XI Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Czeladź

2023-05-21 Czeladź, AKCENT - Będzin


Plik z wynikami

UWAGA

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami godzin.

Dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy sms-owo pod numerem 514 742 128 tylko do kategorii w których nie zmieni to rundy.

W 3 bloku dodano kategorię 10-11 F Pary oraz
Do 9 Brąz Solo, Do 9 Brąz Pary

Została usunięta kategoria 14-15 E oraz 16+ E LA pary.

BLOK 1, rejestracja 8:00-9:00, próba parkietu 8:45-9:15, start: 9:30-11:45

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kucza Maksym
Szolc Liliana
TEAM - Ornontowice
Kucza Maksym
Szolc Liliana
Kucza MaksymSzolc LilianaTEAM - Ornontowice6, 6 (+2)26, 61
2.Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Litawa Jakub
Lorenc Anastazja
Litawa JakubLorenc AnastazjaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 (+1)132

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieśla Wiktor
Walewska Helena
M-TEAM - Kraków
Cieśla Wiktor
Walewska Helena
Cieśla WiktorWalewska HelenaM-TEAM - Kraków11 (+2)2111
2.Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
M-TEAM - Kraków
Pacułt Aleksander
Kaniewska Katarzyna
Pacułt AleksanderKaniewska KatarzynaM-TEAM - Kraków Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Tutaj Antoni
Kądziołka Oliwia
SUKCES - Jaworzno
Tutaj Antoni
Kądziołka Oliwia
Tutaj AntoniKądziołka OliwiaSUKCES - Jaworzno G (+2)2G1
4.Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
TEAM - Ornontowice
Kuchta Daniel
Jurowicz Maja
Kuchta DanielJurowicz MajaTEAM - Ornontowice8, 8 (+1)18, 82
5.Ogierman Krystian
Domin Olga
TEAM - Ornontowice
Ogierman Krystian
Domin Olga
Ogierman KrystianDomin OlgaTEAM - Ornontowice3, 3 (+1)13, 32
6.Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bryś Maksymilian
Skirucha Patrycja
Bryś MaksymilianSkirucha PatrycjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa3, 3 (-1)-13, 3

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Kozłowski Ksawery
Kluka Julia
Kozłowski KsaweryKluka JuliaNOWY STYL - Bielsko-Biała Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
2.Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
WDS - Katowice
Hajduk Kamil
Zenina Anastasia
Hajduk KamilZenina AnastasiaWDS - Katowice6 (+2)262
3.Batenov Davyd
Synowiec Lusine
WDS - Katowice
Batenov Davyd
Synowiec Lusine
Batenov DavydSynowiec LusineWDS - Katowice9 (+1)193

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ball Natalia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Ball NataliaBall NataliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 Ball Natalia - G (+2)212Ball Natalia - G1
2.Jeziorska Wiktoria
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Jeziorska WiktoriaJeziorska WiktoriaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
3.Kałużny Emilia
SUKCES - Jaworzno
Kałużny EmiliaKałużny EmiliaSUKCES - Jaworzno11 (+2)2111
4.Pilarska Lena
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pilarska LenaPilarska LenaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)241
5.Kot Lena
WDS - Katowice
Kot LenaKot LenaWDS - Katowice5 (+1)152
6.Lenartowicz Natalia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Lenartowicz NataliaLenartowicz NataliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)172
7.Piątek Sandra
WDS - Katowice
Piątek SandraPiątek SandraWDS - Katowice2 (+1)122

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bełkot Miłosz
Zaskórska Pola
Bełkot MiłoszZaskórska PolaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6, 6 (+2)26, 61
2.Sekman Konrad
Lamla Julia
TEAM - Ornontowice
Sekman Konrad
Lamla Julia
Sekman KonradLamla JuliaTEAM - Ornontowice10, 8 (+2)210, 81
3.Gajda Piotr
Białas Amelia
CARMEN - Katowice
Gajda Piotr
Białas Amelia
Gajda PiotrBiałas AmeliaCARMEN - Katowice6, 6 (+1)16, 62

