Ogólnopolski Turniej Tańca O Puchar Burmistrza Miasta Kobyłka

2023-06-11 Kobyłka, CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA


Plik z wynikami

UWAGA

Hala zostanie otwarta o godz.7:30
ZSP nr 2 w Kobyłce, ul. Elizy Orzeszkowej 3/5

BLOK 1, rejestracja 8:00-8:45, próba parkietu 8:30-8:50, start: 9:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Knysh Damian
Zhurenko Alisa
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Knysh Damian
Zhurenko Alisa
Knysh DamianZhurenko AlisaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4, 4 (+2)24, 41
2.Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
RS - WARSZAWA
Porczyński Tymon
Stobnicka Marcelina
Porczyński TymonStobnicka MarcelinaRS - WARSZAWA3 (+2)231
3.Kolejko Kacper
Łaska Aurelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Kolejko Kacper
Łaska Aurelia
Kolejko KacperŁaska AureliaDANCE POINT - Biała Podlaska1, 1 (+1)11, 12
4.Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
RS - WARSZAWA
Wilczyński Mikołaj
Zalewska Amelia
Wilczyński MikołajZalewska AmeliaRS - WARSZAWA2 (+1)122

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 17

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowska Nina
DCS BRWINÓW
Borkowska NinaBorkowska NinaDCS BRWINÓW13 Borkowska Nina - G (+2)213Borkowska Nina - G1
2.Jurkowska Amelia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Jurkowska AmeliaJurkowska AmeliaMEGAPOLISDANCE - Warszawa6 (+2)261
3.Kalashnyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kalashnyk SofiiaKalashnyk SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa6 (+2)261
4.Kudina Alisiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kudina AlisiiaKudina AlisiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+2)211
5.Kulikova Anhelina
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kulikova AnhelinaKulikova AnhelinaMEGAPOLISDANCE - Warszawa8 (+2)281
6.Negulescu Ivanna
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Negulescu IvannaNegulescu IvannaMEGAPOLISDANCE - Warszawa9 (+2)291
7.Yanchevskaya Ewelina
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Yanchevskaya EwelinaYanchevskaya EwelinaMEGAPOLISDANCE - Warszawa8 (+2)281
8.Zadereiko Mariia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Zadereiko MariiaZadereiko MariiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 (+2)241
9.Masłowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Masłowska LenaMasłowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE12 Masłowska Lena - G (+1)112Masłowska Lena - G2
10.Piwowarska Marcelina
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Piwowarska MarcelinaPiwowarska MarcelinaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE8 (+1)182
11.Podoliaka Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Podoliaka AnastasiiaPodoliaka AnastasiiaDanceLife - Warszawa1 (+1)112
12.Sałbut Klara
ZAMEK - Lublin
Sałbut KlaraSałbut KlaraZAMEK - Lublin6 (+1)162
13.Skrylnyk Myroslava
DanceLife - Warszawa
Skrylnyk MyroslavaSkrylnyk MyroslavaDanceLife - Warszawa5 (+1)152
14.Somak Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaDanceLife - Warszawa3 (+1)132
15.Sverdlova Anna
DanceLife - Warszawa
Sverdlova AnnaSverdlova AnnaDanceLife - Warszawa2 (+1)122
16.Vasylovych Dariia
DanceLife - Warszawa
Vasylovych DariiaVasylovych DariiaDanceLife - Warszawa1 (+1)112
17.Knapp Yelyzaveta
DanceLife - Warszawa
Knapp YelyzavetaKnapp YelyzavetaDanceLife - Warszawa8 (-1)-18

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Tomala Stanisław
Michalska Alicja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Tomala Stanisław
Michalska Alicja
Tomala StanisławMichalska AlicjaCENTRUM TAŃCA - Radom

