OTTT - Andrzejki 2023

2023-11-25 Prusice, BAS DANCE - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANY!!!!

Prosimy o zapoznanie się z nowym PROGRAMEM TURNIEJU !!!

Otwarcie obiektu dla uczestników 9:30

BLOK 1, rejestracja 9 30 - 10 30, start: 11 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 20

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Baranowski Igor
Lach Marianna
PM - Lubin
Baranowski Igor
Lach Marianna
Baranowski IgorLach MariannaPM - Lubin
2.Bałdyga Paul
Jezierska Joanna
PM - Lubin
Bałdyga Paul
Jezierska Joanna
Bałdyga PaulJezierska JoannaPM - Lubin
3.Chudzinski Szczepan
Herbut Amelia
PM - Lubin
Chudzinski Szczepan
Herbut Amelia
Chudzinski SzczepanHerbut AmeliaPM - Lubin
4.Dzierżawski Maksymilian
Zakowicz Martyna
PM - Lubin
Dzierżawski Maksymilian
Zakowicz Martyna
Dzierżawski MaksymilianZakowicz MartynaPM - Lubin
5.Eperlein Emilia
Talko Adrianna
JOKER DANCE - Wrocław
Eperlein Emilia
Talko Adrianna
Eperlein EmiliaTalko AdriannaJOKER DANCE - Wrocław
6.Franczak Marcel
Zielińska Lena
PM - Lubin
Franczak Marcel
Zielińska Lena
Franczak MarcelZielińska LenaPM - Lubin
7.Grzeszczuk Władysław
Fedorska Marta
PM - Lubin
Grzeszczuk Władysław
Fedorska Marta
Grzeszczuk WładysławFedorska MartaPM - Lubin
8.Jankowski Mikołaj
Dygdałowicz Nadia
PM - Lubin
Jankowski Mikołaj
Dygdałowicz Nadia
Jankowski MikołajDygdałowicz NadiaPM - Lubin
9.Kielan Stanisław
Czajka Liliana
PM - Lubin
Kielan Stanisław
Czajka Liliana
Kielan StanisławCzajka LilianaPM - Lubin
10.Konior Krzysztof
Toborek Anna
PM - Lubin
Konior Krzysztof
Toborek Anna
Konior KrzysztofToborek AnnaPM - Lubin
11.Kornata Piotr
Kasprzyszak Anna
PM - Lubin
Kornata Piotr
Kasprzyszak Anna
Kornata PiotrKasprzyszak AnnaPM - Lubin
12.Kozar Oliwier
Kowalska Zuzanna
PM - Lubin
Kozar Oliwier
Kowalska Zuzanna
Kozar OliwierKowalska ZuzannaPM - Lubin
13.Madej Vanessa
Djobo Nadia
PM - Lubin
Madej Vanessa
Djobo Nadia
Madej VanessaDjobo NadiaPM - Lubin
14.Mazur Szymon
Wróbel Klaudia
PM - Lubin
Mazur Szymon
Wróbel Klaudia
Mazur SzymonWróbel KlaudiaPM - Lubin
15.Michalski Grzegorz
Czupryn Matylda
PM - Lubin
Michalski Grzegorz
Czupryn Matylda
Michalski GrzegorzCzupryn MatyldaPM - Lubin
16.Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
JOKER DANCE - Wrocław
Ostrowski Tymon
Sikora Emilia
Ostrowski TymonSikora EmiliaJOKER DANCE - Wrocław
17.Sabrański Karol
Dychała Nikola
PM - Lubin
Sabrański Karol
Dychała Nikola
Sabrański KarolDychała NikolaPM - Lubin
18.Tyranowicz Wojciech
Falenta Aleksandra
PM - Lubin
Tyranowicz Wojciech
Falenta Aleksandra
Tyranowicz WojciechFalenta AleksandraPM - Lubin
19.Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
INSPIRACJA - Wrocław
Wasiela Kazimierz
Kubiak Nina
Wasiela KazimierzKubiak NinaINSPIRACJA - Wrocław
20.Łada Antoni
Zdobylak Natalka
PM - Lubin
Łada Antoni
Zdobylak Natalka
Łada AntoniZdobylak NatalkaPM - Lubin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 9

