Puchar Wieczystego

2023-12-08 Kraków, hala Cracovia, Zarząd Okręgu Małopolskiego PTT


Plik z wynikami
BLOK 1

Eliminacje, baraże i Finały


16+ (Powyżej 15) F ST 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków EE1
2.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa EE2
3.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów2 (+1)123
4.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec E (+1)1E4
5.Borcz Grzegorz
Bugaj Katarzyna
SEMPRE - Kraków
Borcz Grzegorz
Bugaj Katarzyna
Borcz GrzegorzBugaj KatarzynaSEMPRE - Kraków1 (+1)115
6.Majcher Hubert
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Treszer Zofia
Majcher HubertTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia0 06
7.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków1 17

16+ (Powyżej 15) E ST 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 24

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów DD1
2.Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
INFINITY - Kraków
Piskorz Paweł
Miśkiewicz Ewa
Piskorz PawełMiśkiewicz EwaINFINITY - Kraków DD2
3.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra DD3
4.Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
Tarasin JuliuszOstrowska SandraAKCENT - Będzin D (+1)1D4
5.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów D (+1)1D5
6.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ4 (+1)146
7.Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
ZAMEK - Lublin
Pastuszak Bartosz
Żuber Paulina
Pastuszak BartoszŻuber PaulinaZAMEK - Lublin D (+1)1D7
8.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław3 (+1)138
9.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość5 (+1)159
10.Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
SKT AGH - Kraków
Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
Majkut SzymonOlszówka ZuzannaSKT AGH - Kraków2 (+1)1210
11.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia2 (+1)1211
12.Czaplicki Jan
Szmyt Maja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Czaplicki Jan
Szmyt Maja
Czaplicki JanSzmyt MajaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 512
13.Rękas Michał
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Laskowska Natalia
Rękas MichałLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg1 113
14.Karwot Dominik
Kiecko Sonia
FORUM - Zabrze
Karwot Dominik
Kiecko Sonia
Karwot DominikKiecko SoniaFORUM - Zabrze0 014
15.Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Siczyńska Aleksandra
Pawlik MikołajSiczyńska AleksandraLATINA - Wolsztyn0 015
16.Wróbel Maciej
Chmura Kinga
SEMPRE - Kraków
Wróbel Maciej
Chmura Kinga
Wróbel MaciejChmura KingaSEMPRE - Kraków0 016
17.Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Magic Dance Chrzanów
Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Orzechowski TomaszGrzesło WiktoriaMagic Dance Chrzanów0 017
18.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia0 018
19.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 019
20.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław0 020
21.Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
EVOLUTION - Kraków
Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
Siekański KrzysztofSiekańska PatrycjaEVOLUTION - Kraków0 021
22.Nowak Grzegorz
Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Olbrot Natalia
Nowak GrzegorzOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków1 122
23.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów0 023
24.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa4 423

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Puchar Wieczystego PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Rozwał Miłosz
Lund Julia
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Rozwał Miłosz
Lund Julia
Rozwał MiłoszLund JuliaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec EE1
2.Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
ST Iluzja Trzebinia
Kmiecik Daniel
Czachur Alicja
Kmiecik DanielCzachur AlicjaST Iluzja Trzebinia EE2
3.Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
SIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz
Bąnczyk Mateusz
Żywiołowska Zuzanna
Bąnczyk MateuszŻywiołowska ZuzannaSIERASZEWSKI DANCE STUDIO - Kalisz4 (+1)143
4.Majcher Hubert
Treszer Zofia
SKT Regis Bochnia
Majcher Hubert
Treszer Zofia
Majcher HubertTreszer ZofiaSKT Regis Bochnia2 (+1)124
5.Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
SKT AGH - Kraków
Ludynia Paweł
Alibożek Kinga
Ludynia PawełAlibożek KingaSKT AGH - Kraków0 05
6.Filip Jakub
Wróblewska Zuzanna
INFINITY - Kraków
Filip Jakub
Wróblewska Zuzanna
Filip JakubWróblewska ZuzannaINFINITY - Kraków0 06

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Puchar Wieczystego PREMIUM 28

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
RESPECT DANCE Skarżysko-Kam.
Banasik Karol
Magdziarz Zuzanna
Banasik KarolMagdziarz ZuzannaRESPECT DANCE Skarżysko-Kam. DD1
2.Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
GRACJA - Zielona Góra
Grotkiewicz Piotr
Modrzejewska Maja
Grotkiewicz PiotrModrzejewska MajaGRACJA - Zielona Góra DD2
3.Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Klimaszewski Stanisław
Frankowska Agnieszka
Klimaszewski StanisławFrankowska AgnieszkaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź DD3
4.Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Tomasz
Nowak Paulina
Kubiesa TomaszNowak PaulinaMagic Dance Chrzanów1 (+1)114
5.Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Magic Dance Chrzanów
Kubiesa Wojciech
Grzesło Patrycja
Kubiesa WojciechGrzesło PatrycjaMagic Dance Chrzanów3 (+1)135
6.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)146
7.Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
SKT AGH - Kraków
Majkut Szymon
Olszówka Zuzanna
Majkut SzymonOlszówka ZuzannaSKT AGH - Kraków1 (+1)117
8.Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
MYKA - Zamość
Szmydki Miłosz
Zabiciel Agata
Szmydki MiłoszZabiciel AgataMYKA - Zamość D (+1)1D8
9.Ordon Karol
Tracz Gabriela
GASIEK - Rzeszów
Ordon Karol
Tracz Gabriela
Ordon KarolTracz GabrielaGASIEK - Rzeszów3 (+1)139
10.Kornafel Piotr
Kopacz Milena
EMKA DANCE ACADEMY - Warszawa
Kornafel Piotr
Kopacz Milena
Kornafel PiotrKopacz MilenaEMKA DANCE ACADEMY - Warszawa5 (+1)1510
11.Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
STUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź
Pruteanu Andrei
Ojczyk Patrycja
Pruteanu AndreiOjczyk PatrycjaSTUDIO TAŃCA JANKOWSKI - Łódź5 (+1)1511
12.Nowak Grzegorz
Olbrot Natalia
IMPERIA - Kraków
Nowak Grzegorz
Olbrot Natalia
Nowak GrzegorzOlbrot NataliaIMPERIA - Kraków2 (+1)1212
13.Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
AKSEL - Rzeszów
Kędzior Sebastian
Uściłowska Marcelina
Kędzior SebastianUściłowska MarcelinaAKSEL - Rzeszów4 413
14.Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier Gabriel
Poznańska Julia
Albekier GabrielPoznańska Julia0 014
15.Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Magic Dance Chrzanów
Orzechowski Tomasz
Grzesło Wiktoria
Orzechowski TomaszGrzesło WiktoriaMagic Dance Chrzanów0 015
16.Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wychowaniak Adam
Saghateljan Kiara
Wychowaniak AdamSaghateljan KiaraDRAGON'S DANCE Warszawa5 516
17.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 517
18.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin4 418
19.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra0 019
20.Dyka Maciej
Pajor Lena
CUBANA - Nowy Targ
Dyka Maciej
Pajor Lena
Dyka MaciejPajor LenaCUBANA - Nowy Targ2 220
21.Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
TAKT - Jarosław
Szybiak Adrian
Ziobrowska Magdalena
Szybiak AdrianZiobrowska MagdalenaTAKT - Jarosław1 121
22.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków4 422
23.Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Apolinarski Maksymilian
Jurga Magdalena
Apolinarski MaksymilianJurga MagdalenaMARGO - Leszno0 023
24.Rękas Michał
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Laskowska Natalia
Rękas MichałLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg0 024
25.Penter Grzegorz
Majewska Paulina
INFINITY - Kraków
Penter Grzegorz
Majewska Paulina
Penter GrzegorzMajewska PaulinaINFINITY - Kraków1 125
26.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia1 126
27.Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
IGLICA - Wrocław
Wiśniewski Jakub
Suchecka Aleksandra
Wiśniewski JakubSuchecka AleksandraIGLICA - Wrocław0 027
28.Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
EVOLUTION - Kraków
Siekański Krzysztof
Siekańska Patrycja
Siekański KrzysztofSiekańska PatrycjaEVOLUTION - Kraków0 028

