V Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Bolesławiec

2023-10-08 Łęka Opatowska,


Plik z wynikami

UWAGA

Uwaga!
Proszę zapoznać się z nowym programem turnieju.


Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy do czwartku SMS pod numer 504 232 753.

W I bloku zostaną rozegranych równocześnie kategorie:
do 9 lat Brąz i solo do 9 lat Brąz;
solo 8-11 G i 10-11 G;
solo 12-15 H i solo 8-11H;
solo 12-15 G i solo 12-15 F;
solo 16+ F i 12-15 G.

BLOK 1, rejestracja 11:00÷11:30, próba parkietu 11:15÷11:45, start: 12:15

Równocześnie zostaną rozegrane kategorie: do 9 lat Brąz i solo do 9 lat Brąz; solo 8-11 G i 10-11 G; solo 12-15 H i solo 8-11H; solo 12-15 G i solo 12-15 F; solo 16+ F i 12-15 G.


Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bartkowiak Jan
Żeleźniak Zuzanna
BST - Baranów
Bartkowiak Jan
Żeleźniak Zuzanna
Bartkowiak JanŻeleźniak ZuzannaBST - Baranów
2.Kmiecik Natan
Musialska Lilianna
RETRO - Kępno
Kmiecik Natan
Musialska Lilianna
Kmiecik NatanMusialska LiliannaRETRO - Kępno

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Pruban Janina
RETRO - Kępno
Pruban JaninaPruban JaninaRETRO - Kępno
2.Wiśna Lena
RETRO - Kępno
Wiśna LenaWiśna LenaRETRO - Kępno
3.Żurecka Antonina
RETRO - Kępno
Żurecka AntoninaŻurecka AntoninaRETRO - Kępno

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaworski Marcel
IGLICA - Wrocław
Jaworski MarcelJaworski MarcelIGLICA - Wrocław6 (+2)261
2.Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycka AnnaKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław1 (-1)-11

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn4, 4 (+2)24, 41
2.Miś Dominik
Prusak Julia
ATUT - Kalisz
Miś Dominik
Prusak Julia
Miś DominikPrusak JuliaATUT - Kalisz1 (+1)112

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Michalina
ESKADRA - Pabianice
Głuch MichalinaGłuch MichalinaESKADRA - Pabianice12 Głuch Michalina - G (+2)212Głuch Michalina - G1
2.Czyrwony Pola
KS DANCE MIX - Deszczno
Czyrwony PolaCzyrwony PolaKS DANCE MIX - Deszczno3 (+1)132

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań12 Okupniak Aleksandra - F (+2)212Okupniak Aleksandra - F1
2.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań8 (+2)282
3.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)163
4.Misztal Aleksandra
Viva Dance Łódź
Misztal AleksandraMisztal AleksandraViva Dance Łódź5 (+1)153

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin C (+1)1C1
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 (+1)122
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 03
4.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska Natasza0 04

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław2 (+1)121
2.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice1 (+1)112
3.Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek Szymon
Musialska Natasza
Siwek SzymonMusialska Natasza0 03
4.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin0 04

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk DagmaraBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)111
2.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały5 52

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Haraf Paulina
DANCE CENTER - Kluczbork
Haraf PaulinaHaraf PaulinaDANCE CENTER - Kluczbork2 (+1)121
2.Nowak Dobrochna
Dance Ocean Gdynia
Nowak DobrochnaNowak DobrochnaDance Ocean Gdynia2 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Liberda Adam
Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Liberda Adam
Małecka Klara
Liberda AdamMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz6, 6 (+2)26, 61
2.Michalak Adam
Jamszoł Marta
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Michalak Adam
Jamszoł Marta
Michalak AdamJamszoł MartaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz3, 3 (+2)23, 32
3.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice5 (+2)252
4.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów1 (+1)113
5.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno3 (+1)133
6.Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
ESKADRA - Pabianice
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk MyronDróżdż MajaESKADRA - Pabianice2 (+1)123
7.Młynarczyk Filip
Szymańska Pola
PM - Lubin
Młynarczyk Filip
Szymańska Pola
Młynarczyk FilipSzymańska PolaPM - Lubin2 (-1)-12

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Begenjova Maja
Viva Dance Łódź
Begenjova MajaBegenjova MajaViva Dance Łódź5 (+2)251
2.Maicher Emilia
ESENS - Wrocław
Maicher EmiliaMaicher EmiliaESENS - Wrocław2 (+2)221
3.Drzankowska Hanna
RETRO - Kępno
Drzankowska HannaDrzankowska HannaRETRO - Kępno1 (+1)112

 

BLOK 3, rejestracja 14:00÷14:30, próba parkietu 14:15÷14:45, start: 15:00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń E (+1)1E1
2.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 (+1)142
3.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń1, 1 (+1)11, 13
4.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań0 04
5.Sobecki Olivier
Majszak Zofia
LATINA - Wolsztyn
Sobecki Olivier
Majszak Zofia
Sobecki OlivierMajszak ZofiaLATINA - Wolsztyn0 05
6.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska Nela0 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Oskar
Obal Natasza
ART OF DANCE - Krotoszyn
Kozłowski Oskar
Obal Natasza
Kozłowski OskarObal NataszaART OF DANCE - Krotoszyn E (+1)1E1
2.Ryng Hubert
Sikora Oliwia
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Hubert
Sikora Oliwia
Ryng HubertSikora OliwiaSTRETTO - RADZYMIN1 (+1)112
3.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 13
4.Wawrzaszek Tymon
Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Wawrzaszek Tymon
Polus Alicja
Wawrzaszek TymonPolus AlicjaIGLICA - Wrocław3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa5 (+1)151
2.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań0 02
3.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga Lena0 03

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław1 (+1)111
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław2 22
3.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały3 33

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław6 (+1)161
2.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław7 72
3.Świniarski Marcel
Beze Nicola
LORENZO - Gaj Mały
Świniarski Marcel
Beze Nicola
Świniarski MarcelBeze NicolaLORENZO - Gaj Mały6 63

 

BLOK 4, rejestracja 16:30÷17:15, próba parkietu 17:00÷17:20, start: 17:30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN1 (+1)111
2.Haraś Szymon
Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Haraś Szymon
Świątkowska Katarzyna
Haraś SzymonŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań0, 8 0, 82
3.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław1 13
4.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno2 24

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Niebylski Maciej
Mazur Wiktoria
Niebylski MaciejMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów4 42
3.Haraś Szymon
Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Haraś Szymon
Świątkowska Katarzyna
Haraś SzymonŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań8, 0 8, 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno5 (+1)151
2.Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
STRETTO - RADZYMIN
Łuczyk Filip
Wilkowska Joanna
Łuczyk FilipWilkowska JoannaSTRETTO - RADZYMIN1 (+1)112
3.Gąszczak Filip
Piekielna Julia
RETRO - Kępno
Gąszczak Filip
Piekielna Julia
Gąszczak FilipPiekielna JuliaRETRO - Kępno1 13
4.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska Julia0 04

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały C (+1)1C1
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno1 12

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN3 (+1)131
2.Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
LORENZO - Gaj Mały
Biniak Jakub
Grabarkiewicz Kornelia
Biniak JakubGrabarkiewicz KorneliaLORENZO - Gaj Mały7 (+1)172
3.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań4 43
4.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno0 04
5.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)191
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań2 (+1)122
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra5 53
4.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały3 34

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań10 (+1)1101
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 (+1)112
3.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 13
4.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 14