XXV Turniej Tańca "O Pierścień Św. Kingi" - Rekreacja Małopolska

2022-11-19 Bochnia, SKT Regis Bochnia


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiana rozpoczęcia I bloku na godz. 9.30.
Przypominamy, że rejestracja par zostaje zamknięta o 8.40 !

W bloku IV rejestracja par jest do godz 18.00
Do zobaczenia na turnieju

BLOK 1, rejestracja 8.00 – 8.40, próba parkietu 8.30 – 9.10, start: 9.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucki Maks
Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Maks
Rodzeń Jowita
Bogucki MaksRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków
2.Gülhan Marcin
Pytka Ola
SKT Regis Bochnia
Gülhan Marcin
Pytka Ola
Gülhan MarcinPytka OlaSKT Regis Bochnia
3.Hourdain Léo
Sioła Iga
EVOLUTION - Kraków
Hourdain Léo
Sioła Iga
Hourdain LéoSioła IgaEVOLUTION - Kraków
4.Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
STARDANCE - Kraków
Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
Kukułka FabianDzięgiel IgaSTARDANCE - Kraków
5.Mucha Stanisław
Czuba Maria
SzT eMiKa - Tarnów
Mucha Stanisław
Czuba Maria
Mucha StanisławCzuba MariaSzT eMiKa - Tarnów
6.Popiela Bartek
Sioła Ada
EVOLUTION - Kraków
Popiela Bartek
Sioła Ada
Popiela BartekSioła AdaEVOLUTION - Kraków
7.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka
8.Wolak Antoni
Ślężak Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Wolak Antoni
Ślężak Gabriela
Wolak AntoniŚlężak GabrielaSzT eMiKa - Tarnów
9.Włodarczyk Sebastian
Kusia Gabrysia
EVOLUTION - Kraków
Włodarczyk Sebastian
Kusia Gabrysia
Włodarczyk SebastianKusia GabrysiaEVOLUTION - Kraków

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
EVOLUTION - Kraków
Bogucki Jakub
Włodarczyk Olena
Bogucki JakubWłodarczyk OlenaEVOLUTION - Kraków
2.Musiał Mateusz
Dyląg Julia
EVOLUTION - Kraków
Musiał Mateusz
Dyląg Julia
Musiał MateuszDyląg JuliaEVOLUTION - Kraków
3.Tolińska Iga
Tórz Tymon
EVOLUTION - Kraków
Tolińska Iga
Tórz Tymon
Tolińska IgaTórz TymonEVOLUTION - Kraków
4.Wójcik Piotr
Swatek Julia
ST FLASH DUO - Kraków
Wójcik Piotr
Swatek Julia
Wójcik PiotrSwatek JuliaST FLASH DUO - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
SKT Regis Bochnia
Katarzyński Adam
Grabiasz Ida
Katarzyński AdamGrabiasz IdaSKT Regis Bochnia
2.Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
STARDANCE - Kraków
Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
Kozioł OliwierPadoł JagodaSTARDANCE - Kraków
3.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
4.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
5.Onik Tymoteusz
Gabiga Zoja
SzT eMiKa - Tarnów
Onik Tymoteusz
Gabiga Zoja
Onik TymoteuszGabiga ZojaSzT eMiKa - Tarnów
6.Pabis Jakub
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Pabis Jakub
Zadak Martyna
Pabis JakubZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
7.Popiela Oskar
Knichnicka Nina
EVOLUTION - Kraków
Popiela Oskar
Knichnicka Nina
Popiela OskarKnichnicka NinaEVOLUTION - Kraków
8.Popiela Szymon
Pańpuch Madzia
EVOLUTION - Kraków
Popiela Szymon
Pańpuch Madzia
Popiela SzymonPańpuch MadziaEVOLUTION - Kraków
9.Pytka Karol
Sroka Liliana
SKT Regis Bochnia
Pytka Karol
Sroka Liliana
Pytka KarolSroka LilianaSKT Regis Bochnia
10.Sieradzy Jan
Cisek Emilia
AMAZING DANCE STUDIO
Sieradzy Jan
Cisek Emilia
Sieradzy JanCisek EmiliaAMAZING DANCE STUDIO
11.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
12.Wnęk Jakub
Dobosz Julia
STARDANCE - Kraków
Wnęk Jakub
Dobosz Julia
Wnęk JakubDobosz JuliaSTARDANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Andrzejewski Igor
Zumer Maja
EVOLUTION - Kraków
Andrzejewski Igor
Zumer Maja
Andrzejewski IgorZumer MajaEVOLUTION - Kraków
2.Bal Antoni
Koziarska Milena
ST FLASH DUO - Kraków
Bal Antoni
Koziarska Milena
Bal AntoniKoziarska MilenaST FLASH DUO - Kraków
3.Kita Tomasz
Żurek Natalia
M-TEAM - Kraków
Kita Tomasz
Żurek Natalia
Kita TomaszŻurek NataliaM-TEAM - Kraków
4.Krzywda Karol
Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Krzywda Karol
Treszer Hanna
Krzywda KarolTreszer HannaSKT Regis Bochnia
5.Radwan Florian
Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Florian
Żak Zofia
Radwan FlorianŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Bienias Filip
Czubek Julia
SKT Regis Bochnia
Bienias Filip
Czubek Julia
Bienias FilipCzubek JuliaSKT Regis Bochnia
2.Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
PLĄS - Kraków
Pająk Wiktor
Mrowiec Emilia
Pająk WiktorMrowiec EmiliaPLĄS - Kraków
3.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Radwan Albert
Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Radwan Albert
Krzysiek Anna
Radwan AlbertKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kuska Mikołaj
Firlet Idalia
SKT Regis Bochnia
Kuska Mikołaj
Firlet Idalia
Kuska MikołajFirlet IdaliaSKT Regis Bochnia