 

BLOK 2

Eliminacje i baraże. Runda 1/4 rozgrywana w sobotę.


16+ (Powyżej 15) D ST Puchar Wieczystego PREMIUM 36

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Kaleta Oliwier
Paczyńska Aleksandra
Kaleta OliwierPaczyńska AleksandraAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec CC1
2.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa CC2
3.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice CC3
4.Mikuczewski Jakub
Kaup Zofia
DANCECLUB - Szczecin
Mikuczewski Jakub
Kaup Zofia
Mikuczewski JakubKaup ZofiaDANCECLUB - Szczecin CC4
5.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław2 (+1)125
6.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin2 (+1)126
7.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków C (+1)1C7
8.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze4 (+1)148
9.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)129
10.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)1510
11.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
DanceFlow - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraDanceFlow - Lublin2 (+1)1211
12.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza3 (+1)1312
13.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)1113
14.Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
Wojciechowski KacperSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa7 (+1)1714
15.Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
DREAM - Poznań
Wochlik Dominik
Wojtasińska Adrianna
Wochlik DominikWojtasińska AdriannaDREAM - Poznań7 (+1)1715
16.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza3 316
17.Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Bartosz
Sieńko Rozalia
Zygmunt BartoszSieńko RozaliaAKSEL - Rzeszów5 517
18.Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
Jaróg RobertGuzik AleksandraCUBANA - Nowy Targ2 218
19.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno3 319
20.Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Bocian Eryk
Jaszkiewicz Greta
Bocian ErykJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 120
21.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 021
22.Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Sulewska Iwona
Kucwaj FilipSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg1 122
23.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin7 723
24.Wojnar Krystian
Lato Natalia
AKSEL - Rzeszów
Wojnar Krystian
Lato Natalia
Wojnar KrystianLato NataliaAKSEL - Rzeszów2 224
25.Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
FORUM - Zabrze
Tkacz Rafał
Tkacz Sabina
Tkacz RafałTkacz SabinaFORUM - Zabrze1 125
26.Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Ochab Gracjan Piotr
Piątkowska Zofia
Ochab Gracjan PiotrPiątkowska ZofiaDŻET - Rzeszów-Boguchwała1 126
27.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice3 327
28.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski2 228
29.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 029
30.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 030
31.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź4 431
32.Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
GRACJA - Zielona Góra
Pluskota Stanisław
Isaieva Alina
Pluskota StanisławIsaieva AlinaGRACJA - Zielona Góra0 032
33.Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
DanceFlow - Lublin
Lizak Tomasz
Pietras Magdalena
Lizak TomaszPietras MagdalenaDanceFlow - Lublin0 033
34.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 034
35.Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
INFINITY - Kraków
Krawczyk Tomasz
Lelek Maria
Krawczyk TomaszLelek MariaINFINITY - Kraków0 035
36.Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pukajczyk Michał
Piela Katarzyna
Pukajczyk MichałPiela KatarzynaKUŹNIA TAŃCA - Kraków2 236