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 7

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ostrowska Kornelia
DANCE KINGDOM - Zaborze
Ostrowska KorneliaOstrowska KorneliaDANCE KINGDOM - Zaborze7 (+2)271
2.Ponc Martyna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Ponc MartynaPonc MartynaNOWY STYL - Bielsko-Biała7 (+2)271
3.Butanowicz Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Butanowicz AleksandraButanowicz AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec4 (+2)242
4.Czeszejko Natalia
AKCENT - Będzin
Czeszejko NataliaCzeszejko NataliaAKCENT - Będzin2 (+2)222
5.Górecka Klaudia
IMPULS - Chorzów
Górecka KlaudiaGórecka KlaudiaIMPULS - Chorzów12 Górecka Klaudia - F (+1)112Górecka Klaudia - F3
6.Mucha Wiktoria
IMPULS - Chorzów
Mucha WiktoriaMucha WiktoriaIMPULS - Chorzów8 (+1)183
7.Siciarz Joanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Siciarz JoannaSiciarz JoannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)133

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biernat Amelia
DANCELOOK - Gliwice
Biernat AmeliaBiernat AmeliaDANCELOOK - Gliwice6 Biernat Amelia - E (+1)16Biernat Amelia - E1
2.Lewandowska Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Lewandowska JuliaLewandowska JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 (+1)112
3.Badura Oliwia
FORUM - Zabrze
Badura OliwiaBadura OliwiaFORUM - Zabrze3 (+1)133
4.Michalska Zuzanna
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Michalska ZuzannaMichalska ZuzannaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)144
5.Bubała Martyna
DANCELOOK - Gliwice
Bubała MartynaBubała MartynaDANCELOOK - Gliwice4 (+1)145
6.Żurawik Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Żurawik KarolinaŻurawik KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)126
7.Rutkowska Jagoda
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rutkowska JagodaRutkowska JagodaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)127
8.Olbrzymek Zuzanna
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Olbrzymek ZuzannaOlbrzymek ZuzannaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 38
9.Nawrat Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nawrat WeronikaNawrat WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze-1 -19
10.Pieszczyk Amelia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Pieszczyk AmeliaPieszczyk AmeliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 09
11.Gajewska Milena
WIR - Bieruń
Gajewska MilenaGajewska MilenaWIR - Bieruń1 111
12.Grochowska Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Grochowska ZofiaGrochowska ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec1 111
13.Burgart Anna
AKCENT - Będzin
Burgart AnnaBurgart AnnaAKCENT - Będzin1 113
14.Jackowska Amelia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Jackowska AmeliaJackowska AmeliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Błaszczyk Wiktor
Kołdon Emilia
Błaszczyk WiktorKołdon EmiliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa4 (+1)141
2.Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Kwiecień Wojciech
Migacz Emilia
Kwiecień WojciechMigacz EmiliaZAWIROWANI - Mysłowice2 22
3.Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
AKCENT - Będzin
Białas Wojciech
Kozłowska Zuzanna
Białas WojciechKozłowska ZuzannaAKCENT - Będzin0 03

 

BLOK 2, rejestracja 10:45-11:45, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30-14:30

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowicka Wiktoria
DANCE KINGDOM - Zaborze
Nowicka WiktoriaNowicka WiktoriaDANCE KINGDOM - Zaborze8 (+2)281
2.Zimmermann Marianna
TEAM - Ornontowice
Zimmermann MariannaZimmermann MariannaTEAM - Ornontowice5 (+2)251
3.Osiecka Natalia
IMPULS - Chorzów
Osiecka NataliaOsiecka NataliaIMPULS - Chorzów4 (+1)142
4.Storey Rosie
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Storey RosieStorey RosieDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)182

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mendakiewicz Zofia
AKCENT - Będzin
Mendakiewicz ZofiaMendakiewicz ZofiaAKCENT - Będzin4 (+2)241
2.Rudy Małgorzata
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rudy MałgorzataRudy MałgorzataAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec13 Rudy Małgorzata - F (+2)213Rudy Małgorzata - F2
3.Tomchuk Yeva
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomchuk YevaTomchuk YevaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 (+2)2112
4.Ciepła Julia
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Ciepła JuliaCiepła JuliaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza8 (+1)183
5.Słomka Maja
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Słomka MajaSłomka MajaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza7 (+1)173

