Mistrzostwa Klas CBA i Puchar Klas FED w kategoriach Senior + Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2023-05-13 Kędzierzyn Koźle, MISTRAL - Tarnowskie Góry


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana miejsca rozgrywania turnieju, nowy adres:
Hotel Solidaris ul. Waryńskiego 5, Kędzierzyn-Koźle

Blok I godz. 11.00
Blok II godz. 13.00
Blok III godz. 15.00
Blok IV godz. 19.00

Fotograf obecny na imprezie: GoodDancePro
Fryzury: Paulina Hanusek 517685262 - kontakt SMS lub tel.

BLOK 1, rejestracja 10.15-10.45, próba parkietu 10.30-10.45, start: 11.00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Neudek Nadia
IMPULS - Chorzów
Neudek NadiaNeudek NadiaIMPULS - Chorzów7 (+2)271
2.Petrosiants Sofiia
IMPULS - Chorzów
Petrosiants SofiiaPetrosiants SofiiaIMPULS - Chorzów9 (+2)291
3.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice6 (+2)261
4.Jankowska Aleksandra
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Jankowska AleksandraJankowska AleksandraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)192
5.Ostrowska Sabina
UKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle
Ostrowska SabinaOstrowska SabinaUKS CATIA - Kędzierzyn-Koźle6 (+1)162
6.Polczyk Maja
IMPULS - Chorzów
Polczyk MajaPolczyk MajaIMPULS - Chorzów5 (+1)152

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gruszka Liwia
PASSION DANCE Krapkowice
Gruszka LiwiaGruszka LiwiaPASSION DANCE Krapkowice3 (+2)231
2.Koćwin Alicja
FORTUNA Głogówek
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaFORTUNA Głogówek6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Lena
AnaDens Łódź
Stolarczyk LenaStolarczyk LenaAnaDens Łódź5 (+1)151
2.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek0 02

8-11 (Juvenile 2 + Juvenile 1) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław5 (+1)151
2.Wątroba Zofia
AnaDens Łódź
Wątroba ZofiaWątroba ZofiaAnaDens Łódź4 42
3.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pantuła Karol
Mazurek Nadia
ZORBA - Częstochowa
Pantuła Karol
Mazurek Nadia
Pantuła KarolMazurek NadiaZORBA - Częstochowa13, 10 Pantuła Karol - G (+2)213, 10Pantuła Karol - G1
2.Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Ignacy
Dąbrowska Maja
Parasyn IgnacyDąbrowska MajaNOWY STYL - Bielsko-Biała2, 2 (+2)22, 21
3.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
4.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
PASSION DANCE Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPASSION DANCE Krapkowice11, 11 (+1)111, 112

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fedor Mariia
PASSION DANCE Krapkowice
Fedor MariiaFedor MariiaPASSION DANCE Krapkowice6 (+2)261
2.Zdziebko Angelika
KTT REWIA - Racibórz
Zdziebko AngelikaZdziebko AngelikaKTT REWIA - Racibórz11 (+2)2112
3.Natkowska Lena
FORUM - Zabrze
Natkowska LenaNatkowska LenaFORUM - Zabrze12 Natkowska Lena - F (+1)112Natkowska Lena - F3
4.Petryszak Zuzanna
KTT REWIA - Racibórz
Petryszak ZuzannaPetryszak ZuzannaKTT REWIA - Racibórz9 (+1)193

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała MartynaBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice3 (+1)131
2.Sokalla Jan
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Sokalla JanSokalla JanMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 (+1)122
3.Włodarczak Nadia
IMPULS - Chorzów
Włodarczak NadiaWłodarczak NadiaIMPULS - Chorzów2 23
4.Prusicka Hanna
FORUM - Zabrze
Prusicka HannaPrusicka HannaFORUM - Zabrze1 14

