Grand Prix Polski PTT

2023-06-10 Gogolin, MAESTRO - Opole


Plik z wynikami

UWAGA

Listy startowe zamknięte.
Pary 19+GPP ST i LA - rejestracja przedłużona do 17:00.

Prosimy o dokładne zapoznanie się ze zmienionym programem.

Podczas pierwszych dwóch bloków część konkurencji będzie rozgrywać się na jednym parkiecie równolegle.

Wprowadzono zmiany bloków dla następujących kategorii:
8-11 SOLO GPP, 10-11 F, 10-11G, 12-13G, 14-15 E, 16+ kl.C,19+GPP.

W Gali Finałowej o godz.19.00 rozgrywany będzie półfinał GPP 19+ LA oraz finał GPP 19+ ST i LA.


ZAPRASZAMY DO GOGOLINA :)

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:15 - 9:00, start: 9:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa D (+1)1D1
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała D (+1)1D2
3.Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
CIEŚLAK - Jelenia Góra
Niciejewski Franciszek
Jugo Kaja
Niciejewski FranciszekJugo KajaCIEŚLAK - Jelenia Góra2 23
4.Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
SAKUN DANCE - Wrocław
Zagrebniev Mykhailo
Podhuzova Melaniia
Zagrebniev MykhailoPodhuzova MelaniiaSAKUN DANCE - Wrocław0 04

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiatkowski Adam
Piur Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Kwiatkowski Adam
Piur Maja
Kwiatkowski AdamPiur MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
KUBA DANCE STUDIO - Bielawa
Musiałek Filip
Karpierz Aleksandra
Musiałek FilipKarpierz AleksandraKUBA DANCE STUDIO - Bielawa4 42
3.Pilot Oskar
Pradela Lena
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Pilot Oskar
Pradela Lena
Pilot OskarPradela LenaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 33

12-13 (Junior 1) Open ST Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź4 41
2.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 02
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź2 23
4.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź4 44
5.Hlyniuk Sofia
MIURA - Wrocław
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaMIURA - Wrocław1 15

12-13 (Junior 1) Open LA Solo Dance 5

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Choinka Maja
AnaDens Łódź
Choinka MajaChoinka MajaAnaDens Łódź0 01
2.Sessou Sonia
AnaDens Łódź
Sessou SoniaSessou SoniaAnaDens Łódź4 42
3.Kasprzak Wiktor
AnaDens Łódź
Kasprzak WiktorKasprzak WiktorAnaDens Łódź2 23
4.Manios Julia
AnaDens Łódź
Manios JuliaManios JuliaAnaDens Łódź4 44
5.Hlyniuk Sofia
MIURA - Wrocław
Hlyniuk SofiaHlyniuk SofiaMIURA - Wrocław1 15

12-13 (Junior 1) Open ST Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 01236
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 32194
3.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów0 03152
4.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice4 44130

12-13 (Junior 1) Open LA Grand Prix Polski 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
IMPERIA - Kraków
Skwarnicki Piotr
Lykhodid Anastasiia
Skwarnicki PiotrLykhodid AnastasiiaIMPERIA - Kraków0 01236
2.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 42194
3.Polek Igor
Kapłońska Amelia
SzT eMiKa - Tarnów
Polek Igor
Kapłońska Amelia
Polek IgorKapłońska AmeliaSzT eMiKa - Tarnów0 03152
4.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice6 64130

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Skowronek Tobiasz
Zaworska Zuzanna
Skowronek TobiaszZaworska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice8 (+1)181
2.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa A (+1)1A2
3.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków6 (+1)163
4.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice11 (+1)1114
5.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)115
6.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice4 46
7.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice1 17
8.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków2 28
9.Radziejewski Juliusz
Horodyńska Natalia
PM - Lubin
Radziejewski Juliusz
Horodyńska Natalia
Radziejewski JuliuszHorodyńska NataliaPM - Lubin10 109
10.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice0 010
11.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 011

