Ogólnopolski Turniej Tańca w sportowym tańcu towarzyskim o Puchar Burmistrza Bełżyc

2022-11-13 Bełżyce, LIDER - Lublin


Plik z wynikami

UWAGA

UWAGA!!
W zawiązku z przebudową drogi, wjazd do hali odbywa się drogą jednokierunkową - boczna ul. bs. Wilczyńskiego.
Wyjazd z parkingu drogą w kierunku osiedla. Bardzo prosimy o dostosowanie się do kierunków wjazdu i wyjazdu. Na parkingu hali będzie obecna osoba kierująca ruchem i udzielająca wskazówek.
Chętnie udzieli informacji! Dziękujemy!

Dziękujemy Państwu za tak liczne zgłoszenia solistów i par na nasz turniej.
Jako organizatorzy postaramy się by turniej w zawsze gościnnych dla tancerzy Bełżycach przebiegał sprawnie i w sposób pozytywny zapadł w pamięci.
W związku z małymi zmianami w programie prosimy o zapoznanie sie z planowanym przebiegiem turnieju.
Bloki 1 i 2 rozgrywane będą na dwóch parkietach oznaczonych literkami A i B, dlatego prosimy rodziców o pomoc i kontrolę wejścia dzieci na odpowiednie parkiety.
Otwarcie hali nastąpi o godz. 8.30.

BLOK 1, rejestracja 8.30-9.30, próba parkietu 9.30-9.55, start: 10.00

Poszczególne kategorie rozgrywane będą na dwóch parkietach.


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
TAKT - Chełm
Hawryluk Wiktor
Olszewska Zuzanna
Hawryluk WiktorOlszewska ZuzannaTAKT - Chełm6, 6 (+1)16, 6
2.Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
TOP - ART - Lublin
Kasperek Sebastian
Jarzyna Klaudia
Kasperek SebastianJarzyna KlaudiaTOP - ART - Lublin5, 5 (+1)15, 5
3.Mazurek Adam
Jakubczyk Hanna
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Mazurek Adam
Jakubczyk Hanna
Mazurek AdamJakubczyk HannaDIAMENT - Radzyń Podlaski

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Dec Michał
Samsoniuk Michalina
DANCE POINT - Biała Podlaska
Dec Michał
Samsoniuk Michalina
Dec MichałSamsoniuk MichalinaDANCE POINT - Biała Podlaska4, 3 (+1)14, 3
2.Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran Kuba
Wojnarowska Oliwia
Fodoran KubaWojnarowska OliwiaTAKT - Chełm7, 7 (+1)17, 7
3.Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
TAKT - Chełm
Olszewska Wiktoria
Łatka Filip
Olszewska WiktoriaŁatka FilipTAKT - Chełm6, 6 (+1)16, 6
4.Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
RYTM - Chełm
Tołysz Filip
Pogrebniak Zofia
Tołysz FilipPogrebniak ZofiaRYTM - Chełm3, 3 (+1)13, 3

Do 9 (Do 9) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 10

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bielak Dominika
JUMP - Janów Lubelski
Bielak DominikaBielak DominikaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)14
2.Dudra Hanna
ZAMEK - Lublin
Dudra HannaDudra HannaZAMEK - Lublin4 (+1)14
3.Dudra Zofia
ZAMEK - Lublin
Dudra ZofiaDudra ZofiaZAMEK - Lublin4 (+1)14
4.Grzech Kornel
TAKT - Chełm
Grzech KornelGrzech KornelTAKT - Chełm7 (+1)17
5.Lipska Karolina
TOP - ART - Lublin
Lipska KarolinaLipska KarolinaTOP - ART - Lublin6 (+1)16
6.Rudzka Hanna
TAKT - Chełm
Rudzka HannaRudzka HannaTAKT - Chełm6 (+1)16
7.Wadowska Maja
AXEL - Lublin
Wadowska MajaWadowska MajaAXEL - Lublin1 (+1)11
8.Wójcik Mikołaj
TAKT - Chełm
Wójcik MikołajWójcik MikołajTAKT - Chełm3 (+1)13
9.Zyśko Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zyśko OliwiaZyśko OliwiaTOP - ART - Lublin7 (+1)17
10.Świątkowska Lena
AXEL - Lublin
Świątkowska LenaŚwiątkowska LenaAXEL - Lublin4 (+1)14

Do 11 (Do 11) Brąz KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Gruda Alan
Walczuk Maja
ZAMEK - Lublin
Gruda Alan
Walczuk Maja
Gruda AlanWalczuk MajaZAMEK - Lublin4, 4 (+1)14, 4
2.Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
ZAMEK - Lublin
Pietrak Antoni
Szabała Adrianna
Pietrak AntoniSzabała AdriannaZAMEK - Lublin3, 3 3, 3

