecka ZofiaŻurecka Zofia4STEP - Siechnice

10-13 (Juvenile 2 + Junior 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Do Trong Janina
INSPIRACJA - Wrocław
Do Trong JaninaDo Trong JaninaINSPIRACJA - Wrocław
2.Papiorek Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Papiorek AnnaPapiorek AnnaINSPIRACJA - Wrocław

Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T 6

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Błaszczyk Julia
Kucharska Nastazja
JOKER DANCE - Wrocław
Błaszczyk Julia
Kucharska Nastazja
Błaszczyk JuliaKucharska NastazjaJOKER DANCE - Wrocław
2.Drobnicki Oskar
Szuszkiewicz Jagna
JOKER DANCE - Wrocław
Drobnicki Oskar
Szuszkiewicz Jagna
Drobnicki OskarSzuszkiewicz JagnaJOKER DANCE - Wrocław
3.Grzesik Jeremiasz
Krajewska Helena
ATHINA - Oława
Grzesik Jeremiasz
Krajewska Helena
Grzesik JeremiaszKrajewska HelenaATHINA - Oława
4.Komaniecka Julia
Szuszkiewicz Bogna
JOKER DANCE - Wrocław
Komaniecka Julia
Szuszkiewicz Bogna
Komaniecka JuliaSzuszkiewicz BognaJOKER DANCE - Wrocław
5.Starzyński Marcin
Kosowska Hanna
ESENS - Wrocław
Starzyński Marcin
Kosowska Hanna
Starzyński MarcinKosowska HannaESENS - Wrocław
6.Szpara Tymoteusz
Wójcik Alicja
4STEP - Siechnice
Szpara Tymoteusz
Wójcik Alicja
Szpara TymoteuszWójcik Alicja4STEP - Siechnice

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bajer Viktoria
MARGO - Leszno
Bajer ViktoriaBajer ViktoriaMARGO - Leszno4 (+2)241
2.Kosińska Anastazja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosińska AnastazjaKosińska AnastazjaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+2)231
3.Niedośpiał Antonina
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niedośpiał AntoninaNiedośpiał AntoninaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
4.Siroshtan Maja
IGLICA - Wrocław
Siroshtan MajaSiroshtan MajaIGLICA - Wrocław13 Siroshtan Maja - G (+2)213Siroshtan Maja - G1
5.Stachowiak Maja
MARGO - Leszno
Stachowiak MajaStachowiak MajaMARGO - Leszno7 (+2)271
6.Kaźmierczak Iga
MARGO - Leszno
Kaźmierczak IgaKaźmierczak IgaMARGO - Leszno3 (+1)132
7.Niedziałkowska Milena
FRASZKA - Kamienna Góra
Niedziałkowska MilenaNiedziałkowska MilenaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112
8.Talko Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Talko AdriannaTalko AdriannaJOKER DANCE - Wrocław2 (+1)122
9.Wiśna Lena
RETRO - Kępno
Wiśna LenaWiśna LenaRETRO - Kępno2 (+1)122
10.Łuczyńska Juliana
MARGO - Leszno
Łuczyńska JulianaŁuczyńska JulianaMARGO - Leszno3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bykova Solomiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Bykova SolomiiaBykova SolomiiaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+2)241
2.Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Sikora EmiliaSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław2 (+2)222
3.Tilgner Zuzanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Tilgner ZuzannaTilgner ZuzannaCIEŚLAK - Jelenia Góra7 (+2)272
4.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno11 (+1)1113
5.Woźniak Antonina
IGLICA - Wrocław
Woźniak AntoninaWoźniak AntoninaIGLICA - Wrocław1 (+1)113

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Wojciech
Smoleń Zofia
4STEP - Siechnice
Banach Wojciech
Smoleń Zofia
Banach WojciechSmoleń Zofia4STEP - Siechnice8 (+2)281
2.Turek Stefan
Eperlein Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Turek Stefan
Eperlein Emilia
Turek StefanEperlein EmiliaJOKER DANCE - Wrocław4 (+2)241
3.Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
Ostrowski TymonSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubojański Jakub
Drzankowska Hanna
RETRO - Kępno
Lubojański Jakub
Drzankowska Hanna
Lubojański JakubDrzankowska HannaRETRO - Kępno10 (+2)2101
2.Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Sieraszewski Wiktor
Nowak Pola
Sieraszewski WiktorNowak PolaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz6, 6 (+1)16, 62