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 18

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO - Rybnik A (+1)1A1
2.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków3 (+1)132
3.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław8 (+1)183
4.Rak Konrad
Chwierut Amelia
ST IMPRESJA Kęty
Rak Konrad
Chwierut Amelia
Rak KonradChwierut AmeliaST IMPRESJA Kęty A (+1)1A4
5.Pawlik Mikołaj
Sosnecka Sandra
PRESTIGE - Katowice
Pawlik Mikołaj
Sosnecka Sandra
Pawlik MikołajSosnecka SandraPRESTIGE - Katowice8 (+1)185
6.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań8 (+1)186
7.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 (+1)117
8.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź7 (+1)178
9.Rudyj Bartosz
Horodyńska Natalia
PM - Lubin
Rudyj Bartosz
Horodyńska Natalia
Rudyj BartoszHorodyńska NataliaPM - Lubin A (+1)1A8
10.Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
RONDO - Rybnik
Skowronek Krzysztof
Ogonowska Weronika
Skowronek KrzysztofOgonowska WeronikaRONDO - Rybnik1 110
11.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
WDS - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaWDS - Katowice0 011
12.Galewicz Marcin
Franiek Emilia
INFINITY - Kraków
Galewicz Marcin
Franiek Emilia
Galewicz MarcinFraniek EmiliaINFINITY - Kraków7 712
13.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków11 1113
14.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 214
15.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków1 115
16.Braun Patryk
Mieszczak Emilia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Braun Patryk
Mieszczak Emilia
Braun PatrykMieszczak EmiliaNOWY STYL - Bielsko-Biała11 1116
17.Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
PRESTIGE - Katowice
Pawlik Michał
Wolańska Katarzyna
Pawlik MichałWolańska KatarzynaPRESTIGE - Katowice1 116
18.Cetner Adam
Świędrych Anna
IGLICA - Wrocław
Cetner Adam
Świędrych Anna
Cetner AdamŚwiędrych AnnaIGLICA - Wrocław0 018

16+ (Powyżej 15) A ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław3 (+1)133
4.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów1 14
5.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 15
6.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków1 16
7.Chrzan Adrian
Korzeniowska Anna
JASKIER - Milicz
Chrzan Adrian
Korzeniowska Anna
Chrzan AdrianKorzeniowska AnnaJASKIER - Milicz1 17

16+ (Powyżej 15) A LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 (+1)111
2.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław8 (+1)182
3.Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)153
4.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik6 (+1)164
5.Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler Miłosz
Bajon Magdalena
Winkler MiłoszBajon Magdalena15 (+1)1155
6.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice1 16
7.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice5 57
8.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań8 88
9.Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
IMPERIA - Kraków
Skalski Paweł Olaf
Drabczyk Karolina
Skalski Paweł OlafDrabczyk KarolinaIMPERIA - Kraków0 09
10.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański0 010

16-18 (Młodzież) Open ST Solo Dance 0

Grand Prix Polski

16-18 (Młodzież) Open LA Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Lewandowska WeronikaLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 61

 

BLOK 2, rejestracja 10.30-11.30, próba parkietu 11.40-12.00, start: 12.00

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Batog Aleksandra
GALA - Mielec
Batog AleksandraBatog AleksandraGALA - Mielec12 Batog Aleksandra - G (+2)212Batog Aleksandra - G1
2.Jaworski Marcel
IGLICA - Wrocław
Jaworski MarcelJaworski MarcelIGLICA - Wrocław12 Jaworski Marcel - G (+2)212Jaworski Marcel - G1
3.Pampuch Łucja
PASSION DANCE Krapkowice
Pampuch ŁucjaPampuch ŁucjaPASSION DANCE Krapkowice1 (+1)112
4.Sczakiel Marta
PASSION DANCE Krapkowice
Sczakiel MartaSczakiel MartaPASSION DANCE Krapkowice1 (+1)112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
IMPERIA - Kraków
Kowalczyk Antoni
Pośpiech Julia
Kowalczyk AntoniPośpiech JuliaIMPERIA - Kraków4 (+2)241
2.Fiedor Dominik
Badera Jagoda
RÓŻA - Olesno
Fiedor Dominik
Badera Jagoda
Fiedor DominikBadera JagodaRÓŻA - Olesno8, 8 (+1)18, 82