Do 11 (Do 11) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 12

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Biszczad Ewa
ZAMEK - Lublin
Biszczad EwaBiszczad EwaZAMEK - Lublin4 (+1)14
2.Czuk Katarzyna
ZAMEK - Lublin
Czuk KatarzynaCzuk KatarzynaZAMEK - Lublin2 (+1)12
3.Kozak Julia
ZAMEK - Lublin
Kozak JuliaKozak JuliaZAMEK - Lublin1 (+1)11
4.Lackowska Martyna
TAKT - Chełm
Lackowska MartynaLackowska MartynaTAKT - Chełm4 (+1)14
5.Musik Amelia
ZAMEK - Lublin
Musik AmeliaMusik AmeliaZAMEK - Lublin3 (+1)13
6.Olszewska Aleksandra
TAKT - Chełm
Olszewska AleksandraOlszewska AleksandraTAKT - Chełm4 (+1)14
7.Sadlak Maksymilian
TAKT - Chełm
Sadlak MaksymilianSadlak MaksymilianTAKT - Chełm2 (+1)12
8.Suprewicz Kacper
TAKT - Chełm
Suprewicz KacperSuprewicz KacperTAKT - Chełm5 (+1)15
9.Szymala Sandra
TAKT - Chełm
Szymala SandraSzymala SandraTAKT - Chełm1 (+1)11
10.Walczyńska Emilia
AXEL - Lublin
Walczyńska EmiliaWalczyńska EmiliaAXEL - Lublin5 (+1)15
11.Wójcik Natalia
ZAMEK - Lublin
Wójcik NataliaWójcik NataliaZAMEK - Lublin1 (+1)11
12.Włodarczyk Laura
TAKT - Chełm
Włodarczyk LauraWłodarczyk LauraTAKT - Chełm4 (+1)14

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
BALANS - Lublin
Waśniowski Dawid
Łyjak Maria
Waśniowski DawidŁyjak MariaBALANS - Lublin2, 2 (+2)22, 21
2.Paluch Michał
Gorajek Maja
BALANS - Lublin
Paluch Michał
Gorajek Maja
Paluch MichałGorajek MajaBALANS - Lublin1, 1 (+1)11, 12

Do 7 (Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudkowska Anna
BALANS - Lublin
Dudkowska AnnaDudkowska AnnaBALANS - Lublin2 (+2)221
2.Nowicka Weronika
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Nowicka WeronikaNowicka WeronikaDIAMENT - Radzyń Podlaski5 (+2)251
3.Zalewska Jagoda
TOP - ART - Lublin
Zalewska JagodaZalewska JagodaTOP - ART - Lublin8 (+2)281
4.Kowalewska Natalia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Kowalewska NataliaKowalewska NataliaDIAMENT - Radzyń Podlaski2 (+1)122
5.Łopacińska Natalia
BALANS - Lublin
Łopacińska NataliaŁopacińska NataliaBALANS - Lublin2 (+1)122

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Bednarz Franciszek
Krasowska Blanka
Bednarz FranciszekKrasowska BlankaSAMBA - Tarnobrzeg8, 8 (+2)28, 81
2.Buda Maciej
Szuster Beata
AXEL - Lublin
Buda Maciej
Szuster Beata
Buda MaciejSzuster BeataAXEL - Lublin4, 5 (+2)24, 51
3.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin G (+1)1G2

8-9 (Juvenile 1) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 14

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Chomczyńska Kornelia
TOP - ART - Lublin
Chomczyńska KorneliaChomczyńska KorneliaTOP - ART - Lublin7 (+2)271
2.Ferenc Katarzyna
GASIEK - Rzeszów
Ferenc KatarzynaFerenc KatarzynaGASIEK - Rzeszów13 Ferenc Katarzyna - G (+2)213Ferenc Katarzyna - G1
3.Krupa Julia
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Krupa JuliaKrupa JuliaDIAMENT - Radzyń Podlaski5 (+2)251
4.Oleszczyńska Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Oleszczyńska AleksandraOleszczyńska AleksandraTOP - ART - Lublin11 (+2)2111
5.Pastuszak Natalia
TOP - ART - Lublin
Pastuszak NataliaPastuszak NataliaTOP - ART - Lublin6 (+2)261
6.Sidoruk Klaudia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Sidoruk KlaudiaSidoruk KlaudiaISKRA - Międzyrzec Podlaski11 (+2)2111
7.Włodarczyk Michalina
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Włodarczyk MichalinaWłodarczyk MichalinaART OVO - Międzyrzec Podlaski9 (+2)291
8.Dziekanowska Kornelia
AXEL - Lublin
Dziekanowska KorneliaDziekanowska KorneliaAXEL - Lublin6 (+1)162
9.Gałat Wiktoria
AXEL - Lublin
Gałat WiktoriaGałat WiktoriaAXEL - Lublin4 (+1)142
10.Koper Kornelia
BALANS - Lublin
Koper KorneliaKoper KorneliaBALANS - Lublin9 (+1)192
11.Kurowska Lena
BALANS - Lublin
Kurowska LenaKurowska LenaBALANS - Lublin7 (+1)172
12.Niewiadomska Martyna
TOP - ART - Lublin
Niewiadomska MartynaNiewiadomska MartynaTOP - ART - Lublin5 (+1)152
13.Nosowska Milena
BALANS - Lublin
Nosowska MilenaNosowska MilenaBALANS - Lublin6 (+1)162
14.Stępniak Klara
BALANS - Lublin
Stępniak KlaraStępniak KlaraBALANS - Lublin7 (+1)172

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deszczka Błażej
Sałek Antonina
TAKT - Chełm
Deszczka Błażej
Sałek Antonina
Deszczka BłażejSałek AntoninaTAKT - Chełm8, 8 (+2)28, 81
2.Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
BALANS - Lublin
Barszczowski Antoni
Rejak Martyna
Barszczowski AntoniRejak MartynaBALANS - Lublin8, 8 (+2)28, 82
3.Habza Dawid
Korniak Gabriela
TOP - ART - Lublin
Habza Dawid
Korniak Gabriela
Habza DawidKorniak GabrielaTOP - ART - Lublin11, 11 (+2)211, 112
4.Głogowski Kacper
Żywicka Milena
BALANS - Lublin
Głogowski Kacper
Żywicka Milena
Głogowski KacperŻywicka MilenaBALANS - Lublin2, 2 (+1)12, 23
5.Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
LIDER - Lublin
Kosior Mikołaj
Poroch Nadia
Kosior MikołajPoroch NadiaLIDER - Lublin1 (+1)113