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Graniszewski Filip
Kamińska Małgorzata
MAZOVIA - Siedlce
Graniszewski Filip
Kamińska Małgorzata
Graniszewski FilipKamińska MałgorzataMAZOVIA - Siedlce
2.Markowski Leon
Stempniak Łucja
CLASSIC - Warszawa
Markowski Leon
Stempniak Łucja
Markowski LeonStempniak ŁucjaCLASSIC - Warszawa
3.Stańczyk Ryszard
Krupa Hanna
CLASSIC - Warszawa
Stańczyk Ryszard
Krupa Hanna
Stańczyk RyszardKrupa HannaCLASSIC - Warszawa

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 3T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Baraniak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Baraniak JuliaBaraniak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
2.Denysenko Vira
DanceLife - Warszawa
Denysenko ViraDenysenko ViraDanceLife - Warszawa
3.Makowski Stanisław
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Makowski StanisławMakowski StanisławS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
4.Olechowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olechowska LenaOlechowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
5.Witecka Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Witecka JuliaWitecka JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
6.Anderszewska - Olszewska Mia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska - Olszewska MiaAnderszewska - Olszewska MiaDRAGON'S DANCE Warszawa
7.Anderszewska - Olszewska Vivian
DRAGON'S DANCE Warszawa
Anderszewska - Olszewska VivianAnderszewska - Olszewska VivianDRAGON'S DANCE Warszawa
8.Babulewicz Weronika
MAZOVIA - Siedlce
Babulewicz WeronikaBabulewicz WeronikaMAZOVIA - Siedlce
9.Bielską Rita
DanceLife - Warszawa
Bielską RitaBielską RitaDanceLife - Warszawa
10.Chwedczuk Zuzanna
MAZOVIA - Siedlce
Chwedczuk ZuzannaChwedczuk ZuzannaMAZOVIA - Siedlce
11.Gershtein Alisa
AnaDens Łódź
Gershtein AlisaGershtein AlisaAnaDens Łódź
12.Graniszewska Oliwia
MAZOVIA - Siedlce
Graniszewska OliwiaGraniszewska OliwiaMAZOVIA - Siedlce
13.Grzyb Lena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Grzyb LenaGrzyb LenaCENTRUM TAŃCA - Radom
14.Jadzczuk Oliwia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Jadzczuk OliwiaJadzczuk OliwiaDRAGON'S DANCE Warszawa
15.Kozioł Izabela
DRAGON'S DANCE Warszawa
Kozioł IzabelaKozioł IzabelaDRAGON'S DANCE Warszawa
16.Machowska Nela
DRAGON'S DANCE Warszawa
Machowska NelaMachowska NelaDRAGON'S DANCE Warszawa
17.Sekuła Helena
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła HelenaSekuła HelenaCENTRUM TAŃCA - Radom
18.Trzonek Maja
AnaDens Łódź
Trzonek MajaTrzonek MajaAnaDens Łódź

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grodzicka Paulina
MAZOVIA - Siedlce
Grodzicka PaulinaGrodzicka PaulinaMAZOVIA - Siedlce
2.Bloch Lilianna
FAST-STEP Warszawa
Bloch LiliannaBloch LiliannaFAST-STEP Warszawa
3.Brzozowska Pola
WIKA - Olsztyn
Brzozowska PolaBrzozowska PolaWIKA - Olsztyn
4.Chojecka Inessa
MAZOVIA - Siedlce
Chojecka InessaChojecka InessaMAZOVIA - Siedlce
5.Dzhym Veronika
Dancelife
(Warszawa)
Dzhym VeronikaDzhym VeronikaDancelife
(Warszawa)
6.Murz Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Murz NataliaMurz NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom
7.Szydłowska Julia
MAZOVIA - Siedlce
Szydłowska JuliaSzydłowska JuliaMAZOVIA - Siedlce