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kramer Igor
Bębenek Magdalena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kramer Igor
Bębenek Magdalena
Kramer IgorBębenek MagdalenaNOWY STYL - Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
ATUT - Kalisz
Różalski Stanisław
Piotrowska Apolonia
Różalski StanisławPiotrowska ApoloniaATUT - Kalisz10 (+2)2102
3.Czok Dominik
Szczypior Oliwia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Czok Dominik
Szczypior Oliwia
Czok DominikSzczypior OliwiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)133
4.Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
RÓŻA - Olesno
Moskalenko Roman
Pietruska Zofia
Moskalenko RomanPietruska ZofiaRÓŻA - Olesno8, 8 (+1)18, 83

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Uretii Davyd
Chub Yanina
SAKUN DANCE - Wrocław
Uretii Davyd
Chub Yanina
Uretii DavydChub YaninaSAKUN DANCE - Wrocław E (+1)1E1
2.Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
IGLICA - Wrocław
Walczak Mikołaj
Nawarecka Helena
Walczak MikołajNawarecka HelenaIGLICA - Wrocław0 02

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
AKTAN - Wrocław
Ciastowicz Dominik
Kuś-Chorążyczewska Milena
Ciastowicz DominikKuś-Chorążyczewska MilenaAKTAN - Wrocław11 (+2)2111
2.Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
AKTAN - Wrocław
Wolanin Arkadiusz
Pukało Helena
Wolanin ArkadiuszPukało HelenaAKTAN - Wrocław F (+2)2F2
3.Śpiewok Maksymilian
Wojaczek Zofia
RONDO - Rybnik
Śpiewok Maksymilian
Wojaczek Zofia
Śpiewok MaksymilianWojaczek ZofiaRONDO - Rybnik10 (+2)2102
4.Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
AKTAN - Wrocław
Brzostek Łukasz
Kasprzyszak Aniela
Brzostek ŁukaszKasprzyszak AnielaAKTAN - Wrocław6 (+1)163
5.Gach Kacper
Buzała Nina
PASSION DANCE Krapkowice
Gach Kacper
Buzała Nina
Gach KacperBuzała NinaPASSION DANCE Krapkowice1, 1 (+1)11, 13

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.4 (+1)141
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice5 (+1)152
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław0 03
4.Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
IGLICA - Wrocław
Wojciechowski Aleksy
Vasylenko Sofiia
Wojciechowski AleksyVasylenko SofiiaIGLICA - Wrocław1 14

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Dzierżenga Mateusz
Prudel Natalia
Dzierżenga MateuszPrudel NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 (+1)151
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice6 62
3.Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Przemysław
Świdzińska Julia
Dmytrów PrzemysławŚwidzińska JuliaAKTAN - Wrocław1 13

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Panek Mikołaj
Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Panek Mikołaj
Majdzik Julia
Panek MikołajMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3 (+1)131
2.Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
JEDYNKA - Łódź
Nakielski Krzysztof
Kaniecka Julia
Nakielski KrzysztofKaniecka JuliaJEDYNKA - Łódź4 42
3.Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kumkowski Tymoteusz
Jakubiec Amelia
Kumkowski TymoteuszJakubiec AmeliaNOWY STYL - Bielsko-Biała1 13

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.6 (+1)161
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław1 12
3.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 03

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 (+1)141
2.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław4 (+1)142
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 33
4.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 04

14-15 (Junior 2) Open ST Solo Dance 3

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuk Bohdana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk BohdanaKostiuk BohdanaIGLICA - Wrocław0 01
2.Rygasiewicz Pola
RONDO - Rybnik
Rygasiewicz PolaRygasiewicz PolaRONDO - Rybnik0 02
3.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice0 03

14-15 (Junior 2) Open LA Solo Dance 1

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Frania Dagmara
4STEP - Siechnice
Frania DagmaraFrania Dagmara4STEP - Siechnice0 01

16-20 (Młodzież starsza) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
ZAMEK - Lublin
Palak Tymoteusz
Jaworek Maria
Palak TymoteuszJaworek MariaZAMEK - Lublin0 01257
2.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02215
3.Rykała Tobiasz
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rykała Tobiasz
Wicińska Amelia
Rykała TobiaszWicińska AmeliaZAMEK - Lublin7 73173
4.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 04151
5.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków2 25139
6.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno6 66127
7.Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
IMPULS - Chorzów
Wojaczek Piotr
Breitkopf Agata
Wojaczek PiotrBreitkopf AgataIMPULS - Chorzów1 17115
8.Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
TEAM - Ornontowice
Papierok Krzysztof
Rachtan Marta
Papierok KrzysztofRachtan MartaTEAM - Ornontowice0 08103
9.Szozda Michał
Gierczyk Karolina
IGLICA - Wrocław
Szozda Michał
Gierczyk Karolina
Szozda MichałGierczyk KarolinaIGLICA - Wrocław3 3991
10.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź1 11079
11.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków6 61167
12.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 01255

