GWIAZDKOWY Turniej Tańca Towarzyskiego

2022-12-04 Zielona Góra - Drzonków, GRACJA - Zielona Góra


UWAGA

TRENERZY SĄ NASZYMI GOŚĆMI - proszę i informację SMS kto z Państwa będzie obecny

UWAGA!
- dodano kat. do lat7 H-Solo (I BLOK)
- BLOK II rozpoczniemy o godz. 11:30
- BLOK III rozpoczniemy o godz.14:30

- zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnych, turniejowych stylistów
MARTA JASZEWSKA 605 673 168 / makijaż
JULITA ROGOWSKA 880 216 515 / fryzury
BEATA TEŚLUK 602 154 847 / fryzury

BLOK 1, rejestracja 8:00 - 8:30, próba parkietu 8:00, start: 9:00

UWAGA ! dodano kategorię do lat 7 H-Solo


8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bień Nina
OSKAR - Bojadła
Bień NinaBień NinaOSKAR - Bojadła
2.Grydz Natalia
GRACJA - Zielona Góra
Grydz NataliaGrydz NataliaGRACJA - Zielona Góra
3.Honcharova Vasilisa
GRACJA - Zielona Góra
Honcharova VasilisaHoncharova VasilisaGRACJA - Zielona Góra
4.Matujzo Aleksandra
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Matujzo AleksandraMatujzo AleksandraST ALEKSANDRA - Nowa Sól
5.Mejer Lena
All About - Szczecin
Mejer LenaMejer LenaAll About - Szczecin
6.Przydróżna Patrycja
OSKAR - Bojadła
Przydróżna PatrycjaPrzydróżna PatrycjaOSKAR - Bojadła
7.Stasiak Lena
OSKAR - Bojadła
Stasiak LenaStasiak LenaOSKAR - Bojadła
8.Szuster Wiktoria
GRACJA - Zielona Góra
Szuster WiktoriaSzuster WiktoriaGRACJA - Zielona Góra
9.Waligóra Urszula
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Waligóra UrszulaWaligóra UrszulaST ALEKSANDRA - Nowa Sól
10.Włodarska Lena
OSKAR - Bojadła
Włodarska LenaWłodarska LenaOSKAR - Bojadła
11.Zarska Zuzanna
ALEX - Żagań
Zarska ZuzannaZarska ZuzannaALEX - Żagań
12.Zarówna Luiza
ALEX - Żagań
Zarówna LuizaZarówna LuizaALEX - Żagań

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Duma Blanka
OSKAR - Bojadła
Duma BlankaDuma BlankaOSKAR - Bojadła
2.Dziembowska Zofia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dziembowska ZofiaDziembowska ZofiaFANTAZJA - Skwierzyna
3.Gabriela Kloc
GRACJA - Zielona Góra
Gabriela KlocGabriela KlocGRACJA - Zielona Góra
4.Korwel Maja
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Korwel MajaKorwel MajaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Patoka Natasza
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Patoka NataszaPatoka NataszaST ALEKSANDRA - Nowa Sól
6.Sawicka Barbara
ALFA-ASTRA - Stargard
Sawicka BarbaraSawicka BarbaraALFA-ASTRA - Stargard
7.Szklarska Amelia
MARGO - Leszno
Szklarska AmeliaSzklarska AmeliaMARGO - Leszno
8.Słowiński Kacper
OSKAR - Bojadła
Słowiński KacperSłowiński KacperOSKAR - Bojadła
9.Tokarz Nadia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Tokarz NadiaTokarz NadiaST ALEKSANDRA - Nowa Sól
10.Truchlewska Nina
ALEX - Żagań
Truchlewska NinaTruchlewska NinaALEX - Żagań
11.Urbańska Zuzanna
OSKAR - Bojadła
Urbańska ZuzannaUrbańska ZuzannaOSKAR - Bojadła

