Oleski Festiwal Tańca 2023

2023-11-12 Olesno, RÓŻA - Olesno


Plik z wynikami

UWAGA

Zapraszamy do śledzenia transmisji
https://www.youtube.com/live/3LQBR6wOziM?si=LbkVMtGAG1OGhHWu

Zmiana godziny rozpoczęcia IV bloku na godzinę 17.00

Kategorie pow. 16+ OPEN ST/LA to kategorie Otwartych Mistrzostw Ziemi Śląskiej.
W tej oto kategorii dla wszystkich par finałowych będą przyznawane nagrody FINANSOWE
Szczegóły wkrótce
Zapraszamy do Olesna:-)

BLOK 1, rejestracja 9.00-9.30, próba parkietu 9.00-10.00, start: 10.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goldner Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Goldner HannaGoldner HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+2)261
2.Sarga Marcelina
KTT QUICK STEP - Miedźno
Sarga MarcelinaSarga MarcelinaKTT QUICK STEP - Miedźno7 (+2)271
3.Woźniak Antonina
IGLICA - Wrocław
Woźniak AntoninaWoźniak AntoninaIGLICA - Wrocław2 (+2)221
4.Bzdok Hanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok HannaBzdok HannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6 (+1)162
5.Szpiech Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Szpiech AlicjaSzpiech AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 (+1)112

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kalika Liliana
AKCENT - Będzin
Kalika LilianaKalika LilianaAKCENT - Będzin6 (+2)261
2.Los Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Los WiktoriaLos WiktoriaRÓŻA - Olesno8 (+2)281
3.Mikulska Milena
IGLICA - Wrocław
Mikulska MilenaMikulska MilenaIGLICA - Wrocław5 (+2)251
4.Bzdok Zuzanna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Bzdok ZuzannaBzdok ZuzannaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 (+1)152
5.Rapacz Małgorzata
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Rapacz MałgorzataRapacz MałgorzataDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+1)192
6.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice9 (+1)192

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycka AnnaKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław4 (+2)241
2.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze11 (+2)2111
3.Sochnieva Arina
DANCELOOK - Gliwice
Sochnieva ArinaSochnieva ArinaDANCELOOK - Gliwice12 Sochnieva Arina - F (+2)212Sochnieva Arina - F2
4.Tomys Wiktoria
RÓŻA - Olesno
Tomys WiktoriaTomys WiktoriaRÓŻA - Olesno12 Tomys Wiktoria - F (+2)212Tomys Wiktoria - F2
5.Jaworski Marcel
IGLICA - Wrocław
Jaworski MarcelJaworski MarcelIGLICA - Wrocław12 Jaworski Marcel - F (+1)112Jaworski Marcel - F3
6.Koćwin Alicja
FORTUNA Głogówek
Koćwin AlicjaKoćwin AlicjaFORTUNA Głogówek9 (+1)193
7.Wojtala Martyna
PASSION DANCE Krapkowice
Wojtala MartynaWojtala MartynaPASSION DANCE Krapkowice4 (+1)143

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bąk DagmaraBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn3 (+1)131
2.Taratuńska Sofia
RS - WARSZAWA
Taratuńska SofiaTaratuńska SofiaRS - WARSZAWA1 (+1)112
3.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz1 (+1)113
4.Koćwin Paulina
FORTUNA Głogówek
Koćwin PaulinaKoćwin PaulinaFORTUNA Głogówek0 04
5.Formella Nadia
AnaDens Łódź
Formella NadiaFormella NadiaAnaDens Łódź0 05
6.Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Hucz MartynaHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 06