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.45, start: 13:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra5 (+1)151
2.Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
IGLICA - Wrocław
Dróżdż Witold
Siroshtan Alisa
Dróżdż WitoldSiroshtan AlisaIGLICA - Wrocław0 02

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Błędowski Tobiasz
Czajka Paulina
Błędowski TobiaszCzajka PaulinaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)131
2.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 22

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice4 (+1)141
2.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze4 42
3.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice4 43

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarz Jakub
Owczarek Anna
INES - Wrocław
Włodarz Jakub
Owczarek Anna
Włodarz JakubOwczarek AnnaINES - Wrocław2 (+1)121
2.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice6 (+1)162
3.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze0 03
4.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 54

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowska Kinga
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Witkowska KingaWitkowska KingaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)151
2.Haraf Paulina
DANCE CENTER - Kluczbork
Haraf PaulinaHaraf PaulinaDANCE CENTER - Kluczbork0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)151
2.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112
3.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 33
4.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała4 (+1)141
2.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13
4.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 05

 

BLOK 3, rejestracja 14.15-14.45, próba parkietu 14.30-15.00, start: 15.00

25-29 (Pre-Senior) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
ESENS - Wrocław
Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS - Wrocław4 (+1)141
2.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań0 02

25-29 (Pre-Senior) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice5 (+1)151
2.Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
ESENS - Wrocław
Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS - Wrocław3 32

25-29 (Pre-Senior) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice D (+1)1D1
2.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków5 52

30+ (Senior 1) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed Serhii
Bigaj Magdalena
Lebed SerhiiBigaj Magdalena EE1
2.Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
Jurak Artur
Jurak Magdalena
Jurak ArturJurak MagdalenaDCS BRWINÓW3 (+1)132
3.Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
CONZUA - Poznań
Mikołajewski Łukasz
Mikołajewska Maria Magdalena
Mikołajewski ŁukaszMikołajewska Maria MagdalenaCONZUA - Poznań1 (+1)113
4.Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
ST Iluzja Trzebinia
Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia1 14

30+ (Senior 1) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
ST Iluzja Trzebinia
Bocian Cezary
Żochowska-Bocian Katarzyna
Bocian CezaryŻochowska-Bocian KatarzynaST Iluzja Trzebinia2 (+1)121
2.Soluch Dariusz
Kerner Marta
DIAMENT - Wrocław
Soluch Dariusz
Kerner Marta
Soluch DariuszKerner MartaDIAMENT - Wrocław1 12

40+ (Senior 2) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce EE1
2.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin EE2
3.Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
CUBANA - Nowy Targ
Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA - Nowy Targ EE3
4.Gaworski Damian
Gałkiewicz Angelika
Akademia Tańca Kobierzyce
Gaworski Damian
Gałkiewicz Angelika
Gaworski DamianGałkiewicz AngelikaAkademia Tańca Kobierzyce1 (+1)114
5.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce1 (+1)115
6.Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
DCS BRWINÓW
Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW3 (+1)136
7.Jurak Artur
Jurak Magdalena
DCS BRWINÓW
Jurak Artur
Jurak Magdalena
Jurak ArturJurak MagdalenaDCS BRWINÓW3 (+1)137
8.Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk Łukasz
Pietruk Roma
Pietruk ŁukaszPietruk Roma4 48
9.Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
DIAMENT - Wrocław
Kramarski Roman
Kramarska Małgorzata
Kramarski RomanKramarska MałgorzataDIAMENT - Wrocław0 09
10.Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW1 110
11.Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Michniewicz Janusz
Karcz Elżbieta
Michniewicz JanuszKarcz ElżbietaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 010
12.Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Marciniak Arkadiusz
Marciniak Beata
Marciniak ArkadiuszMarciniak BeataCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 012