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Ancygier Wojciech
Oziębłowska Zuzia
PM - Lubin
Ancygier Wojciech
Oziębłowska Zuzia
Ancygier WojciechOziębłowska ZuziaPM - Lubin
2.Kałuża Konrad
Zienkiewicz Natalia
PM - Lubin
Kałuża Konrad
Zienkiewicz Natalia
Kałuża KonradZienkiewicz NataliaPM - Lubin
3.Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
PM - Lubin
Kowalczuk Piotr
Małkowska Julia
Kowalczuk PiotrMałkowska JuliaPM - Lubin
4.Lenarcik Szymon
Skrzątek Maja
PM - Lubin
Lenarcik Szymon
Skrzątek Maja
Lenarcik SzymonSkrzątek MajaPM - Lubin
5.Mikołajewski Adrian
Jaworska Julia
PM - Lubin
Mikołajewski Adrian
Jaworska Julia
Mikołajewski AdrianJaworska JuliaPM - Lubin
6.Myrda Maksymilian
Miernicka Zofia
PM - Lubin
Myrda Maksymilian
Miernicka Zofia
Myrda MaksymilianMiernicka ZofiaPM - Lubin
7.Rozniatowski Gabriel
Pencarska Ula
PM - Lubin
Rozniatowski Gabriel
Pencarska Ula
Rozniatowski GabrielPencarska UlaPM - Lubin
8.Strychalski Robert
Wróblewska Karolina
PM - Lubin
Strychalski Robert
Wróblewska Karolina
Strychalski RobertWróblewska KarolinaPM - Lubin
9.Trafidło Igor
Koman Lena
PM - Lubin
Trafidło Igor
Koman Lena
Trafidło IgorKoman LenaPM - Lubin

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gulcz Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Gulcz KorneliaGulcz KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra11 (+2)2111
2.Ilnicka Barbara
IGLICA - Wrocław
Ilnicka BarbaraIlnicka BarbaraIGLICA - Wrocław4 (+2)241
3.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki11 (+2)2111
4.Sejud Gabriela
TAKT - Legnica
Sejud GabrielaSejud GabrielaTAKT - Legnica12 Sejud Gabriela - G (+2)212Sejud Gabriela - G1
5.Sejud Zofia
TAKT - Legnica
Sejud ZofiaSejud ZofiaTAKT - Legnica9 (+2)291
6.Shapovalova Iryna
IGLICA - Wrocław
Shapovalova IrynaShapovalova IrynaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
7.Szczypka Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczypka EmiliaSzczypka EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra12 Szczypka Emilia - G (+2)212Szczypka Emilia - G1
8.Dobrzeniecka Eliza
ALEX - Żagań
Dobrzeniecka ElizaDobrzeniecka ElizaALEX - Żagań10 (+1)1102
9.Kuta Julia
ALEX - Żagań
Kuta JuliaKuta JuliaALEX - Żagań3 (+1)132
10.Niżniowska Zofia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowska ZofiaNiżniowska ZofiaART OF DANCE - Krotoszyn12 Niżniowska Zofia - G (+1)112Niżniowska Zofia - G2
11.Stachowiak Maja
MARGO - Leszno
Stachowiak MajaStachowiak MajaMARGO - Leszno3 (+1)132
12.Syromiatnikova Natalia
IGLICA - Wrocław
Syromiatnikova NataliaSyromiatnikova NataliaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
13.Wrobel Vincent
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Wrobel VincentWrobel VincentDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno10 (+2)2102
3.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno6 (+2)262
4.Prusak Julia
ATUT - Kalisz
Prusak JuliaPrusak JuliaATUT - Kalisz2 (+1)123
5.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)163
6.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań6 (+1)163

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krawczyk Alicja
TAKT - Legnica
Krawczyk AlicjaKrawczyk AlicjaTAKT - Legnica11 (+2)2111
2.Czyrwony Pola
KS DANCE MIX - Deszczno
Czyrwony PolaCzyrwony PolaKS DANCE MIX - Deszczno8 (+1)182

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tytyk Angelina
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Tytyk AngelinaTytyk AngelinaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra6 (+2)261
2.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn9 (+1)192
3.Stalińska Agata
IGLICA - Wrocław
Stalińska AgataStalińska AgataIGLICA - Wrocław-2 (-1)-1-2

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
JOKER DANCE - Wrocław
Cieślak Bartosz
Grudzińska Nel
Cieślak BartoszGrudzińska NelJOKER DANCE - Wrocław2 (+2)221
2.Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
Semczyszyn BartoszRessel PolaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Haber Wiktor
Grudzińska Pola
JOKER DANCE - Wrocław
Haber Wiktor
Grudzińska Pola
Haber WiktorGrudzińska PolaJOKER DANCE - Wrocław1 (+1)112