16-20 (Młodzież starsza) Open LA Grand Prix Polski 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 01261
2.Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dobrowolski Oskar
Szaporów Julia
Dobrowolski OskarSzaporów JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa14 142219
3.Tomaszewski Alan
Filipova Anna
IGLICA - Wrocław
Tomaszewski Alan
Filipova Anna
Tomaszewski AlanFilipova AnnaIGLICA - Wrocław4 43177
4.Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
PRESTIGE - Katowice
Mazur Mikołaj
Janosz Aleksandra
Mazur MikołajJanosz AleksandraPRESTIGE - Katowice0 04155
5.Kruk Dawid
Haluch Nina
PRESTIGE - Katowice
Kruk Dawid
Haluch Nina
Kruk DawidHaluch NinaPRESTIGE - Katowice0 05143
6.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków0 06131
7.Stupachenko Kyrylo
Homenda Maja
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Stupachenko Kyrylo
Homenda Maja
Stupachenko KyryloHomenda MajaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra0 07119
8.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 38107
9.Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań1 1995
10.Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Ciosek Piotr
Kołosowska Julia
Ciosek PiotrKołosowska JuliaPERFECT DANCE - Kraków5 51083
11.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź7 71167
12.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno7 71167
13.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków11 111167
14.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice1 11440

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) Open ST 4T Solo Dance 7

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław6 61
2.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin6 62
3.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław0 03
4.Vaskivska Bohdana
SAKUN DANCE - Wrocław
Vaskivska BohdanaVaskivska BohdanaSAKUN DANCE - Wrocław6 64
5.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra2 25
6.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 36
7.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 07

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) Open LA 4T Solo Dance 7

Grand Prix Polski
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sztuka Pola
AKCENT - Będzin
Sztuka PolaSztuka PolaAKCENT - Będzin6 61
2.Vaskivska Bohdana
SAKUN DANCE - Wrocław
Vaskivska BohdanaVaskivska BohdanaSAKUN DANCE - Wrocław6 62
3.Kostiuk Mariana
IGLICA - Wrocław
Kostiuk MarianaKostiuk MarianaIGLICA - Wrocław6 63
4.Mazurek Zofia
IGLICA - Wrocław
Mazurek ZofiaMazurek ZofiaIGLICA - Wrocław0 04
5.Ushakova Kateryna
VITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra
Ushakova KaterynaUshakova KaterynaVITIV DANCE STUDIO - Jelenia Góra2 25
6.Pieczarka Zofia
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Pieczarka ZofiaPieczarka ZofiaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 36
7.Krzak Wiktoria
CENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz
Krzak WiktoriaKrzak WiktoriaCENTRUM TAŃCA WYPYCH - Kalisz0 07

 

BLOK 3, rejestracja 13.30-14.30 / Uwaga Rejestracja GPP 19+i ST i LA - do godz.-17:00, próba parkietu 14.40-15.00, start: 15.00

Pary 19+GPP ST i LA - rejestracja przedłużona do 16:30 - te kategorie rozegrają w tym bloku jedną rundę ok. godz. 17.15


16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Bochan Władysław
Bilińska Ewa
ESENS - Wrocław
Bochan Władysław
Bilińska Ewa
Bochan WładysławBilińska EwaESENS - Wrocław6 (+1)162
3.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 (+1)153
4.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra6 64
5.Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
FORUM - Zabrze
Piguła Piotr
Pabian Wiktoria
Piguła PiotrPabian WiktoriaFORUM - Zabrze0 05
6.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław3 36
7.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław0 07