16+ (Powyżej 15) C ST Puchar Wieczystego PREMIUM 39

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl BB1
2.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra BB2
3.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków BB3
4.Kulig Jakub
Biszczanik Julia
IMPULS - Chorzów
Kulig Jakub
Biszczanik Julia
Kulig JakubBiszczanik JuliaIMPULS - Chorzów BB4
5.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)165
6.Solcan Emil
Król Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Solcan Emil
Król Magdalena
Solcan EmilKról MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)136
7.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra7 (+1)177
8.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze B (+1)1B8
9.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów8 (+1)189
10.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań6 (+1)1610
11.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 (+1)1111
12.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ROYAL DANCE - Szczecin
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataROYAL DANCE - Szczecin1 (+1)1112
13.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów1 (+1)1113
14.Pietrzak Oliwier
Grałek Julia
JEDYNKA - Łódź
Pietrzak Oliwier
Grałek Julia
Pietrzak OliwierGrałek JuliaJEDYNKA - Łódź2 (+1)1214
15.Bilski Kamil
Bocheńczak Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Bocheńczak Barbara
Bilski KamilBocheńczak BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków B (+1)1B15
16.Pliszka Philip
Kędzior Weronika
AKSEL - Rzeszów
Pliszka Philip
Kędzior Weronika
Pliszka PhilipKędzior WeronikaAKSEL - Rzeszów6 (+1)1616
17.Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
Salamon TymoteuszPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków3 317
18.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec0 018
19.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce0 019
20.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin0 020
21.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze3 321
22.Mielecki Andrzej
Szlom Maria
RS - WARSZAWA
Mielecki Andrzej
Szlom Maria
Mielecki AndrzejSzlom MariaRS - WARSZAWA1 122
23.Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
MARGO - Leszno
Zyber-Moszak Amadeusz
Bryl Aleksandra
Zyber-Moszak AmadeuszBryl AleksandraMARGO - Leszno3 323
24.Wojtasiewicz Jacek
Gawron Kinga
AKCENT - Będzin
Wojtasiewicz Jacek
Gawron Kinga
Wojtasiewicz JacekGawron KingaAKCENT - Będzin5 524
25.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów5 525
26.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 026
27.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 127
28.Baran Michał
Zając Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Baran Michał
Zając Aleksandra
Baran MichałZając AleksandraAKSEL - Rzeszów4 428
29.Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 029
30.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa2 230
31.Siwek Jerzy
Siwek Zofia
AKTAN - Wrocław
Siwek Jerzy
Siwek Zofia
Siwek JerzySiwek ZofiaAKTAN - Wrocław1 131
32.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice0 032
33.Budzik Tomasz
Budzik Zofia
KLASA - Tarnów
Budzik Tomasz
Budzik Zofia
Budzik TomaszBudzik ZofiaKLASA - Tarnów3 333
34.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry0 034
35.Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
Mękalski PawełBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra0 035
36.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 036
37.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno2 237
38.Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
INFINITY - Kraków
Machnik Zbigniew
Witkowska Magdalena
Machnik ZbigniewWitkowska MagdalenaINFINITY - Kraków0 038
39.Mróz Rafał
Gzik Hanna
JUMP - Janów Lubelski
Mróz Rafał
Gzik Hanna
Mróz RafałGzik HannaJUMP - Janów Lubelski0 038

16+ (Powyżej 15) D LA Puchar Wieczystego PREMIUM 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
ROYAL DANCE - Szczecin
Sędecki Kacper
Nawrocka Natalia
Sędecki KacperNawrocka NataliaROYAL DANCE - Szczecin CC1
2.Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
TEAM - Ornontowice
Rusnachenko Ruslan
Czapla Julia
Rusnachenko RuslanCzapla JuliaTEAM - Ornontowice CC2
3.Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
PRESTIGE - Katowice
Gałka Maciej
Pisarczyk Natalia
Gałka MaciejPisarczyk NataliaPRESTIGE - Katowice CC3
4.Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz Jakub
Wach Aleksandra
Włodarz JakubWach Aleksandra CC4
5.Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
IMPERIA - Kraków
Bożek Bartosz
Przepłata Weronika
Bożek BartoszPrzepłata WeronikaIMPERIA - Kraków C (+1)1C5
6.Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Koszarska Marika
Zieliński TomaszKoszarska MarikaKICK - Kielce2 (+1)126
7.Duszewski Michał
Karp Joanna
MARGO - Leszno
Duszewski Michał
Karp Joanna
Duszewski MichałKarp JoannaMARGO - Leszno3 (+1)137
8.Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
SAKUN DANCE - Wrocław
Levchyk Eduard
Lobanova Sofiia
Levchyk EduardLobanova SofiiaSAKUN DANCE - Wrocław1 (+1)118
9.Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
JEDYNKA - Łódź
Kozyra Bartłomiej
Gajdos Michalina
Kozyra BartłomiejGajdos MichalinaJEDYNKA - Łódź C (+1)1C9
10.Kania Sebastian
Tobiasz Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kania Sebastian
Tobiasz Julia
Kania SebastianTobiasz JuliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)1210
11.Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Tomczyk Antoni
Salamon Barbara
Tomczyk AntoniSalamon BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)1111
12.Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Viva Dance Łódź
Zubrycki Tymon
Wójcik Karolina
Zubrycki TymonWójcik KarolinaViva Dance Łódź2 (+1)1212
13.Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
ASTRA - Szczecin
Dzięcioł Jakub
Powązka Maja
Dzięcioł JakubPowązka MajaASTRA - Szczecin2 (+1)1213
14.Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
CUBANA - Nowy Targ
Jaróg Robert
Guzik Aleksandra
Jaróg RobertGuzik AleksandraCUBANA - Nowy Targ3 (+1)1314
15.Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
SzT eMiKa - Tarnów
Jaśkiewicz Krzysztof
Jarosz Julia
Jaśkiewicz KrzysztofJarosz JuliaSzT eMiKa - Tarnów1 115
16.Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
TEAM - Ornontowice
Trześniowski Dawid
Klejnot Vivien
Trześniowski DawidKlejnot VivienTEAM - Ornontowice5 516
17.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaDANCECLUB - Szczecin0 017
18.Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Falkiewicz Aleksandra
Staniak HubertFalkiewicz AleksandraDANCECLUB - Szczecin5 518
19.Dudka Michał
Kawalec Hanna
TOP - ART - Lublin
Dudka Michał
Kawalec Hanna
Dudka MichałKawalec HannaTOP - ART - Lublin5 519
20.Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Płatek Mateusz
Rachwał Jessica
Płatek MateuszRachwał JessicaMARENGO - Dąbrowa Górnicza4 420
21.Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
INFINITY - Kraków
Demidov Oleksandr
Dzhyga Anastasiia
Demidov OleksandrDzhyga AnastasiiaINFINITY - Kraków1 121
22.Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
DANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza
Cieślik Łukasz
Wacławek Marlena
Cieślik ŁukaszWacławek MarlenaDANCE DON'T WAIT - Dąbrowa Górnicza2 222
23.Grala Kacper
Cisłowska Iga
ESKADRA - Pabianice
Grala Kacper
Cisłowska Iga
Grala KacperCisłowska IgaESKADRA - Pabianice0 023
24.Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Crepaldi Paolo
Sobieszek Maja
Crepaldi PaoloSobieszek MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa2 224
25.Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
INFINITY - Kraków
Błachut Krzysztof
Czubin Adrianna
Błachut KrzysztofCzubin AdriannaINFINITY - Kraków0 025
26.Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Grata Bartłomiej
Pasterz Emilia
Grata BartłomiejPasterz EmiliaDŻET - Rzeszów-Boguchwała3 326
27.Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
RÓŻA - Olesno
Ogrodnik Szymon
Dworacka Kamila
Ogrodnik SzymonDworacka KamilaRÓŻA - Olesno0 027
28.Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
AKTAN - Wrocław
Myśliwiec Remigiusz
Mikosz Klaudia
Myśliwiec RemigiuszMikosz KlaudiaAKTAN - Wrocław0 028
29.Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Łocha Julian
Gawlik Małgorzata
Łocha JulianGawlik MałgorzataGOLDEN DANCE - Przemyśl0 029
30.Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
ZAMEK - Lublin
Bojakowski Tomasz
Szczukiewicz Alicja
Bojakowski TomaszSzczukiewicz AlicjaZAMEK - Lublin0 030
31.Czaplicki Jan
Szmyt Maja
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Czaplicki Jan
Szmyt Maja
Czaplicki JanSzmyt MajaTOP DANCE STUDIO - Poznań2 231