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
TAKT - Legnica
Szczepanik Paweł
Kijanka Anna
Szczepanik PawełKijanka AnnaTAKT - Legnica G (+2)2G1
2.Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Wcisło Jakub
Fajdek Aleksandra
Wcisło JakubFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław10 (+1)1102

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pilat Matvii
Szuleta Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Pilat Matvii
Szuleta Julia
Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6, 6 (+2)26, 61
2.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan9 (+2)292
3.Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba MagdalenaPluta AdrianART OF DANCE - Krotoszyn6, 6 (+1)16, 63

 

BLOK 2, rejestracja 13 30 - 14 30, start: 15 00

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz2 (+1)122
3.Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk DagmaraBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143
4.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan0 05
6.Rosiak Urszula
AnaDens Łódź
Rosiak UrszulaRosiak UrszulaAnaDens Łódź0 06
7.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań0 07

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kula Maciej
Harcej Nikola
All About - Szczecin
Kula Maciej
Harcej Nikola
Kula MaciejHarcej NikolaAll About - Szczecin11 (+2)2111
2.Liberda Adam
Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Liberda Adam
Małecka Klara
Liberda AdamMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Janczak Oskar
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Janczak Oskar
Kordus Alicja
Janczak OskarKordus Alicja4STEP - Siechnice10 (+2)2102
4.Skubiński Lucjusz
Makarska Maja
TAKT - Legnica
Skubiński Lucjusz
Makarska Maja
Skubiński LucjuszMakarska MajaTAKT - Legnica8 (+2)282
5.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
SAKUN DANCE - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaSAKUN DANCE - Wrocław4 (+1)143
6.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław9 (+1)193
7.Michalak Adam
Jamszoł Marta
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak Adam
Jamszoł Marta
Michalak AdamJamszoł MartaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz10, 10 (+1)110, 103
8.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno8 (+1)183

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki E (+1)1E1
2.Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski WiktorStefankiewicz JuliaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)142
3.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław0 04

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław2 (+1)121
2.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław4 42

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn E (+1)1E1
2.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów3 32

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 0

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
ART DANCE Poznań
Czyżnielewski Kamil
Czyżnielewska Agata
Czyżnielewski KamilCzyżnielewska AgataART DANCE Poznań1 (+1)111
2.Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
OSCAR DANCE - Pozanń
Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
Sobierak ArturLeciejewska JustynaOSCAR DANCE - Pozanń0 02

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
OSCAR DANCE - Pozanń
Sobierak Artur
Leciejewska Justyna
Sobierak ArturLeciejewska JustynaOSCAR DANCE - Pozanń

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
IMPULS - Prochowice
Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
Jabłoński EugeniuszJabłońska AnnaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
3.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 23
4.Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
DIAMENT - Wrocław
Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT - Wrocław

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Leśniak Marek
Leśniak Violetta
RÓŻA - Olesno
Leśniak Marek
Leśniak Violetta
Leśniak MarekLeśniak ViolettaRÓŻA - Olesno2 22
3.Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
IMPULS - Prochowice
Jabłoński Eugeniusz
Jabłońska Anna
Jabłoński EugeniuszJabłońska AnnaIMPULS - Prochowice0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Bugno Michał
Majewicz Dorota
INES - Wrocław
Bugno Michał
Majewicz Dorota
Bugno MichałMajewicz DorotaINES - Wrocław3 32

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław6 (+1)161
2.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 03
4.Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
SAKUN DANCE - Wrocław
Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
Bochan WładysławKonovalova MarharytaSAKUN DANCE - Wrocław5 5

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław6 (+1)161
2.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław D (+1)1D2
3.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra4 43
4.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 04
5.Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
SAKUN DANCE - Wrocław
Bochan Władysław
Konovalova Marharyta
Bochan WładysławKonovalova MarharytaSAKUN DANCE - Wrocław5 5

30+ (Senior 1) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław2 (+1)121
2.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
ART DANCE Poznań
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj MagdalenaART DANCE Poznań2 22
3.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 13

30+ (Senior 1) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rapacz Szymon
Rapacz Karina
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz Szymon
Rapacz Karina
Rapacz SzymonRapacz KarinaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 (+1)131
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice0 02

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
ESENS - Wrocław
Morawski Ireneusz
Kłodnicka Agnieszka
Morawski IreneuszKłodnicka AgnieszkaESENS - Wrocław3 (+1)131
2.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice3 32
3.Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
ART DANCE Poznań
Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka PiotrPawlak WiesławaART DANCE Poznań6 63