ELITE DANCE CUP 2022

2022-11-12 Szczecin, ELITE DANCE - Szczecin


UWAGA

Uwaga: TURNIEJ ODWOŁANY. ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE

BLOK 1, rejestracja 8:30 - 9:30, próba parkietu 9:30 - 9:55, start: 10:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dominiak Julian
Dominiak Emilia
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Dominiak Julian
Dominiak Emilia
Dominiak JulianDominiak EmiliaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
2.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin
3.Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
Gralak BartłomiejHuk AntoninaALFA-ASTRA - Stargard
4.Makowska Hanna
Kuleszewicz Gabriel
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Makowska Hanna
Kuleszewicz Gabriel
Makowska HannaKuleszewicz GabrielAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
5.Poszywała Kacper
Bukowska Natalia
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Poszywała Kacper
Bukowska Natalia
Poszywała KacperBukowska NataliaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
6.Wiensek Tymon
Chłap Lilianna
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Wiensek Tymon
Chłap Lilianna
Wiensek TymonChłap LiliannaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard
7.Żywicki Dawid
Jabłońska Maja
Akademia Tańca Prestige Dance - Stargard
Żywicki Dawid
Jabłońska Maja
Żywicki DawidJabłońska MajaAkademia Tańca Prestige Dance - Stargard

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin
2.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 25

Solo
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Andruczyk Hanna
ROYAL DANCE - Szczecin
Andruczyk HannaAndruczyk HannaROYAL DANCE - Szczecin
2.Borowiec Alicja
ASTRA - Szczecin
Borowiec AlicjaBorowiec AlicjaASTRA - Szczecin
3.Borska Karolina
ROYAL DANCE - Szczecin
Borska KarolinaBorska KarolinaROYAL DANCE - Szczecin
4.Czyżowicz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Czyżowicz LilianaCzyżowicz LilianaALFA-ASTRA - Stargard
5.Drąg Lena
ASTRA - Szczecin
Drąg LenaDrąg LenaASTRA - Szczecin
6.Grzymska Maria
ROYAL DANCE - Szczecin
Grzymska MariaGrzymska MariaROYAL DANCE - Szczecin
7.Jarząbek Hanna
ASTRA - Szczecin
Jarząbek HannaJarząbek HannaASTRA - Szczecin
8.Jędrzejak Anna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Jędrzejak AnnaJędrzejak AnnaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9.Karmasz Karla
ASTRA - Szczecin
Karmasz KarlaKarmasz KarlaASTRA - Szczecin
10.Kravchuk Kira
ASTRA - Szczecin
Kravchuk KiraKravchuk KiraASTRA - Szczecin
11.Kubik Martyna
ASTRA - Szczecin
Kubik MartynaKubik MartynaASTRA - Szczecin
12.Kucharczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Kucharczyk LenaKucharczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard
13.Kuźniar Katarzyna
All About - Szczecin
Kuźniar KatarzynaKuźniar KatarzynaAll About - Szczecin
14.Masternak Maja
ASTRA - Szczecin
Masternak MajaMasternak MajaASTRA - Szczecin
15.Mazur Alicja
ASTRA - Szczecin
Mazur AlicjaMazur AlicjaASTRA - Szczecin
16.Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaAll About - Szczecin
17.Piszcz Zofia
ROYAL DANCE - Szczecin
Piszcz ZofiaPiszcz ZofiaROYAL DANCE - Szczecin
18.Rafalska Oriana
ASTRA - Szczecin
Rafalska OrianaRafalska OrianaASTRA - Szczecin
19.Rąglewska Natalia
ASTRA - Szczecin
Rąglewska NataliaRąglewska NataliaASTRA - Szczecin
20.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard
21.Skowrońska Liliana
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Skowrońska LilianaSkowrońska LilianaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
22.Strelkova Milana
ASTRA - Szczecin
Strelkova MilanaStrelkova MilanaASTRA - Szczecin
23.Trzeciak Weronika
ALFA-ASTRA - Stargard
Trzeciak WeronikaTrzeciak WeronikaALFA-ASTRA - Stargard
24.Wańkowicz Karolina
ASTRA - Szczecin
Wańkowicz KarolinaWańkowicz KarolinaASTRA - Szczecin
25.Wąsowska Julia
ASTRA - Szczecin
Wąsowska JuliaWąsowska JuliaASTRA - Szczecin