8-11 (Juvenile 1 + Juvenile 2) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wąsowicz Nina Maria
AKCENT - Będzin
Wąsowicz Nina MariaWąsowicz Nina MariaAKCENT - Będzin4 (+1)141
2.Makselon Weronika
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Makselon WeronikaMakselon WeronikaMISTRAL - Tarnowskie Góry2 (+1)122
3.Cieślińska Maria
AKCENT - Będzin
Cieślińska MariaCieślińska MariaAKCENT - Będzin0 03
4.Kopka Pola
AnaDens Łódź
Kopka PolaKopka PolaAnaDens Łódź1 14
5.Stolarska Maja
WIR - Bieruń
Stolarska MajaStolarska MajaWIR - Bieruń0 05

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Heliosz Wojciech
Gawlińska Maja
Heliosz WojciechGawlińska MajaMISTRAL - Tarnowskie Góry8 (+2)281
2.Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
TEAM - Ornontowice
Kruszyna Michał
Sobczyk Sybilla
Kruszyna MichałSobczyk SybillaTEAM - Ornontowice8, 8 (+1)18, 82

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Mirowski Oliwier
Dobrowolska Nadia
Mirowski OliwierDobrowolska NadiaST DOBROWOLSCY - Częstochowa6 (+1)161
2.Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Wojciech
Piasecka Antonina
Leśniak WojciechPiasecka AntoninaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 (+1)152
3.Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Bogobowicz Błażej
Lipka Karolina
Bogobowicz BłażejLipka KarolinaLORDANCE - Wodzisław Śl.1 13
4.Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Figuła Grzegorz
Makselon Emilia
Figuła GrzegorzMakselon EmiliaMISTRAL - Tarnowskie Góry1 14
5.Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
AKCENT - Będzin
Grabowski Maciej
Żwilinkowska Amelia
Grabowski MaciejŻwilinkowska AmeliaAKCENT - Będzin0 05

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Panek Mikołaj
Majdzik Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Panek Mikołaj
Majdzik Julia
Panek MikołajMajdzik JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 (+1)121
2.Paszek Adam
Gugała Pola
IMPERIA - Kraków
Paszek Adam
Gugała Pola
Paszek AdamGugała PolaIMPERIA - Kraków1 12
3.Jedynak Franciszek
Pospelova Varvara
IMPERIA - Kraków
Jedynak Franciszek
Pospelova Varvara
Jedynak FranciszekPospelova VarvaraIMPERIA - Kraków0 03

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rynczuk Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rynczuk MatyldaRynczuk MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec9 Rynczuk Matylda - D (+1)19Rynczuk Matylda - D1
2.Kocot Julia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kocot JuliaKocot JuliaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 Kocot Julia - D (+1)18Kocot Julia - D2
3.Jach Zofia
Viva Dance Łódź
Jach ZofiaJach ZofiaViva Dance Łódź9 Jach Zofia - D (+1)19Jach Zofia - D3
4.Szulińska Natalia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Szulińska NataliaSzulińska NataliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec6 (+1)164
5.Wojnarowska Laura
ESKADRA - Pabianice
Wojnarowska LauraWojnarowska LauraESKADRA - Pabianice1 15
6.Cichy Paulina
FORUM - Zabrze
Cichy PaulinaCichy PaulinaFORUM - Zabrze0 06
7.Żołnierczyk Joanna
AKCENT - Będzin
Żołnierczyk JoannaŻołnierczyk JoannaAKCENT - Będzin3 37
8.Fadeieva Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Fadeieva AnnaFadeieva AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 18

 

BLOK 3, rejestracja 13:30-14:30, próba parkietu 14:30-15:00, start: 15:15-17:15

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T Solo Dance 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Cholewa Julia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Cholewa JuliaCholewa JuliaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Dłubacz Kaja
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Dłubacz KajaDłubacz KajaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
3.Krupa Paulina
RONDO - Rybnik
Krupa PaulinaKrupa PaulinaRONDO - Rybnik
4.Profaska Maja
RONDO - Rybnik
Profaska MajaProfaska MajaRONDO - Rybnik