8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dudkowska Paulina
BALANS - Lublin
Dudkowska PaulinaDudkowska PaulinaBALANS - Lublin4 (+2)241
2.Kozak Anna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AnnaKozak AnnaISKRA - Międzyrzec Podlaski5 (+2)251
3.Kurzyna Michalina
JUMP - Janów Lubelski
Kurzyna MichalinaKurzyna MichalinaJUMP - Janów Lubelski12 Kurzyna Michalina - F (+2)212Kurzyna Michalina - F1
4.Chmiel Aleksandra
TOP - ART - Lublin
Chmiel AleksandraChmiel AleksandraTOP - ART - Lublin7 (+2)272
5.Stolarz Aleksandra
BALANS - Lublin
Stolarz AleksandraStolarz AleksandraBALANS - Lublin2 (+2)222
6.Waśniowska Martyna
BALANS - Lublin
Waśniowska MartynaWaśniowska MartynaBALANS - Lublin3 (+2)232
7.Czerwińska Hanna
TOP - ART - Lublin
Czerwińska HannaCzerwińska HannaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
8.Drobek Iga
BALANS - Lublin
Drobek IgaDrobek IgaBALANS - Lublin4 (+1)143
9.Kliczka Maja
DanceFlow - Lublin
Kliczka MajaKliczka MajaDanceFlow - Lublin1 (+1)113
10.Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska MagdalenaKostrzewska MagdalenaTOP - ART - Lublin4 (+1)143
11.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
LIDER - Lublin
Tulej Krzysztof
Wasilewska Gabriela
Tulej KrzysztofWasilewska GabrielaLIDER - Lublin6 (+2)261
2.Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
START - Płońsk
Żakowski Karol
Pierścińska Alicja
Żakowski KarolPierścińska AlicjaSTART - Płońsk G (+2)2G1
3.Chwedoruk Michał
Weresa Julia
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Michał
Weresa Julia
Chwedoruk MichałWeresa JuliaART OVO - Międzyrzec Podlaski8 (+1)182
4.Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
AXEL - Lublin
Iwaniak Maciej
Iwaniak Natalia
Iwaniak MaciejIwaniak NataliaAXEL - Lublin4, 4 (+1)14, 42

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 16

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Całka Kamila
BALANS - Lublin
Całka KamilaCałka KamilaBALANS - Lublin7 (+2)271
2.Chajkaluk Natalia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Chajkaluk NataliaChajkaluk NataliaDANCE POINT - Biała Podlaska9 (+2)291
3.Chmiel Zofia
TOP - ART - Lublin
Chmiel ZofiaChmiel ZofiaTOP - ART - Lublin8 (+2)281
4.Gmur Alexia
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Gmur AlexiaGmur AlexiaISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+2)231
5.Iwanowicz Oliwia
BALANS - Lublin
Iwanowicz OliwiaIwanowicz OliwiaBALANS - Lublin10 (+2)2101
6.Jasiuk Antoni
TAKT - Chełm
Jasiuk AntoniJasiuk AntoniTAKT - Chełm10 (+2)2101
7.Stępniewska Iga
AXEL - Lublin
Stępniewska IgaStępniewska IgaAXEL - Lublin9 (+2)291
8.Szymczak Izabela
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak IzabelaSzymczak IzabelaSAMBA - Tarnobrzeg12 Szymczak Izabela - G (+2)212Szymczak Izabela - G1
9.Słomka Agata
SAMBA - Tarnobrzeg
Słomka AgataSłomka AgataSAMBA - Tarnobrzeg13 Słomka Agata - G (+2)213Słomka Agata - G1
10.Wójtowicz Lena
BALANS - Lublin
Wójtowicz LenaWójtowicz LenaBALANS - Lublin11 (+2)2111
11.Kloc Kornelia
BALANS - Lublin
Kloc KorneliaKloc KorneliaBALANS - Lublin6 (+1)162
12.Lizovenko Sofiia
AXEL - Lublin
Lizovenko SofiiaLizovenko SofiiaAXEL - Lublin5 (+1)152
13.Moroń Karolina
MYKA - Zamość
Moroń KarolinaMoroń KarolinaMYKA - Zamość6 (+1)162
14.Pawłowska Łucja
BALANS - Lublin
Pawłowska ŁucjaPawłowska ŁucjaBALANS - Lublin4 (+1)142
15.Socha Dorota
BALANS - Lublin
Socha DorotaSocha DorotaBALANS - Lublin8 (+1)182
16.Łukasiewicz Magda
ZAMEK - Lublin
Łukasiewicz MagdaŁukasiewicz MagdaZAMEK - Lublin2 (+1)122