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubis Cyprian
Unruh Michelle
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kubis Cyprian
Unruh Michelle
Kubis CyprianUnruh MichelleDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
2.Olczak Leon
Gierczak Karolina
JEDYNKA - Łódź
Olczak Leon
Gierczak Karolina
Olczak LeonGierczak KarolinaJEDYNKA - Łódź7 (+2)271
3.Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Semczyszyn Bartosz
Ressel Pola
Semczyszyn BartoszRessel PolaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9, 9 (+2)29, 91
4.Woźnik Julian
Jankowska Aleksandra
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Woźnik Julian
Jankowska Aleksandra
Woźnik JulianJankowska AleksandraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 11 (+1)12, 112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ladra Wiktor
Bożek Hanna
KTT QUICK STEP - Miedźno
Ladra Wiktor
Bożek Hanna
Ladra WiktorBożek HannaKTT QUICK STEP - Miedźno5, 5 (+2)25, 51
2.Stellmach Armin
Musioł Hanna
RÓŻA - Olesno
Stellmach Armin
Musioł Hanna
Stellmach ArminMusioł HannaRÓŻA - Olesno9, 11 (+2)29, 111
3.Wrobel Vincent
Bieniek Laura
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Wrobel Vincent
Bieniek Laura
Wrobel VincentBieniek LauraDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki2, 2 (+2)22, 21
4.Pitek Maciej
Krawczyk Agata
KTT QUICK STEP - Miedźno
Pitek Maciej
Krawczyk Agata
Pitek MaciejKrawczyk AgataKTT QUICK STEP - Miedźno5, 5 (+1)15, 52
5.Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
RETRO - Kępno
Wypchło Oliwier
Stężały Aurelia
Wypchło OliwierStężały AureliaRETRO - Kępno1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Pilat Matvii
Szuleta Julia
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Pilat Matvii
Szuleta Julia
Pilat MatviiSzuleta JuliaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4, 4 (+2)24, 41
3.Mainusz Filip
Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Mainusz Filip
Pieczarka Zofia
Mainusz FilipPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5, 3 (+2)25, 32
4.Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Niziołek Michał
Kurowska Oliwia
Niziołek MichałKurowska OliwiaETIUDA - Radomsko2 (+2)222
5.Pilarz Dawid
Skiba Agata
RÓŻA - Olesno
Pilarz Dawid
Skiba Agata
Pilarz DawidSkiba AgataRÓŻA - Olesno4, 4 (+1)14, 43
6.Rosicki Łukasz
Sala Maja
RÓŻA - Olesno
Rosicki Łukasz
Sala Maja
Rosicki ŁukaszSala MajaRÓŻA - Olesno3, 3 (+1)13, 33
7.Syrek Dominik
Twardzik Paulina
RONDO - Rybnik
Syrek Dominik
Twardzik Paulina
Syrek DominikTwardzik PaulinaRONDO - Rybnik1 (+1)113
8.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice4, 4 (+1)14, 43

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gałązka Jan
Marciniak Martyna
STEP DANCE - Koluszki
Gałązka Jan
Marciniak Martyna
Gałązka JanMarciniak MartynaSTEP DANCE - Koluszki E (+1)1E1
2.Ziomek Karol
Świerc Marta
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Ziomek Karol
Świerc Marta
Ziomek KarolŚwierc MartaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki1 12
3.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa1 13

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Jokiel Paweł
Hajduk Kinga
Jokiel PawełHajduk KingaST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie11 (+2)2111
2.Kuc Piotr
Zyśk Malwina
KTT QUICK STEP - Miedźno
Kuc Piotr
Zyśk Malwina
Kuc PiotrZyśk MalwinaKTT QUICK STEP - Miedźno8, 2 (+2)28, 21
3.Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
ETIUDA - Radomsko
Kuczyński Oliwier
Zeler Lena
Kuczyński OliwierZeler LenaETIUDA - Radomsko1, 1 (+1)11, 12
4.Nowak Damian
Badera Jagoda
RÓŻA - Olesno
Nowak Damian
Badera Jagoda
Nowak DamianBadera JagodaRÓŻA - Olesno7, 9 (+1)17, 92

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
ETIUDA - Radomsko
Koziński Antoni
Sobieraj Julianna
Koziński AntoniSobieraj JuliannaETIUDA - Radomsko10 (+2)2101
2.Nems Justin
Borowiec Lena
ETIUDA - Radomsko
Nems Justin
Borowiec Lena
Nems JustinBorowiec LenaETIUDA - Radomsko9 (+2)291
3.Jamszoł Marta
Michalak Adam
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jamszoł Marta
Michalak Adam
Jamszoł MartaMichalak AdamCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz7, 7 (+2)27, 72
4.Małecka Klara
Liberda Adam
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Małecka Klara
Liberda Adam
Małecka KlaraLiberda AdamCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz10, 10 (+2)210, 102
5.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice5, 5 (+1)15, 53
6.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów2 (+1)123
7.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice9 (+1)193
8.Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
PASSION DANCE Krapkowice
Siudak Olivier
Seniszyn Zuzanna
Siudak OlivierSeniszyn ZuzannaPASSION DANCE Krapkowice3, 3 (+1)13, 33

