WIELKOPOLAN CUP 2022

2022-06-18 Przeźmierowo k/Poznania, BELLCANTO - Poznań


Plik z wynikami

UWAGA

Turniej rozpocznie się o godz. 12.30 !!!!!!
Kategorie z bloku I zostały przeniesione do bloku II.

Dodano kategorie
do 9 H

14-15 D ST/LA
12-15 E Solo Dance
pow. 15 F LA Solo Dance
pow. 15 E LA Solo Dance



Zapraszamy do rejestracji!!!

BLOK 1

 

BLOK 2, rejestracja 11.30-12.00, start: 12.30

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Blank Maksymilian
Baniecka Milena
SZKOŁA TAŃCA BiT
Blank Maksymilian
Baniecka Milena
Blank MaksymilianBaniecka MilenaSZKOŁA TAŃCA BiT6, 6 (+2)26, 61
2.Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
ALFA-ASTRA - Stargard
Skrzypczyński Jakub
Szelkowska Ewa
Skrzypczyński JakubSzelkowska EwaALFA-ASTRA - Stargard Przeklasyfikowanie do G (+2)2Przeklasyfikowanie do G1
3.Łowicki Karol
Neubauer Liwia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Łowicki Karol
Neubauer Liwia
Łowicki KarolNeubauer LiwiaSZKOŁA TAŃCA BiT6, 6 (+2)26, 61
4.Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
DANCE IMPERIUM - Poznań
Drobczyńska Katarzyna
Świerkowski Mateusz
Drobczyńska KatarzynaŚwierkowski MateuszDANCE IMPERIUM - Poznań Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2
5.Pluta Adrian
Skiba Magdalena
ART OF DANCE - Krotoszyn
Pluta Adrian
Skiba Magdalena
Pluta AdrianSkiba MagdalenaART OF DANCE - Krotoszyn7, 7 (+1)17, 72
6.Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
MARGO - Leszno
Rosikoń Daniel
Rosikoń Agata
Rosikoń DanielRosikoń AgataMARGO - Leszno Przeklasyfikowanie do G (+1)1Przeklasyfikowanie do G2

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kobylański Hugon
Langner Amelia
DANCE PROJECT- Wrocław
Kobylański Hugon
Langner Amelia
Kobylański HugonLangner AmeliaDANCE PROJECT- Wrocław10 (+2)2101
2.Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Błażej
Kowalewska Klaudia
Kuczyński BłażejKowalewska KlaudiaESTERA - Myślibórz F (+2)2F2
3.Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
MARGO - Leszno
Sporny Kacper
Piechel Zuzanna
Sporny KacperPiechel ZuzannaMARGO - Leszno1 (+1)113

12-13 (Junior 1) H KOMB 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
ESTERA - Myślibórz
Kuczyński Bartosz
Olejniczak Natalia
Kuczyński BartoszOlejniczak NataliaESTERA - Myślibórz11 (+2)2111
2.Skiba Maja
Kozłowski Oskar
ART OF DANCE - Krotoszyn
Skiba Maja
Kozłowski Oskar
Skiba MajaKozłowski OskarART OF DANCE - Krotoszyn9, 9 (+1)19, 92

12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
ELITE DANCE - Szczecin
Żabkiewicz Mateusz
Nowakowska Emilia
Żabkiewicz MateuszNowakowska EmiliaELITE DANCE - Szczecin4 (+2)241
2.Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
DANCE PROJECT- Wrocław
Nowacki Marcel
Kobylańska Maria
Nowacki MarcelKobylańska MariaDANCE PROJECT- Wrocław11 (+2)2112
3.Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
SZKOŁA TAŃCA BiT
Szczypiński Jakub Mikołaj
Kłosowska Zuzanna
Szczypiński Jakub MikołajKłosowska ZuzannaSZKOŁA TAŃCA BiT10, 10 (+2)210, 102
4.Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
SZKOŁA TAŃCA BiT
Iwański Mateusz
Przyjacielska Zofia
Iwański MateuszPrzyjacielska ZofiaSZKOŁA TAŃCA BiT7, 7 (+1)17, 73
5.Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
ELITE DANCE - Szczecin
Pietrasik Krystian
Stelmuk Maja
Pietrasik KrystianStelmuk MajaELITE DANCE - Szczecin3 (+1)133
6.Szachta Wojciech
Zborowska Anna
DANCE IMPERIUM - Poznań
Szachta Wojciech
Zborowska Anna
Szachta WojciechZborowska AnnaDANCE IMPERIUM - Poznań1 (+1)113