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 3T 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Burzyński Julian
Musiolik Gabriela
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Burzyński Julian
Musiolik Gabriela
Burzyński JulianMusiolik GabrielaLORDANCE - Wodzisław Śl.
2.Czernik Mikołaj
Buczyńska Blanka
KS DANCE - Bytom
Czernik Mikołaj
Buczyńska Blanka
Czernik MikołajBuczyńska BlankaKS DANCE - Bytom
3.Hudzikowski Miłosz
Biruk Karina
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Hudzikowski Miłosz
Biruk Karina
Hudzikowski MiłoszBiruk KarinaLORDANCE - Wodzisław Śl.
4.Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nocoń Bartosz
Pikulska Matylda
Nocoń BartoszPikulska MatyldaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
5.Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
KS DANCE - Bytom
Zapiórkowski Michał
Bloch Michalina
Zapiórkowski MichałBloch MichalinaKS DANCE - Bytom

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Goralczyk Marcel
Bogobowicz Natalia
Goralczyk MarcelBogobowicz NataliaLORDANCE - Wodzisław Śl.

12-15 (12 - 15) D ST Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska HannaPawłowska HannaAKCENT - Będzin0 02

12-15 (12 - 15) D LA Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.4 (+1)141
2.Pawłowska Hanna
AKCENT - Będzin
Pawłowska HannaPawłowska HannaAKCENT - Będzin3 32

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozina Hanna
IGLICA - Wrocław
Kozina HannaKozina HannaIGLICA - Wrocław1 (+1)111
2.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)132
3.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry4 (+1)143
4.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice2 24
5.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze0 05
6.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 06

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ledwoń Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Ledwoń JuliaLedwoń JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 (+1)131
2.Kozina Hanna
IGLICA - Wrocław
Kozina HannaKozina HannaIGLICA - Wrocław1 (+1)112
3.Haraf Paulina
DANCE CENTER - Kluczbork
Haraf PaulinaHaraf PaulinaDANCE CENTER - Kluczbork1 (+1)113
4.Mika Natalia
WDS - Katowice
Mika NataliaMika NataliaWDS - Katowice2 (+1)124
5.Żurek Natalia
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Żurek NataliaŻurek NataliaMISTRAL - Tarnowskie Góry3 35
6.Boda Weronika
DANCE KINGDOM - Zaborze
Boda WeronikaBoda WeronikaDANCE KINGDOM - Zaborze0 06
7.Górecko Hanna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Górecko HannaGórecko HannaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze2 27
8.Brudz Zofia
EVOLUTION - Kraków
Brudz ZofiaBrudz ZofiaEVOLUTION - Kraków-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domagała Pola
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Domagała PolaDomagała PolaMARENGO - Dąbrowa Górnicza5 (+1)151
2.Marcinkowska Klaudia
AKSEL - Rzeszów
Marcinkowska KlaudiaMarcinkowska KlaudiaAKSEL - Rzeszów8 82
3.Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak ZofiaNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 23

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nowak Zofia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Nowak ZofiaNowak ZofiaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza5 (+1)151
2.Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
4STEP - Siechnice
Martusewicz Michał
Szmigulan Karolina
Martusewicz MichałSzmigulan Karolina4STEP - Siechnice D (+1)1D2
3.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice6 63
4.Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
ZAWIROWANI - Mysłowice
Czechowski Patryk
Czechowska Amelia
Czechowski PatrykCzechowska AmeliaZAWIROWANI - Mysłowice4 44

 

BLOK 4, rejestracja 16:15-17:15, próba parkietu 17:15-17:45, start: 18:00-20:30

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serbin Nazar
Sherepenko Kira
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serbin Nazar
Sherepenko Kira
Serbin NazarSherepenko KiraST DOBROWOLSCY - Częstochowa C (+1)1C1
2.Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
IMPERIA - Kraków
Gaik Gabriel
Bazylińska Amelia
Gaik GabrielBazylińska AmeliaIMPERIA - Kraków2 (+1)122
3.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała3 33
4.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 04
5.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 05

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Leśniak Bartosz
Adamets Anhelina
Leśniak BartoszAdamets AnhelinaNOWY STYL - Bielsko-Biała6 (+1)161
2.Nieckarz Michał
Sochacka Julia
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Michał
Sochacka Julia
Nieckarz MichałSochacka JuliaJUST DANCE Wieliczka C (+1)1C2
3.Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
TEAM - Ornontowice
Malczyk Wiktor
Skrzypczak Weronika
Malczyk WiktorSkrzypczak WeronikaTEAM - Ornontowice0 03
4.Krzan Oliwer
Kordula Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Krzan Oliwer
Kordula Kaja
Krzan OliwerKordula KajaJUST DANCE Wieliczka0 04