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Klimaszewska Róża
ZAMEK - Lublin
Klimaszewska RóżaKlimaszewska RóżaZAMEK - Lublin
2.Chudek Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Chudek PatrycjaChudek PatrycjaFAST-STEP Warszawa
3.Ciesielska Zofia
FAST-STEP Warszawa
Ciesielska ZofiaCiesielska ZofiaFAST-STEP Warszawa
4.Jendubi Karina
FAST-STEP Warszawa
Jendubi KarinaJendubi KarinaFAST-STEP Warszawa
5.Lesiek Aleksandra
FAST-STEP Warszawa
Lesiek AleksandraLesiek AleksandraFAST-STEP Warszawa
6.Małczak Zuzanna
FAST-STEP Warszawa
Małczak ZuzannaMałczak ZuzannaFAST-STEP Warszawa
7.Smoderek Helena
MAKO - Sulejówek
Smoderek HelenaSmoderek HelenaMAKO - Sulejówek
8.Słomska Nina
FAST-STEP Warszawa
Słomska NinaSłomska NinaFAST-STEP Warszawa
9.Tomaszewska Maria
FAST-STEP Warszawa
Tomaszewska MariaTomaszewska MariaFAST-STEP Warszawa

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Kołodziej Mateusz
EMOTION - Góra Kalwaria
Kołodziej MateuszKołodziej MateuszEMOTION - Góra Kalwaria

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bazylevych Solomia
DanceLife - Warszawa
Bazylevych SolomiaBazylevych SolomiaDanceLife - Warszawa
2.Chepurda Milana
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Chepurda MilanaChepurda MilanaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
3.Gershtein Eva
AnaDens Łódź
Gershtein EvaGershtein EvaAnaDens Łódź
4.Hromyko Viktoria
DanceLife - Warszawa
Hromyko ViktoriaHromyko ViktoriaDanceLife - Warszawa
5.Janicka Jagoda
AnaDens Łódź
Janicka JagodaJanicka JagodaAnaDens Łódź
6.Kadej Lidia
MAZOVIA - Siedlce
Kadej LidiaKadej LidiaMAZOVIA - Siedlce
7.Klykova Miroslava
DanceLife - Warszawa
Klykova MiroslavaKlykova MiroslavaDanceLife - Warszawa
8.Omelchenko Yeva
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Omelchenko YevaOmelchenko YevaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
9.Podoliaka Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Podoliaka AnastasiiaPodoliaka AnastasiiaDanceLife - Warszawa
10.Rudnytska Daryna
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Rudnytska DarynaRudnytska DarynaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
11.Shaposznykova Maria
DanceLife - Warszawa
Shaposznykova MariaShaposznykova MariaDanceLife - Warszawa
12.Shypka Nina
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Shypka NinaShypka NinaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
13.Somak Anastasiia
DanceLife - Warszawa
Somak AnastasiiaSomak AnastasiiaDanceLife - Warszawa
14.Sverdlova Anna
DanceLife - Warszawa
Sverdlova AnnaSverdlova AnnaDanceLife - Warszawa
15.Ukrainska Maria
DanceLife - Warszawa
Ukrainska MariaUkrainska MariaDanceLife - Warszawa
16.Vasylovych Dariia
DanceLife - Warszawa
Vasylovych DariiaVasylovych DariiaDanceLife - Warszawa
17.Świdzicka Zofia
DRAGON'S DANCE Warszawa
Świdzicka ZofiaŚwidzicka ZofiaDRAGON'S DANCE Warszawa
18.Nikitiuk Kornelia
MAZOVIA - Siedlce
Nikitiuk KorneliaNikitiuk KorneliaMAZOVIA - Siedlce

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Grzyb Weronika
WIKA - Olsztyn
Grzyb WeronikaGrzyb WeronikaWIKA - Olsztyn
2.Mahun Anastasiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Mahun AnastasiiaMahun AnastasiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
3.Mozol Olesia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol OlesiaMozol OlesiaFLASH - Grodzisk Mazowiecki
4.Sinkevich Ameliya
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Sinkevich AmeliyaSinkevich AmeliyaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
5.Suchodolska Wiktoria
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Suchodolska WiktoriaSuchodolska WiktoriaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
6.Jakubiak Antonina
MAZOVIA - Siedlce
Jakubiak AntoninaJakubiak AntoninaMAZOVIA - Siedlce