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
LATINA - Wolsztyn
Pawlik Mikołaj
Koza Natalia
Pawlik MikołajKoza NataliaLATINA - Wolsztyn3 (+1)131
2.Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
SENIOR DANCE STUDIO - Poznań
Sieradzki Nikodem
Witkowska Franciszka
Sieradzki NikodemWitkowska FranciszkaSENIOR DANCE STUDIO - Poznań E (+1)1E2
3.Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
DZIUPLA - Poznań
Jawor Grzegorz
Frąckowiak Róża
Jawor GrzegorzFrąckowiak RóżaDZIUPLA - Poznań0 03
4.Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
DZIUPLA - Poznań
Kashyna Tomasz
Przybyszewska Wiktoria
Kashyna TomaszPrzybyszewska WiktoriaDZIUPLA - Poznań2 24

12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
DANCECLUB - Szczecin
Dopierała Nikodem
Łanowiecka Lena
Dopierała NikodemŁanowiecka LenaDANCECLUB - Szczecin6 (+1)161
2.Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Grydziuszko Damian
Orysiak Lena
Grydziuszko DamianOrysiak LenaALFA-ASTRA - Stargard6 62

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Głuchowska Natalia
MARGO - Leszno
Głuchowska NataliaGłuchowska NataliaMARGO - Leszno8 (+2)281
2.Piotrowska Zuzanna
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Piotrowska ZuzannaPiotrowska ZuzannaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.13 Piotrowska Zuzanna - G (+2)213Piotrowska Zuzanna - G1
3.Messina Alessandra
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Messina AlessandraMessina AlessandraTOP DANCE STUDIO - Poznań3 (+1)132
4.Zborowska Zuzanna
ESTERA - Myślibórz
Zborowska ZuzannaZborowska ZuzannaESTERA - Myślibórz12 Zborowska Zuzanna - G (+1)112Zborowska Zuzanna - G2

12-15 (12 - 15) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 4

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wińczyk Lena
ALFA-ASTRA - Stargard
Wińczyk LenaWińczyk LenaALFA-ASTRA - Stargard10 (+2)2101
2.Pych Jakub
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Pych JakubPych JakubFAN DANCE - Gorzów Wlkp.10 (+2)2102
3.Jachimowska Amelia
ESTERA - Myślibórz
Jachimowska AmeliaJachimowska AmeliaESTERA - Myślibórz6 (+1)163
4.Chwalisz Natalia
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Chwalisz NataliaChwalisz NataliaTOP DANCE STUDIO - Poznań5 (-1)-15

16+ (Powyżej 15) F LA 3T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wesołowska Julia
DANCE IMPERIUM - Poznań
Wesołowska JuliaWesołowska JuliaDANCE IMPERIUM - Poznań2 (+1)121
2.Kujbida Agata
DANCE IMPERIUM - Poznań
Kujbida AgataKujbida AgataDANCE IMPERIUM - Poznań0 02

16+ (Powyżej 15) E LA 4T Solo Dance PREMIUM 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Michalczyk Milena
RM DANCE - KIEŁCZÓW
Michalczyk MilenaMichalczyk MilenaRM DANCE - KIEŁCZÓW2 (+1)121
2.Ryks Magdalena
DANCE IMPERIUM - Poznań
Ryks MagdalenaRyks MagdalenaDANCE IMPERIUM - Poznań2 22
3.Libner Zofia
ANIMA DANZA - Głogów
Libner ZofiaLibner ZofiaANIMA DANZA - Głogów0 03

 

BLOK 3, rejestracja 14.30-15.00, start: 15.30

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Surkov Semen
Grudniak Blanka
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Surkov Semen
Grudniak Blanka
Surkov SemenGrudniak BlankaTOP DANCE STUDIO - Poznań F (+2)2F1
2.Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
LATINA - Wolsztyn
Poniedziałek Erwin
Kasperczak Kinga
Poniedziałek ErwinKasperczak KingaLATINA - Wolsztyn F (+2)2F2
3.Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
ATUT - Kalisz
Gruchot Szymon
Trzeciak Weronika
Gruchot SzymonTrzeciak WeronikaATUT - Kalisz9 (+1)193