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cwajna Maja
ALFA-ASTRA - Stargard
Cwajna MajaCwajna MajaALFA-ASTRA - Stargard
2.Fidik Amelia
ALEX - Żagań
Fidik AmeliaFidik AmeliaALEX - Żagań
3.Harasimowicz Anna
ALFA-ASTRA - Stargard
Harasimowicz AnnaHarasimowicz AnnaALFA-ASTRA - Stargard
4.Szmaragowska Julia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Szmaragowska JuliaSzmaragowska JuliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Zaremba Wiktoria
ALEX - Żagań
Zaremba WiktoriaZaremba WiktoriaALEX - Żagań

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomicz Gabriela
ALEX - Żagań
Chomicz GabrielaChomicz GabrielaALEX - Żagań
2.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
3.Wesołowska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Wesołowska MajaWesołowska MajaGRACJA - Zielona Góra

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bogusławska Izabela
GRACJA - Zielona Góra
Bogusławska IzabelaBogusławska IzabelaGRACJA - Zielona Góra
2.Górczak Julia
MARGO - Leszno
Górczak JuliaGórczak JuliaMARGO - Leszno
3.Jaroszewicz Karolina
GRACJA - Zielona Góra
Jaroszewicz KarolinaJaroszewicz KarolinaGRACJA - Zielona Góra
4.Józefczyk Zofia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Józefczyk ZofiaJózefczyk ZofiaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
5.Kostrzewa Hanna
LATINA - Wolsztyn
Kostrzewa HannaKostrzewa HannaLATINA - Wolsztyn
6.Napieralska Julia
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Napieralska JuliaNapieralska JuliaST ALEKSANDRA - Nowa Sól
7.Neyman Bogna
DANCECLUB - Szczecin
Neyman BognaNeyman BognaDANCECLUB - Szczecin
8.Półtorak Emilia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Półtorak EmiliaPółtorak EmiliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
9.Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Szelkowska EwaSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard
10.Żeliszczak Wiktoria
ASTRA - Szczecin
Żeliszczak WiktoriaŻeliszczak WiktoriaASTRA - Szczecin

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banaś Wiktoria
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Banaś WiktoriaBanaś WiktoriaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Borowska Maja
OSKAR - Bojadła
Borowska MajaBorowska MajaOSKAR - Bojadła
3.Ciesielska Julia
OSKAR - Bojadła
Ciesielska JuliaCiesielska JuliaOSKAR - Bojadła
4.Górnacz Kamil
OSKAR - Bojadła
Górnacz KamilGórnacz KamilOSKAR - Bojadła
5.Kucińska Emilia
FANTAZJA - Skwierzyna
Kucińska EmiliaKucińska EmiliaFANTAZJA - Skwierzyna
6.Kuźma Kornelia
OSKAR - Bojadła
Kuźma KorneliaKuźma KorneliaOSKAR - Bojadła
7.Rogala Amelia
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Rogala AmeliaRogala AmeliaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
8.Szwacińska Zofia
ALFA-ASTRA - Stargard
Szwacińska ZofiaSzwacińska ZofiaALFA-ASTRA - Stargard
9.Zarzecka Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Zarzecka HannaZarzecka HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
10.Zmora Zuzanna
FANTAZJA - Skwierzyna
Zmora ZuzannaZmora ZuzannaFANTAZJA - Skwierzyna

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Beda Barbara
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Beda BarbaraBeda BarbaraFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Biadalska Nikola
GRACJA - Zielona Góra
Biadalska NikolaBiadalska NikolaGRACJA - Zielona Góra
3.Chojan Martyna
LORENZO - Gaj Mały
Chojan MartynaChojan MartynaLORENZO - Gaj Mały
4.Gawęda Hanna
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Gawęda HannaGawęda HannaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bromber Anna
GRACJA - Zielona Góra
Bromber AnnaBromber AnnaGRACJA - Zielona Góra
2.Jankowska Marta Laura
GRACJA - Zielona Góra
Jankowska Marta LauraJankowska Marta LauraGRACJA - Zielona Góra
3.Jurkiewicz Alicja
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Jurkiewicz AlicjaJurkiewicz AlicjaST ALEKSANDRA - Nowa Sól
4.Kozioł Oliwia
ROYAL DANCE - Szczecin
Kozioł OliwiaKozioł OliwiaROYAL DANCE - Szczecin
5.Markowska Marta
GRACJA - Zielona Góra
Markowska MartaMarkowska MartaGRACJA - Zielona Góra
6.Mazurek Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Mazurek ZuzannaMazurek ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
7.Meise Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Meise HannaMeise HannaGRACJA - Zielona Góra
8.Mocek Aleksandra
MARGO - Leszno
Mocek AleksandraMocek AleksandraMARGO - Leszno