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
LIDER - Lublin
Brzozowski Tomasz
Barczyńska Maja
Brzozowski TomaszBarczyńska MajaLIDER - Lublin F (+2)2F1
2.Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
TAKT - Chełm
Ziemba Kajetan
Nowakowska Julia
Ziemba KajetanNowakowska JuliaTAKT - Chełm Przeklasyfikowanie do F (+2)2Przeklasyfikowanie do F1
3.Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
TOP - ART - Lublin
Chomczyński Hubert
Szymańska Anna
Chomczyński HubertSzymańska AnnaTOP - ART - Lublin F (+2)2F2
4.Markiewicz Daniel
Wyka Nina
ZAMEK - Lublin
Markiewicz Daniel
Wyka Nina
Markiewicz DanielWyka NinaZAMEK - Lublin6, 6 (+2)26, 62
5.Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
LIDER - Lublin
Chłopek Adam
Szymańska Agnieszka
Chłopek AdamSzymańska AgnieszkaLIDER - Lublin8 (+1)183
6.Dolecki Michał
Malec Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Dolecki Michał
Malec Zuzanna
Dolecki MichałMalec ZuzannaTOP - ART - Lublin3 (+1)133
7.Makuch Patryk
Rycaj Marta
MYKA - Zamość
Makuch Patryk
Rycaj Marta
Makuch PatrykRycaj MartaMYKA - Zamość F (+1)1F3

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Guz Aleksander
TAKT - Chełm
Guz AleksanderGuz AleksanderTAKT - Chełm2 (+2)221
2.Tomasiak Gabriela
BALANS - Lublin
Tomasiak GabrielaTomasiak GabrielaBALANS - Lublin4 (+2)242
3.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+1)1103

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Fodoran Oliwia
TAKT - Chełm
Fodoran OliwiaFodoran OliwiaTAKT - Chełm10 (+2)2101
2.Szymczak Alicja
SAMBA - Tarnobrzeg
Szymczak AlicjaSzymczak AlicjaSAMBA - Tarnobrzeg12 Szymczak Alicja - G (+2)212Szymczak Alicja - G1
3.Jarosz Lena
TAKT - Chełm
Jarosz LenaJarosz LenaTAKT - Chełm9 (+1)192
4.Wszelak Ludwika
TKS iDANCE - Lublin
Wszelak LudwikaWszelak LudwikaTKS iDANCE - Lublin12 Wszelak Ludwika - G (+1)112Wszelak Ludwika - G2

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pożarowszczyk Oliwia
TOP - ART - Lublin
Pożarowszczyk OliwiaPożarowszczyk OliwiaTOP - ART - Lublin13 Pożarowszczyk Oliwia - F (+2)213Pożarowszczyk Oliwia - F1
2.Malecki Karmen
SAMBA - Tarnobrzeg
Malecki KarmenMalecki KarmenSAMBA - Tarnobrzeg4 (+2)242
3.Satro Aleksandra
Akademia Tańca - Kielce
Satro AleksandraSatro AleksandraAkademia Tańca - Kielce12 Satro Aleksandra - F (+2)212Satro Aleksandra - F2
4.Jarocha Emilia
BALANS - Lublin
Jarocha EmiliaJarocha EmiliaBALANS - Lublin8 (+1)183
5.Kurek Dominika
BALANS - Lublin
Kurek DominikaKurek DominikaBALANS - Lublin9 (+1)193

 

BLOK 2, rejestracja 12.00-12.30, próba parkietu 12.30-12.55, start: 13.00

Poszczególne kategorie rozgrywane będą na dwóch parkietach.


10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
LIDER - Lublin
Łazorczyk Krzysztof
Duda Amelia
Łazorczyk KrzysztofDuda AmeliaLIDER - Lublin4 (+1)141
2.Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
LIDER - Lublin
Sidor Mikołaj
Kozłowska Kamila
Sidor MikołajKozłowska KamilaLIDER - Lublin2 (+1)122
3.Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
JAREMI - Pruszków
Barczak Konrad
Wojciechowska Wiktoria
Barczak KonradWojciechowska WiktoriaJAREMI - Pruszków1 13
4.Kogut Szymon
Wryk Maria
SAMBA - Tarnobrzeg
Kogut Szymon
Wryk Maria
Kogut SzymonWryk MariaSAMBA - Tarnobrzeg0 04
5.Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
DCS BRWINÓW
Woźniak Bartosz
Rosa Adrianna
Woźniak BartoszRosa AdriannaDCS BRWINÓW1 15

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Alexandra
MYKA - Zamość
Szcześniak AlexandraSzcześniak AlexandraMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Kałdonek Emilia
BALANS - Lublin
Kałdonek EmiliaKałdonek EmiliaBALANS - Lublin1 (+1)112
3.Gwarecka Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecka OliwiaGwarecka OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska2 (+1)123
4.Olczak Lena
S.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE
Olczak LenaOlczak LenaS.T. Krystian Krzemiński - BŁONIE2 (+1)124
5.Stawicka Gemma
POLISH CLUB - Warszawa
Stawicka GemmaStawicka GemmaPOLISH CLUB - Warszawa0 05
6.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce1 16
7.Augustyniuk Lena
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Augustyniuk LenaAugustyniuk LenaART OVO - Międzyrzec Podlaski1 17
8.Gustaw Aleksandra
TKS iDANCE - Lublin
Gustaw AleksandraGustaw AleksandraTKS iDANCE - Lublin0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska3 (+1)131
2.Kaczor Przemysław
Zielińska Hanna
FAST-STEP Warszawa
Kaczor Przemysław
Zielińska Hanna
Kaczor PrzemysławZielińska HannaFAST-STEP Warszawa5 (+1)152
3.Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Kłapeć Jan
Stępniak Aleksandra
Kłapeć JanStępniak AleksandraZAMEK - Lublin2 (+1)123
4.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)114
5.Skóra Oskar
Korczak Nikola
GALA - Mielec
Skóra Oskar
Korczak Nikola
Skóra OskarKorczak NikolaGALA - Mielec0 05
6.Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Gwarecki Alan
Dorosz Oliwia
Gwarecki AlanDorosz OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska1 16
7.Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
KLASA - Tarnów
Wiśniewski Dawid
Motak Oliwia
Wiśniewski DawidMotak OliwiaKLASA - Tarnów0 07
8.Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
UKS KORDASZEWSCY
Mianowski Aleksander
Wójcicka Diana
Mianowski AleksanderWójcicka DianaUKS KORDASZEWSCY0 08