16+ (Powyżej 15) C LA Puchar Wieczystego PREMIUM 47

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
ROYAL DANCE - Szczecin
Stolarczyk Karol
Rychlewska Agata
Stolarczyk KarolRychlewska AgataROYAL DANCE - Szczecin BB1
2.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków BB2
3.Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
TOP - ART - Lublin
Bakalarz Mateusz
Skokava Varvara
Bakalarz MateuszSkokava VarvaraTOP - ART - Lublin BB3
4.Kołtun Damian
Wegwert Karina
STEP DANCE - Koluszki
Kołtun Damian
Wegwert Karina
Kołtun DamianWegwert KarinaSTEP DANCE - Koluszki BB4
5.Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Akademia Tańca - Kielce
Traczyk Kacper
Komnata Wiktoria
Traczyk KacperKomnata WiktoriaAkademia Tańca - Kielce CC5
6.Krzemiński Michał
Zduńczyk Paulina
STEP DANCE - Koluszki
Krzemiński Michał
Zduńczyk Paulina
Krzemiński MichałZduńczyk PaulinaSTEP DANCE - Koluszki7 (+1)176
7.Pach Mateusz
Góral Gabriela
IMPERIA - Kraków
Pach Mateusz
Góral Gabriela
Pach MateuszGóral GabrielaIMPERIA - Kraków7 (+1)177
8.Kubies Jan
Brzozowska Nadia
MARENGO - Dąbrowa Górnicza
Kubies Jan
Brzozowska Nadia
Kubies JanBrzozowska NadiaMARENGO - Dąbrowa Górnicza8 (+1)188
9.Häs Marcel
Smuk Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Häs Marcel
Smuk Zuzanna
Häs MarcelSmuk ZuzannaGRACJA - Zielona Góra6 (+1)169
10.Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
IMPERIA - Kraków
Salamon Tymoteusz
Paszek Wiktoria
Salamon TymoteuszPaszek WiktoriaIMPERIA - Kraków7 (+1)1710
11.Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
Podfigurny ZiemowitDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin7 (+1)1711
12.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa5 (+1)1512
13.Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
KLASA - Tarnów
Miłkoś Bartłomiej
Sosin Patrycja
Miłkoś BartłomiejSosin PatrycjaKLASA - Tarnów5 (+1)1513
14.Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
GRACJA - Zielona Góra
Mękalski Paweł
Biadała Zuzanna
Mękalski PawełBiadała ZuzannaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)1114
15.Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
LORENZO - Gaj Mały
Raś Mikołaj
Gawelska Weronika
Raś MikołajGawelska WeronikaLORENZO - Gaj Mały5 (+1)1515
16.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno2 (+1)1216
17.Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
Zharykov OleksandrWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)1217
18.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków4 (+1)1418
19.Bilski Kamil
Bocheńczak Barbara
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Bocheńczak Barbara
Bilski KamilBocheńczak BarbaraKUŹNIA TAŃCA - Kraków9 (+1)1919
20.Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
GRACJA - Zielona Góra
Kaźmierczak Oliwier
Mużelak Julia
Kaźmierczak OliwierMużelak JuliaGRACJA - Zielona Góra9 (+1)1920
21.Laryś Jakub
Cisło Adrianna
IMPERIA - Kraków
Laryś Jakub
Cisło Adrianna
Laryś JakubCisło AdriannaIMPERIA - Kraków0 021
22.Starostka Marcel
Jacher Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Starostka Marcel
Jacher Oliwia
Starostka MarcelJacher OliwiaSzT eMiKa - Tarnów2 222
23.Ivanenko Mykhailo
Lewandowska Weronika
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Ivanenko Mykhailo
Lewandowska Weronika
Ivanenko MykhailoLewandowska WeronikaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA4 423
24.Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
AKCENT - Będzin
Tarasin Juliusz
Ostrowska Sandra
Tarasin JuliuszOstrowska SandraAKCENT - Będzin3 324
25.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno6 625
26.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 026
27.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno0 027
28.Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Gradzik Norbert
Hartwich Alicja
Gradzik NorbertHartwich AlicjaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 028
29.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 029
30.Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Jan
Andrzejewska Julia
Siczyński JanAndrzejewska JuliaKS DANCE MIX - Deszczno0 030
31.Pasiut Szymon
Figiel Maria
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Pasiut Szymon
Figiel Maria
Pasiut SzymonFigiel MariaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 031
32.Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Strzała Miłosz
Mytkoś Oliwia
Strzała MiłoszMytkoś OliwiaAKSEL - Rzeszów5 532
33.Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
FORUM - Zabrze
Klisowski Piotr
Manusch Oliwia
Klisowski PiotrManusch OliwiaFORUM - Zabrze0 033
34.Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze
Mirek Stanisław
Demidowicz Katarzyna
Mirek StanisławDemidowicz KatarzynaMistrzowska Akademia Taneczna - Zabrze0 034
35.Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
DRAGON'S DANCE Warszawa
Wojciechowski Kacper
Soja Urszula
Wojciechowski KacperSoja UrszulaDRAGON'S DANCE Warszawa0 035
36.Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
FORUM - Zabrze
Skutnik Igor
Pyszka Katarzyna
Skutnik IgorPyszka KatarzynaFORUM - Zabrze1 136
37.Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
JUMP - Janów Lubelski
Widz Bartłomiej
Gozdalska Agnieszka
Widz BartłomiejGozdalska AgnieszkaJUMP - Janów Lubelski5 537
38.Robak Jan
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Robak Jan
Baranowska Anna
Robak JanBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków0 038
39.Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
ISKRA - Międzyrzec Podlaski
Majchrzak Michał
Pastuszek Gabriela
Majchrzak MichałPastuszek GabrielaISKRA - Międzyrzec Podlaski1 139
40.Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
ETIUDA - Radomsko
Chojnacki Hubert
Morzyńska Oliwia
Chojnacki HubertMorzyńska OliwiaETIUDA - Radomsko0 040
41.Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
DRAGON'S DANCE Warszawa
Pasternak Bartosz
Gacek Ewa
Pasternak BartoszGacek EwaDRAGON'S DANCE Warszawa0 041
42.Szabat Jakub
Chudy Karolina
JUMP - Janów Lubelski
Szabat Jakub
Chudy Karolina
Szabat JakubChudy KarolinaJUMP - Janów Lubelski0 041
43.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 043
44.Ryz Michał
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Łopata Aleksandra
Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków5 544
45.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 045
46.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 046
47.Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
CENTRUM TAŃCA - Radom
Sekuła Mateusz
Zacharska Ewa
Sekuła MateuszZacharska EwaCENTRUM TAŃCA - Radom1 146

 

BLOK 3

Eliminacje i baraże. Runda 1/4 rozgrywana w sobotę oraz 1/2 A klasy Styl Standard.