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Oliinyk Sofiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Oliinyk SofiiaOliinyk SofiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa
2.Zhernova Sofiia
MAZOVIA - Siedlce
Zhernova SofiiaZhernova SofiiaMAZOVIA - Siedlce

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Korycińska Magdalena
MAZOVIA - Siedlce
Korycińska MagdalenaKorycińska MagdalenaMAZOVIA - Siedlce

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Molęda Lena
WIKA - Olsztyn
Molęda LenaMolęda LenaWIKA - Olsztyn
2.Tserashkovich Anastasiya
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Tserashkovich AnastasiyaTserashkovich AnastasiyaMEGAPOLISDANCE - Warszawa

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:30, próba parkietu 11:30-11:50, start: 12:00

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Matvieiev Lev
Balytska Solomiia
Matvieiev LevBalytska SolomiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2, 2 (+2)22, 21
2.Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Dorobek Marcel
Kaliszewska Pola
Dorobek MarcelKaliszewska PolaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
MAKO - Sulejówek
Januszkiewicz Gabriel
Leszczyńska Hanna
Januszkiewicz GabrielLeszczyńska HannaMAKO - Sulejówek7, 11 (+2)27, 111
2.Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
SZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń
Olszewski Nikodem
Kłosowska Agata
Olszewski NikodemKłosowska AgataSZKOŁA TAŃCA BiT - Toruń Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Poletyło Michał
Grabska Urszula
MAKO - Sulejówek
Poletyło Michał
Grabska Urszula
Poletyło MichałGrabska UrszulaMAKO - Sulejówek8, 6 (+2)28, 61
4.Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
DCS BRWINÓW
Iwanowski Konrad
Grabowska Wiktoria
Iwanowski KonradGrabowska WiktoriaDCS BRWINÓW6, 10 Grabowska Wiktoria - G (+1)16, 10Grabowska Wiktoria - G2
5.Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
STRETTO - RADZYMIN
Ryng Szymon
Sokołowska Łucja
Ryng SzymonSokołowska ŁucjaSTRETTO - RADZYMIN7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polishchuk Mariia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Polishchuk MariiaPolishchuk MariiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 (+2)241
2.Pykhtia Tetiana
DanceLife - Warszawa
Pykhtia TetianaPykhtia TetianaDanceLife - Warszawa10 (+2)2101
3.Taratuńska Sofia
RS - WARSZAWA
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaRS - WARSZAWA10 (+2)2101
4.Tokmakova Oleksandra
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Tokmakova OleksandraTokmakova OleksandraMEGAPOLISDANCE - Warszawa3 (+2)231
5.Sęk Klara
CLASSIC - Warszawa
Sęk KlaraSęk KlaraCLASSIC - Warszawa2 (+1)122
6.Varchenko Zoriana
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko ZorianaVarchenko ZorianaMEGAPOLISDANCE - Warszawa12 Varchenko Zoriana - G (+1)112Varchenko Zoriana - G2
7.Verpivska Anna
DanceLife - Warszawa
Verpivska AnnaVerpivska AnnaDanceLife - Warszawa5 (+1)152
8.Chumak Vasylisa
DanceLife - Warszawa
Chumak VasylisaChumak VasylisaDanceLife - Warszawa0 (-1)-10