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)111
2.Ostrowska Michalina
TOP - ART - Lublin
Ostrowska MichalinaOstrowska MichalinaTOP - ART - Lublin2 22

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
ART OVO - Międzyrzec Podlaski
Bojaczuk Piotr
Stefaniuk Zuzanna
Bojaczuk PiotrStefaniuk ZuzannaART OVO - Międzyrzec Podlaski10 (+2)2101
2.Nadolska Wiktoria
Janczarek Jakub
TAKT - Chełm
Nadolska Wiktoria
Janczarek Jakub
Nadolska WiktoriaJanczarek JakubTAKT - Chełm8, 8 (+2)28, 81
3.Białowąs Antoni
Raszka Zuzanna
TAKT - Chełm
Białowąs Antoni
Raszka Zuzanna
Białowąs AntoniRaszka ZuzannaTAKT - Chełm3, 3 (+1)13, 32
4.Drzazga Szymon
Kot Hanna
MYKA - Zamość
Drzazga Szymon
Kot Hanna
Drzazga SzymonKot HannaMYKA - Zamość4 (+1)142

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Galek Jeremiasz
Fudala Gabriela
Galek JeremiaszFudala GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg F (+2)2F1
2.Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Zwadowski Hubert
Jabłońska Gabriela
Zwadowski HubertJabłońska GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg11 (+2)2111
3.Kukla Wojciech
Szelech Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Kukla Wojciech
Szelech Maja
Kukla WojciechSzelech MajaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+2)282
4.Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
ZAMEK - Lublin
Starobrat Adam
Sobiesiak Alicja
Starobrat AdamSobiesiak AlicjaZAMEK - Lublin10, 10 (+2)210, 102
5.Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
GASIEK - Rzeszów
Ferenc Tomasz
Szałajko Kamila
Ferenc TomaszSzałajko KamilaGASIEK - Rzeszów4 (+1)143
6.Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
BALANS - Lublin
Kowalczyk Kacper
Sągała Michalina
Kowalczyk KacperSągała MichalinaBALANS - Lublin4, 8 (+1)14, 83
7.Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
STRETTO - RADZYMIN
Stradowski Aleksander
Klepka Amelia
Stradowski AleksanderKlepka AmeliaSTRETTO - RADZYMIN5 (+1)153

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
MYKA - Zamość
Szcześniak Kamil
Szarzyńska Hanna
Szcześniak KamilSzarzyńska HannaMYKA - Zamość3 (+1)131
2.Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
LIDER - Lublin
Kwiatosz Marcel
Wolińska Nikola
Kwiatosz MarcelWolińska NikolaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
GASIEK - Rzeszów
Ciupiński Karol
Tęczar Oliwia
Ciupiński KarolTęczar OliwiaGASIEK - Rzeszów1 (+1)113
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka3 34
5.Popielewicz Mikołaj
Dejneka Julia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Mikołaj
Dejneka Julia
Popielewicz MikołajDejneka JuliaDANCE POINT - Biała Podlaska0 05
6.Gracz Błażej
Antoń Kamila
GALA - Mielec
Gracz Błażej
Antoń Kamila
Gracz BłażejAntoń KamilaGALA - Mielec0 06

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik E (+1)1E1
2.Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bajcer Mikołaj
Pankiewicz Julia
Bajcer MikołajPankiewicz JuliaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)132
3.Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
LIDER - Lublin
Chajkowski Adam
Kałdonek Natalia
Chajkowski AdamKałdonek NataliaLIDER - Lublin4 (+1)143
4.Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
UKS KORDASZEWSCY
Metera Tomasz
Jałocha Oliwia
Metera TomaszJałocha OliwiaUKS KORDASZEWSCY2 (+1)124
5.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski3 35
6.Poliszuk Marcin
Gacka Lena
MYKA - Zamość
Poliszuk Marcin
Gacka Lena
Poliszuk MarcinGacka LenaMYKA - Zamość0 06
7.Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
BALLROOM - Lublin
Ostrowski Krzysztof
Łaszkiewicz Karina
Ostrowski KrzysztofŁaszkiewicz KarinaBALLROOM - Lublin1 17
8.Florek Maksymilian
Sapińska Marta
DanceFlow - Lublin
Florek Maksymilian
Sapińska Marta
Florek MaksymilianSapińska MartaDanceFlow - Lublin1 18

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin D (+1)1D1
2.Harla Jakub
Korczak Angelika
GALA - Mielec
Harla Jakub
Korczak Angelika
Harla JakubKorczak AngelikaGALA - Mielec5 (+1)152
3.Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
ZAMEK - Lublin
Giemza Stanisław
Czajkowska Paulina
Giemza StanisławCzajkowska PaulinaZAMEK - Lublin2 (+1)123
4.Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
LIDER - Lublin
Smoliński Wiktor
Brzozowska Alicja
Smoliński WiktorBrzozowska AlicjaLIDER - Lublin0 04
5.Kaniewski Michał
Popek Dominika
RYTM - Chełm
Kaniewski Michał
Popek Dominika
Kaniewski MichałPopek DominikaRYTM - Chełm1 15
6.Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Chwedoruk Jan
Tymoszuk Karolina
Chwedoruk JanTymoszuk KarolinaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 06

