Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego LIDER

2023-12-17 Lublin, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Otwarcie hali godz 7.45!

Zmieniono godz rozpoczęcia bloku II I III. Prosimy o zapoznanie z programem.

Zapraszamy do zapisów na fryzury i makijaże na stoisko Mania Stylist.
Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 783017992 lub na instagramie: @mania_stylist.

Dodano kat 14-15 F.

Dodatkowe zgłoszenia par/solistów tel SMS 667085241

BLOK 1, rejestracja 08:00-08:30, próba parkietu 08:30-08:45, start: 09:00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 33

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałabuch Pola
ZAMEK - Lublin
Bałabuch PolaBałabuch PolaZAMEK - Lublin4 (+1)14
2.Buzian Pola
LIDER - Lublin
Buzian PolaBuzian PolaLIDER - Lublin7 Buzian Pola - H (+1)17Buzian Pola - H
3.Bąk Oliwia
DanceFlow - Lublin
Bąk OliwiaBąk OliwiaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
4.Charamut Sandra
ZAMEK - Lublin
Charamut SandraCharamut SandraZAMEK - Lublin4 (+1)14
5.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin11 Drozd Katarzyna - H (+1)111Drozd Katarzyna - H
6.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin4 (+1)14
7.Firlej Maja
VENA Studio - Lublin
Firlej MajaFirlej MajaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
8.Hawraj Julia
ZAMEK - Lublin
Hawraj JuliaHawraj JuliaZAMEK - Lublin1 (+1)11
9.Hondra Kalina
ZAMEK - Lublin
Hondra KalinaHondra KalinaZAMEK - Lublin5 (+1)15
10.Ihnatkina Melania
VENA Studio - Lublin
Ihnatkina MelaniaIhnatkina MelaniaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
11.Jaskowska Amelia
JUMP - Janów Lubelski
Jaskowska AmeliaJaskowska AmeliaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
12.Kałdunek Diana
BALANS - Lublin
Kałdunek DianaKałdunek DianaBALANS - Lublin4 Kałdunek Diana - H (+1)14Kałdunek Diana - H
13.Klempka Zuzanna
ZAMEK - Lublin
Klempka ZuzannaKlempka ZuzannaZAMEK - Lublin1 (+1)11
14.Klimaszewska Łucja
VENA Studio - Lublin
Klimaszewska ŁucjaKlimaszewska ŁucjaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
15.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin5 (+1)15
16.Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska MalwinaKozińska MalwinaAXEL - Lublin8 (+1)18
17.Kręglicka Gabriela
ZAMEK - Lublin
Kręglicka GabrielaKręglicka GabrielaZAMEK - Lublin1 (+1)11
18.Kuśmierzak Natalia
ZAMEK - Lublin
Kuśmierzak NataliaKuśmierzak NataliaZAMEK - Lublin2 (+1)12
19.Kłapeć Hanna
ZAMEK - Lublin
Kłapeć HannaKłapeć HannaZAMEK - Lublin1 (+1)11
20.Mikołajczyk Marcelina
VENA Studio - Lublin
Mikołajczyk MarcelinaMikołajczyk MarcelinaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
21.Mordarska Gabriela
ZAMEK - Lublin
Mordarska GabrielaMordarska GabrielaZAMEK - Lublin2 (+1)12
22.Nawrocka Aniela
ZAMEK - Lublin
Nawrocka AnielaNawrocka AnielaZAMEK - Lublin4 (+1)14
23.Postój Nela
AXEL - Lublin
Postój NelaPostój NelaAXEL - Lublin2 (+1)12
24.Ptaszek Julia
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JuliaPtaszek JuliaJUMP - Janów Lubelski4 Ptaszek Julia - H (+1)14Ptaszek Julia - H
25.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski9 (+1)19
26.Rachańska Hanna
ZAMEK - Lublin
Rachańska HannaRachańska HannaZAMEK - Lublin1 (+1)11
27.Rycaj Lila
VENA Studio - Lublin
Rycaj LilaRycaj LilaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
28.Smyła Julia
JUMP - Janów Lubelski
Smyła JuliaSmyła JuliaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
29.Taraszkiewicz Liwia
JUMP - Janów Lubelski
Taraszkiewicz LiwiaTaraszkiewicz LiwiaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
30.Tomczak Julia
BALANS - Lublin
Tomczak JuliaTomczak JuliaBALANS - Lublin2 (+1)12
31.Ujas Laura
ZAMEK - Lublin
Ujas LauraUjas LauraZAMEK - Lublin5 Ujas Laura - H (+1)15Ujas Laura - H
32.Wyka Maria
ZAMEK - Lublin
Wyka MariaWyka MariaZAMEK - Lublin5 Wyka Maria - H (+1)15Wyka Maria - H
33.Zając Julia
VENA Studio - Lublin
Zając JuliaZając JuliaVENA Studio - Lublin1 (+1)11