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 11.30-12.30, start: 12.30

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ślusarczyk Natalia
FLASH - Grodzisk Mazowiecki
Ślusarczyk NataliaŚlusarczyk NataliaFLASH - Grodzisk Mazowiecki2 (+1)121
2.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze5 (+1)152
3.Cuglowska Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Cuglowska MajaCuglowska MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)153
4.Stawińska Maria
Viva Dance Łódź
Stawińska MariaStawińska MariaViva Dance Łódź5 (+1)154
5.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań2 (+1)125
6.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice0 06
7.Unruh Olivia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Unruh OliviaUnruh OliviaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 07
8.Borkowska Hanna
IMPULS - Chorzów
Borkowska HannaBorkowska HannaIMPULS - Chorzów1 18
9.Krawczyk Aleksandra
KTT QUICK STEP - Miedźno
Krawczyk AleksandraKrawczyk AleksandraKTT QUICK STEP - Miedźno-1 -19
10.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 110
11.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice0 011

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Twardzik Jakub
Vlasenko Kateryna
RONDO - Rybnik
Twardzik Jakub
Vlasenko Kateryna
Twardzik JakubVlasenko KaterynaRONDO - Rybnik E (+1)1E1
2.Fetko Maurycy
Knapik Natalia
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Fetko Maurycy
Knapik Natalia
Fetko MaurycyKnapik NataliaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)132
3.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 (+1)143
4.Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
Heliosz WojciechGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Świerc Alex
Jankowska Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Świerc Alex
Jankowska Julia
Świerc AlexJankowska JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki4 45
6.Kownacki Borys
Woś Julia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Kownacki Borys
Woś Julia
Kownacki BorysWoś JuliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0, 0 0, 06

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Stępień Leon
Kuśmider Maja
ESKADRA - Pabianice
Stępień Leon
Kuśmider Maja
Stępień LeonKuśmider MajaESKADRA - Pabianice3 (+1)132
3.Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
RONDO - Rybnik
Mandrysz Bartosz
Karasińska Milena
Mandrysz BartoszKarasińska MilenaRONDO - Rybnik1 (+1)113
4.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław0 04
5.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 15
6.Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 26
7.Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Viva Dance Łódź
Ludwiczak Stanisław
Vozniak Polina
Ludwiczak StanisławVozniak PolinaViva Dance Łódź0 07

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olszewski Filip
Próba Magdalena
ETIUDA - Radomsko
Olszewski Filip
Próba Magdalena
Olszewski FilipPróba MagdalenaETIUDA - Radomsko6 (+2)261
2.Kharchuk Adam
Róg Maja
ZORBA - Częstochowa
Kharchuk Adam
Róg Maja
Kharchuk AdamRóg MajaZORBA - Częstochowa5 (+2)252
3.Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Salamonowicz Igor
Żołnierz Małgorzata
Salamonowicz IgorŻołnierz MałgorzataST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 (+1)163
4.Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
FORTUNA Głogówek
Ćwikłowski Jan
Sarnes Laura
Ćwikłowski JanSarnes LauraFORTUNA Głogówek6, 7 (+1)16, 73

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Walczak Wiktor
Kaptur Karen
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Walczak Wiktor
Kaptur Karen
Walczak WiktorKaptur KarenKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)131
2.Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Kostecki Maksymilian
Jurczak Julia
Kostecki MaksymilianJurczak JuliaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE4 (+1)142
3.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów2 23
4.Dymek Kacper
Pitek Julia
KTT QUICK STEP - Miedźno
Dymek Kacper
Pitek Julia
Dymek KacperPitek JuliaKTT QUICK STEP - Miedźno0 04

 

BLOK 3, rejestracja 14.00-14.30, próba parkietu 14.00-15.00, start: 15.00

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów C (+1)1C1
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
3.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Balcerak Adam
Marciniak Zofia
STEP DANCE - Koluszki
Balcerak Adam
Marciniak Zofia
Balcerak AdamMarciniak ZofiaSTEP DANCE - Koluszki1 (+1)111
2.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław2 (+1)122
3.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 (+1)133
4.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 04
5.Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
ANIMA DANZA - Głogów
Leszczak Antoni
Opiłowska Jowita
Leszczak AntoniOpiłowska JowitaANIMA DANZA - Głogów3 35
6.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 06