 

BLOK 2, rejestracja 10:30 - 11:10, próba parkietu 11:00, start: 11:30

UWAGA! BLOK II ROZPOCZNIEMY O GODZ.11:30


Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
GRACJA - Zielona Góra
Grydz Daniel
Kieliszek Weronika
Grydz DanielKieliszek WeronikaGRACJA - Zielona Góra
2.Jelonek Anna
Czubiniak Czarek
FANTAZJA - Skwierzyna
Jelonek Anna
Czubiniak Czarek
Jelonek AnnaCzubiniak CzarekFANTAZJA - Skwierzyna
3.Malko Akim
Zielińska Joanna
GRACJA - Zielona Góra
Malko Akim
Zielińska Joanna
Malko AkimZielińska JoannaGRACJA - Zielona Góra
4.Pachołek Antonina
Świejkowska Cecylia
OSKAR - Bojadła
Pachołek Antonina
Świejkowska Cecylia
Pachołek AntoninaŚwiejkowska CecyliaOSKAR - Bojadła
5.Paul Alan
Pasińska Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Paul Alan
Pasińska Julia
Paul AlanPasińska JuliaFANTAZJA - Skwierzyna
6.Plończak Mateusz
Gibaszak Gabriela
OSKAR - Bojadła
Plończak Mateusz
Gibaszak Gabriela
Plończak MateuszGibaszak GabrielaOSKAR - Bojadła
7.Rychlik Aleksandra
Frydrych Aleksander
ST ALEKSANDRA - Nowa Sól
Rychlik Aleksandra
Frydrych Aleksander
Rychlik AleksandraFrydrych AleksanderST ALEKSANDRA - Nowa Sól
8.Szkaradek Maciej
Płończak Wiktoria
OSKAR - Bojadła
Szkaradek Maciej
Płończak Wiktoria
Szkaradek MaciejPłończak WiktoriaOSKAR - Bojadła

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Domoń Adam
Tylka Hanna
ASTRA - Szczecin
Domoń Adam
Tylka Hanna
Domoń AdamTylka HannaASTRA - Szczecin
2.Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
ALFA-ASTRA - Stargard
Gralak Bartłomiej
Huk Antonina
Gralak BartłomiejHuk AntoninaALFA-ASTRA - Stargard
3.Jankowski Jan
Rosińska Antonina
GRACJA - Zielona Góra
Jankowski Jan
Rosińska Antonina
Jankowski JanRosińska AntoninaGRACJA - Zielona Góra
4.Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
GRACJA - Zielona Góra
Kożuch Jakub
Niezgoda Nina
Kożuch JakubNiezgoda NinaGRACJA - Zielona Góra
5.Markowski Antoni
Skowyra Maria
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Antoni
Skowyra Maria
Markowski AntoniSkowyra MariaGRACJA - Zielona Góra
6.Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
OSKAR - Bojadła
Słowiński Sebastian
Szłapka Alicja
Słowiński SebastianSzłapka AlicjaOSKAR - Bojadła
7.Tomasz Meise
Duszyńska Iga
GRACJA - Zielona Góra
Tomasz Meise
Duszyńska Iga
Tomasz MeiseDuszyńska IgaGRACJA - Zielona Góra
8.Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
OSKAR - Bojadła
Wojtkowiak Michał
Banachowicz Zofia
Wojtkowiak MichałBanachowicz ZofiaOSKAR - Bojadła
9.WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
POEZJA - Kościan
WoodHoo Praviv Harry
Stańczak Anna
WoodHoo Praviv HarryStańczak AnnaPOEZJA - Kościan
10.Śleboda Eryk
Konieczna Pola
OSKAR - Bojadła
Śleboda Eryk
Konieczna Pola
Śleboda ErykKonieczna PolaOSKAR - Bojadła

