Mikołajkowy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego

2022-11-26 Prusice, BAS DANCE - Wrocław


Plik z wynikami

UWAGA

Zmiany w programie turnieju !!!
Prosimy o zapoznanie się z nowym programem.

BLOK 2, rejestracja 11 00 - 11 30, start: 12 00

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław11 (+2)2111
2.Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AlicjaFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)152

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazur Wiktoria
INSPIRACJA - Wrocław
Mazur WiktoriaMazur WiktoriaINSPIRACJA - Wrocław9 (+2)291
2.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice5 (+1)152

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 4

TURNIEJ ROZGRYWANY ZGODNIE Z PRZEPISAMI OKRĘGU DOLNOŚLĄSKIEGO
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Flisak Pola
Wichłacz Lena
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Flisak Pola
Wichłacz Lena
Flisak PolaWichłacz LenaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
2.Kubara Fabian
Witek Zofia
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Kubara Fabian
Witek Zofia
Kubara FabianWitek ZofiaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
3.Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Sopiarz Paweł
Ćmak Hanna
Sopiarz PawełĆmak HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa
4.Łasek Róża
Łojewska Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Łasek Róża
Łojewska Aleksandra
Łasek RóżaŁojewska AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
Śliwicki AdrianBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn F (+2)2F1
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław10 (+2)2102
3.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jamszoł Marta
Michalak Adam
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Jamszoł Marta
Michalak Adam
Jamszoł MartaMichalak AdamCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz4, 4 (+2)24, 41
2.Liberda Adam
Małecka Klara
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Liberda Adam
Małecka Klara
Liberda AdamMałecka KlaraCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz8, 8 (+2)28, 81
3.Wójcik Daria
Tesarek Kamil
All About - Szczecin
Wójcik Daria
Tesarek Kamil
Wójcik DariaTesarek KamilAll About - Szczecin9, 9 (+2)29, 91
4.Gliński Bartosz
Jany Julia
BST - Baranów
Gliński Bartosz
Jany Julia
Gliński BartoszJany JuliaBST - Baranów7 (+1)172
5.Skiba Magdalena
Pluta Adrian
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Magdalena
Pluta Adrian
Skiba MagdalenaPluta AdrianART OF DANCE - Krotoszyn11, 11 (+1)111, 112
6.Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
BST - Baranów
Skąpski Mateusz
Michalak Aleksandra
Skąpski MateuszMichalak AleksandraBST - Baranów6 (+1)162

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów10 (+2)2101
2.Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
ART OF DANCE - Krotoszyn
Mocydlarz Antoni
Szczecińska Aleksandra
Mocydlarz AntoniSzczecińska AleksandraART OF DANCE - Krotoszyn6 (+2)262
3.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice9 (+2)292
4.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław7 (+1)173
5.Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Rygiewicz Kacper
Purzycka Kinga
Rygiewicz KacperPurzycka KingaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 (+1)193

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kosiński Antoni
Wolańska Aleksandra
Kosiński AntoniWolańska AleksandraCIEŚLAK - Jelenia Góra3 (+1)131
2.Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
ANIMA DANZA - Głogów
Potulicki Ryszard
Jarmolińska Dominika
Potulicki RyszardJarmolińska DominikaANIMA DANZA - Głogów1 12
3.Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Wawrzonkowski Alan
Bigielmajer Nela
Wawrzonkowski AlanBigielmajer NelaRM DANCE - KIEŁCZÓW0 03

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
Lizoń ErnestTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra11 (+2)2111
2.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław7 (+2)272
3.Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Policzkiewicz Paweł
Osadkowska Hanna
Policzkiewicz PawełOsadkowska HannaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa9 (+2)292
4.Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
IGLICA - Wrocław
Alyukov Daniel
Ivanova Polianna
Alyukov DanielIvanova PoliannaIGLICA - Wrocław5 (+1)153
5.Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
ART OF DANCE - Krotoszyn
Bendzieszak Cyprian
Kmiecik Wiktoria
Bendzieszak CyprianKmiecik WiktoriaART OF DANCE - Krotoszyn6 (+1)163
6.Fiączek Oskar
Musialska Nela
Bolero - Bolesławiec
Fiączek Oskar
Musialska Nela
Fiączek OskarMusialska NelaBolero - Bolesławiec F (+1)1F3

30+ (Senior 1) F ST 3T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS - Prochowice

30+ (Senior 1) F LA 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
IMPULS - Prochowice
Waszkiewicz Krzysztof
Wojtaszewska Katarzyna
Waszkiewicz KrzysztofWojtaszewska KatarzynaIMPULS - Prochowice4 (+1)141
2.Morawski Maksymilian
Gehrke-Gut Hanna
ESENS - Wrocław
Morawski Maksymilian
Gehrke-Gut Hanna
Morawski MaksymilianGehrke-Gut HannaESENS - Wrocław2 22

 