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
CLASSIC - Warszawa
Szczerbicki Marcel
Emilsen Lilianna
Szczerbicki MarcelEmilsen LiliannaCLASSIC - Warszawa7, 7 (+2)27, 71
2.Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Polianskyi Tymofii
Moskalchuk Veronika
Polianskyi TymofiiMoskalchuk VeronikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ukrainska Kseniia
DanceLife - Warszawa
Ukrainska KseniiaUkrainska KseniiaDanceLife - Warszawa6 (+2)261
2.Mozol Vitalina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Mozol VitalinaMozol VitalinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki4 (+2)242
3.Niegowska Laura
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Niegowska LauraNiegowska LauraCLASSIC DANCESPORT Warszawa6 (+2)262
4.Daniliuk Nazar
DanceLife - Warszawa
Daniliuk NazarDaniliuk NazarDanceLife - Warszawa8 (+1)183
5.Kowalska Emila
WIKA - Olsztyn
Kowalska EmilaKowalska EmilaWIKA - Olsztyn1 (+1)113
6.Torop Alisa
AnaDens Łódź
Torop AlisaTorop AlisaAnaDens Łódź8 (+1)183
7.Guks Eteri
DanceLife - Warszawa
Guks EteriGuks EteriDanceLife - Warszawa1 (-1)-11

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąbała Julia
AnaDens Łódź
Bąbała JuliaBąbała JuliaAnaDens Łódź7 (+2)271
2.Przechrzta Karolina
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Przechrzta KarolinaPrzechrzta KarolinaFLASH - Grodzisk Mazowiecki10 (+2)2101
3.Romanowska Amelia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Romanowska AmeliaRomanowska AmeliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki1 (+2)212
4.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+2)222
5.Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
Gaweł KatarzynaGaweł KatarzynaAkademia Tańca - Kielce7 (+1)173
6.Konopka Agata
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Konopka AgataKonopka AgataUKS KORDASZEWSCY - Garwolin5 (+1)153
7.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź4 (+1)143
8.Pylypchuk Anastasiia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Pylypchuk AnastasiiaPylypchuk AnastasiiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa3 (+1)133
9.Siudowska Helena
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Siudowska HelenaSiudowska HelenaUKS KORDASZEWSCY - Garwolin4 4

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jarosz Lena
TAKT - Chełm
Jarosz LenaJarosz LenaTAKT - Chełm10 (+2)2101
2.Bańda Amelia
DanceFlow - Lublin
Bańda AmeliaBańda AmeliaDanceFlow - Lublin11 (+2)2112
3.Gaweł Katarzyna
Akademia Tańca - Kielce
Gaweł KatarzynaGaweł KatarzynaAkademia Tańca - Kielce8 (+1)183
4.Onysko Nikoletta
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Onysko NikolettaOnysko NikolettaMEGAPOLISDANCE - Warszawa12 Onysko Nikoletta - F (+1)112Onysko Nikoletta - F3

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
ESKADRA - Pabianice
Torkotiuk Myron
Dróżdż Maja
Torkotiuk MyronDróżdż MajaESKADRA - Pabianice9, 12 Dróżdż Maja - G (+2)29, 12Dróżdż Maja - G1
2.Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
JEDYNKA - Łódź
Tverdovskyi Artem
Lipińska Dominika
Tverdovskyi ArtemLipińska DominikaJEDYNKA - Łódź10 (+2)2101
3.Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dejneka Bartosz
Łazowska Kornelia
Dejneka BartoszŁazowska KorneliaDANCE POINT - Biała Podlaska3, 3 (+1)13, 32

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butrym Anna
DanceLife - Warszawa
Butrym AnnaButrym AnnaDanceLife - Warszawa10 (+2)2101
2.Młynik Liliana
CLASSIC - Warszawa
Młynik LilianaMłynik LilianaCLASSIC - Warszawa6 (+2)261
3.Podgórska Patrycja
FAST-STEP Warszawa
Podgórska PatrycjaPodgórska PatrycjaFAST-STEP Warszawa5 (+2)251
4.Włodarczyk Nina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Włodarczyk NinaWłodarczyk NinaCENTRUM TAŃCA - Radom7 (+2)271
5.Zalewska Gabriela
MAZOVIA - Siedlce
Zalewska GabrielaZalewska GabrielaMAZOVIA - Siedlce2 (+2)221
6.Bogatek Aleksandra
CENTRUM TAŃCA - Radom
Bogatek AleksandraBogatek AleksandraCENTRUM TAŃCA - Radom4 (+1)142
7.Liubarska Mariia
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Liubarska MariiaLiubarska MariiaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+1)112
8.Szlążek Krzysztof
UKS KORDASZEWSCY - Garwolin
Szlążek KrzysztofSzlążek KrzysztofUKS KORDASZEWSCY - Garwolin11 (+1)1112
9.Zderkiewicz Kaja
DanceFlow - Lublin
Zderkiewicz KajaZderkiewicz KajaDanceFlow - Lublin7 (+1)172