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków
2.Szczepaniak Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Michał
Solecka Julia
Szczepaniak MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków
3.Tabor Filip
Cepak Gabriela
SKT Regis Bochnia
Tabor Filip
Cepak Gabriela
Tabor FilipCepak GabrielaSKT Regis Bochnia
4.Święszek Mikołaj
Mach Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Święszek Mikołaj
Mach Zofia
Święszek MikołajMach ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Duety 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gruszka Pola
Piech Antonina
SKT Regis Bochnia
Gruszka Pola
Piech Antonina
Gruszka PolaPiech AntoninaSKT Regis Bochnia
2.Kusińska Zuzanna
Piszczek Helena
EVOLUTION - Kraków
Kusińska Zuzanna
Piszczek Helena
Kusińska ZuzannaPiszczek HelenaEVOLUTION - Kraków
3.Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
Nieckarz NataliaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka
4.Odelga Zofia
Krawczyk Michalina
EVOLUTION - Kraków
Odelga Zofia
Krawczyk Michalina
Odelga ZofiaKrawczyk MichalinaEVOLUTION - Kraków
5.Patoń Antonina
Kokolus Joanna
LATINO - Żabno
Patoń Antonina
Kokolus Joanna
Patoń AntoninaKokolus JoannaLATINO - Żabno
6.Prażmowska Maria
Litwin Liliana
JUST DANCE Wieliczka
Prażmowska Maria
Litwin Liliana
Prażmowska MariaLitwin LilianaJUST DANCE Wieliczka
7.Rodak Liliana
Hołda Nadia
LATINO - Żabno
Rodak Liliana
Hołda Nadia
Rodak LilianaHołda NadiaLATINO - Żabno
8.Strzała Urszula
Rodacka Aleksandra
PLĄS - Kraków
Strzała Urszula
Rodacka Aleksandra
Strzała UrszulaRodacka AleksandraPLĄS - Kraków
9.Wiatr Joanna
Węgrzyn Lena
LATINO - Żabno
Wiatr Joanna
Węgrzyn Lena
Wiatr JoannaWęgrzyn LenaLATINO - Żabno