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Gontar Igor
Zhamaieva Mariia
GRACJA - Zielona Góra
Gontar Igor
Zhamaieva Mariia
Gontar IgorZhamaieva MariiaGRACJA - Zielona Góra
2.Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
ROYAL DANCE - Szczecin
Hopke Oliwier
Ziółkowska Alicja
Hopke OliwierZiółkowska AlicjaROYAL DANCE - Szczecin
3.Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Tymon
Pietrzak Nadia
Landyszkowski TymonPietrzak NadiaGRACJA - Zielona Góra
4.Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Warszawa Leon
Drobniak Klaudia
Warszawa LeonDrobniak KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
5.Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
FANTAZJA - Skwierzyna
Żyża Małgorzata
Czubiniak Franciszek
Żyża MałgorzataCzubiniak FranciszekFANTAZJA - Skwierzyna

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
ALEX - Żagań
Antosz Dominik
Chomicz Aleksandra
Antosz DominikChomicz AleksandraALEX - Żagań
2.Drążek Dawid
Myciak Milena
ANIMA DANZA - Głogów
Drążek Dawid
Myciak Milena
Drążek DawidMyciak MilenaANIMA DANZA - Głogów
3.Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
MARGO - Leszno
Jabłoński Wiktor
Wilczak Zofia
Jabłoński WiktorWilczak ZofiaMARGO - Leszno
4.Kwapisz-Błaszczyk Edward
Drozdek Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Kwapisz-Błaszczyk Edward
Drozdek Hanna
Kwapisz-Błaszczyk EdwardDrozdek HannaGRACJA - Zielona Góra
5.Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
LATINA - Wolsztyn
Prajs Łukasz
Biniaś Dorota
Prajs ŁukaszBiniaś DorotaLATINA - Wolsztyn
6.Tesarek Kamil
Wójcik Daria
All About - Szczecin
Tesarek Kamil
Wójcik Daria
Tesarek KamilWójcik DariaAll About - Szczecin

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
LATINA - Wolsztyn
Czykirski Kacper
Fiedosewicz Maria
Czykirski KacperFiedosewicz MariaLATINA - Wolsztyn
2.Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
OSKAR - Bojadła
Eckert Jan
Wojtkowiak Michalina Ewa
Eckert JanWojtkowiak Michalina EwaOSKAR - Bojadła
3.Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
GRACJA - Zielona Góra
Sosnowski Szymon
Tomaszewicz Maja
Sosnowski SzymonTomaszewicz MajaGRACJA - Zielona Góra
4.Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
GRACJA - Zielona Góra
Stefaniak Dawid
Kopczyńska Natasza
Stefaniak DawidKopczyńska NataszaGRACJA - Zielona Góra

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Michał
Lasota Paulina Kornelia
Grotkiewicz MichałLasota Paulina KorneliaGRACJA - Zielona Góra
2.Hamrol Kacper
Jankowska Julia
OSKAR - Bojadła
Hamrol Kacper
Jankowska Julia
Hamrol KacperJankowska JuliaOSKAR - Bojadła
3.Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sokołowski Wiktor
Stefankiewicz Julia
Sokołowski WiktorStefankiewicz JuliaALFA-ASTRA - Stargard
4.Urbański Marceli
Przepłata Natalia
ASTRA - Szczecin
Urbański Marceli
Przepłata Natalia
Urbański MarceliPrzepłata NataliaASTRA - Szczecin

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
FANTAZJA - Skwierzyna
Dobrowolski Dawid
Michalska Oliwia
Dobrowolski DawidMichalska OliwiaFANTAZJA - Skwierzyna
2.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra
3.Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
CENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków
Rutnicki Marek
Hoffmann Maria
Rutnicki MarekHoffmann MariaCENTRUM TAŃCA BASIC - Sieraków

