II OTTT o Puchar Burmistrza Łagowa

2022-06-26 Łagów, Akademia Tańca - Kielce


Plik z wynikami

UWAGA

Drodzy Państwo w Łagowie jadąc z Kielc jest działający radar, proszę uważać, po lewej stronie jest OSP i za skręcamy w prawo do szkoły :)
Uwaga !!! Proszę się zapoznać z nowymi godzinami rozpoczęcia bloków :
Blok 1 godzina 12:00
Blok 2 godzina 14:30
Blok 3 godzina 16:30
Blok 4 godzina 19:00
Rejestracja online została zamknięta, dodatkowe zgłoszenia przyjmujemy pod nr tel. 883939939.

Uwaga !!! Została dodana kat. 10-11H, kat. 12-13H, 12-13G oraz pow. 15F, zapraszamy do zapisów :)

Zapraszamy na profesjonalne fryzury oraz makijaże turniejowe :)
Możliwość skorzystania oraz umówienia:
Fryzury - Klaudia ( instagram: kapustka.beauty), tel.: 784336857, cena 70 zł damska, męska 50zł
Makijaż - Karina ( instagram: fox_beauty_k.l, tel.: 783 292 534, cena 60 zł
Podczas turnieju piękne zdjęcia zapewni Fot-SKa❤️
Oraz stoisko z obuwiem tanecznym Proficz i Akces

BLOK 1, rejestracja 11:00 - 11:30, próba parkietu 11:30, start: 12:00

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
GALA - Mielec
Kuczera Kajetan
Krzempek Anna
Kuczera KajetanKrzempek AnnaGALA - Mielec G (+2)2G1
2.Palka Aleksander
Deep Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Palka Aleksander
Deep Martyna
Palka AleksanderDeep MartynaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
3.Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
TOP - ART - Lublin
Lipski Przemysław
Winiarska Wiktoria
Lipski PrzemysławWiniarska WiktoriaTOP - ART - Lublin9 (+1)192

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 15

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Butsiak Antonina
Akademia Tańca - Kielce
Butsiak AntoninaButsiak AntoninaAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
2.Jemioło Marlena
GALA - Mielec
Jemioło MarlenaJemioło MarlenaGALA - Mielec8 (+2)281
3.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce4 (+2)241
4.Kostrzewska Magdalena
TOP - ART - Lublin
Kostrzewska MagdalenaKostrzewska MagdalenaTOP - ART - Lublin12 Kostrzewska Magdalena - G (+2)212Kostrzewska Magdalena - G1
5.Matuszewska Jowita
Akademia Tańca - Kielce
Matuszewska JowitaMatuszewska JowitaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
6.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
7.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce12 Stączek Urszula - G (+2)212Stączek Urszula - G1
8.Szlufik Lena
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik LenaSzlufik LenaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
9.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
10.Tofil Patrycja
Akademia Tańca - Kielce
Tofil PatrycjaTofil PatrycjaAkademia Tańca - Kielce3 (+2)231
11.Złomek Lena
Akademia Tańca - Kielce
Złomek LenaZłomek LenaAkademia Tańca - Kielce3 (+2)231
12.Kałuża Magdalena
Akademia Tańca - Kielce
Kałuża MagdalenaKałuża MagdalenaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)112
13.Kołodziej Amelia
Akademia Tańca - Kielce
Kołodziej AmeliaKołodziej AmeliaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
14.Pióro Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pióro OliwiaPióro OliwiaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)132
15.Szlufik Nicola
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik NicolaSzlufik NicolaAkademia Tańca - Kielce5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
CENTRUM TAŃCA - Radom
Shreiber Krzysztof
Molga Nadia
Shreiber KrzysztofMolga NadiaCENTRUM TAŃCA - Radom6 61