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków B (+1)1B1
2.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.5 52

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Serbin Nazar
Sherepenko Kira
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Serbin Nazar
Sherepenko Kira
Serbin NazarSherepenko KiraST DOBROWOLSCY - Częstochowa1 (+1)111
2.Obojski Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Obojski Mateusz
Góral Gabriela
Obojski MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków3 32
3.Kwiczala Dorian
Skupień Maja
LORDANCE - Wodzisław Śl.
Kwiczala Dorian
Skupień Maja
Kwiczala DorianSkupień MajaLORDANCE - Wodzisław Śl.3 33

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)131
2.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice2 (+1)122
3.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry4 43
4.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice3 34
5.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
FLAMENCO - Siemianowice
Merzlykin Artem
Pyciarz Zuzanna
Merzlykin ArtemPyciarz ZuzannaFLAMENCO - Siemianowice7 (+1)171
2.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze C (+1)1C2
3.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków7 (+1)173
4.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków5 (+1)154
5.Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
DANCELOOK - Gliwice
Żelazowski Kamil
Niemirowska Julia
Żelazowski KamilNiemirowska JuliaDANCELOOK - Gliwice2 (+1)125
6.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice4 46
7.Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
ZAWIROWANI - Mysłowice
Migacz Filip
Stępniak Wiktoria
Migacz FilipStępniak WiktoriaZAWIROWANI - Mysłowice0 07
8.Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Łazarczyk Gabriel
Kozieł Karolina
Łazarczyk GabrielKozieł KarolinaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 38
9.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza1 19
10.Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
ZAWIROWANI - Mysłowice
Lozinszek Artur
Stolarska Hanna
Lozinszek ArturStolarska HannaZAWIROWANI - Mysłowice0 010
11.Rączkowski Miłosz
Goliszewska Aleksandra
ST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie
Rączkowski Miłosz
Goliszewska Aleksandra
Rączkowski MiłoszGoliszewska AleksandraST LINESTUDIO - Strzelce Opolskie6 6

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa B (+1)1B1
2.Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Paszek Wiktoria
Laryś JakubPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków1 (+1)112
3.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin4 (+1)143
4.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice0 04
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 05
6.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA5 5
7.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała5 5

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Kovryha Roman
Bubacz Oliwia
Kovryha RomanBubacz OliwiaWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA9 (+1)191
2.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 (+1)142
3.Krzemiński Michał
Głąb Anna
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Głąb Anna
Krzemiński MichałGłąb AnnaSTEP DANCE - Koluszki9 (+1)193
4.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko1 (+1)114
5.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice0 05
6.Byrski Maciej
Bury Agata
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Byrski Maciej
Bury Agata
Byrski MaciejBury AgataNOWY STYL - Bielsko-Biała1 16
7.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 27
8.Szpara Filip
Pazio Olivia
NOWY STYL - Bielsko-Biała
Szpara Filip
Pazio Olivia
Szpara FilipPazio OliviaNOWY STYL - Bielsko-Biała0 0

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa12 (+1)1121
2.Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
TEAM - Ornontowice
Krzemiński Grzegorz
Kajzer Karolina
Krzemiński GrzegorzKajzer KarolinaTEAM - Ornontowice A (+1)1A2
3.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice4 (+1)143
4.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice9 (+1)194
5.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice11 (+1)1115
6.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 06
7.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 07
8.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice0 08
9.Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
AKCENT - Będzin
Szaleniec Jakub
Rytwińska Aleksandra
Szaleniec JakubRytwińska AleksandraAKCENT - Będzin0 09
10.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 010

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Kosteczko Iga
Kozieł JakubKosteczko IgaRONDO - Rybnik11 (+1)1111
2.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański A (+1)1A3
4.Cisiński Krystian
Peroń Weronika
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Cisiński Krystian
Peroń Weronika
Cisiński KrystianPeroń WeronikaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 (+1)154
5.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec2 (+1)125
6.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów2 26
7.Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Sokotun Ivana
Wojtasiewicz JacekSokotun IvanaAKCENT - Będzin0 07
8.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 18
9.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice0 09
10.Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bilnik Wojciech
Putyra Weronika
Bilnik WojciechPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 010