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Tymińska Karolina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Tymińska Karolina
Cader SzymonTymińska KarolinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica
3.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań
4.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin
6.Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
Pura FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna
7.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra
8.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cader Szymon
Tymińska Karolina
KTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
Cader Szymon
Tymińska Karolina
Cader SzymonTymińska KarolinaKTT URBAN - Tadeusz i Greta Urban Nowa Sól
2.Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
TAKT - Legnica
Gagat Szczepan
Smirno Klaudia
Gagat SzczepanSmirno KlaudiaTAKT - Legnica
3.Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
ALEX - Żagań
Kielech Łukasz
Kuczma Marcelina
Kielech ŁukaszKuczma MarcelinaALEX - Żagań
4.Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Kozak Grzegorz
Wojtaszek Maja
Kozak GrzegorzWojtaszek MajaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Lochert Jan
Orzłowska Małgorzata
KS DANCE MIX - Deszczno
Lochert Jan
Orzłowska Małgorzata
Lochert JanOrzłowska MałgorzataKS DANCE MIX - Deszczno
6.Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
ASTRA - Szczecin
Pełech Grzegorz
Schädlich Zofia
Pełech GrzegorzSchädlich ZofiaASTRA - Szczecin
7.Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
FANTAZJA - Skwierzyna
Pura Filip
Wojtaszek Wiktoria
Pura FilipWojtaszek WiktoriaFANTAZJA - Skwierzyna
8.Witkowski Karol
Steblyna Liza
GRACJA - Zielona Góra
Witkowski Karol
Steblyna Liza
Witkowski KarolSteblyna LizaGRACJA - Zielona Góra
9.Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
TAKT - Legnica
Łagód Szymon
Korbiel Zuzanna
Łagód SzymonKorbiel ZuzannaTAKT - Legnica

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
2.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra
3.Stolarczyk Mateusz
Różańska Maja
PROJEKT NM - Słubice
Stolarczyk Mateusz
Różańska Maja
Stolarczyk MateuszRóżańska MajaPROJEKT NM - Słubice
4.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalak Wojciech
Jaguś Julia
GRACJA - Zielona Góra
Michalak Wojciech
Jaguś Julia
Michalak WojciechJaguś JuliaGRACJA - Zielona Góra
2.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
3.Stolarczyk Mateusz
Różańska Maja
PROJEKT NM - Słubice
Stolarczyk Mateusz
Różańska Maja
Stolarczyk MateuszRóżańska MajaPROJEKT NM - Słubice
4.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin
5.Wojtun Igor
Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Wojtun Igor
Libner Zofia
Wojtun IgorLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów

 

BLOK 3, rejestracja 13:30 - 14:00, próba parkietu 14:00, start: 14:30

UWAGA ! BLOK III ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 14:30


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Binert Wiktor
Grzesiak Wiktoria
Binert WiktorGrzesiak WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
2.Jura Szymon
Pashkivska Sofia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Szymon
Pashkivska Sofia
Jura SzymonPashkivska SofiaGRACJA - Zielona Góra
3.Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
ANIMA DANZA - Głogów
Kiełbus Borys
Rafałowicz Lena
Kiełbus BorysRafałowicz LenaANIMA DANZA - Głogów
4.Lipski Jakub
Neyman Jagna
DANCECLUB - Szczecin
Lipski Jakub
Neyman Jagna
Lipski JakubNeyman JagnaDANCECLUB - Szczecin
5.Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
LATINA - Wolsztyn
Prętki Aleksander
Ratuszniak Alina
Prętki AleksanderRatuszniak AlinaLATINA - Wolsztyn
6.Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
ROYAL DANCE - Szczecin
Szymoniak Mikołaj
Kravchenko Sofiia
Szymoniak MikołajKravchenko SofiiaROYAL DANCE - Szczecin

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Biadała Zuzanna
Grotkiewicz PiotrBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra
2.Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Pągowska Katarzyna
Grydziuszko DamianPągowska KatarzynaALFA-ASTRA - Stargard
3.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno
4.Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
FANTAZJA - Skwierzyna
Mandziuk Antoni
Dobosiewicz Maja
Mandziuk AntoniDobosiewicz MajaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
DANCE COMMUNITY
Palamarchuk Illia
Kłobus Zuzanna
Palamarchuk IlliaKłobus ZuzannaDANCE COMMUNITY
6.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataALFA-ASTRA - Stargard
7.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ALFA-ASTRA - Stargard
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaALFA-ASTRA - Stargard