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Boratyn Czesław
Rogowska Monika
INES - Wrocław
Boratyn Czesław
Rogowska Monika
Boratyn CzesławRogowska MonikaINES - Wrocław3 (+1)131
2.Bochan Władysław
Bilińska Ewa
ESENS - Wrocław
Bochan Władysław
Bilińska Ewa
Bochan WładysławBilińska EwaESENS - Wrocław5 (+1)152
3.Tlołka Piotr
Kaszuba Julia
RONDO - Rybnik
Tlołka Piotr
Kaszuba Julia
Tlołka PiotrKaszuba JuliaRONDO - Rybnik5 (+1)153
4.Pokrzywka Krzysztof
Woldan Maria
INES - Wrocław
Pokrzywka Krzysztof
Woldan Maria
Pokrzywka KrzysztofWoldan MariaINES - Wrocław5 54
5.Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
FORUM - Zabrze
Bodył Jakub
Pindur Aleksandra
Bodył JakubPindur AleksandraFORUM - Zabrze5 55
6.Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
IGLICA - Wrocław
Rychel Szymon
Tomaszewska Justyna
Rychel SzymonTomaszewska JustynaIGLICA - Wrocław3 36
7.Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra
Małunowicz Mateusz
Różańska Aleksandra
Małunowicz MateuszRóżańska AleksandraAKADEMIA TAŃCA TABOR - Jelenia Góra2 27

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard C (+1)1C1
2.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce2 22
3.Płaczek Karol
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Płaczek Karol
Miszczak Katarzyna
Płaczek KarolMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław5 53

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rączkowski Miłosz
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Goliszewska Aleksandra
Rączkowski MiłoszGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie C (+1)1C1
2.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice6 (+1)162
3.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard6 63
4.Płaczek Karol
Miszczak Katarzyna
DANCE TEAM - Wrocław
Płaczek Karol
Miszczak Katarzyna
Płaczek KarolMiszczak KatarzynaDANCE TEAM - Wrocław4 44

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tazbir Jakub
Miśtal Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Tazbir Jakub
Miśtal Julia
Tazbir JakubMiśtal JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)151
2.Goździerski Ksawier
Jabłońska Dominika
IGLICA - Wrocław
Goździerski Ksawier
Jabłońska Dominika
Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA - Wrocław4 (+1)142
3.Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
CLASSIC - Warszawa
Wólkiewicz Filip
Pieróg Marta
Wólkiewicz FilipPieróg MartaCLASSIC - Warszawa9 (+1)193
4.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA6 (+1)164
5.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze7 (+1)175
6.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów1 (+1)116
7.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 77
8.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno7 79
10.Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Podborowska Anastazja
Ivanenko MykhailoPodborowska AnastazjaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 010
11.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze0 010
12.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze3 312
13.Serafin Miłosz
Konarska Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Serafin Miłosz
Konarska Katarzyna
Serafin MiłoszKonarska KatarzynaDANCECLUB - Szczecin7 713

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 14

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Usatenko Denys
Sevchenko Oryna
Usatenko DenysSevchenko OrynaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)121
2.Goździerski Ksawier
Jabłońska Dominika
IGLICA - Wrocław
Goździerski Ksawier
Jabłońska Dominika
Goździerski KsawierJabłońska DominikaIGLICA - Wrocław5 (+1)152
3.Otto Adam
Wolny Jadwiga
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Otto Adam
Wolny Jadwiga
Otto AdamWolny JadwigaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA B (+1)1B3
4.Szołtysik Piotr
Skiba Julia
IMPULS - Chorzów
Szołtysik Piotr
Skiba Julia
Szołtysik PiotrSkiba JuliaIMPULS - Chorzów9 (+1)194
5.Serafin Miłosz
Konarska Katarzyna
DANCECLUB - Szczecin
Serafin Miłosz
Konarska Katarzyna
Serafin MiłoszKonarska KatarzynaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B5
6.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)116
7.Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
FORUM - Zabrze
Kluczka Krzysztof
Grzegorczyk Anna
Kluczka KrzysztofGrzegorczyk AnnaFORUM - Zabrze1 (+1)117
8.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno8 88
9.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków5 58
10.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 48
11.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki9 911
12.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce4 412
13.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze0 013
14.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 014