16+ (Powyżej 15) B ST Puchar Wieczystego PREMIUM 41

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Oskar
Sekret Julia
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Bożek Oskar
Sekret Julia
Bożek OskarSekret JuliaST DOBROWOLSCY - Częstochowa AA1
2.Olszański Oskar
Szewc Emilia
IMPERIA - Kraków
Olszański Oskar
Szewc Emilia
Olszański OskarSzewc EmiliaIMPERIA - Kraków AA2
3.Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
RONDO - Rybnik
Ivaneiko Maksym
Gierlotka Hanna
Ivaneiko MaksymGierlotka HannaRONDO - Rybnik AA3
4.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno AA4
5.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów AA5
6.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków10 (+1)1106
7.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość8 (+1)187
8.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik11 (+1)1118
9.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra3 (+1)139
10.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków2 (+1)1210
11.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin8 (+1)1811
12.Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sadowski Radosław
Emerla Magdalena
Sadowski RadosławEmerla MagdalenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków3 (+1)1312
13.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin12 (+1)11213
14.Stal Kacper
Gawor Jowita
IMPERIA - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaIMPERIA - Kraków A (+1)1A14
15.Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
TEAM - Ornontowice
Galwas Maksymilian
Kropidło Klaudia
Galwas MaksymilianKropidło KlaudiaTEAM - Ornontowice6 (+1)1615
16.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa5 (+1)1516
17.Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
DANCECLUB - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Dopierała Wiktoria
Podfigurny ZiemowitDopierała WiktoriaDANCECLUB - Szczecin1 (+1)1117
18.Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Babiak Paweł
Janusz Wiktoria
Babiak PawełJanusz WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl6 (+1)1618
19.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków0 019
20.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl2 220
21.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice1 121
22.Socha Jarosław
Frydrych Milena
AKSEL - Rzeszów
Socha Jarosław
Frydrych Milena
Socha JarosławFrydrych MilenaAKSEL - Rzeszów5 522
23.Kowalski Mateusz
Batko Milena
IMPERIA - Kraków
Kowalski Mateusz
Batko Milena
Kowalski MateuszBatko MilenaIMPERIA - Kraków3 323
24.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów7 724
25.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl4 425
26.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków3 326
27.Kühn Tomasz
Filipczyk Paulina
TEAM - Ornontowice
Kühn Tomasz
Filipczyk Paulina
Kühn TomaszFilipczyk PaulinaTEAM - Ornontowice1 127
28.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków0 028
29.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno1 129
30.Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Moryń Miłosz
Księżnik Kinga
Moryń MiłoszKsiężnik KingaST DOBROWOLSCY - Częstochowa0 030
31.Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
LATINO - Żabno
Marcinkowski Krystian
Krężel Martyna
Marcinkowski KrystianKrężel MartynaLATINO - Żabno0 031
32.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno1 132
33.Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
ESKADRA - Pabianice
Marszał Krzysztof
Szlachetka Klaudia
Marszał KrzysztofSzlachetka KlaudiaESKADRA - Pabianice0 033
34.Zaręba Jakub
Oprzędkiewicz Elżbieta
IMPERIA - Kraków
Zaręba Jakub
Oprzędkiewicz Elżbieta
Zaręba JakubOprzędkiewicz ElżbietaIMPERIA - Kraków5 534
35.Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Wiernicki Adam
Wiernicka Adrianna
Wiernicki AdamWiernicka AdriannaŚląski Klub Taneczny - Katowice0 035
36.Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Zharykov Oleksandr
Wojciechowska Joanna
Zharykov OleksandrWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin0 036
37.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice0 037
38.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin0 038
39.Robak Jan
Baranowska Anna
IMPERIA - Kraków
Robak Jan
Baranowska Anna
Robak JanBaranowska AnnaIMPERIA - Kraków0 039
40.Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
INFINITY - Kraków
Gajewski Patryk
Kapusta Alicja
Gajewski PatrykKapusta AlicjaINFINITY - Kraków0 040
41.Ryz Michał
Łopata Aleksandra
IMPERIA - Kraków
Ryz Michał
Łopata Aleksandra
Ryz MichałŁopata AleksandraIMPERIA - Kraków0 041