Do 11 (Do 11) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 13

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobyłecka Maja
Akademia Tańca - Kielce
Kobyłecka MajaKobyłecka MajaAkademia Tańca - Kielce6 (+2)261
2.Lasek Blanka
SAMBA - Tarnobrzeg
Lasek BlankaLasek BlankaSAMBA - Tarnobrzeg12 Lasek Blanka - G (+2)212Lasek Blanka - G1
3.Matuszewska Jowita
Akademia Tańca - Kielce
Matuszewska JowitaMatuszewska JowitaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)271
4.Pałyga Jan
Akademia Tańca - Kielce
Pałyga JanPałyga JanAkademia Tańca - Kielce2 (+2)221
5.Szlufik Lena
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik LenaSzlufik LenaAkademia Tańca - Kielce7 (+2)271
6.Sławeta Zuzanna
Akademia Tańca - Kielce
Sławeta ZuzannaSławeta ZuzannaAkademia Tańca - Kielce8 (+2)281
7.Tofil Patrycja
Akademia Tańca - Kielce
Tofil PatrycjaTofil PatrycjaAkademia Tańca - Kielce5 (+2)251
8.Kałuża Magdalena
Akademia Tańca - Kielce
Kałuża MagdalenaKałuża MagdalenaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
9.Kołodziej Amelia
Akademia Tańca - Kielce
Kołodziej AmeliaKołodziej AmeliaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
10.Pióro Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Pióro OliwiaPióro OliwiaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142
11.Radomska Hanna
Akademia Tańca - Kielce
Radomska HannaRadomska HannaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
12.Szlufik Nicola
Akademia Tańca - Kielce
Szlufik NicolaSzlufik NicolaAkademia Tańca - Kielce6 (+1)162
13.Złomek Lena
Akademia Tańca - Kielce
Złomek LenaZłomek LenaAkademia Tańca - Kielce4 (+1)142

Do 11 (Do 11) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dychała Gabriela
Akademia Tańca - Kielce
Dychała GabrielaDychała GabrielaAkademia Tańca - Kielce3 (+2)231
2.Matla Lena
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Matla LenaMatla LenaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.9 (+2)292
3.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)133
4.Stączek Urszula
Akademia Tańca - Kielce
Stączek UrszulaStączek UrszulaAkademia Tańca - Kielce1 (+1)113

Do 11 (Do 11) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rogowska Amelia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Rogowska AmeliaRogowska AmeliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 (+1)121
2.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 02

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jonak Piotr
Palka Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Jonak Piotr
Palka Oliwia
Jonak PiotrPalka OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 01

12-15 (12 - 15) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Działo Kacper
GALA - Mielec
Działo KacperDziało KacperGALA - Mielec7 (+2)271
2.Jemielniak Ida
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Jemielniak IdaJemielniak IdaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.5 (+2)251
3.Pietrzyk Magdalena
SAMBA - Tarnobrzeg
Pietrzyk MagdalenaPietrzyk MagdalenaSAMBA - Tarnobrzeg8 (+1)182

 

BLOK 2, rejestracja 13:30 - 14:00, próba parkietu 14:00, start: 14:30

10-11 (Juvenile 2) E KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
POLISH CLUB - Warszawa
Krzemiński Maciej
Czarnocka Ewa
Krzemiński MaciejCzarnocka EwaPOLISH CLUB - Warszawa D (+1)1D1
2.Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
DANCE POINT - Biała Podlaska
Siedlanowski Daniel
Semeryło Blanka
Siedlanowski DanielSemeryło BlankaDANCE POINT - Biała Podlaska1 12
3.Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Franciszek
Rzadkowska Weronika
Brożyna FranciszekRzadkowska WeronikaAkademia Tańca - Kielce0 03

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 0

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 0

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Akademia Tańca - Kielce
Kraska Ksawery
Zdziebło Natalia
Kraska KsaweryZdziebło NataliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Pępek Jan
Mach Julia
GASIEK - Rzeszów
Pępek Jan
Mach Julia
Pępek JanMach JuliaGASIEK - Rzeszów0 02

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce4 42
3.Rusińska Anastazja
Akademia Tańca - Kielce
Rusińska AnastazjaRusińska AnastazjaAkademia Tańca - Kielce0 03

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Urbaniak Dawid
Piskorska Amelia
SUKCES - Jaworzno
Urbaniak Dawid
Piskorska Amelia
Urbaniak DawidPiskorska AmeliaSUKCES - Jaworzno E (+1)1E1
2.Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Akademia Tańca - Kielce
Harabin Miłosz
Olczyk Maja
Harabin MiłoszOlczyk MajaAkademia Tańca - Kielce E (+1)1E2
3.Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
DCS BRWINÓW
Jarosiński Michał
Siwiec Zuzanna
Jarosiński MichałSiwiec ZuzannaDCS BRWINÓW1 (+1)113
4.Konarski Michał
Rogozińska Anna
EMOTION - WARKA
Konarski Michał
Rogozińska Anna
Konarski MichałRogozińska AnnaEMOTION - WARKA4 44
5.Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
FANTAN - Kraśnik
Wardak Maksymilian
Michalczewska Maja
Wardak MaksymilianMichalczewska MajaFANTAN - Kraśnik0 05
6.Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
EMOTION - WARKA
Mularczyk Filip
Paczyńska Mariola
Mularczyk FilipPaczyńska MariolaEMOTION - WARKA4 46