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 5T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Karolina
Solecka Klara
Szczepaniak KarolinaSolecka KlaraPLĄS - Kraków
2.Tolińska Pola
Rybka Anna
EVOLUTION - Kraków
Tolińska Pola
Rybka Anna
Tolińska PolaRybka AnnaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 0

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Duety 0

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Duety 0

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 22

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Borowska Agata
Tańcownia
Borowska AgataBorowska AgataTańcownia
2.Bąber Emilia
JUST DANCE Wieliczka
Bąber EmiliaBąber EmiliaJUST DANCE Wieliczka
3.Chervono Nikol
SzT eMiKa - Tarnów
Chervono NikolChervono NikolSzT eMiKa - Tarnów
4.Czechowska Hanna
AMAZING DANCE STUDIO
Czechowska HannaCzechowska HannaAMAZING DANCE STUDIO
5.Czubek Natalia
SKT Regis Bochnia
Czubek NataliaCzubek NataliaSKT Regis Bochnia
6.Fijak Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Fijak AnnaFijak AnnaAMAZING DANCE STUDIO
7.Hajnowska Maria
ST FLASH DUO - Kraków
Hajnowska MariaHajnowska MariaST FLASH DUO - Kraków
8.Karwat Oliwia
STARDANCE - Kraków
Karwat OliwiaKarwat OliwiaSTARDANCE - Kraków
9.Kryniewska Urszula
SzT eMiKa - Tarnów
Kryniewska UrszulaKryniewska UrszulaSzT eMiKa - Tarnów
10.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka
11.Kwiatkowska Amelia
Tańcownia
Kwiatkowska AmeliaKwiatkowska AmeliaTańcownia
12.LATOCHA MARTYNA
PERFECT DANCE - Kraków
LATOCHA MARTYNALATOCHA MARTYNAPERFECT DANCE - Kraków
13.Lachman Stanisław
Tańcownia
Lachman StanisławLachman StanisławTańcownia
14.Lesik Weronika
AMAZING DANCE STUDIO
Lesik WeronikaLesik WeronikaAMAZING DANCE STUDIO
15.Mach Emilia
AMAZING DANCE STUDIO
Mach EmiliaMach EmiliaAMAZING DANCE STUDIO
16.Osuch Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch NataliaOsuch NataliaPERFECT DANCE - Kraków
17.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO
18.Pyzik Amelia
AMAZING DANCE STUDIO
Pyzik AmeliaPyzik AmeliaAMAZING DANCE STUDIO
19.Stawowska Irmina
EVOLUTION - Kraków
Stawowska IrminaStawowska IrminaEVOLUTION - Kraków
20.Stryszowska Sara
EVOLUTION - Kraków
Stryszowska SaraStryszowska SaraEVOLUTION - Kraków
21.Wiech Otylia
AMAZING DANCE STUDIO
Wiech OtyliaWiech OtyliaAMAZING DANCE STUDIO
22.Włodarczyk Łucja
SKT Regis Bochnia
Włodarczyk ŁucjaWłodarczyk ŁucjaSKT Regis Bochnia

