Ogólnopolski Halloweenowy Turniej Tańca Towarzyskiego I DANCE 2023

2023-10-28 Mętów, TKS iDANCE - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

Dokonaliśmy zmian w programie !
PROSZĘ SPRAWDZIĆ GODZINY ROZPOCZĘCIA BLOKÓW DLA POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII.


Zgłoszenia po terminie proszę zgłaszać pod numer 501-868-089

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:30, próba parkietu 8:30-8:45, start: 9:00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bułas Anna
Rozwałka Natan
ZAMEK - Lublin
Bułas Anna
Rozwałka Natan
Bułas AnnaRozwałka NatanZAMEK - Lublin10, 1 (+1)110, 1
2.Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
RYTM - Chełm
Jakimiuk Michał
Szymańska Emilia
Jakimiuk MichałSzymańska EmiliaRYTM - Chełm3, 3 (+1)13, 3
3.Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
BALANS - Lublin
Kałdunek Kacper
Klimek Klaudia
Kałdunek KacperKlimek KlaudiaBALANS - Lublin2, 4 (+1)12, 4
4.Malicki Wojciech
Kosior Barbara
ZAMEK - Lublin
Malicki Wojciech
Kosior Barbara
Malicki WojciechKosior BarbaraZAMEK - Lublin3, 3 (+1)13, 3
5.Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Małyska Patryk
Szczygielska Aleksandra
Małyska PatrykSzczygielska AleksandraZAMEK - Lublin5, 6 (+1)15, 6
6.Patryn Alex
Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Patryn Alex
Rozyn Hanna
Patryn AlexRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin3, 8 (+1)13, 8
7.Pawlak Artur
Opalińska Nina
ZAMEK - Lublin
Pawlak Artur
Opalińska Nina
Pawlak ArturOpalińska NinaZAMEK - Lublin2, 2 (+1)12, 2

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 20

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bałabuch Pola
ZAMEK - Lublin
Bałabuch PolaBałabuch PolaZAMEK - Lublin2 (+1)12
2.Bułas Anna
ZAMEK - Lublin
Bułas AnnaBułas AnnaZAMEK - Lublin9 (+1)19
3.Drozd Katarzyna
LIDER - Lublin
Drozd KatarzynaDrozd KatarzynaLIDER - Lublin9 (+1)19
4.Drozd Milena
ZAMEK - Lublin
Drozd MilenaDrozd MilenaZAMEK - Lublin2 (+1)12
5.Dudek Emilia
ZAMEK - Lublin
Dudek EmiliaDudek EmiliaZAMEK - Lublin3 (+1)13
6.Hondra Kalina
ZAMEK - Lublin
Hondra KalinaHondra KalinaZAMEK - Lublin4 (+1)14
7.Jabłońska Malwina
JUMP - Janów Lubelski
Jabłońska MalwinaJabłońska MalwinaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
8.Jaskowska Amelia
JUMP - Janów Lubelski
Jaskowska AmeliaJaskowska AmeliaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
9.Kałdunek Diana
BALANS - Lublin
Kałdunek DianaKałdunek DianaBALANS - Lublin2 (+1)12
10.Kociubowska Amelia
TKS iDANCE - Lublin
Kociubowska AmeliaKociubowska AmeliaTKS iDANCE - Lublin3 (+1)13
11.Kowalik Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Kowalik JakubKowalik JakubJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
12.Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska MalwinaKozińska MalwinaAXEL - Lublin6 (+1)16
13.Ptaszek Julia
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JuliaPtaszek JuliaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
14.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski7 (+1)17
15.Smyła Julia
JUMP - Janów Lubelski
Smyła JuliaSmyła JuliaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
16.Taraszkiewicz Liwia
JUMP - Janów Lubelski
Taraszkiewicz LiwiaTaraszkiewicz LiwiaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
17.Ujas Laura
ZAMEK - Lublin
Ujas LauraUjas LauraZAMEK - Lublin4 (+1)14
18.Wyka Maria
ZAMEK - Lublin
Wyka MariaWyka MariaZAMEK - Lublin4 (+1)14
19.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin3 (+1)13
20.Żelazko Julia
JUMP - Janów Lubelski
Żelazko JuliaŻelazko JuliaJUMP - Janów Lubelski6 (+1)16

