0000-00-00 , STARDANCE - Kraków


UWAGA

Czekamy na pilną uchwałę zarządu okręgu małopolskiego PTT i potwierdzenie ale zapewne
Kategorie :
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety
Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance
8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T
8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance
10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance
ODBĘDĄ SIĘ W NIEDZIELE NA PIERWSZYM BLOKU !

Resztę kategorii nie będzie ( sobota odwołana )

BLOK 1, rejestracja 9:15 – 9:55, próba parkietu 10:00 –10:30, start: 10.30

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Karwat Oliwia
STARDANCE - Kraków
Karwat OliwiaKarwat OliwiaSTARDANCE - Kraków
2.Kubas Maja
JUST DANCE Wieliczka
Kubas MajaKubas MajaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T Duety 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Litwin Liliana
Prażmowska Maria
JUST DANCE Wieliczka
Litwin Liliana
Prażmowska Maria
Litwin LilianaPrażmowska MariaJUST DANCE Wieliczka
2.Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
JUST DANCE Wieliczka
Nieckarz Natalia
Wierzgacz Hanna
Nieckarz NataliaWierzgacz HannaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Brąz KOMB 4T 2

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
STARDANCE - Kraków
Kukułka Fabian
Dzięgiel Iga
Kukułka FabianDzięgiel IgaSTARDANCE - Kraków
2.Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
JUST DANCE Wieliczka
Slusarek Krzysztof
Węgrzyn Anna
Slusarek KrzysztofWęgrzyn AnnaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Patkaniowska Julia
JUST DANCE Wieliczka
Patkaniowska JuliaPatkaniowska JuliaJUST DANCE Wieliczka

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Srebro KOMB 5T 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T Duety 0

Do 7 (Dzieci najmłodsze) Złoto KOMB 5T 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T 0

 

BLOK 2, rejestracja 12:00 – 12:30, próba parkietu 12:30 – 13:00, start: 13:00

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Solo Dance 2

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Przybyłowska Lidia
AMAZING DANCE STUDIO
Przybyłowska LidiaPrzybyłowska LidiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Treszer Hanna
SKT Regis Bochnia
Treszer HannaTreszer HannaSKT Regis Bochnia

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.TOMCZYK JUSTYNA
SKUBIDA WIKTORIA
PERFECT DANCE - Kraków
TOMCZYK JUSTYNA
SKUBIDA WIKTORIA
TOMCZYK JUSTYNASKUBIDA WIKTORIAPERFECT DANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Brąz KOMB 4T 6

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
STARDANCE - Kraków
Kozioł Oliwier
Padoł Jagoda
Kozioł OliwierPadoł JagodaSTARDANCE - Kraków
2.Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
JUST DANCE Wieliczka
Kucharczyk Kacper
Stawarz Lena
Kucharczyk KacperStawarz LenaJUST DANCE Wieliczka
3.Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
SKT Regis Bochnia
Kurtyka Ksawery
Pajor Kornelia
Kurtyka KsaweryPajor KorneliaSKT Regis Bochnia
4.Pabis Jakub
Zadak Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Pabis Jakub
Zadak Martyna
Pabis JakubZadak MartynaJUST DANCE Wieliczka
5.Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
JUST DANCE Wieliczka
Wiciński Mateusz
Szczepańska Martyna
Wiciński MateuszSzczepańska MartynaJUST DANCE Wieliczka
6.Wnęk Jakub
Dobosz Julia
STARDANCE - Kraków
Wnęk Jakub
Dobosz Julia
Wnęk JakubDobosz JuliaSTARDANCE - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Strojek Maja
JUST DANCE Wieliczka
Strojek MajaStrojek MajaJUST DANCE Wieliczka
2.Strzała Urszula
PLĄS - Kraków
Strzała UrszulaStrzała UrszulaPLĄS - Kraków
3.Żak Zofia
AMAZING DANCE STUDIO
Żak ZofiaŻak ZofiaAMAZING DANCE STUDIO

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T Duety 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
PLĄS - Kraków
Solecka Klara
Szczepaniak Karolina
Solecka KlaraSzczepaniak KarolinaPLĄS - Kraków

8-9 (Juvenile 1) Srebro KOMB 5T PREMIUM 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Solo Dance 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T Duety 0

8-9 (Juvenile 1) Złoto KOMB 5T 0

12-13 (Junior 1) Srebro KOMB 5T Solo Dance 0

 

BLOK 3, rejestracja 15:30 – 16:15, próba parkietu 16:15 - 16:45, start: 17:00

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Solo Dance 1

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Michalska Roksana
AMAZING DANCE STUDIO
Michalska RoksanaMichalska RoksanaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Brąz KOMB 4T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
AMAZING DANCE STUDIO
Śliwiński Karol
Woźniak Kaja
Śliwiński KarolWoźniak KajaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Solo Dance 3

LpTancerz / KlubTancerzTancerzKlubRazem pr. (Premium)Premium Razem pr.Nowa Klasa
1.Bogucka Nadia
AMAZING DANCE STUDIO
Bogucka NadiaBogucka NadiaAMAZING DANCE STUDIO
2.Krzysiek Anna
AMAZING DANCE STUDIO
Krzysiek AnnaKrzysiek AnnaAMAZING DANCE STUDIO
3.Rojek Magdalena
AMAZING DANCE STUDIO
Rojek MagdalenaRojek MagdalenaAMAZING DANCE STUDIO

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Srebro KOMB 5T 1

LpPara / KlubParaPartnerPartnerkaKlub
1.Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
PERFECT DANCE - Kraków
Pasierbek Kamil
Węclewska Maria
Pasierbek KamilWęclewska MariaPERFECT DANCE - Kraków

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T Duety 0

10-11 (Juvenile 2) Złoto KOMB 6T 0

14-15 (Junior 2) Złoto KOMB 6T Solo Dance 0