OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA O MISTRZOSTWO KRAKOWA

2024-05-26 Kraków / Kolna, SALTATIO


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA ZMIANA GODZIN ROZPOCZĘCIA BLOKÓW ORAZ ZMIANA KATEGORII W BLOKACH-PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ.

I BLOK 10:00 - 10-11 F, 12-13 F, 13-13 E, 14-15 E SOLO, 12-13 F SOLO, 12-13 E SOLO, pow. 15 E SOLO STANDARD

II BLOK 12:30 - 14-15 F, 14-15 E, 14-15 D, pow. 15 F, pow. 15 E, pow. 15 D SOLO

III BLOK 15:30 - pow. 15 D, pow. 15 C, pow. 15 B, pow. 15 A

BLOK 1, rejestracja 9:00 – 9:30, próba parkietu 9:15-9:45, start: 10:00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łabędź Michał
Turbak Joanna
M-TEAM - Kraków
Łabędź Michał
Turbak Joanna
Łabędź MichałTurbak JoannaM-TEAM - Kraków2 (+1)121
2.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała1, 1 1, 12

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno3 (+1)131
2.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków E (+1)1E2
3.Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
Smirnov MihailUkrainets-Krachetova ZlataIMPERIA - Kraków E (+1)1E3
4.Chwała Hubert
Duda Aurelia
JUST DANCE Wieliczka
Chwała Hubert
Duda Aurelia
Chwała HubertDuda AureliaJUST DANCE Wieliczka1 14
5.Cepil Wiktor
Kusia Eliza
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Kusia Eliza
Cepil WiktorKusia ElizaEVOLUTION - Kraków3 35
6.Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
THOMAS DANCE - Kraków
Słaby Maksymilian
Hebda Kamila
Słaby MaksymilianHebda KamilaTHOMAS DANCE - Kraków3 36
7.Naleziński Szymon
Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Tarnów
Naleziński Szymon
Błyskal Wiktoria
Naleziński SzymonBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Tarnów0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała5, 5 (+1)15, 51
2.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik4 42

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Gabriela
THOMAS DANCE - Kraków
Malec GabrielaMalec GabrielaTHOMAS DANCE - Kraków8 (+1)181
2.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec9 Miller Nikola - D (+1)19Miller Nikola - D2
3.Żwilinkowska Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żwilinkowska AmeliaŻwilinkowska AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 Żwilinkowska Amelia - D (+1)19Żwilinkowska Amelia - D3
4.Nowak Jagoda
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Nowak JagodaNowak JagodaMARENGO - Dąbrowa Górnicza2 24
5.Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Wach IwonaWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków0 06
7.Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Olbrot NataliaOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków1 17

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Turbak Alicja
M-TEAM - Kraków
Turbak AlicjaTurbak AlicjaM-TEAM - Kraków7 Turbak Alicja - E (+1)17Turbak Alicja - E1
2.Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Małachowska MiraMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno2 (+1)122
3.Olbrot Julia
IMPERIA - Kraków
Olbrot JuliaOlbrot JuliaIMPERIA - Kraków1 (+1)113
4.Wojciechowska Marcelina
THOMAS DANCE - Kraków
Wojciechowska MarcelinaWojciechowska MarcelinaTHOMAS DANCE - Kraków1 14
5.Arendowska Dominika
AXIS - Nowy Sącz
Arendowska DominikaArendowska DominikaAXIS - Nowy Sącz0 05
6.Sieprawski Aleksander
ST Iluzja Trzebinia
Sieprawski AleksanderSieprawski AleksanderST Iluzja Trzebinia0 06
7.Dzień Alicja
THOMAS DANCE - Kraków
Dzień AlicjaDzień AlicjaTHOMAS DANCE - Kraków0 07

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ledzińska Oliwia
THOMAS DANCE - Kraków
Ledzińska OliwiaLedzińska OliwiaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Krzempek Anna
GALA - Mielec
Krzempek AnnaKrzempek AnnaGALA - Mielec1 (+1)112
3.Różańska Łucja
4STEP - Siechnice
Różańska ŁucjaRóżańska Łucja4STEP - Siechnice1 13
4.Urjasz Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Urjasz WiktoriaUrjasz WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków0 04
5.Sztaba Patrycja
M-TEAM - Kraków
Sztaba PatrycjaSztaba PatrycjaM-TEAM - Kraków0 05

