IV OTTT o Puchar Burmistrza Siechnic

2022-10-29 Siechnice k. Wrocławia, 4STEP - Siechnice


Plik z wynikami

UWAGA

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA POSZCZEGÓLNYCH BLOKÓW !

PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ ZE ZMIANAMI !

BLOK 1, rejestracja 8 00 - 8 30, start: 9 00

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 12

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Baran Emilia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran EmiliaBaran EmiliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
2.Baran Małgorzata
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Baran MałgorzataBaran MałgorzataCIEŚLAK - Jelenia Góra
3.Bobrova Mariia
4STEP - Siechnice
Bobrova MariiaBobrova Mariia4STEP - Siechnice
4.Chorostecka Luiza
IGLICA - Wrocław
Chorostecka LuizaChorostecka LuizaIGLICA - Wrocław
5.Drąg Emilia
4STEP - Siechnice
Drąg EmiliaDrąg Emilia4STEP - Siechnice
6.Grabarczyk Zuzanna
4STEP - Siechnice
Grabarczyk ZuzannaGrabarczyk Zuzanna4STEP - Siechnice
7.Janczak Laura
4STEP - Siechnice
Janczak LauraJanczak Laura4STEP - Siechnice
8.Kozak Natalia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kozak NataliaKozak NataliaCIEŚLAK - Jelenia Góra
9.Pogonowska Malwina
4STEP - Siechnice
Pogonowska MalwinaPogonowska Malwina4STEP - Siechnice
10.Rybarczyk Lena
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Rybarczyk LenaRybarczyk LenaCIEŚLAK - Jelenia Góra
11.Skuza- Lech Lena
4STEP - Siechnice
Skuza- Lech LenaSkuza- Lech Lena4STEP - Siechnice
12.Wójcik Alicja
4STEP - Siechnice
Wójcik AlicjaWójcik Alicja4STEP - Siechnice

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Battek Zuzanna
INSPIRACJA - Wrocław
Battek ZuzannaBattek ZuzannaINSPIRACJA - Wrocław10 (+2)2101
2.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań8 (+2)281
3.Organiściak Hanna
ATHINA - Oława
Organiściak HannaOrganiściak HannaATHINA - Oława9 (+2)291
4.Fajdek Alicja
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AlicjaFajdek AlicjaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)142
5.Górska Anna
INSPIRACJA - Wrocław
Górska AnnaGórska AnnaINSPIRACJA - Wrocław9 (+1)192
6.Niepsujewicz Maja
ATHINA - Oława
Niepsujewicz MajaNiepsujewicz MajaATHINA - Oława9 (+1)192

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice0 (+1)101
2.Polus Alicja
IGLICA - Wrocław
Polus AlicjaPolus AlicjaIGLICA - Wrocław1 12

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Drozdek HannaDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra9 (+2)291
2.Gołębiewska Maja
INSPIRACJA - Wrocław
Gołębiewska MajaGołębiewska MajaINSPIRACJA - Wrocław8 (+2)281
3.Stalińska Agata
IGLICA - Wrocław
Stalińska AgataStalińska AgataIGLICA - Wrocław4 (+2)241
4.Fajdek Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Fajdek AleksandraFajdek AleksandraINSPIRACJA - Wrocław5 (+1)152
5.Janczak Oskar
4STEP - Siechnice
Janczak OskarJanczak Oskar4STEP - Siechnice1 (+1)112
6.Kegel Aleksandra
INSPIRACJA - Wrocław
Kegel AleksandraKegel AleksandraINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Homoncik Leon
Niezgoda Maja
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Leon
Niezgoda Maja
Homoncik LeonNiezgoda MajaFRASZKA - Kamienna Góra4 (+1)141
2.Płonka Franciszek
Frania Dominika
4STEP - Siechnice
Płonka Franciszek
Frania Dominika
Płonka FranciszekFrania Dominika4STEP - Siechnice2 (+1)122
3.Kubuj Filip
Gurak Kornelia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Kubuj Filip
Gurak Kornelia
Kubuj FilipGurak KorneliaCIEŚLAK - Jelenia Góra0 03
4.Uretii Davyd
Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Chub Yanina
Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław3 34
5.Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
ANIMA DANZA - Głogów
Chodacki Gustaw
Sznajder Iga
Chodacki GustawSznajder IgaANIMA DANZA - Głogów0 05

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra4 (+1)141
2.Palus Dawid
Konovalova Marharyta
IGLICA - Wrocław
Palus Dawid
Konovalova Marharyta
Palus DawidKonovalova MarharytaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
IGLICA - Wrocław
Zawada Przemysław
Olszowy Nikola
Zawada PrzemysławOlszowy NikolaIGLICA - Wrocław4 43
4.Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
ESENS - Wrocław
Grod Michał
Myszko-Coelho Maura
Grod MichałMyszko-Coelho MauraESENS - Wrocław3 34