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
Kałdunek KacperKlimek KlaudiaBALANS - Lublin4, 6 (+1)14, 6
2.Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Klepka Olaf
Skowronek Natalia
Klepka OlafSkowronek NataliaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin3, 3 (+1)13, 3
3.Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
RYTM - Chełm
Klin Mikołaj
Krzyżanowska Karina
Klin MikołajKrzyżanowska KarinaRYTM - Chełm2, 2 (+1)12, 2
4.Krzyszycha Wojciech
Król Amelia
MYKA - Zamość
Krzyszycha Wojciech
Król Amelia
Krzyszycha WojciechKról AmeliaMYKA - Zamość1, 1 (+1)11, 1
5.Patryn Alex
Pakuła Oliwia
TKS iDANCE - Lublin
Patryn Alex
Pakuła Oliwia
Patryn AlexPakuła OliwiaTKS iDANCE - Lublin4, 4 (+1)14, 4
6.Wadowski Joachim
Tokarz Laura
TAKT - Chełm
Wadowski Joachim
Tokarz Laura
Wadowski JoachimTokarz LauraTAKT - Chełm4, 3 (+1)14, 3
7.Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
VENA Studio - Lublin
Łukasiewicz Kacper
Piekarczyk Hanna
Łukasiewicz KacperPiekarczyk HannaVENA Studio - Lublin1, 1 (+1)11, 1
8.Butkevych Ivan
Kroshchuk Yeva
TROYANDA
(Ukraina)
Butkevych Ivan
Kroshchuk Yeva
Butkevych IvanKroshchuk YevaTROYANDA
(Ukraina)