40+ (Senior 2) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Akademia Tańca Kobierzyce
Nowicki Janusz
Nowicka Ilona
Nowicki JanuszNowicka IlonaAkademia Tańca Kobierzyce EE1
2.Gaworski Damian
Gałkiewicz Angelika
Akademia Tańca Kobierzyce
Gaworski Damian
Gałkiewicz Angelika
Gaworski DamianGałkiewicz AngelikaAkademia Tańca Kobierzyce EE2
3.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice2 (+1)123
4.Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
CUBANA - Nowy Targ
Walkosz Wojciech
Walkosz Katarzyna
Walkosz WojciechWalkosz KatarzynaCUBANA - Nowy Targ2 (+1)124
5.Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Akademia Tańca Kobierzyce
Ilnicki Andrzej
Ilnicka Aneta
Ilnicki AndrzejIlnicka AnetaAkademia Tańca Kobierzyce1 15
6.Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW1 16

50+ (Senior 3) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
DCS BRWINÓW
Lawera Leszek
Lawera Katarzyna
Lawera LeszekLawera KatarzynaDCS BRWINÓW EE1
2.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik3 (+1)132
3.Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW2 (+1)123
4.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra1 14
5.Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Akademia Tańca Kobierzyce
Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce0 05

50+ (Senior 3) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
DCS BRWINÓW
Kąkol Bartłomiej
Jankowska Monika
Kąkol BartłomiejJankowska MonikaDCS BRWINÓW EE1
2.Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Kaliciński Eugeniusz
Tarasiuk Elżbieta
Kaliciński EugeniuszTarasiuk ElżbietaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra3 (+1)132
3.Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Akademia Tańca Kobierzyce
Drozdowski Krzysztof
Drozdowska Danuta
Drozdowski KrzysztofDrozdowska DanutaAkademia Tańca Kobierzyce1 (+1)113
4.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 04

60+ (Senior 4) F ST 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce2 (+1)121
2.Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Paruzel Mirosław
Bąkowska Bożena
Paruzel MirosławBąkowska BożenaMARENGO - Dąbrowa Górnicza0 02

60+ (Senior 4) F LA 3T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
KICK - Kielce
Dziuganowski Tomasz
Dziuganowska Urszula
Dziuganowski TomaszDziuganowska UrszulaKICK - Kielce3 (+1)131
2.Koterba Hieronim
Koterba Dorota
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Koterba Hieronim
Koterba Dorota
Koterba HieronimKoterba DorotaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica0 02

30+ (Senior 1) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Morawiec Janusz
Racławska Anna
DANCE CENTER - Kluczbork
Morawiec Janusz
Racławska Anna
Morawiec JanuszRacławska AnnaDANCE CENTER - Kluczbork DD1
2.Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Piekarz Maciej
Piekarz Natalia
Piekarz MaciejPiekarz NataliaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków6 (+1)162
3.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW4 (+1)143
4.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 14

40+ (Senior 2) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra4 42

40+ (Senior 2) E LA 4T Puchar Klas PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Bystrzycki Piotr
Wawrzyniak Olga
Bystrzycki PiotrWawrzyniak OlgaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra DD1
2.Chrukin Marek
Chrukin Halina
RONDO - Rybnik
Chrukin Marek
Chrukin Halina
Chrukin MarekChrukin HalinaRONDO - Rybnik DD2
3.Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
DCS BRWINÓW
Dębkowski Łukasz
Dębkowska Urszula
Dębkowski ŁukaszDębkowska UrszulaDCS BRWINÓW4 (+1)143
4.Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
ELITE DANCE - Szczecin
Manna Przemysław
Linkiewicz-Manna Eliza
Manna PrzemysławLinkiewicz-Manna ElizaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)114
5.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin1 (+1)115
6.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków4 46
7.Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Bogdan
Wiktorowicz Bogumiła
Wiktorowicz BogdanWiktorowicz BogumiłaDCS BRWINÓW1 17

50+ (Senior 3) E ST 4T Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin DD1
2.Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
POLISH CLUB - Warszawa
Ziółkowski Przemysław
Ziółkowska Dorota
Ziółkowski PrzemysławZiółkowska DorotaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)112
3.Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka Piotr
Pawlak Wiesława
Krupka PiotrPawlak Wiesława4 43