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
INSPIRACJA - Wrocław
Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
Wasiela KazimierzKubiak NinaINSPIRACJA - Wrocław2 (+2)221
2.Haber Wiktor
Grudzińska Pola
JOKER DANCE - Wrocław
Haber Wiktor
Grudzińska Pola
Haber WiktorGrudzińska PolaJOKER DANCE - Wrocław3 (+2)232
3.Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
LATINA - Wolsztyn
Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA - Wolsztyn9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baran Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran EmiliaBaran EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
2.Baran Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran MałgorzataBaran MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra8 (+2)281
3.Mieczkowska Maja
IGLICA - Wrocław
Mieczkowska MajaMieczkowska MajaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
4.Krzyżosiak Joanna
MARGO - Leszno
Krzyżosiak JoannaKrzyżosiak JoannaMARGO - Leszno4 (+1)142
5.Lavreha Yaroslav
IGLICA - Wrocław
Lavreha YaroslavLavreha YaroslavIGLICA - Wrocław1 (+1)112
6.Rybarczyk Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Rybarczyk LenaRybarczyk LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prusak Julia
ATUT - Kalisz
Prusak JuliaPrusak JuliaATUT - Kalisz6 (+2)261
2.Shapovalova Iryna
IGLICA - Wrocław
Shapovalova IrynaShapovalova IrynaIGLICA - Wrocław1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hlyniuk Sofia
SAKUN DANCE - Wrocław
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+1)141
2.Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Nawarecka HelenaNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław0 02
3.Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Siroshtan AlisaSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Smoleń Zuzanna
Banach KrzysztofSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Uretii Davyd
Grudzińska Nel
JOKER DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Grudzińska Nel
Uretii DavydGrudzińska NelJOKER DANCE - Wrocław3 33
4.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 04

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Piłat Aleksander
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Sinicka Julia
Piłat AleksanderSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Sambor Wojciech
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Gerber Barbara
Sambor WojciechGerber Barbara4STEP - Siechnice0 02
3.Kobiałka Alan
Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kobiałka Alan
Kostiuk Mariana
Kobiałka AlanKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław4 43

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
TAKT - Legnica
Wojtasik Wojtek
Wigdorczyk Marta
Wojtasik WojtekWigdorczyk MartaTAKT - Legnica7 (+2)271
2.Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
TAKT - Legnica
Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT - Legnica10 (+2)2102
3.Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
Wcisło JakubFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko E (+1)1E1
2.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań4 (+1)142
3.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław E (+1)1E3
4.Pociecha Iwo
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Frania Dominika
Pociecha IwoFrania Dominika4STEP - Siechnice4 (+1)144
5.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
ROYAL DANCE - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaROYAL DANCE - Szczecin3 35
6.Kosiński Antoni
Kryla Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Kryla Emilia
Kosiński AntoniKryla EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra3 36
7.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz0 07
8.Jaworski Marcel
Mikulska Milena
IGLICA - Wrocław
Jaworski Marcel
Mikulska Milena
Jaworski MarcelMikulska MilenaIGLICA - Wrocław0 08
9.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław1 19

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mijal Henryk
Wiechecka Maja
DANCECLUB - Szczecin
Mijal Henryk
Wiechecka Maja
Mijal HenrykWiechecka MajaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)151
2.Solecki Wojciech
Smolara Aleksandra
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Smolara Aleksandra
Solecki WojciechSmolara Aleksandra4STEP - Siechnice0 02

 

BLOK 3, rejestracja 14 00 - 14 30, start: 15 00

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izabela Dzwonek
INSPIRACJA - Wrocław
Izabela DzwonekIzabela DzwonekINSPIRACJA - Wrocław12 Izabela Dzwonek - G (+2)212Izabela Dzwonek - G1
2.Maicher Emilia
ESENS - Wrocław
Maicher EmiliaMaicher EmiliaESENS - Wrocław6 (+2)261
3.Mardyła Hanna
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Mardyła HannaMardyła HannaCIEŚLAK - Jelenia Góra12 Mardyła Hanna - G (+2)212Mardyła Hanna - G1
4.Sałacińska Liliana
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Sałacińska LilianaSałacińska LilianaCIEŚLAK - Jelenia Góra13 Sałacińska Liliana - G (+2)213Sałacińska Liliana - G1
5.Kłusek Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Kłusek MariaKłusek MariaINSPIRACJA - Wrocław11 (+1)1112
6.Mangan Patrick
Viva Dance Łódź
Mangan PatrickMangan PatrickViva Dance Łódź8 (+1)182
7.Nowakowska Maria
FRASZKA - Kamienna Góra
Nowakowska MariaNowakowska MariaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)122