14-15 (Junior 2) Open ST Grand Prix Polski 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Tabor Natan
Żejmo Karolina
IGLICA - Wrocław
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA - Wrocław7 71253
2.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 02211
3.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra0 03169
4.Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
DANCECLUB - Szczecin
Piec Gustaw
Korzeniewicz Selena
Piec GustawKorzeniewicz SelenaDANCECLUB - Szczecin0 04147
5.Ostałowski Dawid
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Ostałowski Dawid
Kołbuc Oliwia
Ostałowski DawidKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce5 55135
6.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 16123
7.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław1 17111
8.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław0 0899
9.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin4 4987
10.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka0 01075
11.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin

16-18 (Młodzież) Open LA Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
IGLICA - Wrocław
Zinchenko Artem
Staniszewska Maria
Zinchenko ArtemStaniszewska MariaIGLICA - Wrocław0 01278
2.Baibarak Ivan
Rybka Sandra
POLISH CLUB - Warszawa
Baibarak Ivan
Rybka Sandra
Baibarak IvanRybka SandraPOLISH CLUB - Warszawa0 02236
3.Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
IGLICA - Wrocław
Musiałowicz Filip
Skulska Ilona
Musiałowicz FilipSkulska IlonaIGLICA - Wrocław0 03194
4.Cyran Juliusz
Nędza Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz
Nędza Oliwia
Cyran JuliuszNędza OliwiaSUKCES - Jaworzno7 74172
5.Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Fibic Emilia
Ivaneiko MaksymFibic EmiliaRONDO - Rybnik0 05160
6.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 06148
7.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 07136
8.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław1 18124
9.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków0 09112
10.Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Thomalla Pascal
Ogrodnik Kamila
Thomalla PascalOgrodnik KamilaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki3 310100
11.Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
IGLICA - Wrocław
Wysocki Bartosz
Kriukova Oleksandra
Wysocki BartoszKriukova OleksandraIGLICA - Wrocław0 01188
12.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław8 81276
13.Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Augustyniak Nikola
Czarnocki TomaszAugustyniak NikolaPOLISH CLUB - Warszawa9 91359
14.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków3 31457
15.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
IGLICA - Wrocław
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaIGLICA - Wrocław7 71555
16.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA1 11653
17.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki5 51751
18.Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
WDS - Katowice
Voznyi Yaroslav
Bilnik Ewa
Voznyi YaroslavBilnik EwaWDS - Katowice0 01849
19.Woźniak Hubert
Blady Julia
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Blady Julia
Woźniak HubertBlady JuliaZORBA - Częstochowa0 01947
20.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 22045
21.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice

19+ (Powyżej 18) Open ST Grand Prix Polski 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Śledź Karol
Szymczak Natalia
DUET - Warszawa
Śledź Karol
Szymczak Natalia
Śledź KarolSzymczak NataliaDUET - Warszawa0 01255
2.Budzik Tomasz
Toshchakova Alla
DUET - Warszawa
Budzik Tomasz
Toshchakova Alla
Budzik TomaszToshchakova AllaDUET - Warszawa0 02213
3.Gembara Oskar
Butko Viana
GRACJA - Zielona Góra
Gembara Oskar
Butko Viana
Gembara OskarButko VianaGRACJA - Zielona Góra0 03171
4.Baryczka Krystian
Matecki Alicja
DANCE IMPERIUM - Poznań
Baryczka Krystian
Matecki Alicja
Baryczka KrystianMatecki AlicjaDANCE IMPERIUM - Poznań0 04149
5.Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
CLASSIC DANCESPORT Warszawa
Khersonskyy Fedor
Mazurek Martyna
Khersonskyy FedorMazurek MartynaCLASSIC DANCESPORT Warszawa15 155137
6.Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
DANCE TEAM - Dobrzeń Wielki
Karpinski Marcin
Polesińska Ewa
Karpinski MarcinPolesińska EwaDANCE TEAM - Dobrzeń Wielki14 146125
7.Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
IGLICA - Wrocław
Sambor Jakub
Zychla Wiktoria
Sambor JakubZychla WiktoriaIGLICA - Wrocław0 07113
8.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław1 18101
9.Janas Adrian
Blukacz Weronika
JEDYNKA - Łódź
Janas Adrian
Blukacz Weronika
Janas AdrianBlukacz WeronikaJEDYNKA - Łódź0 0989
10.Goły Filip
Ryś Wiktoria
ZORBA - Częstochowa
Goły Filip
Ryś Wiktoria
Goły FilipRyś WiktoriaZORBA - Częstochowa0 01077
11.Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Myśliński Mateusz
Kończal Natalia
Myśliński MateuszKończal Natalia1 11165
12.Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
IMPERIA - Kraków
Ostryzhniuk Taras
Pawlikowska Amelia
Ostryzhniuk TarasPawlikowska AmeliaIMPERIA - Kraków