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozak Maksym
Varonina Yeva
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Kozak Maksym
Varonina Yeva
Kozak MaksymVaronina YevaMEGAPOLISDANCE - Warszawa4 4

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
TAKT - Chełm
Jasiuk Antoni
Siedlecka Nela
Jasiuk AntoniSiedlecka NelaTAKT - Chełm E (+1)1E1
2.Cieślik Karol
Deredas Hanna
STEP DANCE - Koluszki
Cieślik Karol
Deredas Hanna
Cieślik KarolDeredas HannaSTEP DANCE - Koluszki4 (+1)142
3.Salwerowicz Bartosz
Karczmarczyk Florentyna
CLASSIC - Warszawa
Salwerowicz Bartosz
Karczmarczyk Florentyna
Salwerowicz BartoszKarczmarczyk FlorentynaCLASSIC - Warszawa E (+1)1E3
4.Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
CLASSIC - Warszawa
Rębacz Jerzy
Mazurkiewicz Alicja
Rębacz JerzyMazurkiewicz AlicjaCLASSIC - Warszawa E (+1)1E4
5.Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
DCS BRWINÓW
Zwierzchowski Alan
Jabłek Maria
Zwierzchowski AlanJabłek MariaDCS BRWINÓW3 35
6.Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Horianskyi Lev
Nomerovska Valeriia
Horianskyi LevNomerovska ValeriiaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 16
7.Nitak Adam
Pysiak Anastazja
CENTRUM TAŃCA - Radom
Nitak Adam
Pysiak Anastazja
Nitak AdamPysiak AnastazjaCENTRUM TAŃCA - Radom0 07
8.Janczarek Jakub
Nadolska Wiktoria
TAKT - Chełm
Janczarek Jakub
Nadolska Wiktoria
Janczarek JakubNadolska WiktoriaTAKT - Chełm0, 0 0, 08
9.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin4 49

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Foltak Wiktoria
AnaDens Łódź
Foltak WiktoriaFoltak WiktoriaAnaDens Łódź5 (+1)151
2.Zielińska Julia
Viva Dance Łódź
Zielińska JuliaZielińska JuliaViva Dance Łódź1 (+1)112
3.Licholot Władysława
DanceLife - Warszawa
Licholot WładysławaLicholot WładysławaDanceLife - Warszawa1 (+1)113
4.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź5 54
5.Drecka Zuzanna
DRAGON'S DANCE Warszawa
Drecka ZuzannaDrecka ZuzannaDRAGON'S DANCE Warszawa0 05
6.Jędrzejczak Natalia
AnaDens Łódź
Jędrzejczak NataliaJędrzejczak NataliaAnaDens Łódź2 26
7.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 17

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Emilsen Dawid
Gawron Hanna
CLASSIC - Warszawa
Emilsen Dawid
Gawron Hanna
Emilsen DawidGawron HannaCLASSIC - Warszawa0, 0 0, 0

 