BLOK 3, rejestracja 14 00 - 14 30, start: 15 00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów E (+1)1E1
2.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław3 (+1)132
3.Musiałek Filip
Waligóra Maja
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Waligóra Maja
Musiałek FilipWaligóra MajaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa E (+1)1E3
4.Szukała Wojciech
Smaga Lena
Bolero - Bolesławiec
Szukała Wojciech
Smaga Lena
Szukała WojciechSmaga LenaBolero - Bolesławiec2 24
5.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław3 35
6.Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
OLIMP - Wrocław
Śliwa Gabriel
Konopka Małgorzata
Śliwa GabrielKonopka MałgorzataOLIMP - Wrocław1 16
7.Połcik Mikołaj
Butor Barbara
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Połcik Mikołaj
Butor Barbara
Połcik MikołajButor BarbaraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa0 07

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosik Bartosz
Antosik Emilia
RUDAN - Nowa Ruda
Antosik Bartosz
Antosik Emilia
Antosik BartoszAntosik EmiliaRUDAN - Nowa Ruda4 (+1)141
2.Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
IMPRESS - Dzierżoniów
Augustyn Łukasz
Sołtysiak Maria
Augustyn ŁukaszSołtysiak MariaIMPRESS - Dzierżoniów2 22
3.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów1 13

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław E (+1)1E1
2.Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
ESENS - Wrocław
Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS - Wrocław0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław1 (+1)111
2.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 42
3.Bugno Michał
Suszycka Wanessa
INES - Wrocław
Bugno Michał
Suszycka Wanessa
Bugno MichałSuszycka WanessaINES - Wrocław4 43

50+ (Senior 3) F ST 3T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice2 (+1)121
2.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica1 (+1)112
3.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 23
4.Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
DIAMENT - Wrocław
Kowalski Jan
Kowalska Krystyna
Kowalski JanKowalska KrystynaDIAMENT - Wrocław0 04

50+ (Senior 3) F LA 3T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
IMPULS - Prochowice
Jasyk Krzysztof
Turek Jolanta
Jasyk KrzysztofTurek JolantaIMPULS - Prochowice2 (+1)121
2.Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
GRACJA - Zielona Góra
Adam Ryszard
Jałtuszewska-Adam Krystyna
Adam RyszardJałtuszewska-Adam KrystynaGRACJA - Zielona Góra2 22
3.Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
UKTS "LEW" Legnica
Irlik Ireneusz
Irlik Małgorzata
Irlik IreneuszIrlik MałgorzataUKTS "LEW" Legnica0 03

 

BLOK 4, rejestracja 17 00 - 17 30, start: 18 00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin4 (+1)141
2.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)112
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław5 53
4.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra3 34

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno4 (+1)141
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice2 (+1)122
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin5 53
4.Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
IMPRESS - Dzierżoniów
Butalewicz Bartosz
Nowak Anna
Butalewicz BartoszNowak AnnaIMPRESS - Dzierżoniów0 04
5.Tkacz Jan
Tobolska Kalina
ART OF DANCE - Krotoszyn
Tkacz Jan
Tobolska Kalina
Tkacz JanTobolska KalinaART OF DANCE - Krotoszyn1 15

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)131
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)122
3.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław1 13
4.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice1 14
5.Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
ESENS - Wrocław
Lubczyński Stanisław
Ceglarska Marta
Lubczyński StanisławCeglarska MartaESENS - Wrocław0 05

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sierka Filip
Palac Wiktoria
AKTAN - Wrocław
Sierka Filip
Palac Wiktoria
Sierka FilipPalac WiktoriaAKTAN - Wrocław1 (+1)111
2.Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
RETRO - Kępno
Rymarz Piotr
Janczyk Antonina
Rymarz PiotrJanczyk AntoninaRETRO - Kępno2 (+1)122
3.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław4 (+1)143
4.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)124
5.Leśny Michał
Morhun Viktoriia
ISKRA - Wrocław
Leśny Michał
Morhun Viktoriia
Leśny MichałMorhun ViktoriiaISKRA - Wrocław1 15
6.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra1 16
7.Kawa Kacper
Mielczarek Maja
ETIUDA - Radomsko
Kawa Kacper
Mielczarek Maja
Kawa KacperMielczarek MajaETIUDA - Radomsko-1 -17
8.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice1 18

40+ (Senior 2) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice1 (+1)111
2.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław1 (+1)112
3.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice0 03
4.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 24

40+ (Senior 2) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
IMPULS - Prochowice
Domszy Dariusz
Papaj Agnieszka
Domszy DariuszPapaj AgnieszkaIMPULS - Prochowice2 (+1)121
2.Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Gruca Krzysztof
Bielewicz-Orlik Izabela
Gruca KrzysztofBielewicz-Orlik IzabelaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA2 (+1)122
3.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław2 23
4.Grześ Robert
Gmurkowska Beata
IMPULS - Prochowice
Grześ Robert
Gmurkowska Beata
Grześ RobertGmurkowska BeataIMPULS - Prochowice1 14

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław D (+1)1D1
2.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra0 02

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
ATHINA - Oława
Kowalewski Arkadiusz
Kowalewska Irena
Kowalewski ArkadiuszKowalewska IrenaATHINA - Oława1 (+1)111
2.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)142
3.Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
ESENS - Wrocław
Polowy Aleksander
Oszmiańska-Polowy Agnieszka
Polowy AleksanderOszmiańska-Polowy AgnieszkaESENS - Wrocław2 23
4.Mościcki Jan
Mościcka Anna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Mościcki Jan
Mościcka Anna
Mościcki JanMościcka AnnaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 24