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
2.Hernik Maciej
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Stam Zofia
Hernik MaciejStam ZofiaMARGO - Leszno
3.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra
4.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Borowiec Adam
Falkiewicz Aleksandra
Borowiec AdamFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin
2.Hernik Maciej
Stam Zofia
MARGO - Leszno
Hernik Maciej
Stam Zofia
Hernik MaciejStam ZofiaMARGO - Leszno
3.Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Łuszczek Zofia
Kaźmierczak OliwierŁuszczek ZofiaGRACJA - Zielona Góra
4.Królewski Igor
Kusak Sandra
DANCECLUB - Szczecin
Królewski Igor
Kusak Sandra
Królewski IgorKusak SandraDANCECLUB - Szczecin

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań
2.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin
3.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin
4.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
5.Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Przepłata Weronika
Mikuczewski JakubPrzepłata WeronikaDANCECLUB - Szczecin
6.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań
7.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno
8.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Adamczak Karol
Wojtasińska Adrianna
Adamczak KarolWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań
2.Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
All About - Szczecin
Bartman Jakub
Mizielińska Dobrosława
Bartman JakubMizielińska DobrosławaAll About - Szczecin
3.Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
All About - Szczecin
Borkowski Łukasz
Rębacz Julia
Borkowski ŁukaszRębacz JuliaAll About - Szczecin
4.Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
PROJEKT NM - Słubice
Jędrzejewski Jan
Grzesik Klaudia
Jędrzejewski JanGrzesik KlaudiaPROJEKT NM - Słubice
5.Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Kozłowski Jędrzej
Wilde Amelia
Kozłowski JędrzejWilde AmeliaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.
6.Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
DREAM - Poznań
Okupniak Jakub
Andrzejewska Michalina
Okupniak JakubAndrzejewska MichalinaDREAM - Poznań
7.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno
8.Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Łokietko Bruno
Smuk Zuzanna
Łokietko BrunoSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
FILEMON - Szamotuły
Adamczak Szymon
Tychmanowicz Weronika
Adamczak SzymonTychmanowicz WeronikaFILEMON - Szamotuły
2.Białowąs Wiktor
Górska Natalia
AMETYST - Lubań
Białowąs Wiktor
Górska Natalia
Białowąs WiktorGórska NataliaAMETYST - Lubań
3.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra
4.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań
5.Hasiów Szymon
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Majchrowicz Ewa
Hasiów SzymonMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
6.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
7.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
8.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
9.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice
10.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice
11.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Graczyk Jerzy
Plezia Karina
GRACJA - Zielona Góra
Graczyk Jerzy
Plezia Karina
Graczyk JerzyPlezia KarinaGRACJA - Zielona Góra
2.Hasiów Szymon
Majchrowicz Ewa
GRACJA - Zielona Góra
Hasiów Szymon
Majchrowicz Ewa
Hasiów SzymonMajchrowicz EwaGRACJA - Zielona Góra
3.Isidoris Eric
Isidoris Melissa
MARGO - Leszno
Isidoris Eric
Isidoris Melissa
Isidoris EricIsidoris MelissaMARGO - Leszno
4.Lemke Krystian
Mużelak Julia
FANTAZJA - Skwierzyna
Lemke Krystian
Mużelak Julia
Lemke KrystianMużelak JuliaFANTAZJA - Skwierzyna
5.Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
DANCECLUB - Szczecin
Marzec Tomasz
Derlatka Amelia
Marzec TomaszDerlatka AmeliaDANCECLUB - Szczecin
6.Małochleb Maciej
Poshtar Iryna
4STEP - Siechnice
Małochleb Maciej
Poshtar Iryna
Małochleb MaciejPoshtar Iryna4STEP - Siechnice
7.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice
8.Mączka Hubert
Oleksy Kamila
ZIELIŃSKA - Ząbkowice
Mączka Hubert
Oleksy Kamila
Mączka HubertOleksy KamilaZIELIŃSKA - Ząbkowice
9.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław