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 24

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Balczerowska Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowska ZuzannaBalczerowska ZuzannaJUMP - Janów Lubelski5 Balczerowska Zuzanna - H (+1)15Balczerowska Zuzanna - H
2.Bielecka Maria
VENA Studio - Lublin
Bielecka MariaBielecka MariaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
3.Boczek Wiktoria
VENA Studio - Lublin
Boczek WiktoriaBoczek WiktoriaVENA Studio - Lublin-1 (-1)-1-1
4.Bogusz Zuzanna
BALANS - Lublin
Bogusz ZuzannaBogusz ZuzannaBALANS - Lublin2 (+1)12
5.Cieślak Alicja
DanceFlow - Lublin
Cieślak AlicjaCieślak AlicjaDanceFlow - Lublin2 (+1)12
6.Deruś Maja
JUMP - Janów Lubelski
Deruś MajaDeruś MajaJUMP - Janów Lubelski5 (+1)15
7.Doktór Hanna
AXEL - Lublin
Doktór HannaDoktór HannaAXEL - Lublin3 (+1)13
8.Grzelak Blanka
VENA Studio - Lublin
Grzelak BlankaGrzelak BlankaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
9.Jóźwik Klara
ZAMEK - Lublin
Jóźwik KlaraJóźwik KlaraZAMEK - Lublin4 (+1)14
10.Kołodziej Michalina
VENA Studio - Lublin
Kołodziej MichalinaKołodziej MichalinaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
11.Kusiak Nela
ZAMEK - Lublin
Kusiak NelaKusiak NelaZAMEK - Lublin6 Kusiak Nela - H (+1)16Kusiak Nela - H
12.Marczewska Iga
VENA Studio - Lublin
Marczewska IgaMarczewska IgaVENA Studio - Lublin1 (+1)11
13.Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
Mazurek LenaMazurek LenaZAMEK - Lublin7 (+1)17
14.Najda Lena
DanceFlow - Lublin
Najda LenaNajda LenaDanceFlow - Lublin4 Najda Lena - H (+1)14Najda Lena - H
15.Nicer Magdalena
DanceFlow - Lublin
Nicer MagdalenaNicer MagdalenaDanceFlow - Lublin3 (+1)13
16.Och Milena
AXEL - Lublin
Och MilenaOch MilenaAXEL - Lublin9 (+1)19
17.Pawlak Amelia
ZAMEK - Lublin
Pawlak AmeliaPawlak AmeliaZAMEK - Lublin3 (+1)13
18.Pitura Franciszka
DanceFlow - Lublin
Pitura FranciszkaPitura FranciszkaDanceFlow - Lublin2 (+1)12
19.Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Rozyn HannaRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin10 (+1)110
20.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin8 Sacewicz Hanna - H (+1)18Sacewicz Hanna - H
21.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin4 Serafin Julia - H (+1)14Serafin Julia - H
22.Stefańczyk Łucja
ZAMEK - Lublin
Stefańczyk ŁucjaStefańczyk ŁucjaZAMEK - Lublin6 (+1)16
23.Szmulska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Szmulska PolaSzmulska PolaTKS iDANCE - Lublin3 (-1)-13
24.Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
Wójtowicz KajaWójtowicz KajaAXEL - Lublin9 (+1)19

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Budzyński Adam
Bartkowicz Klaudia
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Budzyński Adam
Bartkowicz Klaudia
Budzyński AdamBartkowicz KlaudiaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin3, 1 (+1)13, 1
2.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin12, 12 (+1)112, 12
3.Kretiuk Szymon
Sidor Michalina
Szkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin
Kretiuk Szymon
Sidor Michalina
Kretiuk SzymonSidor MichalinaSzkoła Tańca Jacek Jelinek - Lublin1, 5 (+1)11, 5
4.Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
TAKT - Chełm
Wójcik Mikołaj
Włodarczyk Julia
Wójcik MikołajWłodarczyk JuliaTAKT - Chełm12, 2 (+1)112, 2
5.Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
RYTM - Chełm
Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
Żaczek JakubŻaczek LidiaRYTM - Chełm5, 5 (+1)15, 5

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bujak Alicja
ZAMEK - Lublin
Bujak AlicjaBujak AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)11
2.Deleżuch Gabriela
LCIT - Lublin
Deleżuch GabrielaDeleżuch GabrielaLCIT - Lublin5 (+1)15
3.Raczyńska Aleksandra
LCIT - Lublin
Raczyńska AleksandraRaczyńska AleksandraLCIT - Lublin2 2

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
MAGIC-DANCE - Lublin
Kamiński Kajetan
Kwiatek Julia
Kamiński KajetanKwiatek JuliaMAGIC-DANCE - Lublin Przeklasyfikowanie do HPrzeklasyfikowanie do H