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Chwedczuk Daniel
Pawliszak Oliwia
Chwedczuk DanielPawliszak OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra4 (+1)141
2.Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
IMPRESS - Dzierżoniów
Giżycki Dominik
Kulej Katarzyna
Giżycki DominikKulej KatarzynaIMPRESS - Dzierżoniów1 12

 

BLOK 2, rejestracja 10 30 - 11 00, start: 11 30

Do 11 (Do 11) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bezzubenko Anna
SAKUN DANCE - Wrocław
Bezzubenko AnnaBezzubenko AnnaSAKUN DANCE - Wrocław1 (+1)111
2.Smolara Aleksandra
4STEP - Siechnice
Smolara AleksandraSmolara Aleksandra4STEP - Siechnice1 (+1)112
3.Lena Katkowska
4STEP - Siechnice
Lena KatkowskaLena Katkowska4STEP - Siechnice0 03
4.Sawicka Kinga
4STEP - Siechnice
Sawicka KingaSawicka Kinga4STEP - Siechnice0 04

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław3 (+1)131
2.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW-1 -12

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blachnicka Michalina
INSPIRACJA - Wrocław
Blachnicka MichalinaBlachnicka MichalinaINSPIRACJA - Wrocław4 (+1)141
2.Maniewska Iga
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Maniewska IgaManiewska IgaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 22

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 6

Turniej rozgrywany zgodnie z przepisami Okręgu Dolnośląskiego
LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
AKTAN - Wrocław
Cebula Wojciech
Barwińska Daniela
Cebula WojciechBarwińska DanielaAKTAN - Wrocław
2.Jędrzejewska Judyta
Błaszkiewicz Nela
4STEP - Siechnice
Jędrzejewska Judyta
Błaszkiewicz Nela
Jędrzejewska JudytaBłaszkiewicz Nela4STEP - Siechnice
3.Machała Antoni
Lipowska Lilianna
4STEP - Siechnice
Machała Antoni
Lipowska Lilianna
Machała AntoniLipowska Lilianna4STEP - Siechnice
4.Rupnicki Witold
Szewczyk Wiktoria
4STEP - Siechnice
Rupnicki Witold
Szewczyk Wiktoria
Rupnicki WitoldSzewczyk Wiktoria4STEP - Siechnice
5.Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
4STEP - Siechnice
Suchocki Sławomir
Bielecka Nela
Suchocki SławomirBielecka Nela4STEP - Siechnice
6.Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
FRASZKA - Kamienna Góra
Szadkowski Oliwier
Doliny Barbara
Szadkowski OliwierDoliny BarbaraFRASZKA - Kamienna Góra

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
ISKRA - Praszka
Krzemiński Miłosz
Bor Nadia
Krzemiński MiłoszBor NadiaISKRA - Praszka F (+2)2F1
2.Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Lizoń Ernest
Talaga-Siekierska Victoria
Lizoń ErnestTalaga-Siekierska VictoriaCIEŚLAK - Jelenia Góra9 (+2)291
3.Gruszka Błażej
Nowak Maja
BST - Baranów
Gruszka Błażej
Nowak Maja
Gruszka BłażejNowak MajaBST - Baranów F (+2)2F2
4.Magnowski Marcel
Ryng Julia
AKTAN - Wrocław
Magnowski Marcel
Ryng Julia
Magnowski MarcelRyng JuliaAKTAN - Wrocław2 (+2)222
5.Misiak Karol
Misiak Marianna
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Misiak Karol
Misiak Marianna
Misiak KarolMisiak MariannaAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra7 (+2)272
6.Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
AKTAN - Wrocław
Berliński Filip
Waliczek Zuzanna
Berliński FilipWaliczek ZuzannaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
7.Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
MIURA - Wrocław
Kobierzycki Tomasz
Kobierzycka Anna
Kobierzycki TomaszKobierzycka AnnaMIURA - Wrocław2 (+1)123
8.Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
INSPIRACJA - Wrocław
Kwiecień Michał
Nawrot Oliwia
Kwiecień MichałNawrot OliwiaINSPIRACJA - Wrocław2 (+1)123
9.Woś Julia
Kownacki Borys
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Woś Julia
Kownacki Borys
Woś JuliaKownacki BorysDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki5, 5 (+1)15, 53

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)121
2.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice1 12
3.Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
IMPULS - Prochowice
Kowalczyk Jakub
Nowak Alicja
Kowalczyk JakubNowak AlicjaIMPULS - Prochowice0 03

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Zagulski Igor
Górka Oliwia
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Zagulski Igor
Górka Oliwia
Zagulski IgorGórka OliwiaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 12
3.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów1 13

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice1 (+1)111
2.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 02