 

BLOK 4, rejestracja 16:00 - 16:30, próba parkietu 16:30, start: 17:00

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
ROYAL DANCE - Szczecin
Bronisz Mikołaj
Wilento Helena
Bronisz MikołajWilento HelenaROYAL DANCE - Szczecin
2.Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
GRACJA - Zielona Góra
Landyszkowski Miłosz
Charciarek Jagoda
Landyszkowski MiłoszCharciarek JagodaGRACJA - Zielona Góra
3.Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
GRACJA - Zielona Góra
Piłat Aleksander
Serafinowicz Inka
Piłat AleksanderSerafinowicz InkaGRACJA - Zielona Góra
4.Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
GRACJA - Zielona Góra
Pomes Mikołaj
Sinicka Julia
Pomes MikołajSinicka JuliaGRACJA - Zielona Góra
5.Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
GRACJA - Zielona Góra
Sołtyszewski Hubert
Witkiewicz Julia
Sołtyszewski HubertWitkiewicz JuliaGRACJA - Zielona Góra
6.Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
GRACJA - Zielona Góra
Turewicz Tobiasz
Kurek Sophie
Turewicz TobiaszKurek SophieGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
GRACJA - Zielona Góra
Adamcewicz Szymon
Gałka Maja
Adamcewicz SzymonGałka MajaGRACJA - Zielona Góra
2.Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
GRACJA - Zielona Góra
Rzeźniczak Antoni
Marcinkiewicz Blanka
Rzeźniczak AntoniMarcinkiewicz BlankaGRACJA - Zielona Góra

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jędro Jacek
Jędro Emiliana
DANCE IMPERIUM - Poznań
Jędro Jacek
Jędro Emiliana
Jędro JacekJędro EmilianaDANCE IMPERIUM - Poznań
2.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
3.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
4.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
5.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 11

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Cebula Katarzyna
Tonder Łukasz
DANCE IMPERIUM - Poznań
Cebula Katarzyna
Tonder Łukasz
Cebula KatarzynaTonder ŁukaszDANCE IMPERIUM - Poznań
2.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra
3.Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
IGLICA - Wrocław
Krężel Mateusz
Kukhtin Rusłana
Krężel MateuszKukhtin RusłanaIGLICA - Wrocław
4.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra
5.Młynarski Maciej
Guettner Klara
WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraWROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA
6.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań
7.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław
8.Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Bałut Klaudia
Podhuzov KostiantynBałut KlaudiaGRACJA - Zielona Góra
9.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno
10.Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
Sarbak KacperWiatrowska JuliaLORENZO - Gaj Mały
11.Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Maciejewska Maria
Szelczyński JakubMaciejewska MariaDANCE IMPERIUM - Poznań

40+ (Senior 2) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
2.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól
3.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra

40+ (Senior 2) C ST PREMIUM 0

40+ (Senior 2) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
ELITE DANCE - Szczecin
Bożejowski Mariusz
Bożejowska Monika
Bożejowski MariuszBożejowska MonikaELITE DANCE - Szczecin
2.Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
GRACJA - Zielona Góra
Serocki Krzysztof
Serocka Katarzyna
Serocki KrzysztofSerocka KatarzynaGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) E ST 4T PREMIUM 0

50+ (Senior 3) E LA 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra

50+ (Senior 3) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra
2.Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
NDK - Nowa Sól
Krzykwa Wojciech
Siembida Agnieszka
Krzykwa WojciechSiembida AgnieszkaNDK - Nowa Sól
3.Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Janusz
Jagielska-Mękalska Agnieszka
Mękalski JanuszJagielska-Mękalska AgnieszkaGRACJA - Zielona Góra
4.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól

50+ (Senior 3) D LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Karczmar Roman
Karczmar Anna
GRACJA - Zielona Góra
Karczmar Roman
Karczmar Anna
Karczmar RomanKarczmar AnnaGRACJA - Zielona Góra
2.Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
NDK - Nowa Sól
Sebastianowicz Wojciech
Sebastianowicz Iwona
Sebastianowicz WojciechSebastianowicz IwonaNDK - Nowa Sól