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin6, 6 (+2)26, 61
2.Dul Leszek
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
Dul Leszek
Bednara Zuzanna
Dul LeszekBednara ZuzannaBALANS - Lublin7, 10 (+2)27, 101
3.Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kolejko Kacper
Kurowska Michalina
Kolejko KacperKurowska MichalinaDANCE POINT - Biała Podlaska5, 4 (+2)25, 41
4.Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska PatrykSzczygielska AleksandraZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 41
5.Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
Mladziievskyi TeodorGryszko PolaZAMEK - Lublin8, 8 (+2)28, 81
6.Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Pawlak Artur
Grabowska Aleksandra
Pawlak ArturGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin8, 12 Grabowska Aleksandra - G (+2)28, 12Grabowska Aleksandra - G1
7.Buda Maciej
Szuster Beata
AXEL - Lublin
Buda Maciej
Szuster Beata
Buda MaciejSzuster BeataAXEL - Lublin10, 11 (+1)110, 112
8.Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
MYKA - Zamość
Choma Bartłomiej
Matysiak Zuzanna
Choma BartłomiejMatysiak ZuzannaMYKA - Zamość4, 4 (+1)14, 42
9.Ivanoczko Ivan
Worko Julia
KTT Adeona
(Ukraina)
Ivanoczko Ivan
Worko Julia
Ivanoczko IvanWorko JuliaKTT Adeona
(Ukraina)
2
10.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin9, 9 (+1)19, 92
11.Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
MYKA - Zamość
Krzyszycha Adam
Gębala Liliana
Krzyszycha AdamGębala LilianaMYKA - Zamość5, 5 (+1)15, 52

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin2 (+2)221
2.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin8 (+2)281
3.Dudra Hanna
ZAMEK - Lublin
Dudra HannaDudra HannaZAMEK - Lublin13 Dudra Hanna - G (+2)213Dudra Hanna - G1
4.Gabryel Estera
ZAMEK - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraZAMEK - Lublin2 (+2)221
5.Grzywa Sandra
BALANS - Lublin
Grzywa SandraGrzywa SandraBALANS - Lublin4 (+2)241
6.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)281
7.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin2 (+2)221
8.Buda Maria
AXEL - Lublin
Buda MariaBuda MariaAXEL - Lublin6 (+1)162
9.Korzeb Laura
ZAMEK - Lublin
Korzeb LauraKorzeb LauraZAMEK - Lublin1 (+1)112
10.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin2 (+1)122
11.Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
Motyl OliwiaMotyl OliwiaLIDER - Lublin7 (+1)172
12.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin8 (+1)182
13.Żytek Martyna
BALANS - Lublin
Żytek MartynaŻytek MartynaBALANS - Lublin-1 (-1)-1-1

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruda Alan
Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Gruda Alan
Musik Amelia
Gruda AlanMusik AmeliaZAMEK - Lublin8, 10 (+2)28, 101
2.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin9 (+2)291
3.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm9, 9 (+2)29, 91
4.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
5.Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
ZAMEK - Lublin
Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
Pietrak AntoniSzabała AdriannaZAMEK - Lublin4, 4 (+1)14, 42
6.Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Wierzbicki Kornel
Konopka Aleksandra
Wierzbicki KornelKonopka AleksandraUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bułas Marie
ZAMEK - Lublin
Bułas MarieBułas MarieZAMEK - Lublin13 Bułas Marie - G (+2)213Bułas Marie - G1
2.Cep Grażyna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Cep GrażynaCep GrażynaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+2)241
3.Krawczyńska Helena
ZAMEK - Lublin
Krawczyńska HelenaKrawczyńska HelenaZAMEK - Lublin4 (+2)241
4.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm9 (+2)291
5.Makuch Gabriela
DanceFlow - Lublin
Makuch GabrielaMakuch GabrielaDanceFlow - Lublin9 (+2)291
6.Paczos Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Paczos KatarzynaPaczos KatarzynaZAMEK - Lublin10 (+2)2101
7.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin12 Łukasiewicz Magda - G (+2)212Łukasiewicz Magda - G1
8.Biszczad Ewa
ZAMEK - Lublin
Biszczad EwaBiszczad EwaZAMEK - Lublin11 (+1)1112
9.Drozd Gabriela
ZAMEK - Lublin
Drozd GabrielaDrozd GabrielaZAMEK - Lublin4 (+1)142
10.Dudek Karolina
ZAMEK - Lublin
Dudek KarolinaDudek KarolinaZAMEK - Lublin3 (+1)132
11.Klimaszewska Róża
ZAMEK - Lublin
Klimaszewska RóżaKlimaszewska RóżaZAMEK - Lublin1 (+1)112
12.Knap Miłosz
DanceFlow - Lublin
Knap MiłoszKnap MiłoszDanceFlow - Lublin7 (+1)172
13.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość10 (+1)1102
14.Wójcik Natalia
ZAMEK - Lublin
Wójcik NataliaWójcik NataliaZAMEK - Lublin5 (+1)152

