Festiwal Tańca

2023-11-04 Rydzyna, MARGO - Leszno


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA! ZMIANY W PROGRAMIE
Bardzo proszę o uważne zapoznanie się ze zmianami. Otwarcie hali 8 30
Turniej zostanie rozegrany w 3 blokach:
I blok godz. 10.00
II blok godz. 13.00
III blok godz. 18.00
Opłaty startowe płatne na konto. Szczegóły w regulaminie.
Dodano kategorie do 9H i do 9G w trzecim bloku.
Bardzo prosimy sprawdzić zabezpieczenia obcasów, musimy sprawdzić przed wejściem na parkiet(wymóg hali sportowej).

BLOK 1, rejestracja 9:00 - 9.30, próba parkietu 9.00 ÷ 9.45, start: 10.00

Równolegle zostaną rozegrane konkurencje 14-15 F i 14-15 F solo i 12-15 G solo i 12-13 F solo.


10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Markowski Antoni
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Charciarek Jagoda
Markowski AntoniCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
2.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan7 (+2)272
3.Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba MagdalenaPluta AdrianART OF DANCE - Krotoszyn5, 5 (+1)15, 53

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barański Alan
Mania Kamila
FILEMON - Szamotuły
Barański Alan
Mania Kamila
Barański AlanMania KamilaFILEMON - Szamotuły

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Małecka Klara
Liberda Adam
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Małecka Klara
Liberda Adam
Małecka KlaraLiberda AdamCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8, 8 (+2)28, 81
2.Jamszoł Marta
Michalak Adam
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jamszoł Marta
Michalak Adam
Jamszoł MartaMichalak AdamCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz5, 5 (+2)25, 52
3.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice8 (+1)183
4.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno6 (+1)163

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski WiktorStefankiewicz JuliaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)131
2.Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Grzeszczyszyn Lena
Stefaniak DawidGrzeszczyszyn LenaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)132
3.Sidzina Tymon
Piec Barbara
DANCECLUB - Szczecin
Sidzina Tymon
Piec Barbara
Sidzina TymonPiec BarbaraDANCECLUB - Szczecin3 (+1)133
4.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)134
5.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)115
6.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno0 06
7.Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
LATINA - Wolsztyn
Łabiński Antoni
Kaczmarek Zofia
Łabiński AntoniKaczmarek ZofiaLATINA - Wolsztyn0 07
8.Grotkiewicz Michał
Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Biadalska Nikola
Grotkiewicz MichałBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra1 18
9.Keda Ludmyla
Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda Ludmyla
Plichta Nikodem
Keda LudmylaPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań1, 0 1, 08
10.Sobecki Olivier
Majszak Zofia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Majszak Zofia
Sobecki OlivierMajszak ZofiaLATINA - Wolsztyn0 010
11.Hamrol Kacper
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Jankowska Julia
Hamrol KacperJankowska JuliaOSKAR - Bojadła0 011

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skorupiński Jakub
Wujda Blanka
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Wujda Blanka
Skorupiński JakubWujda BlankaMARGO - Leszno4 (+1)141
2.Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
Przedwojski MikołajNaskręt LauraPOEZJA - Kościan2 (+1)122
3.Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
LATINA - Wolsztyn
Kryś Nataniel
Tomczak Natalia
Kryś NatanielTomczak NataliaLATINA - Wolsztyn3 33
4.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Sobczyk Michał
Nazaruk Magdalena
Sobczyk MichałNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin D (+1)1D1
2.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów1 (+1)112
3.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań2 (+1)123
4.Rutschke Eryk
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Rutschke Eryk
Lasota Paulina Kornelia
Rutschke ErykLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra4 44
5.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna2 25
6.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 16

12-15 (Junior 2 + Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań1 (+1)111
2.Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk DagmaraBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn2 (+1)122
3.Frąckowiak Olga
MARGO - Leszno
Frąckowiak OlgaFrąckowiak OlgaMARGO - Leszno0 03
4.Korgul Dominika
MIURA - Wrocław
Korgul DominikaKorgul DominikaMIURA - Wrocław0 04

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła13 Kuźma Kornelia - F (+2)213Kuźma Kornelia - F1
2.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła9 (+2)292
3.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn8 (+2)282
4.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła4 (+1)143
5.Walachowska Natasza
MARGO - Leszno
Walachowska NataszaWalachowska NataszaMARGO - Leszno1 (+1)113
6.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 (-1)-15

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 - 12.30, próba parkietu 12.15 - 12.45, start: 13.00

Równolegle zostaną rozegrane konkurencje .


Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
ART OF DANCE - Krotoszyn
Ratajczyk Amelia
Rosa Ksawery
Ratajczyk AmeliaRosa KsaweryART OF DANCE - Krotoszyn Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
LATINA - Wolsztyn
Stobienia Karol
Smolarek Lena Maria
Stobienia KarolSmolarek Lena MariaLATINA - Wolsztyn6 (+1)162

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 0

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Volkov Timur
Zbąska Maja
MARGO - Leszno
Volkov Timur
Zbąska Maja
Volkov TimurZbąska MajaMARGO - Leszno3 (+1)131
2.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów4 (+1)142
3.Jankowicz Oskar
Pszonka Laura
GRACJA - Zielona Góra
Jankowicz Oskar
Pszonka Laura
Jankowicz OskarPszonka LauraGRACJA - Zielona Góra2 (+1)123
4.Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Honcharova Vasilisa
Landyszkowski MiłoszHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn1 15
6.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn0 06
7.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów1 (-1)-11

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów7 (+1)171
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 22
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 03