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stalińska Agata
IGLICA - Wrocław
Stalińska AgataStalińska AgataIGLICA - Wrocław8 (+2)281
2.Surmacz Joanna
KTT Dziupla - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaKTT Dziupla - Poznań13 Surmacz Joanna - F (+2)213Surmacz Joanna - F2
3.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn13 Warchalewska Milena - F (+2)213Warchalewska Milena - F2
4.Krawczyk Alicja
TAKT - Legnica
Krawczyk AlicjaKrawczyk AlicjaTAKT - Legnica6 (+1)163
5.Pieprz Aleksandra
ESENS - Wrocław
Pieprz AleksandraPieprz AleksandraESENS - Wrocław4 (+1)143
6.Seliadzevskaya Vera
SAKUN DANCE - Wrocław
Seliadzevskaya VeraSeliadzevskaya VeraSAKUN DANCE - Wrocław2 (+1)123

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław10 (+2)2101
2.Walachowska Natasza
MARGO - Leszno
Walachowska NataszaWalachowska NataszaMARGO - Leszno2 (+1)122

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź6 (+1)161
2.Emilsen Lilianna
CLASSIC - Warszawa
Emilsen LiliannaEmilsen LiliannaCLASSIC - Warszawa1 12
3.Król Julia
KTT Dziupla - Poznań
Król JuliaKról JuliaKTT Dziupla - Poznań0 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice4 (+1)141
2.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława3 32

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
SAKUN DANCE - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+1)141
2.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław3 32

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
KTT Dziupla - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaKTT Dziupla - Poznań6 (+1)161
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra4 42
3.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C1
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław C (+1)1C2
3.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)143
4.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław2 24
5.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław0 05
6.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań6 66

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław5 (+1)151
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
KTT Dziupla - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaKTT Dziupla - Poznań7 (+1)172
3.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław1 13
4.Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Dominiczak Aleksandra
Lipski JakubDominiczak AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 04
5.Banasiak Tomasz
Sztela Julia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Banasiak Tomasz
Sztela Julia
Banasiak TomaszSztela JuliaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 25

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+1)141
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów0 02
3.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 (+1)171
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław0 02
3.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów3 33

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
Pawlik MikołajSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn D (+1)1D1
2.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań D (+1)1D2
3.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
4.Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
Tyczkowski OliwierKoko MartynaAMETYST - Lubań3 (+1)134
5.Trocha Jonasz
Panowska Katarzyna
ISKRA - Wrocław
Trocha Jonasz
Panowska Katarzyna
Trocha JonaszPanowska KatarzynaISKRA - Wrocław3 35
6.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 06
7.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 07
8.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów6 (+1)161
2.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań D (+1)1D2
3.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów6 (+1)163
4.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)154
5.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Dancers United - WARSZAWA
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska JuliaDancers United - WARSZAWA1 15
6.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno1 16
7.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław6 67
8.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)171
2.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)143
4.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław C (+1)1C4
5.Rachwalik Michał
Nowara Lena
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Nowara Lena
Rachwalik MichałNowara Lena4STEP - Siechnice4 45
6.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów1 16
7.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
Musiichuk YevheniiBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław0 08
9.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 09

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław7 (+1)171
2.Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Marczewski Tymoteusz
Kapuścik Apolonia
Marczewski TymoteuszKapuścik ApoloniaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec5 (+1)152
3.Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Musiichuk Yevhenii
Blachnicka Michalina
Musiichuk YevheniiBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)143
4.Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
ATUT - Kalisz
Lewicki Wiktor
Berehova Karyna
Lewicki WiktorBerehova KarynaATUT - Kalisz1 (+1)114
5.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin1 15
6.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław1 16
7.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra0 07
8.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 28
9.Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
AMETYST - Lubań
Tyczkowski Oliwier
Koko Martyna
Tyczkowski OliwierKoko MartynaAMETYST - Lubań1 19

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań B (+1)1B1
2.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin3 (+1)132
3.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno4 43
4.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno6 64

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Marzec Zuzanna
Marzec TomaszMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B1
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard3 (+1)132
3.Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
INES - Wrocław
Berdzik Paweł
Śnieżek Julia
Berdzik PawełŚnieżek JuliaINES - Wrocław1 13
4.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno3 34

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0