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
Dejneka BartoszŁazowska KorneliaDANCE POINT - Biała Podlaska9, 9 (+2)29, 91
2.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
Kieliszek FilipDeleżuch OlgaLCIT - Lublin G (+2)2G1
4.Molga Bartłomiej
Madej Julia
JUST DANCE - Stalowa Wola
Molga Bartłomiej
Madej Julia
Molga BartłomiejMadej JuliaJUST DANCE - Stalowa Wola1 (+1)112

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin12 Kozak Julia - G (+2)212Kozak Julia - G1
2.Kołodziejczyk Agata
LIDER - Lublin
Kołodziejczyk AgataKołodziejczyk AgataLIDER - Lublin6 (+2)261
3.Malicka Lilianna
ZAMEK - Lublin
Malicka LiliannaMalicka LiliannaZAMEK - Lublin7 (+2)271
4.Kołomijec Roksana
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kołomijec RoksanaKołomijec RoksanaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+1)192
5.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin5 (+1)152
6.Trochimczuk Zofia
TAKT - Chełm
Trochimczuk ZofiaTrochimczuk ZofiaTAKT - Chełm5 (+1)152

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość6 (+2)261
2.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm2 (+2)221
3.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski2 (+2)221
4.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+2)241
5.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin2 (+2)222
6.Dudra Zofia
ZAMEK - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaZAMEK - Lublin2 (+2)222
7.Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka MajaKliczka MajaDanceFlow - Lublin13 Kliczka Maja - F (+2)213Kliczka Maja - F2
8.Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska IgaStępniewska IgaAXEL - Lublin7 (+2)272
9.Dec Michał
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Dec MichałDec MichałISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)113
10.Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
Dziekanowska KorneliaDziekanowska KorneliaAXEL - Lublin3 (+1)133
11.Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper KorneliaKoper KorneliaBALANS - Lublin2 (+1)123
12.Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska MartynaNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin3 (+1)133
13.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin4 (+1)143
14.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski4 (+1)143
15.Stępniak Klara
BALANS - Lublin
Stępniak KlaraStępniak KlaraBALANS - Lublin2 (+1)123
16.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin3 (+1)133
17.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
Sadlak MaksymilianWłodarczyk LauraTAKT - Chełm8, 8 (+2)28, 81
2.Kwiatek Filip
Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Kwiatek Filip
Gałat Dagna
Kwiatek FilipGałat DagnaZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 42
3.Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
ZAMEK - Lublin
Wieczorski Jakub
Hałabis Pola
Wieczorski JakubHałabis PolaZAMEK - Lublin2, 2 (+2)22, 22
4.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin5, 5 (+1)15, 53
5.Mizura Dawid
Tulej Michalina
LIDER - Lublin
Mizura Dawid
Tulej Michalina
Mizura DawidTulej MichalinaLIDER - Lublin1 (+1)113
6.Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
ZAMEK - Lublin
Zakrzewski Michał
Zakrzewska Olga
Zakrzewski MichałZakrzewska OlgaZAMEK - Lublin9, 9 (+1)19, 93
7.Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Myzuchuk ZakharMelnyk OlhaAleksa Sport Dance
(Ukraina)

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin F (+2)2F1
2.Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga SzymonKot HannaMYKA - Zamość F (+2)2F2
3.Pietras Kacper
Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Pietras Kacper
Kloc Kornelia
Pietras KacperKloc KorneliaBALANS - Lublin9, 7 (+2)29, 72
4.Franckie Piotr
Gierczak Agata
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Gierczak Agata
Franckie PiotrGierczak AgataTKS iDANCE - Lublin8 (+1)183
5.Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Wieczorek Dominik
Waśniowska Martyna
Wieczorek DominikWaśniowska MartynaBALANS - Lublin2 (+1)123