30+ (Senior 1) D ST Puchar Klas PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna CC1
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość7 (+1)172
3.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków7 73

30+ (Senior 1) D LA Puchar Klas PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
DANCE CENTER - Poznań
Zaborowski Marek
Tokłowicz Eliza
Zaborowski MarekTokłowicz ElizaDANCE CENTER - Poznań CC1
2.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice CC2
3.Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak Szymon
Jaszczak Anna
Jaszczak SzymonJaszczak Anna7 (+1)173
4.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)114
5.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 15
6.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków0 06

40+ (Senior 2) D ST Puchar Klas PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice CC1
2.Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
SEMPRE - Kraków
Strzałka Przemysław
Strzałka Ewa
Strzałka PrzemysławStrzałka EwaSEMPRE - Kraków C (+1)1C2
3.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość C (+1)1C3
4.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard0 04
5.Misiak Andrzej
Misiak Natalia
SWING Żywiec-Kuków
Misiak Andrzej
Misiak Natalia
Misiak AndrzejMisiak NataliaSWING Żywiec-Kuków0 05

40+ (Senior 2) D LA Puchar Klas PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice2 21
2.Wącław Szczepan
Wącław Anna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Wącław Szczepan
Wącław Anna
Wącław SzczepanWącław AnnaZAWIROWANI - Mysłowice CC2
3.Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
CENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica
Tołoczko Arkadiusz
Tołoczko Iwona
Tołoczko ArkadiuszTołoczko IwonaCENTRUM TAŃCA BLANKA WINIARSKA - Rokietnica4 (+1)143
4.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków1 (+1)114
5.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)115
6.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice0 06
7.Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
DANCE CENTER - Kluczbork
Sawicz Zbigniew
Ilnicka Aneta
Sawicz ZbigniewIlnicka AnetaDANCE CENTER - Kluczbork1 17

50+ (Senior 3) D ST Puchar Klas PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra CC1
2.Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
ALFA-ASTRA - Stargard
Walczak Grzegorz
Walczak Małgorzata
Walczak GrzegorzWalczak MałgorzataALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
3.Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
King Dance - Koszalin
Bolesta Robert
Sołdyńska Monika
Bolesta RobertSołdyńska MonikaKing Dance - Koszalin5 (+1)153
4.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 14

60+ (Senior 4) D ST Puchar Klas PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miller Leszek
Górecka Urszula
IGLICA - Wrocław
Miller Leszek
Górecka Urszula
Miller LeszekGórecka UrszulaIGLICA - Wrocław CC1
2.Klimas Roman
Klimas Maria
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Klimas Roman
Klimas Maria
Klimas RomanKlimas MariaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)122
3.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 (+1)133
4.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław3 34
5.Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Mikołajczak Zbigniew
Mikołajczak Aldona
Mikołajczak ZbigniewMikołajczak AldonaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań0 0

60+ (Senior 4) D LA Puchar Klas PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
IGLICA - Wrocław
Jaśkiewicz Dariusz
Jaśkiewicz Anna
Jaśkiewicz DariuszJaśkiewicz AnnaIGLICA - Wrocław4 (+1)141
2.Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Głębocki Grzegorz
Głębocka Urszula
Głębocki GrzegorzGłębocka UrszulaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań3 32

 

BLOK 4, rejestracja 18:00-18:30, próba parkietu 18:30-18:45, start: 19:00

25-29 (Pre-Senior) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań4 (+1)141
2.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków2 22

25-29 (Pre-Senior) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin SS1
2.Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 03

30+ (Senior 1) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków BB1
2.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków4 (+1)142
3.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań3 (+1)133
4.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 04
5.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard0 05