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
ALFA-ASTRA - Stargard
Kamiński Dawid
Derda Wiktoria
Kamiński DawidDerda WiktoriaALFA-ASTRA - Stargard1 (+1)111
2.Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
ALFA-ASTRA - Stargard
Wieczorek Wiktor
Rybicka Iga
Wieczorek WiktorRybicka IgaALFA-ASTRA - Stargard4 42
3.Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
MARGO - Leszno
Skorupiński Jakub
Jurga Magdalena
Skorupiński JakubJurga MagdalenaMARGO - Leszno3 33

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin D (+1)1D1
2.Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
ALFA-ASTRA - Stargard
Stolarczyk Karol
Ząbek Julia
Stolarczyk KarolZąbek JuliaALFA-ASTRA - Stargard0 02
3.Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
MARGO - Leszno
Kunce Maksymilian
Harendarz Zuzanna
Kunce MaksymilianHarendarz ZuzannaMARGO - Leszno0 03

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plichta Nikodem
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Plichta NikodemPlichta NikodemTOP DANCE STUDIO - Poznań3 (+2)231
2.Surmacz Joanna
DZIUPLA - Poznań
Surmacz JoannaSurmacz JoannaDZIUPLA - Poznań4 (+1)142

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Goliszewska Michalina
ALFA-ASTRA - Stargard
Goliszewska MichalinaGoliszewska MichalinaALFA-ASTRA - Stargard

 

BLOK 4, rejestracja 17.00-17.30, start: 18.00

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin C (+1)1C1
2.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin0 02

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Siczyński Adam
Kugler Hanna
KS DANCE MIX - Deszczno
Siczyński Adam
Kugler Hanna
Siczyński AdamKugler HannaKS DANCE MIX - Deszczno C (+1)1C1
2.Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
DANCECLUB - Szczecin
Staniak Hubert
Wojciechowska Joanna
Staniak HubertWojciechowska JoannaDANCECLUB - Szczecin5 (+1)152
3.Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
ASTRA - Szczecin
Podfigurny Ziemowit
Marecka Amelia
Podfigurny ZiemowitMarecka AmeliaASTRA - Szczecin0 03
4.Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
4STEP - Siechnice
Rachwalik Michał
Pawlak Barbara
Rachwalik MichałPawlak Barbara4STEP - Siechnice6 64

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno5 (+1)151
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.1 12
3.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
ATUT - Kalisz
Wielgocki Jakub
Bytnar Oliwia
Wielgocki JakubBytnar OliwiaATUT - Kalisz D (+1)1D1
2.Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
FAN DANCE - Gorzów Wlkp.
Stępień Michał
Spychalska Wiktoria
Stępień MichałSpychalska WiktoriaFAN DANCE - Gorzów Wlkp.0 02
3.Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
MARGO - Leszno
Radoła Mateusz
Jaszkiewicz Greta
Radoła MateuszJaszkiewicz GretaMARGO - Leszno1 13

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Stępień Jakub
Kopcik Julia
ETIUDA - Radomsko
Stępień Jakub
Kopcik Julia
Stępień JakubKopcik JuliaETIUDA - Radomsko7 (+1)171
2.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań7 72

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sałach Marek
Sławińska Patrycja
DANCECLUB - Szczecin
Sałach Marek
Sławińska Patrycja
Sałach MarekSławińska PatrycjaDANCECLUB - Szczecin B (+1)1B1
2.Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
ASTRA - Szczecin
Kaczmarski Maciej
Myśliwy Hanna
Kaczmarski MaciejMyśliwy HannaASTRA - Szczecin7 72
3.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan1 13

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
DREAM - Poznań
Górny Bartosz
Drożdżyńska Weronika
Górny BartoszDrożdżyńska WeronikaDREAM - Poznań9 (+1)191
2.Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
TOP DANCE STUDIO - Poznań
Biały Mikołaj
Konarska Katarzyna
Biały MikołajKonarska KatarzynaTOP DANCE STUDIO - Poznań1 12

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
DZIUPLA - Poznań
Kozieł Jakub
Wiatrowska Julia
Kozieł JakubWiatrowska JuliaDZIUPLA - Poznań2 (+1)121
2.Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
POEZJA - Kościan
Serafin Miłosz
Wojdowska Julia
Serafin MiłoszWojdowska JuliaPOEZJA - Kościan0 02
3.Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
LORENZO - Gaj Mały
Sarbak Kacper
Świniarska Dominika
Sarbak KacperŚwiniarska DominikaLORENZO - Gaj Mały8 (-1)-18