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 - 16:00, próba parkietu 16:00, start: 16:30

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 6

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot LenaMomot LenaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)121
2.Półtorak Łucja
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Półtorak ŁucjaPółtorak ŁucjaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam.6 (+1)162
3.Brzozowska Alicja
ZAMEK - Lublin
Brzozowska AlicjaBrzozowska AlicjaZAMEK - Lublin1 (+1)113
4.Deep Maria
Akademia Tańca - Kielce
Deep MariaDeep MariaAkademia Tańca - Kielce0 04
5.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce10 105
6.Piątek Filip
Akademia Tańca - Kielce
Piątek FilipPiątek FilipAkademia Tańca - Kielce4 46

12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce3 (+1)131
2.Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
TEAM - Ornontowice
Kucza Makary
Skrzyp Marcelina
Kucza MakarySkrzyp MarcelinaTEAM - Ornontowice0 02
3.Shegda Roman
Shulzhuk Sofiia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Shegda Roman
Shulzhuk Sofiia
Shegda RomanShulzhuk SofiiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 03

12-13 (Junior 1) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Shegda Roman
Shulzhuk Sofiia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Shegda Roman
Shulzhuk Sofiia
Shegda RomanShulzhuk SofiiaDANCE POINT - Biała Podlaska0 01
2.Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Akademia Tańca - Kielce
Włodarczyk Wiktor
Rzadkowska Marika
Włodarczyk WiktorRzadkowska MarikaAkademia Tańca - Kielce0 02

16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
FANTAN - Kraśnik
Jakubiak Antoni
Wojciechowska Monika
Jakubiak AntoniWojciechowska MonikaFANTAN - Kraśnik E (+1)1E1
2.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce4 42

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY6 (+1)161
2.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin1 12

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ziółkowski Jakub
Marek Anna
KICK - Kielce
Ziółkowski Jakub
Marek Anna
Ziółkowski JakubMarek AnnaKICK - Kielce3 (+1)131
2.Zarosa Krystian
Stępniak Maja
ZAMEK - Lublin
Zarosa Krystian
Stępniak Maja
Zarosa KrystianStępniak MajaZAMEK - Lublin1 12

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko5 (+1)151
2.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 (+1)142
3.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków0 03
4.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska C (+1)1C1
2.Połeć Jakub
Bajor Karolina
ELITA - Kraków
Połeć Jakub
Bajor Karolina
Połeć JakubBajor KarolinaELITA - Kraków C (+1)1C2
3.Flader Stanisław
Dębniak Maria
RS - WARSZAWA
Flader Stanisław
Dębniak Maria
Flader StanisławDębniak MariaRS - WARSZAWA2 (+1)123
4.Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Oskar Jan
Cisło Adrianna
Socha Oskar JanCisło AdriannaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)144
5.Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
UKS KORDASZEWSCY
Góźdź Krzysztof
Matryba Agata
Góźdź KrzysztofMatryba AgataUKS KORDASZEWSCY6 65
6.Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
SAMBA - Tarnobrzeg
Cielecki Maciej
Wareliś Amelia
Cielecki MaciejWareliś AmeliaSAMBA - Tarnobrzeg0 06
7.Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
TEAM - Ornontowice
Korlatowicz Piotr
Sisman Julia
Korlatowicz PiotrSisman JuliaTEAM - Ornontowice4 47
8.Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
ETIUDA - Radomsko
Kołodziej Maciej
Janiszewska Joanna
Kołodziej MaciejJaniszewska JoannaETIUDA - Radomsko0 08

 