 

BLOK 3, rejestracja 13 00 - 13 30, start: 14 00

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Reginek Alicja
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Reginek AlicjaReginek AlicjaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki9 (+2)291
2.Chorostecki Oskar
IGLICA - Wrocław
Chorostecki OskarChorostecki OskarIGLICA - Wrocław11 (+2)2112
3.Gross Emilia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Gross EmiliaGross EmiliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki7 (+2)272
4.Karamuz Julia
ESKADRA - Pabianice
Karamuz JuliaKaramuz JuliaESKADRA - Pabianice4 (+1)143
5.Korgul Dominika
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Korgul DominikaKorgul DominikaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)153
6.Młodak Amelia
INSPIRACJA - Wrocław
Młodak AmeliaMłodak AmeliaINSPIRACJA - Wrocław0 (+1)103

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banach Krzysztof
Gerber Barbara
4STEP - Siechnice
Banach Krzysztof
Gerber Barbara
Banach KrzysztofGerber Barbara4STEP - Siechnice F (+2)2F1
2.Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sambor Wojciech
Smoleń Zuzanna
Sambor WojciechSmoleń Zuzanna4STEP - Siechnice F (+2)2F1
3.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław6 (+2)262
4.Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
ART OF DANCE - Krotoszyn
Śliwicki Adrian
Bąk Dagmara
Śliwicki AdrianBąk DagmaraART OF DANCE - Krotoszyn6 (+2)262
5.Czok Cezary
Hucz Martyna
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Czok Cezary
Hucz Martyna
Czok CezaryHucz MartynaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki6, 6 (+1)16, 63
6.Juskowiak Kamil
Sikora Lena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Juskowiak Kamil
Sikora Lena
Juskowiak KamilSikora LenaART OF DANCE - Krotoszyn F (+1)1F3
7.Prus Franciszek
Kornatowska Karina
FRASZKA - Kamienna Góra
Prus Franciszek
Kornatowska Karina
Prus FranciszekKornatowska KarinaFRASZKA - Kamienna Góra1 (+1)113

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław6 (+2)261
2.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno10, 11 (+2)210, 111
3.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław10 (+2)2101
4.Ziólkowski Bruno
Stanisz Maria
INSPIRACJA - Wrocław
Ziólkowski Bruno
Stanisz Maria
Ziólkowski BrunoStanisz MariaINSPIRACJA - Wrocław6 (+2)261
5.Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
AKTAN - Wrocław
Buszczak Dominik
Obrzud Magdalena
Buszczak DominikObrzud MagdalenaAKTAN - Wrocław1 (+1)112
6.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn9, 9 (+1)19, 92
7.Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
4STEP - Siechnice
Pociecha Iwo
Dawidzińska Zuzanna
Pociecha IwoDawidzińska Zuzanna4STEP - Siechnice2 (+1)122
8.Solecki Wojciech
Krzesaj Adela
4STEP - Siechnice
Solecki Wojciech
Krzesaj Adela
Solecki WojciechKrzesaj Adela4STEP - Siechnice3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Pawlikowski Szymon
Ciniecka Natasza
Pawlikowski SzymonCiniecka NataszaKUBA DANCE STUDIO - Bielawa7 (+2)271
2.Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
4STEP - Siechnice
Troska Bartosz
Kręgiel Marcelina
Troska BartoszKręgiel Marcelina4STEP - Siechnice4 (+2)241
3.Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Brixy Wiktor
Szczepańska Natalia
Brixy WiktorSzczepańska NataliaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki F (+2)2F2
4.Sobczak Wojciech
Walter Julia
ART OF DANCE - Krotoszyn
Sobczak Wojciech
Walter Julia
Sobczak WojciechWalter JuliaART OF DANCE - Krotoszyn10 (+2)2102
5.Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
AKTAN - Wrocław
Dziuba Mateusz
Łuczak Lena
Dziuba MateuszŁuczak LenaAKTAN - Wrocław2 (+1)123
6.Kida Borys
Tuczyńska Blanka
INSPIRACJA - Wrocław
Kida Borys
Tuczyńska Blanka
Kida BorysTuczyńska BlankaINSPIRACJA - Wrocław6 (+1)163
7.Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
ESENS - Wrocław
Olszewski Bartosz
Wujakowska Alicja
Olszewski BartoszWujakowska AlicjaESENS - Wrocław7 (+1)173
8.Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
4STEP - Siechnice
Woźniak Bartosz
Kordus Alicja
Woźniak BartoszKordus Alicja4STEP - Siechnice6 (+1)163