8-9 (Juvenile 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin3 (+1)131
2.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm2, 2 2, 22
3.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin0 03

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Myzuchuk ZakharMelnyk OlhaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
1
2.Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Rejak Martyna
Sidor MikołajRejak MartynaLIDER - Lublin E (+1)1E2
3.Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Schreiber Krzysztof
Molga Nadia
Schreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom1 (+1)113
4.Dementejevskyj Nikita
Bereżna Daria
KTT Adeona
(Ukraina)
Dementejevskyj Nikita
Bereżna Daria
Dementejevskyj NikitaBereżna DariaKTT Adeona
(Ukraina)
4
5.Bereżnyj Nazar
Ovczaruk Elizaveta
KTT Adeona
(Ukraina)
Bereżnyj Nazar
Ovczaruk Elizaveta
Bereżnyj NazarOvczaruk ElizavetaKTT Adeona
(Ukraina)
5

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom3 (+1)131
2.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)132
3.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin0 03
4.Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk KlaudiaSidoruk KlaudiaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 04

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-12:00, próba parkietu 11:50-12:15, start: 12:30

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm6, 6 (+2)26, 61
2.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm5, 5 (+2)25, 52
3.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin4, 4 (+1)14, 43
4.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin1, 1 (+1)11, 13

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin2 (+2)221
2.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin13 Konopka Agata - F (+2)213Konopka Agata - F1
3.Żuber Maria
ZAMEK - Lublin
Żuber MariaŻuber MariaZAMEK - Lublin6 (+2)261
4.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin11 (+2)2112
5.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin8 (+2)282
6.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski4 (+1)143
7.Stefaniuk Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Stefaniuk ZuzannaStefaniuk ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski4 (+1)143
8.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm1 (+1)113
9.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin1 (+1)113
10.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość3 (+1)133

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Slobodianiuk Illia
Moroziuk Kristina
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Slobodianiuk Illia
Moroziuk Kristina
Slobodianiuk IlliaMoroziuk KristinaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
1
2.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość E (+1)1E2
3.Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Myszka Jakub
Giermasińska Alicja
Myszka JakubGiermasińska AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
DANCE ACADEMY - Stalowa Wola
Bąk Maximilian
Domaradzka Lena
Bąk MaximilianDomaradzka LenaDANCE ACADEMY - Stalowa Wola1 (+1)114
5.Olejarski Kuba
Szymańska Anna
RYTM - Chełm
Olejarski Kuba
Szymańska Anna
Olejarski KubaSzymańska AnnaRYTM - Chełm1 (+1)115
6.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość2 26
7.Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
Tulej KrzysztofWasilewska GabrielaLIDER - Lublin0 07
8.Kowalczyk Kacper
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Kowalczyk Kacper
Horecka Maria
Kowalczyk KacperHorecka MariaLIDER - Lublin0 08

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin7 Bańda Amelia - E (+1)17Bańda Amelia - E1
2.Borodii Oleksandra
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Borodii OleksandraBorodii OleksandraAleksa Sport Dance
(Ukraina)
2
3.Sapińska Marta
DanceFlow - Lublin
Sapińska MartaSapińska MartaDanceFlow - Lublin7 Sapińska Marta - E (+1)17Sapińska Marta - E3
4.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm4 (+1)144
5.Florek Maksymilian
DanceFlow - Lublin
Florek MaksymilianFlorek MaksymilianDanceFlow - Lublin5 (+1)155
6.Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
Niekłań MariaNiekłań MariaDanceFlow - Lublin6 (+1)166
7.Jarosz Lena
ZAMEK - Lublin
Jarosz LenaJarosz LenaZAMEK - Lublin2 27
8.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 08
9.Łoza Sandra
MYKA - Zamość
Łoza SandraŁoza SandraMYKA - Zamość0 09
10.Koptyra Aleksandra
JUST DANCE - Stalowa Wola
Koptyra AleksandraKoptyra AleksandraJUST DANCE - Stalowa Wola0 010
11.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 011