Do 9 (Do 9) Srebro KOMB 4T Solo Dance 18

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Chromy Martyna
EVOLUTION - Kraków
Chromy MartynaChromy MartynaEVOLUTION - Kraków
2.Dudzik Adriana
STTS Kraków
Dudzik AdrianaDudzik AdrianaSTTS Kraków
3.Frącz Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Frącz AleksandraFrącz AleksandraEVOLUTION - Kraków
4.Król Blanka
ST FLASH DUO - Kraków
Król BlankaKról BlankaST FLASH DUO - Kraków
5.Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Patkaniowska JuliaPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka
6.Pelc Natalia
EVOLUTION - Kraków
Pelc NataliaPelc NataliaEVOLUTION - Kraków
7.Staszczak Aleksandra
EVOLUTION - Kraków
Staszczak AleksandraStaszczak AleksandraEVOLUTION - Kraków
8.Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Strzała UrszulaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
9.Szulc Iwona
EVOLUTION - Kraków
Szulc IwonaSzulc IwonaEVOLUTION - Kraków
10.Sękowska Amelia
PLĄS - Kraków
Sękowska AmeliaSękowska AmeliaPLĄS - Kraków
11.Tylek Ewelina
EVOLUTION - Kraków
Tylek EwelinaTylek EwelinaEVOLUTION - Kraków
12.Zumer Nadia
EVOLUTION - Kraków
Zumer NadiaZumer NadiaEVOLUTION - Kraków
13.Adamczyk Wiktoria
EVOLUTION - Kraków
Adamczyk WiktoriaAdamczyk WiktoriaEVOLUTION - Kraków
14.Jurek Laura
EVOLUTION - Kraków
Jurek LauraJurek LauraEVOLUTION - Kraków
15.Kusia Gabrysia
EVOLUTION - Kraków
Kusia GabrysiaKusia GabrysiaEVOLUTION - Kraków
16.Kusińska Maja
EVOLUTION - Kraków
Kusińska MajaKusińska MajaEVOLUTION - Kraków
17.Laśkiewicz Vanessa
EVOLUTION - Kraków
Laśkiewicz VanessaLaśkiewicz VanessaEVOLUTION - Kraków
18.Rodzeń Jowita
EVOLUTION - Kraków
Rodzeń JowitaRodzeń JowitaEVOLUTION - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biegun Dominik
Tańcownia
Biegun DominikBiegun DominikTańcownia
2.Kijowska Karolina
LATINO - Żabno
Kijowska KarolinaKijowska KarolinaLATINO - Żabno
3.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO
4.Niemczyk Wiktoria
AMAZING DANCE STUDIO
Niemczyk WiktoriaNiemczyk WiktoriaAMAZING DANCE STUDIO
5.Palczewska Amelia
AMAZING DANCE STUDIO
Palczewska AmeliaPalczewska AmeliaAMAZING DANCE STUDIO
6.Sztorc Paulina
LATINO - Żabno
Sztorc PaulinaSztorc PaulinaLATINO - Żabno

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Kotula Krystyna
STTS Kraków
Kotula KrystynaKotula KrystynaSTTS Kraków
3.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO
4.Wyrwa Lena
AMAZING DANCE STUDIO
Wyrwa LenaWyrwa LenaAMAZING DANCE STUDIO

12-15 (12 - 15) Brąz KOMB 4T Solo Dance 0

12-15 (12 - 15) Srebro KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Boniakowska Gaja
PERFECT DANCE - Kraków
Boniakowska GajaBoniakowska GajaPERFECT DANCE - Kraków
2.Włodzimirow Zofia
SKT Regis Bochnia
Włodzimirow ZofiaWłodzimirow ZofiaSKT Regis Bochnia

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, próba parkietu 12.15 – 12.45, start: 12.45

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław11 (+2)2111
2.Dalton Ruby
ELIDA - Mielec
Dalton RubyDalton RubyELIDA - Mielec8 (+2)281
3.Gryndzia Milena
ELIDA - Mielec
Gryndzia MilenaGryndzia MilenaELIDA - Mielec7 (+2)271
4.Jemioło Aleksandra
ELIDA - Mielec
Jemioło AleksandraJemioło AleksandraELIDA - Mielec12 Jemioło Aleksandra - F (+2)212Jemioło Aleksandra - F1
5.Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Błyskal WiktoriaBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków5 (+2)252
6.Drzyzga Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Drzyzga WiktoriaDrzyzga WiktoriaSTARDANCE - Kraków4 (+2)242
7.Mróz Hanna
ELIDA - Mielec
Mróz HannaMróz HannaELIDA - Mielec13 Mróz Hanna - F (+2)213Mróz Hanna - F2
8.Wszołek Lilianna
STARDANCE - Kraków
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaSTARDANCE - Kraków5 (+2)252
9.Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska HannaCzerwińska HannaTOP - ART - Lublin5 (+1)153
10.Sztyler Nikola
EVOLUTION - Kraków
Sztyler NikolaSztyler NikolaEVOLUTION - Kraków8 (+1)183
11.Szulc Justyna
EVOLUTION - Kraków
Szulc JustynaSzulc JustynaEVOLUTION - Kraków2 (+1)123