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Stępień Aleksander
Pawliszak Nikola
Stępień AleksanderPawliszak NikolaCIEŚLAK - Jelenia Góra1 (+1)111
2.Pawełek Szymon
Lizak Anna
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Pawełek Szymon
Lizak Anna
Pawełek SzymonLizak AnnaLORDANCE - Wodzisław Śl.2 (+1)122
3.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin3 (+1)133
4.Homoncik Karol
Węglińska Julia
FRASZKA - Kamienna Góra
Homoncik Karol
Węglińska Julia
Homoncik KarolWęglińska JuliaFRASZKA - Kamienna Góra0 04
5.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław5 55
6.Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
ART OF DANCE - Krotoszyn
Niżniowski Piotr
Kierys Katarzyna
Niżniowski PiotrKierys KatarzynaART OF DANCE - Krotoszyn0 06
7.Węgliński Filip
Homoncik Marika
FRASZKA - Kamienna Góra
Węgliński Filip
Homoncik Marika
Węgliński FilipHomoncik MarikaFRASZKA - Kamienna Góra2 27

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań E (+1)1E1
2.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów4 (+1)142
3.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice E (+1)1E3
4.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 44
5.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice4 45
6.Dzierżak Lechosław
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Dzierżak Lechosław
Górecka Dorota
Dzierżak LechosławGórecka DorotaTANGO - Gdynia0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Listwan Miłosz
Hercuń Marta
AMETYST - Lubań
Listwan Miłosz
Hercuń Marta
Listwan MiłoszHercuń MartaAMETYST - Lubań E (+1)1E1
2.Kubik Filip
Kryściak Kamila
BST - Baranów
Kubik Filip
Kryściak Kamila
Kubik FilipKryściak KamilaBST - Baranów3 (+1)132
3.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa3 (+1)133
4.Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
TEAM - Ornontowice
Copik Mateusz
Jarczyk Roksana
Copik MateuszJarczyk RoksanaTEAM - Ornontowice3 34
5.Kret Jakub
Staniszewska Joanna
4STEP - Siechnice
Kret Jakub
Staniszewska Joanna
Kret JakubStaniszewska Joanna4STEP - Siechnice0 05
6.Dzierżak Lechosław
Górecka Dorota
TANGO - Gdynia
Dzierżak Lechosław
Górecka Dorota
Dzierżak LechosławGórecka DorotaTANGO - Gdynia0 06

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
DANCECLUB - Szczecin
Kaczmarek Michał
Marzec Zuzanna
Kaczmarek MichałMarzec ZuzannaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C1
2.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław7 (+1)172
3.Antosik Maciej
Koczan Zofia
4STEP - Siechnice
Antosik Maciej
Koczan Zofia
Antosik MaciejKoczan Zofia4STEP - Siechnice4 43
4.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra3 34
5.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław3 35

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław3 (+1)131
2.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra5 52

 

BLOK 4, rejestracja 16 00 - 16 30, start: 17 00

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jankowski Jakub
Mania Zofia
INSPIRACJA - Wrocław
Jankowski Jakub
Mania Zofia
Jankowski JakubMania ZofiaINSPIRACJA - Wrocław1 (+1)111
2.Sieńczyk Tymoteusz
Różańska Łucja
4STEP - Siechnice
Sieńczyk Tymoteusz
Różańska Łucja
Sieńczyk TymoteuszRóżańska Łucja4STEP - Siechnice0 02

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 (+1)161
2.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)172
3.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice4 43
4.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA5 (+1)151
2.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C2
3.Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
4STEP - Siechnice
Ćwikliński Jakub
Knapik Maja
Ćwikliński JakubKnapik Maja4STEP - Siechnice2 23
4.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław0 04

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław12 Mazurek Zofia - F (+2)212Mazurek Zofia - F1
2.Błaszczyk Joanna
IGLICA - Wrocław
Błaszczyk JoannaBłaszczyk JoannaIGLICA - Wrocław9 (+1)192

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice9 (+1)191
2.Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Borbot Rostislav
Kupczyk Edyta
Borbot RostislavKupczyk EdytaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 02

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin4 (+1)141
2.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice0 02

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA3 (+1)131
2.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław8 82
3.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin1 13

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice2 (+1)121
2.Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Staśkowiak Szymon
Żyła Roksana
Staśkowiak SzymonŻyła RoksanaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA7 72
3.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań1 13

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA4 (+1)141
2.Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
4STEP - Siechnice
Włochowicz Mateusz
Brzozowska Agata
Włochowicz MateuszBrzozowska Agata4STEP - Siechnice A (+1)1A2
3.Argier Adam
Kubiak Julia
IGLICA - Wrocław
Argier Adam
Kubiak Julia
Argier AdamKubiak JuliaIGLICA - Wrocław5 53
4.Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Szkoła Tańca Sparta - Opole
Groehlich Grzegorz
Podolska Maja
Groehlich GrzegorzPodolska MajaSzkoła Tańca Sparta - Opole0 04
5.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław1 15