30+ (Senior 1) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kuźlak Marcin
Staniszewska Monika
Kuźlak MarcinStaniszewska MonikaDANCE IMPERIUM - Poznań BB1
2.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość4 (+1)142
3.Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
INFINITY - Kraków
Ortwein Rafał
Kaźmierska Paulina
Ortwein RafałKaźmierska PaulinaINFINITY - Kraków2 23

40+ (Senior 2) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mączka Robert
Gut Ewa
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Mączka Robert
Gut Ewa
Mączka RobertGut EwaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków BB1
2.Długoń Karol
Długoń Ewa
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Długoń Karol
Długoń Ewa
Długoń KarolDługoń EwaMARENGO - Dąbrowa Górnicza BB2
3.Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
ALFA-ASTRA - Stargard
Jabłoński Piotr
Jabłońska Sylwia
Jabłoński PiotrJabłońska SylwiaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)113
4.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa9 (+1)194
5.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań2 25
6.Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
DANCELOOK - Gliwice
Nieradzik Adam
Nieradzik Anna
Nieradzik AdamNieradzik AnnaDANCELOOK - Gliwice0 06
7.Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
4STEP - Siechnice
Banasiak Marcin
Banasiak Agnieszka
Banasiak MarcinBanasiak Agnieszka4STEP - Siechnice0 0

40+ (Senior 2) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
MYKA - Zamość
Witkowski Radosław
Januchowska - Badach Beata
Witkowski RadosławJanuchowska - Badach BeataMYKA - Zamość BB1
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)113
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków3 34

50+ (Senior 3) C LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW BB1
2.Baranowski Adam
Baranowska Anna
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Baranowski Adam
Baranowska Anna
Baranowski AdamBaranowska AnnaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa1 (+1)112
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE1 13

60+ (Senior 4) C ST Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Szczytowski Andrzej
Maciejewska Danuta
Szczytowski AndrzejMaciejewska DanutaCIEŚLAK - Jelenia Góra BB1
2.Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek Andrzej
Małek Sylwia
Małek AndrzejMałek Sylwia2 (+1)122
3.Lis Romuald
Lis Ewa
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Lis Romuald
Lis Ewa
Lis RomualdLis EwaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE0 03

30+ (Senior 1) A LA Mistrzostwa CBA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Błaszczyk Łukasz
Sieraszewska Ewelina
Błaszczyk ŁukaszSieraszewska EwelinaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz SS1
2.Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Kopczyński Dawid
Popek-Kopczyńska Małgorzata
Kopczyński DawidPopek-Kopczyńska MałgorzataDCS BRWINÓW4 (+1)142
3.Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
ST Iluzja Trzebinia
Dąbek Artur
Dąbek Agnieszka
Dąbek ArturDąbek AgnieszkaST Iluzja Trzebinia0 03

25-29 (Pre-Senior) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
TOP - ART - Lublin
Szpyt Rafał
Bień-Szpyt Ewa
Szpyt RafałBień-Szpyt EwaTOP - ART - Lublin2
3.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław3

30+ (Senior 1) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
CENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk
Miszczuk Mateusz
Wessalowska Joanna
Miszczuk MateuszWessalowska JoannaCENTRUM TRÓJMIASTO - Gdańsk1
2.Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków
Solarz Tomasz
Borkowska Katarzyna
Solarz TomaszBorkowska KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA - Kraków2
3.Baran Michał
Dyk Ewa
ESENS - Wrocław
Baran Michał
Dyk Ewa
Baran MichałDyk EwaESENS - Wrocław3

50+ (Senior 3) Open LA 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowski Artur
Wesołowska Anna
Wesołowski ArturWesołowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1
2.Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
DCS BRWINÓW
Maj Sławomir
Korzeniowska Małgorzata
Maj SławomirKorzeniowska MałgorzataDCS BRWINÓW2
3.Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz Tadeusz
Stasiewicz Anna
Stasiewicz TadeuszStasiewicz Anna