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 25

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cieślak Alicja
DanceFlow - Lublin
Cieślak AlicjaCieślak AlicjaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
2.Deruś Maja
JUMP - Janów Lubelski
Deruś MajaDeruś MajaJUMP - Janów Lubelski2 (+1)12
3.Drozd Emmanuela
ZAMEK - Lublin
Drozd EmmanuelaDrozd EmmanuelaZAMEK - Lublin3 (+1)13
4.Gabryel Estera
ZAMEK - Lublin
Gabryel EsteraGabryel EsteraZAMEK - Lublin3 (+1)13
5.Jóźwik Klara
ZAMEK - Lublin
Jóźwik KlaraJóźwik KlaraZAMEK - Lublin3 (+1)13
6.Korzeb Laura
ZAMEK - Lublin
Korzeb LauraKorzeb LauraZAMEK - Lublin4 (+1)14
7.Kusiak Nela
ZAMEK - Lublin
Kusiak NelaKusiak NelaZAMEK - Lublin3 (+1)13
8.Kwak Laura
DanceFlow - Lublin
Kwak LauraKwak LauraDanceFlow - Lublin2 (+1)12
9.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin12 (+1)112
10.Lychak Polina
TKS iDANCE - Lublin
Lychak PolinaLychak PolinaTKS iDANCE - Lublin0 (+1)10
11.Mazurek Lena
ZAMEK - Lublin
Mazurek LenaMazurek LenaZAMEK - Lublin6 (+1)16
12.Najda Lena
DanceFlow - Lublin
Najda LenaNajda LenaDanceFlow - Lublin3 (+1)13
13.Nicer Magdalena
DanceFlow - Lublin
Nicer MagdalenaNicer MagdalenaDanceFlow - Lublin2 (+1)12
14.Niewęgłowska Justyna
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Niewęgłowska JustynaNiewęgłowska JustynaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)11
15.Och Milena
AXEL - Lublin
Och MilenaOch MilenaAXEL - Lublin7 (+1)17
16.Pawlak Amelia
ZAMEK - Lublin
Pawlak AmeliaPawlak AmeliaZAMEK - Lublin0 (-1)-10
17.Pitura Franciszka
DanceFlow - Lublin
Pitura FranciszkaPitura FranciszkaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
18.Rozyn Hanna
TKS iDANCE - Lublin
Rozyn HannaRozyn HannaTKS iDANCE - Lublin7 (+1)17
19.Sacewicz Hanna
ZAMEK - Lublin
Sacewicz HannaSacewicz HannaZAMEK - Lublin5 (+1)15
20.Serafin Julia
LCIT - Lublin
Serafin JuliaSerafin JuliaLCIT - Lublin2 (+1)12
21.Serwatka Karolina
MAGIC-DANCE - Lublin
Serwatka KarolinaSerwatka KarolinaMAGIC-DANCE - Lublin4 (+1)14
22.Szmulska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Szmulska PolaSzmulska PolaTKS iDANCE - Lublin4 (+1)14
23.Wyka Łucja
ZAMEK - Lublin
Wyka ŁucjaWyka ŁucjaZAMEK - Lublin3 (+1)13
24.Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
Wójtowicz KajaWójtowicz KajaAXEL - Lublin7 (+1)17
25.Rosłaniec Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec ZuzannaRosłaniec ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
LIDER - Lublin
Kozieł Antoni
Szymańska Alicja
Kozieł AntoniSzymańska AlicjaLIDER - Lublin9, 9 (+1)19, 9
2.Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
RYTM - Chełm
Żaczek Jakub
Żaczek Lidia
Żaczek JakubŻaczek LidiaRYTM - Chełm4, 4 (+1)14, 4

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Deleżuch Gabriela
LCIT - Lublin
Deleżuch GabrielaDeleżuch GabrielaLCIT - Lublin3 (+1)13
2.Klimaszewska Róża
ZAMEK - Lublin
Klimaszewska RóżaKlimaszewska RóżaZAMEK - Lublin5 (+1)15
3.Kludacz Elżbieta
TKS iDANCE - Lublin
Kludacz ElżbietaKludacz ElżbietaTKS iDANCE - Lublin2 (+1)12
4.Raczyńska Aleksandra
LCIT - Lublin
Raczyńska AleksandraRaczyńska AleksandraLCIT - Lublin1 (+1)11
5.Tomaszewska Laura
ZAMEK - Lublin
Tomaszewska LauraTomaszewska LauraZAMEK - Lublin1 (+1)11
6.Wójcik Mikołaj
TAKT - Chełm
Wójcik MikołajWójcik MikołajTAKT - Chełm9 (+1)19