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów9 Cieniek Aleksandra - D (+1)19Cieniek Aleksandra - D1
2.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec4 42
3.Winczewska Wioletta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Winczewska WiolettaWinczewska WiolettaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 03

 

BLOK 2, rejestracja 11:30– 12:00, próba parkietu 11:45– 12:15, start: 12:30

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jajkiewicz Kamila
ELIDA - Mielec
Jajkiewicz KamilaJajkiewicz KamilaELIDA - Mielec

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
JUST DANCE Wieliczka
Chmiel Piotr
Brzegowy Magdalena
Chmiel PiotrBrzegowy MagdalenaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)131
2.Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
EVOLUTION - Kraków
Fijałkowski Franciszek
Andruszko Dorota
Fijałkowski FranciszekAndruszko DorotaEVOLUTION - Kraków2 (+1)122
3.Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
Zieliński MaciejKrólik WiktoriaKICK - Kielce4 (+1)143
4.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków2 24
5.Tyl Bartosz
Grześ Amelia
M-TEAM - Kraków
Tyl Bartosz
Grześ Amelia
Tyl BartoszGrześ AmeliaM-TEAM - Kraków1 15
6.Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dąbrowski Dominik
Smoter Oliwia
Dąbrowski DominikSmoter OliwiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 06
7.Capik Tomasz
Kot Wiktoria
THOMAS DANCE - Kraków
Capik Tomasz
Kot Wiktoria
Capik TomaszKot WiktoriaTHOMAS DANCE - Kraków3 37

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Czajka Maciej
Strzałkowska Jessica
Czajka MaciejStrzałkowska JessicaKUŹNIA TAŃCA - Kraków E (+1)1E1
2.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec3 32
3.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków0 03

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zięba Oskar
Zięba Amelia
ELIDA - Mielec
Zięba Oskar
Zięba Amelia
Zięba OskarZięba AmeliaELIDA - Mielec4 (+1)141
2.Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
INFINITY - Kraków
Ignatowicz Jan
Ignatowicz Anna
Ignatowicz JanIgnatowicz AnnaINFINITY - Kraków1 (+1)112
3.Bert Michal
Guzik Wiktoria
INFINITY - Kraków
Bert Michal
Guzik Wiktoria
Bert MichalGuzik WiktoriaINFINITY - Kraków0 03
4.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków1 14
5.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik1 15

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zawiślak Łukasz
Kusy Kamila
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zawiślak Łukasz
Kusy Kamila
Zawiślak ŁukaszKusy KamilaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Michalski Paweł
Zyguła Marta
SEMPRE - Kraków
Michalski Paweł
Zyguła Marta
Michalski PawełZyguła MartaSEMPRE - Kraków E (+1)1E2
3.Przetak Radosław
Wycisk Hanna
RONDO - Rybnik
Przetak Radosław
Wycisk Hanna
Przetak RadosławWycisk HannaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków0 04
5.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz4 45
6.Sowa Kacper
Świętek Nikola
SKT Regis Bochnia
Sowa Kacper
Świętek Nikola
Sowa KacperŚwiętek NikolaSKT Regis Bochnia0 06
7.Tabor Filip
Chrobak Karolina
SKT Regis Bochnia
Tabor Filip
Chrobak Karolina
Tabor FilipChrobak KarolinaSKT Regis Bochnia0 07

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ6 (+1)161
2.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów2 (+1)122
3.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków2 (+1)123
4.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków1 14
5.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN0 05
6.Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
Łazarczyk GabrielŻołnierczyk JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 66
7.Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
AXIS - Nowy Sącz
Gomułka Jakub
Musiał Zuzanna
Gomułka JakubMusiał ZuzannaAXIS - Nowy Sącz0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Rogala Rajan
Skórnicka Aleksandra
Rogala RajanSkórnicka AleksandraIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów D (+1)1D2
3.Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Żołnierczyk Joanna
Łazarczyk GabrielŻołnierczyk JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)163
4.Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
SEMPRE - Kraków
Gałek Albert
Pokachailo Anastasiia
Gałek AlbertPokachailo AnastasiiaSEMPRE - Kraków D (+1)1D4
5.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN3 35
6.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2 26
7.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków1 17
8.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław3 38

16+ (Powyżej 15) D ST Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieniek Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Cieniek AleksandraCieniek AleksandraAKSEL - Rzeszów1 (+1)111
2.Mularz Olga
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Mularz OlgaMularz OlgaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 (+1)112
3.Rowińska Lidia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rowińska LidiaRowińska LidiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 13
4.Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gawlik MałgorzataGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

