Puchar Wieczystego Tańce Narodowe

2022-12-11 Kraków, DZPiT Niewiadów


FOR FOREIGN COUPLES   FOR FOREIGN SOLO DANCERS

BLOK 1

8-9 (Juvenile 1) KOMB 2T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marusik Milan
Skrzypczyk Faustyna
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Marusik Milan
Skrzypczyk Faustyna
Marusik MilanSkrzypczyk FaustynaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
2.Matysiak Mikołaj
Cupriak Zofia
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Matysiak Mikołaj
Cupriak Zofia
Matysiak MikołajCupriak ZofiaDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
3.Olejko Wojciech
Klimczak Klaudia
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Olejko Wojciech
Klimczak Klaudia
Olejko WojciechKlimczak KlaudiaDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
4.Polkowski Antoni
Lewecka Aleksandra
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Polkowski Antoni
Lewecka Aleksandra
Polkowski AntoniLewecka AleksandraDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
5.Pulchny Szymon
Klimek Barbara
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Pulchny Szymon
Klimek Barbara
Pulchny SzymonKlimek BarbaraMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
6.Wilkowski Borys
Wieteska Martyna
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Wilkowski Borys
Wieteska Martyna
Wilkowski BorysWieteska MartynaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
7.Zdrojewski Jan
Kmita Zofia
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Zdrojewski Jan
Kmita Zofia
Zdrojewski JanKmita ZofiaDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)

10-11 (Juvenile 2) KOMB 2T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

Polka, Krakowiak
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goch Piotr
Charalampous Adriana
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Goch Piotr
Charalampous Adriana
Goch PiotrCharalampous AdrianaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
2.Kubatek Adam
Komorek Zuzanna
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Kubatek Adam
Komorek Zuzanna
Kubatek AdamKomorek ZuzannaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
3.Shevchenko Bogdan
Średniak Lena
Dance Center Kluczbork
(POLAND)
Shevchenko Bogdan
Średniak Lena
Shevchenko BogdanŚredniak LenaDance Center Kluczbork
(POLAND)
4.Wilkowski Borys
Wilkowska Julia
Dziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
Wilkowski Borys
Wilkowska Julia
Wilkowski BorysWilkowska JuliaDziecięcy Zespół Pieśni i Tańca "NIEWIADÓW"
(POLAND)
5.Zapała Dawid
Gdowik Anna
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Zapała Dawid
Gdowik Anna
Zapała DawidGdowik AnnaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)

12-13 (Junior 1) KOMB 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

Polka, Krakowiak, Oberek

14-15 (Junior 2) KOMB 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 4

Polka, Krakowiak, Oberek
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielawski Jakub
Zawadzka Zofia
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Bielawski Jakub
Zawadzka Zofia
Bielawski JakubZawadzka ZofiaDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
2.Goch Gabriel
Goch Emilia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Goch Gabriel
Goch Emilia
Goch GabrielGoch EmiliaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
3.Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
Międzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
Komorek Sergiusz
Charalampous Emilia
Komorek SergiuszCharalampous EmiliaMiędzyszkolny Ludowy Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiak"
(POLAND)
4.Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Tworzyk Marek
Fryc Emilia
Tworzyk MarekFryc EmiliaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)

16-18 (Młodzież) KOMB 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

Krakowiak, Oberek, Kujawiak, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bielawski Jakub
Sarniak Klaudia
DMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
Bielawski Jakub
Sarniak Klaudia
Bielawski JakubSarniak KlaudiaDMZL Nowopiliczanie
(POLAND)
2.Juszczyk Artur
Ejsmont Magdalena
ZPiT POLTEX
(POLAND)
Juszczyk Artur
Ejsmont Magdalena
Juszczyk ArturEjsmont MagdalenaZPiT POLTEX
(POLAND)
3.Klimek Michał
Klimek Aleksandra
Klub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)
Klimek Michał
Klimek Aleksandra
Klimek MichałKlimek AleksandraKlub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)
4.Piechota Stanisław
Kowalczyk Zuzanna
ZPiT POLTEX
(POLAND)
Piechota Stanisław
Kowalczyk Zuzanna
Piechota StanisławKowalczyk ZuzannaZPiT POLTEX
(POLAND)
5.Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
Klub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)
Tabor Paweł
Brzezińska Zofia
Tabor PawełBrzezińska ZofiaKlub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)

19+ (Powyżej 18) KOMB 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 5

KATEGORIA 19-30 LAT Krakowiak, Oberek, Kujawiak, Mazur
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Marceli
Woźniak Julianna
ZPiT POLTEX
(POLAND)
Antosik Marceli
Woźniak Julianna
Antosik MarceliWoźniak JuliannaZPiT POLTEX
(POLAND)
2.Antosik Patryk
Brzezińskaa Zuzanna
ZPiT POLTEX
(POLAND)
Antosik Patryk
Brzezińskaa Zuzanna
Antosik PatrykBrzezińskaa ZuzannaZPiT POLTEX
(POLAND)
3.Brzeziński Szymon
Fieńko Julia
ZPiT POLTEX
(POLAND)
Brzeziński Szymon
Fieńko Julia
Brzeziński SzymonFieńko JuliaZPiT POLTEX
(POLAND)
4.Soból Piotr
Biczak Aniela
Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
Soból Piotr
Biczak Aniela
Soból PiotrBiczak AnielaZespół Pieśni i Tańca „Ziemia Lisiecka”
(POLAND)
5.Urjasz Witold
Kluczkiewicz Klaudia
Klub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)
Urjasz Witold
Kluczkiewicz Klaudia
Urjasz WitoldKluczkiewicz KlaudiaKlub Tańców Polskich "Maki i Powoje"
(POLAND)

30+ (Senior 1) KOMB 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 0

Mazur, Kujawiak, Oberek