16+ (Powyżej 15) A ST Puchar Wieczystego PREMIUM 23

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Alwasiak Karol
Brol Maja
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Alwasiak Karol
Brol Maja
Alwasiak KarolBrol MajaST DOBROWOLSCY - Częstochowa SS1
2.Zychla Szymon
Lipowska Olga
IGLICA - Wrocław
Zychla Szymon
Lipowska Olga
Zychla SzymonLipowska OlgaIGLICA - Wrocław SS2
3.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno SS3
4.Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
LATINO - Żabno
Zmarzły Oskar
Skiba Oliwia
Zmarzły OskarSkiba OliwiaLATINO - Żabno1 (+1)114
5.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin2 (+1)125
6.Żygała Maciej
Domka Emilia
IMPERIA - Kraków
Żygała Maciej
Domka Emilia
Żygała MaciejDomka EmiliaIMPERIA - Kraków4 (+1)146
7.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź4 (+1)147
8.Pieklak Paweł
Filipek Anna
ZAMEK - Lublin
Pieklak Paweł
Filipek Anna
Pieklak PawełFilipek AnnaZAMEK - Lublin1 (+1)118
9.Podhuzov Kostiantyn
Koval Mariia
GRACJA - Zielona Góra
Podhuzov Kostiantyn
Koval Mariia
Podhuzov KostiantynKoval MariiaGRACJA - Zielona Góra1 (+1)119
10.Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
BALLROOM - Lublin
Długoszek Kamil
Waszyńska Natalia
Długoszek KamilWaszyńska NataliaBALLROOM - Lublin4 (+1)1410
11.Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
KLASA - Tarnów
Suda Przemysław
Kozik Zuzanna
Suda PrzemysławKozik ZuzannaKLASA - Tarnów0 011
12.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań0 012
13.Sarna Artur
Antosik Zuzanna
4STEP - Siechnice
Sarna Artur
Antosik Zuzanna
Sarna ArturAntosik Zuzanna4STEP - Siechnice0 013
14.Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
CENTRUM TAŃCA - WARSZAWA
Zinkiewicz Maciej
Malmon Wiktoria
Zinkiewicz MaciejMalmon WiktoriaCENTRUM TAŃCA - WARSZAWA0 014
15.Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Śląski Klub Taneczny - Katowice
Góra Mateusz
Konkowska Zuzanna
Góra MateuszKonkowska ZuzannaŚląski Klub Taneczny - Katowice9 915
16.Szafrański Dawid
Kamińska Paula
GASIEK - Rzeszów
Szafrański Dawid
Kamińska Paula
Szafrański DawidKamińska PaulaGASIEK - Rzeszów8 816
17.Rykała Tobiasz
Wicińska Amelia
ZAMEK - Lublin
Rykała Tobiasz
Wicińska Amelia
Rykała TobiaszWicińska AmeliaZAMEK - Lublin0 017
18.Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
WIR - Bieruń
Pyras Krzysztof
Jarek Emilia
Pyras KrzysztofJarek EmiliaWIR - Bieruń0 018
19.Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
ESKADRA - Pabianice
Krzyżanowski Łukasz
Kłucjasz Maja
Krzyżanowski ŁukaszKłucjasz MajaESKADRA - Pabianice0 019
20.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 020
21.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
IGLICA - Wrocław
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaIGLICA - Wrocław0 021
22.Kwiecień Konrad
Wójcicka Dagmara
INFINITY - Kraków
Kwiecień Konrad
Wójcicka Dagmara
Kwiecień KonradWójcicka DagmaraINFINITY - Kraków4 422
23.Macała Karol
Magnowska Dominika
INFINITY - Kraków
Macała Karol
Magnowska Dominika
Macała KarolMagnowska DominikaINFINITY - Kraków3 323