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
ZAMEK - Lublin
Bronisz-Bartyzel Michał
Skotarczak Jagna
Bronisz-Bartyzel MichałSkotarczak JagnaZAMEK - Lublin2, 2 (+2)22, 21
2.Dul Leszek
Bednara Zuzanna
BALANS - Lublin
Dul Leszek
Bednara Zuzanna
Dul LeszekBednara ZuzannaBALANS - Lublin3, 6 (+2)23, 61
3.Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
ZAMEK - Lublin
Mladziievskyi Teodor
Gryszko Pola
Mladziievskyi TeodorGryszko PolaZAMEK - Lublin2, 2 (+2)22, 21
4.Buda Maciej
Szuster Beata
AXEL - Lublin
Buda Maciej
Szuster Beata
Buda MaciejSzuster BeataAXEL - Lublin8, 9 (+1)18, 92
5.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin6, 6 (+1)16, 62
6.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin10, 10 (+1)110, 102

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Rosłaniec Mateusz
Zawada Zuzanna
Rosłaniec MateuszZawada ZuzannaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)261
2.Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Sadlak Maksymilian
Włodarczyk Laura
Sadlak MaksymilianWłodarczyk LauraTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Zając Jan
Kopik Pola
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Zając Jan
Kopik Pola
Zając JanKopik PolaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)241
4.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm9, 9 (+1)19, 92
5.Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
TAKT - Chełm
Łatka Filip
Olszewska Wiktoria
Łatka FilipOlszewska WiktoriaTAKT - Chełm2, 2 (+1)12, 22

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolska Maria
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Dobrowolska MariaDobrowolska MariaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 (+2)241
2.Gałat Dagna
ZAMEK - Lublin
Gałat DagnaGałat DagnaZAMEK - Lublin11 (+2)2111
3.Michalczuk Alicja
MYKA - Zamość
Michalczuk AlicjaMichalczuk AlicjaMYKA - Zamość13 Michalczuk Alicja - G (+2)213Michalczuk Alicja - G1
4.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm5 (+2)251
5.Paczos Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Paczos KatarzynaPaczos KatarzynaZAMEK - Lublin5 (+2)251
6.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm6 (+2)261
7.Widomski Jakub
JUMP - Janów Lubelski
Widomski JakubWidomski JakubJUMP - Janów Lubelski4 (+2)241
8.Wójcik Oliwia
MAGIC-DANCE - Lublin
Wójcik OliwiaWójcik OliwiaMAGIC-DANCE - Lublin8 (+2)281
9.Bułas Marie
ZAMEK - Lublin
Bułas MarieBułas MarieZAMEK - Lublin7 (+1)172
10.Dec Michał
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Dec MichałDec MichałISKRA - Międzyrzec Podlaski9 (+1)192
11.Kasperek Maja
TOP - ART - Lublin
Kasperek MajaKasperek MajaTOP - ART - Lublin2 (+1)122
12.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm2 (+1)122
13.Litwin Julia
MYKA - Zamość
Litwin JuliaLitwin JuliaMYKA - Zamość5 (+1)152
14.Majewska Joanna
BALANS - Lublin
Majewska JoannaMajewska JoannaBALANS - Lublin6 (+1)162
15.Makuch Gabriela
DanceFlow - Lublin
Makuch GabrielaMakuch GabrielaDanceFlow - Lublin5 (+1)152

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ul Natalia
AXEL - Lublin
Ul NataliaUl NataliaAXEL - Lublin2 (+2)221
2.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin3 (+2)232
3.Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
Dziekanowska KorneliaDziekanowska KorneliaAXEL - Lublin1 (+1)113
4.Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak NataliaPastuszak NataliaTOP - ART - Lublin2 (+1)123

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:45-12:10, start: 12:15

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzech Kornel
Suryś Klara
ZAMEK - Lublin
Grzech Kornel
Suryś Klara
Grzech KornelSuryś KlaraZAMEK - Lublin7 (+2)271
2.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm2, 2 (+2)22, 22
3.Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Akademia Tańca - Kielce
Piątek Franciszek
Rzadkowska Liliana
Piątek FranciszekRzadkowska LilianaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)282
4.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)123
5.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin2, 2 (+1)12, 23
6.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm2, 2 (+1)12, 23