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czajka Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Czajka MartynaCzajka MartynaJUST DANCE Wieliczka2 (+2)221
2.Jaskierska Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaskierska AleksandraJaskierska AleksandraCUBANA - Nowy Targ12 Jaskierska Aleksandra - G (+2)212Jaskierska Aleksandra - G1
3.Stokłosa Karolina
SUKCES - Jaworzno
Stokłosa KarolinaStokłosa KarolinaSUKCES - Jaworzno2 (+2)221
4.Bubel Daria
AMAZING DANCE STUDIO
Bubel DariaBubel DariaAMAZING DANCE STUDIO1 (+1)112
5.Jaremko Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Jaremko AnnaJaremko AnnaAMAZING DANCE STUDIO3 (+1)132
6.Paprota Julia
SKT Regis Bochnia
Paprota JuliaPaprota JuliaSKT Regis Bochnia3 (+1)132

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Wiktor
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Walewska Helena
Cieśla WiktorWalewska HelenaM-TEAM - Kraków3, 6 (+2)23, 61
2.Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
STTS Kraków
Kotula Bronisław
Smarzyńska Natalka
Kotula BronisławSmarzyńska NatalkaSTTS Kraków4 (+2)241
3.Gauden Natan
Rachwalska Anna
SKT Regis Bochnia
Gauden Natan
Rachwalska Anna
Gauden NatanRachwalska AnnaSKT Regis Bochnia3 (+1)132
4.Ludwa Antoni
Błaż Roksana
GRACJA - Krosno
Ludwa Antoni
Błaż Roksana
Ludwa AntoniBłaż RoksanaGRACJA - Krosno8 8

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec8 (+2)281
2.Augustyn Jakub
Harla Alicja
GALA - Mielec
Augustyn Jakub
Harla Alicja
Augustyn JakubHarla AlicjaGALA - Mielec2 (+2)222
3.Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
GALA - Mielec
Augustyn Bartosz
Jemioło Marlena
Augustyn BartoszJemioło MarlenaGALA - Mielec11, 9 (+1)111, 93

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała4, 4 (+2)24, 41
2.Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
IMPERIA - Kraków
Smirnov Mihail
Ukrainets-Krachetova Zlata
Smirnov MihailUkrainets-Krachetova ZlataIMPERIA - Kraków2 (+2)221
3.Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
SUKCES - Jaworzno
Todosiiev Nikita
Małachowska Mira
Todosiiev NikitaMałachowska MiraSUKCES - Jaworzno4, 8 (+2)24, 81
4.Zacharski Jakub
Kozioł Julia
KLASA - Tarnów
Zacharski Jakub
Kozioł Julia
Zacharski JakubKozioł JuliaKLASA - Tarnów G (+2)2G1
5.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia5 (+1)152
6.Gauden Szymon
Brennan Magdalena
SKT Regis Bochnia
Gauden Szymon
Brennan Magdalena
Gauden SzymonBrennan MagdalenaSKT Regis Bochnia2 (+1)122
7.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)142
8.Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
CARMEN - Katowice
Szanecki Stanisław
Dvyhun Anna
Szanecki StanisławDvyhun AnnaCARMEN - Katowice-1, 0 (-1)-1-1, 0