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 11

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stadnicka Emilia
MYKA - Zamość
Stadnicka EmiliaStadnicka EmiliaMYKA - Zamość4 (+1)141
2.Blicharz Nina
LIDER - Lublin
Blicharz NinaBlicharz NinaLIDER - Lublin3 (+1)132
3.Sałek Maja
TAKT - Chełm
Sałek MajaSałek MajaTAKT - Chełm3 (+1)133
4.Walczak Maja
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Walczak MajaWalczak MajaGOLDEN DANCE - Przemyśl3 (+1)134
5.Kozak Agata
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozak AgataKozak AgataISKRA - Międzyrzec Podlaski3 (+1)135
6.Stasieczek Wiktoria
LIDER - Lublin
Stasieczek WiktoriaStasieczek WiktoriaLIDER - Lublin3 36
7.Pińczuk Aleksandra
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Pińczuk AleksandraPińczuk AleksandraISKRA - Międzyrzec Podlaski0 07
8.Bednarczyk Marcelina
BALANS - Lublin
Bednarczyk MarcelinaBednarczyk MarcelinaBALANS - Lublin0 08
9.Baum Michalina
DanceFlow - Lublin
Baum MichalinaBaum MichalinaDanceFlow - Lublin0 09
10.Gałat Julia
LIDER - Lublin
Gałat JuliaGałat JuliaLIDER - Lublin0 09
11.Ostrowska Patrycja
LIDER - Lublin
Ostrowska PatrycjaOstrowska PatrycjaLIDER - Lublin0 011

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 5

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
2.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec6 (+1)163
3.Majewska Laura
ZAMEK - Lublin
Majewska LauraMajewska LauraZAMEK - Lublin0 04
4.Mróz Zuzanna
AKSEL - Rzeszów
Mróz ZuzannaMróz ZuzannaAKSEL - Rzeszów0 05
5.Nosal Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Nosal AgnieszkaNosal AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski0 06

16+ (Powyżej 15) F ST 3T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość1 (+1)111
2.Bartoszek Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartoszek JuliaBartoszek JuliaSAMBA - Tarnobrzeg0 02
3.Kozos Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozos ZuzannaKozos ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 03

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żuraw Antonina
AKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy
Żuraw AntoninaŻuraw AntoninaAKAD. PROMOCJI TAŃCA - Puławy1 (+1)111
2.Bartoszek Julia
SAMBA - Tarnobrzeg
Bartoszek JuliaBartoszek JuliaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)122
3.Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Zabiciel AgataZabiciel AgataMYKA - Zamość0 03
4.Kozos Zuzanna
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Kozos ZuzannaKozos ZuzannaISKRA - Międzyrzec Podlaski0 04

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 (+1)111
2.Kowalska Maja
AKSEL - Rzeszów
Kowalska MajaKowalska MajaAKSEL - Rzeszów4 42
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Klimchuk Khrystyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Klimchuk KhrystynaKlimchuk KhrystynaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)141
2.Łobacz Paulina
DIAMENT - Radzyń Podlaski
Łobacz PaulinaŁobacz PaulinaDIAMENT - Radzyń Podlaski1 12
3.Huk Klaudia
SAMBA - Tarnobrzeg
Huk KlaudiaHuk KlaudiaSAMBA - Tarnobrzeg0 03

 

BLOK 3, rejestracja 15.00-15.30, próba parkietu 15.30-15.55, start: 16.00

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Matusiak Maciej
Krasowska Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Matusiak Maciej
Krasowska Maja
Matusiak MaciejKrasowska MajaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)121
2.Kiciński Kamil
Herc Klaudia
MYKA - Zamość
Kiciński Kamil
Herc Klaudia
Kiciński KamilHerc KlaudiaMYKA - Zamość2 (+1)122
3.Sadecki Tymon
Gładysz Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Sadecki Tymon
Gładysz Maja
Sadecki TymonGładysz MajaSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123
4.Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
SAMBA - Tarnobrzeg
Abramczyk Szymon
Rybczyńska Jagoda
Abramczyk SzymonRybczyńska JagodaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)114
5.Rumak Jan
Pelc Zofia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rumak Jan
Pelc Zofia
Rumak JanPelc ZofiaSAMBA - Tarnobrzeg2 25
6.Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
GASIEK - Rzeszów
Lampart Dominik
Furgał Aleksandra
Lampart DominikFurgał AleksandraGASIEK - Rzeszów0 06
7.Michalak Dawid
Michalak Roksana
TOP - ART - Lublin
Michalak Dawid
Michalak Roksana
Michalak DawidMichalak RoksanaTOP - ART - Lublin-1, -1 -1, -17
8.Świerczyński Borys
Kocia Dominika
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Świerczyński Borys
Kocia Dominika
Świerczyński BorysKocia DominikaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.0 08

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin4 (+1)141
2.Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
TAKT - Chełm
Jamróz Franciszek
Jamróz Aleksandra
Jamróz FranciszekJamróz AleksandraTAKT - Chełm2 (+1)122
3.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno4 (+1)143
4.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce0 04
5.Broda Kacper
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Broda Kacper
Wróblewska Nadia
Broda KacperWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa1 15
6.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 36