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski8 (+2)281
2.Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski KacperŻywicka MilenaBALANS - Lublin6, 6 (+2)26, 61
3.Zakrzewska Olga
Zakrzewski Michał
ZAMEK - Lublin
Zakrzewska Olga
Zakrzewski Michał
Zakrzewska OlgaZakrzewski MichałZAMEK - Lublin4, 4 (+2)24, 41
4.Ciupak Tomasz
Słomka Elena
BALANS - Lublin
Ciupak Tomasz
Słomka Elena
Ciupak TomaszSłomka ElenaBALANS - Lublin4, 4 (+2)24, 42
5.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin8 (+2)282
6.Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rozwałka Marcel
Bombolewska Amelia
Rozwałka MarcelBombolewska AmeliaZAMEK - Lublin6 (+2)262
7.Budzyński Wiktor
Kłobus Mia
TKS iDANCE - Lublin
Budzyński Wiktor
Kłobus Mia
Budzyński WiktorKłobus MiaTKS iDANCE - Lublin1 (+1)113
8.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin10 (+1)1103
9.Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Ostrowski Wojciech
Oleszczyńska Aleksandra
Ostrowski WojciechOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batog Aleksandra
GALA - Mielec
Batog AleksandraBatog AleksandraGALA - Mielec4 (+2)241
2.Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka MajaKliczka MajaDanceFlow - Lublin9 (+2)292
3.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
4.Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk KlaudiaSidoruk KlaudiaISKRA - Międzyrzec Podlaski9 (+1)193

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olejarski Kuba
Szymańska Anna
RYTM - Chełm
Olejarski Kuba
Szymańska Anna
Olejarski KubaSzymańska AnnaRYTM - Chełm11 (+2)2111
2.Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
KICK - Kielce
Szpak Natan
Ławniczek Małgorzata
Szpak NatanŁawniczek MałgorzataKICK - Kielce4 (+2)241
3.Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
DanceFlow - Lublin
Guz Nikodem
Kalczewska Matylda
Guz NikodemKalczewska MatyldaDanceFlow - Lublin8 (+2)282
4.Kowalczyk Kacper
Horecka Maria
LIDER - Lublin
Kowalczyk Kacper
Horecka Maria
Kowalczyk KacperHorecka MariaLIDER - Lublin6 (+2)262
5.Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga SzymonKot HannaMYKA - Zamość5 (+1)153
6.Franckie Piotr
Gierczak Agata
TKS iDANCE - Lublin
Franckie Piotr
Gierczak Agata
Franckie PiotrGierczak AgataTKS iDANCE - Lublin5 (+1)153
7.Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
Tulej KrzysztofWasilewska GabrielaLIDER - Lublin10 (+1)1103

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubczak Alicja
TKS iDANCE - Lublin
Jakubczak AlicjaJakubczak AlicjaTKS iDANCE - Lublin12 Jakubczak Alicja - G (+2)212Jakubczak Alicja - G1
2.Kołodziejczyk Agata
LIDER - Lublin
Kołodziejczyk AgataKołodziejczyk AgataLIDER - Lublin2 (+2)221
3.Kołomijec Roksana
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Kołomijec RoksanaKołomijec RoksanaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.7 (+2)271
4.Trych Kinga
MYKA - Zamość
Trych KingaTrych KingaMYKA - Zamość11 (+2)2111
5.Balczerowski Karol
JUMP - Janów Lubelski
Balczerowski KarolBalczerowski KarolJUMP - Janów Lubelski7 (+1)172
6.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom6 (+1)162
7.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin7 (+1)172
8.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin12 (+1)1122
9.Rozwałka Otylia
LIDER - Lublin
Rozwałka OtyliaRozwałka OtyliaLIDER - Lublin1 (-1)-11

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin7 (+2)271
2.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin6 (+2)262
3.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin3 (+1)133

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chychyk Veronika
ZAMEK - Lublin
Chychyk VeronikaChychyk VeronikaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin1 (+1)112
3.Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Kozłowska KamilaKozłowska KamilaLIDER - Lublin0 03
4.Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Zybińska ZuzannaZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 24