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław3 (+1)131
2.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 02

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
Pawlik MikołajSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn E (+1)1E1
2.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław1 12
3.Sauchyk Anton
Zhydkikh Yuliya
DANCE IMPERIUM - Poznań
Sauchyk Anton
Zhydkikh Yuliya
Sauchyk AntonZhydkikh YuliyaDANCE IMPERIUM - Poznań0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)141
2.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań4 42
3.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów4 43

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów5 (+1)152
3.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 04
5.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław6 (+1)162
3.Bober Grzegorz
Lamla Karolina
ANIMA DANZA - Głogów
Bober Grzegorz
Lamla Karolina
Bober GrzegorzLamla KarolinaANIMA DANZA - Głogów2 (+1)123
4.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 04
5.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
DENSO - Wrocław
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska JuliaDENSO - Wrocław0 05
6.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra0 06
7.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno0 07

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna13 Dziembowska Zofia - G (+2)213Dziembowska Zofia - G1
2.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra8 (+2)281
3.Saleta Lena
MARGO - Leszno
Saleta LenaSaleta LenaMARGO - Leszno2 (+2)221
4.Stachowiak Maja
MARGO - Leszno
Stachowiak MajaStachowiak MajaMARGO - Leszno2 (+2)221
5.Bajer Viktoria
MARGO - Leszno
Bajer ViktoriaBajer ViktoriaMARGO - Leszno1 (+1)112
6.Kaźmierczak Iga
MARGO - Leszno
Kaźmierczak IgaKaźmierczak IgaMARGO - Leszno1 (+1)112
7.Krzyżosiak Joanna
MARGO - Leszno
Krzyżosiak JoannaKrzyżosiak JoannaMARGO - Leszno1 (+1)112
8.Januszek Michalina
ALEX - Żagań
Januszek MichalinaJanuszek MichalinaALEX - Żagań7 (-1)-17

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno6 (+2)261
2.Jaworski Marcel
IGLICA - Wrocław
Jaworski MarcelJaworski MarcelIGLICA - Wrocław11 (+2)2111
3.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno13 Górczak Julia - F (+2)213Górczak Julia - F2
4.Jakubiak Lena
POEZJA - Kościan
Jakubiak LenaJakubiak LenaPOEZJA - Kościan10 (+2)2102
5.Sobasik Zofia
MARGO - Leszno
Sobasik ZofiaSobasik ZofiaMARGO - Leszno2 (+2)222
6.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno4 (+1)143
7.Skwarcz-Siedliński Adam
LATINA - Wolsztyn
Skwarcz-Siedliński AdamSkwarcz-Siedliński AdamLATINA - Wolsztyn1 (+1)113
8.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno3 (+1)133
9.Warchalewska Milena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Warchalewska MilenaWarchalewska MilenaART OF DANCE - Krotoszyn5 (+1)153

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)121
2.Domańska Hania
AMETYST - Lubań
Domańska HaniaDomańska HaniaAMETYST - Lubań2 22
3.Stroińska Joanna
DZIUPLA - Poznań
Stroińska JoannaStroińska JoannaDZIUPLA - Poznań0 03

 

BLOK 3, rejestracja 17:00÷17:30, próba parkietu 17.00÷17.45, start: 18:00

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów7 (+1)171
2.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno3 (+1)132
3.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra0 03
4.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)111
2.Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
MARGO - Leszno
Zawiślak Jakub
Budzińska Urszula
Zawiślak JakubBudzińska UrszulaMARGO - Leszno4 (+1)142
3.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów3 33
4.Obiora Damian
Mocek Maja
MARGO - Leszno
Obiora Damian
Mocek Maja
Obiora DamianMocek MajaMARGO - Leszno1 14

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gorwa Konrad
Sobasik Julia
MARGO - Leszno
Gorwa Konrad
Sobasik Julia
Gorwa KonradSobasik JuliaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
ANIMA DANZA - Głogów
Wójcik Samuel
Tarejło Aleksandra
Wójcik SamuelTarejło AleksandraANIMA DANZA - Głogów1 12
3.Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
Palamarchuk IlliaKłobus ZuzannaKS DANCE MIX - Deszczno1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
MIURA - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik DariuszLeszkowicz KingaMIURA - Wrocław1 (+1)112
3.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań3 33
4.Wąsik Jakub
Witczak Paulina
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wąsik Jakub
Witczak Paulina
Wąsik JakubWitczak PaulinaDANCE IMPERIUM - Poznań4 44

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno1 (+1)111
2.Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
MIURA - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik DariuszLeszkowicz KingaMIURA - Wrocław6 (+1)162
3.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań6 63
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań6 64
5.Wąsik Jakub
Witczak Paulina
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wąsik Jakub
Witczak Paulina
Wąsik JakubWitczak PaulinaDANCE IMPERIUM - Poznań4 45

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 (+1)151
2.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra6 62
3.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA9 93

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
Tonder ŁukaszSlavych YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań8 (+1)182
3.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra7 73
4.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały4 44
5.Walczak Kacper
Paroń Klaudia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Paroń Klaudia
Walczak KacperParoń KlaudiaLORENZO - Gaj Mały2 25

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno8 (+1)181
2.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań10 103

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań11 (+1)1111
2.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław12 (+1)1122
3.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań10 (+1)1103
4.Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA - Wrocław1 (+1)114
5.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno7 75
6.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra7 76
7.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań11 117
8.Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
MIURA - Wrocław
Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
Studnicki PatrykKimliczko MartaMIURA - Wrocław8 88