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiński Ksawery
Słota Nadia
SUKCES - Jaworzno
Jasiński Ksawery
Słota Nadia
Jasiński KsawerySłota NadiaSUKCES - Jaworzno6, 6 (+2)26, 61
2.Machała Kacper
Kołeczek Laura
ELIDA - Mielec
Machała Kacper
Kołeczek Laura
Machała KacperKołeczek LauraELIDA - Mielec5 (+2)251
3.Wcisło Oliwier
Serafin Beata
GALA - Mielec
Wcisło Oliwier
Serafin Beata
Wcisło OliwierSerafin BeataGALA - Mielec7 (+2)271
4.Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
KLASA - Tarnów
Drechny Hubert
Kołodziej Hanna
Drechny HubertKołodziej HannaKLASA - Tarnów11 (+2)2112
5.Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
EVOLUTION - Kraków
Strumiński Aleksander
Strumińska Lena
Strumiński AleksanderStrumińska LenaEVOLUTION - Kraków7 (+2)272
6.Wasiak Igor
Wasiak Natasza
AnaDens Łódź
Wasiak Igor
Wasiak Natasza
Wasiak IgorWasiak NataszaAnaDens Łódź8 (+2)282
7.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia8 (+1)183
8.Kowalski Szymon
Kasprzyk Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Kowalski Szymon
Kasprzyk Aleksandra
Kowalski SzymonKasprzyk AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
9.Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
KLASA - Tarnów
Pasadyn Szymon
Merchut Sabina
Pasadyn SzymonMerchut SabinaKLASA - Tarnów2 (+1)123
10.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków6, 6 6, 6
11.Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
STARDANCE - Kraków
Naleziński Szymon
Nalezińska Natalia
Naleziński SzymonNalezińska NataliaSTARDANCE - Kraków0, 0 (-1)-10, 0

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
SKT Regis Bochnia
Chmielarz Mateusz
Fischer Barbara
Chmielarz MateuszFischer BarbaraSKT Regis Bochnia8 (+2)281
2.Szczepaniak Michał
Solecka Julia
PLĄS - Kraków
Szczepaniak Michał
Solecka Julia
Szczepaniak MichałSolecka JuliaPLĄS - Kraków2 (+2)221
3.Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
KICK - Kielce
Zieliński Maciej
Królik Wiktoria
Zieliński MaciejKrólik WiktoriaKICK - Kielce11 (+2)2111
4.Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
SKT Regis Bochnia
Cetnarowski Wojciech
Janusz Anna
Cetnarowski WojciechJanusz AnnaSKT Regis Bochnia1 (+1)112
5.Pająk Szymon
Sękowska Karolina
PLĄS - Kraków
Pająk Szymon
Sękowska Karolina
Pająk SzymonSękowska KarolinaPLĄS - Kraków1, 2 (+1)11, 22

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
PLĄS - Kraków
Grochmal Jan
Filipowicz Aleksandra
Grochmal JanFilipowicz AleksandraPLĄS - Kraków8 (+2)281
2.Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
STTS Kraków
Kuś Bartłomiej
Michalska Urszula
Kuś BartłomiejMichalska UrszulaSTTS Kraków F (+2)2F2
3.Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
ELIDA - Mielec
Węgrzyn Casper
Krempa Barbara
Węgrzyn CasperKrempa BarbaraELIDA - Mielec F (+2)2F2
4.Ordon Paweł
Molek Zofia
GASIEK - Rzeszów
Ordon Paweł
Molek Zofia
Ordon PawełMolek ZofiaGASIEK - Rzeszów5 (+1)153
5.Usarz Maksymilian
Żak Milena
MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka
Usarz Maksymilian
Żak Milena
Usarz MaksymilianŻak MilenaMAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieliczka6 (+1)163
6.Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
SKT Regis Bochnia
Stolarski Antoni
Mroczek Magdalena
Stolarski AntoniMroczek MagdalenaSKT Regis Bochnia8 (-1)-18

14-15 (Junior 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
SKT Regis Bochnia
Matykiewicz Nataniel
Świętek Nikola
Matykiewicz NatanielŚwiętek NikolaSKT Regis Bochnia3 31
2.Majcher Hubert
Multan Katarzyna
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Multan Katarzyna
Majcher HubertMultan KatarzynaSKT Regis Bochnia3 (-1)-13