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
SUKCES - Jaworzno
Larysz Jakub
Zbierańska Katarzyna
Larysz JakubZbierańska KatarzynaSUKCES - Jaworzno4 (+1)141
2.Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Chrobok Adrian
Szulińska Natalia
Chrobok AdrianSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec D (+1)1D2
3.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa D (+1)1D3
4.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 04
5.Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sykosz Maksymilian
Skorupa Paulina
Sykosz MaksymilianSkorupa PaulinaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 15
6.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 46

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław6 (+1)161
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała0 03
4.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice2 24

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Parasyn Mikołaj
Kamińska Laura
Parasyn MikołajKamińska LauraNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)121
2.Palus Dawid
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Olszowy Nikola
Palus DawidOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław3 32
3.Karasiak Piotr
Lipińska Julia
ESKADRA - Pabianice
Karasiak Piotr
Lipińska Julia
Karasiak PiotrLipińska JuliaESKADRA - Pabianice7 73

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
Rachfalski WojciechBogajewska KingaFORUM - Zabrze5 (+1)151
2.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław4 (+1)142
3.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda0 03
4.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 04

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź2 (+1)121
2.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno D (+1)1D2
3.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław5 (+1)153
4.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 54
5.Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
FORUM - Zabrze
Rachfalski Wojciech
Bogajewska Kinga
Rachfalski WojciechBogajewska KingaFORUM - Zabrze4 45
6.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda0 06

 

BLOK 4, rejestracja 15.45-16.30, próba parkietu 16.15-17.00, start: 17.00

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 (+1)121
2.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno3 (+1)132
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza C (+1)1C3
4.Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
MIURA - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik DariuszLeszkowicz KingaMIURA - Wrocław2 (+1)124
5.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice2 25
6.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice1 16
7.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów1 17
8.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze1 17

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Salicki Oskar
Włoch Paulina
ISKRA Praszka
Salicki Oskar
Włoch Paulina
Salicki OskarWłoch PaulinaISKRA Praszka2 (+1)121
2.Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
DENSO - Wrocław
Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz JakubWach AleksandraDENSO - Wrocław3 (+1)132
3.Grabowski Franciszek
Stojak Maja
IMPULS - Chorzów
Grabowski Franciszek
Stojak Maja
Grabowski FranciszekStojak MajaIMPULS - Chorzów6 (+1)163
4.Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
MIURA - Wrocław
Janik Dariusz
Leszkowicz Kinga
Janik DariuszLeszkowicz KingaMIURA - Wrocław7 (+1)174
5.Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Krzaczkowski Adam
Fabrowska Julia
Krzaczkowski AdamFabrowska JuliaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź0 05
6.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 16
7.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 07
8.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań6 6

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa7 (+1)171
2.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
3.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)173
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań4 (+1)144
5.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów3 35
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA9 96
7.Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Adamczak Weronika
Adamczak SzymonAdamczak WeronikaFILEMON - Szamotuły7 77
8.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław0 08
9.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze0 09

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucharski Damian
Bogdziewicz Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Kucharski Damian
Bogdziewicz Wiktoria
Kucharski DamianBogdziewicz WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław6 (+1)161
2.Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Włodarczyk Nikodem
Karwat Wiktoria
Włodarczyk NikodemKarwat WiktoriaNOWY STYL - Bielsko-Biała2 (+1)122
3.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)153
4.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 34
5.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 15
6.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 06
7.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań12 (+1)1121
2.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 12
3.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 13

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 (+1)191
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 02
3.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 03

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa7 (+1)171
2.Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
Brzeski BrunoArczyńska DariaPOLISH CLUB - Warszawa10 (+1)1102
3.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 53
4.Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
Stelmachowski AdamGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 04

16+ (Powyżej 15) Open ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki0 01
2.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 02
3.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 03

16+ (Powyżej 15) Open LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
POLISH CLUB - Warszawa
Olczyk Mariusz
Łysik Agnieszka
Olczyk MariuszŁysik AgnieszkaPOLISH CLUB - Warszawa0 01
2.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa7 72
3.Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
Brzeski BrunoArczyńska DariaPOLISH CLUB - Warszawa10 103
4.Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
PRESTIGE - Katowice
Smaroń Konrad
Marcinkiewicz Oliwia
Smaroń KonradMarcinkiewicz OliwiaPRESTIGE - Katowice0 04
5.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa0 05
6.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5 56
7.Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
Stelmachowski AdamGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 07
8.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice0 08