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

Solo
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Janiak Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Janiak WeronikaJaniak WeronikaDANCECLUB - Szczecin
2.Klamka Nadia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Klamka NadiaKlamka NadiaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin
4.Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska EwaSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard
5.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
ELITE DANCE - Szczecin
Baca Aleksander
Zagórska Wiktoria
Baca AleksanderZagórska WiktoriaELITE DANCE - Szczecin
2.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin
3.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
ESTERA - Myślibórz
Dunal Miłosz
Koziewicz Blanka
Dunal MiłoszKoziewicz BlankaESTERA - Myślibórz

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

Solo
LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cwajna Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Cwajna MajaCwajna MajaALFA-ASTRA - Stargard
2.Harasimowicz Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Harasimowicz AnnaHarasimowicz AnnaALFA-ASTRA - Stargard
3.Masztalerz Liliana
ALFA-ASTRA - Stargard
Masztalerz LilianaMasztalerz LilianaALFA-ASTRA - Stargard
4.Włodarz Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Włodarz EmiliaWłodarz EmiliaELITE DANCE - Szczecin

 

BLOK 2, rejestracja 11:30 - 12:30, próba parkietu 12:30 - 12:55, start: 13:00

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
All About - Szczecin
Bloch Gustaw
Raczyńska Pola
Bloch GustawRaczyńska PolaAll About - Szczecin
3.Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Wojciech
Dominiczak Aleksandra
Gralak WojciechDominiczak AleksandraALFA-ASTRA - Stargard
4.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin
5.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
DANCECLUB - Szczecin
Sucholas Błażej
Nieckarz Klaudia
Sucholas BłażejNieckarz KlaudiaDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Filiks Piotr
Kalińska Bianka
ASTRA - Szczecin
Filiks Piotr
Kalińska Bianka
Filiks PiotrKalińska BiankaASTRA - Szczecin
2.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard
3.Kusak Ernest
Nazaruk Magdalena
DANCECLUB - Szczecin
Kusak Ernest
Nazaruk Magdalena
Kusak ErnestNazaruk MagdalenaDANCECLUB - Szczecin
4.Rybak Kacper
Albert Clementine
All About - Szczecin
Rybak Kacper
Albert Clementine
Rybak KacperAlbert ClementineAll About - Szczecin

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard
2.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard
3.Szwiec Wiktor
Babula Hanna
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwiec Wiktor
Babula Hanna
Szwiec WiktorBabula HannaALFA-ASTRA - Stargard

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
2.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin
3.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra
4.Podfigurny Ziemowit
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Pietraszuk Hanna
Podfigurny ZiemowitPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin
5.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
2.Dunder Marek
Siwiela Michalina
DANCECLUB - Szczecin
Dunder Marek
Siwiela Michalina
Dunder MarekSiwiela MichalinaDANCECLUB - Szczecin
3.Podfigurny Ziemowit
Pietraszuk Hanna
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Pietraszuk Hanna
Podfigurny ZiemowitPietraszuk HannaDANCECLUB - Szczecin
4.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:30, próba parkietu 16:30 - 16:55, start: 17:00

12-13 (Junior 1) Open ST 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin

12-13 (Junior 1) Open LA 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Nowak Antonino
Iciek Katarzyna
Nowak AntoninoIciek KatarzynaROYAL DANCE - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open ST 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin
2.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) Open LA 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin
2.Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
ASTRA - Szczecin
Sęk Jędrzej
Rafaląt Anna
Sęk JędrzejRafaląt AnnaASTRA - Szczecin

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin
2.Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
KS DANCE MIX - Deszczno
Koźlik Patryk
Gębarowska Maja
Koźlik PatrykGębarowska MajaKS DANCE MIX - Deszczno

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
2.Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
All About - Szczecin
Smuniewski Kacper
Nowaczewska Matylda
Smuniewski KacperNowaczewska MatyldaAll About - Szczecin