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia8 (+2)281
2.Fischer Jan
Jonak Wiktoria
SKT Regis Bochnia
Fischer Jan
Jonak Wiktoria
Fischer JanJonak WiktoriaSKT Regis Bochnia3 (+2)232
3.Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
CUBANA - Nowy Targ
Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko AmeliaCUBANA - Nowy Targ4 (+2)242
4.Ordon Karol
Olszewska Aneta
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Olszewska Aneta
Ordon KarolOlszewska AnetaGASIEK - Rzeszów9 (+1)193
5.Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
FORUM - Zabrze
Siemionko Kajetan
Gorczyńska Michalina
Siemionko KajetanGorczyńska MichalinaFORUM - Zabrze F (+1)1F3

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.15, próba parkietu 15.15 – 15.30, start: 16.00

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
EVOLUTION - Kraków
Cepil Wiktor
Knyziak Zuzanna
Cepil WiktorKnyziak ZuzannaEVOLUTION - Kraków4 (+1)141
2.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno1 (+1)112
3.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków3 (+1)133
4.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 04
5.Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Strzępek Szymon
Bujak Klaudia
Strzępek SzymonBujak KlaudiaAKSEL - Rzeszów0 05
6.Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
Małek MikołajCieślak VanessaGALA - Mielec0 06
7.Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Krawczyk Nikodem
Tucholska Nina
Krawczyk NikodemTucholska NinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1, 1 1, 17

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów4 (+1)141
2.Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Smela Dominik
Bembnowicz Rozalia
Smela DominikBembnowicz RozaliaAKSEL - Rzeszów E (+1)1E2
3.Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Wiktor
Kopeć Alicja
Brożyna WiktorKopeć AlicjaAKSEL - Rzeszów4 (+1)143
4.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg2 24
5.Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
M-TEAM - Kraków
Łabędź Tomasz
Wąs Alicja
Łabędź TomaszWąs AlicjaM-TEAM - Kraków2 25
6.Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
KLASA - Tarnów
Kwiatkowski Maksymilian
Kołodziej Zofia
Kwiatkowski MaksymilianKołodziej ZofiaKLASA - Tarnów1 16

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów6 (+1)161
2.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka4 (+1)142
3.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów5 (+1)153
4.Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
MYKA - Zamość
Petrykowski Adrian
Rzepa Milena
Petrykowski AdrianRzepa MilenaMYKA - Zamość1 14
5.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 05
6.NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
PERFECT DANCE - Kraków
NARTYMAU Mikhail
Kalina Mazur
NARTYMAU MikhailKalina MazurPERFECT DANCE - Kraków0 0

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków C (+1)1C1
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka C (+1)1C2
3.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno3 33
4.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów1 (+1)111
2.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno2 (+1)122
3.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka3 (+1)133
4.Noga Mateusz
Czyrny Zuzanna
GALA - Mielec
Noga Mateusz
Czyrny Zuzanna
Noga MateuszCzyrny ZuzannaGALA - Mielec5 54
5.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów3 35
6.Kula Marcel
Bazylińska Amelia
M-TEAM - Kraków
Kula Marcel
Bazylińska Amelia
Kula MarcelBazylińska AmeliaM-TEAM - Kraków0 06

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno9 (+1)191
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec1 12
3.Kołodziej Julian
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Kołodziej Julian
Budzik Zofia
Kołodziej JulianBudzik ZofiaKLASA - Tarnów0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)171
2.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 02
3.Babula Kacper
Minorczyk Erita
GALA - Mielec
Babula Kacper
Minorczyk Erita
Babula KacperMinorczyk EritaGALA - Mielec0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17.15 – 18.00, próba parkietu 18.00 – 18.20, start: 18.30

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grzesło Patrycja
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Grzesło PatrycjaGrzesło PatrycjaEMOTION Dance Academy Oświęcim3 (+1)131
2.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chmielarz Izabela
SKT Regis Bochnia
Chmielarz IzabelaChmielarz IzabelaSKT Regis Bochnia0 01