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin2 (+1)122
3.Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Kozłowska KamilaKozłowska KamilaLIDER - Lublin0 03
4.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin0 04

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
LIDER - Lublin
Smagowski Miłosz
Stępniak Aleksandra
Smagowski MiłoszStępniak AleksandraLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Kozak Maksym
Kovalenko Polina
MEGAPOLIS DANCE - Warszawa
Kozak Maksym
Kovalenko Polina
Kozak MaksymKovalenko PolinaMEGAPOLIS DANCE - Warszawa1 (+1)112
3.Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Myzuchuk Zakhar
Melnyk Olha
Myzuchuk ZakharMelnyk OlhaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
3
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)164
5.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski0 05
6.Bereżnyj Nazar
Ovczaruk Elizaveta
KTT Adeona
(Ukraina)
Bereżnyj Nazar
Ovczaruk Elizaveta
Bereżnyj NazarOvczaruk ElizavetaKTT Adeona
(Ukraina)
6

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strelets Zlata
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Strelets ZlataStrelets ZlataAleksa Sport Dance
(Ukraina)
1
2.Serhiichuk Polina
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Serhiichuk PolinaSerhiichuk PolinaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
2
3.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec5 (+1)153
4.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)124
5.Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka JuliaDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+1)155
6.Zych Milena
LATINO - Żabno
Zych MilenaZych MilenaLATINO - Żabno5 (+1)156
7.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 (+1)117
8.Borodii Oleksandra
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Borodii OleksandraBorodii OleksandraAleksa Sport Dance
(Ukraina)
8
9.Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Cich MartynaCich MartynaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)149
10.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec9 Paluch Gabriela - D (+1)19Paluch Gabriela - D9
11.Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaLIDER - Lublin1 (+1)119
12.Baum Michalina
DanceFlow - Lublin
Baum MichalinaBaum MichalinaDanceFlow - Lublin2 212
13.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski0 013

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Omelchuk Illia
Strelets Zlata
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Omelchuk Illia
Strelets Zlata
Omelchuk IlliaStrelets ZlataAleksa Sport Dance
(Ukraina)
1
2.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość4 (+1)142
3.Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
Pijanowski JanSkórska NataliaTKS iDANCE - Lublin2 (+1)123
4.Smoliński Karol
Tulej Antonina
LIDER - Lublin
Smoliński Karol
Tulej Antonina
Smoliński KarolTulej AntoninaLIDER - Lublin0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:20-15:45, start: 16:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin1, 1 (+1)11, 11
2.Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
KLASA - Tarnów
Czarnik Dominik
Serek Aleksandra
Czarnik DominikSerek AleksandraKLASA - Tarnów6 (+1)162
3.Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
TROYANDA
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
Skiba YakivBelinska YevgeniiaTROYANDA
(Ukraina)
3
4.Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk AntoniSiedlecka NelaTAKT - Chełm1 14
5.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
TROYANDA
(Ukraina)
Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
Tsymbaliuk DmytroSventa AnnaTROYANDA
(Ukraina)
2
3.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE D (+1)1D3
4.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)114
5.Kaniewski Michał
Tatara Maria
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Tatara Maria
Kaniewski MichałTatara MariaRYTM - Chełm6 (+1)165
6.Jaworski Szymon
Tutak Dorota
JUST DANCE - Stalowa Wola
Jaworski Szymon
Tutak Dorota
Jaworski SzymonTutak DorotaJUST DANCE - Stalowa Wola0 06
7.Tomczyk Mateusz
Walska Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Tomczyk Mateusz
Walska Julia
Tomczyk MateuszWalska JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Omelchuk Illia
Strelets Zlata
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Omelchuk Illia
Strelets Zlata
Omelchuk IlliaStrelets ZlataAleksa Sport Dance
(Ukraina)
8
9.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 09

