Wielkopolan CUP 2022

2022-11-26 Przeźmierowie k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany godzin rejestracji i rozpoczęcia poszczególnych bloków turnieju oraz kategorii w blokach

BLOK 1, rejestracja 9:00-10:00, próba parkietu 9:15-10:45, start: 11:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jastrzębski Antoni
Messina Alessandra
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Jastrzębski Antoni
Messina Alessandra
Jastrzębski AntoniMessina AlessandraTOP DANCE STUDIO - Poznań6, 5 (+2)26, 51
2.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan8 (+1)182

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kravchuk Kira
ASTRA - Szczecin
Kravchuk KiraKravchuk KiraASTRA - Szczecin2 (+2)221
2.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.11 (+2)2111
3.Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak MajaMasternak MajaASTRA - Szczecin7 (+1)172
4.Bychko Uliiana
AURORA
(Ukraina)
Bychko UliianaBychko UliianaAURORA
(Ukraina)

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 9

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krugler Agata
JEDYNKA - Łódź
Krugler AgataKrugler AgataJEDYNKA - Łódź8 (+2)281
2.Marzyjanek Weronika
JEDYNKA - Łódź
Marzyjanek WeronikaMarzyjanek WeronikaJEDYNKA - Łódź9 (+2)291
3.Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta NikodemPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań9 (+2)291
4.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard4 (+2)241
5.Paluszak Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Paluszak MariaPaluszak MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków2 (+1)122
6.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań8 (+1)182
7.Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak WeronikaTrzeciak WeronikaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)112
8.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin12 Wąsowska Julia - G (+1)112Wąsowska Julia - G2
9.Bychko Uliiana
AURORA
(Ukraina)
Bychko UliianaBychko UliianaAURORA
(Ukraina)

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra11 (+2)2111
2.Telegina Oleksandra
AURORA
(Ukraina)
Telegina OleksandraTelegina OleksandraAURORA
(Ukraina)
1
3.Bondarehuk Liana
DREAM - Poznań
Bondarehuk LianaBondarehuk LianaDREAM - Poznań2 (+2)222
4.Sereda Daryna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sereda DarynaSereda DarynaTOP DANCE STUDIO - Poznań4 (+2)242
5.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.3 (+1)133
6.Król Julia
DZIUPLA - Poznań
Król JuliaKról JuliaDZIUPLA - Poznań4 (+1)143
7.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.5 (+1)153
8.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin4 (+1)143

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F1
2.Samulski Damian
Bloch Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Samulski Damian
Bloch Anna
Samulski DamianBloch AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp. Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F2
3.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT1, 1 (+1)11, 13
4.Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski MateuszDrobczyńska KatarzynaDANCE IMPERIUM - Poznań5 (+1)153

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań E (+1)1E1
2.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin1 (+1)112
3.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin0 03
4.Lukianenko Evhenii
Lisovets Diana
AURORA
(Ukraina)
Lukianenko Evhenii
Lisovets Diana
Lukianenko EvheniiLisovets DianaAURORA
(Ukraina)

 

BLOK 2, rejestracja 12:00-13:00, próba parkietu 13:00-13:25, start: 13:30

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kłobus Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Kłobus HannaKłobus HannaALFA-ASTRA - Stargard12 Kłobus Hanna - F (+2)212Kłobus Hanna - F1
2.Świątkowska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Świątkowska KatarzynaŚwiątkowska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+2)221
3.Kornieieva Yelyzaveta
AURORA
(Ukraina)
Kornieieva YelyzavetaKornieieva YelyzavetaAURORA
(Ukraina)
2
4.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard2 (+2)222
5.Głownicka Weronika
ART OF DANCE - Krotoszyn
Głownicka WeronikaGłownicka WeronikaART OF DANCE - Krotoszyn4 (+1)143
6.Keda Ludmyla
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Keda LudmylaKeda LudmylaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 (+1)123
7.Okupniak Aleksandra
DREAM - Poznań
Okupniak AleksandraOkupniak AleksandraDREAM - Poznań1 (+1)113