16+ (Powyżej 15) D LA Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winczewska Wioletta
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Winczewska WiolettaWinczewska WiolettaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)111
2.Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Gawlik MałgorzataGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków C (+1)1C1
2.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów7 (+1)174
5.Rachtan Igor
Gubas Nadia
TEAM - Ornontowice
Rachtan Igor
Gubas Nadia
Rachtan IgorGubas NadiaTEAM - Ornontowice7 75
6.Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
IMPERIA - Kraków
Myciński Alex
Grzywnowicz Natasza
Myciński AlexGrzywnowicz NataszaIMPERIA - Kraków0 06
7.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza1 17
8.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków-1 -18
9.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka2 29

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
M-TEAM - Kraków
Kuźma Franciszek
Zaczyńska Laura
Kuźma FranciszekZaczyńska LauraM-TEAM - Kraków4 (+1)141
2.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)142
3.Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Biskup Gracjan
Chmiest Amelia
Biskup GracjanChmiest AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 (+1)143
4.Lorek Dawid
Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Lorek Dawid
Kocot Julia
Lorek DawidKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 44
5.NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Mazur Kalina
NARTYMAU MikhailMazur KalinaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów5 56

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
INFINITY - Kraków
Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
Piskorz PawełMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków1 (+1)113
4.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów3 34
5.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 05
6.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)131
2.Kloz Vitalii
Chmura Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kloz Vitalii
Chmura Kinga
Kloz VitaliiChmura KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)112
3.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)133
4.Filip Tomasz
Nowotarska Jana
AKSEL - Rzeszów
Filip Tomasz
Nowotarska Jana
Filip TomaszNowotarska JanaAKSEL - Rzeszów6 64
5.Kurczab Kamil
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Kurczab Kamil
Habel Anna
Kurczab KamilHabel AnnaKLASA - Tarnów2 25
6.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Ludwig Filip
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Kozłowska Lena
Ludwig FilipKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)112
3.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)193
4.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 (+1)194
5.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno2 25
6.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków0 06
7.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków8 87
8.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 18

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.9 (+1)191
2.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice5 (+1)152
3.Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Jóźwicki Mateusz
Faroń Maja
Jóźwicki MateuszFaroń MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała9 (+1)193
4.Więcek Marcel
Bielec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Bielec Natalia
Więcek MarcelBielec NataliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)174
5.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno9 (+1)195
6.Solcan Emil
Król Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)116
7.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów1 (+1)117
8.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków6 (+1)167
9.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków2 29
10.Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
IMPERIA - Kraków
Sarota Arkadiusz
Szramik Julia
Sarota ArkadiuszSzramik JuliaIMPERIA - Kraków3 310
11.Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
PRESTIGE - Katowice
Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
Gałka MaciejPisarczyk NataliaPRESTIGE - Katowice0 011
12.Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
PERFECT DANCE - Kraków
Nieckarz Michał
Piotrowicz Paulina
Nieckarz MichałPiotrowicz PaulinaPERFECT DANCE - Kraków1 112
13.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 013
14.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 014

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów12 (+1)1121
2.Zmarzły Oskar
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Zmarzły Oskar
Kohut Julia
Zmarzły OskarKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków9 (+1)192
3.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Górny Mateusz
Bazylińska Amelia
Górny MateuszBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków8 (+1)184
5.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 15
6.Bilnik Wojciech
Szmyl Agata
SUKCES - Jaworzno
Bilnik Wojciech
Szmyl Agata
Bilnik WojciechSzmyl AgataSUKCES - Jaworzno7 76
7.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków-1 -17
8.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków0 08
9.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków0 09

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Jakubik Nataniel
Ogonowska Weronika
Jakubik NatanielOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik12 (+1)1121
2.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków6 (+1)162
3.Pabis Maciej
Zaręba Kamila
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pabis Maciej
Zaręba Kamila
Pabis MaciejZaręba KamilaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)183
4.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)134
5.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków9 95
6.Stanek Maciej
Antonova Tetiana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Stanek Maciej
Antonova Tetiana
Stanek MaciejAntonova TetianaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 26
7.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 17
8.Zabłotny Ernest
Sioła Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zabłotny Ernest
Sioła Oliwia
Zabłotny ErnestSioła OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 28
9.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 11