16+ (Powyżej 15) B LA Puchar Wieczystego PREMIUM 59

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Fibic Emilia
RONDO - Rybnik
Kozieł Jakub
Fibic Emilia
Kozieł JakubFibic EmiliaRONDO - Rybnik AA1
2.Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
GRACJA - Zielona Góra
Metack Julian
Staśkiewicz Hanna
Metack JulianStaśkiewicz HannaGRACJA - Zielona Góra AA2
3.Andruszko Marek
Gębala Julia
EVOLUTION - Kraków
Andruszko Marek
Gębala Julia
Andruszko MarekGębala JuliaEVOLUTION - Kraków AA3
4.Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
DANCE POINT - Biała Podlaska
Yaroshko Danylo
Popielewicz Zuzanna
Yaroshko DanyloPopielewicz ZuzannaDANCE POINT - Biała Podlaska AA4
5.Biały Michał
Zybińska Zofia
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Biały Michał
Zybińska Zofia
Biały MichałZybińska ZofiaGOLDEN DANCE - Przemyśl AA5
6.Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
RONDO - Rybnik
Pawelec Wiktor
Janosz Dagmara
Pawelec WiktorJanosz DagmaraRONDO - Rybnik AA6
7.Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
IMPERIA - Kraków
Kijania Sebastian
Wróbel Oliwia
Kijania SebastianWróbel OliwiaIMPERIA - Kraków9 (+1)197
8.Lizura Jakub
Putyra Weronika
ST DOBROWOLSCY - Częstochowa
Lizura Jakub
Putyra Weronika
Lizura JakubPutyra WeronikaST DOBROWOLSCY - Częstochowa8 (+1)188
9.Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
IGLICA - Wrocław
Woźniak Jakub
Bieńczyk Maria
Woźniak JakubBieńczyk MariaIGLICA - Wrocław8 (+1)189
10.Michalik Karol
Fatyga Agata
IMPERIA - Kraków
Michalik Karol
Fatyga Agata
Michalik KarolFatyga AgataIMPERIA - Kraków7 (+1)1710
11.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków9 (+1)1911
12.Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Pieszczek Filip
Jaworska Amelia
Pieszczek FilipJaworska AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław A (+1)1A12
13.Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
IGLICA - Wrocław
Woźniak Sebastian
Tętnowska Marlena
Woźniak SebastianTętnowska MarlenaIGLICA - Wrocław3 (+1)1313
14.Goch Łukasz
Garcia Gabriela
M-TEAM - Kraków
Goch Łukasz
Garcia Gabriela
Goch ŁukaszGarcia GabrielaM-TEAM - Kraków10 (+1)11014
15.Młynarski Maciej
Guettner Klara
MIURA - Wrocław
Młynarski Maciej
Guettner Klara
Młynarski MaciejGuettner KlaraMIURA - Wrocław7 (+1)1715
16.Zabłotny Ernest
Sioła Oliwia
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Zabłotny Ernest
Sioła Oliwia
Zabłotny ErnestSioła OliwiaKUŹNIA TAŃCA - Kraków1 (+1)1116
17.Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
ROYAL DANCE - Szczecin
Kaczmarek Igor
Drohomirecka Anna
Kaczmarek IgorDrohomirecka AnnaROYAL DANCE - Szczecin8 (+1)1817
18.Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
MARGO - Leszno
Prażak Maksymilian
Zawiślak Aleksandra
Prażak MaksymilianZawiślak AleksandraMARGO - Leszno8 (+1)1818
19.Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
KLASA - Tarnów
Krawczyk Mikołaj
Krawczyk Maria
Krawczyk MikołajKrawczyk MariaKLASA - Tarnów5 (+1)1519
20.Orwat Konrad
Matusiak Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Orwat Konrad
Matusiak Agata
Orwat KonradMatusiak AgataDANCE IMPERIUM - Poznań A (+1)1A20
21.Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
MIURA - Wrocław
Studnicki Patryk
Kimliczko Marta
Studnicki PatrykKimliczko MartaMIURA - Wrocław9 (+1)1921
22.Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szelczyński Jakub
Cygan Wiktoria
Szelczyński JakubCygan WiktoriaDANCE IMPERIUM - Poznań11 (+1)11122
23.Rogala Tomasz
Saj Liliana
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Rogala Tomasz
Saj Liliana
Rogala TomaszSaj LilianaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA2 (+1)1223
24.Banasiak Jakub
Stefan Antonina
4STEP - Siechnice
Banasiak Jakub
Stefan Antonina
Banasiak JakubStefan Antonina4STEP - Siechnice1 (+1)1124
25.Zarzycki Gabriel
Świniarska Dominika
IGLICA - Wrocław
Zarzycki Gabriel
Świniarska Dominika
Zarzycki GabrielŚwiniarska DominikaIGLICA - Wrocław11 1125
26.Rodek Maciej
Piotrowska Marta
CLASSIC - Warszawa
Rodek Maciej
Piotrowska Marta
Rodek MaciejPiotrowska MartaCLASSIC - Warszawa2 226
27.Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
LIDER - Lublin
Savchuk Oleksandr
Tyc Weronika
Savchuk OleksandrTyc WeronikaLIDER - Lublin6 627
28.Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
DREAM - Poznań
Żytliński Szymon
Hercka Anna Maria
Żytliński SzymonHercka Anna MariaDREAM - Poznań2 228
29.Stal Kacper
Gawor Jowita
IMPERIA - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaIMPERIA - Kraków12 1229
30.Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
AKSEL - Rzeszów
Sebzda Bartosz
Szetela Emilia
Sebzda BartoszSzetela EmiliaAKSEL - Rzeszów6 630
31.Socha Bruno
Kania Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Socha Bruno
Kania Amelia
Socha BrunoKania AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 331
32.Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
ZAMEK - Lublin
Mostowiec Adrian
Mazur Kinga
Mostowiec AdrianMazur KingaZAMEK - Lublin4 432
33.Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
AKCENT - Będzin
Jakubik Nataniel
Pielka Weronika
Jakubik NatanielPielka WeronikaAKCENT - Będzin4 433
34.Putaj Mateusz
Sobków Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Putaj Mateusz
Sobków Amelia
Putaj MateuszSobków AmeliaPERFECT DANCE - Kraków1 134
35.Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
JEDYNKA - Łódź
Janaszczyk Maciej
Sopata Wiktoria
Janaszczyk MaciejSopata WiktoriaJEDYNKA - Łódź8 835
36.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów2 236
37.Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
MYKA - Zamość
Błażejczyk Maksymilian
Pastuszek Aleksandra
Błażejczyk MaksymilianPastuszek AleksandraMYKA - Zamość1 137
38.Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
KLASA - Tarnów
Antkiewicz Oskar
Sosin Kamila
Antkiewicz OskarSosin KamilaKLASA - Tarnów0 038
39.Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
DANCE PROJECT- Wrocław
Skolut Kamil
Nawrot Wiktoria
Skolut KamilNawrot WiktoriaDANCE PROJECT- Wrocław2 239
40.Galewicz Marcin
Franiek Emilia
INFINITY - Kraków
Galewicz Marcin
Franiek Emilia
Galewicz MarcinFraniek EmiliaINFINITY - Kraków7 740
41.Jura Jakub
Wesołowska Lidia
GRACJA - Zielona Góra
Jura Jakub
Wesołowska Lidia
Jura JakubWesołowska LidiaGRACJA - Zielona Góra1 141
42.Michalski Piotr
Siworska Zofia
4STEP - Siechnice
Michalski Piotr
Siworska Zofia
Michalski PiotrSiworska Zofia4STEP - Siechnice0 042
43.Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
ETIUDA - Radomsko
Strąkowski Szymon
Karolczyk Weronika
Strąkowski SzymonKarolczyk WeronikaETIUDA - Radomsko1 143
44.Głowacz Michał
Sielska Jagoda
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Głowacz Michał
Sielska Jagoda
Głowacz MichałSielska JagodaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 044
45.Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
FORUM - Zabrze
Pyszka Jacek
Błaszczyk Sandra
Pyszka JacekBłaszczyk SandraFORUM - Zabrze2 245
46.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań1 146
47.Krasiński Szymon
Brzezińska Aleksandra
MIURA - Wrocław
Krasiński Szymon
Brzezińska Aleksandra
Krasiński SzymonBrzezińska AleksandraMIURA - Wrocław0 047
48.Wolski Jakub
Bober Hanna
AKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec
Wolski Jakub
Bober Hanna
Wolski JakubBober HannaAKADEMIA TAŃCA AS - Sosnowiec3 348
49.Woźniak Hubert
Głąb Anna
ZORBA - Częstochowa
Woźniak Hubert
Głąb Anna
Woźniak HubertGłąb AnnaZORBA - Częstochowa1 149
50.Stanek Maciej
Antonova Tetiana
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Stanek Maciej
Antonova Tetiana
Stanek MaciejAntonova TetianaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 050
51.Sohling Norbert
Stolowy Olena
DŻET - Rzeszów-Boguchwała
Sohling Norbert
Stolowy Olena
Sohling NorbertStolowy OlenaDŻET - Rzeszów-Boguchwała0 051
52.Sławiński Hektor
Sega Laura
MISTRAL - Tarnowskie Góry
Sławiński Hektor
Sega Laura
Sławiński HektorSega LauraMISTRAL - Tarnowskie Góry1 152
53.Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
IMPERIA - Kraków
Muniak Maciej
Babraj Katarzyna
Muniak MaciejBabraj KatarzynaIMPERIA - Kraków2 253
54.Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Kaszuba Dawid
Kwadrans Paulina
Kaszuba DawidKwadrans PaulinaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 454
55.Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
BALLROOM - Lublin
Leszczyński Patryk
Bańcerowska Alicja
Leszczyński PatrykBańcerowska AlicjaBALLROOM - Lublin0 055
56.Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
GRACJA - Krosno
Wolf Tomasz
Smolińska Antonina
Wolf TomaszSmolińska AntoninaGRACJA - Krosno4 456
57.Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Tonder Łukasz
Slavych Yelyzaveta
Tonder ŁukaszSlavych YelyzavetaDANCE IMPERIUM - Poznań8 857
58.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów1 158
59.Kalbarczyk Wojciech
Kozłowska Katarzyna
KADRYL - Białystok
Kalbarczyk Wojciech
Kozłowska Katarzyna
Kalbarczyk WojciechKozłowska KatarzynaKADRYL - Białystok-1 (-1)-1-1