12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Broda Kacper
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Broda Kacper
Wróblewska Nadia
Broda KacperWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)151
2.Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
ZAMEK - Lublin
Werner Bartosz
Wawrzykowska Aleksandra
Werner BartoszWawrzykowska AleksandraZAMEK - Lublin4 (+1)142
3.Jarząb Filip
Molęda Weronika
KICK - Kielce
Jarząb Filip
Molęda Weronika
Jarząb FilipMolęda WeronikaKICK - Kielce0 03
4.Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
LATINO - Żabno
Pieprz Kamil
Skiba Rozalia
Pieprz KamilSkiba RozaliaLATINO - Żabno1 14

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa3 (+1)131
2.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa6 (+1)162
3.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość1 13
4.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin1 14

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
POLISH CLUB - Warszawa
Wrzesiński Oliwier
Tengli-Radziszewska Nicole
Wrzesiński OliwierTengli-Radziszewska NicolePOLISH CLUB - Warszawa5 (+1)152
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm6 (+1)163
4.Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Szelerska Magdalena Anna
Pogorzelski KrzysztofSzelerska Magdalena AnnaPOLISH CLUB - Warszawa4 44
5.Habza Michał
Zdybel Zuzanna
TOP - ART - Lublin
Habza Michał
Zdybel Zuzanna
Habza MichałZdybel ZuzannaTOP - ART - Lublin0 05
6.Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
MYKA - Zamość
Kuchta Bartosz
Ładnowska Maja
Kuchta BartoszŁadnowska MajaMYKA - Zamość0 06

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno5 (+1)151
2.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin4 (+1)142
3.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW6 (+1)163
4.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin0 04
5.Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk MateuszLis ZuzannaDanceFlow - Lublin0 05
6.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin1 16
7.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin3 37

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg D (+1)1D1
2.Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
DCS BRWINÓW
Wiktorowicz Kacper
Skiba Natalia
Wiktorowicz KacperSkiba NataliaDCS BRWINÓW3 (+1)132
3.Maj Bruno
Jędrych Julia
DanceFlow - Lublin
Maj Bruno
Jędrych Julia
Maj BrunoJędrych JuliaDanceFlow - Lublin2 (+1)123
4.Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
DanceFlow - Lublin
Kowalczyk Mateusz
Lis Zuzanna
Kowalczyk MateuszLis ZuzannaDanceFlow - Lublin E (+1)1E4
5.Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
BALLROOM - Lublin
Chmykhalo Ruslan
Rudnicka Natalia
Chmykhalo RuslanRudnicka NataliaBALLROOM - Lublin D (+1)1D5
6.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce6 66
7.Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
GRACJA - Krosno
Dziamba Krzysztof
Nowak Eliza
Dziamba KrzysztofNowak ElizaGRACJA - Krosno4 47
8.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg3 37
9.Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
BALLROOM - Lublin
Rudzki Kacper
Adaszewska Aniela
Rudzki KacperAdaszewska AnielaBALLROOM - Lublin0 09
10.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin1 19

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, próba parkietu 17.30-17.55, start: 18.00

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 25

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Balińska Izabela
AXEL - Lublin
Balińska IzabelaBalińska IzabelaAXEL - Lublin4 (+1)14
2.Bednarczyk Weronika
AXEL - Lublin
Bednarczyk WeronikaBednarczyk WeronikaAXEL - Lublin3 (+1)13
3.Bogatko Gabriela
DanceFlow - Lublin
Bogatko GabrielaBogatko GabrielaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
4.Buda Maria
AXEL - Lublin
Buda MariaBuda MariaAXEL - Lublin4 (+1)14
5.Błaszczak Edyta
AXEL - Lublin
Błaszczak EdytaBłaszczak EdytaAXEL - Lublin2 (+1)12
6.Błaszczak Klaudia
AXEL - Lublin
Błaszczak KlaudiaBłaszczak KlaudiaAXEL - Lublin2 (+1)12
7.Gałat Julia
AXEL - Lublin
Gałat JuliaGałat JuliaAXEL - Lublin6 (+1)16
8.Gołaś Alicja
AXEL - Lublin
Gołaś AlicjaGołaś AlicjaAXEL - Lublin1 (+1)11
9.Jarzyna Krystian
TOP - ART - Lublin
Jarzyna KrystianJarzyna KrystianTOP - ART - Lublin0 (-1)-10
10.Kamińska Milena
JUMP - Janów Lubelski
Kamińska MilenaKamińska MilenaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)14
11.Kozińska Malwina
AXEL - Lublin
Kozińska MalwinaKozińska MalwinaAXEL - Lublin1 (+1)11
12.Król Zuzanna
AXEL - Lublin
Król ZuzannaKról ZuzannaAXEL - Lublin3 (+1)13
13.Najda Lena
DanceFlow - Lublin
Najda LenaNajda LenaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
14.Och Milena
AXEL - Lublin
Och MilenaOch MilenaAXEL - Lublin1 (+1)11
15.Pitura Franciszka
DanceFlow - Lublin
Pitura FranciszkaPitura FranciszkaDanceFlow - Lublin1 (+1)11
16.Ptaszek Justyna
JUMP - Janów Lubelski
Ptaszek JustynaPtaszek JustynaJUMP - Janów Lubelski3 (+1)13
17.Pukiś Zuzanna
AXEL - Lublin
Pukiś ZuzannaPukiś ZuzannaAXEL - Lublin2 (+1)12
18.Saja Martyna
AXEL - Lublin
Saja MartynaSaja MartynaAXEL - Lublin5 (+1)15
19.Skrzypek Blanka
AXEL - Lublin
Skrzypek BlankaSkrzypek BlankaAXEL - Lublin-1 (-1)-1-1
20.Tomasiak Michalina
BALANS - Lublin
Tomasiak MichalinaTomasiak MichalinaBALANS - Lublin2 (+1)12
21.Winiarska Anastazja
AXEL - Lublin
Winiarska AnastazjaWiniarska AnastazjaAXEL - Lublin3 (+1)13
22.Wójtowicz Kaja
AXEL - Lublin
Wójtowicz KajaWójtowicz KajaAXEL - Lublin1 (+1)11
23.Zdunek Vilte
DanceFlow - Lublin
Zdunek VilteZdunek VilteDanceFlow - Lublin1 (+1)11
24.Ślusarska Martyna
AXEL - Lublin
Ślusarska MartynaŚlusarska MartynaAXEL - Lublin2 (+1)12
25.Żelazko Julia
JUMP - Janów Lubelski
Żelazko JuliaŻelazko JuliaJUMP - Janów Lubelski4 (+1)14