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Daniłkiewicz Małgorzata
TKS iDANCE - Lublin
Daniłkiewicz MałgorzataDaniłkiewicz MałgorzataTKS iDANCE - Lublin12 Daniłkiewicz Małgorzata - G (+2)212Daniłkiewicz Małgorzata - G1
2.Dudra Hanna
ZAMEK - Lublin
Dudra HannaDudra HannaZAMEK - Lublin9 (+2)291
3.Dudra Zofia
ZAMEK - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaZAMEK - Lublin10 (+2)2101
4.Grabowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Grabowska AleksandraGrabowska AleksandraZAMEK - Lublin4 (+2)241
5.Jacak Hanna
ZAMEK - Lublin
Jacak HannaJacak HannaZAMEK - Lublin3 (+2)231
6.Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraZAMEK - Lublin12 Sałbut Klara - G (+2)212Sałbut Klara - G1
7.Dashkovych Alina
LIDER - Lublin
Dashkovych AlinaDashkovych AlinaLIDER - Lublin2 (+1)122
8.Kołodyńska Pola
TKS iDANCE - Lublin
Kołodyńska PolaKołodyńska PolaTKS iDANCE - Lublin1 (+1)112
9.Motyl Oliwia
LIDER - Lublin
Motyl OliwiaMotyl OliwiaLIDER - Lublin3 (+1)132
10.Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
Winiarska AnastazjaWiniarska AnastazjaAXEL - Lublin2 (+1)122
11.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin5 (+1)152
12.Łobacz Róża
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz RóżaŁobacz RóżaDIAMENT - Radzyń Podlaski10 (+1)1102
13.Chaber Zuzanna
LIDER - Lublin
Chaber ZuzannaChaber ZuzannaLIDER - Lublin-2 (-1)-1-2

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
LCIT - Lublin
Kieliszek Filip
Deleżuch Olga
Kieliszek FilipDeleżuch OlgaLCIT - Lublin9 (+2)291
2.Rzeźnicka Martyna
Leja Antoni
AKSEL - Rzeszów
Rzeźnicka Martyna
Leja Antoni
Rzeźnicka MartynaLeja AntoniAKSEL - Rzeszów9, 9 (+2)29, 91
3.Burzec Karol
Kludacz Joanna
TKS iDANCE - Lublin
Burzec Karol
Kludacz Joanna
Burzec KarolKludacz JoannaTKS iDANCE - Lublin3, 1 (+1)13, 12
4.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin9, 9 (+1)19, 92

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-15:00, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
JUMP - Janów Lubelski
Kuryło Oskar
Malec Zuzanna
Kuryło OskarMalec ZuzannaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)131
2.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec4 (+1)142
3.Pękala Jan
Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Pękala Jan
Stawicka Gemma
Pękala JanStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa4 (+1)143
4.Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Michał
Kałdonek Emilia
Łazorczyk MichałKałdonek EmiliaLIDER - Lublin2 24
5.Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Kopczyk Hanna
Strzępek SzymonKopczyk HannaAKSEL - Rzeszów3 35
6.Guz Aleksander
Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Guz Aleksander
Rudzka Hanna
Guz AleksanderRudzka HannaTAKT - Chełm2 26

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaloha Olha
ZAMEK - Lublin
Zaloha OlhaZaloha OlhaZAMEK - Lublin7 Zaloha Olha - E (+1)17Zaloha Olha - E1
2.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
3.Barańska Melissa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Barańska MelissaBarańska MelissaCENTRUM TAŃCA - Radom1 13
4.Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek IgaDrobek IgaBALANS - Lublin-1 (-1)-1-1

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm C (+1)1C1
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin2 22

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 0

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witek Patrycja
LIDER - Lublin
Witek PatrycjaWitek PatrycjaLIDER - Lublin5 (+1)151
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin3 (+1)132
3.Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Nadolska WiktoriaNadolska WiktoriaTAKT - Chełm1 (+1)113
4.Jarosz Lena
ZAMEK - Lublin
Jarosz LenaJarosz LenaZAMEK - Lublin1 (+1)114
5.Janowska Hanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Janowska HannaJanowska HannaGOLDEN DANCE - Przemyśl5 (+1)155
6.Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Racinowska LenaRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)126
7.Florek Maksymilian
DanceFlow - Lublin
Florek MaksymilianFlorek MaksymilianDanceFlow - Lublin4 47
8.Niekłań Maria
DanceFlow - Lublin
Niekłań MariaNiekłań MariaDanceFlow - Lublin2 27
9.Regmunt Sobieszczańska Maria
JUMP - Janów Lubelski
Regmunt Sobieszczańska MariaRegmunt Sobieszczańska MariaJUMP - Janów Lubelski0 09
10.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin0 09
11.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 011
12.Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaBALANS - Lublin0 012

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Piwko Anna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Piwko AnnaPiwko AnnaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)132
3.Paluch Gabriela
GALA - Mielec
Paluch GabrielaPaluch GabrielaGALA - Mielec8 (+1)183
4.Barszcz Wiktoria
GALA - Mielec
Barszcz WiktoriaBarszcz WiktoriaGALA - Mielec2 (+1)124
5.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec2 (+1)125
6.Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Cich MartynaCich MartynaJUMP - Janów Lubelski0 06
7.Kozioł Lena
SAMBA - Tarnobrzeg
Kozioł LenaKozioł LenaSAMBA - Tarnobrzeg2 27
8.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski1 18
9.Baum Michalina
DanceFlow - Lublin
Baum MichalinaBaum MichalinaDanceFlow - Lublin0 09
10.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 010
11.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski0 011