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm5 (+1)151
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
TROYANDA
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
Skiba YakivBelinska YevgeniiaTROYANDA
(Ukraina)
3
4.Slobodianiuk Illia
Moroziuk Kristina
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Slobodianiuk Illia
Moroziuk Kristina
Slobodianiuk IlliaMoroziuk KristinaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
4

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin5 (+1)151
2.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm1 12
3.Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
TROYANDA
(Ukraina)
Skiba Yakiv
Belinska Yevgeniia
Skiba YakivBelinska YevgeniiaTROYANDA
(Ukraina)
3

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin3 (+1)131
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik1 (+1)112
3.Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Alieksieiev NikitaVozniuk MarharytaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
3
4.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 04
5.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski2 25

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin1 (+1)111
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik0 02
3.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Alieksieiev NikitaVozniuk MarharytaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
1

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 0

 

BLOK 4, rejestracja 16:30-17:30, próba parkietu 17:20-17:45, start: 18:00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm5 (+1)152
3.Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
TROYANDA
(Ukraina)
Tsymbaliuk Dmytro
Sventa Anna
Tsymbaliuk DmytroSventa AnnaTROYANDA
(Ukraina)
3
4.Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Alieksieiev Nikita
Vozniuk Marharyta
Alieksieiev NikitaVozniuk MarharytaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
4

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm C (+1)1C1
2.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin0 02

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin4 42
3.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin D (+1)1D1
2.Zarosa Krystian
Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Majewska Laura
Zarosa KrystianMajewska LauraZAMEK - Lublin2 22
3.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin4 43

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin6 (+1)161
2.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
3.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin B (+1)1B3
4.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin0 04
5.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm1 15
6.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm5 56
7.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm0 07

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
RYTM - Chełm
Przebierowski Bartłomiej
Nowacka Patrycja
Przebierowski BartłomiejNowacka PatrycjaRYTM - Chełm2 (+1)121
2.Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Skiba Joanna
Wujastyk StanisławSkiba JoannaTOP - ART - Lublin8 (+1)182
3.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm2 (+1)123
4.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski0 04
5.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 15
6.Semeniuk Artur
Yanchak Anna
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Semeniuk Artur
Yanchak Anna
Semeniuk ArturYanchak AnnaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
6

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość9 (+1)191
2.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin9 (+1)192
3.Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP Warszawa4 43
4.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm2 24
5.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 05

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin7 (+1)171
2.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Waśkowski Jan
Zaleska Wiktoria
KADRYL - Białystok
Waśkowski Jan
Zaleska Wiktoria
Waśkowski JanZaleska WiktoriaKADRYL - Białystok1 (+1)113
4.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin5 (+1)154
5.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin0 05
6.Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
TAKT - Chełm
Gilewicz Bartosz
Małyszek Małgorzata
Gilewicz BartoszMałyszek MałgorzataTAKT - Chełm0 06
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 07
8.Semeniuk Artur
Yanchak Anna
Aleksa Sport Dance
(Ukraina)
Semeniuk Artur
Yanchak Anna
Semeniuk ArturYanchak AnnaAleksa Sport Dance
(Ukraina)
8

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 0

19+ (Powyżej 18) Open LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
MAGIC-DANCE - Lublin
Abramov Aleksandr
Sidor Paulina
Abramov AleksandrSidor PaulinaMAGIC-DANCE - Lublin6 61
2.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków9 92
3.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 03
4.Stoksik Sebastian
Pawicka Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stoksik Sebastian
Pawicka Paulina
Stoksik SebastianPawicka PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 54
5.Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk DominikBąk AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa0 05
6.Waśkowski Jan
Zaleska Wiktoria
KADRYL - Białystok
Waśkowski Jan
Zaleska Wiktoria
Waśkowski JanZaleska WiktoriaKADRYL - Białystok1 16