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa5 (+1)151
2.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska5 (+1)152
3.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość2 (+1)123
4.Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
AKSEL - Rzeszów
Jasiewicz Jakub
Krystek Julia
Jasiewicz JakubKrystek JuliaAKSEL - Rzeszów2 24
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa1 16
7.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec1 17

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska9 (+1)191
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno9 (+1)192
3.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)163
4.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa6 (+1)164
5.Niedbała Kacper
Madej Nadia
GALA - Mielec
Niedbała Kacper
Madej Nadia
Niedbała KacperMadej NadiaGALA - Mielec0 05
6.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość0 06
7.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 67
8.Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
CREATIVE DANCE - Warszawa
Kulesza Jakub
Banasiewicz Martyna
Kulesza JakubBanasiewicz MartynaCREATIVE DANCE - Warszawa0 08

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
RYTM - Chełm
Mazurek Jan
Wiszniewska Katarzyna
Mazurek JanWiszniewska KatarzynaRYTM - Chełm4 (+1)141
2.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski7 (+1)172
3.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
RYTM - Chełm
Zalewski Kamil
Zalewska Aleksandra
Zalewski KamilZalewska AleksandraRYTM - Chełm2 (+1)124
5.Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Janczy Kacper
Płaneta Aleksandra
Janczy KacperPłaneta AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk5 56
7.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 07
8.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 68

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski C (+1)1C1
2.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski C (+1)1C2
3.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg1 (+1)113
4.Książek Damian
Kłos Jowita
EMOTION - Góra Kalwaria
Książek Damian
Kłos Jowita
Książek DamianKłos JowitaEMOTION - Góra Kalwaria6 64
5.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice3 35
6.Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
BALLROOM - Lublin
Wrona Łukasz
Śliczniak Weronika
Wrona ŁukaszŚliczniak WeronikaBALLROOM - Lublin2 26
7.Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
START - Płońsk
Gaworek Szymon
Rogowska Wiktoria
Gaworek SzymonRogowska WiktoriaSTART - Płońsk4 47

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 10

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa7 (+1)171
2.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice7 (+1)172
3.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.3 (+1)133
4.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA B (+1)1B4
5.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin5 (+1)155
6.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg2 26
7.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin2 27
8.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 08
9.Baran Michał
Zając Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Zając Aleksandra
Baran MichałZając AleksandraAKSEL - Rzeszów0 09
10.Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Michał
Wojciechowska Izabela
Mróz MichałWojciechowska IzabelaJUMP - Janów Lubelski0 010

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 12

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
TOP - ART - Lublin
Wujastyk Stanisław
Romanek Karolina
Wujastyk StanisławRomanek KarolinaTOP - ART - Lublin6 (+1)161
2.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Borej Jakub
Dulewicz Nina
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Borej Jakub
Dulewicz Nina
Borej JakubDulewicz NinaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.8 (+1)183
4.Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
POLISH CLUB - Warszawa
Czarnocki Tomasz
Wierciszewska Kornelia
Czarnocki TomaszWierciszewska KorneliaPOLISH CLUB - Warszawa1 (+1)114
5.Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
BALLROOM - Lublin
Wyszomirski Wiktor
Kolasa Wiktoria
Wyszomirski WiktorKolasa WiktoriaBALLROOM - Lublin4 (+1)145
6.Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Demianiuk Jan
Kowalska Amelia
Demianiuk JanKowalska AmeliaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA2 (+1)126
7.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin8 87
8.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno6 68
9.Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
CLASSIC - Warszawa
Poździak Rafał
Świerżewska Alicja
Poździak RafałŚwierżewska AlicjaCLASSIC - Warszawa2 29
10.Wołowik Karol
Skiba Joanna
TOP - ART - Lublin
Wołowik Karol
Skiba Joanna
Wołowik KarolSkiba JoannaTOP - ART - Lublin0 09
11.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 011
12.Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
TAKT - Chełm
Wójcik Dominik
Węgrzyn Zuzanna
Wójcik DominikWęgrzyn ZuzannaTAKT - Chełm0 012

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin3 (+1)131
2.Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Olszański Oskar
Szelążek Elżbieta
Olszański OskarSzelążek ElżbietaGOLDEN DANCE - Przemyśl10 (+1)1102
3.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno6 (+1)163
4.Grabowski Michał
Biernacka Julia
POLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA
Grabowski Michał
Biernacka Julia
Grabowski MichałBiernacka JuliaPOLINA'S DIAMONDS - WARSZAWA0 04
5.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin1 15
6.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 06