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Petrykowski Adrian
Babusa Diana
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Babusa Diana
Petrykowski AdrianBabusa DianaMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Stasieczek Wiktoria
Habza MichałStasieczek WiktoriaTOP - ART - Lublin D (+1)1D2
3.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)143
4.Kaniewski Michał
Tatara Maria
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Tatara Maria
Kaniewski MichałTatara MariaRYTM - Chełm4 44
5.Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
BALLROOM - Lublin
Ostański Szymon
Gałęzowska Maja
Ostański SzymonGałęzowska MajaBALLROOM - Lublin0 05
6.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 06

12-15 (Junior 1 + Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin3, 3 (+1)13, 31
2.Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
POLISH CLUB - Warszawa
Ksok Patryk
Kazubek Zuzanna
Ksok PatrykKazubek ZuzannaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)132
3.Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
MYKA - Zamość
Antos Miłosz
Filipiuk Natalia
Antos MiłoszFilipiuk NataliaMYKA - Zamość1 13
4.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość0 04
5.Pijanowski Jan
Skórska Natalia
TKS iDANCE - Lublin
Pijanowski Jan
Skórska Natalia
Pijanowski JanSkórska NataliaTKS iDANCE - Lublin0 05

 

BLOK 4, rejestracja 17:00-18:00, próba parkietu 17:45-18:15, start: 18:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość6 (+1)161
2.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm3 (+1)132
3.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość2 23
4.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
RYTM - Chełm
Pogrebniak Szymon
Gałaś Oliwia
Pogrebniak SzymonGałaś OliwiaRYTM - Chełm4 (+1)141
2.Madej Mikołaj
Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Madej Mikołaj
Korczak Klaudia
Madej MikołajKorczak KlaudiaGALA - Mielec6 (+1)162
3.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość3 (+1)133
4.Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
Appiah Gyamfi Tymoteusz
Opałka Lena
Appiah Gyamfi TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 04
5.Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Stadnicka Emilia
Kuchta BartoszStadnicka EmiliaMYKA - Zamość1 15
6.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik4 (+1)141
2.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów2 (+1)122
3.Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
ZAMEK - Lublin
Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
Pastuszak BartoszŻuber PaulinaZAMEK - Lublin3 (+1)133
4.Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk MateuszLis ZuzannaDanceFlow - Lublin5 (+1)154
5.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów5 (+1)155
6.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość2 26
7.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin5 57
8.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin1 18
9.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość1 19
10.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin1 110

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik5 (+1)152
3.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk MateuszLis ZuzannaDanceFlow - Lublin6 (+1)164
5.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin0 05
6.Maj Bruno
Stępniak Maja
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Stępniak Maja
Maj BrunoStępniak MajaDanceFlow - Lublin4 46
7.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość0 07
8.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów4 48

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin7 (+1)171
2.Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
Mucha OliwierTrafalska EwaZAMEK - Lublin C (+1)1C2
3.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin0 03
4.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin3 34
5.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 25

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świderski Szymon
Jędrych Julia
BALLROOM - Lublin
Świderski Szymon
Jędrych Julia
Świderski SzymonJędrych JuliaBALLROOM - Lublin7 (+1)171
2.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin7 (+1)172
3.Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
ZAMEK - Lublin
Mucha Oliwier
Trafalska Ewa
Mucha OliwierTrafalska EwaZAMEK - Lublin6 63
4.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin0 04
5.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin4 45

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin2 (+1)121
2.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin8 82
3.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin2 (+1)121
2.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaISKRA - Międzyrzec Podlaski2 (+1)122
3.Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
EMOTION - Góra Kalwaria
Opałka Igor
Żółkowska Wiktoria
Opałka IgorŻółkowska WiktoriaEMOTION - Góra Kalwaria8 83
4.Urbański Robert
Neska Zuzanna
CENTRUM TAŃCA - Radom
Urbański Robert
Neska Zuzanna
Urbański RobertNeska ZuzannaCENTRUM TAŃCA - Radom7 74
5.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 05

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość5 (+1)151
2.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin10 102
3.Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP Warszawa4 43

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0