19+ (Powyżej 18) Open LA Grand Prix Polski 21

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
IGLICA - Wrocław
Świątkowski Piotr
Tracz Oliwia
Świątkowski PiotrTracz OliwiaIGLICA - Wrocław0 01280
2.Masłowski Mieszko
Brunetti Elisa
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Masłowski Mieszko
Brunetti Elisa
Masłowski MieszkoBrunetti ElisaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa0 02238
3.Rusin Przemysław
Czulak Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rusin Przemysław
Czulak Weronika
Rusin PrzemysławCzulak WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 03196
4.Faracik Szymon
Seydlewicz Daria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Faracik Szymon
Seydlewicz Daria
Faracik SzymonSeydlewicz DariaDANCE IMPERIUM - Poznań11 114174
5.Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
IGLICA - Wrocław
Gułaj Sebastian
Francois - Molenda Estelle
Gułaj SebastianFrancois - Molenda EstelleIGLICA - Wrocław0 05162
6.Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Klekowski Seweryn
Zejmowicz Justyna
Klekowski SewerynZejmowicz JustynaCANTINERO - Tomaszów Maz.13 136150
7.Kramski Damian
Rogowska Oliwia
GRACJA - Zielona Góra
Kramski Damian
Rogowska Oliwia
Kramski DamianRogowska OliwiaGRACJA - Zielona Góra0 07138
8.Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO - Rybnik0 08126
9.Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura Maciej
Tomalska Maja
Ciura MaciejTomalska Maja0 09112
10.Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
GRACJA - Zielona Góra
Szpakowicz Robert
Łotyszonek Julita
Szpakowicz RobertŁotyszonek JulitaGRACJA - Zielona Góra0 09112
11.Kuleta Adrian
Syzdoł Monika
S.T. ATLAS Warszawa
Kuleta Adrian
Syzdoł Monika
Kuleta AdrianSyzdoł MonikaS.T. ATLAS Warszawa0 01190
12.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków8 81278
13.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław8 81361
14.Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
RONDO - Rybnik
Wawrzyczny Paweł
Juzek Dominika
Wawrzyczny PawełJuzek DominikaRONDO - Rybnik6 61459
15.Stoksik Sebastian
Pawicka Paulina
AKADEMIA TAŃCA - Warszawa
Stoksik Sebastian
Pawicka Paulina
Stoksik SebastianPawicka PaulinaAKADEMIA TAŃCA - Warszawa5 51557
16.Nawrat Artur
Nawrat Monika
MASTER DANCE - Gliwice
Nawrat Artur
Nawrat Monika
Nawrat ArturNawrat MonikaMASTER DANCE - Gliwice4 41655
17.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice5 51753
18.Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław2 21851
19.Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
S.T. ATLAS Warszawa
Bąk Dominik
Bąk Agnieszka
Bąk DominikBąk AgnieszkaS.T. ATLAS Warszawa0 01947
20.Majewski Anton
Krysa Aleksandra
RYTM - Chełm
Majewski Anton
Krysa Aleksandra
Majewski AntonKrysa AleksandraRYTM - Chełm0 01947
21.Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Alencynowicz Błażej
Bukiel Anna
Alencynowicz BłażejBukiel AnnaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański0 02145

 

BLOK 4, rejestracja 17.30-18.30, próba parkietu 18.40-18.50, start: 19.00

+finał 19+GPP ST+1/2 finału 19+GPP LAPlanowane zakończenie 21:15


14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+1)171
2.Ludwig Filip
Kozłowska Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Ludwig Filip
Kozłowska Lena
Ludwig FilipKozłowska LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)132
3.Droszczak Karol
Witczak Maja
PM - Lubin
Droszczak Karol
Witczak Maja
Droszczak KarolWitczak MajaPM - Lubin5 (+1)153
4.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)164
5.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce C (+1)1C5
6.Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
AKTAN - Wrocław
Dmytrów Paweł
Świdzińska Amelia
Dmytrów PawełŚwidzińska AmeliaAKTAN - Wrocław5 56
7.Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
ZORBA - Częstochowa
Tame Mateusz
Tubielewicz Karolina
Tame MateuszTubielewicz KarolinaZORBA - Częstochowa2 27
8.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 08
9.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka3 39
10.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 010
11.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA0 011