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Trzeciak Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak JuliaTrzeciak JuliaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Motyl Maja
ART OF DANCE - Krotoszyn
Motyl MajaMotyl MajaART OF DANCE - Krotoszyn1 (+1)112
3.Przybylak Alicja
ALFA-ASTRA - Stargard
Przybylak AlicjaPrzybylak AlicjaALFA-ASTRA - Stargard3 3
4.Szymkiewicz Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Szymkiewicz IgaSzymkiewicz IgaALFA-ASTRA - Stargard3 3
5.Kornieieva Yelyzaveta
AURORA
(Ukraina)
Kornieieva YelyzavetaKornieieva YelyzavetaAURORA
(Ukraina)
6.Pleshkova Varvara
AURORA
(Ukraina)
Pleshkova VarvaraPleshkova VarvaraAURORA
(Ukraina)

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skliarova Daria
ASTRA - Szczecin
Skliarova DariaSkliarova DariaASTRA - Szczecin1 (+1)111
2.Jóźwik Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Jóźwik IgaJóźwik IgaALFA-ASTRA - Stargard2 (+1)122
3.Markiewicz Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Markiewicz KatarzynaMarkiewicz KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard1 13
4.Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Ząbek JuliaZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 04

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lukianenko Evhenii
Lisovets Diana
AURORA
(Ukraina)
Lukianenko Evhenii
Lisovets Diana
Lukianenko EvheniiLisovets DianaAURORA
(Ukraina)
1
2.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz10 (+2)2102
3.Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski WiktorStefankiewicz JuliaALFA-ASTRA - Stargard8 (+2)282
4.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT10, 10 (+1)110, 103
5.Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Piotrowski Alan
Mikołajczak Hanna
Piotrowski AlanMikołajczak HannaSZKOŁA TAŃCA BiT9, 9 (+1)19, 93

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków5 (+2)251
2.Żuchowski Adam
Szymańska Marta
FAN Toruń
Żuchowski Adam
Szymańska Marta
Żuchowski AdamSzymańska MartaFAN Toruń7 (+1)172

 

BLOK 3, rejestracja 14:30-15:30, próba parkietu 15:30-15:55, start: 16:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Konarska Magdalena
Sieradzki NikodemKonarska MagdalenaTOP DANCE STUDIO - Poznań D (+1)1D1
2.Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
POLISH CLUB - Warszawa
Szymanowicz Kajetan Bruno
Rudnicka Inga
Szymanowicz Kajetan BrunoRudnicka IngaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)152
3.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 (+1)113
4.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra0 04
5.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 05
6.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard1 1

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard4 (+1)141
2.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW E (+1)1E2
3.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 (+1)113
4.Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Bernatowicz Jan
Napieraj Weronika
Bernatowicz JanNapieraj WeronikaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.2 24
5.Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
POEZJA - Kościan
Przedwojski Mikołaj
Naskręt Laura
Przedwojski MikołajNaskręt LauraPOEZJA - Kościan1 15
6.Rybak Kacper
Albert Clementine
All About - Szczecin
Rybak Kacper
Albert Clementine
Rybak KacperAlbert ClementineAll About - Szczecin3 36
7.Duszak Miłosz
Żak Gabriela
POEZJA - Kościan
Duszak Miłosz
Żak Gabriela
Duszak MiłoszŻak GabrielaPOEZJA - Kościan0 07

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard6 (+1)161
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard5 52

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)161
2.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań0 02
3.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)171
2.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)142
3.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 03
4.Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
DZIUPLA - Poznań
Surkov Kostiantyn
Kashyna Barbara
Surkov KostiantynKashyna BarbaraDZIUPLA - Poznań5 54
5.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno0 05

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły7 72
3.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały0 03

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin3 (+1)131
2.Politański Waldemar
Slavych Valeriia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Politański Waldemar
Slavych Valeriia
Politański WaldemarSlavych ValeriiaDANCE IMPERIUM - Poznań4 42
3.Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
LORENZO - Gaj Mały
Walczak Kacper
Cembrowicz Julia
Walczak KacperCembrowicz JuliaLORENZO - Gaj Mały3 33