BLOK 4, rejestracja 18:00 - 18:30, próba parkietu 18:30, start: 19:00

12-15 (12 - 15) Open ST Solo Dance 0

12-15 (12 - 15) Open LA Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Komnata Julia
Akademia Tańca - Kielce
Komnata JuliaKomnata JuliaAkademia Tańca - Kielce2 21
2.Momot Lena
Akademia Tańca - Kielce
Momot LenaMomot LenaAkademia Tańca - Kielce2 22
3.Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Komnata WiktoriaKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce10 103

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)141
2.Tarasin Juliusz
Hodór Julia
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Hodór Julia
Tarasin JuliuszHodór JuliaAKCENT - Będzin3 (+1)132
3.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków1 (+1)113
4.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce3 34
5.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki6 65
6.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa2 26
7.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin3 37

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki C (+1)1C1
2.Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Bernat Franciszek
Kuwerska Iga
Bernat FranciszekKuwerska IgaCANTINERO - Tomaszów Maz.7 (+1)172
3.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)123
4.Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
POLISH CLUB - Warszawa
Pogorzelski Krzysztof
Wróblewska Nadia
Pogorzelski KrzysztofWróblewska NadiaPOLISH CLUB - Warszawa7 74
5.Malec Michał
Kranc Karolina
IMPERIA - Kraków
Malec Michał
Kranc Karolina
Malec MichałKranc KarolinaIMPERIA - Kraków0 05
6.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów4 46

14-15 (Junior 2) C ST PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno6 (+1)161
2.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno9 (+1)192
3.Ziemba Marceli
Deszczka Laura
TAKT - Chełm
Ziemba Marceli
Deszczka Laura
Ziemba MarceliDeszczka LauraTAKT - Chełm8 (+1)183
4.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl7 (+1)174
5.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce0 05
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa1 16
7.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska1 17
8.Folta Karol
Kielawa Julia
KLASA - Tarnów
Folta Karol
Kielawa Julia
Folta KarolKielawa JuliaKLASA - Tarnów0 08
9.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 09

14-15 (Junior 2) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Popielewicz Szymon
Popielewicz Zuzanna
Popielewicz SzymonPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska7 (+1)171
2.Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Akademia Tańca - Kielce
Brożyna Wiktor
Kołbuc Oliwia
Brożyna WiktorKołbuc OliwiaAkademia Tańca - Kielce2 (+1)122
3.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 (+1)143
4.Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
GRACJA - Krosno
Stachura Łukasz
Lisowiec Julia
Stachura ŁukaszLisowiec JuliaGRACJA - Krosno5 (+1)154
5.Pach Mateusz
Doniec Natalia
PERFECT DANCE - Kraków
Pach Mateusz
Doniec Natalia
Pach MateuszDoniec NataliaPERFECT DANCE - Kraków1 15
6.Głuch Jakub
Rybak Julia
CREATIVE DANCE - Warszawa
Głuch Jakub
Rybak Julia
Głuch JakubRybak JuliaCREATIVE DANCE - Warszawa3 36
7.Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Kobyłecka Martyna
Traczyk KacperKobyłecka MartynaAkademia Tańca - Kielce0 07
8.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 08
9.Dudka Michał
Zając Wanessa
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Zając Wanessa
Dudka MichałZając WanessaTOP - ART - Lublin0 09

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów3 (+1)131
2.Góźdź Dawid
Wiącek Maria
KICK - Kielce
Góźdź Dawid
Wiącek Maria
Góźdź DawidWiącek MariaKICK - Kielce1 (+1)112
3.Stępień Krystian
Kadej Oliwia
DANCE POINT - Biała Podlaska
Stępień Krystian
Kadej Oliwia
Stępień KrystianKadej OliwiaDANCE POINT - Biała Podlaska8 83
4.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków6 (+1)161
2.Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Bajdas Kamila
Strzała MiłoszBajdas KamilaAKSEL - Rzeszów3 32
3.Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
ETIUDA - Radomsko
Piotrowski Bartłomiej
Krzciuk Natalia
Piotrowski BartłomiejKrzciuk NataliaETIUDA - Radomsko0 03

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Roman Jakub
Król Emilia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Roman Jakub
Król Emilia
Roman JakubKról EmiliaKUŹNIA TAŃCA - Kraków A (+1)1A1
2.Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Oprzędkiewicz Elżbieta
Kühn TomaszOprzędkiewicz ElżbietaTEAM - Ornontowice0 02

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 0