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz E (+1)1E1
2.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów4 (+1)142
3.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm E (+1)1E3
4.Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
Orlik AleksanderKamińska AngelikaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA1 (+1)114
5.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 05
6.Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
Kuska ArkadiuszJaremko MartynaSKT Regis Bochnia0 06
7.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia0 07
8.Sowa Kacper
Fortuna Emilia
SKT Regis Bochnia
Sowa Kacper
Fortuna Emilia
Sowa KacperFortuna EmiliaSKT Regis Bochnia0 08

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janik Jakub
Oratowska Martyna
AXIS - Nowy Sącz
Janik Jakub
Oratowska Martyna
Janik JakubOratowska MartynaAXIS - Nowy Sącz4 (+1)141
2.Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
SKT Regis Bochnia
Kuska Arkadiusz
Jaremko Martyna
Kuska ArkadiuszJaremko MartynaSKT Regis Bochnia1 (+1)112
3.Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Rachwalski Krzysztof
Treszer Zofia
Rachwalski KrzysztofTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia0 (+1)103
4.Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
RYTM - Chełm
Czerwiński Bartosz
Jędruszczak Patrycja
Czerwiński BartoszJędruszczak PatrycjaRYTM - Chełm E (+1)1E4
5.Chruściel Mateusz
Czaja Julia
KLASA - Tarnów
Chruściel Mateusz
Czaja Julia
Chruściel MateuszCzaja JuliaKLASA - Tarnów4 45
6.Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
SKT Regis Bochnia
Wiaderny Jakub
Brennan Kinga
Wiaderny JakubBrennan KingaSKT Regis Bochnia0 06
7.Orlik Aleksander
Rozkrut Katarzyna
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Orlik Aleksander
Rozkrut Katarzyna
Orlik AleksanderRozkrut KatarzynaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 07
8.Sowa Kacper
Fortuna Emilia
SKT Regis Bochnia
Sowa Kacper
Fortuna Emilia
Sowa KacperFortuna EmiliaSKT Regis Bochnia0 08

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)151
2.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków3 32

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D1
2.Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
SEMPRE - Kraków
Kawałek Michał
Nowotny Aleksandra
Kawałek MichałNowotny AleksandraSEMPRE - Kraków0 02
3.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 43

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Fryderyk
Stawarz Aleksandra
Łyżwa FryderykStawarz AleksandraKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 (+1)171
2.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów7 (+1)172
3.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków3 (+1)133
4.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno6 64
5.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów0 05
6.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów0 06
7.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg1 17

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)171
2.Więcek Marcel
Strona Oliwia
PERFECT DANCE - Kraków
Więcek Marcel
Strona Oliwia
Więcek MarcelStrona OliwiaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
KLASA - Tarnów
Parysz Wojciech
Machowska Zuzanna
Parysz WojciechMachowska ZuzannaKLASA - Tarnów1 13
4.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów5 (+1)151
2.Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
Gętkowski MateuszPiotrowicz PaulinaSzT eMiKa - Tarnów2 (+1)122
3.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)114
5.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg2 25
6.Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 56
7.Nowak Marcel
Kocot Magdalena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Nowak Marcel
Kocot Magdalena
Nowak MarcelKocot MagdalenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 87
8.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+1)191
2.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno7 (+1)172
3.Pyrek Karol
Bała Izabela
KLASA - Tarnów
Pyrek Karol
Bała Izabela
Pyrek KarolBała IzabelaKLASA - Tarnów9 (+1)193
4.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik2 (+1)124
5.Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kotek Bartosz
Wężowicz Wiktoria
Kotek BartoszWężowicz WiktoriaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)115
6.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin9 (+1)196
7.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 87
8.Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Karasiński Wiktor
Stefaniuk Natalia
Karasiński WiktorStefaniuk NataliaCENTRUM TAŃCA - Radom0 08
9.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 09
10.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 210
11.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 011
12.Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Gętkowski Mateusz
Piotrowicz Paulina
Gętkowski MateuszPiotrowicz PaulinaSzT eMiKa - Tarnów0 012
13.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów0 012