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
KS DANCE MIX - Deszczno
Buczyński Marcel
Przybek Wiktoria
Buczyński MarcelPrzybek WiktoriaKS DANCE MIX - Deszczno5 (+1)151
2.Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ormańczyk Dawid
Kowalczyk Nadia
Ormańczyk DawidKowalczyk NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)162
3.Stęclik Kasper
Sikora Laura
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Stęclik Kasper
Sikora Laura
Stęclik KasperSikora LauraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)113
4.Hura Maksymilian
Majka Lena
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Hura Maksymilian
Majka Lena
Hura MaksymilianMajka LenaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 64
5.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 65
6.Gucwa Wojciech
Batko Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Gucwa Wojciech
Batko Martyna
Gucwa WojciechBatko MartynaJUST DANCE Wieliczka4 46
7.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 07

14-15 (Junior 2) Open LA Grand Prix Polski 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Kucherlavyl Mykyta
Suda Oliwia
POLISH CLUB - Warszawa
Kucherlavyl Mykyta
Suda Oliwia
Kucherlavyl MykytaSuda OliwiaPOLISH CLUB - Warszawa5 51251
2.Tabor Natan
Żejmo Karolina
IGLICA - Wrocław
Tabor Natan
Żejmo Karolina
Tabor NatanŻejmo KarolinaIGLICA - Wrocław7 72209
3.Gubała Adam
Peliukh Solomiia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Gubała Adam
Peliukh Solomiia
Gubała AdamPeliukh SolomiiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 13167
4.Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Krygier Mikołaj
Kugaj Zuzanna
Krygier MikołajKugaj ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 04145
5.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra3 35133
6.Ostałowski Dawid
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Ostałowski Dawid
Kołbuc Oliwia
Ostałowski DawidKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 06121
7.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków4 47109
8.Izydorski Szymon
Skrzek Róża
ESENS - Wrocław
Izydorski Szymon
Skrzek Róża
Izydorski SzymonSkrzek RóżaESENS - Wrocław4 4897
9.Olkowski Jan
Rudakova Mariia
ESENS - Wrocław
Olkowski Jan
Rudakova Mariia
Olkowski JanRudakova MariiaESENS - Wrocław7 7985

16-18 (Młodzież) Open ST Grand Prix Polski 13

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce GP
1.Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Dąbrowski Jakub
Organiściak Karolina
Dąbrowski JakubOrganiściak KarolinaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 01257
2.Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
PM - Lubin
Bakacz Michał
Kruszyńska Marta
Bakacz MichałKruszyńska MartaPM - Lubin0 02215
3.Szostak Igor
Marchewka Izabela
FAST-STEP Warszawa
Szostak Igor
Marchewka Izabela
Szostak IgorMarchewka IzabelaFAST-STEP Warszawa3 33173
4.Cyran Juliusz
Nędza Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Cyran Juliusz
Nędza Oliwia
Cyran JuliuszNędza OliwiaSUKCES - Jaworzno1 14151
5.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno0 05139
6.Szymczyk Bartosz
Woch Małgorzata
FAST-STEP Warszawa
Szymczyk Bartosz
Woch Małgorzata
Szymczyk BartoszWoch MałgorzataFAST-STEP Warszawa1 16127
7.Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
FAST-STEP Warszawa
Wolski Bartosz
Świerżewska Alicja
Wolski BartoszŚwierżewska AlicjaFAST-STEP Warszawa3 37115
8.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów3 38103
9.Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
LATINO - Żabno
Staśko Gabriel
Kotwa Martyna
Staśko GabrielKotwa MartynaLATINO - Żabno7 7991
10.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno0 01079
11.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków2 21167
12.Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Malczyk Mateusz
Filipczyk Paulina
Malczyk MateuszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice0 01255
13.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice