STARDANCE - GOLDEN LEAGUE 2022/23

2022-10-02 Tarnów, STARDANCE - Kraków


Plik z wynikami

UWAGA

Kochani Tancerze , Trenerzy.
1. Możemy do czwartku przyjąć zgłoszenia par pod warunkiem , ze nie zmieni to ilości rozgrywanych rund .
Z tanecznym pozdrowieniem.

2. H,G turniej jest premium , gdy są minimum dwie pary (soliści), mogą być z tego samego klubu!

3.Prosimy również podczas zawodów o parkowanie w wyznaczonych miejscach ( parkingach ) Chcemy żeby Państwo przywieźli same miłe wspomnienia z Tarnowa, a
Straż Miejska jest niestety „nie ubłagała „

4. Prosimy zapoznać się ze zmianami w poszczególnych blokach.

BLOK 1, rejestracja 9:30-10.00, próba parkietu 10:00-10:15, start: 10:30

Blok 1 - zmiany :Rejestracja 9:30 do 10:00 Próba parkietu 10:00 do 10:15 Rozpoczęcie o godz 10:30


Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Karwat Oliwia
STARDANCE - Kraków
Karwat OliwiaKarwat OliwiaSTARDANCE - Kraków
2.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Litwin Liliana
Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Litwin Liliana
Prażmowska Maria
Litwin LilianaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
2.Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
Nieckarz NataliaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
STARDANCE - Kraków
Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
Kukułka FabianDzięgiel IgaSTARDANCE - Kraków
2.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
STARDANCE - Kraków
Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
Kozioł OliwierPadoł JagodaSTARDANCE - Kraków
2.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
4.Pabis Jakub
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Pabis Jakub
Zadak Martyna
Pabis JakubZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
5.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
6.Wnęk Jakub
Dobosz Julia
STARDANCE - Kraków
Wnęk Jakub
Dobosz Julia
Wnęk JakubDobosz JuliaSTARDANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
2.Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Strzała UrszulaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
3.Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Żak ZofiaŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Krzysiek AnnaKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
2.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO
3.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO

 

BLOK 2, rejestracja 11:00-11:45, próba parkietu 11:45-12:15, start: 12:30

10-11 (Juvenile 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pochopień Hubert
Pochopień Laura
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Pochopień Hubert
Pochopień Laura
Pochopień HubertPochopień LauraLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska4 (+1)141
2.Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
GALA - Mielec
Małek Mikołaj
Cieślak Vanessa
Małek MikołajCieślak VanessaGALA - Mielec0 02
3.Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
JUST DANCE Wieliczka
Skrzypek Maksymilian
Kasprzyk Marta
Skrzypek MaksymilianKasprzyk MartaJUST DANCE Wieliczka0 03

12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Hałka Emanuel
Sech Gabriela
SAMBA - Tarnobrzeg
Hałka Emanuel
Sech Gabriela
Hałka EmanuelSech GabrielaSAMBA - Tarnobrzeg3 (+1)131
2.Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
EVOLUTION - Kraków
Nowak Antoni
Kurpiel Amelia
Nowak AntoniKurpiel AmeliaEVOLUTION - Kraków E (+1)1E2
3.Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
SzT eMiKa - Tarnów
Mikus Krzysztof
Kłusak Emilia
Mikus KrzysztofKłusak EmiliaSzT eMiKa - Tarnów2 23
4.Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
GOLDEN DANCE - Przemyśl
Kordek Michał
Zybińska Zuzanna
Kordek MichałZybińska ZuzannaGOLDEN DANCE - Przemyśl0 04

14-15 (Junior 2) F KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Landa Aleksander
Nowak Klara
GRACJA - Krosno
Landa Aleksander
Nowak Klara
Landa AleksanderNowak KlaraGRACJA - Krosno1 (+1)111
2.Osuch Krzysztof
Wach Iwona
PERFECT DANCE - Kraków
Osuch Krzysztof
Wach Iwona
Osuch KrzysztofWach IwonaPERFECT DANCE - Kraków2 22
3.Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
JUMP - Janów Lubelski
Gąsiorowski Dominik
Cich Martyna
Gąsiorowski DominikCich MartynaJUMP - Janów Lubelski2 23

Do 9 (Do 9) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Biały Julia
GRACJA - Krosno
Biały JuliaBiały JuliaGRACJA - Krosno9 (+2)291
2.Zatwarnicka Iga
GRACJA - Krosno
Zatwarnicka IgaZatwarnicka IgaGRACJA - Krosno3 (+1)132

Do 9 (Do 9) G KOMB 6T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kuc Mateusz
Adamarek Pola
GALA - Mielec
Kuc Mateusz
Adamarek Pola
Kuc MateuszAdamarek PolaGALA - Mielec4 (+2)241
2.Król Mateusz
Radoń Ewa
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Król Mateusz
Radoń Ewa
Król MateuszRadoń EwaKUŹNIA TAŃCA - Kraków11 (+1)1112

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Ciesiołkiewicz Martyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ciesiołkiewicz MartynaCiesiołkiewicz MartynaSAMBA - Tarnobrzeg10 (+2)2101
2.Palonek Maria
JUST DANCE Wieliczka
Palonek MariaPalonek MariaJUST DANCE Wieliczka5 (+1)152

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 8

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wszołek Lilianna
STARDANCE - Kraków
Wszołek LiliannaWszołek LiliannaSTARDANCE - Kraków2 (+2)221
2.Ścipień Katarzyna
SAMBA - Tarnobrzeg
Ścipień KatarzynaŚcipień KatarzynaSAMBA - Tarnobrzeg7 (+2)271
3.Błyskal Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Błyskal WiktoriaBłyskal WiktoriaSTARDANCE - Kraków2 (+2)222
4.Drzyzga Wiktoria
STARDANCE - Kraków
Drzyzga WiktoriaDrzyzga WiktoriaSTARDANCE - Kraków2 (+2)222
5.Antoniak Zofia
STARDANCE - Kraków
Antoniak ZofiaAntoniak ZofiaSTARDANCE - Kraków1 (+1)113
6.Filip Maja
SAMBA - Tarnobrzeg
Filip MajaFilip MajaSAMBA - Tarnobrzeg4 (+1)143
7.Pustelnik Aleksandra
STARDANCE - Kraków
Pustelnik AleksandraPustelnik AleksandraSTARDANCE - Kraków1 (+1)113
8.Wójtowicz Aleksandra
SAMBA - Tarnobrzeg
Wójtowicz AleksandraWójtowicz AleksandraSAMBA - Tarnobrzeg2 (+1)123

10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
KLASA - Tarnów
Wojewoda Michał
Kabat Zuzanna
Wojewoda MichałKabat ZuzannaKLASA - Tarnów9 (+2)291
2.Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
SKT Regis Bochnia
Dziedzic Franciszek
Stokłosa Emilia
Dziedzic FranciszekStokłosa EmiliaSKT Regis Bochnia5 (+1)152
3.Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
SKT Regis Bochnia
Cepak Tymoteusz
Morońska Lena
Cepak TymoteuszMorońska LenaSKT Regis Bochnia3 (-1)-13

10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
M-TEAM - Kraków
Lichosik Miłosz
Klementowicz Zuzanna
Lichosik MiłoszKlementowicz ZuzannaM-TEAM - Kraków11 (+2)2111
2.Bik Adam
Wilk Milena
GRACJA - Krosno
Bik Adam
Wilk Milena
Bik AdamWilk MilenaGRACJA - Krosno8 (+2)282
3.Herduś Karol
Mieluch Joanna
KLASA - Tarnów
Herduś Karol
Mieluch Joanna
Herduś KarolMieluch JoannaKLASA - Tarnów F (+2)2F2
4.Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
M-TEAM - Kraków
Janosz Wojciech
Skórnicka Aleksandra
Janosz WojciechSkórnicka AleksandraM-TEAM - Kraków5, 5 (+1)15, 53
5.Nalezińska Natalia
Naleziński Szymon
STARDANCE - Kraków
Nalezińska Natalia
Naleziński Szymon
Nalezińska NataliaNaleziński SzymonSTARDANCE - Kraków1, 1 (+1)11, 13
6.Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
GALA - Mielec
Piasecki Michał
Wielgosińska Weronika
Piasecki MichałWielgosińska WeronikaGALA - Mielec3 (+1)133

14-15 (Junior 2) G KOMB 6T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
CUBANA - Nowy Targ
Kamyk-Krzyś Tymon
Wojtyczko Amelia
Kamyk-Krzyś TymonWojtyczko AmeliaCUBANA - Nowy Targ2 (+2)221
2.Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
SKT Regis Bochnia
Brennan Dominik
Włodarczyk Patrycja
Brennan DominikWłodarczyk PatrycjaSKT Regis Bochnia6 (+1)162
3.Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
SAMBA - Tarnobrzeg
Kucwaj Filip
Laskowska Natalia
Kucwaj FilipLaskowska NataliaSAMBA - Tarnobrzeg10 10

 

BLOK 3, rejestracja 14:00-14:45, próba parkietu 14:45-15:15, start: 15:30

Rejestracja : 14:00 do 14:45 Próba parkietu: 14:45 do 15:15 Rozpoczęcie 15:30


12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
SzT eMiKa - Tarnów
Limanowski Oliwier
Hrebik Barbara
Limanowski OliwierHrebik BarbaraSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Staniec Adam
Ziaja Julita
KLASA - Tarnów
Staniec Adam
Ziaja Julita
Staniec AdamZiaja JulitaKLASA - Tarnów3 (+1)132
3.Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Ciąbor Adam
Pyzik Wiktoria
Ciąbor AdamPyzik WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska1 13
4.Zięba Szymon
Zielonka Kaja
JUST DANCE Wieliczka
Zięba Szymon
Zielonka Kaja
Zięba SzymonZielonka KajaJUST DANCE Wieliczka1 14
5.Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
LATINO - Żabno
Kula Franciszek
Sytoń Magdalena
Kula FranciszekSytoń MagdalenaLATINO - Żabno0 05

14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
KLASA - Tarnów
Pakłos Krzysztof
Kosoń Maja
Pakłos KrzysztofKosoń MajaKLASA - Tarnów6 (+1)161
2.Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
LIDER - Lublin
Barczyński Mateusz
Beksiak Blanka
Barczyński MateuszBeksiak BlankaLIDER - Lublin4 (+1)142
3.Mikos Błażej
Habel Anna
KLASA - Tarnów
Mikos Błażej
Habel Anna
Mikos BłażejHabel AnnaKLASA - Tarnów3 33
4.Rękas Michał
Sulewska Iwona
SAMBA - Tarnobrzeg
Rękas Michał
Sulewska Iwona
Rękas MichałSulewska IwonaSAMBA - Tarnobrzeg0 04

14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno3 (+1)131
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków6 62

14-15 (Junior 2) D LA PREMIUM 4

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
KICK - Kielce
Łojewski Miłosz
Kwiecień Joanna Edyta
Łojewski MiłoszKwiecień Joanna EdytaKICK - Kielce2 (+1)121
2.Puchała Jan
Cisło Zofia
PERFECT DANCE - Kraków
Puchała Jan
Cisło Zofia
Puchała JanCisło ZofiaPERFECT DANCE - Kraków5 (+1)152
3.Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
OPOLSKA AKADEMIA TAŃCA
Skrzyszewski Szymon
Nowara Lena
Skrzyszewski SzymonNowara LenaOPOLSKA AKADEMIA TAŃCA3 33
4.Nykiel Filip
Łucarz Emilia
LATINO - Żabno
Nykiel Filip
Łucarz Emilia
Nykiel FilipŁucarz EmiliaLATINO - Żabno1 14

12-15 (12 - 15) F KOMB 6T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.CIECIŃSKA OLGA
LATINO - Żabno
CIECIŃSKA OLGACIECIŃSKA OLGALATINO - Żabno1 (+1)111
2.Drzewiecka Maja
PERFECT DANCE - Kraków
Drzewiecka MajaDrzewiecka MajaPERFECT DANCE - Kraków0 02

12-15 (12 - 15) E KOMB 8T Solo Dance PREMIUM 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Korczak Klaudia
GALA - Mielec
Korczak KlaudiaKorczak KlaudiaGALA - Mielec3 (+1)131
2.Miller Nikola
GALA - Mielec
Miller NikolaMiller NikolaGALA - Mielec0 02

 

BLOK 4, rejestracja 16:00-16:45, próba parkietu 16:45-17:15, start: 17:30

Rejestracja : 16:00 do 16:45 Próba parkietu: 16:45 do 17:15Rozpoczęcie 17:30


16+ (Powyżej 15) F ST 3T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Akademia Tańca
Lenartowicz Tomasz
Jaśkowska Klaudia
Lenartowicz TomaszJaśkowska KlaudiaAkademia Tańca E (+1)1E1
2.Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA
Orlik Aleksander
Kamińska Angelika
Orlik AleksanderKamińska AngelikaKRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA0 02

16+ (Powyżej 15) F LA 3T PREMIUM 0

16+ (Powyżej 15) E ST 4T PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
PERFECT DANCE - Kraków
Zabłocki Eryk
Dzieża Amelia
Zabłocki ErykDzieża AmeliaPERFECT DANCE - Kraków3 32
3.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce0 03

16+ (Powyżej 15) E LA 4T PREMIUM 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
SAMBA - Tarnobrzeg
Bożek Bartosz
Jachyra Marlena
Bożek BartoszJachyra MarlenaSAMBA - Tarnobrzeg5 (+1)151
2.Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
KICK - Kielce
Zieliński Tomasz
Szczałuba Nikola
Zieliński TomaszSzczałuba NikolaKICK - Kielce0 02

16+ (Powyżej 15) D ST PREMIUM 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
AKSEL - Rzeszów
Zygmunt Adam
Słoma Gabriela
Zygmunt AdamSłoma GabrielaAKSEL - Rzeszów4 (+1)141
2.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno C (+1)1C2
3.Bańka Oliwier
Głowala Martyna
AKSEL - Rzeszów
Bańka Oliwier
Głowala Martyna
Bańka OliwierGłowala MartynaAKSEL - Rzeszów2 (+1)123
4.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno5 54
5.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno1 15
6.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim1 16

16+ (Powyżej 15) D LA PREMIUM 3

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Dziamba Mateusz
Czub Weronika
GRACJA - Krosno
Dziamba Mateusz
Czub Weronika
Dziamba MateuszCzub WeronikaGRACJA - Krosno7 (+1)171
2.Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
LATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska
Wąż Adrian
Krechniak Wiktoria
Wąż AdrianKrechniak WiktoriaLATIN DANCE Dąbrowa Tarnowska7 72
3.Gajek Dominik
Zając Paulina
EMOTION Dance Academy Oświęcim
Gajek Dominik
Zając Paulina
Gajek DominikZając PaulinaEMOTION Dance Academy Oświęcim5 53

16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM 8

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów3 (+1)131
2.Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
AKSEL - Rzeszów
Pięciak Oliwier
Marszałek Martyna
Pięciak OliwierMarszałek MartynaAKSEL - Rzeszów B (+1)1B2
3.Kowalski Mateusz
Kohut Julia
PERFECT DANCE - Kraków
Kowalski Mateusz
Kohut Julia
Kowalski MateuszKohut JuliaPERFECT DANCE - Kraków1 (+1)113
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków3 (+1)134
5.Płodzień Adrian
Szewc Emilia
SAMBA - Tarnobrzeg
Płodzień Adrian
Szewc Emilia
Płodzień AdrianSzewc EmiliaSAMBA - Tarnobrzeg0 05
6.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków0 06
7.Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Bilski Kamil
Martyna Oliwia Luiza
Bilski KamilMartyna Oliwia LuizaKUŹNIA TAŃCA - Kraków5 57
8.Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Łyżwa Franciszek
Jamborska Gabriela
Łyżwa FranciszekJamborska GabrielaKUŹNIA TAŃCA - Kraków0 08

16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM 9

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Miękina Jakub
Ćwierz Anna
THOMAS DANCE - Kraków
Miękina Jakub
Ćwierz Anna
Miękina JakubĆwierz AnnaTHOMAS DANCE - Kraków7 (+1)171
2.Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
AKSEL - Rzeszów
Brożyna Kamil
Żelasko Oliwia
Brożyna KamilŻelasko OliwiaAKSEL - Rzeszów9 (+1)192
3.Plebanek Michał
Janas Oliwia
SzT eMiKa - Tarnów
Plebanek Michał
Janas Oliwia
Plebanek MichałJanas OliwiaSzT eMiKa - Tarnów1 (+1)113
4.Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
INFINITY - Kraków
Górecki Jędrzej
Romaniewska Natalia
Górecki JędrzejRomaniewska NataliaINFINITY - Kraków3 (+1)134
5.Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Skoczek Mateusz
Jodłowska Joanna
Skoczek MateuszJodłowska JoannaKUŹNIA TAŃCA - Kraków6 (+1)165
6.Mika Miłosz
Michałek Julia
KLASA - Tarnów
Mika Miłosz
Michałek Julia
Mika MiłoszMichałek JuliaKLASA - Tarnów0 06
7.Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
RONDO - Rybnik
Tomala Krzysztof
Magnowska Justyna
Tomala KrzysztofMagnowska JustynaRONDO - Rybnik0 07
8.Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
GRACJA - Krosno
Bukowski Michał
Śnieżek Kinga
Bukowski MichałŚnieżek KingaGRACJA - Krosno0 08
9.Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
GRACJA - Krosno
Żurawicz Jakub
Gałuszka Natalia
Żurawicz JakubGałuszka NataliaGRACJA - Krosno0 09

16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM 7

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków12 (+1)1121
2.Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
LATINO - Żabno
Szkotak Maciej
Kapustka Kamila
Szkotak MaciejKapustka KamilaLATINO - Żabno5 (+1)152
3.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów A (+1)1A3
4.Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
ELITA - Kraków
Zaręba Jakub
Chłopek Gabriela
Zaręba JakubChłopek GabrielaELITA - Kraków5 54
5.Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
IMPERIA - Kraków
Fronc Jeremiasz
Wolska Zuzanna
Fronc JeremiaszWolska ZuzannaIMPERIA - Kraków11 115
6.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 26
7.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 07

16+ (Powyżej 15) B LA PREMIUM 5

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa KlasaMiejsce
1.Sitek Sebastian
Kozioł Lena
KUŹNIA TAŃCA - Kraków
Sitek Sebastian
Kozioł Lena
Sitek SebastianKozioł LenaKUŹNIA TAŃCA - Kraków8 (+1)181
2.Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
GASIEK - Rzeszów
Hamzayev Elwin
Ryś Wiktoria
Hamzayev ElwinRyś WiktoriaGASIEK - Rzeszów A (+1)1A2
3.Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
SzT eMiKa - Tarnów
Łabno Mateusz
Sobarnia Paulina
Łabno MateuszSobarnia PaulinaSzT eMiKa - Tarnów1 13
4.Stal Kacper
Gawor Jowita
THOMAS DANCE - Kraków
Stal Kacper
Gawor Jowita
Stal KacperGawor JowitaTHOMAS DANCE - Kraków2 24
5.Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
SzT eMiKa - Tarnów
Para Maksymilian
Siemaszko Gabriela
Para MaksymilianSiemaszko GabrielaSzT eMiKa - Tarnów0 05