BLOK 3, rejestracja 13:45-14:15, próba parkietu 14:30-15:00, start: 15:00

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rossokhah Denys
Skorokhod Yeva
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Rossokhah Denys
Skorokhod Yeva
Rossokhah DenysSkorokhod YevaMEGAPOLISDANCE - Warszawa6 (+1)161
2.Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Blyzniuk Maksym
Mykhailova Valeria
Blyzniuk MaksymMykhailova ValeriaMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+1)112
3.Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Rasalski Jakub
Góźdź Gabrysia
Rasalski JakubGóźdź GabrysiaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 23
4.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaART OVO - Międzyrzec Podlaski0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymborski Jakub
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymborski Jakub
Rudnicka Inga
Szymborski JakubRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Naumenko Kyrylo
Borucka Aniela
RS - WARSZAWA
Naumenko Kyrylo
Borucka Aniela
Naumenko KyryloBorucka AnielaRS - WARSZAWA4 42
3.King Tymoteusz
Opałka Lena
EMOTION - Góra Kalwaria
King Tymoteusz
Opałka Lena
King TymoteuszOpałka LenaEMOTION - Góra Kalwaria0 03

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Świerczyńska Adriana
STEP DANCE - Koluszki
Świerczyńska AdrianaŚwierczyńska AdrianaSTEP DANCE - Koluszki6 (+1)161
2.Shevchuk Sofiia
WIKA - Olsztyn
Shevchuk SofiiaShevchuk SofiiaWIKA - Olsztyn2 (+1)122
3.Maciaszczyk Adrianna
Viva Dance Łódź
Maciaszczyk AdriannaMaciaszczyk AdriannaViva Dance Łódź2 (+1)123
4.Czaplińska Lena
WIKA - Olsztyn
Czaplińska LenaCzaplińska LenaWIKA - Olsztyn3 (+1)134
5.Racinowska Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Racinowska LenaRacinowska LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)115
6.Kucharski Karol
MAKO - Sulejówek
Kucharski KarolKucharski KarolMAKO - Sulejówek1 16
7.Ivanchuk Kateryno
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Ivanchuk KaterynoIvanchuk KaterynoMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 17
8.Pikula Iryna
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Pikula IrynaPikula IrynaMEGAPOLISDANCE - Warszawa0 07
9.Serafin Milena
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Serafin MilenaSerafin MilenaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA7 79
10.Zlata Nikitina
DanceLife - Warszawa
Zlata NikitinaZlata NikitinaDanceLife - Warszawa6 610
11.Botsaniuk Alina
DanceLife - Warszawa
Botsaniuk AlinaBotsaniuk AlinaDanceLife - Warszawa0 (-1)-10

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Maja
ESKADRA - Pabianice
Michalak MajaMichalak MajaESKADRA - Pabianice1 (+1)111
2.Cholewińska Weronika
AnaDens Łódź
Cholewińska WeronikaCholewińska WeronikaAnaDens Łódź1 (+1)112
3.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03
4.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski0 04
5.Kwiatkowska Zofia
JEDYNKA - Łódź
Kwiatkowska ZofiaKwiatkowska ZofiaJEDYNKA - Łódź0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Uramowski Marcel
Cieślak Justyna
Uramowski MarcelCieślak JustynaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 (+1)111
2.Golatowski Jan
Stępkowska Karina
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Golatowski Jan
Stępkowska Karina
Golatowski JanStępkowska KarinaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa5, 6 5, 62

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czapliński Mariusz
WIKA - Olsztyn
Czapliński MariuszCzapliński MariuszWIKA - Olsztyn1 (+1)111
2.Fik Weronika
MAZOVIA - Siedlce
Fik WeronikaFik WeronikaMAZOVIA - Siedlce0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fik Weronika
MAZOVIA - Siedlce
Fik WeronikaFik WeronikaMAZOVIA - Siedlce1 (+1)111
2.Czapliński Mariusz
WIKA - Olsztyn
Czapliński MariuszCzapliński MariuszWIKA - Olsztyn0 02

 