16+ (Powyżej 15) A LA Puchar Wieczystego PREMIUM 31

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
DANCE PROJECT- Wrocław
Krogulec Miłosz
Buczek Sandra
Krogulec MiłoszBuczek SandraDANCE PROJECT- Wrocław SS1
2.Madej Michał
Milewska Anna
IMPERIA - Kraków
Madej Michał
Milewska Anna
Madej MichałMilewska AnnaIMPERIA - Kraków SS2
3.Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
ZORBA - Częstochowa
Kowalski Miłosz
Gomoluch Natalia
Kowalski MiłoszGomoluch NataliaZORBA - Częstochowa SS3
4.Zdziech Przemysław
Michta Amelia
CANTINERO - Tomaszów Maz.
Zdziech Przemysław
Michta Amelia
Zdziech PrzemysławMichta AmeliaCANTINERO - Tomaszów Maz. SS4
5.Jaworski Adrian
Marchewka Martyna
ROYAL DANCE - Szczecin
Jaworski Adrian
Marchewka Martyna
Jaworski AdrianMarchewka MartynaROYAL DANCE - Szczecin9 (+1)195
6.Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
IGLICA - Wrocław
Kubicz Jakub
Baryliszyn Maria
Kubicz JakubBaryliszyn MariaIGLICA - Wrocław9 (+1)196
7.Markowski Tomasz
Skorupka Alicja
GRACJA - Zielona Góra
Markowski Tomasz
Skorupka Alicja
Markowski TomaszSkorupka AlicjaGRACJA - Zielona Góra10 (+1)1107
8.Klimek Filip
Szkutnik Zofia
TEAM - Ornontowice
Klimek Filip
Szkutnik Zofia
Klimek FilipSzkutnik ZofiaTEAM - Ornontowice2 (+1)128
9.Yuzvynskyi Artemii
Radziwoniuk Nikola
PRESTIGE - Katowice
Yuzvynskyi Artemii
Radziwoniuk Nikola
Yuzvynskyi ArtemiiRadziwoniuk NikolaPRESTIGE - Katowice1 (+1)119
10.Woźniak Maciej
Tabak Alina
CENTRUM TAŃCA - Radom
Woźniak Maciej
Tabak Alina
Woźniak MaciejTabak AlinaCENTRUM TAŃCA - Radom2 (+1)1210
11.Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
AKSEL - Rzeszów
Złamaniec Rafał
Sitarz Aleksandra
Złamaniec RafałSitarz AleksandraAKSEL - Rzeszów3 (+1)1311
12.Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
CLASSIC - Warszawa
Tomiak Szymon
Zacharska Katarzyna
Tomiak SzymonZacharska KatarzynaCLASSIC - Warszawa1 (+1)1112
13.Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
4STEP - Siechnice
Ilnicki Wojciech
Klisz Patrycja
Ilnicki WojciechKlisz Patrycja4STEP - Siechnice6 (+1)1613
14.Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
POLISH CLUB - Warszawa
Brzeski Bruno
Arczyńska Daria
Brzeski BrunoArczyńska DariaPOLISH CLUB - Warszawa11 (+1)11114
15.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków9 915
16.Danak Marcin
Noworolska Marcela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Danak Marcin
Noworolska Marcela
Danak MarcinNoworolska MarcelaKUŹNIA TAŃCA - Kraków7 716
17.Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
DANCE COMMUNITY-Starogard Gdański
Kliushnyk Ivan
Bławat Weronika
Kliushnyk IvanBławat WeronikaDANCE COMMUNITY-Starogard Gdański0 017
18.Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
IGLICA - Wrocław
Sarbak Kacper
Wiatrowska Julia
Sarbak KacperWiatrowska JuliaIGLICA - Wrocław2 218
19.Niemczyk Kacper
Sobasik Marta
DANCE IMPERIUM - Poznań
Niemczyk Kacper
Sobasik Marta
Niemczyk KacperSobasik MartaDANCE IMPERIUM - Poznań13 1319
20.Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
DANCE PROJECT- Wrocław
Kastelik Łukasz
Wawrzynowicz Kinga
Kastelik ŁukaszWawrzynowicz KingaDANCE PROJECT- Wrocław2 220
21.Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
ROYAL DANCE - Szczecin
Drozd Wiktor
Drozd Wiktoria
Drozd WiktorDrozd WiktoriaROYAL DANCE - Szczecin0 021
22.Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
DANCE PROJECT- Wrocław
Hamzayev Elwin
Klupa Natalia
Hamzayev ElwinKlupa NataliaDANCE PROJECT- Wrocław1 122
23.Stępień Jarosław
Bysina Martyna
IMPERIA - Kraków
Stępień Jarosław
Bysina Martyna
Stępień JarosławBysina MartynaIMPERIA - Kraków0 023
24.Przemieniecki Szymon
Czarnocka Alicja
POLISH CLUB - Warszawa
Przemieniecki Szymon
Czarnocka Alicja
Przemieniecki SzymonCzarnocka AlicjaPOLISH CLUB - Warszawa0 024
25.Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Błaszczyszyn Karol
Olech Wiktoria
Błaszczyszyn KarolOlech WiktoriaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 025
26.Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
SEMPRE - Kraków
Stelmachowski Adam
Góra Agnieszka
Stelmachowski AdamGóra AgnieszkaSEMPRE - Kraków0 026
27.Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
M-TEAM - Kraków
Stochel Mikołaj
Piasek Paulina
Stochel MikołajPiasek PaulinaM-TEAM - Kraków0 027
28.Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
DREAM - Poznań
Drożdżyński Tomasz
Andrzejewska Wiktoria
Drożdżyński TomaszAndrzejewska WiktoriaDREAM - Poznań0 028
29.Banach Alan
Dudys Anna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Banach Alan
Dudys Anna
Banach AlanDudys AnnaKUŹNIA TAŃCA - Kraków4 429
30.Madeja Antoni
Chrapla Oliwia
Szkoła Tńca Astra Oświęcim
(Afganistan)
Madeja Antoni
Chrapla Oliwia
Madeja AntoniChrapla OliwiaSzkoła Tńca Astra Oświęcim
(Afganistan)
30
31.Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
TOP - ART - Lublin
Zdybel Piotr
Dobrzyńska Oliwia
Zdybel PiotrDobrzyńska OliwiaTOP - ART - Lublin0 031

 

BLOK 4