BLOK 4, rejestracja 16:45-17:15, próba parkietu 17:30-17:50, start: 18:00

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLISDANCE - Warszawa1 (+1)111
2.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN2 (+1)122
3.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 (+1)113
4.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA1 14
5.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa4 45
6.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Telekh Maksym
Portna Zlata
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Telekh Maksym
Portna Zlata
Telekh MaksymPortna ZlataMEGAPOLISDANCE - Warszawa2 (+1)121
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW D (+1)1D2
3.Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
RS - WARSZAWA
Śmiałek Franciszek
Gajownik Izabela
Śmiałek FranciszekGajownik IzabelaRS - WARSZAWA5 (+1)153
4.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice D (+1)1D4
5.Rokita Kacper
Niegowska Eliza
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Rokita Kacper
Niegowska Eliza
Rokita KacperNiegowska ElizaCLASSIC DANCESPORT Warszawa1 15
6.Kłys Szymon
Nowak Maria
STEP DANCE - Koluszki
Kłys Szymon
Nowak Maria
Kłys SzymonNowak MariaSTEP DANCE - Koluszki1 16
7.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa5 57
8.Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Bieniek Przemysław
Rogozińska Anna
Bieniek PrzemysławRogozińska AnnaEMOTION - WARKA0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
Varchenko ArsenYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa6 (+1)161
2.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA C (+1)1C2
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW1 13
4.Łukasiewicz Karol
Przybysz Weronika
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Przybysz Weronika
Łukasiewicz KarolPrzybysz WeronikaCLASSIC - Warszawa5 54

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
MEGAPOLISDANCE - Warszawa
Varchenko Arsen
Yurieva Anzhelika
Varchenko ArsenYurieva AnzhelikaMEGAPOLISDANCE - Warszawa7 (+1)171
2.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard7 (+1)172
3.Pietrzak Oliwier
Grałek Julia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Grałek Julia
Pietrzak OliwierGrałek JuliaJEDYNKA - Łódź6 (+1)163
4.Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Eryk
Gołembiewska Maja
Stradowski ErykGołembiewska MajaSTRETTO - RADZYMIN1 (+1)114
5.Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Kornatowski Tomasz
Żur Dominika
Kornatowski TomaszŻur DominikaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA6 65
6.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW0 06
7.Zając Mieszko
Regulska Martyna
EMOTION - WARKA
Zając Mieszko
Regulska Martyna
Zając MieszkoRegulska MartynaEMOTION - WARKA0 07
8.Łukasiewicz Karol
Przybysz Weronika
CLASSIC - Warszawa
Łukasiewicz Karol
Przybysz Weronika
Łukasiewicz KarolPrzybysz WeronikaCLASSIC - Warszawa7 78

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa B (+1)1B1
2.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin8 (+1)182
3.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria3 33
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno7 74
5.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA0 05

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin B (+1)1B1
2.Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
ESKADRA - Pabianice
Myśliński Olaf
Borowiak Oliwia
Myśliński OlafBorowiak OliwiaESKADRA - Pabianice B (+1)1B2
3.Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
EMOTION - Góra Kalwaria
Słomski Maksymilian
Paśnik Julia
Słomski MaksymilianPaśnik JuliaEMOTION - Góra Kalwaria9 (+1)193
4.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno8 84
5.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 25
6.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA0 06

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP Warszawa4 (+1)141
2.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa3 (+1)132
3.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin8 84
5.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 05
6.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice12 126

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
CLASSIC - Warszawa
Woźniak Filip
Wierzbicka Wiktoria
Woźniak FilipWierzbicka WiktoriaCLASSIC - Warszawa8 (+1)181
2.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska4 (+1)142
3.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+1)1103
4.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa1 (+1)114
5.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów2 25
6.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin12 126
7.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa2 27
8.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 18

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
SŁOŃCE - Poznań
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon MagdalenaSŁOŃCE - Poznań S (+1)1S1
2.Przemieniecki Szymon
Czarnocka Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Przemieniecki Szymon
Czarnocka Alicja
Przemieniecki SzymonCzarnocka AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa0 02
3.Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Dancers United - WARSZAWA
Zyzik Kacper
Gurazda Milena
Zyzik KacperGurazda MilenaDancers United - WARSZAWA3 33